קליגרהשדרן והמגיש דוד קליגר עוזב את רדיו קול חי
ל' בתשרי תשפא | 18.10.20
"חש תחושת מיצוי"; כך מסביר ל'כיכר השבת דוד קליגר, מגיש 'השירים שאהבנו' ותוכניות נוספות בקול חי, את פשר החלטתו לעזוב את עבודתו ברדיו, בתום כעשור של פעילות שם (ברנז'ה)
העונה השנייה של 'שבאבניקים' יוצאת לדרךהעונה השנייה של 'שבאבניקים' יוצאת לדרךאיציק אוחנה49
החלו הצילומים לעונה השנייה של הסדרה 'שבאבניקים', המשודרת לציבור החילוני ומתמקדת בחיי ארבעה בחורים שנזרקו מהישיבה- אך הם חייבים ישיבה, כדי להתחתן (ברנז'ה)
צ'או תש"פ: זו השנה שהייתה ב'אולפן כיכר'צ'או תש"פ: זו השנה שהייתה ב'אולפן כיכר'אולפן כיכר2
שנת תש"פ היתה השנה של 'אולפן כיכר'! חנכנו אולפן חדש ומושקע, ונהנו עם עשרות תוכניות ואלפי אורחים • הנה מקבץ קטן לסיכומה של שנה, תשפ"א - אנחנו כבר נערכים (מדיה)
אורי רווח נפרדצפו: כך אורי רווח נפרד מהמאזינים ב'כאן'איציק אוחנה13
אחרי 18 שנה בתאגיד השידור הציבורי - השדרן החב"די אורי רווח פוטר מתאגיד השידור ותוכניתו בתחנת הרדיו 'כאן מורשת' ירדה מהאוויר - רגע לפני, נפרד רווח מהמאזינים • צפו (מדיה)
'זמן אוויר' - מיאכטת המיליונר בריביירה. צפו'זמן אוויר' - מיאכטת המיליונר בריביירה. צפואיציק אוחנה28
טוקר, השוהה בימים אלו בחופשה בריביירה הצרפתית, התקשה לוותר על שידור תכניתו הקבועה למאזיניו בישראל; אלו שמעו אותו בצהרים, מיאכטה של מיליונר • תיעוד (ברנז'ה)
השר גנץשוב: השר גנץ מתעלם מהתקשורת החרדיתאיציק אוחנה6
תדרוך שקיים היום שר הביטחון גנץ על טיפול צה"ל בקורונה, הועבר ללא אף נציג במקום לתקשורת החרדית, זאת למרות שכשליש מהחולים הינם חרדים • "זה זלזול או בורות" (ברנז'ה)
הסדרה שתפענח את סוד קסמו של רבי נחמןהסדרה שתפענח את סוד קסמו של רבי נחמןאיציק אוחנה9
איך הפך רב חסידי, שנפטר לפני 210 שנה, לדמות המשפיעה ביותר על חייהם של מאות אלפי יהודים בארץ ובעולם? סדרה תיעודית חדשה סוקרת את התופעה ששמה "ברסלב" (מדיה)
בלעדי: 'הפגנה' בעת צילומי הסדרה שטיסלבלעדי: 'הפגנה' בעת צילומי הסדרה שטיסלאיציק אוחנה18
במהלך הצילומים של הסדרה מהעולם החרדי, ביימו השחקנים והניצבים 'הפגנה סוערת' כשהם צועקים עם שלטי מחאה: זקן ממרא. עשרות סקרנים חרדים התגודדו במקום. תיעוד (ברנז'ה)
חדש ב'כיכר השבת': בכל מוצ"ש - "ברדק"חדש ב'כיכר השבת': בכל מוצ"ש - "ברדק"כיכר השבת21
החל מוצאי השבת הקרובה, סדרה חדשה ומיוחדת - "ברדק", בהפקתם של מני וקשטוק ואפי סקקובסקי; סדרת מערכונים קצרים, נוקבים וכמובן מצחיקים, בהפקה מושקעת (אקטואליה)
דנה ויסהאיום בתביעה: נתניהו התנצל בפני דנה ויסיאיר טוקר6
בנו של ראש הממשלה צייץ התנצלות וקרא למחוק את הציוצים נגד מגישת החדשות דנה ויס, בעקבות איום בתביעה נגדו • בנימין נתניהו הדהד את הציוץ בחשבון שלו (ברנז'ה)
"סתם תמונה של חרדים בקורונה? לא יקרה""סתם תמונה של חרדים בקורונה? לא יקרה"איציק אוחנה10
מקרים כמו זה שאירע בימים האחרונים, כאשר דיווח על קורונה אצל פלסטינים לווה בתמונה של חרדים, עמדו במוקד מפגש מרתק שהתקיים בב"ב עם אחד מבכירי 'קשת'. תיעוד (ברנז'ה)
ישי לפידותהעזיבה והמעבר // ישי לפידות בטור מיוחדישי לפידות13
ישי לפידות, עורר טלטלה כאשר עזב את הבית הרדיופוני שלו ב-20 שנה האחרונות – רדיו 'קול חי', ועבר ל'קול פליי' של 'קול ברמה' • בטור אישי ומיוחד הוא מספר מה עובר עליו (ברנז'ה)
ח"כ משה גפני והטלפון האישיה'פייק' של ח"כ משה גפני בטוויטר - נחסםאיציק אוחנה5
לאחר תקופה ארוכה בה פעל ברשת ה'טוויטר' חשבון פייק, שהתחזה לח"כ משה גפני, יו"ר ועדת הכספים, פעילות יועצו וקצין הכנסת, 'טוויטר' חסמה את החשבון והסירה אותו (מדיה)
רווח בהגשת תכניתו. ארכיוןחובש כיפה נוסף יפוטר מ'תאגיד השידור כאן'איציק אוחנה88
לא רק ליבסקינד וסגל: כתב חובש כיפה נוסף, אורי רווח, זומן לשימוע בהנהלת תאגיד 'כאן', לקראת פיטוריו. "הם מחפשים עובדים דתיים לייט, והכל מהכסף שיוצא מהכיס שלנו" (ברנז'ה)
מצליחרינה מצליח נענשת: הושעתה למשך כשבועיאיר טוקר70
זהו העונש אותו בחרה 'חברת החדשות' להשית על המגישה הבכירה רינה מצליח, אחרי שזו פגעה בתומכי ראש הממשלה כשטענה כביכול הם אמרו שיתמכו בו גם אם יפגע בבתם (ארץ)
מנחם טוקראריאל דרעי חשף: מנחם טוקר 'הרכש הבא'איציק אוחנה32
בסטטוס שפרסם אריאל דרעי, מנכ"ל 'קול ברמה', הוא שם את תמונת מנחם טוקר וכתב: "הרכש הבא של 'קול פליי', וזה רק עניין של זמן", אך כעבור זמן קצר הסטטוס נמחק (ברנז'ה)
ההדלקה בבתי אונגריןצלם אוהב תמונות? // חיים גולדברגחיים גולדברג8
הפעם הראשונה שהיתה לי התלבטות האם לפרסם תמונה - זה היה בהדלקה ההמונית, בל"ג בעומר, בבתי אונגרין. כעבור שבועיים, חשבתי לעצמי: איזה מזל שפרסמתי... (טור, ברנז'ה)
אורי ואוהדעוד ניפגש: הסדרה שתקרב בין חרדים לחילוניםאיציק אוחנה29
5 חילונים עזבו את הכל, משפחה, עבודה - ונכנסו לחיים חרדים, בצמוד לחרדים ובסביבה חרדית, למשך תשעה ימים ברצף. הסדרה החדשה שרוצה לקרב בין חרדים וחילונים (מדיה)
טויזר. הכתבת שדיווחה - ונתבעת'הפרת ההנחיות' של ליצמן: הכתבת נתבעתיענקי כץ53
איש עסקים מחסידות גור, שנבוך כשמכריו חשדו בו כי הוא שהדליף לכתבת 'חדשות 12' על "התפילה האסורה" של שר הבריאות בביתו, הגיש נגדה תביעה בסך כמיליון ש"ח (ברנז'ה)
אפרים קמיסר עצבני: "בני עמי בחרו בטרור"אפרים קמיסר עצבני: "בני עמי בחרו בטרור"כיכר השבת21
בתוכניתו היומית ברדיו 'קול חי' הסביר השדרן הבכיר אפרים קמיסר כי הבוקר (שני) הוא הפסיק להיות 'קמיסר הנחמד', והוא עצבני על אחיו החרדים מבני ברק • האזינו לתוכחה (ברנז'ה)
האזינו: רזי ברקאי ורינו צרור שיבחו את גפניהאזינו: רזי ברקאי ורינו צרור שיבחו את גפניכיכר השבת11
לאחר הבגידה של הח"כים הערבים ביו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני, שני השדרנים הבכירים ב'גלי צה"ל', רזי ברקאי ורינו צרור, פתחו את תוכניתם בשבחים לח"כ גפני • האזינו (ברנז'ה)
השדרן החרדי נכנס לבידוד - ומשדר מהבית • צפוהשדרן החרדי נכנס לבידוד - ומשדר מהבית • צפונתנאל לייפר7
שדרן "קול חי מיוזיק", אפרים קמיסר, נכנס לבידוד עם כל משפחתו, לאחר שבאו במגע עם חולה קורונה • התוכנית היומית משודרת – הישר מהאולפן הביתי המאולתר • צפו (מדיה)
ולסיום משדר הבחירות: זה הזמן להגיד תודהולסיום משדר הבחירות: זה הזמן להגיד תודהכיכר השבת
משדר הבחירות המרכזי למגזר החרדי באולפן החדש של 'כיכר השבת' שבר שיאי צפייה - וזה הזמן להגיד תודה. תודה לכל העוסקים במלאכה, ותודה לעשרות האלפים שהביעו אמון (TV)
הערב: מנחם טוקר במשדר בחירות תוסס וחיהערב: מנחם טוקר במשדר בחירות תוסס וחיאיציק אוחנה2
שדרן הרדיו מנחם טוקר יגיש הערב בשעה 20:00 את המשדר המקדים מאולפן הבחירות של 'כיכר השבת' בהשתתפות אורחים רבים - שיעשו חגיגת בחירות ופורים באולפן (כיכר TV)
ישי כהן ואבי רבינא באולפן החדשזה מה שצפוי במשדר הבחירות ב'אולפן כיכר'כיכר השבת5
הערב, ב'אולפן כיכר': ב-20:00 משדר מיוחד עם מנחם טוקר והחל מהשעה 21:00 - פרשנים, עיתונאים ופוליטיקאים עם המדגמים, התוצאות והפרשנויות ושידורים מכל הזירות (אולפן)
אולפן 'כיכר'הערב ב-19:30: משדר מיוחד מ'אולפן כיכר'כיכר השבת
12 שעות לפני פתיחת הקלפיות בבחירות לכנסת ה-23, הישר מ'אולפן כיכר החדש' - משדר בחירות, בשידור חי עם נציגי המפלגות, שרים, ח"כים ובכירי הפרשנים והעיתונאים (חדשות)

מדיה

דיווחים בנושא תקשורת ומדיה. כל מה שחדש בעולם המדיה, מדיה חברתית, ניו מדיה ועוד. אמצעי התקשורת מגיעים אליכם עם עדכוני טלוויזיה, רדיו ואינטרנט.

כיכר facebook
ההדלקה בבתי אונגרין
חיים גולדברג
צלם אוהב תמונות? // חיים גולדברג
י"ב בסיון תשפ8
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
"תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליס
י"ט בשבט תשעח20