גבאי בראיון המשעשע לטוקרהאזינו: מה מצא יו"ר 'העבודה' בכיכר השבת
ג' בשבט תשעט | 09.01.19
מנחם טוקר הפתיע בתכניתו 'זמן אוויר' את יו"ר מפלגת העבודה אבי גבאי, שסיפר כיצד פועלים אנשי המדיה החברתית שלו ומדוע הוא שיתף כתבה ב'כיכר השבת' • האזינו לראיון (מדיה)
זירת התאונהאיש תקשורת חרדי נפצע בתאונה קשהכיכר השבת5
איש תקשורת חרדי, העובד כמפיק ושדר ברדיו 'קול חי', נפצע הלילה בתאונת דרכים ברחוב בן גוריון ברמת גן. הפצוע, בן ה-23, פונה בניידת טיפול נמרץ, לאחר שרכב העיף אותו בעוצמה (בארץ)
גרוניךצביקה גרוניך ב'אח הגדול'? - "מסרב להגיב"יאיר טוקר28
ה'סלב' החרדי נטל חלק באודישנים שנערכו לקראת הכניסה לבית האח הגדול, אך בהפקת תוכנית הריאליטי מסרבים לאשר כי הוא ישתתף בה: "כשיהיה מה לעדכן - נעשה זאת" (ברנז'ה)
ביבי נתניהו מאחל לכם חג חנוכה שמח • צפוביבי נתניהו מאחל לכם חג חנוכה שמח • צפויאיר טוקר45
ראש הממשלה בנימין נתניהו פרסם בחשבון הטוויטר סרטון משעשע לחג החנוכה • נתניהו לא שכח לעקוץ את הביקורת על היותו שר הביטחון וכמובן: המלצות המשטרה. צפו (חנוכה)
גל"צ תשדר גם את המהדורה של ערוץ 10גל"צ תשדר גם את המהדורה של ערוץ 10דניאל הרץ
מפקד גלי צה״ל, שמעון אלקבץ החליט: מהדורות החדשות של חברת החדשות הישראלית ושל חדשות עשר ישודרו בגלי צה״ל ברוטציה. זאת בעקבות המלצת וועדת דורנר (מדיה, ברנז'ה)
הסרטון הערוך, עם הצעקות. מתוך ערוץ עשרהסרטון נערך - והוצג כ"ניסיון פריצה במטוס"אלי רוטמן33
תקלה או מזיד: ערוץ עשר שידר סרטון של שירי שבת מתוך 'טיסת השבת' המפורסמת, אך במקום השירה נשמעו בו צעקות וויכוחים שהוצגו כאלימות מצד הנוסעים. צפו (ברנז'ה)
משדר הבחירות ב'אולפן כיכר' • צפו בגלריהמשדר הבחירות ב'אולפן כיכר' • צפו בגלריהצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת1
יוסי דייטש, משה ליאון, זאב אלקין, משה אבוטבול, אוריאל בוסו, חיים ביטון, אברהם ובר, עו"ד אברמי יוסטמן ועוד רבים התארחו בשידור חי ב'אולפן הבחירות' ב'כיכר השבת' • גלריה (חדשות)
ה'פדיחה' המשעשעת של  'שלום עכשיו'ה'פדיחה' המשעשעת של 'שלום עכשיו'דניאל הרץ11
עמוד הטוויטר של ארגון השמאל הקיצוני הציב סקר פתוח לגולשים והובך קשות מתוצאות הסקר הסופיות שהצביעו על כך שרוב הציבור חלוק לגמרי על עמדת הארגון (מדיה, ברנז'ה)
משעשע: "אצביע כמו בתשמ"ט"; "אז לא נולדת"משעשע: "אצביע כמו בתשמ"ט"; "אז לא נולדת"יאיר טוקר17
חילופי עקיצות בין כתבים המסקרים את החרדים בכלי התקשורת הכלליים, לבין העסקנים החרדים הבכירים, הובילו היום לגלי צחוק • שרקי ואדמקר VS גפני וראוכברגר. צפו (ברנז'ה)
רזי ברקאי ויוסי דייטשרזי ברקאי על יוסי דייטש: 'פשוט יש לו את זה'אבי רבינא14
המועמד החרדי לראשות עיריית י-ם יוסי דייטש, קצר מחמאות מצוות המגישים רזי ברקאי ורינה מצליח, שהתפעמו משנינותו ומיכולותיו התקשורתיות כמרואיין לתכניתם בגלי צה"ל (ברנז'ה)
הרשות השנייה דוחה את ההחלטה על מיזוג בין ערוץ 10 ורשת: "נחליט רק לאחר שימוע ציבורי"הרשות השנייה דוחה את ההחלטה על מיזוג בין ערוץ 10 ורשת: "נחליט רק לאחר שימוע ציבורי"שירות כלכליסט
בהחלטה שפירסמה הרשות הערב היא טוענת כי היא משהה את החלטתה על המיזוג מכיוון שאין בידיה את "מלוא העובדות והכלים המשפטיים" להכריע בבקשה. המשמעות: ההחלטה בעניין המיזוג נדחית למועד לא ידוע - מה שעלול להוביל לסגירתו של ערוץ 10 (מדיה)
אילוסטרציהה-BBC החליף את הכותרת "ישראל הרגה"יוחנן בלייך1
לאחר ביקורת של משרד החוץ על כותרת חד-צדדית ומסיתה ב-BBC בנוגע לאשה ולתינוק הפלסטינים שנהרגו בהפצצות, הסכימה סוכנות הידיעות לשנות את הכותרת (פוליטי, בעולם)
אורי רווחעיתונאי חרדי הקריא מכתב של הרבי וננזףישי כהן24
העיתונאי החרדי אורי רווח הקריא מכתב של הרבי מליובאוויטש שעסק בנושא אנשי 'המצעד', והוזמן לשיחת נזיפה, היום (רביעי) הוא הוזמן לשיחה נוספת, עם הסמנכ"ל (ברנז'ה, מדיה)
התקיפה של הכתבגל"צ: לחקור את האלימות בהפגנת "הפלג"יאיר טוקר27
"שוטר היכה אותי וגרר אותי על המדרגות", כך מתאר כתב גל"צ את האלימות נגדו בהפגנת 'הפלג' היום בבני ברק, בה נעצרו 29 מפגינים שחסמו את הכביש במשך זמן רב (ברנז'ה)
מתוך מודעת הסרט"הבלתי רשמיים": ניסים זאב מאיים בתביעהיוחנן בלייך61
סרט חדש שפורסם השבוע ומתאר את סיפור הקמתה של מפלגת ש"ס, גרר מצד אחד תגובות נלהבות ומצד שני איומים • "זהו עיוות היסטורי, אני הקמתי את ש"ס" (מדיה, ברנז'ה)
אולפני רדיו 'קול חי'TGI: מתרחב הפער בין 'קול חי' ל'קול ברמה'כיכר השבת48
רדיו 'קול חי' מבסס את מעמדו במקום הראשון כמוביל באחוזי האזנה לעומת רדיו 'קול ברמה' שמתרסק ל-2.8 אחוזים בלבד, זאת בצל ירידה כללית בשיעורי ההאזנה לתחנות הרדיו (מדיה)
גלהר ב'המבשר', והצנזורה ב'המודיע'יועץ התקשורת ארי גלהר צונזר ב'המודיע'ישראל כהן11
'המודיע' ו'המבשר' התאחדו בידיעות כמעט זהות על מועמדותו של יוסי דייטש לראשות עיריית ירושלים, למעט - התמונה. ב'המודיע' בחרו לצנזר את יועץ התקשורת ארי גלהר (ברנז'ה)
הציוץ של טופולסקי'בן שפירו, אתה יהודי המעלה יהודים לרכבת'יוחנן בלייך
דעותיו הימניות של הכתב היהודי המפורסם בן שפירו, הביאו לפעיל ליברלי לפרסם ציוץ נזעם המשווה אותו לקאפו בשואה • המצייץ מחק את הציוץ, אך לא התחרט עליו (חדשות, בעולם)
בני הראלמדוע שדרן הרדיו היה כה צרוד? • האזינויאיר טוקר1
מגיש מהדורת החדשות ברדיו קול חי נשמע היום צרוד במיוחד. זה מה שהוא סיפר בתכנית 'זמן אוויר': הכל בגלל שירי הרגש בעת המסע לפולין • האזינו (ברנז'ה, מדיה)
הסרטון של 'גפני במאפיה' הגיע לוועדה. צפוהסרטון של 'גפני במאפיה' הגיע לוועדה. צפוכיכר השבת10
"חשבנו תביא לנו חלות", העיר אחד המשתתפים בדיון בוועדת הכספים לגפני, בעקבות הראיון ל'כיכר' ממאפיית ויז'ניץ, וכך, במשך שניות ארוכות, דנו הח"כים בסרטון שעורר הדים (בארץ)
טוקר מאלתר בשדה התעופה הפולני • צפוטוקר מאלתר בשדה התעופה הפולני • צפויאיר טוקר10
איש הרדיו, מנחם טוקר, נסע השבוע לטיול שורשים ייחודי ומרגש בפולין יחד עם אנשי רדיו קול חי. בעת ההמתנה בשדה התעופה נזכר המפיק כי הפתיח לתכנית עוד לא הוקלט. מבלי להתבלבל הקליט טוקר על המקום פתיח שוטף (ברנז'ה)
טלטלה בתקשורת: 'רשת' וערוץ 10 יתאחדוטלטלה בתקשורת: 'רשת' וערוץ 10 יתאחדויאיר טוקר2
זכייניות הטלוויזיה, רשת וערוץ 10, יתמזגו לערוץ אחד בשל הקשיים הכלכליים של רשת אחר הפיצול מערוץ 2. הממונה על ההגבלים העסקיים יצטרך לאשר את המהלך (ברנז'ה, מדיה)
יוסי בן עטריוסי בן עטר פורש מגלי ישראל: "שנים מדהימות"יאיר טוקר4
בשנים האחרונות הגיש בן עטר שורת תכניות בתחנה, בהן גם תכנית הערב המרכזית של הרדיו. "תמיד ארגיש חלק בלתי נפרד מרדיו גלי ישראל שפרץ את המחסום התקשורתי הישראלי" (ברנז'ה)
יעקב שוואקיהראיון עם יעקב שוואקי ב'קול חי' - הוקדםכיכר השבת25
לאחר הפרסם ב'כיכר השבת' על הקרב בין תחנות הרדיו 'קול חי' ו'קול ברמה' סביב ראיון עם הזמר יעקב שוואקי, ב'קול חי' הוחלט להקדים את הראיון ולשדרו היום ב-14:00 (ברנז'ה)
המלחמה בין תחנות הרדיו החרדיות מחריפההמלחמה בין תחנות הרדיו החרדיות מחריפהיאיר טוקר33
הזמר יעקב שוואקי נקלע שלא מרצונו למאבק שבין שתי תחנות הרדיו החרדיות שנאבקות כעת מי ישדר את ראיון הבכורה לרגל צאת אלבומו החדש של הזמר הפופולרי (ברנז'ה)
העיתונאי אמנון לוימציצנות? "דברים אישיים הם חלק מהחיים"יאיר טוקר54
הביקורת החרדית הקטלנית על מגיש 'פנים אמיתיות', והצורה בה היא מוטחת בו, פגעה בו אישית - כפי שהוא מתאר ל"כיכר השבת": 'אני לא מציצן, אני לטובתכם', הוא טוען (ברנז'ה)

מדיה

דיווחים בנושא תקשורת ומדיה. כל מה שחדש בעולם המדיה, מדיה חברתית, ניו מדיה ועוד. אמצעי התקשורת מגיעים אליכם עם עדכוני טלוויזיה, רדיו ואינטרנט.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
"תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליס
י"ט בשבט תשעח20
קובי אריאלי
קובי אריאלי
הכנופייה ניצחה
ט"ז בסיון תשעה15