נשות החסידות צפו בסדרת טלוויזיה חדשהנשות החסידות צפו בסדרת הטלוויזיה החדשה
כ"ז בחשוון תשפ | 25.11.19
למרות ההסתייגות החד-משמעית של כלל הציבור החרדי מצפייה בתכניות טלוויזיה, צפו אמש מאות חסידות בעלזא בסדרה חדשה, מסוג אחר: על חיי החסידים (מדיה)
יאיר נתניהיאיר נתניהו נגד ריבלין: טראמפ 'הנשיא שלי'כיכר השבת21
לאחר הביקורת שהשמיע הנשיא ריבלין נגד ראש הממשלה נתניהו בעקבות דבריו על הח"כים הערבים, צייץ יאיר נתניהו תמונה של טראמפ וכתב "זה הנשיא שלי" ועורר סערה (מדיה)
הארוחה אצל ברוריהארוחה מפנקת וצחוק מתגלגל - בשידור חיאיציק אוחנה6
שעות השידור מהמתיחות בדרום, נתנו את אותותיהם גם בשידורים החיים. תמיר סטיינמן, כתב 'חדשת 12' הוזמן לארוחה מפנקת, ובמקרה אחר הותקף בצחוק מתגלגל (מדיה)
אמנון אברמוביץ' אמר "קדיש" על ביבי • צפואמנון אברמוביץ' אמר "קדיש" על ביבי • צפויאיר טוקר70
הפרשן הבכיר של ערוץ 12, אמנון אברמוביץ', הצטרף לאיחולי ה"בעגלא ובזמן קריב" של המגיש עודד בן עמי על קץ עידן נתניהו, וקינח ב"אמן!"; ראש הממשלה מיהר להגיב (אקטואלי)
לראשונה: הבחורים חוזרים כדי לומר תודהלראשונה: הבחורים חוזרים כדי לומר תודהנתנאל לייפר21
בחורי ישיבת רש"י החדשים מגיעים כדי להודות לתורמים בסרטון חדש ומרגש וייחודי שמספר את תוצאות הקמפיין שעבר בהצלחה אדירה לפני כחצי שנה (מדיה, ברנז'ה)
כספית התפוצץ: 'אל תעיר לי על קללות'. צפוכספית התפוצץ: 'אל תעיר לי על קללות'. צפויאיר טוקר12
ציוץ על עיוות ההיסטוריה שקדמה לרצח רבין, הדליק את בן כספית, שתקף את המצייץ, סירב להתנצל בפניו בשידור חי - וכשנלחץ אל הקיר, כבר לא יכל להתאפק • כך זה נראה (מדיה)
אבי רוזןמנכ"ל 'קול חי': "תקופה סוערת; יהיו ספינים"איציק אוחנה13
אבי רוזן, מנכ"ל רדיו 'קול חי', התייחס לראשונה למכרז הצפוי על תחנת הרדיו, והתריע כי "יהיו ספינים" אך הוסיף ואמר לעובדי הרדיו: נתפלל שבעז"ה נמשיך להיות פס הקול (ברנז'ה)
קמפיין בחירותהמפלגות חתכו משמעותית בהוצאות הפרסוםיעל ולצר, כלכליסט
בבחירות האחרונות הצליחו המפלגות לחסוך בעשרות אחוזים מתקציב הבחירות שלהם, מפלגת השלטון הוציאה בבחירות הקודמות כ-6 מיליון, והפעם התקציב עמד על 3.6 מיליון (ארץ)
תיעוד ענק: משדר ערב הבחירות - ב'אולפן'תיעוד ענק: משדר ערב הבחירות - ב'אולפן'צילום: חיים גולדברג
שעות ספורות לפתיחת הקלפיות בבחירות נערך משדר בחירות מרכזי ב"אולפן כיכר" עם בכירי הפוליטיקאים ומיטב הפרשנים והעיתונאים • צפו בתיעוד ענק של מאחורי הקלעים (ברנז'ה)
ויראלי: כשכתב 'הארץ' הטריל את הקולגותויראלי: כשכתב 'הארץ' הטריל את הקולגותאיציק אוחנה1
חיים לוינסון ניצל את העובדה שאין אפשרות לשלוח שאלות בקבוצת הדוברות של המפלגה והחליט להטריל אותם על ידי שינוי שם הקבוצה. אליו הצטרפו עקיבא נוביק וטל שליו (מדיה)
עמרי מניבהכתב שהכפיש את הרב - "הוצא לחופשה"יאיר טוקר6
בשיעור, אותו שידר הכתב עמרי מניב ב'חדשות 13', נשמע הרב נאמבורג כשהוא מטיף כביכול לשנאה נגד החילונים וצה"ל. לאחר שנחשף כי השיעור 'בושל', הושעה הכתב (ארץ)
עומר בן רוביהמגיש לא התעורר ופספס את התוכנית ברדיויאיר טוקר11
עומר בן רובי, היה אמור להגיש הבוקר את התכנית 'אור ראשון' ב'כאן - רשת ב'', אך פספס את השעון המעורר ונשאר לישון. דב גלהר הוקפץ במהירות להחליפו בשידור הרדיופוני (ברנז'ה)
ירון לונדון בשידור: "הערבים הם פראי אדם"ירון לונדון בשידור: "הערבים הם פראי אדם"יאיר טוקר29
איש התקשורת תקף בשידור חי את "התרבות הערבית" ועורר סערה. בתאגיד השידור דרשו ממנו להתנצל אחרי שאמר כי "ערבים לא שונאים רק יהודים, הם רוצחים את עצמם" (מדיה)
ח"כ עידית סילמןמדוע ח"כ עידית סילמן ניתקה באמצע ראיון?כיכר השבת9
ח"כ עידית סילמן (ימינה) התראיינה לעיתונאי איציק מצרפי, מגיש התכנית הכלכלית ברדיו 'גלי ישראל', אך התעקשותו לדבר על כלכלה, הביאה באורח פלא לניתוק השיחה (ברנז'ה)
אילוסטרציהקומיקס ה- 200 • ראיון עם המו"לכיכר בשיתוף קומיקס
הנתון שנחשף בסקר שערך עיתון הילדים 'קומיקס' • הסקר הוצג במדור חדש בעיתון שישרטט בתקופה הקרובה תמונה מרתקת על חייהם של ילדים וילדות בציבור החרדי בישראל ובחו"ל (שיווקי)
עמית סגל חסם את החרדי של 'דה מרקר'עמית סגל חסם את החרדי של 'דה מרקר'איציק אוחנה11
נתי טוקר פרסם צילום מסך מעמוד הפייסבוק של הכתב הפוליטי המוערך, ובתגובה זכה לתגובות זועמות ולחסימה של עמית סגל. בהמשך הבהיר טוקר עצמו בסדרת ציוצים (ברנז'ה)
תמונת הגר"חתופעה: מטפסים ומנשקים את תמונת מרןחנני ברייטקופף47
הפרסומאים החילוניים - בהלם. אנשים, מסורתיים וכאלו שאינם שומרי מצוות, מטפסים לשלטי החוצות ומנשקים את תמונתו של מרן הגר"ח קנייבסקי, המתנוססת במודעות הקמפיין (מדיה)
מני גירא שורץ ב'אולפן כיכר'איש התקשורת מני גירא שורץ - חוזר לרדיואיציק אוחנה3
איש התקשורת החרדי, מני גירא שוורץ חוזר אחרי שנתיים לרדיו, ויגיש תוכנית אישית ברדיו 'קול חי מיוזיק', מדי יום שישי בשעה 12 בצהריים - "שעתיים לשבת". כל הפרטים (ברנז'ה)
לראשונה: מנחם טוקר שידר - מהאוויר • צפולראשונה: מנחם טוקר שידר - מהאוויר • צפואיציק אוחנה16
שדרן הרדיו מנחם טוקר, המשדר את התכנית 'זמן אוויר' ברדיו 'קול חי', שידר את תוכניתו - לראשונה - בעודו נמצא בטיסה באוויר, לאחר שהנחיתה התעכבה • צפו בתיעוד מהמטוס (ברנז'ה)
כאן 11 תפסיק את ההתקשרות עם 'קודה'כאן 11 תפסיק את ההתקשרות עם 'קודה'איציק אוחנה2
תאגיד השידור הציבורי הודיע על הפסקת ההתקשרות עם 'קודה', החברה שהפיקה את סדרת הדוקו המשטרתית 'מחוז ירושלים', בה שילבו סצנות שקריות, כביכול התרחשו (תקשורת)
בעקבות הביקורות: "מחוז ירושלים" הוסרהבעקבות הביקורות: "מחוז ירושלים" הוסרהכיכר השבת11
הסדרה שמתארת את חייהם של שוטרי מחוז ירושלים, ירדה מהאוויר. בעקבות כך שהתברר כי "הושתלו" סצנות לא אותנטיות בסדרה, שהשמיצה את הציבור החרדי והערבי (ארץ)
'אולפן כיכר'מדי שבוע: 'אולפן כיכר' שובר שיאי צפייהכיכר השבת3
לפני מספר חודשים השיק 'כיכר השבת', האתר החרדי הגדול בעולם, את 'אולפן כיכר', המשדר תוכניות אקטואליה, משפחה, מוזיקה, חינוך והייטק - ושובר שיאי צפייה • כל הפרטים (מדיה)
ליאון - על תפקידו כראש העיר: 'בטח לא כיף'ליאון - על תפקידו כראש העיר: 'בטח לא כיף'הכיכר המרכזית3
בראיון ל'הכיכר המרכזית', תכנית האירוח השבועית החדשה של 'כיכר השבת', שתשודר במלואה במוצאי השבת הקרובה, מתאר ראש העיר ירושלים משה ליאון את תחושותיו. צפו (ארץ)
"שמעו סיפור מצחיק": בן גביר ושחרור מחבלים"שמעו סיפור מצחיק": בן גביר ושחרור מחבליםהכיכר המרכזית25
כשאשתו של איתמר בן גביר התחזתה ל'סטודנטית שמאלנית', ורק כך הצליחה להעיבר את המסר של בעלה • מתוך התכנית "הכיכר המרכזית" - שתשודר במוצ"ש; אל תפספסו! (כיכר TV)
ההצעה - והזינוקמשעשע: כש'רב הסלבס' זינק אל משה ליאוןהכיכר המרכזית3
זה מה שקרה כשישי לפידות הציע לר"ע ירושלים ליאון לשבץ בעירייה את 'רב הסלבס' מרדכי חסידים • הקטע - מתוך תכנית האירוח החדשה 'הכיכר המרכזית', שתשודר במוצ"ש (כיכר TV)
נתניהו שוקל לקצץ שני שלישים מתקציב תאגיד השידורנתניהו שוקל לקצץ שני שלישים מתקציב תאגיד השידורצבי זרחיה, שירות כלכליסט
קיצוץ בהיקף חצי מיליארד שקל שמתכנן רה"מ לעשות בתקציב תאגיד השידור בשנת 2020, למעשה ימנע מגוף השידור השנוא על נתניהו אפשרות לתפקד (ברנז'ה)

מדיה

דיווחים בנושא תקשורת ומדיה. כל מה שחדש בעולם המדיה, מדיה חברתית, ניו מדיה ועוד. אמצעי התקשורת מגיעים אליכם עם עדכוני טלוויזיה, רדיו ואינטרנט.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
"תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליס
י"ט בשבט תשעח20
קובי אריאלי
קובי אריאלי
הכנופייה ניצחה
ט"ז בסיון תשעה15