מה אתה רוצה ממנו חנן בן ארי? // ביקורתמה אתה רוצה ממנו חנן בן ארי? // ביקורתנתנאל לייפר35
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' בטור על אלבומו השני של הזמר והיוצר חנן בן ארי "לא לבד". על מוזיקה מאתגרת מחשבתית ועל התמודדות עם טקסטים יותר מורכבים (מגזין)
אלי פרידמןבואו ליהנות מהאלבום של אלי פרידמן - בחינםכיכר השבת4
לרגל בין הזמנים, הזמר אלי פרידמן ואתר 'כיכר השבת' מזמינים את הגולשים ליהנות מהאלבום החדש והמצוין של אלי פרידמן - "רחובות הנהר" - בלי להירשם ובלי לשלם. כנסו ותהנו (מוזיקה)
חסידיסטוק: מוטי שטיינמץ נחשף לראשונהחסידיסטוק: מוטי שטיינמץ נחשף לראשונהכיכר השבת31
הזמר החסידי המצליח, מוטי שטיינמץ, נחשף בפעם הראשונה בראיון ארוך בפרק דוקומנטרי נוסף בסדרה 'חסידיסטוק' של כאן 11 המשודרת מידי יום ג' ועוסקת במוזיקה יהודית (מגזין)
הזמר המפתיע יוני Z בראיון בכורה • צפוהזמר המפתיע יוני Z בראיון בכורה • צפונתנאל לייפר12
האיש עם הקליפים הכי מושקעים במוזיקה החסידית, משיק את אלבום הבכורה שלו בראיון באולפני 'כיכר השבת', בו הוא מספר על היצירה, על הדילמות ועל הפרפקציוניזם (מגזין מוזיקה)
חסידיסטוק, פרק 2: גד אלבז נוצר לשיר • צפוחסידיסטוק, פרק 2: גד אלבז נוצר לשיר • צפוכיכר השבת17
הזמר המצליח גד אלבז, מספר על הקריירה, ההתחלה החיים בין מעברי דירות, וגם על הקליפים המושקעים, כל זאת מתוך התכנית 'חסידיסטוק' המשודרת ב'כאן' (מגזין מוזיקה)
'חסידיסטוק', פרק 1: הראפר ניסים בלאק • צפו'חסידיסטוק', פרק 1: הראפר ניסים בלאק • צפונתנאל לייפר14
הראפר ניסים בלאק, גר צדק המתגורר כיום בגאולה שבירושלים, חוזר לביקור שורשים אצל משפחתו בארה"ב ולסיפורו הייחודי והמרתק כיצד הגיע ליהדות (מגזין, מוזיקה)
הראפר ניסים בלאק חוזר לביקור שורשים • צפוהראפר ניסים בלאק חוזר לביקור שורשים • צפונתנאל לייפר
חסידיסטוק - סדרה דוקומנטרית ייחודית, תעלה הערב ב-22:00 בכאן 11 ובדיגיטל. פרק הבכורה יעקוב אחרי הראפר ניסים בלאק. בפרקים הבאים גד אלבז, 'זושא' וליפא (מגזין)
שלום למרשלום למר: "כחסיד, לא האמנתי. זו הפתעה"נתנאל לייפר13
הזמר והחזן הבינלאומי, שלום למר, בראיון ראשון אחר החתימה הנוצצת בענקית המוזיקה 'יוניברסל' • "חלמתי לקבל הכרה, אבל זה תמיד היה נראה לי כמו משהו לא רלוונטי" (מוזיקה)
גולדוואג: "כדי להלחין שיר צריך לקחת סיכון"גולדוואג: "כדי להלחין שיר צריך לקחת סיכון"נתנאל לייפר2
ארי גולדוואג מי שאחראי ללהיטי הענק של השנים האחרונות 'יש תקווה' ו'עברי אנוכי' בראיון השקה באולפן 'כיכר השבת' לאלבומו החדש 'לא נפסיק לרקוד' וגם ביצוע לייב • צפו (מגזין)
שוואקי עושה 'מוזיקה' אחרת: ביקורת אלבוםשוואקי עושה 'מוזיקה' אחרת: ביקורת אלבוםנתנאל לייפר26
הזמר יעקב שוואקי השיק אלבום חדש - "מוזיקה". מבקר המוזיקה של "כיכר השבת" האזין לאלבום וחזר עם תובנות על שוואקי ובמיוחד על המילים בעברית שהוא בוחר (מגזין מוזיקה)
ירחמיאל ביגון:  להיזהר לא לעבור את הגבולירחמיאל ביגון: להיזהר לא לעבור את הגבולנתנאל לייפר6
מנצח ומנהל המקהלה המיתולוגי של 'פרחי מיאמי', המלחין ירחמיאל ביגון, בראיון מיוחד ב'כיכר השבת' לרגל השקת האלבום החדש של המקהלה "לעולם ועד" (מגזין, מוזיקה)
ברי וובר וזושא מפנקים לכבוד שבת  - ביקורתברי וובר וזושא מפנקים לכבוד שבת - ביקורתנתנאל לייפר1
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' על אלבום ה-EP קצר במיוחד של שירי שבת בעשר דקות בביצועם הזמר ברי וובר לצד להקת 'זושא' המצוינת ו'פרויקט LPR' של אלי לקס (מגזין מוזיקה)
זה לא רק קיסריה: ישי ריבו נתן את מופע חייוזה לא רק קיסריה: ישי ריבו נתן את מופע חייונתנאל לייפר36
הזמר והיוצר ישי ריבו הופיע לראשונה באמפי קיסריה המפוצץ עם מיטב הלהיטים בברכת 'שהחיינו' ועם קהל אוהד במיוחד. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' על המופע המרגש (מגזין)
"בשירה אני מדבר עם ה'; אני ממש בוכה""בשירה אני מדבר עם ה'; אני ממש בוכה"נתנאל לייפר9
הזמר מוטי רוטמן, זוכה הקול הבא משיק את אלבום הבכורה שלו אחרי שנתיים של עבודה קשה ומספר באולפני 'כיכר השבת' על התהליך וגם על התקופות הקשות שעבר (מגזין)
שלום וגשל עם מרדכי בן דוד ואברהם פרידמה החזיר את מרדכי בן דוד לדתיים לאומיים?נתנאל לייפר8
הזמר הוותיק יוצא בסדרת מופעים גדולה בקהילות דתיות לאומיות לאחר שנים ארוכות בהן נוצר נתק בין הזמר לבין הציבור הדתי לאומי. המנהל האישי בראיון מיוחד (מגזין מוזיקה)
"כנפי רוח" - דם דמעות והרבה רגש • ביקורת"כנפי רוח" - דם דמעות והרבה רגש • ביקורתנתנאל לייפר3
אלבומם החדש של מקהלת הישיבה לצעירים לצד אברימי רוט, ישי ריבו, ביני לנדאו יצא עשור לאחר הפיגוע המחריד בישיבת מרכז הרב. מבקר המוזיקה נתנאל לייפר האזין והתרגש (מגזין)
אליעד לנדאו מסקרן באלבום בכורה - ביקורתאליעד לנדאו מסקרן באלבום בכורה - ביקורתנתנאל לייפר6
הזמר והיוצר אליעד לנדאו באלבום בכורה - 'עדות'. מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' האזין לאלבום הייחודי שמעביר לראשונה תחושות של ההתמודדות עם הטרור (מגזין מוזיקה)
שלמה כהן: אי אפשר לזהות להיטים מראששלמה כהן: אי אפשר לזהות להיטים מראשנתנאל לייפר9
הזמר שלמה כהן משיק אלבום חמישי ומגיע לראיון מיוחד באולפני 'כיכר השבת' בו הוא מספר על היצירה של האלבום, בחירת השירים וגם איפה הוא הכי רוצה להופיע (מגזין מוזיקה)
תחליף למוזיקה או לא ממש? ביקורת אלבוםתחליף למוזיקה או לא ממש? ביקורת אלבוםנתנאל לייפר3
אלבום הווקאל החדש של הזמר והיוצר ארי גולדוואג מתוך סדרת אלבומי האקאפלה שלו מכיל את הלהיטים החמים של השנה האחרונה. נתנאל לייפר האזין וחזר עם ביקורת (מגזין)
שני מלכים וכיפה אחת - מ.ב.ד ושלמה ארצישני מלכים וכיפה אחת - מ.ב.ד ושלמה ארצינתנאל לייפר9
בימים אלו נחשפו שתי הקלטות נדירות במיוחד - דואטים של הזמר החסידי מרדכי בן דוד והזמר הישראלי שלמה ארצי, בהקלטה ממופע פרטי שהתקיים לפני כ-20 שנה (מוזיקה)
אהרן רזאל: "המקום שלי זה בית המדרש"אהרן רזאל: "המקום שלי זה בית המדרש"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר אהרן רזאל בראיון חג באולפן 'כיכר השבת' מספר על היצירה, על הפנייה לציבור החרדי בשנים האחרונות: "זה תהליך שעבר על כל המשפחה שלי" ועל השיר המרסק (מגזין)
משה לוק: "ה'מזרח טיש' - זה ימות המשיח"משה לוק: "ה'מזרח טיש' - זה ימות המשיח"נתנאל לייפר10
הפייטן והזמר משה לוק, סולן התזמורת האנדלוסית, בראיון חג ב'כיכר השבת' על הפיוט בעולם החרדי, השירים הקלילים שהחל להוציא וגם על האלבום של 'מזרח טיש' • צפו (מגזין)
יונתן רזאל: "גדולי הדור מייעצים לי" • צפויונתן רזאל: "גדולי הדור מייעצים לי" • צפונתנאל לייפר4
הזמר והיוצר יונתן רזאל בראיון חג ל'כיכר השבת', מתייחס לסערת הדבק על העיניים - "אשתי שולחת אותי לשדה הקרב", וגם לחיים האישיים: "אני אברך" • צפו בראיון (מגזין)
'המושב' עושים את זה שוב • ביקורת אלבום'המושב' עושים את זה שוב • ביקורת אלבוםנתנאל לייפר2
להקת המושב המצליחה, מפתיעה באלבום שירי שבת שני בסדרה לאחר ההצלחה של האלבום הקודם. האם הם מצליחים לתת הסבר הגיוני לבחירה לבצע קאברים? (מגזין)
אלי קליין ואיצי ברי: "לא חושבים להתגרש"אלי קליין ואיצי ברי: "לא חושבים להתגרש"נתנאל לייפר11
ראיון חג עם צמד היוצרים הצעירים שחתום על האלבום האחרון של מרדכי בן דוד ועוד עשרות זמרים, על העבודה יחד, האתגרים וגם איזה שירים הם לא סובלים • צפו בראיון (מגזין)
לקראת 'זאפה': עמירן דביר עונה למבקריםלקראת 'זאפה': עמירן דביר עונה למבקריםנתנאל לייפר28
איש החתונות, המוזיקאי והזמר עמירן דביר, הגיע לאולפן 'כיכר השבת', השיב לכל השאלות הקשות והתייחס לביקורות נגדו • "בסוף, הלב שלי נמצא בהיכלי מלכות" • צפו בראיון (מוזיקה)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

כיכר facebook