עזרא טרבלסי במחרוזת סליחות טוניסאיתעזרא טרבלסי במחרוזת סליחות טוניסאיתנתנאל לייפר18
הזמר והפייטן עזרא טרבלסי במחרוזת סליחות מבית אבא - "שם אל קמתי לברך". עיבוד והפקה מוזיקלית: שמואל אהרון (סינגלים וקליפים)
יוסף בן עטר בפיוט הימים הנוראים: שפל רוחיוסף בן עטר בפיוט הימים הנוראים: שפל רוחנתנאל לייפר4
הזמר והפייטן יוסף בן עטר בביצוע לימים הנוראים של הפיוט "שפל רוח" שכתב רבי שלמה אבן גבירול. הלחן על פי המסורת המרוקאית. עיבוד: ציקי זנתי (מזרחי)
אבי בן ישראל בשיר לכבודו של ה"בן איש חי"אבי בן ישראל בשיר לכבודו של ה"בן איש חי"יאיר טוקר4
הזמר אבי בן ישראל בשיר חדש לכבודו של הבן איש חי שיום ההילולה שלו חל בימים אלו. השיר נכתב ע"י הרב שמעון חיים וקנין על מנגינת "לכבוד חמדת לבבי" ועובד על ידי המעבד דוד ביתן (מזרחי)
אלירן דורי מבצע את הפיוט: "אדון הסליחות"אלירן דורי מבצע את הפיוט: "אדון הסליחות"נתנאל לייפר7
בעיצומו של חודש הרחמים והסליחות מגיש הזמר אלירן דורי את הפיוט המוכר והידוע "אדון הסליחות" בביצוע מחודש כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד דוד ביתן (מזרחי)
דניאל סעדון במחרוזת סליחות וימים נוראים: "ליקוטי סליחות"דניאל סעדון במחרוזת סליחות וימים נוראים: "ליקוטי סליחות"נתנאל לייפר5
הזמר והפייטן דניאל סעדון, מלווה בשלושה מוזיקאים במחרוזת סליחות לייב מתוך מופע משותף שלהם. עיבודים: דניאל סעדון ונועם ללום (סינגלים וקליפים)
יוסף בן עטר מבצע: "המבורך בכל מערך"יוסף בן עטר מבצע: "המבורך בכל מערך"נתנאל לייפר6
הזמר והפייטן יוסף בן עטר מבצע בסגנון ירושלמי את הפיוט "המבורך בכל מערך" מתוך הפיוט "ידי רשים" של רבי יהודה הלוי אותו אומרים בתפילות ראש השנה. העיבוד של ציקי זנתי (מזרחי)
ישראל איבגי בביצוע לימים הנוראים: לך א-ליישראל איבגי בביצוע לימים הנוראים: לך א-לינתנאל לייפר1
החזן והפייט ישראל איבגי, בביצוע מרגש לפיוט האהוב "לך א-לי" מתוך האלבום החדש שלו "ימים נוראים" המכיל ביצועים לפיוטי הימים הנוראים. העיבוד של שמעון עמר (מזרחי)
יניב מדר מגיש פיוט סליחות נוסף: 'חון תחון'יניב מדר מגיש פיוט סליחות נוסף: 'חון תחון'נתנאל לייפר1
הזמר יניב מדר מגיש את הפיוט "חון תחון" מתוך האלבום "אדון הסליחות". על העיבודים אחראי המעבד דוד ביתן (סינגלים וקליפים)
יניב מדר שר מתוך הסליחות: "בן אדם"יניב מדר שר מתוך הסליחות: "בן אדם"נתנאל לייפר6
לקראת מוצאי שבת פתיחת עונת הסליחות לבני עדות המזרח, הזמר יניב מדר שר את הפיוט "בן אדם" בלחן העממי ובעיבודו של דוד ביתן (סינגלים וקליפים)
יניב מדר במחרוזת טברנה נוסטלגיתיניב מדר במחרוזת טברנה נוסטלגיתיאיר טוקר2
הזמר יניב מדר במחרוזת טברנה עם מיטב שירי הטברנה הידועים והמוכרים בעיבוד חדשני ומקפיץ של המעבד המוכשר והידוע דוד ביתן (מזרחי)
דוד חפצדי מחדש את הלהיט: "אל נבקש"דוד חפצדי מחדש את הלהיט: "אל נבקש"נתנאל לייפר1
הזמר דוד חפצדי מחדש את הלהיט "אל נבקש" המוכר גם כ"יש דברים נסתרים". המילים של תמי לו, הלחן של משה נגר ואילו העיבוד המוזיקלי המחודש של עובדיה-יוסף חפצדי (מזרחי)
ישראל פרץ בסינגל חדש: "אשא תפילה"ישראל פרץ בסינגל חדש: "אשא תפילה"יאיר טוקר2
הזמר ישראל פרץ בסינגל חדש שכתב בעצמו בהשראת גדולי המוסר והמחשבה היהודית. הלחן ערבי-מצרי, של חוסיין אל ג'סמי. עיבוד והפקה מוזיקלית: משה בן משיח (מזרחי)
שמעון סיבוני משיק אלבום שירי צדיקיםשמעון סיבוני משיק אלבום שירי צדיקיםנתנאל לייפר
הטנור הספרדי שמעון סיבוני מגיש אלבום שירי צדיקים לכבודם של גדולי צדיקי מרוקו. האזינו לשיר על האור החיים הקודש שכתב רבי אורי חנניה אלנקוה. עיבוד והפקה מוזיקאלית: ויקטור ויצמן (מזרחי)
עמנואל זאודה מחדש את "אלי שבשמים"עמנואל זאודה מחדש את "אלי שבשמים"נתנאל לייפר5
הזמר והפייטן מבאר שבע, עמנואל זאודה, בגרסת כיסוי לשיר שכתב הלחין וגם ביצע במקור איציק אשל. קלידים עיבוד והפקה מוסיקלית: דוד ביתן (מזרחי)
צפו: מיטב הפייטנים בביצועים מרהיביםצפו: מיטב הפייטנים בביצועים מרהיביםיאיר טוקר37
שורת פייטנים מובילה ביניהם יובל טייב, משה לוק, שמעון סיבוני, משה דוויק ועוד בביצועים מרהיבים במיוחד במהלך חגיגת יום ההולדת ליחצ"ן ליאור מיכאל שהשיק גם את קונספט ערבי הבוטיק שלו - 'מוראדו' (מזרחי)
איציק אשל מבצע את הפיוט "יפה ותמה"איציק אשל מבצע את הפיוט "יפה ותמה"נתנאל לייפר12
איציק אשל, מגיש ביצוע מחודש לפיוט "יפה ותמה" בעיבודו המוזיקאלי של דוד ביתן. הלחן העממי למילים של ר' שלמה אביטבול - בביצוע עדכני (מזרחי)
עוזיאל סבתו ו'אנסמבל חיבה': 'שמחתי באומרים לי'עוזיאל סבתו ו'אנסמבל חיבה': 'שמחתי באומרים לי'נתנאל לייפר1
פרויקט 'חיבת הפיוט' נוסד מטעם מרכז חיבה הירושלמי ומרכז זלמן שזר בשיתוף משרד התרבות ובו מבוצעים פיוטים ממסורות שונות. הפעם מבצע הפייטן עוזיאל סבתו את "שמחתי" בלחנו של מרדכי כלפון. עיבוד: אילן קינן (מזרחי)
משה לוק, שמעון סיבוני וגבריאל אוחיון: קדושהמשה לוק, שמעון סיבוני וגבריאל אוחיון: קדושהנתנאל לייפר6
צפו בזמר והפייטן משה לוק בטריו מיוחד ומרגש עם הפייטנים שמעון סיבוני וגבריאל סבג באמירת הקדושה מתוך עלייה לתורה מוסיקלית של חתן בר-מצווה (מזרחי)
"חי חי יודו חי": פיוט מיוחד לחג השבועות"חי חי יודו חי": פיוט מיוחד לחג השבועותנתנאל לייפר
פיוט נוסף מפרויקט 'חיבת הפיוט' נוסד מטעם מרכז חיבה הירושלמי ומרכז זלמן שזר בשיתוף משרד התרבות. זהו פיוט המושר בחג השבועות ובשמחת תורה על פי מסורת חלב. הסולן עוזיאל סבתו מלווה באנסמבל חיבה, בעיבודו של אילן קינן (מזרחי)
ישראל איבגי בביצוע לחג השבועות: אשיר בקול תודהישראל איבגי בביצוע לחג השבועות: אשיר בקול תודהיאיר טוקר3
הזמר ישראל איבגי מבצע פיוט לחג השבועות, במילים שכתב יובל איבגי. הלחן של הזמר פנחס כהן ממרוקו (מזרחי)
'חיבת הפיוט' בפיוט לתורה: "יום שמחה לישראל"'חיבת הפיוט' בפיוט לתורה: "יום שמחה לישראל"נתנאל לייפר2
פרויקט 'חיבת הפיוט' נוסד מטעם מרכז חיבה הירושלמי ומרכז זלמן שזר בשיתוף משרד התרבות במסגרתו מבוצעים מאות פיוטים מחדש. והפעם עוזיאל סבתו והאנסמבל עם פיוט שמחת תורה ממסורת חלב (מזרחי)
ביצוע טריו מיוחד של הפייטנים לכבוד התורהביצוע טריו מיוחד של הפייטנים לכבוד התורהנתנאל לייפר2
טריו מוסיקלי מיוחד בפיוט "יפה ותמה" שכולו מוקדש לתורה ולומדיה. הביצוע המיוחד של הפייטנים משה לוק, בנימין בוזגלו וליאור אלמליח כשהם מלווים בזתמורת פירקת אל נור (מוזיקה)
'חיבת הפיוט' בקליפ לחג השבועות: מפי א-ל'חיבת הפיוט' בקליפ לחג השבועות: מפי א-לנתנאל לייפר2
אנסמבל חיבה עם הסולן עוזיאל סבתו והבוימלים מבצעים את פיוט שמחת התורה המסורתי "מפי א-ל". מתוך פרויקט 'חיבת הפיוט' של מרכז חיבה הירושלמי ומרכז זלמן שזר בשיתוף משרד התרבות (מזרחי)
'הבוימל-טיש' בסינגל קליפ חדש: "אז ירנן"'הבוימל-טיש' בסינגל קליפ חדש: "אז ירנן"נתנאל לייפר6
מרדכי יצהר בוימל יחד עם בנו מלאכי מלווה במוזיקאים משובחים בסינגל נוסף של הרכב ה'בוימל-טיש' בו מבצע בוימל האשכנזי את מיטב הפיוטים והפעם פיוטו של הבן איש חי על ארץ ישראל (מזרחי)
'חיבת הפיוט' ליום ירושלים: 'ארוממך לכבוד שמך''חיבת הפיוט' ליום ירושלים: 'ארוממך לכבוד שמך'נתנאל לייפר4
אנסמבל חיבה עם הסולן עוזיאל סבתו והבוימלים מבצעים את פיוט שמחת התורה "ארוממך לכבוד שמך" שיר אהבה לירושלים ולבורא. מתוך פרויקט 'חיבת הפיוט' של מרכז חיבה הירושלמי ומרכז זלמן שזר בשיתוף משרד התרבות (מזרחי)
'חיבת הפיוט' מבצעים: "יעלה חתן לראש"'חיבת הפיוט' מבצעים: "יעלה חתן לראש"נתנאל לייפר
ביצוע נוסף מתוך פרויקט 'חיבת הפיוט' של מרכז חיבה הירושלמי ומרכז זלמן שזר בשיתוף משרד התרבות. והפעם אלעד גבאי ואנסמבל חיבה מבצעים את פיוט החתונה העיראקי (מזרחי)

מזרחי

מוזיקה מזרחית מקפיצה אותך? כאן תמצא אותה. כל הלהיטים החמים ביותר של המוזיקה המזרחית יהודית, בכיכר השבת. סינגלים, קליפים שירים חדשים ותגליות. האזנה נעימה.

כיכר facebook