אאא

עוד מעט, ב'בין הזמנים', ימלאו את אתרי הטבע בצפון הארץ המון נופשים נרגשים. לא כולם יודעים מה מציעים שם בצפון הירוק.

מלון כינר שיושב במזרחה של הכנרת, מציע למשפחות קיץ פעיל ומהנה. אבל לא רק במשך כל ימות השבוע. ב'כינר' השכילו לנצל את יום שישי הארוך ולהציע למשפחות חרדיות לבוא וליהנות ממגוון פעילויות ואטרקציות שימלאו בתוכן את כל השעות הארוכות של יום שישי.

שאלנו את מנכ"ל המלון, אחיקם רמות, כמה שאלות שבוודאי מעניינות גם אתכם.

אחיקם, אנחנו מבינים שבקיץ הזה יש לכם הצעה מיוחדת למשפחות. נכון?

מיוחדת זו הגדרה עדינה מדי למה שהכנו השנה. מעבר לפעילות המקיפה שיש במשך השבוע יש שבתות מהנות עם תוכנית עשירה שכוללת חזנים, רבנים, מרצים ופעילות לילדים.

אז למה דווקא שבתות?

לא כל ההורים נמצאים בחופש בימי החופשה המרוכזת של הילדים וההזדמנות לנצל את סוף השבוע ויום ראשון היא האופציה האולטימטיבית למשפחות אלו. כולם יודעים שיום שישי זה יום ארוך בו לא עובדים. הילדים בחופש. אפשר פשוט לעשות יום כייף שמתבסס על מגוון האטרקציות שיש בצפון הירוק כך שכל המשפחה נהנית והכי חשוב זה להגיע לשבת כבני מלכים ואז ליהנות משבת מרוממת בתוכן ובפינוק כמו שיש רק בכינר.

הלהיט של שבתות הקיץ הינן מופעי המלווה מלכה שהנחלנו כחלק מתוכנית הסופ"ש, מופעים ייחודיים לאורחי המלון בלבד, אטרקציית מוצ"ש משאירה טעם של עוד מהשבת.

אחיקם, שכנעת אותנו שיהיה כיף בכינר, האם זה גם משתלם?

בנינו חבילה אטרקטיבית לשבתות אלו לאלו הרוצים למקסם את הנופש ולהישאר גם במוצאי שבת ולנצל את יום א' להמשך ההנאה עם המשפחה.

וזאת ההזדמנות שלי לאחל לכל הנופשים קיץ נעים, חידוש כוחות ואנחנו במלון כינר מחכים לכם .