מאיר גרין  מלך..  אלי+ישי  הרב אלבז
נתן זהבי - "ליצמן, אני מזהיר - דם הקשישים בראשך""ליצמן, אני מזהיר - דם הקשישים בראשך"אלי רוטמן20
סגירתו הקרובה של בית אבות בחיפה, גורמת לשדרן הרדיו הפרובוקטיבי לפתוח פה גדול ולא נקי במיוחד על שר הבריאות והרשויות הרלוונטיות, לדבריו, למצוקת הקשישים (חדשות)
'חדשות 2' על צלמי הפפראצי החרדי • צפו'חדשות 2' על צלמי הפפראצי החרדי • צפוכיכר השבת16
יאיר שרקי, כתב חדשות 2, העניק לציבור הכללי הצצה נדירה לעולם מעניין ומרתק - הפפראצי החרדי, שעוקב באדיקות אחר כל תיעוד של הרבנים והאדמו"רים • צפו בכתבה (מדיה)
אולפני 'כאן' - עובדי תאגיד 'כאן' פנו לכחלון: "מכפישים אותנו"עובדי תאגיד 'כאן' פנו לכחלון: "מכפישים אותנו"יאיר טוקר2
עובדי תאגיד השידור הציבורי פנו במכתב מיוחד לשר האוצר משה כחלון, וביקשו ממנו לעמוד לצדם במאבק לאי סגירת התאגיד. "סופגים נאצות מנבחרי ציבור. מכפישים אותנו" (ארץ)
מתערב. נתניהו - חיזוק לנתניהו: ליצמן מצטרף לביטול תאגיד השידור 'כאן'חיזוק לנתניהו: ליצמן מצטרף לביטול תאגיד השידור 'כאן'ישי כהן6
ראש הממשלה עדכן את ראשי המפלגות כי בכוונתו להעלות הצעה לפירוק התאגיד 'כאן'. בעוד ש"ס והבית היהודי צפויים להתנגד, השר ליצמן הודיע: "נעשה כרצונו של נתניהו" (פוליטי)
המשרדים הזמניים של "כאן" - שחקן חדש: התאגיד יבקש להקים רדיו חרדישחקן חדש: התאגיד יבקש להקים רדיו חרדיכיכר השבת7
היכונו למתחרה חדש בתחום הרדיו החרדי? תאגיד השידור כאן צפוי לבקש לפתוח שתי תחנות רדיו חדשות, בהן אחת שתפנה לחרדים, וצפויה לפגוע באחוזי האזנה לתחנות הקיימות (מדיה)
העיתונאי שי קאהן הכפיש וחויב ב-170 אלףהעיתונאי שי קאהן הכפיש וחויב ב-170 אלףיאיר טוקר4
שי קאהן נתבע על ידי דידי שור, תחקירנית "פנים אמיתיות", על התקפותיו האישיות נגדה. לאחר שלא הגיש כתב הגנה פסק ביהמ"ש נגדו את מלוא הסכום: 170 אלף ש"ח (חרדים)
רמי סדן - לאחר מאבק: רמי סדן הודח מ'חדשות 10'לאחר מאבק: רמי סדן הודח מ'חדשות 10'ישי כהן13
רמי סדן, מי שצוטט באמירות - אותן הכחיש - כנגד תנועת ש"ס והעומד בראשה השר אריה דרעי ומצביעי המפלגה, הודח על ידי הרשות השניה מתפקידו כיו"ר דירקטוריון חדשות 10 (מדיה)
מ-CNN ועד אל ג'זירה: מדווחים על מות פרסמ-CNN ועד אל ג'זירה: מדווחים על מות פרסאלי רוטמן
בכל עיתוני העולם, אתרי החדשות, ערוצי הטלוויזיה והרשתות החברתיות - מדווח דבר מותו של שמעון פרס בהבלטה ובהדגשה. כך נראה אצלם מות הנשיא הישראלי. צפו (מדיה)
הצצה בלעדית: "הרבי של הילד הקטן" • צפוהצצה בלעדית: "הרבי של הילד הקטן" • צפונתנאל לייפר13
סדרה חדשה בערוץ 20 העוסקת בגדולי הרבנים תציג בכל פרק פרופיל מעמיק על אחד מגדולי הדור • צפו בטעימה מרגשת ובלעדית מהפרק על הרבי מליובאוויטש (מדיה, ברנז'ה)
שיף: "אפשר לנסות להכיל אותי איכשהו"שיף: "אפשר לנסות להכיל אותי איכשהו"חיה כהן
מנהלת אורח חיים חרדי, בוגרת 'בית יעקב' ונשואה לחב"דניק, אבל מחשיבה עצמה לדוגמנית החרדית הראשונה ומשתתפת בריאליטי 'המשימה: אמזונס'. אז איך זה מסתדר? (ברנז'ה)
צפו: כתב "כיכר השבת" על חתונת השלוםצפו: כתב "כיכר השבת" על חתונת השלוםכיכר השבת8
המפגש הנדיר של גדולי ישראל בחתונת חסידות גור מעורר עניין גם בתקשורת הכללית. כתב ופרשן "כיכר השבת" ישראל כהן הסביר ב"לונדון וקירשנבאום" מה כל כך ריגש אותנו (מדיה)
מלך זילברשלג בתדריך "א-לול!" - "א-לול": מלך בתדריך טירונות לבני הישיבות"א-לול": מלך בתדריך טירונות לבני הישיבותקובי רוזן27
הדבר הראשון שילד נתקל בו ביום הראשון בישיבה הוא "אלול" - החודש הכי מלחיץ והכי מפחיד בשנה הישיבתית או כמו שמלך קורא לזה: הטירונות של בני הישיבות (ברנז'ה)
זוכה החידון בשנה שעברה - הערב: הגמר הגדול של 'חידון תורת מרן'הערב: הגמר הגדול של 'חידון תורת מרן'יאיר טוקר15
חמישה מתמודדים הגיעו לגמר הגדול של 'חידון תורת מרן' - העונה השנייה, שישודר הערב (רביעי) ברדיו 'קול ברמה' ויועבר בשידור חי כאן - באתר "כיכר השבת" | כל הפרטים (ברנז'ה)
ה"השוואה" - ה"השוואה" בין ראש הממשלה לצורר הנאציה"השוואה" בין ראש הממשלה לצורר הנאציאלי רוטמן5
תסריטאית בתוכנית סאטירה נשכנית, בערוץ 10, ביצעה בעמוד הפייסבוק שלה סוג של השוואה בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לאדולף היטלר - ועוררה סערה (ברנז'ה, מדיה)
הנוף מגג העולם. מגדלי עזריאלי - קבוצת "עזריאלי" אירחה את התקשורת החרדיתקבוצת "עזריאלי" אירחה את התקשורת החרדיתkikar.co.il בשיתוף שחור ולבן
מפגש ייחודי ויוצא דופן, התקיים השבוע באחד המקומות הגבוהים במזרח התיכון, על גג העולם. ראשי ומנהלי קבוצת "עזריאלי", נועדו לשיח אישי ומרתק עם קבוצה מובילה של אנשי תקשורת ומובילי דעה במגזר החרדי והדתי (תקשורת, שיווקי)
כתב "כיכר השבת" ישראל כהן והנשיא - בבית הנשיא: 'כיכר השבת' ומובילי דעת קהלבבית הנשיא: 'כיכר השבת' ומובילי דעת קהלכיכר השבת3
נציג אתר "כיכר השבת" היה החרדי היחיד במפגש "מובילי דעת קהל ברשתות החברתיות" שנערך בבית הנשיא ראובן ריבלין ששיבח את הפעילות החברתית | סיקור מיוחד (ברנז'ה)
מלך זילברשלג והפייעס במדריך "ונשמרתם" - צדיקים, מלך יסביר לכם איך לטייל נכון בקיץצדיקים, מלך יסביר לכם איך לטייל נכון בקיץקובי רוזן26
יוצאים לטיול בבין הזמנים? מלך זילברשלג, הכוכב החרדי של התאגיד, עם מדריך קצר של "ונשמרתם" - איך לטייל בטוח בלי לפגוש את כוחות ההצלה ובלי פגיעות, בעזרת השם (ברנז'ה)
צפו: צלם ערוץ 20 מותקף בדרום תל אביבצפו: צלם ערוץ 20 מותקף בדרום תל אביבכיכר השבת10
צלם ערוץ 20, בני דגן, הותקף באלימות על ידי שלושה צעירים, מסתננים, בדרום תל אביב. "אפילו לא הספקתי להתקפל, והם מיד דחפו אותי ובעטו בי בבטן", סיפר. צפו בתקיפה (ברנז'ה)
בנימין נתניהו - ראש הממשלה מודה: אני מתנגד ל'תאגיד'ראש הממשלה מודה: אני מתנגד ל'תאגיד'אלי רוטמן4
עיתונאים שהשתתפו בשיחות הרקע שקיים נתניהו לאחרונה, נדהמו מהשפה הבוטה בה נקט וגילו את כל האמת על יחסו ל'תאגיד' העומד לקום. הוא אף תקף את יחס התקשורת לשרה הצדיקה, לדבריו (ברנז'ה)
קופמן מסתבך - בגלל מירי רגב: רון קומפן יושעה מקמפייןבגלל מירי רגב: רון קומפן יושעה מקמפייןדניאל הרץ3
רון קופמן שקרא לשרת התרבות, מירי רגב, "בהמה וטפשה" ובעקבות כך הושעה מתכנית הרדיו שלו, נענש גם כשהושעה מקמפיין של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים (ברנז'ה)
קרא לשרה מירי רגב "טיפשה" והושעה משידור ברדיוקרא לשרה מירי רגב "טיפשה" והושעה משידור ברדיודניאל הרץ19
השדרן רון קופמן שידוע בלשונו הבוטה ובהשתלחויותיו הושעה מתפקידו לאחר שקרא לשרה מירי רגב "בורה וטיפשה" במהלך שידור תכנית הספורט הקבועה שלו (מדיה)
ההבהרה של ערוץ 2: חוגים - לא רק לחרדיםההבהרה של ערוץ 2: חוגים - לא רק לחרדיםאלי רוטמן
סערה זוטא חוללה אמש כתבת ערוץ 2 עם הידיעה שפירסמה על מקור תקציב לחוגי העשרה לחרדים. הח"כים החרדים זעמו, והערב התפרסמה סוג של הבהרה בענין (ברנז'ה, מדיה)
הלוגו החדש - השם החדש של 'התאגיד': "כאן"השם החדש של 'התאגיד': "כאן"יאיר טוקר2
תאגיד השידור הציבורי שהוקם כדי להחליף את רשות השידור חושף הבוקר (ראשון) את השם החדש ואת הלוגו שילווה את שידורי התאגיד - "כאן" (מדיה)
פארק יוסמיט מעדשת המצלמה של הייסמית' - צלמת תרמה את כל תמונותיה ונתבעה עליהןצלמת תרמה את כל תמונותיה ונתבעה עליהןדניאל הרץ
אין גבול לחוצפה: סוכנות התמונות "גטי אימג'ס" נתבעת על ידי הייסמית' על מכירת יותר מ-18 אלף מתמונותיה שהיו מיועדות לשימוש חופשי זאת לאחר שנתבעה על שימוש בתמונה שלה (מדיה)
תחנות הרדיו החרדיות בירידה; 'קול חי' מובילתחנות הרדיו החרדיות בירידה; 'קול חי' מוביליאיר טוקר43
סקר TGI הסוקר את אחוזי החשיפה של כלי התקשורת ומתפרסם היום, כמדי חציון, מלמד כי ישנה ירידה כללית באחוזי האזנה לתחנות הרדיו החרדיות, עם זאת רדיו 'קול חי' עדיין במקום הראשון (ברנז'ה)
ירון דקל - ליברמן: אולי תשבחו גם את ספרו של היטלרליברמן: אולי תשבחו גם את ספרו של היטלרדניאל הרץ2
שר הביטחון, אביגדור ליברמן זימן אליו לפגישה את מפקד גלי צה"ל ירון דקל ונזף בו על שידור שירו של מחמוד דרוויש. "הוא אינו יכול להיות חלק מהנרטיב המכונן של הישראליות" (ברנז'ה, מדיה)

מדיה

דיווחים בנושא תקשורת ומדיה. כל מה שחדש בעולם המדיה, מדיה חברתית, ניו מדיה ועוד. אמצעי התקשורת מגיעים אליכם עם עדכוני טלוויזיה, רדיו ואינטרנט.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
"תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליס
י"ט בשבט תשעח19
קובי אריאלי - הכנופייה ניצחה
קובי אריאלי
הכנופייה ניצחה
ט"ז בסיון תשעה15