התקיפה של הכתבגל"צ: לחקור את האלימות בהפגנת "הפלג"יאיר טוקר27
"שוטר היכה אותי וגרר אותי על המדרגות", כך מתאר כתב גל"צ את האלימות נגדו בהפגנת 'הפלג' היום בבני ברק, בה נעצרו 29 מפגינים שחסמו את הכביש במשך זמן רב (ברנז'ה)
מתוך מודעת הסרט"הבלתי רשמיים": ניסים זאב מאיים בתביעהיוחנן בלייך62
סרט חדש שפורסם השבוע ומתאר את סיפור הקמתה של מפלגת ש"ס, גרר מצד אחד תגובות נלהבות ומצד שני איומים • "זהו עיוות היסטורי, אני הקמתי את ש"ס" (מדיה, ברנז'ה)
אולפני רדיו 'קול חי'TGI: מתרחב הפער בין 'קול חי' ל'קול ברמה'כיכר השבת48
רדיו 'קול חי' מבסס את מעמדו במקום הראשון כמוביל באחוזי האזנה לעומת רדיו 'קול ברמה' שמתרסק ל-2.8 אחוזים בלבד, זאת בצל ירידה כללית בשיעורי ההאזנה לתחנות הרדיו (מדיה)
גלהר ב'המבשר', והצנזורה ב'המודיע'יועץ התקשורת ארי גלהר צונזר ב'המודיע'ישראל כהן11
'המודיע' ו'המבשר' התאחדו בידיעות כמעט זהות על מועמדותו של יוסי דייטש לראשות עיריית ירושלים, למעט - התמונה. ב'המודיע' בחרו לצנזר את יועץ התקשורת ארי גלהר (ברנז'ה)
הציוץ של טופולסקי'בן שפירו, אתה יהודי המעלה יהודים לרכבת'יוחנן בלייך
דעותיו הימניות של הכתב היהודי המפורסם בן שפירו, הביאו לפעיל ליברלי לפרסם ציוץ נזעם המשווה אותו לקאפו בשואה • המצייץ מחק את הציוץ, אך לא התחרט עליו (חדשות, בעולם)
בני הראלמדוע שדרן הרדיו היה כה צרוד? • האזינויאיר טוקר1
מגיש מהדורת החדשות ברדיו קול חי נשמע היום צרוד במיוחד. זה מה שהוא סיפר בתכנית 'זמן אוויר': הכל בגלל שירי הרגש בעת המסע לפולין • האזינו (ברנז'ה, מדיה)
הסרטון של 'גפני במאפיה' הגיע לוועדה. צפוהסרטון של 'גפני במאפיה' הגיע לוועדה. צפוכיכר השבת10
"חשבנו תביא לנו חלות", העיר אחד המשתתפים בדיון בוועדת הכספים לגפני, בעקבות הראיון ל'כיכר' ממאפיית ויז'ניץ, וכך, במשך שניות ארוכות, דנו הח"כים בסרטון שעורר הדים (בארץ)
טוקר מאלתר בשדה התעופה הפולני • צפוטוקר מאלתר בשדה התעופה הפולני • צפויאיר טוקר11
איש הרדיו, מנחם טוקר, נסע השבוע לטיול שורשים ייחודי ומרגש בפולין יחד עם אנשי רדיו קול חי. בעת ההמתנה בשדה התעופה נזכר המפיק כי הפתיח לתכנית עוד לא הוקלט. מבלי להתבלבל הקליט טוקר על המקום פתיח שוטף (ברנז'ה)
טלטלה בתקשורת: 'רשת' וערוץ 10 יתאחדוטלטלה בתקשורת: 'רשת' וערוץ 10 יתאחדויאיר טוקר2
זכייניות הטלוויזיה, רשת וערוץ 10, יתמזגו לערוץ אחד בשל הקשיים הכלכליים של רשת אחר הפיצול מערוץ 2. הממונה על ההגבלים העסקיים יצטרך לאשר את המהלך (ברנז'ה, מדיה)
יוסי בן עטריוסי בן עטר פורש מגלי ישראל: "שנים מדהימות"יאיר טוקר4
בשנים האחרונות הגיש בן עטר שורת תכניות בתחנה, בהן גם תכנית הערב המרכזית של הרדיו. "תמיד ארגיש חלק בלתי נפרד מרדיו גלי ישראל שפרץ את המחסום התקשורתי הישראלי" (ברנז'ה)
יעקב שוואקיהראיון עם יעקב שוואקי ב'קול חי' - הוקדםכיכר השבת25
לאחר הפרסם ב'כיכר השבת' על הקרב בין תחנות הרדיו 'קול חי' ו'קול ברמה' סביב ראיון עם הזמר יעקב שוואקי, ב'קול חי' הוחלט להקדים את הראיון ולשדרו היום ב-14:00 (ברנז'ה)
המלחמה בין תחנות הרדיו החרדיות מחריפההמלחמה בין תחנות הרדיו החרדיות מחריפהיאיר טוקר33
הזמר יעקב שוואקי נקלע שלא מרצונו למאבק שבין שתי תחנות הרדיו החרדיות שנאבקות כעת מי ישדר את ראיון הבכורה לרגל צאת אלבומו החדש של הזמר הפופולרי (ברנז'ה)
העיתונאי אמנון לוימציצנות? "דברים אישיים הם חלק מהחיים"יאיר טוקר54
הביקורת החרדית הקטלנית על מגיש 'פנים אמיתיות', והצורה בה היא מוטחת בו, פגעה בו אישית - כפי שהוא מתאר ל"כיכר השבת": 'אני לא מציצן, אני לטובתכם', הוא טוען (ברנז'ה)
אמנון לוי. מתוך החיקוי ב'ארץ נהדרת''מציצנות': העיתונאים החרדים נגד אמנון לוייאיר טוקר36
הברנז'ה החרדית, עיתונאים ומובילי דעת קהל בולטים, בשורת ציוצים יזומים ברשתות החברתיות נגד שיתוף פעולה כלשהו של אישים חרדיים עם התוכנית "פנים אמיתיות" (ברנז'ה מדיה)
הביקורת של אברמוביץ' - והתשובה המוחצת של נתניהונתניהו ואמנון אברמוביץ' - ראש בראש • צפוכיכר השבת24
הפרשן הידוע בעמדותיו השמאלניות, ביקר קשות את רוה"מ על רקע "מופע שחצנות וראווה" בעת חשיפת 'ארכיון הגרעין האיראני', בעזרת עובדה שהתבררה בקלות כשקרית (ברנז'ה)
יצחק מירילשווילירדיו 'קול חי' יעבור לבעלותו של מירילשווילייאיר טוקר7
יצחק מירילשווילי ירשום בקרוב נכס תקשורתי נוסף תחת בעלותו הבלעדית, מלבד ערוץ 20, לאחר שירכוש את רדיו קול חי מידי אבי בר, שותפו לשעבר בערוץ הטלוויזיה הימני (מדיה)
המערכוןהרשות השנייה תוקפת: 'נחצו קווים אדומים'יאיר טוקר29
הרשות השנייה תוקפת את מערכון ביוזי התפילין של התוכנית 'ארץ נהדרת' ואומרת כי נחצו קווים אדומים וכי נעשתה טעות בשיקול הדעת. גם יו"ר הכנסת תקף את המערכון (אקטואליה)
זעזוע: יוצרי "ארץ נהדרת" ביזו את התפיליןזעזוע: יוצרי "ארץ נהדרת" ביזו את התפיליןישראל כהן97
הצופים הדתיים ב"קשת 12" הזדעזעו כאשר בלב הפריים טיים של הערוץ, הוצג מערכון מבזה תפילין. "זו לא ארץ נהדרת, אלא ארץ מבישה" אמר גורם חרדי. עיתונאי ישראלי: 'דוחה' (ברנז'ה)
דוחא, בירת קטארקטאר מעוניינת להשקיע באתר הקונסרבטיביכיכר השבת
ממשלת קטאר מעוניינת לרכוש מניות בשווי 90 מיליון דולר, באתר האינטרנט הקונסרבטיבי "ניוזמקס" שבבעלותו של כריס רודי, ידידו הקרוב של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ (מדיה)
הרב איתן בגדדיהרב אמר 'לסקול חוטאים' ויפצה את המנחהישראל כהן49
רק לפני שבוע נישא בשעה טובה ומוצלחת "המחזיר בתשובה" הרב איתן בגדדי, כוכב הרשתות החברתיות, אולם כעת נדמה כי את כספי החתונה ייאלץ להעביר למישהו אחר (ברנז'ה, מדיה)
איך מפיקים בר מצווה יוקרתית ל-120 נערים?איך מפיקים בר מצווה יוקרתית ל-120 נערים?kikar.co.il בשיתוף צבעים הפקות17
בשבוע שעבר נרשמה תנועה ערה ברחבי העיר ירושלים כאשר נערכה שם בר המצווה הגדולה בעולם המתקיימת שנים רבות ביוזמת ארגון כולל חב"ד. צפו בהפקת הענק (ברנז'ה, שיווקי)
מידןהשדרן ש"התבייש" בצה"ל - לא יודח מגל"ציאיר טוקר7
השדרן המוערך שמעד במילותיו, שהשתמעו כביקורת קשה נגד פעילות חיילי צה"ל מול המחבלים על גבול עזה, התנצל על דבריו, הבהיר אותם ולא יודח מהתחנה הצבאית (חדשות)
שדרן גל"צ התבייש להיות ישראלי ויפוטרשדרן גל"צ התבייש להיות ישראלי ויפוטריאיר טוקר12
שדרן גלי צה"ל, קובי מידן, צפוי להיות מפוטר מהתחנה לאחר שאמר כי הוא מתבייש להית ישראלי בעקבות הריגתם של 16 פלסטינים ב'צעדת השיבה'. ומי נגד פיטוריו? סמוטריץ' (מדיה)
יצחק מירילשווילי, לצד אביו. מבעלי הערוץמפתיע: אישה תגיש את המהדורה בערוץ 20יאיר טוקר35
כמו הגדולים, ערוץ 20 השמרני, מפתיע עם החלטה למנות אישה כמגישת מהדורת החדשות המרכזית החדשה של הערוץ (ברנז'ה, מדיה)
מני גירא-שורץ, ארכיוןעורך 'בחדרי חרדים' מני גירא-שורץ - עוזבכיכר השבת5
מני גירא-שורץ, העורך הראשי של 'בחדרי חרדים', הודיע על פרישתו. "אפשר להמשיך לפרויקט הבא", צייץ, "נפגש בקרוב על המסך והמיקרופון"; יעקב גרודקה יחליפו בתפקיד (ברנז'ה)
שמעון אלקבץמהפכת אלקבץ: פחות חילולי שבת בגל"צנתנאל לייפר4
שמעון אלקבץ, מפקד תחנת 'גלי צה"ל', פועל כדי לצמצם את חילולי השבת בתחנה הצבאית, כך נודע ל'כיכר השבת' • אלקבץ: 'נעשית עבודת מטה לצמצם את חילולי השבת' (מדיה)

מדיה

דיווחים בנושא תקשורת ומדיה. כל מה שחדש בעולם המדיה, מדיה חברתית, ניו מדיה ועוד. אמצעי התקשורת מגיעים אליכם עם עדכוני טלוויזיה, רדיו ואינטרנט.

כיכר facebook
ההדלקה בבתי אונגרין
חיים גולדברג
צלם אוהב תמונות? // חיים גולדברג
י"ב בסיון תשפ8
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
"תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליס
י"ט בשבט תשעח20