חיבוק. אבי גבאיחיבוק החריימה // איציק סודריאיציק סודרי18
הניצחון של אבי גבאי מביא איתו בשורה חשובה לחרדים ולכן על המפלגות החרדיות מוטל ורצוי לחבק אותו חזק • איציק סודרי בטור פרשנות על הפריימריז במפלגת העבודה (פוליטי)
אבי לנקרי בסינגל חדש - "הניצוץ שבעיניים"אבי לנקרי בסינגל חדש - "הניצוץ שבעיניים"יאיר טוקר1
הזמר אבי לנקרי בסינגל חפלות חדש בלחנו ומילותיו של שמואל סאן שאחראי גם לעיבוד וההפקה המוזיקלית (מזרחי, מוזיקה)
יניב בן משיח מארח בדואט את ליאור נרקיסיניב בן משיח מארח בדואט את ליאור נרקיסיאיר טוקר16
הזמר יניב בן משיח אירח במופע שערך ב'רידינג 3' את חברו הזמר ליאור נרקיס לדואט מרגש מתוך אלבומו האחרון של יניב בן משיח - 'השגחה מהשמים' • צפו בביצוע (מזרחי, מוזיקה)
"אֶשַּׁק אֲבָנַיִךְ אָחוֹן עֲפָרָיִךְ"'מידי חודש בחודשו': טעימה מפיוטי החודשאריאל כהן
המוזיקאי והמעבד אריאל כהן, מנהל מוסיקלי ומנצח של התזמורת למוסיקה קלאסית מזרחית פירקת אלנור מציג מידי חודש את הפיוטים הקשורים לחודש הבא עלינו לטובה (מזרחי)
מורי טרדיו בסינגל חדש  - "מתפלל לאבא"מורי טרדיו בסינגל חדש - "מתפלל לאבא"יאיר טוקר5
הזמר מורי (מרדכי) טרדיו (27) מחשמונאים בן למשפחה חב"דית מוסיקאלית מצפת, בסינגל חדש אותו כתב והלחין שי אוחיון ובעיבודו המוזיקלי של המפיק ציקי זנתי (מזרחי, מוזיקה)
אשה חרדית, אילוסטרציההלברטל: הפאות משתלטות על הרחוב הספרדיעו"ד דב הלברטל270
ככל שיחלפו השנים מפטירתו של הרב עובדיה יוסף, יתפשט יותר עידן הפאות בקרב בנות עדות המזרח, ופחדו יסור מבנות העדה. כיום, הדור הצעיר של הנשים המזרחיות כבר לא עומדות בפני העניין. הטור השבועי של דב הלברטל (דעות)
מור אלקיים בסינגל חדש - "תגלו לי איך"מור אלקיים בסינגל חדש - "תגלו לי איך"יאיר טוקר1
הזמר והפייטן מור אלקיים בסינגל חדש אותו הפיק ועיבד אריאל אלקיים. מתוך אלבום הבכורה של מור אלקיים, בנו של הזמר הוותיק ג'קי אלקיים (מזרחי, מוזיקה)
שחר אבקשך: החידה שמפצלת את הפיוטשחר אבקשך: החידה שמפצלת את הפיוטרוני איש רן6
הפייטן רוני איש רן בטור סיום עונת שירת הבקשות של יהודי חאלב וירושלים המסתיימת בשבת הגדול והפעם על פיוטי הסיום וחידת המקאמים שהם מושרים בהם (מזרחי, מוזיקה)
"יודוך כל המיחלים" - המסע בין המקאמים"יודוך כל המיחלים" - המסע בין המקאמיםרוני איש רן4
הפייטן רוני איש רן בטור נוסף על נבכי המקאמים והפיוטים של שירת הבקשות של יהודי חאלב וירושלים והפעם על הפיוט 'יודוך כל המיחלים', אחד המורכבים שבשירת הבקשות (מזרחי)
"י-ה ריבון עלם": מלחין בן דורנו בבקשות?"י-ה ריבון עלם": מלחין בן דורנו בבקשות?רוני איש רן2
פיוטו האהוב של ר' ישראל נג'ארה מבוצע ב-2 לחנים מרכזיים האחד המסורתי ואילו השני הולחן על ידי מרדכי כלפון, המלחין העיוור. הפייטן רוני איש רן מסביר על הפיוט וביצועיו (מזרחי)
מלא פי שירה - איך השתבשה מנגינת הפיוטמלא פי שירה - איך השתבשה מנגינת הפיוטרוני איש רן1
הפיוט מלא פי שירה, מכיל כמה מקאמים משתנים, הוא נפתח במקאם עג'אם ומסתיים בו אך בגובה צליל שונה. מה הסיבה לכך שהמסורת המוזיקלית השתבשה עם השנים? (מזרחי)
חיים חדד בסינגל חדש: להרגיש את המנגינהחיים חדד בסינגל חדש: להרגיש את המנגינהיאיר טוקר36
חיים חדד בסינגל שלישי קצבי מתוך אלבום המאגד בתוכו את שירי הכניסה לחופה המוכרים בביצועים חדשים. מילים: מיכאל קריספין, לחן: אסף משיח והפקה מוזיקלית יניב כרמלי (מזרחי)
החזן דוד שירו בסינגל חדש - 'ליבי לירושלים'החזן דוד שירו בסינגל חדש - 'ליבי לירושלים'יאיר טוקר7
סינגל הראשון מתוך הדיסק החדש של החזן דוד שירו שיר שבמקורו ביצעה זמרת מצרית וכאן במילות של פיוט על ירושלים האהובה. הפקה ועיבוד אריאל כהן (מזרחי, מוזיקה)
"חי ונעלם" - הפלישה האשכנזית לבקשות"חי ונעלם" - הפלישה האשכנזית לבקשותרוני איש רן3
איך הגיעה מנגינה רוסית אל שירת הבקשות הספרדית? מה מקורה של המנגינה וכיצד עם השנים מנצח הקול השני את הקול הראשון. הפייטן רוני איש רן בטור בקשות חדש(מזרחי)
אחירם לוי בסינגל בכורה  - "אנא אלוקים"אחירם לוי בסינגל בכורה - "אנא אלוקים"כיכר השבת4
הזמר אחירם לוי בסינגל בכורה חדש שאת מילותיו כתב לוי יחד עם איתן אדרי ללחן טורקי. על העיבוד,הפקה מוסיקלית,קלידים ותכנותים אחראי יהונתן אבידני (מזרחי, מוזיקה)
אופיר סלומון בסינגל חדש - 'רגעים של אושר'אופיר סלומון בסינגל חדש - 'רגעים של אושר'יאיר טוקר17
הזמר אופיר סלומון בסינגל חדש - "רגעים של אושר", בלחנו ועיבודו של המעבד אלי קשת. על המילים העוסקות בהודאה לקדוש ברוך הוא אחראי הכותב עציון מוסאי (מזרחי, מוזיקה)
אלירן אלבז מארח את גיל נגר - 'קול קורא לי'אלירן אלבז מארח את גיל נגר - 'קול קורא לי'יאיר טוקר
הזמר ונגן הבזוקי אלירן אלבז מארח את הזמר גיל נגר ונגן הגיטרה משה בן מוש במחרוזת משירי אהובה עוזרי ז"ל. המחרוזת מתוך האלבום "אלירן אלבז מארח חלק ב'" (מזרחי)
מזמור שיר ליום השבת - פתיחת הפתיחותמזמור שיר ליום השבת - פתיחת הפתיחותרוני איש רן1
הפתיחה 'מזמור שיר ליום השבת' היא המרכזית והארוכה ביותר בסדר הבקשות וממוקמת באמצע שירת הבקשות כשהיא מבוצעת בלא פחות מ-14 מקאמים שונים (מזרחי, מוזיקה)
הזמר ניסן סולטן בסינגל חדש - 'גלגל החיים'הזמר ניסן סולטן בסינגל חדש - 'גלגל החיים'יאיר טוקר1
הזמר ניסן סולטן, מוציא בימים אלו סינגל חדש לחובבי הז'אנר הטורקי "גלגל החיים". הלחן טורקי לצד מילים שכתב סולטן עצמו, בעיבוד של המוזיקאי דוד ביתן (מזרחי, מוזיקה)
שחר אבקשך - חתימת המחצית הראשונהשחר אבקשך - חתימת המחצית הראשונהרוני איש רן2
הפייטן רוני איש רן בטורו השבועי בו הוא מסביר בפירוט על שירת הבקשות של יהודי חאלב וירושלים. והפעם על שני הפיוטים במקאם נאווה שמשלימים האחד את השני (מזרחי)
אנוכי שמי ה' - הפיוט שמבקר פעם בשנהאנוכי שמי ה' - הפיוט שמבקר פעם בשנהרוני איש רן2
הפייטן רוני איש רן בסדרת טורי הבקשות והשבוע על הפיוט העוסק בעשרת הדיברות "אנוכי שמי ה'" המושר בפרשת יתרו אך מדולג בשאר השבתות בשל נושאו הייחודי (מוזיקה, מזרחי)
"יודוך מלך": החידה - לחן אחד או שניים?"יודוך מלך": החידה - לחן אחד או שניים?רוני איש רן1
הפייטן רוני איש רן, בטור נוסף על סדרת הבקשות של יהודי חאלב וירושלים ב'כיכר השבת', והפעם על הלחן הייחודי של הפיוט "יודוך מלך" על חלקיו השונים והמסקרנים (מזרחי)
שחר אבקשך: איך בוחרים מקאם לבקשות?שחר אבקשך: איך בוחרים מקאם לבקשות?רוני איש רן1
הפייטן רוני איש רן בפרק נוסף מסדרת הכתבות על שירת הבקשות של יהודי חאלב וירושלים והפעם על "יום זה לישראל" ובחירת המאקאמים בו הוא מושר במהלך הבקשות (מזרחי)
משה לוק וקובי פרץ בפיוט  לכבוד הבבא סאלימשה לוק וקובי פרץ בפיוט לכבוד הבבא סאלייאיר טוקר1
אמש נערכה הילולת הבבא סאלי הקדוש זכותו תגן על כל עם ישראל בהשתתפות הפייטן משה לוק והזמר קובי פרץ שביצע יחד עמו את הפיוט הנודע "אעופה אשכונה" (מוזיקה, מזרחי)
'אליו מי הקשה' - הפיוט 'הקצר' הארוך ביותר'אליו מי הקשה' - הפיוט 'הקצר' הארוך ביותררוני איש רן2
הפייטן רוני איש רן בכתבה נוספת מסדרת הכתבות על שירת בקשות יהודי חאלב וירושלים והשבוע על הפיוט 'אליו מי הקשה' במקאם כוזאם, שביצועו הארוך ביותר בבקשות (מזרחי)
"שיר חדש" - סיפור ההצלה בשירת הבקשות"שיר חדש" - סיפור ההצלה בשירת הבקשותרוני איש רן3
פיוטו של ר' שמואל מורסייא מספר את הנס של הקהילה החאלבית לפני כ-160 שנה. הפייטן רוני איש רן מסביר בטורו השבועי על שירת הבקשות של יהודי חאלב וירושלים (מזרחי)

מזרחי

מוזיקה מזרחית מקפיצה אותך? כאן תמצא אותה. כל הלהיטים החמים ביותר של המוזיקה המזרחית יהודית, בכיכר השבת. סינגלים, קליפים שירים חדשים ותגליות. האזנה נעימה.

כיכר facebook