ההבדל בין המיינסטרים החרדי ל'הפלג' • צפוההבדל בין המיינסטרים החרדי ל'הפלג' • צפוכיכר השבת17
כתב 'כיכר השבת' ישראל כהן הסביר בראיון לתוכנית 'העולם הבוקר' ב'רשת' על ההבדלים שבין המיינסטרים החרדי לבין 'הפלג', הגישות השונות והמחאה מול הגר"י רוזן • צפו (מדיה)
איב חיים סופר. חזר בתשובה לפני שנה וחציהחוזר בתשובה שהפתיע את שופטי מאסטר שףכיכר השבת8
בתחרות הבישול הפופולרית "מאסטר שף" התמודדו לאורך העונות חרדים ודתיים רבים, אך המתמודד החדש מסקרן במיוחד: "חזרתי מבית הכנסת, חיפשתי בגוגל חזרה בתשובה והרגשתי שנולדתי מחדש" (ברנז'ה)
דוד ביטן. הפעם מול מיקרופון רדיופוני"ביטן עצבני": הח"כ הגיש במקום נתן זהביכיכר השבת8
"מי יותר שמן, אתה או דודי אמסלם?" - במשך שעתיים ענה ח"כ ביטן לשאלות המאזינים, ואת השאלה הזו הוא שמע מגורם מפתיע, שלא זוהה תחילה. זהבי: "מתנער מהמחליף" (ברנז'ה)
צלם הושפל על ידי מאבטחי ראש הממשלהצלם הושפל על ידי מאבטחי ראש הממשלהדניאל הרץ1
הצלם הדרוזי של סוכנות הידיעות האירופאית EPA התבקש על ידי המאבטחים לפשוט את בגדיו במהלך הבידוק הביטחוני. הוא סירב ועזב המחאה יחד עם עיתונאים נוספים (ברנז'ה)
מ'כיכר' לערוץ הכנסת: הפגנות 'הפלג' • צפומ'כיכר' לערוץ הכנסת: הפגנות 'הפלג' • צפוכיכר השבת5
הכתב הפוליטי של "כיכר השבת" ישי כהן התארח בתוכניתו של הכתב המדיני ירון אברהם בערוץ הכנסת ודיבר על הפגנות 'הפלג הירושלמי' והמאבק בין אריה דרעי לאלי ישי • צפו (מדיה)
מנחם טוקר באולפן החדשמנחם טוקר כובש את 'רשת' • כל הפרטיםיאיר טוקר23
השדרן החרדי מנחם טוקר ממשיך לכבוש את 'רשת' וכעת עם הפיצול בערוץ 2, צפוי לקבל מספר תוכניות ב'רשת' שתשדר בערוץ 13 - ובהמשך: תוכנית יומית • כל הפרטים (ברנז'ה)
עמוד הפייסבוק 0404: "'הפלג' לא 'חרדים'"עמוד הפייסבוק 0404: "'הפלג' לא 'חרדים'"כיכר השבת30
בועז גולן, מייסד עמוד הפייסבוק "0404", הודיע כי מעתה מפגיני הפלג הירושלמי לא יכונו במסגרת דיווחיו כ"חרדים". "הציבור החרדי סובל מההפגנות ואינו תומך בהן" (ברנז'ה)
הרב יהודה דרעי באולפן קול ברמהומי התארח בקול ברמה? אחיו של יו"ר ש"סאלי רוטמן10
בעוד יו"ר ש"ס השר דרעי ממשיך להוביל את החרם של תנועתו על רדיו קול ברמה, הפתיע הערב אחיו רבה של באר שבע הגר"י דרעי והעניק שיחה תורנית באולפן הרדיו (חרדים)
בנימין ושרה נתניהונתניהו התלונן על "התקשורת" - שלא בצדקאלי רוטמן11
בניגוד לטענות רוה"מ נתניהו, שהובעו אמש בסרטון שהפיץ, על סיקור מופחת במכוון של התקשורת בישראל את מסעיו המדיניים, מתברר כי הפעם - ה"פייק ניוז" הוא שלו (ברנז'ה)
באמצע המהדורה: הקריינית התפקעה מצחוקבאמצע המהדורה: הקריינית התפקעה מצחוקכיכר השבת13
מעצרם של בני הזוג החשודים בסדרת מעשי שוד, לאחריהם נהגו לסמס האחד לשנייה "טודו בום" - הצליחו לגרום לקריינית מהדורת החדשות של גלי צה"ל להתפקע מצחוק בשידור חי (ברנז'ה)
מחבל מתאבד. אילוסטרציהברדיו גלגל"צ שידרו שיר המעודד "שהידים"כיכר השבת12
"מוכן למות בגאווה כשהיד" - שורה זו הושמעה בשיר של להקה פלסטינית ששודר בלא אחרת מאשר הרדיו המוזיקלי של התחנה הצבאית. זו מסרה בתגובה: "השדרן לא הבין" (ברנז'ה)
דרוקר, תא"ל וינטר וסג"לתחקיר וינטר: אראל סג"ל התנצל בפני דרוקראלי רוטמן2
תחקיר העיתונאי רביב דרוקר נגד תא"ל וינטר חובש הכיפה, הוביל להאשמתו ע"י העיתונאי אראל סג"ל ברצון לסיכול קידומו הצבאי ממניעים אידאולוגיים. היום הוא התנצל על כך (ברנז'ה)
סערת עוף ה'בראקל' הגיעה לערוץ 10 • צפוסערת עוף ה'בראקל' הגיעה לערוץ 10 • צפוכיכר השבת5
הסערה סביב כשרותו של עוף ה'בראקל' ממשיכה לעורר הדים רבים וגורמת להתעניינות בכלי התקשורת • צפו בכתב 'כיכר השבת' מסביר לגיא לרר ב'הצינור' את פשר המחלוקת (מדיה)
צפו: 'ערוץ הכנסת' על פרויקט 'כיכר השבת'צפו: 'ערוץ הכנסת' על פרויקט 'כיכר השבת'כיכר השבת2
בתוכנית 'כנסת ברשת' המשודרת בערוץ הכנסת הקדישו דקות ארוכות לסקירת פרויקט "עוצרים את השנאה" • כתב "כיכר השבת" הסביר על מאחורי הקלעים של היוזמה • צפו (ברנז'ה)
עו"ד יורם שפטלבגלל שפטל: התחנה נקנסה ב-120 אלף שקלכיכר השבת7
תחנת 'רדיו ללא הפסקה' נקנסה על ידי הרשות השניה לטלוויזיה ולרדיו בסכום של 120 אלף שקלים בעקבות מספר התבטאויות של עו"ד יורם שפטל המגיש תכנית בתחנה (מדיה)
ההלוויה שהפכה למפגן שנאה ואלימות, אמשתקיפת הכתבים ביפו: 'היה להם רצח בעינים'אלי רוטמן3
אמש הותקף באלימות כתב וצלם של חדשות 2 בידי משתתפי הלווית הצעיר הערבי שנורה בידי שוטרים בשבת. לדברי הצלם, "כל מי שהתחשק לו לתת אגרוף או בעיטה - נתן" (ברנז'ה)
אולפני רדיו 'קול חי'5.2% האזנה: רדיו 'קול חי' במקום הראשוןיאיר טוקר16
רדיו 'קול חי' ממשיך להוביל במקום הראשון, בקרב התחנות החרדיות והדתיות, עם 5.2 אחוזי האזנה. במקום השני, 'קול ברמה' עם 4.4 אחוזים. רשת 'מורשת' עם 3.3 אחוזים (מדיה)
אודי סגלאחרי 18 שנה: אודי סגל עוזב את 'חדשות 2'כיכר השבת10
אחרי 18 שנה ב"חדשות 2", אודי סגל, הפרשן הכתב המדיני, עוזב ומצטרף ל"רשת", זאת לקראת פיצול הערוצים. סגל: "השינויים הם הזדמנות ליצור דברים חדשים" (ברנז'ה, מדיה)
ליצמן ורזי ברקאיליצמן וה'תהלים' - מול 'מגש הכסף'. האזינואלי רוטמן13
בראיון בגל"צ, נדהם רזי ברקאי להבין ששר הבריאות לא מכיר את השיר העברי המיתולוגי 'מגש הכסף' של נתן אלתרמן, אך יעקב ליצמן שלף את התהלים והימם את המראיינים (ברנז'ה)
נשות הכותל. אילוסטרציהתאגיד 'כאן' - אותם השדרנים, אותה ההסתה / דעההרב ישראל גליס24
אם היו מי שתלו תקוות בהקמת 'התאגיד', מתברר כי בענייני דת ומדינה דוגמת 'מתווה הכותל', ההסתה ממשיכה כתמיד - וזה עוד לפני הפארסה של מחיקת תוכנית 'מלווה מלכה' (טור)
החשיפות של 'ברגע האמת'פאנל בערוץ 2: הרבי, כפי שלא הכרתם. צפוכיכר השבת7
בין דפי "ברגע האמת", הספר שחושף את מתווה הקשרים הסודיים שארג הרבי מליובאוויטש עם בכירי המדינה, נפרסים המהלכים הביטחוניים הרגישים שהרבי היה מעורב בהם (מדיה)
סמל הרשת הבריטיתרה"מ לבן הנשיא: 'תודה על העמידה לצידנו'אלי רוטמן
הכותרת המקוממת והעוינת של ה-BBC לפיגוע הרצחני בירושלים, שונתה לאחר מחאתו הפומבית של בן הנשיא טראמפ. כעת מודה לו על כך ראש הממשלה נתניהו (מדיני)
הדס מלכא הי"ד, שנרצחה בפיגועBBC והפיגוע: אחרי הדיווח העוין - מתנצליםאלי רוטמן2
ברשת החדשות הממלכתית הבריטית סיקרו שוב, באופן מקומם במיוחד, את הפיגוע הקשה בירושלים. הפעם, לאחר שגולשי הרשתות החברתיות מחו קשות, הגיעה ההתנצלות (ברנז'ה)
אראל סג"לדו"צ נגד גל"צ: משדרים ידיעות מומצאותכיכר השבת2
תכניתו של אראל סג"ל, הסמן הימני בתחנה הצבאית, שוב גוררת עימות מול הצבא. דובר צה"ל מפרסם היום תגובה נגד אייטם ששודר בתכנית, שלטענת הדובר אינו נכון (בארץ)
אהרן רבינוביץ'הארץ': אטינגר עוזב, אהרן רבינוביץ יחליפוכיכר השבת3
כשנה לאחר הצטרפותו לאתר "בחדרי חרדים", אהרון רבינוביץ עוזב את האתר ומצטרף ככתב ב"הארץ", שם ישמש ככתב לענייני חרדים במקומו של יאיר אטינגר, שעוזב (ברנז'ה, מדיה)
האיש החזק בתאגיד: "הרדיו החרדי - לנשים"האיש החזק בתאגיד: "הרדיו החרדי - לנשים"יאיר טוקר9
בראיון ל"ידיעות אחרונות" התייחס אלדד קובלנץ, האיש החזק בתאגיד השידור 'כאן' לכוונה להקים תחנת רדיו חרדית חדשה - ואמר כי הוא שוקל להפוך אותה לתחנה נשית חרדית (ברנז'ה)

מדיה

דיווחים בנושא תקשורת ומדיה. כל מה שחדש בעולם המדיה, מדיה חברתית, ניו מדיה ועוד. אמצעי התקשורת מגיעים אליכם עם עדכוני טלוויזיה, רדיו ואינטרנט.

כיכר facebook
ההדלקה בבתי אונגרין
חיים גולדברג
צלם אוהב תמונות? // חיים גולדברג
י"ב בסיון תשפ8
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
"תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליס
י"ט בשבט תשעח20