מתגעגעים ל'בקשות'? צפו בהקלטה ייחודיתמתגעגעים ל'בקשות'? צפו בהקלטה ייחודית
ב' בחשוון תשפא | 20.10.20
נגיף הקורונה ובתי הכנסת הסגורים מנעו השנה את קיום מסורת שירת הבקשות שהחלה השבת. בחצר בי"כ עדס התאספו במוצ"ש מיטב הפייטנים לשירת הבקשות (מוזיקה)
יהונתן מלכה בסינגל חדש: אתה לי התשובהיהונתן מלכה בסינגל חדש: אתה לי התשובהיאיר טוקר5
הזמר יהונתן מלכה בביצוע מחודש ללחן של ראגר ובמילים חדשות שכתב נריה אנג'ל. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד מנחם מוניס (סינגלים וקליפים)
"יודו לך רעיוניי": מיטב הפייטנים משמחים"יודו לך רעיוניי": מיטב הפייטנים משמחיםנתנאל לייפר10
משה לוק, ליאור אלמליח, שמעון סיבוני, רפאל מארס, מיכאל פרץ בביצוע מיוחד לפיוטו האהוב של הבבא סאלי זיע"א "יודו לך רעיוניי" בהפקת 'תורה בוקס'. עיבוד: ציקי זנתי (מזרחי)
ישראל איבגי מפייט בסינגל: "מי כמוך"ישראל איבגי מפייט בסינגל: "מי כמוך"יאיר טוקר2
ישראל איבגי עם סינגל חדש בשם "מי כמוך", אותו כתב יובל איבגי, עיבד שמעון עמר והפיק ישראל איבגי עצמו • לחן: Yousef Alomani (מזרחי)
עזרא טרבלסי מבצע: 'שם אל קמתי לברך'עזרא טרבלסי מבצע: 'שם אל קמתי לברך'יאיר טוקר5
הזמר והפייטן עזרא טרבלסי בביצוע לפיוט 'שם אל קמתי לברך'. הלחן מסורתי ואילו העיבוד וההפקה המוזיקלית של שמואל אהרון (מזרחי)
פרויקט 'פיוט ישראלי' במחרוזת סליחות • צפופרויקט 'פיוט ישראלי' במחרוזת סליחות • צפויאיר טוקר4
פרוייקט 'פיוט ישראלי' של ליאור אלמליח, מיכאל פרץ ואוריאל שי במחרוזת שירי סליחות, עם סגל רבנות צבאית פיקוד הצפון, נגדי פיקוד העורף מחוז צפון וחיילי סיירת גולני ובעיבודו של ציקי זנתי (מזרחי)
יניב מדר מבצע את הפיוט: עת שערי רצוןיניב מדר מבצע את הפיוט: עת שערי רצוןיאיר טוקר
הזמר והפייטן יניב מדר בביצוע מחודש לפיוט ראש השנה האהוב "עת שערי רצון" על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי ציקי זנתי (מזרחי)
הפייטן הבינלאומי משיק אלבום פיוטים חדשהפייטן הבינלאומי משיק אלבום פיוטים חדשנתנאל לייפר6
הפייטן המוערך, משה לוק, משיק אלבום פיוטים חדש וייחודי, בניגוד לשאר אלבומי הפיוט מדובר באלבום פיוט נגיש ושכל שיריו הם מילים מקוריות שכתב היוצר מנור בן דוד (מזרחי)
ישי בן חיים מבצע את הפיוט "המבורך"ישי בן חיים מבצע את הפיוט "המבורך"נתנאל לייפר2
החזן והפייטן ישי בן חיים הנמצא בימים אלו בקהילתו בניו יורק לקראת הימים הנוראים מבצע את הפיוט המוכר מחדש. על העיבוד המוזיקלי אחראי חנן גדג' (מזרחי)
עזרא טרבלסי במחרוזת סליחות טוניסאיתעזרא טרבלסי במחרוזת סליחות טוניסאיתנתנאל לייפר18
הזמר והפייטן עזרא טרבלסי במחרוזת סליחות מבית אבא - "שם אל קמתי לברך". עיבוד והפקה מוזיקלית: שמואל אהרון (סינגלים וקליפים)
יוסף בן עטר בפיוט הימים הנוראים: שפל רוחיוסף בן עטר בפיוט הימים הנוראים: שפל רוחנתנאל לייפר4
הזמר והפייטן יוסף בן עטר בביצוע לימים הנוראים של הפיוט "שפל רוח" שכתב רבי שלמה אבן גבירול. הלחן על פי המסורת המרוקאית. עיבוד: ציקי זנתי (מזרחי)
אבי בן ישראל בשיר לכבודו של ה"בן איש חי"אבי בן ישראל בשיר לכבודו של ה"בן איש חי"יאיר טוקר4
הזמר אבי בן ישראל בשיר חדש לכבודו של הבן איש חי שיום ההילולה שלו חל בימים אלו. השיר נכתב ע"י הרב שמעון חיים וקנין על מנגינת "לכבוד חמדת לבבי" ועובד על ידי המעבד דוד ביתן (מזרחי)
אלירן דורי מבצע את הפיוט: "אדון הסליחות"אלירן דורי מבצע את הפיוט: "אדון הסליחות"נתנאל לייפר7
בעיצומו של חודש הרחמים והסליחות מגיש הזמר אלירן דורי את הפיוט המוכר והידוע "אדון הסליחות" בביצוע מחודש כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד דוד ביתן (מזרחי)
דניאל סעדון במחרוזת סליחות וימים נוראים: "ליקוטי סליחות"דניאל סעדון במחרוזת סליחות וימים נוראים: "ליקוטי סליחות"נתנאל לייפר5
הזמר והפייטן דניאל סעדון, מלווה בשלושה מוזיקאים במחרוזת סליחות לייב מתוך מופע משותף שלהם. עיבודים: דניאל סעדון ונועם ללום (סינגלים וקליפים)
יוסף בן עטר מבצע: "המבורך בכל מערך"יוסף בן עטר מבצע: "המבורך בכל מערך"נתנאל לייפר6
הזמר והפייטן יוסף בן עטר מבצע בסגנון ירושלמי את הפיוט "המבורך בכל מערך" מתוך הפיוט "ידי רשים" של רבי יהודה הלוי אותו אומרים בתפילות ראש השנה. העיבוד של ציקי זנתי (מזרחי)
ישראל איבגי בביצוע לימים הנוראים: לך א-ליישראל איבגי בביצוע לימים הנוראים: לך א-לינתנאל לייפר1
החזן והפייט ישראל איבגי, בביצוע מרגש לפיוט האהוב "לך א-לי" מתוך האלבום החדש שלו "ימים נוראים" המכיל ביצועים לפיוטי הימים הנוראים. העיבוד של שמעון עמר (מזרחי)
יניב מדר מגיש פיוט סליחות נוסף: 'חון תחון'יניב מדר מגיש פיוט סליחות נוסף: 'חון תחון'נתנאל לייפר1
הזמר יניב מדר מגיש את הפיוט "חון תחון" מתוך האלבום "אדון הסליחות". על העיבודים אחראי המעבד דוד ביתן (סינגלים וקליפים)
יניב מדר שר מתוך הסליחות: "בן אדם"יניב מדר שר מתוך הסליחות: "בן אדם"נתנאל לייפר6
לקראת מוצאי שבת פתיחת עונת הסליחות לבני עדות המזרח, הזמר יניב מדר שר את הפיוט "בן אדם" בלחן העממי ובעיבודו של דוד ביתן (סינגלים וקליפים)
יניב מדר במחרוזת טברנה נוסטלגיתיניב מדר במחרוזת טברנה נוסטלגיתיאיר טוקר1
הזמר יניב מדר במחרוזת טברנה עם מיטב שירי הטברנה הידועים והמוכרים בעיבוד חדשני ומקפיץ של המעבד המוכשר והידוע דוד ביתן (מזרחי)
דוד חפצדי מחדש את הלהיט: "אל נבקש"דוד חפצדי מחדש את הלהיט: "אל נבקש"נתנאל לייפר1
הזמר דוד חפצדי מחדש את הלהיט "אל נבקש" המוכר גם כ"יש דברים נסתרים". המילים של תמי לו, הלחן של משה נגר ואילו העיבוד המוזיקלי המחודש של עובדיה-יוסף חפצדי (מזרחי)
ישראל פרץ בסינגל חדש: "אשא תפילה"ישראל פרץ בסינגל חדש: "אשא תפילה"יאיר טוקר2
הזמר ישראל פרץ בסינגל חדש שכתב בעצמו בהשראת גדולי המוסר והמחשבה היהודית. הלחן ערבי-מצרי, של חוסיין אל ג'סמי. עיבוד והפקה מוזיקלית: משה בן משיח (מזרחי)
שמעון סיבוני משיק אלבום שירי צדיקיםשמעון סיבוני משיק אלבום שירי צדיקיםנתנאל לייפר
הטנור הספרדי שמעון סיבוני מגיש אלבום שירי צדיקים לכבודם של גדולי צדיקי מרוקו. האזינו לשיר על האור החיים הקודש שכתב רבי אורי חנניה אלנקוה. עיבוד והפקה מוזיקאלית: ויקטור ויצמן (מזרחי)
עמנואל זאודה מחדש את "אלי שבשמים"עמנואל זאודה מחדש את "אלי שבשמים"נתנאל לייפר5
הזמר והפייטן מבאר שבע, עמנואל זאודה, בגרסת כיסוי לשיר שכתב הלחין וגם ביצע במקור איציק אשל. קלידים עיבוד והפקה מוסיקלית: דוד ביתן (מזרחי)
צפו: מיטב הפייטנים בביצועים מרהיביםצפו: מיטב הפייטנים בביצועים מרהיביםיאיר טוקר36
שורת פייטנים מובילה ביניהם יובל טייב, משה לוק, שמעון סיבוני, משה דוויק ועוד בביצועים מרהיבים במיוחד במהלך חגיגת יום ההולדת ליחצ"ן ליאור מיכאל שהשיק גם את קונספט ערבי הבוטיק שלו - 'מוראדו' (מזרחי)
איציק אשל מבצע את הפיוט "יפה ותמה"איציק אשל מבצע את הפיוט "יפה ותמה"נתנאל לייפר11
איציק אשל, מגיש ביצוע מחודש לפיוט "יפה ותמה" בעיבודו המוזיקאלי של דוד ביתאן. הלחן העממי למילים של ר' שלמה אביטבול - בביצוע עדכני (מזרחי)
עוזיאל סבתו ו'אנסמבל חיבה': 'שמחתי באומרים לי'עוזיאל סבתו ו'אנסמבל חיבה': 'שמחתי באומרים לי'נתנאל לייפר1
פרויקט 'חיבת הפיוט' נוסד מטעם מרכז חיבה הירושלמי ומרכז זלמן שזר בשיתוף משרד התרבות ובו מבוצעים פיוטים ממסורות שונות. הפעם מבצע הפייטן עוזיאל סבתו את "שמחתי" בלחנו של מרדכי כלפון. עיבוד: אילן קינן (מזרחי)

מזרחי

מוזיקה מזרחית מקפיצה אותך? כאן תמצא אותה. כל הלהיטים החמים ביותר של המוזיקה המזרחית יהודית, בכיכר השבת. סינגלים, קליפים שירים חדשים ותגליות. האזנה נעימה.

כיכר facebook