האזינו: ראיון עם האיש בעל קול הזמיר העדיןהאזינו: ראיון עם האיש בעל קול הזמיר העדיןנתנאל לייפר
הזמר והיוצר יוסף נטיב, התארח בתכנית 'המבקר' וסיפר על האלבום החדש שבדרך והדואט המצליח עם יונתן רזאל וכמובן גם פינת 'המסננת' עם הסינגלים והקליפים החדשים (מגזין)
צלילים "בארמון המלך" • ביקורת אלבוםצלילים "בארמון המלך" • ביקורת אלבוםנתנאל לייפר2
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר בביקורת על אלבומו השלישי של הזמר והיוצר הברסלבי אלנתן מלול "בארמון המלך" אותו הוא מכנה בתואר "מתוק" (מגזין מוזיקה)
ליפא שמלצר חוזר לדרך ממנה התחיל • צפוליפא שמלצר חוזר לדרך ממנה התחיל • צפונתנאל לייפר9
כוכב הזמר החסידי הצבעוני ליפא שמלצר בראיון בו הוא מספר דווקא על השחור לבן אליו שב בתקופה האחרונה. על הבחירות האמנותיות באלבום החדש ועל הסיכונים שהוא לוקח (המבקר)
אבי אילסון: "לא באמת תכננתי להיות זמר"אבי אילסון: "לא באמת תכננתי להיות זמר"נתנאל לייפר16
אבי אילסון, אחד הזמרים העסוקים בשוק, בראיון מלא בתכנית 'המבקר' בו הוא מספר על הקליפים המושקעים במיוחד וגם מוכן להתמודד בחיוך רחב עם "בושות" מהעבר (מגזין מוזיקה)
הנער מ'כוכב נולד' באלבום בכורה • ביקורתהנער מ'כוכב נולד' באלבום בכורה • ביקורתנתנאל לייפר21
הזמר והיוצר אלחי רפואה, פרץ לפני 9 שנים אך רק עכשיו יוצא אלבום הבכורה המושקע שלו עם כותבים מפתיעים והפקה מוזיקלית ראויה לציון. מבקר המוזיקה של 'כיכר' האזין (מגזין)
"האריה השואג" מספר על 40 שנות מוזיקה"האריה השואג" מספר על 40 שנות מוזיקהנתנאל לייפר5
הזמר והמוזיקאי אריה ברונר מתארח בתכנית המוזיקה של מבקר המוזיקה של כיכר השבת, נתנאל לייפר ומשוחח על הקריירה הארוכה ופינת 'המסננת' עם השירים החדשים (מגזין)
"פאברוטי היהודי" שמעון סיבוני בראיון • צפו"פאברוטי היהודי" שמעון סיבוני בראיון • צפונתנאל לייפר4
הזמר והחזן שמעון סיבוני התארח בתכנית 'המבקר' וסיפר על הקריירה העשירה כשהוא מפליא בקולו בקטע שירה ייחודי ויוצא דופן לכבוד ראש חודש. וכמובן פינת 'המסננת' (מגזין)
המסיבה החב"דית שלא תרצו לפספסהמסיבה החב"דית שלא תרצו לפספסנתנאל לייפר3
המוזיקאי החב"די חוני מילאקי מארח את מיטב הזמרים החב"דיים לפאברנגן מוזיקלי סוער ואלקטרוני במיוחד עם מיטב הלהיטים של חב"ד. נתנאל לייפר האזין וחזר עם ביקורת (מגזין)
המעבד והמנצח יואלי דיקמן מדבר על הכלהמעבד והמנצח יואלי דיקמן מדבר על הכלנתנאל לייפר15
מבקר המוזיקה של כיכר השבת, נתנאל לייפר, מארח בתכניתו 'המבקר' את המעבד והמנצח יואלי דיקמן על 'האסק' והקריירה המצליחה וגם פינת 'המסננת' עם השירים החדשים (מגזין)
"היום השמיני" סוף סוף התבגרו // ביקורת"היום השמיני" סוף סוף התבגרו // ביקורתנתנאל לייפר8
להקת 'היום השמיני' של האחים בנצי ושמואל מרכוס הוציאה את אלבומם השמיני. מבקר המוזיקה של כיכר השבת, נתנאל לייפר, האזין לאלבום וחזר עם ביקורת מנומקת (מגזין מוזיקה)
הראפר החרדי המצליח בראיון מיוחד • צפוהראפר החרדי המצליח בראיון מיוחד • צפונתנאל לייפר23
הוא יוצר שירים שמקבלים במה גם בכלי התקשורת החילונים ויוצר שיתופי פעולה עם ראפרים מהשורה הראשונה בישראל כשהוא חובש כיפה שחורה וחמוש בציציות ארוכות • צפו (מגזין)
זיו יחזקאל בראיון בלעדי לכיכר השבת • צפוזיו יחזקאל בראיון בלעדי לכיכר השבת • צפונתנאל לייפר11
המוזיקאי המוערך זיו יחזקאל, התארח לכבוד עונת הבקשות החורפית בתכניתו של נתנאל לייפר 'המבקר'. צפו בראיון המלא ובפינת המסננת עם השירים שלא כדאי לכם לפספס (מגזין)
ממקום לנוער בסיכון לאלבום מוזיקלי מרתקממקום לנוער בסיכון לאלבום מוזיקלי מרתקנתנאל לייפר2
'הזולה של חצרוני' מקום העוסק בנוער בסיכון באמצעות מוזיקה יצר אלבום מוזיקלי ייחודי רובו מחרוזות, מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר האזין וחזר לספר (מגזין מוזיקה)
בן בנעלי האב: ראיון מרגש וביקורת נוקבתבן בנעלי האב: ראיון מרגש וביקורת נוקבתנתנאל לייפר7
תכנית 'המבקר' עם המנצח והמעבד, אופיר סובול בראיון מרגש במיוחד בו הוא מוחה דמעה ונזכר ברגע בו החליף לראשונה את אביו ז"ל • צפו בפינות ובביקורת על הלהיט התורן (מגזין)
ביקורת אלבום: ככה עושים ראפ כמו שצריךביקורת אלבום: ככה עושים ראפ כמו שצריךנתנאל לייפר5
אלבומו השני של הרב דרור משה קסוטו "כוח הרצון" עושה שימוש נכון בראפ לצד מוזיקליות ומלודיה שפעמים רבות חסרה בראפ. מבקר המוזיקה נתנאל לייפר בביקורת אלבום (מגזין)
שולי רנד: לפעמים צריך לזעזע את המאזיניםשולי רנד: לפעמים צריך לזעזע את המאזיניםנתנאל לייפר19
הזמר והיוצר שולי רנד התארח בתכנית המוזיקה של מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, לראיון לרגל צאת אלבומו השני וגם פינת 'המסננת' עם השירים החדשים (מגזין)
מדד ה"ספוטיפיי": מי האמן המואזן ביותר?מדד ה"ספוטיפיי": מי האמן המואזן ביותר?נתנאל לייפר14
המוזיקה היהודית נמצאת כבר גם בשירותי הסטרימינג להאזנה. בדקנו לראשונה מי אמן המוזיקה היהודית/חסידית המצליח ביותר בעולם. הנתונים המרתקים בכתבה (מוזיקה)
ברונכר: אני תמיד מופתע ממעט הביקורתברונכר: אני תמיד מופתע ממעט הביקורתנתנאל לייפר17
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר מגיש תכנית מוזיקה חדשה, כשהפעם הוא מארח לראיון את המוזיקאי והמעבד הסוער, שרולי ברונכר ופינה חדשה ומסקרנת (מגזין)
ברוך שלום  מלחין ובועט  // ביקורת אלבוםברוך שלום מלחין ובועט // ביקורת אלבוםנתנאל לייפר9
הזמר והיוצר ברוך שלום בלסופסקי השיק את אלבומו השני "הנני", מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר האזין לאלבום וחזר כדי לספר על התובנות שלו (מגזין מוזיקה)
מי אמן היוטיוב היהודי המצליח בכל הזמנים?מי אמן היוטיוב היהודי המצליח בכל הזמנים?נתנאל לייפר37
לפני שנה לכבוד חנוכה, חג הקליפים היהודיים ערכנו לראשונה את ניתוח היוטיוב היהודי כדי לראות מי אמן המוזיקה היהודית-חסידית הנצפה ביותר בעולם. האם יש מהפך? (מגזין)
קמפה השיק הקהל הצטרף בשירה אדירהקמפה השיק הקהל הצטרף בשירה אדירהנתנאל לייפר7
הזמר והיוצר נפתלי קמפה השיק את אלבומו החדש מול מאות בחורי ישיבה בירושלים. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' היה אף הוא בתוך הקהל הנלהב. ביקורת מופע (מגזין מוזיקה)
יובל טייב: אנחנו בקיבוץ גלויות מוזיקלי • צפויובל טייב: אנחנו בקיבוץ גלויות מוזיקלי • צפונתנאל לייפר1
הזמר והפייטן יובל טייב בראיון השקה חגיגי באולפני 'כיכר השבת' לאלבומו ה-15 - "אין עוד מלבדו". טייב חוזר לתחילת הקריירה ומדבר על הבחירה במוזיקה ערבית וישראלית (מגזין)
נפתלי קמפה: האלבום יוצר מהפך בתדמיתנפתלי קמפה: האלבום יוצר מהפך בתדמיתנתנאל לייפר10
הזמר והיוצר נפתלי קמפה עורך היום את מופע ההשקה לאלבומו "ליחדא שמא" ולכבוד ההשקה מתארח גם באולפן 'כיכר השבת' לשיחה על המעבר מקומזיצים לאולפנים (מגזין)
שטיינמץ: "ידעתי שיהיה קידוש השם גדול"שטיינמץ: "ידעתי שיהיה קידוש השם גדול"נתנאל לייפר26
אמן הרגש, מוטי שטיינמץ מתארח באולפן 'כיכר השבת' לראיון מיוחד בו הוא מדבר על ההצלחות וההתלבטויות בשנה האחרונה ועל התגובות שהפתיעו אותו במיוחד (מגזין מוזיקה)
אוהד: "זמר הוא בעצם מנהיג, זו שליחות"אוהד: "זמר הוא בעצם מנהיג, זו שליחות"נתנאל לייפר8
הזמר אוהד מושקוביץ בראיון חנוכה חגיגי באולפן 'כיכר השבת' לכבוד השקת אלבומו השישי לא מכבר. על ההופעות בכל העולם איך הפך פתאום לזמר והטיפ שנתן לו יוסי גרין (מגזין)
'צמאה': כשהנשמה צמאה גם ליטווק רוקד'צמאה': כשהנשמה צמאה גם ליטווק רוקדנתנאל לייפר8
כמידי שנה מתקיימים מופעי צמאה בי"ט כסליו בבנייני האומה שבירושלים, מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' השתתף במופע המצליח וחזר נלהב כדי לספר על החוויה המלהיבה (מגזין)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

עדכונים
כיכר facebook