דנה ויסהאיום בתביעה: יאיר נתניהו התנצל בפני דנה ויס
י"ז בתמוז תשפ | 09.07.20
בנו של ראש הממשלה צייץ התנצלות וקרא למחוק את הציוצים נגד מגישת החדשות דנה ויס, בעקבות איום בתביעה נגדו • בנימין נתניהו הדהד את הציוץ בחשבון שלו (ברנז'ה)
"סתם תמונה של חרדים בקורונה? לא יקרה""סתם תמונה של חרדים בקורונה? לא יקרה"איציק אוחנה10
מקרים כמו זה שאירע בימים האחרונים, כאשר דיווח על קורונה אצל פלסטינים לווה בתמונה של חרדים, עמדו במוקד מפגש מרתק שהתקיים בב"ב עם אחד מבכירי 'קשת'. תיעוד (ברנז'ה)
ישי לפידותהעזיבה והמעבר // ישי לפידות בטור מיוחדישי לפידות13
ישי לפידות, עורר טלטלה כאשר עזב את הבית הרדיופוני שלו ב-20 שנה האחרונות – רדיו 'קול חי', ועבר ל'קול פליי' של 'קול ברמה' • בטור אישי ומיוחד הוא מספר מה עובר עליו (ברנז'ה)
ח"כ משה גפני והטלפון האישיה'פייק' של ח"כ משה גפני בטוויטר - נחסםאיציק אוחנה5
לאחר תקופה ארוכה בה פעל ברשת ה'טוויטר' חשבון פייק, שהתחזה לח"כ משה גפני, יו"ר ועדת הכספים, פעילות יועצו וקצין הכנסת, 'טוויטר' חסמה את החשבון והסירה אותו (מדיה)
רווח בהגשת תכניתו. ארכיוןחובש כיפה נוסף יפוטר מ'תאגיד השידור כאן'איציק אוחנה88
לא רק ליבסקינד וסגל: כתב חובש כיפה נוסף, אורי רווח, זומן לשימוע בהנהלת תאגיד 'כאן', לקראת פיטוריו. "הם מחפשים עובדים דתיים לייט, והכל מהכסף שיוצא מהכיס שלנו" (ברנז'ה)
מצליחרינה מצליח נענשת: הושעתה למשך כשבועיאיר טוקר70
זהו העונש אותו בחרה 'חברת החדשות' להשית על המגישה הבכירה רינה מצליח, אחרי שזו פגעה בתומכי ראש הממשלה כשטענה כביכול הם אמרו שיתמכו בו גם אם יפגע בבתם (ארץ)
מנחם טוקראריאל דרעי חשף: מנחם טוקר 'הרכש הבא'איציק אוחנה32
בסטטוס שפרסם אריאל דרעי, מנכ"ל 'קול ברמה', הוא שם את תמונת מנחם טוקר וכתב: "הרכש הבא של 'קול פליי', וזה רק עניין של זמן", אך כעבור זמן קצר הסטטוס נמחק (ברנז'ה)
ההדלקה בבתי אונגריןצלם אוהב תמונות? // חיים גולדברגחיים גולדברג8
הפעם הראשונה שהיתה לי התלבטות האם לפרסם תמונה - זה היה בהדלקה ההמונית, בל"ג בעומר, בבתי אונגרין. כעבור שבועיים, חשבתי לעצמי: איזה מזל שפרסמתי... (טור, ברנז'ה)
אורי ואוהדעוד ניפגש: הסדרה שתקרב בין חרדים לחילוניםאיציק אוחנה28
5 חילונים עזבו את הכל, משפחה, עבודה - ונכנסו לחיים חרדים, בצמוד לחרדים ובסביבה חרדית, למשך תשעה ימים ברצף. הסדרה החדשה שרוצה לקרב בין חרדים וחילונים (מדיה)
טויזר. הכתבת שדיווחה - ונתבעת'הפרת ההנחיות' של ליצמן: הכתבת נתבעתיענקי כץ53
איש עסקים מחסידות גור, שנבוך כשמכריו חשדו בו כי הוא שהדליף לכתבת 'חדשות 12' על "התפילה האסורה" של שר הבריאות בביתו, הגיש נגדה תביעה בסך כמיליון ש"ח (ברנז'ה)
אפרים קמיסר עצבני: "בני עמי בחרו בטרור"אפרים קמיסר עצבני: "בני עמי בחרו בטרור"כיכר השבת21
בתוכניתו היומית ברדיו 'קול חי' הסביר השדרן הבכיר אפרים קמיסר כי הבוקר (שני) הוא הפסיק להיות 'קמיסר הנחמד', והוא עצבני על אחיו החרדים מבני ברק • האזינו לתוכחה (ברנז'ה)
האזינו: רזי ברקאי ורינו צרור שיבחו את גפניהאזינו: רזי ברקאי ורינו צרור שיבחו את גפניכיכר השבת11
לאחר הבגידה של הח"כים הערבים ביו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני, שני השדרנים הבכירים ב'גלי צה"ל', רזי ברקאי ורינו צרור, פתחו את תוכניתם בשבחים לח"כ גפני • האזינו (ברנז'ה)
השדרן החרדי נכנס לבידוד - ומשדר מהבית • צפוהשדרן החרדי נכנס לבידוד - ומשדר מהבית • צפונתנאל לייפר7
שדרן "קול חי מיוזיק", אפרים קמיסר, נכנס לבידוד עם כל משפחתו, לאחר שבאו במגע עם חולה קורונה • התוכנית היומית משודרת – הישר מהאולפן הביתי המאולתר • צפו (מדיה)
ולסיום משדר הבחירות: זה הזמן להגיד תודהולסיום משדר הבחירות: זה הזמן להגיד תודהכיכר השבת
משדר הבחירות המרכזי למגזר החרדי באולפן החדש של 'כיכר השבת' שבר שיאי צפייה - וזה הזמן להגיד תודה. תודה לכל העוסקים במלאכה, ותודה לעשרות האלפים שהביעו אמון (TV)
הערב: מנחם טוקר במשדר בחירות תוסס וחיהערב: מנחם טוקר במשדר בחירות תוסס וחיאיציק אוחנה2
שדרן הרדיו מנחם טוקר יגיש הערב בשעה 20:00 את המשדר המקדים מאולפן הבחירות של 'כיכר השבת' בהשתתפות אורחים רבים - שיעשו חגיגת בחירות ופורים באולפן (כיכר TV)
ישי כהן ואבי רבינא באולפן החדשזה מה שצפוי במשדר הבחירות ב'אולפן כיכר'כיכר השבת5
הערב, ב'אולפן כיכר': ב-20:00 משדר מיוחד עם מנחם טוקר והחל מהשעה 21:00 - פרשנים, עיתונאים ופוליטיקאים עם המדגמים, התוצאות והפרשנויות ושידורים מכל הזירות (אולפן)
אולפן 'כיכר'הערב ב-19:30: משדר מיוחד מ'אולפן כיכר'כיכר השבת
12 שעות לפני פתיחת הקלפיות בבחירות לכנסת ה-23, הישר מ'אולפן כיכר החדש' - משדר בחירות, בשידור חי עם נציגי המפלגות, שרים, ח"כים ובכירי הפרשנים והעיתונאים (חדשות)
אולפן 'כיכר השבת' החדשבקרוב ממש: 'אולפן כיכר' החדש, יוצא לדרךכיכר השבת7
כשנה וחצי לאחר השקת 'אולפן כיכר', ערב הבחירות השלישיות לכנסת ה-23, 'כיכר השבת', האתר החרדי הגדול בעולם, ישיק את 'אולפן כיכר החדש'. אתם מוכנים? (ברנז'ה)
קלמן ליבסקינדקלמן ליבסקינד: לא אשדר בלי אראל סג"לכיכר השבת19
"כל עוד התכנית 'קלמן וסג"ל', תהיה בלי סג"ל, היא תהיה גם בלי קלמן. אחזור לשדר בטלוויזיה, כשסג"ל יחזור", כך הודיע הבוקר קלמן ליבסקינד, שותפו להגשה של אראל סג"ל (מדיה)
אולפני 'קול חי'פילוח מיוחד: לאיזה רדיו מאזינים החרדים?איציק אוחנה5
שבועיים לאחר פרסום נתוני סקר TGI האחרון, נערך פילוח מיוחד שבדק את הרגלי האזנה החרדית, בלבד. במקום הראשון - 'קול חי' ו'קול חי מיוזיק' עם 48 אחוזי האזנה (ברנז'ה, מדיה)
אולפני רדיו 'קול חי'סקר TGI: רדיו 'קול חי' ממשיך להוביל במגזראיציק אוחנה5
רדיו 'קול חי' ממשיך להוביל בשיעורי ההאזנה בקרב הציבור הדתי והחרדי עם 4.2% ו-3.5% ב'קול חי מיוזיק'. לעומת זאת, רדיו 'קול ברמה' עם 2.7% ו'כאן מורשת' עם 2.5% (ברנז'ה)
נשות החסידות צפו בסדרת טלוויזיה חדשהנשות החסידות צפו בסדרת טלוויזיה חדשהאיציק אוחנה24
למרות ההסתייגות החד-משמעית של כלל הציבור החרדי מצפייה בתכניות טלוויזיה, צפו מאות חסידות בעלזא בסדרת טלוויזיה חדשה, מסוג אחר: על חיי החסידים (מדיה, ברנז'ה)
יאיר נתניהיאיר נתניהו נגד ריבלין: טראמפ 'הנשיא שלי'כיכר השבת21
לאחר הביקורת שהשמיע הנשיא ריבלין נגד ראש הממשלה נתניהו בעקבות דבריו על הח"כים הערבים, צייץ יאיר נתניהו תמונה של טראמפ וכתב "זה הנשיא שלי" ועורר סערה (מדיה)
הארוחה אצל ברוריהארוחה מפנקת וצחוק מתגלגל - בשידור חיאיציק אוחנה6
שעות השידור מהמתיחות בדרום, נתנו את אותותיהם גם בשידורים החיים. תמיר סטיינמן, כתב 'חדשת 12' הוזמן לארוחה מפנקת, ובמקרה אחר הותקף בצחוק מתגלגל (מדיה)
אמנון אברמוביץ' אמר "קדיש" על ביבי • צפואמנון אברמוביץ' אמר "קדיש" על ביבי • צפויאיר טוקר70
הפרשן הבכיר של ערוץ 12, אמנון אברמוביץ', הצטרף לאיחולי ה"בעגלא ובזמן קריב" של המגיש עודד בן עמי על קץ עידן נתניהו, וקינח ב"אמן!"; ראש הממשלה מיהר להגיב (אקטואלי)
לראשונה: הבחורים חוזרים כדי לומר תודהלראשונה: הבחורים חוזרים כדי לומר תודהנתנאל לייפר21
בחורי ישיבת רש"י החדשים מגיעים כדי להודות לתורמים בסרטון חדש ומרגש וייחודי שמספר את תוצאות הקמפיין שעבר בהצלחה אדירה לפני כחצי שנה (מדיה, ברנז'ה)

מדיה

דיווחים בנושא תקשורת ומדיה. כל מה שחדש בעולם המדיה, מדיה חברתית, ניו מדיה ועוד. אמצעי התקשורת מגיעים אליכם עם עדכוני טלוויזיה, רדיו ואינטרנט.

כיכר facebook
ההדלקה בבתי אונגרין
חיים גולדברג
צלם אוהב תמונות? // חיים גולדברג
י"ב בסיון תשפ8
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
"תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליס
י"ט בשבט תשעח20