לרגל יום ההילולא ה-70: פיוט על ציון הרבלרגל יום ההילולא ה-70: פיוט על ציון הרב כלפון משה הכהן
י"ח בטבת תשפ | 15.01.20
70 שנה עברו מהסתלקותו של הגאון רבי כלפון משה הכהן זצ"ל, רבה הראשי של ג'רבה ואחד הרבנים החשובים והבולטים של יהדות תוניס. הזמר והפייטן יובל טייב על קברו (מזרחי)
נהוראי אריאל מגיש מחרוזת 'חפלה'נהוראי אריאל מגיש מחרוזת 'חפלה'יאיר טוקר9
הזמר הצעיר נהוראי אריאל מגיש מחרוזת חפלה ממיטב שירי החפלה אותם הוא מבצע. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד הקלידן יאיר כהן (מזרחי)
ישראל בן חמו במחרוזת חדשה: "עונג"ישראל בן חמו במחרוזת חדשה: "עונג"יאיר טוקר
הפייטן ישראל בו חמו למד את רזי השירה המרוקאית והאנדלוסית אצל רבי אלעזר מאיר עטיה ז"ל ועם הידע שצבר החל להופיע כסולן בתזמורת האנדלוסית 'מורשת אבות' בקונצרטים ברחבי הארץ. המחרוזת היא מתוך אלבום חדש "אשירה בעונג". עיבוד והפקה מוסיקלית: ליאור אלבז ושי אברהם (מזרחי)
ליאור אלמליח במופע ביתי: מחרוזת ג'ו עמרליאור אלמליח במופע ביתי: מחרוזת ג'ו עמריאיר טוקר
הפייטן והזמר ליאור אלמליח מבצע מחרוזת משיריו של ג'ו עמר כשהוא מלווה בפסנתר וגיטרת פלאמנקו. מתוך מופע ביתי בבית משפחת אלון לרגל השקת מיזם JVocals (מזרחי, מוזיקה)
נפטר הכנר שהוביל את המוזיקה האנדלוסיתנפטר הכנר שהוביל את המוזיקה האנדלוסיתרפאל ביתאן7
היום הלך לעולמו לאחר מחלה קשה, הכנר יוסי שריקי ז"ל, מבכירי המוזיקה האנדלוסית והמרוקאית בישראל ואחד המוזיקאים האהובים בתחום, מקצועית ואנושית (מזרחי)
יובל טייב בשיר לכבוד הרב יורם אברג'ל זצ"ליובל טייב בשיר לכבוד הרב יורם אברג'ל זצ"ליאיר טוקר4
הזמר והיוצר יובל טייב בסינגל חדש לכבוד רבו, הרב יורם אברג'ל זצ"ל. המילים של יובל טייב ועציון מוסאי הלחן של טייב עצמו. עיבוד והפקה מוזיקלית: אלי קשת (סינגלים וקליפים)
שמעון סיבוני פייט על קברו של רבי דוד אבוחציראשמעון סיבוני פייט על קברו של רבי דוד אבוחציראנתנאל לייפר1
הפייטן והזמר שמעון סיבוני, הגיע היום לעיר ריסאני במרוקו לציון של רבי דוד אבוחצירא זיע״א ביום ההילולה וביצע על קברו פיוט שנכתב על ידי הצדיק - 'אשירה לכבוד תורה' (מזרחי)
האחים מלול במחרוזת לכבוד רבי דוד אבוחצירא זיע"אהאחים מלול במחרוזת לכבוד רבי דוד אבוחצירא זיע"איאיר טוקר
להקת האחים יגל - הלוא הם האחים מלול ממרוקו מגישה מחרוזת חדשה לכבוד יום ההילולה של רבי דוד אבוחצירא זיע"א שתחול השבוע. מילים: שירים ערביים ומרוקאים ויונתן מלול (מזרחי)
אמיר אליהו מפתיע: מחרוזת מרוקאית "יגל יעקב"אמיר אליהו מפתיע: מחרוזת מרוקאית "יגל יעקב"יאיר טוקר5
הזמר אמיר אליהו הנמנה על העדה הכורדית מפתיע במחרוזת מרוקאית עם מיטב שירי רבני משפחת אבוחצירה. בין השירים שבמחרוזת; אעופה אשכונה, אשירה נא, אשיר לכבוד חברים. עיבוד: אורן פרץ (מזרחי)
עונת הבקשות נפתחה בצפת עם יחיאל נהריעונת הבקשות נפתחה בצפת עם יחיאל נהרייאיר טוקר3
גדול החזנים יחיאל נהרי השתתף בשבת בקשות בעיר העתיקה בצפת. מאות רבות של משתתפים הגיעו לשירת הבקשות בליל שבת. צפו בהבדלה שחתמה את השבת (מזרחי)
מעשה הקונדס המשעשע של נהרי בדרך אל הסולומעשה הקונדס המשעשע של נהרי בדרך אל הסולונתנאל לייפר2
הפייטן וגדול החזנים יחיאל נהרי, בסיפור מרתק ומשעשע על ילדותו כסולן במקהלה של המלחין והיוצר רחמים עמר, וכיצד הצליח לקבל את הסולו שהובטח לו חודשים מראש (מוזיקה)
יחיאל נהרי בביצוע בכורה: "שְׁלַח תִּשְׁבִּי הַיוֹם"יחיאל נהרי בביצוע בכורה: "שְׁלַח תִּשְׁבִּי הַיוֹם"נתנאל לייפר1
הזמר והפייטן הנודע, יחיאל נהרי, הפתיע את מעריציו כשביצע בפעם הראשונה שיר חדש לכבוד ההילולה של מרן הגר"ע יוסף. צפו בתיעוד של הביצוע בליווי התזמורת (מזרחי)
יוחאי כהן במחרוזת "כי אשמרה שבת"יוחאי כהן במחרוזת "כי אשמרה שבת"יאיר טוקר1
הזמר יוחאי כהן במחרוזת 'כי אשמרה שבת' המשלבת את הלחן העממי והלחן המרוקאי לפיוט השבת של רבי אברהם אבן עזרא. עיבוד מוזיקלי: לירן אלקובי. מיקס: יוחאי כהן (מזרחי)
אופיר סלומון מארח את אלקנה מרציאנו: אלוקיםאופיר סלומון מארח את אלקנה מרציאנו: אלוקיםיאיר טוקר14
הזמר אופיר סלומון מארח את הזמר אלקנה מרציאנו מתוך מופע שערך לאחרונה. המילים והלחן של חגי אוזן. עיבוד והפקה מוסיקלית: אילן לב (מזרחי, מוזיקה)
יוסף בן עטר במחרוזת חדשה: 'ספניול'יוסף בן עטר במחרוזת חדשה: 'ספניול'נתנאל לייפר9
הזמר והפייטן יוסף בן עטר במחרוזת שירים אהובים במקאם סיכא ספניול. על העיבוד וההפקה המוזיקלית ציקי זנתי (סינגלים וקליפים)
החזנים נסעו למקסיקו ועצרו בקוזומל • צפוהחזנים נסעו למקסיקו ועצרו בקוזומל • צפויאיר טוקר10
החזנים משה דוויק ודוד אצרף ואיש יחסי הציבור ליאור מיכאל המשרתים לפני התיבה בקהילה במקסיקו סיטי, בדרך הם עצרו למחרוזת סליחות בביתו של שליח חב"ד בקוזומל (מזרחי)
יניב יעקובי בסינגל חדש: "אליך השם"יניב יעקובי בסינגל חדש: "אליך השם"יאיר טוקר2
הפייטן והיוצר יניב יעקובי בסינגל אלולי מרגש "אליך השם" שיר שכתב בשילוב קטעים מהמקורות. הלחן של חבייתק פיירוז ואילו הפסנתר של יוסי נתנאלי (מזרחי, מוזיקה)
זיו יחזקאל והנער אורי אריאלי: 'המבורך'זיו יחזקאל והנער אורי אריאלי: 'המבורך'נתנאל לייפר1
'המבורך בכל מערך' מתוך הפיוט "ידי ראשים" ליום א' של ראש השנה בביצוע מיוחד עם המוסיקאי האמן זיו יחזקאל והנער הפייטן אורי אריאלי. צפו בתיעוד (מזרחי, מוזיקה)
משה ברששת בביצוע הפיוט 'עת שערי רצון'משה ברששת בביצוע הפיוט 'עת שערי רצון'נתנאל לייפר1
הפייטן משה ברששת בסינגל חדש. ביצוע שלו לפיוט ראש השנה "עת שערי רצון" המספר את סיפור העקדה. הפקה מוסיקלית: רן אביטן. עיבודים: משה ברששת ורן אביטן (מזרחי)
יחיאל נהרי מסיים סבב הופעות סליחות ענקיחיאל נהרי מסיים סבב הופעות סליחות ענקנתנאל לייפר
גדול החזנים המזרחיים, יחיאל נהרי, מסיים סבב הופעות נדיר "סליחות- בארץ הקודש" במהלכו הופיע למעלה מ-20 הופעות במשך שלושה שבועות בלבד. צפו בקליפ הסיכום (מזרחי)
דוד חפצדי בסינגל חדש: "אבא סלח לנו"דוד חפצדי בסינגל חדש: "אבא סלח לנו"יאיר טוקר1
הזמר דוד חפצדי בסינגל חדש אותו כתב בעצמו לימי הרחמים והסליחות. הלחן: טורקי עממי. עיבוד והפקה מוזיקלית: נתנאל אברהם (מוזיקה, מזרחי)
כך ערך הפייטן זיו יחזקאל אזכרה ל...מהר"לכך ערך הפייטן זיו יחזקאל אזכרה ל...מהר"לנתנאל לייפר4
הפייטנים, זיו יחזקאל, משה דוויק, אבי בבאי ואדיר מלכא נסעו לפראג להילולת המהר"ל מפראג, צפו בתיעוד מבית הקברות ומבית הכנסת העתיק של המהר"ל ה'אלטנוי שול'. צפו (מזרחי)
בן עשור במחרוזת עם מיטב פיוטי הסליחותבן עשור במחרוזת עם מיטב פיוטי הסליחותיאיר טוקר2
הזמר והפייטן בן עשור במחרוזת סליחות לחודש הרחמים והסליחות על הקלידים והתיכונותים: יוסי יפרח ומנחם מוניס (סינגלים וקליפים)
החזן שמעון סיבוני בהבדלה אנדלוסית • צפוהחזן שמעון סיבוני בהבדלה אנדלוסית • צפונתנאל לייפר3
בשבת האחרונה התקיימה שבת חזנות ופיוט בניחוח אנדלוסי בעיר בת ים עם הטנור הספרדי שמעון סיבוני. צפו בהבדלה המיוחדת שערך החזן בסיומה של השבת (מזרחי, מוזיקה)
'יאמנסאלה': מיטב הזמרים התימנים במחרוזת'יאמנסאלה': מיטב הזמרים התימנים במחרוזתנתנאל לייפר11
הזמרים ציון גולן, אהרון ירימי, חיים חג'בי, תומר לוי, יונתן צורף, משה שגדרי, רועי שמעון ושוהם שמחי שגם אחראי על הפקת הפרויקט בסינגל קליפ לחגי תשרי. עיבוד: ברק רוני (קליפים)
יובל טייב בפיוט הסליחות האהוב בביה"כ האר"ייובל טייב בפיוט הסליחות האהוב בביה"כ האר"ינתנאל לייפר4
במיוחד לחודש הרחמים והסליחות, "אדון הסליחות" בביצוע מיוחד של הפייטן והזמר יובל טייב בבית כנסת האר"י הקדוש בצפת • צפו בווידאו (סינגלים וקליפים)

מזרחי

מוזיקה מזרחית מקפיצה אותך? כאן תמצא אותה. כל הלהיטים החמים ביותר של המוזיקה המזרחית יהודית, בכיכר השבת. סינגלים, קליפים שירים חדשים ותגליות. האזנה נעימה.

עדכונים
כיכר facebook