מי אמן היוטיוב היהודי המצליח בכל הזמנים?מי אמן היוטיוב היהודי המצליח בכל הזמנים?נתנאל לייפר37
לפני שנה לכבוד חנוכה, חג הקליפים היהודיים ערכנו לראשונה את ניתוח היוטיוב היהודי כדי לראות מי אמן המוזיקה היהודית-חסידית הנצפה ביותר בעולם. האם יש מהפך? (מגזין)
קמפה השיק הקהל הצטרף בשירה אדירהקמפה השיק הקהל הצטרף בשירה אדירהנתנאל לייפר7
הזמר והיוצר נפתלי קמפה השיק את אלבומו החדש מול מאות בחורי ישיבה בירושלים. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' היה אף הוא בתוך הקהל הנלהב. ביקורת מופע (מגזין מוזיקה)
יובל טייב: אנחנו בקיבוץ גלויות מוזיקלי • צפויובל טייב: אנחנו בקיבוץ גלויות מוזיקלי • צפונתנאל לייפר1
הזמר והפייטן יובל טייב בראיון השקה חגיגי באולפני 'כיכר השבת' לאלבומו ה-15 - "אין עוד מלבדו". טייב חוזר לתחילת הקריירה ומדבר על הבחירה במוזיקה ערבית וישראלית (מגזין)
נפתלי קמפה: האלבום יוצר מהפך בתדמיתנפתלי קמפה: האלבום יוצר מהפך בתדמיתנתנאל לייפר10
הזמר והיוצר נפתלי קמפה עורך היום את מופע ההשקה לאלבומו "ליחדא שמא" ולכבוד ההשקה מתארח גם באולפן 'כיכר השבת' לשיחה על המעבר מקומזיצים לאולפנים (מגזין)
שטיינמץ: "ידעתי שיהיה קידוש השם גדול"שטיינמץ: "ידעתי שיהיה קידוש השם גדול"נתנאל לייפר26
אמן הרגש, מוטי שטיינמץ מתארח באולפן 'כיכר השבת' לראיון מיוחד בו הוא מדבר על ההצלחות וההתלבטויות בשנה האחרונה ועל התגובות שהפתיעו אותו במיוחד (מגזין מוזיקה)
אוהד: "זמר הוא בעצם מנהיג, זו שליחות"אוהד: "זמר הוא בעצם מנהיג, זו שליחות"נתנאל לייפר8
הזמר אוהד מושקוביץ בראיון חנוכה חגיגי באולפן 'כיכר השבת' לכבוד השקת אלבומו השישי לא מכבר. על ההופעות בכל העולם איך הפך פתאום לזמר והטיפ שנתן לו יוסי גרין (מגזין)
'צמאה': כשהנשמה צמאה גם ליטווק רוקד'צמאה': כשהנשמה צמאה גם ליטווק רוקדנתנאל לייפר8
כמידי שנה מתקיימים מופעי צמאה בי"ט כסליו בבנייני האומה שבירושלים, מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' השתתף במופע המצליח וחזר נלהב כדי לספר על החוויה המלהיבה (מגזין)
נפתלי קמפה - לא רק קומזיצר / ביקורת אלבוםנפתלי קמפה - לא רק קומזיצר / ביקורת אלבוםנתנאל לייפר19
אחרי שנים כזמר קומזיצים והופעות משיק נפתלי קמפה את אלבום הבכורה שלו "ליחדא שמא". מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' - נתנאל לייפר האזין לאלבום וחזר לספר (מגזין מוזיקה)
שולי רנד לא מפחד לירות לכל הכיווניםשולי רנד לא מפחד לירות לכל הכיווניםנתנאל לייפר25
אחרי עשור שולי רנד סוף סוף הוציא את אלבומו השני בהפקתו של אסף תלמודי. מבקר המוזיקה של כיכר השבת, נתנאל לייפר, האזין לאלבום וחזר עם ביקורת מוזיקלית (מגזין מוזיקה)
'שוואקי חייב את הקריירה שלו לחסידישקיט''שוואקי חייב את הקריירה שלו לחסידישקיט'נתנאל לייפר30
איש התקשורת מנחם טוקר בראיון וידאו לכיכר השבת על הקאמבק של תכנית הצפייה ההיסטורית שלו "חסידישקייט", שתשודר ב'כיכר השבת' לאחר כמה שנים של הפסקה (מגזין)
אוהד יודע לשיר וגם להלחין / ביקורת אלבוםאוהד יודע לשיר וגם להלחין / ביקורת אלבוםנתנאל לייפר11
הזמר והיוצר אוהד מושקוביץ השיק לא מכבר את אלבומו השישי "בשעה טובה". מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, האזין וחזר עם ביקורת מוזיקלית (מגזין, מוזיקה)
שנת ישי ריבו: סיכום שנה במוזיקה היהודיתשנת ישי ריבו: סיכום שנה במוזיקה היהודיתנתנאל לייפר62
מי זמר השנה? איזה אלבום הוא אלבום השנה? ומי נכנס למשבצת התגלית? מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, מסכם את תשע"ח במוזיקה היהודית מקורית (מגזין)
ברי וובר: "לא דמיינתי מעולם שאהיה זמר"ברי וובר: "לא דמיינתי מעולם שאהיה זמר"נתנאל לייפר6
איך הפך האברך ממונרו לאחד הזמרים הבולטים במוזיקה החסידית, האם הוא זמר או יוצר ומה הוא עושה כשיש לו ערב פנוי מהופעות? ראיון חג מיוחד ל'כיכר השבת' (מגזין מוזיקה)
משה לאופר: לחן טוב יצליח גם בלי גימיקיםמשה לאופר: לחן טוב יצליח גם בלי גימיקיםנתנאל לייפר3
המלחין והמעבד האגדי, משה לאופר, בראיון באולפני 'כיכר', על תחילת הקריירה כמעבד, האם יש סיכוי שנשמע ממנו מוזיקה אלקטרונית ומה הוא חושב על המוזיקה היום (מגזין)
לפידות: התלבטתי שנה וחצי אם להוציא שירלפידות: התלבטתי שנה וחצי אם להוציא שירנתנאל לייפר11
הזמר והיוצר ישי לפידות התארח באולפני 'כיכר השבת' לראיון חגיגי בו סיפר האם הוא יותר מלחין או זמר או בכלל מפיק... והאם הוא לא מפחד ללכת כל הזמן 'על הקצה' (מגזין מוזיקה)
ישי ריבו: "קיסריה" החרדית מרגשת אף יותרישי ריבו: "קיסריה" החרדית מרגשת אף יותרנתנאל לייפר16
ביקורת מופע וראיון מיוחד ל'כיכר השבת' בחדר האמנים עם הזמר והיוצר ישי ריבו, רגע לפני שהוא סוגר מעגל במופע להקה מלא ונפרד בבניני האומה בירושלים • צפו (מגזין מוזיקה)
יניב בן משיח: השם זיכה אותי להגשים חלוםיניב בן משיח: השם זיכה אותי להגשים חלוםנתנאל לייפר21
גדול הזמר המזרחי, יניב בן משיח בראיון חג ב'כיכר השבת' בו מספר על הקריירה החסידית שלו כזמר חתונות על סערת "הראש בעננים" ועל מה שנותן לו השראה וכוח (מגזין, מוזיקה)
וזמר השנה החסידי של שנת תשע"ח הוא...וזמר השנה החסידי של שנת תשע"ח הוא...נתנאל לייפר21
למי העניק נתנאל לייפר את התואר "זמר השנה"? מיהו שיר השנה ומהו אלבום השנה? מבקר המוזיקה של "כיכר השבת" מסכם לכם את מה שקרה השנה במוזיקה החסידית (מוזיקה)
הזמר יעקב שוואקי בראיון חג מיוחד • צפוהזמר יעקב שוואקי בראיון חג מיוחד • צפונתנאל לייפר23
לקראת מופע ההשקה החגיגי מחר (רביעי), בהיכל התרבות בתל אביב, גדול הזמר היהודי יעקב שוואקי, בראיון חג מיוחד ל'כיכר השבת' בו הוא מספר על הכל • צפו (מגזין, מוזיקה)
ד"ר סובול והחזן הרב חיים אדלר"כי גדול מרדכי!": החזן הראשי נפרד מסובולחיים אדלר14
בטור אישי רווי בכאב ובגעגוע, נפרד החזן חיים אדלר מידידו אמן המוזיקה היהודית ד"ר מרדכי סובול, שהלך לעולמו לאחר שהתמוטט. "לא מוצא את הצלילים שיוכלו לתאר כאב" (טור)
בערי וובר וחיים ישראל הקפיצו את החוגגים באומןבערי וובר וחיים ישראל הקפיצו את החוגגים באומןכיכר השבת2
אלפים השתתפו אמש (מוצאי ראש השנה) בריקודים במתחם שיינר באומן, כנהוג בחסידות ברסלב. על הבמה הופיעו הזמרים בערי וובר וחיים ישראל לצד תזמורת גדולה. צפו בתיעוד (עולם)
איחוד היסטורי: להקת ישיבת התפוצות באומןאיחוד היסטורי: להקת ישיבת התפוצות באומןנתנאל לייפר11
שלושה מחברי להקת ישיבת התפוצות המיתולוגית התאחדו למופע נדיר בערב ראש השנה באומן ושרו עם את מיטב להיטי הלהקה הוותיקה שהתפרקה לפני יותר מ-30 שנה (מוזיקה)
הקינדרלעך ב"סבבה" של אלבום // ביקורתהקינדרלעך ב"סבבה" של אלבום // ביקורתנתנאל לייפר8
להקת הקינדרלך הוציאה אלבום רביעי בשם "סבבה". מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' שם בצד את הדעות הקדומות שלו, והאזין לאלבום החדש. האם הפעם הוא אכן הופתע? (מגזין)
יוני Z בולט לטובה באלבום החדש: ביקורתיוני Z בולט לטובה באלבום החדש: ביקורתנתנאל לייפר8
הזמר והיוצר יוני זיגלבוים השיק את אלבום הבכורה המושקע שלו. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' האזין לאלבום. איזה שיר הוא אהב במיוחד ואיזה הוא ממש שונא...? (מגזין מוזיקה)
ישי לפידותמחשבות של קיץ שמיייח // ישי לפידותישי לפידות11
ישי לפידות חזר ממופע בגרמניה, הופיע בהיכל התרבות פ"ת (עם בני פרידמן) ויופיע בכיכר העיר בנתניה • אלה תחושות האומנים העומדים מאחורי המיקרופון באירועי הקיץ (טור אישי)
'קינדרלך' משיקים אלבום חדש בראיון • צפו'קינדרלך' משיקים אלבום חדש בראיון • צפונתנאל לייפר28
להקת הילדים המצליחה משיקה את אלבומה הרביעי בראיון מיוחד ל'כיכר השבת' בו מספרים הילדים על החוויות וההופעות הרבות וגם הצצה לאולם החזרות של הלהקה (מגזין, מוזיקה)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

כיכר facebook