האזעקה בירושלים - בשידור חי ב-CNN • צפוהאזעקה בירושלים - בשידור חי ב-CNN • צפו
כ"ט באייר תשפא | 11.05.21
האזעקה שנשמעה אתמול בירושלים והיוותה את אות הפתיחה לסבב ההסלמה הנוכחי מול רצועת עזה - שודרה בשידור חי ב-CNN, במהלך מצעד הדגלים של יום ירושלים • כך זה נראה (מדיה)
התגובה של טוקר שהיממה את עופר חדדהתגובה של טוקר שהיממה את עופר חדדאיציק אוחנה24
"איכס, איכס, גועל נפש של בן אדם", כך הגיב יועץ התקשורת החרדי ירח טוקר בראיון לעופר חדד ב'ערוץ 12' בעקבות דברי הבלע של ירון לונדון • טוקר תהה: "איפה החילונים?!" (ברנז'ה)
המסר המפתיע שיקי אדמקר קיבל בשידורהמסר המפתיע שיקי אדמקר קיבל בשידוראיציק אוחנה10
יקי אדמקר, התארח בתוכנית הלילה של 'ערוץ 20' וזכה לפנייה מפתיעה, בשידור, מרעייתו תמר - בעקבות הטלפון שלו השבור שהוכנס לטיפול במעבדה; כיצד יקי הגיב?! • צפו בווידאו (TV)
לימודי תקשורת ומדיה למגזר החרדי • הקורסלימודי תקשורת ומדיה למגזר החרדי • הקורסכיכר בשיתוף טאלנט סקול
איך לעמוד מול מצלמה? איך להפיק תוכניות? נפתח קורס ייחודי ובלעדי מסוגו למגזר הדתי והחרדי, המאפשר לימודי מדיה באווירה המותאמת למגזר • כלים מקצועיים בתחום (לימודים)
אולפני רדיו קול חי'קול חי' ו'משפחה' יחד: זיכיון - לעוד 16 שנהאיציק אוחנה7
אבי רוזן, בצלאל קאהן, אלי פלאי ואברהם משה מרגלית מרשת המרכולים 'אושר עד'; אלו האנשים שישלטו ב'קול חי' בשנים הבאות, עם רוב ברור לקבוצת 'קול חי' הנוכחית (מדיה, ברנז'ה)
אולפני קול חי מיוזיק'קול חי מיוזיק' מובילה בהאזנה במגזר החרדיאיציק אוחנה58
תחנה המוזיקה שהחלה לפעול רק לפני 3 שנים, כובשת את צמרת טבלת ההאזנה לרדיו במגזר החרדי עם 29.3% • אחריה תחנת קול חי עם 27.7% • כך עולה מנתוני סקר TGI (ברנז'ה)
ה'מתיחה' השווהמתיחה: כשאלקין דיבר עם 'דרעי' על ליברמןאיציק אוחנה37
'מתיחת השנה', נערכה היום בתכניתו של מנחם טוקר: האזינו לזאב אלקין מ'תקווה חדשה', מגלה בשיחה עם חקיין שהתחזה לדרעי, מה הוא חושב על הרפורמים, ליברמן והחרדים (ברנז'ה)
החשבון של השגריר החדשהשגריר האמירתי צייץ לראשונה - בעבריתיאיר טוקר9
"אני שמח להשיק את חשבון הטוויטר שלי כשגרירה הראשון של איחוד האמירויות הערביות בישראל". כתב השגריר החדש של איחוד האמירויות בשפה העברית בחשבון הטוויטר (ברנז'ה)
מוציאים את השבת בכיף עם "מוצ"ש LIVE"מוציאים את השבת בכיף עם "מוצ"ש LIVE"כיכר השבת
עם ההצלחה הגדולה של 'מוצ"ש LIVE', כיכר השבת שמח להזמינכם גם השבוע להצטרף למוצ"ש חוויתי לכל המשפחה. במשדר תצפו לפני כולם בתכנים הפופולאריים של 'כיכר' (vod)
תכני איכות בשידור חי: צפו ב"מוצ"ש LIVE"תכני איכות בשידור חי: צפו ב"מוצ"ש LIVE"כיכר השבת7
לאחר השקעה רבה, כיכר השבת שמח להשיק את 'מוצ"ש LIVE' בו מדי מוצאי שבת תוכלו לצפות בתכנים חוויתיים לכל המשפחה מבית 'כיכר' החל מ-20:30 בערב (מוצ"ש LIVE)
רעידת אדמה בתקשורת: תחנת גל"צ תופרטרעידת אדמה בתקשורת: תחנת גל"צ תופרטדניאל הרץ15
שר הביטחון גנץ החליט, בהמלצת הרמטכ״ל, על הוצאת תחנת הרדיו גלי צה"ל ממערכת הביטחון, ואף הוקם צוות בין-משרדי שיוביל בקרוב את המהלך הדרמטי - אחרי כ-70 שנה (ברנז'ה)
מיכאל שמש ביקש בשידור: 'תנו לי להתפלל'מיכאל שמש ביקש בשידור: 'תנו לי להתפלל'איציק אוחנה31
"יש תפילת ערבית בין 17:15 ל-17:30 - בקשתי הצנועה שאת השידור נעשה בכל שעה אחרת", כך ביקש מיכאל שמש מיגאל גואטה ושלי יחימוביץ' - בשידור; איך הם הגיבו? • האזינו (מדיה)
הגר"ח בישיבת ה'מועצת' האחרונה, בביתו"כבוד לדת": הסיקור על הגר"ח נדחה משבתאיציק אוחנה17
סיקור מיוחד על אורח חייו של מרן שר התורה ומידת השפעתו על הציבור החרדי בעידן הקורונה, היה אמור להיות משודר תוך חילול שבת - שנמנע, בהחלטת המגישה, איילה חסון (ברנז'ה)
השדרן המיתולוגי פרש: 'אחזור לקולי הטבעי'השדרן המיתולוגי פרש: 'אחזור לקולי הטבעי'יאיר טוקר10
כך סיים מלאכי חזקיה, מהקולות הרדיופוניים היותר מזוהים עם השידור הציבורי, את מהדורת החדשות האחרונה בהגשתו, עם יציאתו לגמלאות. קולו הפך לפתע לצפצפני • תיעוד (ברנז'ה)
שדרן הרדיו החרדי הציל חיי אישה בעבודתושדרן הרדיו החרדי הציל חיי אישה בעבודתואיציק אוחנה16
בראיון לאמנון לוי בערוץ 13, גולל ישי דריקס את קורותיו של אותו יום, בתקופה האחרונה, בו הציל אישה שהיתה טרום אירוע לבבי, לאחר שסיפרה בשידור כי חשה ברע. צפו (ברנז'ה)
יקי רייסנראיש הנדל"ן החרדי יפיק סרט על ה'שידוכים'איציק אוחנה14
איש הנדל"ן החרדי יקי רייסנר נכנס לעסקי הפקות הסרטים ויפיק ביחד עם סרטי יונייטד קינג את הסרט "בחורים טובים" שיעסוק בקרביים של עולם השידוכים החרדי (ברנז'ה)
מה קורה כשמצלמים פרסומת בב"ב? • צפומה קורה כשמצלמים פרסומת בב"ב? • צפוכיכר השבת23
עיריית בני ברק משיקה השבוע רפורמה בתחבורה הציבורית תחת הכותרת "נעים לעתיד". זה מה שקרה כשצילמו בשעת צהריים הומה במיוחד, תחנת אוטובוס ברחוב סוקולוב (ברנז'ה)
"יש סאטירה חרדית": ברשת אהבו את ברדק"יש סאטירה חרדית": ברשת אהבו את ברדקאיציק אוחנה43
סדרת המערכונים הפופולרית ברדק, המתפרסמת בקביעות ב'כיכר השבת', נחשפה לראשונה לציבור החילוני, בערוץ רשת 13. גיא לרר וסמיון: "זו סאטירה מצחיקה רצח" • צפו (ברנז'ה)
קליגרהשדרן והמגיש הוותיק עוזב את רדיו קול חיאיציק אוחנה13
"חש תחושת מיצוי"; כך מסביר ל'כיכר השבת דוד קליגר, מגיש 'השירים שאהבנו' ותוכניות נוספות בקול חי, את פשר החלטתו לעזוב את עבודתו ברדיו, בתום כעשור של פעילות שם (ברנז'ה)
העונה השנייה של 'שבאבניקים' יוצאת לדרךהעונה השנייה של 'שבאבניקים' יוצאת לדרךאיציק אוחנה54
החלו הצילומים לעונה השנייה של הסדרה 'שבאבניקים', המשודרת לציבור החילוני ומתמקדת בחיי ארבעה בחורים שנזרקו מהישיבה- אך הם חייבים ישיבה, כדי להתחתן (ברנז'ה)
צ'או תש"פ: זו השנה שהייתה ב'אולפן כיכר'צ'או תש"פ: זו השנה שהייתה ב'אולפן כיכר'אולפן כיכר2
שנת תש"פ היתה השנה של 'אולפן כיכר'! חנכנו אולפן חדש ומושקע, ונהנו עם עשרות תוכניות ואלפי אורחים • הנה מקבץ קטן לסיכומה של שנה, תשפ"א - אנחנו כבר נערכים (מדיה)
אורי רווח נפרדצפו: כך אורי רווח נפרד מהמאזינים ב'כאן'איציק אוחנה16
אחרי 18 שנה בתאגיד השידור הציבורי - השדרן החב"די אורי רווח פוטר מתאגיד השידור ותוכניתו בתחנת הרדיו 'כאן מורשת' ירדה מהאוויר - רגע לפני, נפרד רווח מהמאזינים • צפו (מדיה)
'זמן אוויר' - מיאכטת המיליונר בריביירה. צפו'זמן אוויר' - מיאכטת המיליונר בריביירה. צפואיציק אוחנה30
טוקר, השוהה בימים אלו בחופשה בריביירה הצרפתית, התקשה לוותר על שידור תכניתו הקבועה למאזיניו בישראל; אלו שמעו אותו בצהרים, מיאכטה של מיליונר • תיעוד (ברנז'ה)
השר גנץשוב: השר גנץ מתעלם מהתקשורת החרדיתאיציק אוחנה6
תדרוך שקיים היום שר הביטחון גנץ על טיפול צה"ל בקורונה, הועבר ללא אף נציג במקום לתקשורת החרדית, זאת למרות שכשליש מהחולים הינם חרדים • "זה זלזול או בורות" (ברנז'ה)
הסדרה שתפענח את סוד קסמו של רבי נחמןהסדרה שתפענח את סוד קסמו של רבי נחמןאיציק אוחנה9
איך הפך רב חסידי, שנפטר לפני 210 שנה, לדמות המשפיעה ביותר על חייהם של מאות אלפי יהודים בארץ ובעולם? סדרה תיעודית חדשה סוקרת את התופעה ששמה "ברסלב" (מדיה)
בלעדי: 'הפגנה' בעת צילומי הסדרה שטיסלבלעדי: 'הפגנה' בעת צילומי הסדרה שטיסלאיציק אוחנה20
במהלך הצילומים של הסדרה מהעולם החרדי, ביימו השחקנים והניצבים 'הפגנה סוערת' כשהם צועקים עם שלטי מחאה: זקן ממרא. עשרות סקרנים חרדים התגודדו במקום. תיעוד (ברנז'ה)

מדיה

דיווחים בנושא תקשורת ומדיה. כל מה שחדש בעולם המדיה, מדיה חברתית, ניו מדיה ועוד. אמצעי התקשורת מגיעים אליכם עם עדכוני טלוויזיה, רדיו ואינטרנט.

כיכר facebook
ההדלקה בבתי אונגרין
חיים גולדברג
צלם אוהב תמונות? // חיים גולדברג
י"ב בסיון תשפ8
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
"תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליס
י"ט בשבט תשעח20