מאיר גרין  רייכמן  יואלי דיקמן  חתונה
יצחק מירילשווילי - רדיו 'קול חי' יעבור לבעלותו של מירילשווילידיווח: רדיו 'קול חי' יעבור לבעלותו של יצחק מירילשווילי
י' בסיון תשעח | 24.05.18
יצחק מירילשווילי ירשום בקרוב נכס תקשורתי נוסף תחת בעלותו הבלעדית, מלבד ערוץ 20, לאחר שירכוש את רדיו קול חי מידי אבי בר, שותפו לשעבר בערוץ הטלוויזיה הימני (מדיה)
המערכון - הרשות השנייה תוקפת: 'נחצו קווים אדומים'הרשות השנייה תוקפת: 'נחצו קווים אדומים'יאיר טוקר28
הרשות השנייה תוקפת את מערכון ביוזי התפילין של התוכנית 'ארץ נהדרת' ואומרת כי נחצו קווים אדומים וכי נעשתה טעות בשיקול הדעת. גם יו"ר הכנסת תקף את המערכון (אקטואליה)
זעזוע: יוצרי "ארץ נהדרת" ביזו את התפיליןזעזוע: יוצרי "ארץ נהדרת" ביזו את התפיליןישראל כהן85
הצופים הדתיים ב"קשת 12" הזדעזעו כאשר בלב הפריים טיים של הערוץ, הוצג מערכון מבזה תפילין. "זו לא ארץ נהדרת, אלא ארץ מבישה" אמר גורם חרדי. עיתונאי ישראלי: 'דוחה' (ברנז'ה)
דוחא, בירת קטאר - קטאר מעוניינת להשקיע באתר הקונסרבטיביקטאר מעוניינת להשקיע באתר הקונסרבטיביכיכר השבת
ממשלת קטאר מעוניינת לרכוש מניות בשווי 90 מיליון דולר, באתר האינטרנט הקונסרבטיבי "ניוזמקס" שבבעלותו של כריס רודי, ידידו הקרוב של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ (מדיה)
הרב איתן בגדדי - הרב אמר 'לסקול חוטאים' ויפצה את המנחההרב אמר 'לסקול חוטאים' ויפצה את המנחהישראל כהן49
רק לפני שבוע נישא בשעה טובה ומוצלחת "המחזיר בתשובה" הרב איתן בגדדי, כוכב הרשתות החברתיות, אולם כעת נדמה כי את כספי החתונה ייאלץ להעביר למישהו אחר (ברנז'ה, מדיה)
איך מפיקים בר מצווה יוקרתית ל-120 נערים?איך מפיקים בר מצווה יוקרתית ל-120 נערים?kikar.co.il בשיתוף צבעים הפקות17
בשבוע שעבר נרשמה תנועה ערה ברחבי העיר ירושלים כאשר נערכה שם בר המצווה הגדולה בעולם המתקיימת שנים רבות ביוזמת ארגון כולל חב"ד. צפו בהפקת הענק (ברנז'ה, שיווקי)
מידן - השדרן ש"התבייש" בצה"ל - לא יודח מגל"צהשדרן ש"התבייש" בצה"ל - לא יודח מגל"ציאיר טוקר7
השדרן המוערך שמעד במילותיו, שהשתמעו כביקורת קשה נגד פעילות חיילי צה"ל מול המחבלים על גבול עזה, התנצל על דבריו, הבהיר אותם ולא יודח מהתחנה הצבאית (חדשות)
שדרן גל"צ התבייש להיות ישראלי ויפוטרשדרן גל"צ התבייש להיות ישראלי ויפוטריאיר טוקר12
שדרן גלי צה"ל, קובי מידן, צפוי להיות מפוטר מהתחנה לאחר שאמר כי הוא מתבייש להית ישראלי בעקבות הריגתם של 16 פלסטינים ב'צעדת השיבה'. ומי נגד פיטוריו? סמוטריץ' (מדיה)
יצחק מירילשווילי, לצד אביו. מבעלי הערוץ - מפתיע: אישה תגיש את המהדורה בערוץ 20מפתיע: אישה תגיש את המהדורה בערוץ 20יאיר טוקר26
כמו הגדולים, ערוץ 20 השמרני, מפתיע עם החלטה למנות אישה כמגישת מהדורת החדשות המרכזית החדשה של הערוץ (ברנז'ה, מדיה)
מני גירא-שורץ, ארכיון - עורך 'בחדרי חרדים' מני גירא-שורץ - עוזבעורך 'בחדרי חרדים' מני גירא-שורץ - עוזבכיכר השבת5
מני גירא-שורץ, העורך הראשי של 'בחדרי חרדים', הודיע על פרישתו. "אפשר להמשיך לפרויקט הבא", צייץ, "נפגש בקרוב על המסך והמיקרופון"; יעקב גרודקה יחליפו בתפקיד (ברנז'ה)
שמעון אלקבץ - מהפכת אלקבץ: פחות חילולי שבת בגל"צמהפכת אלקבץ: פחות חילולי שבת בגל"צנתנאל לייפר4
שמעון אלקבץ, מפקד תחנת 'גלי צה"ל', פועל כדי לצמצם את חילולי השבת בתחנה הצבאית, כך נודע ל'כיכר השבת' • אלקבץ: 'נעשית עבודת מטה לצמצם את חילולי השבת' (מדיה)
אראל סג"ל - השדרן הימני הפופולרי עוזב את גלי צה"להשדרן הימני הפופולרי עוזב את גלי צה"ליאיר טוקר8
מגיש התכנית הקרויה על שמו בגל"צ, אראל סג"ל, פורש מתחנת הרדיו הצבאית לאחר שחש כי מצרים את צעדיו, בין השאר בביקורת קשה שמתח עליו הרמטכ"ל איזנקוט (ברנז'ה)
הרב גליס ורינה מצליח. ארכיון - "תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליס"תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליסהרב ישראל גליס19
"תסתמו לרבנים האלה את הפה כבר, די!", אלו הם דבריה של העיתונאית רינה מצליח. היא אף פעם לא אמרה "תסתמו לשופטים", או "לפרקליטות". אז מי את רינה מצליח? (דעות)
ידידיה מאיר - "שמח שהמאזינים לא רוצים רק פוליטיקה ונייעס""שמח שהמאזינים לא רוצים רק פוליטיקה ונייעס"כיכר השבת3
העיתונאי ידידיה מאיר התייחס היום לתוצאות סקר TGI שפורסם והעניק לתכניתו אחוזי האזנה גבוהים: "מרגש שאנשים מתעניינים גם בתורה, חסידות ומוזיקה יהודית ישנה" (ברנז'ה)
אולפני רדיו 'קול חי' - TGI: ירידה בהאזנה לתחנות הרדיו החרדיותTGI: ירידה בהאזנה לתחנות הרדיו החרדיותכיכר השבת29
סקר TGI לחצי השני של שנת 2017 מלמד על ירידה בהאזנה לתחנות הרדיו החרדיות, אך עדיין רדיו 'קול חי' מוביל במקום הראשון עם 4.7% לעומת רדיו 'קול ברמה' עם 3.9% (ברנז'ה)
הסטנדאפיסיטית סמדר מורג "מפריעה" לשרת המשפטים. - קרוב לאלף נשים בכנס השנה של מאמעקרוב לאלף נשים בכנס השנה של מאמעכנס מאמע4
בערב גדוש במופעים והרצאות מרתקות, התכנסו נשות המגזר במלון וולדורף אסטוריה בירושלים לפגוש את הנשים המובילות בישראל ובמגזר בערב שלם של העצמה נשית (כנס מאמע)
תקשורת. אילוסטרציה - ומי תוקף את העיתונאים? עיתון 'יתד נאמן'...ומי תוקף את העיתונאים? עיתון 'יתד נאמן'...כיכר השבת16
'יתד נאמן', בטאון מפלגת 'דגל התורה', יוצא במתקפה נגד ה"עיתונאים", משל שלל הבעיות והאתגרים העומדים בפני הציבור החרדי בכלל והליטאי בפרט, כבר נפתרו (ברנז'ה, מדיה)
כך בלם היועמ"ש את שר הביטחון ליברמןכך בלם היועמ"ש את שר הביטחון ליברמןדניאל הרץ7
שר הביטחון זעם על דבריו של המשורר יונתן גפן ואמר כי הורה לאסור את השמעתו ב'גלי צה"ל', אלא שמיד לאחר מכן הודיע היועץ המשפטי לממשלה כי אין לליברמן סמכות כזו (ברנז'ה)
מלך זילברשלג בסדרה חדשה: "עב"מ" • צפומלך זילברשלג בסדרה חדשה: "עב"מ" • צפוכיכר השבת36
מלך זילברשלג, כוכב הרשת של 'כאן', יגיש סדרת דוקו-חדשה - "עב"מ" (עוילם בעלוי מלואכה), בת 9 פרקים, בה הוא יחשוף את המקצועות שהעולם החרדי משמר באדיקות • צפו (מדיה)
נחום בנדיקט מאגס, אורן אלימלך מקבוצת גל אורן - קבוצת גל אורן מתחזקת במגזר: התמזגה עם 'אגס'קבוצת גל אורן מתחזקת במגזר: התמזגה עם 'אגס'אסף מגידו
קבוצת גל אורן מחזקת את מובילותה במגזרים ומפרידה בין פעילות המשרד החרדי לבין הדתי לאומי (ברנז'ה, מדיה)
הפגנת עובדי ערוץ 20. ארכיון - אושר החוק להצלת ערוץ 20 מסגירה מיידיתאושר החוק להצלת ערוץ 20 מסגירה מיידיתיאיר טוקר
בשבועות האחרונים הפגינו עובדי ערוץ 20 המסורתי-ימני, בעקבות התנכלויות שהם חוו וסכנת סגירה ממשית. חוק חדש שאושר היום במליאת הכנסת, צפוי להציל אותם (ברנז'ה מדיה)
אריאל דרעי והגאון ריב אופיר מלכה - 'קול ברמה' דרשו מביהמ"ש: צו מניעה נגד "חידון ההלכה"'קול ברמה' דרשו מביהמ"ש: צו מניעה נגד "חידון ההלכה"יאיר טוקר141
בדיון דרמטי בבית המשפט דרשו נציגי 'קול ברמה' להוציא צו מניעה נגד שידור "חידון ההלכה" עם הגאון הרב אופיר מלכה ב'קול חי' ובכך למנוע תורה מעשרות אלפים בטענה לזכויות יוצרים (מדיה)
אחת מתמונות האילוסטרציה - הפנים החדשות של ישראל: גם חרדים בפניםהפנים החדשות של ישראל: גם חרדים בפניםדניאל הרץ5
הושלם שלב הפיילוט בבניית מאגר התמונות הישראלי שיזמה השרה גמליאל, שיכיל גם תמונות של בני עדות המזרח, אתיופים, דתיים וגם מדור מיוחד לתמונות של חרדים (מדיה)
זלזול? המצעד של גלגל"צ - בצום עשרה בטבתזלזול? המצעד של גלגל"צ - בצום עשרה בטבתכיכר השבת13
תחנת הרדיו הצבאית קבעה את שידור מצעד המוזיקה המקיף שלה - דווקא ליום י' בטבת, שהוא גם יום הקדיש הכללי שנקבע על ידי הרבנות הראשית. גל"צ בתגובה: "נפיק לקחים להבא" (ברנז'ה)
אולפני גל"צ ימוקמו במתחם רשות השידוראולפני גל"צ ימוקמו במתחם רשות השידוראלי רוטמן1
ראש עיריית ירושלים הציע, וכך כנראה יקרה: אולפני התחנה הצבאית יעברו לירושלים, וימוקמו במתחם בו היו מבני רשות השידור בבירה (ברנז'ה)
הפגנת עובדי ערוץ 20 - מנכ"ל ערוץ 20: היום יחולקו מכתבי שימועמנכ"ל ערוץ 20: היום יחולקו מכתבי שימועאביב גוטר
מנכ"ל ערוץ 20 שכי פרנץ עדכן את העובדים כי ימשיך בצעדים המדורגים לסגירת הערוץ • "כולי תקווה כי הממשלה ומועצת הכבלים והלוויין יפעלו ונצליח להציל את הבית שלנו" (ברנז'ה)

מדיה

דיווחים בנושא תקשורת ומדיה. כל מה שחדש בעולם המדיה, מדיה חברתית, ניו מדיה ועוד. אמצעי התקשורת מגיעים אליכם עם עדכוני טלוויזיה, רדיו ואינטרנט.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
"תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליס
י"ט בשבט תשעח19
קובי אריאלי - הכנופייה ניצחה
קובי אריאלי
הכנופייה ניצחה
ט"ז בסיון תשעה15