alexsander  naftali  אבג  אוצרות..
המלחמה בין תחנות הרדיו החרדיות מחריפההמלחמה בין תחנות הרדיו החרדיות מחריפהיאיר טוקר33
הזמר יעקב שוואקי נקלע שלא מרצונו למאבק שבין שתי תחנות הרדיו החרדיות שנאבקות כעת מי ישדר את ראיון הבכורה לרגל צאת אלבומו החדש של הזמר הפופולרי (ברנז'ה)
העיתונאי אמנון לוימציצנות? "דברים אישיים הם חלק מהחיים"יאיר טוקר54
הביקורת החרדית הקטלנית על מגיש 'פנים אמיתיות', והצורה בה היא מוטחת בו, פגעה בו אישית - כפי שהוא מתאר ל"כיכר השבת": 'אני לא מציצן, אני לטובתכם', הוא טוען (ברנז'ה)
אמנון לוי. מתוך החיקוי ב'ארץ נהדרת''מציצנות': העיתונאים החרדים נגד אמנון לוייאיר טוקר36
הברנז'ה החרדית, עיתונאים ומובילי דעת קהל בולטים, בשורת ציוצים יזומים ברשתות החברתיות נגד שיתוף פעולה כלשהו של אישים חרדיים עם התוכנית "פנים אמיתיות" (ברנז'ה מדיה)
הביקורת של אברמוביץ' - והתשובה המוחצת של נתניהונתניהו ואמנון אברמוביץ' - ראש בראש • צפוכיכר השבת24
הפרשן הידוע בעמדותיו השמאלניות, ביקר קשות את רוה"מ על רקע "מופע שחצנות וראווה" בעת חשיפת 'ארכיון הגרעין האיראני', בעזרת עובדה שהתבררה בקלות כשקרית (ברנז'ה)
יצחק מירילשווילירדיו 'קול חי' יעבור לבעלותו של מירילשווילייאיר טוקר7
יצחק מירילשווילי ירשום בקרוב נכס תקשורתי נוסף תחת בעלותו הבלעדית, מלבד ערוץ 20, לאחר שירכוש את רדיו קול חי מידי אבי בר, שותפו לשעבר בערוץ הטלוויזיה הימני (מדיה)
המערכוןהרשות השנייה תוקפת: 'נחצו קווים אדומים'יאיר טוקר29
הרשות השנייה תוקפת את מערכון ביוזי התפילין של התוכנית 'ארץ נהדרת' ואומרת כי נחצו קווים אדומים וכי נעשתה טעות בשיקול הדעת. גם יו"ר הכנסת תקף את המערכון (אקטואליה)
זעזוע: יוצרי "ארץ נהדרת" ביזו את התפיליןזעזוע: יוצרי "ארץ נהדרת" ביזו את התפיליןישראל כהן96
הצופים הדתיים ב"קשת 12" הזדעזעו כאשר בלב הפריים טיים של הערוץ, הוצג מערכון מבזה תפילין. "זו לא ארץ נהדרת, אלא ארץ מבישה" אמר גורם חרדי. עיתונאי ישראלי: 'דוחה' (ברנז'ה)
דוחא, בירת קטארקטאר מעוניינת להשקיע באתר הקונסרבטיביכיכר השבת
ממשלת קטאר מעוניינת לרכוש מניות בשווי 90 מיליון דולר, באתר האינטרנט הקונסרבטיבי "ניוזמקס" שבבעלותו של כריס רודי, ידידו הקרוב של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ (מדיה)
הרב איתן בגדדיהרב אמר 'לסקול חוטאים' ויפצה את המנחהישראל כהן49
רק לפני שבוע נישא בשעה טובה ומוצלחת "המחזיר בתשובה" הרב איתן בגדדי, כוכב הרשתות החברתיות, אולם כעת נדמה כי את כספי החתונה ייאלץ להעביר למישהו אחר (ברנז'ה, מדיה)
איך מפיקים בר מצווה יוקרתית ל-120 נערים?איך מפיקים בר מצווה יוקרתית ל-120 נערים?kikar.co.il בשיתוף צבעים הפקות17
בשבוע שעבר נרשמה תנועה ערה ברחבי העיר ירושלים כאשר נערכה שם בר המצווה הגדולה בעולם המתקיימת שנים רבות ביוזמת ארגון כולל חב"ד. צפו בהפקת הענק (ברנז'ה, שיווקי)
מידןהשדרן ש"התבייש" בצה"ל - לא יודח מגל"ציאיר טוקר7
השדרן המוערך שמעד במילותיו, שהשתמעו כביקורת קשה נגד פעילות חיילי צה"ל מול המחבלים על גבול עזה, התנצל על דבריו, הבהיר אותם ולא יודח מהתחנה הצבאית (חדשות)
שדרן גל"צ התבייש להיות ישראלי ויפוטרשדרן גל"צ התבייש להיות ישראלי ויפוטריאיר טוקר12
שדרן גלי צה"ל, קובי מידן, צפוי להיות מפוטר מהתחנה לאחר שאמר כי הוא מתבייש להית ישראלי בעקבות הריגתם של 16 פלסטינים ב'צעדת השיבה'. ומי נגד פיטוריו? סמוטריץ' (מדיה)
יצחק מירילשווילי, לצד אביו. מבעלי הערוץמפתיע: אישה תגיש את המהדורה בערוץ 20יאיר טוקר26
כמו הגדולים, ערוץ 20 השמרני, מפתיע עם החלטה למנות אישה כמגישת מהדורת החדשות המרכזית החדשה של הערוץ (ברנז'ה, מדיה)
מני גירא-שורץ, ארכיוןעורך 'בחדרי חרדים' מני גירא-שורץ - עוזבכיכר השבת5
מני גירא-שורץ, העורך הראשי של 'בחדרי חרדים', הודיע על פרישתו. "אפשר להמשיך לפרויקט הבא", צייץ, "נפגש בקרוב על המסך והמיקרופון"; יעקב גרודקה יחליפו בתפקיד (ברנז'ה)
שמעון אלקבץמהפכת אלקבץ: פחות חילולי שבת בגל"צנתנאל לייפר4
שמעון אלקבץ, מפקד תחנת 'גלי צה"ל', פועל כדי לצמצם את חילולי השבת בתחנה הצבאית, כך נודע ל'כיכר השבת' • אלקבץ: 'נעשית עבודת מטה לצמצם את חילולי השבת' (מדיה)
אראל סג"להשדרן הימני הפופולרי עוזב את גלי צה"ליאיר טוקר8
מגיש התכנית הקרויה על שמו בגל"צ, אראל סג"ל, פורש מתחנת הרדיו הצבאית לאחר שחש כי מצרים את צעדיו, בין השאר בביקורת קשה שמתח עליו הרמטכ"ל איזנקוט (ברנז'ה)
הרב גליס ורינה מצליח. ארכיון"תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליסהרב ישראל גליס20
"תסתמו לרבנים האלה את הפה כבר, די!", אלו הם דבריה של העיתונאית רינה מצליח. היא אף פעם לא אמרה "תסתמו לשופטים", או "לפרקליטות". אז מי את רינה מצליח? (דעות)
ידידיה מאיר"שמח שהמאזינים לא רוצים רק פוליטיקה ונייעס"כיכר השבת4
העיתונאי ידידיה מאיר התייחס היום לתוצאות סקר TGI שפורסם והעניק לתכניתו אחוזי האזנה גבוהים: "מרגש שאנשים מתעניינים גם בתורה, חסידות ומוזיקה יהודית ישנה" (ברנז'ה)
אולפני רדיו 'קול חי'TGI: ירידה בהאזנה לתחנות הרדיו החרדיותכיכר השבת29
סקר TGI לחצי השני של שנת 2017 מלמד על ירידה בהאזנה לתחנות הרדיו החרדיות, אך עדיין רדיו 'קול חי' מוביל במקום הראשון עם 4.7% לעומת רדיו 'קול ברמה' עם 3.9% (ברנז'ה)
הסטנדאפיסיטית סמדר מורג "מפריעה" לשרת המשפטים.קרוב לאלף נשים בכנס השנה של מאמעכנס מאמע4
בערב גדוש במופעים והרצאות מרתקות, התכנסו נשות המגזר במלון וולדורף אסטוריה בירושלים לפגוש את הנשים המובילות בישראל ובמגזר בערב שלם של העצמה נשית (כנס מאמע)
תקשורת. אילוסטרציהומי תוקף את העיתונאים? עיתון 'יתד נאמן'...כיכר השבת16
'יתד נאמן', בטאון מפלגת 'דגל התורה', יוצא במתקפה נגד ה"עיתונאים", משל שלל הבעיות והאתגרים העומדים בפני הציבור החרדי בכלל והליטאי בפרט, כבר נפתרו (ברנז'ה, מדיה)
כך בלם היועמ"ש את שר הביטחון ליברמןכך בלם היועמ"ש את שר הביטחון ליברמןדניאל הרץ7
שר הביטחון זעם על דבריו של המשורר יונתן גפן ואמר כי הורה לאסור את השמעתו ב'גלי צה"ל', אלא שמיד לאחר מכן הודיע היועץ המשפטי לממשלה כי אין לליברמן סמכות כזו (ברנז'ה)
מלך זילברשלג בסדרה חדשה: "עב"מ" • צפומלך זילברשלג בסדרה חדשה: "עב"מ" • צפוכיכר השבת37
מלך זילברשלג, כוכב הרשת של 'כאן', יגיש סדרת דוקו-חדשה - "עב"מ" (עוילם בעלוי מלואכה), בת 9 פרקים, בה הוא יחשוף את המקצועות שהעולם החרדי משמר באדיקות • צפו (מדיה)
נחום בנדיקט מאגס, אורן אלימלך מקבוצת גל אורןקבוצת גל אורן מתחזקת במגזר: התמזגה עם 'אגס'אסף מגידו
קבוצת גל אורן מחזקת את מובילותה במגזרים ומפרידה בין פעילות המשרד החרדי לבין הדתי לאומי (ברנז'ה, מדיה)
הפגנת עובדי ערוץ 20. ארכיוןאושר החוק להצלת ערוץ 20 מסגירה מיידיתיאיר טוקר
בשבועות האחרונים הפגינו עובדי ערוץ 20 המסורתי-ימני, בעקבות התנכלויות שהם חוו וסכנת סגירה ממשית. חוק חדש שאושר היום במליאת הכנסת, צפוי להציל אותם (ברנז'ה מדיה)
אריאל דרעי והגאון ריב אופיר מלכה'קול ברמה' דרשו מביהמ"ש: צו מניעה נגד "חידון ההלכה"יאיר טוקר141
בדיון דרמטי בבית המשפט דרשו נציגי 'קול ברמה' להוציא צו מניעה נגד שידור "חידון ההלכה" עם הגאון הרב אופיר מלכה ב'קול חי' ובכך למנוע תורה מעשרות אלפים בטענה לזכויות יוצרים (מדיה)

מדיה

דיווחים בנושא תקשורת ומדיה. כל מה שחדש בעולם המדיה, מדיה חברתית, ניו מדיה ועוד. אמצעי התקשורת מגיעים אליכם עם עדכוני טלוויזיה, רדיו ואינטרנט.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
"תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליס
י"ט בשבט תשעח20
קובי אריאלי
קובי אריאלי
הכנופייה ניצחה
ט"ז בסיון תשעה15