אאא

טרגדיה קשה הלילה (שני) במודיעין עילית: גבר חרדי כבן 30  נפל ממרפסת בית ברחוב שאגת אריה בעיר - מהקומה החמישית לקומה מינוס 2 של הבניין - נפצע קשה ושעה קלה לאחר מכן נפטר מפצעיו.

בתחילה נטען כי הפצוע היה עסוק בבניית סוכה, אולם מאוחר יותר הדבר נשלל והתברר כי הוא נפל בעת שעסק בתיקון מסתור כביסה.

פאראמדיק מד"א אורי גבריאל והחובש זבולון קטי סיפרו: "מדובר בבניין מגורים, שכנים במקום סיפרו שגבר נפל מגובה של  ונחת על גג מרפסת. בסיוע כונני מד"א חילצנו אותו מהגג בחילוץ מורכב, הוא היה מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה ביותר, הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח והתחלנו בפינוי מהיר לבית החולים".

"בדרך חלה התדרדרות במצבו וביצענו בו פעולות החייאה שנמשכו עד לבית החולים, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו" הוסיפו גבריאל וקטי.

שמואל רוזנגרטן מאיחוד הצלה במודיעין עילית סיפר: "מדובר באדם שהיה באמצע בניית סוכה במרפסת ביתו בקומה 6 ונפל לקומה -2, המתנדבים העניקו לו טיפול רפואי ראשוני".

"האיש היה ללא הכרה וחבול קשות בכל חלקי גופו, לאחר טיפול ראשוני בזירה הוא פונה לבית החולים במצב קשה" הוסיף רוזנגרטן. כאמור, לאחר ניסיונות להציל את חייו, נאלצו בבית החולים לקבוע את מותו.  

בשנים האחרונות אירעו מספר מקרים של נפילה מגובה במהלך בניית סוכה, חלקם הסתיימו בצורה קשה, ובארגוני ההצלה קוראים לציבור להקפיד על נושא הבטיחות במהלך העבודה.