ליברמן  אריה+דרעי  אלי+ישי  ישיבת חברון
אביתר בנאי יורה "לשונות של אש" - ביקורתאביתר בנאי יורה "לשונות של אש" - ביקורתנתנאל לייפר12
הוא נחשף באלבום החדש באומץ רב ולא מפסיק לעבור תהליכים פנימיים אבל האם הוא אכן פונה גם לציבור חרדי? בנאי באלבום חדש או מדויק יותר בשני חצאי אלבום (מוזיקה)
כיכר השבת באלבום חג מתנה: 'פסנתר הלל'כיכר השבת באלבום חג מתנה: 'פסנתר הלל'כיכר השבת
פסנתר הכנף האיכותי של אולפני OOV פגש את הפסנתרן נתנאל לייפר ושירי ההלל לאלבום חג אינסטרומנטלי קליל ונעים עם מיטב מנגינות ההלל המוכרות והאהובות (מוזיקה)
מוזיקה לועזית? הברירה היהודית // ביקורתמוזיקה לועזית? הברירה היהודית // ביקורתנתנאל לייפר2
אלכס קלייר הוא האמן החרדי המצליח בעולם, הוא ממלא הופעות ברחבי אירופה ועכשיו יצא באלבום חדש "זנב לאריות". מה חושב עליו מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' (מגזין מוזיקה)
עקיבא ב'עולמות' מוזיקלים - ביקורת אלבוםעקיבא ב'עולמות' מוזיקלים - ביקורת אלבוםנתנאל לייפר4
הזמר והיוצר עקיבא, הוציא את אלבום הבכורה שלו 'עולמות' והפתיע את מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' עם ההפקה, הקול המרגש, הלחנים והכתיבה הנוגעת שלו (מגזין מוזיקה)
מה גרם למבקר שלנו להגדיר אלבום כ"מטופש במיוחד"מה גרם למבקר שלנו להגדיר אלבום כ"מטופש במיוחד"נתנאל לייפר10
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' האזין ל"האט", אלבומם השביעי של להקת 'היום השמיני', הלא הם האחים מרכוס. מה הוא חושב על המילים והאם התוצאה הסופית מכפרת? (מגזין)
עידן דוד באלבום בכורה "אחד" // ביקורתעידן דוד באלבום בכורה "אחד" // ביקורתנתנאל לייפר1
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' התחיל להאזין לאלבום הבכורה של עידן דוד - "אחד" בסקפטיות מרובה, מה קרה לאחר מכן והאם תחושותיו המוקדמות היו מוצדקות? (מגזין)
שמחת פורים בבית רכניץ - משתה היין: מוטי שטיינמץ הופיע בפני רכניץמשתה היין: מוטי שטיינמץ הופיע בפני רכניץישראל כהן10
המיליארדר החרדי שלמה רכניץ ערך השנה מסיבת פורים מצומצמת יחסית בביתו שבלוס אנג'לס, בהשתתפות מקורבים, מקהלה חסידית ואמן הרגש מוטי שטיינמץ • צפו בווידאו (מגזין)
'תשועתם היית לנצח' - שירי פורים הנצחיים'תשועתם היית לנצח' - שירי פורים הנצחייםנתנאל לייפר
שירי הפורים מלווים אותנו החל מגיל הגן ועד לגיל מבוגר כמעט ללא שינוי. חלק מהשירים נראים כבני אלמוות אך מקורם רק לפני כמה עשרות שנים. פרויקט מיוחד מאחורי השירים (מגזין)
"הדלק את האור" מתוך האלבום החדש - "בכיתי עליו" - זמר הליווי של מתיסיהו מספר"בכיתי עליו" - זמר הליווי של מתיסיהו מספרנתנאל לייפר5
נתן זנד מי שליווה את מסע ההופעות של הזמר מתיסיהו מילר בשיאו יוצא באלבום סולו משלו ומספר ל'כיכר השבת' על היחסים עם זמר הרגאיי ועל האלבום החדש (מגזין מוזיקה)
נהרי ואבוטבול - צפו: יחיאל נהרי בדואט עם משה אבוטבולצפו: יחיאל נהרי בדואט עם משה אבוטבולכיכר השבת8
במהלך הילולת משה רבינו ע"ה בבית שמש, ביצע הפייטן יחיאל נהרי דואט מיוחד עם ראש העיר משה אבוטבול לפיוט "על לבבי מדרש בית נשיא" • צפו בווידאו ותמונות (ברנז'ה)
לב טהור 5  - חדשנות ושמרנות יחד // ביקורתלב טהור 5 - חדשנות ושמרנות יחד // ביקורתנתנאל לייפר
להקת לב טהור האמריקאית באלבום חמישי. מה חושב מבקר המוזיקה של "כיכר השבת" על התבשיל שרקחו חברי הלהקה, ובכלל - על תופעת להקות הבנים האמריקניות (מגזין מוזיקה)
מרדכי בן דוד. אילוסטרציה - הפצת האלבום של מרדכי בן דוד תדחההפצת האלבום של מרדכי בן דוד תדחהנתנאל לייפר16
בהפקה של כוכב הזמר הוותיק הודיעו כי בעקבות ההדלפה של שיר מתוך האלבום, הוא יעובד מחדש - מה שידחה את יציאת האלבום. גורמים בתעשייה טוענים כי הסיבות אחרות (מוזיקה)
ארכיון - משנכנס: בואו לבחור את שיר הפורים האהוב עליכםמשנכנס: בואו לבחור את שיר הפורים האהוב עליכםכיכר השבת
"משנכנס אדר" או להיט ה'המחבלים' "ומרדכי לא יכרע ולא ישתחווה? בואו לבחור את השיר שהכי עושה לכם את חודש אדר וחג הפורים (סקרים)
'דבר אליי באדמית' יוני גנוט  - ביקורת אלבום'דבר אליי באדמית' יוני גנוט - ביקורת אלבוםנתנאל לייפר
אלבום סולו שני לזמר והיוצר יוני גנוט, מה חושב עליו מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת'? האם הוא בשל לשיר לבד בלי דואטים? ואיזה שיר הוא פשוט מסאז' לנשמה שלכם? (מגזין)
שלוימי גרטנר ישיר בעברית? "העיקר הנשמה"שלוימי גרטנר ישיר בעברית? "העיקר הנשמה"יאיר טוקר2
הזמר שכבש את כולנו עם 'ניסים' ו'מלכהל'ה', השיק לאחרונה אלבום חדש - 'מנחה' בשיתוף פעולה עם גדול המעבדים משה מונה רוזנבלום. עצרנו אותו לכמה שאלות. צפו בראיון (מוזיקה)
זה האיש שחתום על השיר הכי מושמע ברדיוזה האיש שחתום על השיר הכי מושמע ברדיונתנאל לייפר16
"יש תקווה", "עברי אנכי" ו"עם אחד" הם רק חלק משלל התוצרת של מכונת הלהיטים שנקראת ארי גולדוואג. כיצד מצא את עצמו בחור אמריקאי חסידי יוצר להיטים בעברית? (מוזיקה)
איל כהן נלחם בזמן ומנצח / ביקורת אלבוםאיל כהן נלחם בזמן ומנצח / ביקורת אלבוםנתנאל לייפר6
הוא התפרסם דרך תכנית ריאליטי בה שיתף פעולה עם אביב גפן, עכשיו הוא עם אלבום חדש. האם הוא אכן בעל אמירה? מבקר המוזיקה של כיכר השבת האזין כדי לספר לכם (מגזין)
אלי ליפסקר ז"ל - ה"בעל מנגן"  של הרבי מלובביץ' הלך לעולמוה"בעל מנגן" של הרבי מלובביץ' הלך לעולמונתנאל לייפר5
אליהו ליפסקר, מי שכונה על ידי הרבי מלובביץ' "הבעל המנגן שלי" הלך לעולמו בגיל 76. קווים לדמותו של ראשון מקימי מקהלות הילדים החסידיות בהן גדל גם אברהם פריד (מוזיקה)
לרגל חתונת זאנוויל ויינברגר: ילד הפלא שלא הכרתםלרגל חתונת זאנוויל ויינברגר: ילד הפלא שלא הכרתםיאיר טוקר3
הערב (שני) תתקיים שמחת נישואיו של ענק הזמר החסידי זאנוויל ויינברגר. לכבוד חתונתו יוצאת מקהלת 'מלכות' בהפקת ענק המספרת את סיפורו של הזמיר הצעיר מאז ועד היום (מוזיקה)
משה קליין הפך לאבא באמצע הופעה. צפו בתגובתומשה קליין הפך לאבא באמצע הופעה. צפו בתגובתויאיר טוקר85
בשיאה של ההופעה בחתונה, התבשר הזמר משה קליין כי בעודו על במה, אשתו ילדה בשעה טובה. הזמר הנרגש, הביע את התרגשותו וזעק תודה לבורא עולם | צפו בווידאו (מוזיקה)
"מילים של עידוד" - גידי דבוש באלבום "שקוף" חדש  • ביקורתגידי דבוש באלבום "שקוף" חדש • ביקורתנתנאל לייפר6
רוצים לדעת את מי רוצה דבוש להרוג? המנטור הרוחני-פסיכולוגי ממבוא חורון באלבום חדש, שני במספר בו הוא ממשיך את הקו המוזיקלי שלו עם תוספות (מוזיקה מגזין)
שולי רנד בהופעה - בין קודש לחול: קיגל, צ'ולנט ורוקנרולבין קודש לחול: קיגל, צ'ולנט ורוקנרולרחלי פרייפלד4
רנד השיק את הסינגל החדש שלו מתוך אלבום שייצא בקרוב, במופע שהזכיר לי למה הוא חורך את ראש מצעדי ההשמעה. האם גם במקרה שלו אנו צפויים ל'משבר האלבום ה-2'? (מגזין)
"אוכל אותך בלי מלח". השיר החדש - כשחמאס מנסה לעשות מוזיקה // ביקורתכשחמאס מנסה לעשות מוזיקה // ביקורתנתנאל לייפר16
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' מקווה שאנשי חמאס גרועים בטרור ולחימה לפחות כמו שהם גרועים ביצירת מוזיקה. ביקורת על ה"סינגל" החדש של חמאס וניסיון להבין את הזוועה (מגזין)
"האומן הבא" עודד ישראל מנשרי - ביקורת"האומן הבא" עודד ישראל מנשרי - ביקורתנתנאל לייפר6
מבקר המוזיקה של כיכר השבת האזין לאלבום הבכורה של בוגר 'הקול הבא' עודד ישראל מנשרי. מה הוא חושב על הזמר ועל האלבום? והאם כתיבה אישית היא הדרך המתאימה? (מגזין)
שולי רנד - שולי רנד על הסינגל: "היו הרבה מניעות"שולי רנד על הסינגל: "היו הרבה מניעות"נתנאל לייפר15
הזמר והיוצר שולי רנד בראיון מיוחד ל'כיכר השבת' לרגל יציאת הסינגל החדש והמופע לקראת האלבום עליו הוא עובד בימים אלו • רנד מתייחס ליצירה, למשחק ולאלבום החדש (מגזין)
תאונה מזרחית: מה אני חושב על החדש של שוואקי?תאונה מזרחית: מה אני חושב על החדש של שוואקי?נתנאל לייפר30
אלבומו החדש של כוכב הזמר היהודי יעקב שוואקי עושה כבוד של ממש לקלאסיקות של המוזיקה החסידית | מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' האזין לאלבום וחזר כדי לספר לכם (מגזין)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

כיכר facebook
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהן
אריאל כהן
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהן
ג' בחשוון תשעח18
ר' שלמה קרליבך - הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
זלמן שטוב
הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
ט"ז בחשוון תשעז11
שמעון  ברייטקופף
שמעון ברייטקופף
'חסידות הגנבים' של קרליבך תלך ותתעצם
ט"ז בחשוון תשעז26