אפרים קמיסר עצבני: "בני עמי בחרו בטרור"אפרים קמיסר עצבני: "בני עמי בחרו בטרור"
ה' בניסן תשפ | 30.03.20
בתוכניתו היומית ברדיו 'קול חי' הסביר השדרן הבכיר אפרים קמיסר כי הבוקר (שני) הוא הפסיק להיות 'קמיסר הנחמד', והוא עצבני על אחיו החרדים מבני ברק • האזינו לתוכחה (ברנז'ה)
האזינו: רזי ברקאי ורינו צרור שיבחו את גפניהאזינו: רזי ברקאי ורינו צרור שיבחו את גפניכיכר השבת11
לאחר הבגידה של הח"כים הערבים ביו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני, שני השדרנים הבכירים ב'גלי צה"ל', רזי ברקאי ורינו צרור, פתחו את תוכניתם בשבחים לח"כ גפני • האזינו (ברנז'ה)
השדרן החרדי נכנס לבידוד - ומשדר מהבית • צפוהשדרן החרדי נכנס לבידוד - ומשדר מהבית • צפונתנאל לייפר7
שדרן "קול חי מיוזיק", אפרים קמיסר, נכנס לבידוד עם כל משפחתו, לאחר שבאו במגע עם חולה קורונה • התוכנית היומית משודרת – הישר מהאולפן הביתי המאולתר • צפו (מדיה)
ולסיום משדר הבחירות: זה הזמן להגיד תודהולסיום משדר הבחירות: זה הזמן להגיד תודהכיכר השבת
משדר הבחירות המרכזי למגזר החרדי באולפן החדש של 'כיכר השבת' שבר שיאי צפייה - וזה הזמן להגיד תודה. תודה לכל העוסקים במלאכה, ותודה לעשרות האלפים שהביעו אמון (TV)
הערב: מנחם טוקר במשדר בחירות תוסס וחיהערב: מנחם טוקר במשדר בחירות תוסס וחיאיציק אוחנה2
שדרן הרדיו מנחם טוקר יגיש הערב בשעה 20:00 את המשדר המקדים מאולפן הבחירות של 'כיכר השבת' בהשתתפות אורחים רבים - שיעשו חגיגת בחירות ופורים באולפן (כיכר TV)
ישי כהן ואבי רבינא באולפן החדשזה מה שצפוי במשדר הבחירות ב'אולפן כיכר'כיכר השבת5
הערב, ב'אולפן כיכר': ב-20:00 משדר מיוחד עם מנחם טוקר והחל מהשעה 21:00 - פרשנים, עיתונאים ופוליטיקאים עם המדגמים, התוצאות והפרשנויות ושידורים מכל הזירות (אולפן)
אולפן 'כיכר'הערב ב-19:30: משדר מיוחד מ'אולפן כיכר'כיכר השבת
12 שעות לפני פתיחת הקלפיות בבחירות לכנסת ה-23, הישר מ'אולפן כיכר החדש' - משדר בחירות, בשידור חי עם נציגי המפלגות, שרים, ח"כים ובכירי הפרשנים והעיתונאים (חדשות)
אולפן 'כיכר השבת' החדשבקרוב ממש: 'אולפן כיכר' החדש, יוצא לדרךכיכר השבת7
כשנה וחצי לאחר השקת 'אולפן כיכר', ערב הבחירות השלישיות לכנסת ה-23, 'כיכר השבת', האתר החרדי הגדול בעולם, ישיק את 'אולפן כיכר החדש'. אתם מוכנים? (ברנז'ה)
קלמן ליבסקינדקלמן ליבסקינד: לא אשדר בלי אראל סג"לכיכר השבת18
"כל עוד התכנית 'קלמן וסג"ל', תהיה בלי סג"ל, היא תהיה גם בלי קלמן. אחזור לשדר בטלוויזיה, כשסג"ל יחזור", כך הודיע הבוקר קלמן ליבסקינד, שותפו להגשה של אראל סג"ל (מדיה)
אולפני 'קול חי'פילוח מיוחד: לאיזה רדיו מאזינים החרדים?איציק אוחנה5
שבועיים לאחר פרסום נתוני סקר TGI האחרון, נערך פילוח מיוחד שבדק את הרגלי האזנה החרדית, בלבד. במקום הראשון - 'קול חי' ו'קול חי מיוזיק' עם 48 אחוזי האזנה (ברנז'ה, מדיה)
אולפני רדיו 'קול חי'סקר TGI: רדיו 'קול חי' ממשיך להוביל במגזראיציק אוחנה5
רדיו 'קול חי' ממשיך להוביל בשיעורי ההאזנה בקרב הציבור הדתי והחרדי עם 4.2% ו-3.5% ב'קול חי מיוזיק'. לעומת זאת, רדיו 'קול ברמה' עם 2.7% ו'כאן מורשת' עם 2.5% (ברנז'ה)
נשות החסידות צפו בסדרת טלוויזיה חדשהנשות החסידות צפו בסדרת טלוויזיה חדשהאיציק אוחנה24
למרות ההסתייגות החד-משמעית של כלל הציבור החרדי מצפייה בתכניות טלוויזיה, צפו מאות חסידות בעלזא בסדרת טלוויזיה חדשה, מסוג אחר: על חיי החסידים (מדיה, ברנז'ה)
יאיר נתניהיאיר נתניהו נגד ריבלין: טראמפ 'הנשיא שלי'כיכר השבת21
לאחר הביקורת שהשמיע הנשיא ריבלין נגד ראש הממשלה נתניהו בעקבות דבריו על הח"כים הערבים, צייץ יאיר נתניהו תמונה של טראמפ וכתב "זה הנשיא שלי" ועורר סערה (מדיה)
הארוחה אצל ברוריהארוחה מפנקת וצחוק מתגלגל - בשידור חיאיציק אוחנה6
שעות השידור מהמתיחות בדרום, נתנו את אותותיהם גם בשידורים החיים. תמיר סטיינמן, כתב 'חדשת 12' הוזמן לארוחה מפנקת, ובמקרה אחר הותקף בצחוק מתגלגל (מדיה)
אמנון אברמוביץ' אמר "קדיש" על ביבי • צפואמנון אברמוביץ' אמר "קדיש" על ביבי • צפויאיר טוקר70
הפרשן הבכיר של ערוץ 12, אמנון אברמוביץ', הצטרף לאיחולי ה"בעגלא ובזמן קריב" של המגיש עודד בן עמי על קץ עידן נתניהו, וקינח ב"אמן!"; ראש הממשלה מיהר להגיב (אקטואלי)
לראשונה: הבחורים חוזרים כדי לומר תודהלראשונה: הבחורים חוזרים כדי לומר תודהנתנאל לייפר21
בחורי ישיבת רש"י החדשים מגיעים כדי להודות לתורמים בסרטון חדש ומרגש וייחודי שמספר את תוצאות הקמפיין שעבר בהצלחה אדירה לפני כחצי שנה (מדיה, ברנז'ה)
כספית התפוצץ: 'אל תעיר לי על קללות'. צפוכספית התפוצץ: 'אל תעיר לי על קללות'. צפויאיר טוקר13
ציוץ על עיוות ההיסטוריה שקדמה לרצח רבין, הדליק את בן כספית, שתקף את המצייץ, סירב להתנצל בפניו בשידור חי - וכשנלחץ אל הקיר, כבר לא יכל להתאפק • כך זה נראה (מדיה)
אבי רוזןמנכ"ל 'קול חי': "תקופה סוערת; יהיו ספינים"איציק אוחנה13
אבי רוזן, מנכ"ל רדיו 'קול חי', התייחס לראשונה למכרז הצפוי על תחנת הרדיו, והתריע כי "יהיו ספינים" אך הוסיף ואמר לעובדי הרדיו: נתפלל שבעז"ה נמשיך להיות פס הקול (ברנז'ה)
קמפיין בחירותהמפלגות חתכו משמעותית בהוצאות הפרסוםיעל ולצר, כלכליסט
בבחירות האחרונות הצליחו המפלגות לחסוך בעשרות אחוזים מתקציב הבחירות שלהם, מפלגת השלטון הוציאה בבחירות הקודמות כ-6 מיליון, והפעם התקציב עמד על 3.6 מיליון (ארץ)
תיעוד ענק: משדר ערב הבחירות - ב'אולפן'תיעוד ענק: משדר ערב הבחירות - ב'אולפן'צילום: חיים גולדברג
שעות ספורות לפתיחת הקלפיות בבחירות נערך משדר בחירות מרכזי ב"אולפן כיכר" עם בכירי הפוליטיקאים ומיטב הפרשנים והעיתונאים • צפו בתיעוד ענק של מאחורי הקלעים (ברנז'ה)
ויראלי: כשכתב 'הארץ' הטריל את הקולגותויראלי: כשכתב 'הארץ' הטריל את הקולגותאיציק אוחנה1
חיים לוינסון ניצל את העובדה שאין אפשרות לשלוח שאלות בקבוצת הדוברות של המפלגה והחליט להטריל אותם על ידי שינוי שם הקבוצה. אליו הצטרפו עקיבא נוביק וטל שליו (מדיה)
עמרי מניבהכתב שהכפיש את הרב - "הוצא לחופשה"יאיר טוקר6
בשיעור, אותו שידר הכתב עמרי מניב ב'חדשות 13', נשמע הרב נאמבורג כשהוא מטיף כביכול לשנאה נגד החילונים וצה"ל. לאחר שנחשף כי השיעור 'בושל', הושעה הכתב (ארץ)
עומר בן רוביהמגיש לא התעורר ופספס את התוכנית ברדיויאיר טוקר11
עומר בן רובי, היה אמור להגיש הבוקר את התכנית 'אור ראשון' ב'כאן - רשת ב'', אך פספס את השעון המעורר ונשאר לישון. דב גלהר הוקפץ במהירות להחליפו בשידור הרדיופוני (ברנז'ה)
ירון לונדון בשידור: "הערבים הם פראי אדם"ירון לונדון בשידור: "הערבים הם פראי אדם"יאיר טוקר29
איש התקשורת תקף בשידור חי את "התרבות הערבית" ועורר סערה. בתאגיד השידור דרשו ממנו להתנצל אחרי שאמר כי "ערבים לא שונאים רק יהודים, הם רוצחים את עצמם" (מדיה)
ח"כ עידית סילמןמדוע ח"כ עידית סילמן ניתקה באמצע ראיון?כיכר השבת9
ח"כ עידית סילמן (ימינה) התראיינה לעיתונאי איציק מצרפי, מגיש התכנית הכלכלית ברדיו 'גלי ישראל', אך התעקשותו לדבר על כלכלה, הביאה באורח פלא לניתוק השיחה (ברנז'ה)
אילוסטרציהקומיקס ה- 200 • ראיון עם המו"לכיכר בשיתוף קומיקס
הנתון שנחשף בסקר שערך עיתון הילדים 'קומיקס' • הסקר הוצג במדור חדש בעיתון שישרטט בתקופה הקרובה תמונה מרתקת על חייהם של ילדים וילדות בציבור החרדי בישראל ובחו"ל (שיווקי)

מדיה

דיווחים בנושא תקשורת ומדיה. כל מה שחדש בעולם המדיה, מדיה חברתית, ניו מדיה ועוד. אמצעי התקשורת מגיעים אליכם עם עדכוני טלוויזיה, רדיו ואינטרנט.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
"תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליס
י"ט בשבט תשעח20
קובי אריאלי
קובי אריאלי
הכנופייה ניצחה
ט"ז בסיון תשעה15