צפו: ציון יחזקאל ובנו אלי הופיעו וריגשו מביתםצפו: ציון יחזקאל ובנו אלי הופיעו וריגשו מביתם
ח' בניסן תשפ | 02.04.20
בעקבות הקורונה והבידוד בבתים, החזן הנודע ציון יחזקאל ובנו אלי, במופע עידוד מיוחד שמשודר בלייב היישר מארה"ב בעבורכם בשיתוף אתר 'כיכר השבת'. צפו בשידור חוזר (מזרחי)
אבי דלבנטי מבצע: "בבהילו יצאנו ממצרים"אבי דלבנטי מבצע: "בבהילו יצאנו ממצרים"נתנאל לייפר8
הפייטן והזמר אבי דלבנטי משיק פיוט מיוחד לכבוד חג הפסח ע"פ מסורת יהדות מרוקו. ”בבהילו יצאנו ממצרים“ מזוהה בתור אחד הפיוטים המאפיינים את חג הפסח, שכן הוא נוגע בשני יסודות משמעותיים של חג הפסח ושל ליל הסדר. עיבוד והפקה מוזיקלית: שמואל אהרן (מזרחי)
דוד דהרי וציון גולן בדואט חדש: נשיר ונהללדוד דהרי וציון גולן בדואט חדש: נשיר ונהללנתנאל לייפר7
הזמר והיוצר דוד דהרי מארח את הזמר ציון גולן לדואט חדש אותו כתב שי חסן. הלחן של דהרי כשאת העיבוד וההפקה המוזיקלית עשה עמי כהן (סינגלים וקליפים)
משה לוק מבצע את הקלאסיקה: 'ישמח משה'משה לוק מבצע את הקלאסיקה: 'ישמח משה'יאיר טוקר
הפייטן העולמי, משה לוק מבצע את שירו של ג'ו עמר ז"ל, כשהוא מלווה בתזמורתו של יהודה גלילי מתוך סיום הש"ס בפתח תקווה (מזרחי)
אליה והב בסינגל בשל המצב: "רפאני"אליה והב בסינגל בשל המצב: "רפאני"נתנאל לייפר7
הזמר אליה והב בביצוע מלא עוצמה ומרגש ברוח הימים ונגיף הקורונה המשתולל, עיבוד והפקה מוסיקלית : דוד ביתן (סינגלים וקליפים)
אלנתן אברג'ל בסינגל חדש לכבוד אביואלנתן אברג'ל בסינגל חדש לכבוד אביויאיר טוקר
הזמר אלנתן אברג'ל בסינגל חדש "תודה לאבא" אותו כתב רפי בסקון. לחן, עיבוד והפקה מוזיקאית: דורון אלימלך (מזרחי, מוזיקה)
ישראל איבגי בסינגל חדש: "אנא רחם"ישראל איבגי בסינגל חדש: "אנא רחם"יאיר טוקר6
הזמר ישראל איבגי בשיר חדש אותו כתב יובל איבגי ללחן של השיר "אחיבק" של הזמר חוסיין אל ג'סמי. על העיבוד המוזיקלי אחראי שמעון עמר (מזרחי, מוזיקה)
אברהם קדוש בשיר חדש לזכר הצדיק: "אפתח פי בשירה"אברהם קדוש בשיר חדש לזכר הצדיק: "אפתח פי בשירה"יאיר טוקר1
לקראת יומא דהילולא של "נר המערבי" וראב"ד טיטואן ובציון 150 שנה לפטירתו של המקובל רבי יצחק בן וואליד זיע"א, הוציא הפייטן והחזן אברהם קדוש שיר שכתב לכבוד הצדיק "אפתח פי בשירה". עיבוד והפקה: בבי אדרי (מזרחי)
הזמר שמעון סיבוני שר ליד קברו של הצדיקהזמר שמעון סיבוני שר ליד קברו של הצדיקיאיר טוקר1
ביצוע ווקאלי מרגש של הזמר והפייטן שמעון סיבוני על קברו ולכבודו של הצדיק רבי אליעזר די אבילא. סיבוני הוציא השבוע ביצוע חדש לפיוט שנכתב להילולת הצדיק במרוקו (מזרחי)
רזיאל חי במחרוזת מרוקאית חדשהרזיאל חי במחרוזת מרוקאית חדשהיאיר טוקר
הזמר רזיאל חי במחרוזת שירים מרוקאים מלאת שמחה. על העיבודים וההפקה המוזיקלית אחראי אלירן אביטל (מוזיקה, מזרחי)
אליה והב חבש את הכיפה ליואב יצחק • צפואליה והב חבש את הכיפה ליואב יצחק • צפויאיר טוקר6
אמש ערך אליה והב מופע בכורה גדול ברידינג, במופע שהיה לסולד אאוט מוחלט עם קהל רב ומגוון, שר והב את מיטב להיטיו ואירח את הזמר הוותיק יואב יצחק לביצוע של "לך אלי" כשהוא לראשונה חובש כיפה על הבמה (מזרחי)
שמעון סיבוני בפיוט לכבוד רבי אליעזר די אבילא: "אשיר ברינה וגילה"שמעון סיבוני בפיוט לכבוד רבי אליעזר די אבילא: "אשיר ברינה וגילה"יאיר טוקר
לקראת השקת אלבום שירי צדיקים אותנטי ומיוחד, מבצע הפייטן והזמר שמעון סיבוני את הפיוט ״אשיר ברינה וגילה״ בלחן ייחודי לכבוד הגאון רבי אליעזר די אבילא זיע״א. עיבוד: ויקטור ויצמן (מזרחי)
אורי אריאלי בפיוט "יום ט"ו שבט הנהדר"אורי אריאלי בפיוט "יום ט"ו שבט הנהדר"נתנאל לייפר7
החזן הצעיר והמוכשר אורי אריאלי מבצע את הפיוט לטו' בשבט שכתב הרב אליהו לופס ז"ל ומבוצע בלחן ערבי. ניהול מוזיקלי: יעקב חיימוביץ (מזרחי)
זיו ובן גבאי בפיוט לכבוד הילולת רבי יצחק אבוחציראזיו ובן גבאי בפיוט לכבוד הילולת רבי יצחק אבוחציראיאיר טוקר
צמד האחים הפייטנים זיו ובן גבאי בפיוט לכבוד האדמו"ר רבי יצחק אבוחצירא שהשבת הילולתו (טולאלל מרוקו). מילים: זיו גבאי. עיבודים נגינה מוזיקה: בבי אדרי, אילן אטיאס, שי אסייג (מזרחי)
האזינו לאופיר כמיסה ב'מחרוזת השמחה'האזינו לאופיר כמיסה ב'מחרוזת השמחה'יאיר טוקר3
הזמר והפייטן אופיר כמיסה במחרוזת מזרחית מלאת שמחה עם מיטב השירים. על העיבודים וההפקה המוזיקלית אחראי המעבד המוערך דוד ביתן (מזרחי, מוזיקה)
האחים זיו ובן גבאי בשירו של הבבא סאלי: יודו לך רעיונייהאחים זיו ובן גבאי בשירו של הבבא סאלי: יודו לך רעיוניייאיר טוקר1
לרגל יום ההילולה של הבבא סאלי זיע"א מוציאים האחים זיו ובן גבאי חידוש לשירו המוכר "יודו לך רעיוניי". על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי בבי אדרי (מזרחי)
חיים אלון במחרוזת 'סידנא' לכבוד הילולת הבבא סאליחיים אלון במחרוזת 'סידנא' לכבוד הילולת הבבא סאלייאיר טוקר3
הזמר חיים אלון במחרוזת לכבוד שושלת אבוחצירה ויום ההילולה של הבבא סאלי, עם לקט שירים מרוקאים. כינורות ועיבודים: שמעון עמר (מזרחי)
לרגל יום ההילולא ה-70: פיוט על ציון הרבלרגל יום ההילולא ה-70: פיוט על ציון הרבאיציק אוחנה2
70 שנה עברו מהסתלקותו של הגאון רבי כלפון משה הכהן זצ"ל, רבה הראשי של ג'רבה ואחד הרבנים החשובים והבולטים של יהדות תוניס. הזמר והפייטן יובל טייב על קברו (מזרחי)
נהוראי אריאל מגיש מחרוזת 'חפלה'נהוראי אריאל מגיש מחרוזת 'חפלה'יאיר טוקר12
הזמר הצעיר נהוראי אריאל מגיש מחרוזת חפלה ממיטב שירי החפלה אותם הוא מבצע. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד הקלידן יאיר כהן (מזרחי)
ישראל בן חמו במחרוזת חדשה: "עונג"ישראל בן חמו במחרוזת חדשה: "עונג"יאיר טוקר
הפייטן ישראל בו חמו למד את רזי השירה המרוקאית והאנדלוסית אצל רבי אלעזר מאיר עטיה ז"ל ועם הידע שצבר החל להופיע כסולן בתזמורת האנדלוסית 'מורשת אבות' בקונצרטים ברחבי הארץ. המחרוזת היא מתוך אלבום חדש "אשירה בעונג". עיבוד והפקה מוסיקלית: ליאור אלבז ושי אברהם (מזרחי)
ליאור אלמליח במופע ביתי: מחרוזת ג'ו עמרליאור אלמליח במופע ביתי: מחרוזת ג'ו עמריאיר טוקר
הפייטן והזמר ליאור אלמליח מבצע מחרוזת משיריו של ג'ו עמר כשהוא מלווה בפסנתר וגיטרת פלאמנקו. מתוך מופע ביתי בבית משפחת אלון לרגל השקת מיזם JVocals (מזרחי, מוזיקה)
נפטר הכנר שהוביל את המוזיקה האנדלוסיתנפטר הכנר שהוביל את המוזיקה האנדלוסיתרפאל ביתאן7
היום הלך לעולמו לאחר מחלה קשה, הכנר יוסי שריקי ז"ל, מבכירי המוזיקה האנדלוסית והמרוקאית בישראל ואחד המוזיקאים האהובים בתחום, מקצועית ואנושית (מזרחי)
יובל טייב בשיר לכבוד הרב יורם אברג'ל זצ"ליובל טייב בשיר לכבוד הרב יורם אברג'ל זצ"ליאיר טוקר4
הזמר והיוצר יובל טייב בסינגל חדש לכבוד רבו, הרב יורם אברג'ל זצ"ל. המילים של יובל טייב ועציון מוסאי הלחן של טייב עצמו. עיבוד והפקה מוזיקלית: אלי קשת (סינגלים וקליפים)
שמעון סיבוני פייט על קברו של רבי דוד אבוחציראשמעון סיבוני פייט על קברו של רבי דוד אבוחציראנתנאל לייפר1
הפייטן והזמר שמעון סיבוני, הגיע היום לעיר ריסאני במרוקו לציון של רבי דוד אבוחצירא זיע״א ביום ההילולה וביצע על קברו פיוט שנכתב על ידי הצדיק - 'אשירה לכבוד תורה' (מזרחי)
האחים מלול במחרוזת לכבוד רבי דוד אבוחצירא זיע"אהאחים מלול במחרוזת לכבוד רבי דוד אבוחצירא זיע"איאיר טוקר
להקת האחים יגל - הלוא הם האחים מלול ממרוקו מגישה מחרוזת חדשה לכבוד יום ההילולה של רבי דוד אבוחצירא זיע"א שתחול השבוע. מילים: שירים ערביים ומרוקאים ויונתן מלול (מזרחי)
אמיר אליהו מפתיע: מחרוזת מרוקאית "יגל יעקב"אמיר אליהו מפתיע: מחרוזת מרוקאית "יגל יעקב"יאיר טוקר5
הזמר אמיר אליהו הנמנה על העדה הכורדית מפתיע במחרוזת מרוקאית עם מיטב שירי רבני משפחת אבוחצירה. בין השירים שבמחרוזת; אעופה אשכונה, אשירה נא, אשיר לכבוד חברים. עיבוד: אורן פרץ (מזרחי)

מזרחי

מוזיקה מזרחית מקפיצה אותך? כאן תמצא אותה. כל הלהיטים החמים ביותר של המוזיקה המזרחית יהודית, בכיכר השבת. סינגלים, קליפים שירים חדשים ותגליות. האזנה נעימה.

כיכר facebook