אאא

חצרות החסידים 

בעלזא: האדמו"ר עורך מידי ערב את הטיש בסוכה הגדולה שבקריית בעלזא בירושלים. באושפיזין של יוסף מתקיים טיש מיוחד המכונה בשם "פרנסה טיש", בו מחלק הרבי לחם לאלפי החסידים כסגולה לפרנסה. השיא בחצר הקודש הוא במעמד ה"שטידיגע תוירה" שמתקיים במהלך טיש נעילת החג במוצאי שמחת תורה.

ויזניץ: מידי ערב מתקיים טיש בשילוב שמחת בית השואבה, בהשתתפות המונים בראשות האדמו"ר מויזניץ. כשעל הצד האמנותי מנצחים הקלידן מאיר אדלר ובעל המנגן יענקי דסקל. הטיש המרכזי הוא ביום האושפיזין של "משה" על שמו ולזכרו של הרבי בעל ה"ישועות משה" זצ"ל.

צאנז: מידי ערב בסוכה הגדולה ליד היכל בית המדרש הגדול של החסידות מתקיים טיש אושפיזין מיוחד בהשתתפות אלפי חסידים. הטיש המרכזי הינו מעמד נעילת החג המכונה בשם "עאפיל טיש" בו זורק הרבי תפוחים כשהמסורת בחסידות הינה שמי שזוכה לתופסם רואה ישועות במהלך השנה.

בויאן: הטיש המרכזי יתקיים ביום ראשון ליל אושפיזין דאהרון, בסוכה הגדולה ברחבת סמינר בית מלכה בירושלים.

מרכז חסידי ויזניץ: בכל ערב עורך האדמו"ר טיש אושפזין מיוחד בהשתתפות חסידים רבים לקול שירתה של מקהלת החסידות. הטיש המרכזי הינו ביום האושפיזין של משה, אז מגיעים המוני חסידים מכל רחבי הארץ להשתתף בשמחה הגדולה כאשר נגידי החסידות רוכשים בסכומים נכבדים את קניית שיר המעלות ומכבדים את האדמו"ר.

סאדיגורה: ביום ראשון, ג' דחול המועד סוכות, יערוך האדמו"ר טיש בסוכת בית המדרש ברח' גוטמכר בשיכון ה' בבני ברק לכבוד יום ההילולא של כ"ק האדמו"ר בעל ה"קדושת אהרון" מסאדיגורה זצ"ל, כשלאחר מכן תתקיים שמחת בית השואבה בליווי תזמורת ומקהלת החסידות. בליל הושענה רבה יערוך הרבי טיש לרגל הילולת האדמו"ר מטשורטקוב זצ"ל. טיש מרכזי יתקיים במעמד נעילת החג במוצאי שמחת תורה.

לעלוב: שמחת בית השואבה המרכזית תתקיים ביום אושפיזין של משה בהיכל בית המדרש של החסידות ברח' מנחת יצחק בבית שמש בליווי הקלידן מנדי גולדברג ובהשתתפות מקהלת החסידות. בשיאו של המעמד רוקד האדמו"ר עם זוג לפידים לאורכו ולרוחבו של היכל בית הכנסת לקול שירת החסידים.

מודז'יץ: האדמו"ר יערוך טיש מיוחד שיחל בשעה 21 בליל הושענה רבה בסוכת בית המדרש ברח' חבקוק בבני ברק.המעמד המרכזי של הקפות השניות יתקיים בחסידות במוצאי שמחת תורה כאשר אלפים מתושבי העיר מגיעים להשתתף בשמחה הגדולה. בהקפה השישית נוהגים במודזיץ לשיר את הניגון הידוע על המילים "אני מאמין" אותו חיבר הרב עזריאל פסטג הי"ד בדרכו למחנות ההשמדה.

מוצאי חג ראשון:

ישיבת ים התורה בשכונת רמות בירושלים: הזמר רולי דיקמן בליווי הקלידן שמואל יפת.

בית הכנסת חניכי הישיבות באלעד: הקלידן יוסי מייזליש.

בית הכנסת לומז'ה בפתח תקווה: תזמורתו של אהרלה בנדר עם הזמר שמוליק גפנר.

קהילת חב"ד ברחובות בבית הספר עמיחי: הזמרים מנדי ג'רופי, אילן טויטו ומקהלת הילדים של יניב בן משיח.

ישיבת אור שמואל בירושלים: הקלידן יהודה גלברמן עם הזמר אבי מילר.

רחבת שיכון חב"ד בלוד: הזמר איציק אשל יארח את הזמר נמואל הרוש.

שמחת בית השואבה שע"י עיריית לוד: הזמרים שלום ברנהולץ ויהודה דים בליווי תזמורתו של דביר כהן.

ישיבת דברי אמת במודיעין עילית: יענקי לנדא וברוך ויזל.

בית כנסת הגר"א בבית שמש: תזמורתו של שמחה ססמן.

ישיבה קטנה אור אלחנן בשכונת גבעת שאול בירושלים: הזמר בערל צוקר עם מוטי הכט ותזמורתו.

ישיבת בית דוד בבני ברק: בליווי תזמורת.

ישיבת בינת חיים בבני ברק: בליווי תזמורתו של אלעד כהן.

ישיבת משך חכמה לצעירים בבני ברק: בליווי תזמורת.

בית הכנסת חניכי הישיבות בבית שמש: שמוליק לוטרמן והזמר אברהמי ווייס.

האירוע המרכזי בקריית אתא: הזמר יוני ברגר ותזמורת מורחבת של שניאור רוזנבלום.

ישיבת בית שמעיה ברובע ג' אשדוד: שלמה אשר ותזמורתו.

מוצאי שבת:

ישיבת הדרת מלך בבני ברק: הקלידן יודי לזר עם הזמר שמוליק גפנר.

ישיבת שו"ב בקריית ספר: הזמר ברוך ויזל עם הקלידן רפי שטיין.

ישיבה קטנה אמרי צבי בקריית ספר: הזמר שרולי במברגר עם הקלידן יהודה גלברמן.

שמחת בית השואבה המרכזית בקריית יערים: הזמר יוסף חיים שוואקי בליווי הקלידן אלי סיטון.

סוכת העיר בכיכר ספרא בירושלים: הזמרים אוהד מושקוביץ, איציק דדיה, להקת הקינדרלעך, עוזיה צדוק והכנר דניאל אהביאל.

בית המדרש סאטמר ירושלים: הקלידן יענקי רובין ומקהלת החסידות.

ישיבת מערבא במושב מתיתיהו: תזמורתו המורחבת של שלמה ברונר.

בית הכנסת דברי חיים בכפר גנים פתח תקווה: אהרלה נחשוני והזמר אלי הרצליך.

ישיבת נחלת בנימין במודיעין עילית: הרשי סגל והזמר מוטי גולדמן.

ישיבת עטרת שלמה לצעירים במודיעין עילית בהיכל ביהמ"ד הגדול של הכולל בליווי תזמורת.

ישיבת נחלת דוד הקטנה: הזמר רולי דיקמן והאורגניסט משה אברהם - מושמוש.

ישיבת גרודנא באר יעקב: הזמר קובי גרינבוים ותזמורתו של יהודה גלילי.

ישיבת תורת עולם בבית שמש: תזמורתו של יוסף סמט.

ישיבת גרודנא באשדוד: הזמר מוטי לייכטר והאורגניסט לייזר הופמן.

ישיבת היכל טוביה לצעירים בבני ברק באולם של סמינר הרב מאיר: שמשון דניאל.

ישיבתו של הגאון הרב יעקב אדלשטין ברחוב רבינו תם ברמת השרון: שלמה אשר ותזמורתו. 

בית הכנסת פני שמואל בבית שמש: תזמורתו של משה קלמנוביץ.

יום ראשון: 

קהילת חניכי הישיבות גני הדר בפתח תקווה: הזמר אברימי וינברג בליווי הקלידן שמואל יפת.

ישיבת דעת תורה בשכונת בר אילן בירושלים: בליווי תזמורת. 

ישיבת גאון יעקב בבני ברק: הקלידן יהושוע צין עם הזמר שמוליק גפנר.

בית הכנסת החורבה ברובע היהודי בעיר העתיקה בירושלים: הזמר מוטי ארנפלד בליווי הקלידן יהודה גלברמן.

ישיבת רמות בבית הכנסת צא"י בירושלים: הזמר אבי מילר בליווי תזמורת.

ישיבת רינה של תורה בכרמיאל: הזמר שלומי גובי בליווי הקלידן רפי שטיין.

המופע המרכזי של חנן אביטל ולהקת פרחי ירושלים ברחבת שער יפו קניון ממילא בירושלים.

רחבת בית הכנסת סיני רח' הגלבוע יבנה: בהשתתפות הזמרים אביעד גיל ומידד טסה.

אולם בית שטיינברג רח' גבעת התחמושת בחולון: ישי לפידות ומועצת השירה היהודית.

ארגון אנחנו וצאצאינו עורך שמחת בית השואבה מרכזית בשעה 12 בצהריים בסוכה הגדולה בקריית ויזניץ עם יענקי עקשטיין והאורגניסט לייזר הרשקוביץ.

ישיבת מיר ברכפלד: תזמורתו של עמי כהן והזמר יוסי ברגר.

ישיבת סלבודקא:  תזמורתו של לייזר הופמן.

הישיבה הגדולה עטרת שלמה בכפר הנוער שדי חמד: הזמר אהרלה סאמט והאורגניסט מאיר אדלר.

ישיבת כנסת יצחק בחדרה: רובי פוירשטיין והזמר נפתלי דוד.

ישיבת בית שמואל ברח' פנים מאירות בירושלים: הזמר אלי הרצליך ותזמורתו של דביר כהן.

ישיבת מעוז חיל בבית וגן בירושלים: קובי ברומר ותזמורתו.

ישיבת אש התלמוד בשכונת הר נוף בירושלים: יענקי עקשטיין והאורגניסט לייזר הרשקוביץ.

ישיבת תורת זאב בשכונת רמת שלמה בירושלים: גלעד טופולסקי ותזמורת שלהבת.

מתחם החינוך בשכונת בני ביתך ברכסים: אברהמי רוט ותזמורתו של שניאור רוזנבלום.

קהילת המתמידים בביתר עילית: הזמר אברהמי מושקוביץ והאורגניסט חיים ברנשטיין.

ישיבת ברכת יוסף בקריית הרצוג בבני ברק: האורגניסט שאולי כהן והזמר אבי מן.

ישיבת "אור אליצור" רחוב אברמסקי בבני ברק: שלמה אשר ותזמרתו.

בית הכנסת אליהו הנביא בפתח תקווה: התקליטן עמי מיימון.

יום שני:

ישיבת נחלת דוד בפתח תקווה: הזמר אברומי וינברג בליווי הקלידן שמואל יפת.

ישיבת חדוות התלמוד בקריית ספר: בליווי תזמורת.

ישיבת "זכרון" בזכרון יעקב: הקלידן נפתלי דזלובסקי עם הזמר שמוליק גפנר.

ישיבת קול תורה: הזמר אבי מילר בליווי התזמורת של מיטלמן.

שמחת בית השואבה המרכזית בחסידות ספינקא ברח' דונולו בבני ברק: הזמר שלומי גובי עם הקלידן רפי שטיין.

המופע המרכזי של חנן אביטל ולהקת פרחי ירושלים ברחבת שער יפו קניון ממילא בירושלים

המופע המרכזי במערת המכפלה בחברון בהשתתפות הזמרים מרדכי בן דוד, חיים ישראל, יוסי ברגר, חזקי סופר, עמי כהן ותזמורתו ועוד.

פסטיבל בית שמש באמפיתאטרון עירוני בעיר בהשתתפות הזמרים אודי דווידי ולהקתו, יוסף חיים שוואקי, יואלי דיקמן ולני סלומון.

אמפי פארק אשדוד: מופע של הזמר יעקב שוואקי בהשתתפות חיים ישראל.

ישיבת חברון גבעת מרדכי: תזמורת שלהבת בניצוחו של גלעד פוטולסקי.

ישיבת נתיבות החוכמה בשכונת בית וגן בירושלים: יענקי רובין והזמר מוישי רוזנברג.

ישיבת רבינו חיים עוזר: הקלידן משה אברהם והזמר יוסי ברגר.

ישיבת אורייתא הכלל חסידית בירושלים: משה מנדלסון וברוך ויזל.

ישיבת נחלת דוד בפתח תקווה: אברהמי וינברג והקלידן שמואל יפת.

מקהלת מלכות בניצוחו של פנחס ביכלר במעמד הקבלת פני רבו בשכונת שערי חסד אצל הגאון רבי שמואל אוירבך.

ישיבה לצעירים כנסת מרדכי במודיעין עילית: האורגניסט צביקי רוזנבלט והזמר איציק כהן.

ישיבת בית מאיר בבני ברק: הזמר אלי הרצליך ותזמורתו של דני אבידני.

ישיבת באר התלמוד בירושלים: הזמר שלום ברנהולץ והקלידן יענקי אזולאי.

בית הכנסת בני הישיבות רמת בית שמש: הזמר נפתלי קמפה.