ישיבת חברון  שריה  זלטס
כשרולי דיקמן ודוד ד'אור נותנים יד למוזיקהכשרולי דיקמן ודוד ד'אור נותנים יד למוזיקהנתנאל לייפר3
מבקר המוזיקה נתנאל לייפר בביקורת על "תן לי יד", הסינגל החדש של רולי דיקמן בו הוא מארח לדואט את הזמר דוד ד'אור. האם המוזיקה החסידית בשלה לצעד אבולוציוני? (מגזין)
מרדכי בן דוד או אברהם פריד?  • סקר אנשי השנהמרדכי בן דוד או אברהם פריד? • סקר אנשי השנהכיכר השבת
מיהו איש השנה שלכם - במוזיקה? מרדכי בן דוד או אברהם פריד? כנסו, הצביעו והשפיעו >>>
לנגן על גיטרה. למצולמים אין קשר לכתבההילד רוצה לנגן על גיטרה? המדריך המלא לרכישהאסף מגידו12
בטח אין לכם כל כך מושג מה לקנות, באיזה מחיר, והיכן לקנות, לכן ריכזנו פה בעבורכם נתונים חשובים, טיפים שימושיים ומדריך קצר לרכישת גיטרה קלאסית, עם זאת מומלץ לגשת פיזית לחנות כלי נגינה, לחוש ולמשש עם הילד את הגיטרה טרם הרכישה (מוזיקה, שיווקי)
סיכום שנת תשע"ז במוזיקה היהודית-מקוריתסיכום שנת תשע"ז במוזיקה היהודית-מקוריתנתנאל לייפר1
מבקר המוזיקה, נתנאל לייפר מסכם את שנת תשע"ז במוזיקה היהודית מקורית, מי זמר השנה שלו? מי זוכה בתואר אלבום השנה ומי בתואר תגלית השנה? כל הקטגוריות (מגזין מוזיקה)
כך נראתה השנה החולפת במוזיקה החסידיתכך נראתה השנה החולפת במוזיקה החסידיתנתנאל לייפר13
למי העניק נתנאל לייפר את התואר "זמר השנה"? מיהו שיר השנה ומהו אלבום השנה? מבקר המוזיקה של "כיכר השבת" מסכם לכם את מה שקרה השנה במוזיקה החסידית (מוזיקה)
שימי דיאי  'לא נותרה בי אות' - ביקורת אלבוםשימי דיאי 'לא נותרה בי אות' - ביקורת אלבוםנתנאל לייפר1
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' בביקורת מוזיקלית על אלבום הבכורה של הזמר שימי דיאי, המשלב בין פופ ורוק לנגיעות אתניות קלות ברגישות רבה (מגזין מוזיקה)
סליחות שעושות חשק  לשיר איתן - ביקורתסליחות שעושות חשק לשיר איתן - ביקורתנתנאל לייפר
אלבום הסליחות החדש של צמד המוזיקאים, עידו פורטל ורועי אמיר נוטל חירויות אמנותיות מול שירי הסליחות, מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' האזין לאלבום הייחודי (מגזין, מוזיקה)
יהורם גאון: שפר עלי גורלי שתחביבי פרנסתייהורם גאון: שפר עלי גורלי שתחביבי פרנסתינתנאל לייפר1
הזמר יהורם גאון בראיון מיוחד ל'כיכר השבת' לרגל יציאת האלבום החדש המשותף לו וליוצר עובדיה חממה שכתב והלחין את השירים. "אני לא מתחזק, תמיד הייתי שם" (מגזין)
אריאל זילבר מחפש אחר המלחין שנעלםאריאל זילבר מחפש אחר המלחין שנעלםנתנאל לייפר7
הזמר והיוצר אריאל זילבר יצא בסינגל קליפ חדש ובו הוא מארח את מקהלת ידידים, האם הוא מקליט אלבום חסידי? כיצד התגלגל לידיו השיר? ולמה מאזין אריאל זילבר בבית? (מגזין)
כשאברהם פריד "עושה שוואקי" - ביקורתכשאברהם פריד "עושה שוואקי" - ביקורתנתנאל לייפר39
שוואקי עושה קריירה משירים כאלה האם גם פריד צריך להיכנס לז'אנר? מבקר המוזיקה של כיכר השבת האזין בקשב לאלבומו החדש של אברהם פריד- האלבום הישראלי (מגזין)
יוסי פיאמנטה ז"לשנתיים לפטירתו של "ג'ימי הנדריקס" החרדינתנאל לייפר1
יוסי פיאמנטה ז"ל היה מגדולי המוזיקאים במוזיקה היהודית והחסידית, הוא זכה להערכה רבה גם בעולם המוזיקה הכללית והושווה עם נגני הגיטרה מהגדולים בעולם (מגזין מוזיקה)
הקליפ, השיתוף והצפיותכשלואיס פונסי שיתף את לוי פולקוביץ • צפוישראל כהן11
לואיס פונסי הפך בחצי שנה האחרונה למפורסם בזכות הלהיט "דספסיטו", בסוף השבוע הוא שיתף באינסטגרם ביצוע של הזמר החסידי לוי פולקוביץ - וגרף מאות אלפי צפיות (מוזיקה)
שלום למר חזן, זמר או שניהם? • ביקורת אלבוםשלום למר חזן, זמר או שניהם? • ביקורת אלבוםנתנאל לייפר8
הזמר והחזן שלום למר הוציא אלבום בכורה בהפקתו של יוחי בריסקמן בו הוא רוקד בשתי החתונות בו זמנית. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' האזין לאלבום וחזר עם תובנות (מגזין מוזיקה)
שבט אחים מארחים את חיליק פרנק - בקורתשבט אחים מארחים את חיליק פרנק - בקורתנתנאל לייפר1
מבקר המוזיקה של כיכר השבת האזין לאלבומם החדש של הלהקה המשפחתית "שבט אחים" המארחת את נגן הקלרינט הנודע חיליק פרנק באלבום שירי חתונה ושבע ברכות (מגזין)
"יותר מידי" או בדיוק מה שצריך? ביקורת אלבום"יותר מידי" או בדיוק מה שצריך? ביקורת אלבוםנתנאל לייפר8
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' בביקורת על אלבום הבכורה של הזמר והיוצר משה נריה כורסיה "יותר מידי". האם מצליח כורסיה לתמרן בין שירים פשוטים למוזיקה עמוקה? (מגזין)
מתוך הקליפ של "דספזלטוב"מה אני חושב על השיר המוזר של עמירן דביר // ביקורתניסים פרץ95
כתיבה גרועה, וניסיון זול ולא מרשים במיוחד לחקות את אחד השירים המושמעים ביותר בעולם בחצי השנה האחרונה. זה מה ש"המבקר" חושב על שירו החדש של עמירן דביר (מוזיקה)
כבד אבל שווה כל שנייה - ביקורת אלבוםכבד אבל שווה כל שנייה - ביקורת אלבוםנתנאל לייפר13
אלבומו החדש של הזמר והיוצר רונן שטרן, אולי לא מתאים לכל אוזן בשל מורכבות יצירתו של שטרן בוגר בית הספר למוזיקה רימון וחובב מוזיקה ערבית קלאסית, שילוב מרתק לאוזן (מגזין)
אהרן רזאל מצא את מקומו  - ביקורת אלבוםאהרן רזאל מצא את מקומו - ביקורת אלבוםנתנאל לייפר5
אלבומו החדש של אהרן רזאל "עד אמצא מקום" הוא שיר אהבה אחד גדול לתורה ולומדיה. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' בביקורת מוזיקלית על האלבום ושיריו (מגזין, מוזיקה)
לראשונה, יונתן רזאל פותח את הלב // ביקורתלראשונה, יונתן רזאל פותח את הלב // ביקורתנתנאל לייפר5
הזמר והיוצר יונתן רזאל באלבום שלישי חדש - "פותח לב". מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' האזין לאלבום החדש ויספר לכם האם רזאל באמת הצליח לפתוח את ליבו (מגזין, מוזיקה)
מרדכי בן דוד: 'במשך שנים סבלתי  פחד במה'מרדכי בן דוד: 'במשך שנים סבלתי פחד במה'יאיר טוקר10
גדול הזמר החסידי, מרדכי בן דוד, העניק ראיון נדיר למגזין 'עמי' בו הוא מספר על פחד הבמה האדיר ממנו סבל והלחץ שגרם לו לרצות לפרוש לחלוטין מהתחום ומה גרם לו להישאר (מגזין)
מרדכי בן דוד  -  "צעקה": ביקורת אלבוםמרדכי בן דוד - "צעקה": ביקורת אלבוםנתנאל לייפר64
מבקר המוזיקה של "כיכר השבת" בטור ביקורת על אלבומו החדש של גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד. האם הוא משחזר את הצלחות העבר או שכבר חלף זמנו ונס ליחו? (מגזין מוזיקה)
'מידי חודש בחודשו' - טעימה מפיוטי החודש'מידי חודש בחודשו' - טעימה מפיוטי החודשאריאל כהן3
הפיוטים במסורת ישראל בעלי חשיבות רבה הן מבחינה תורנית והן רגשית. המוזיקאי אריאל כהן בטור חודשי חדש יספר מעט על פיוטי החודש, משמעותם וגם על הזווית המוזיקלית (מוזיקה)
הביצוע המרגש של אביתר בנאי בירושלים • צפוהביצוע המרגש של אביתר בנאי בירושלים • צפוכיכר השבת6
במהלך האירוע המרכזי לציון 50 שנה לאיחוד ירושלים, בסמוך לחומות העיר העתיקה, הזמר אביתר בנאי ריגש את כולם בביצוע לשיר "שער הרחמים" של אחיו מאיר ז"ל • צפו (מוזיקה)
צפו: בן סנוף מבצע את "לך ירושלים"צפו: בן סנוף מבצע את "לך ירושלים"כיכר השבת
במהלך האירוע המרכזי אמש (ראשון) לציון 50 שנה לאיחוד העיר ירושלים, בסמוך לחומות העיר העתיקה, ביצע הזמר בן סנוף את השיר "לך ירושלים" • צפו בווידאו (מוזיקה)
ביקורת מוזיקה: "שירים אארוג" - אלי דויטשביקורת מוזיקה: "שירים אארוג" - אלי דויטשנתנאל לייפר2
הזמר אלי דויטש הגשים חלום לאחר שנים ארוכות והוציא אלבום בכורה יחד עם המפיק המוזיקלי אבי טל. מה חושב מבקר המוזיקה של כיכר השבת על האלבום וההפקה (מגזין)
איציק דדיה: "עד היום עשיתי מה שאמרו לי"איציק דדיה: "עד היום עשיתי מה שאמרו לי"נתנאל לייפר25
הזמר והיוצר איציק דדיה בראיון וידאו מיוחד ל"כיכר השבת", לרגל הסינגל החדש שהשיק. דדיה מתייחס לתדמית שלו, למוזיקה ומצהיר: "זה הזמן לפתוח דף חדש" • צפו (מוזיקה)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

עדכונים
כיכר facebook
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהן
אריאל כהן
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהן
ג' בחשוון תשעח18
ר' שלמה קרליבך
זלמן שטוב
הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
ט"ז בחשוון תשעז11
שמעון  ברייטקופף
שמעון ברייטקופף
'חסידות הגנבים' של קרליבך תלך ותתעצם
ט"ז בחשוון תשעז26