מטפלת  ישי ריבו  ספורט  גונן שגב
שחר אבקשך - טקסט או מוזיקה מי ינצח?שחר אבקשך - טקסט או מוזיקה מי ינצח?רוני איש רן3
הפייטן רוני איש-רן בכתבה נוספת מסדרת הכתבות 'שחר אבקשך' על שירת הבקשות והפעם על הקשר שבין שני פיוטים ואיך מתגברים על המקאמים השונים בכל פיוט (מזרחי, מוזיקה)
עונת "שירת הבקשות" נפתחה בצפת | צפועונת "שירת הבקשות" נפתחה בצפת | צפויאיר טוקר10
עונת הבקשות בצפת נפתחה בליל השבת בניצוחו של החזן העולמי יחיאל נהרי לצד עשרות חזנים בביה"כ אבוהב. צפו בתיעוד מסעודה שלישית שנמשכה לאחר צאת השבת (מזרחי)
שחר אבקשך: הבקשות הן בית ספר לפיוטיםשחר אבקשך: הבקשות הן בית ספר לפיוטיםרוני איש-רן4
סדרת הכתבות של "כיכר השבת" שיכניסו אתכם לעולם הבקשות, הפייטן רוני איש-רן מסביר השבוע על מבנה הפיוט "אנא הושע" והסולואים הראשונים של הערב (מזרחי)
בלדת הרוק החורפית של יוסף עבאדי: "אבי שבשמיים"בלדת הרוק החורפית של יוסף עבאדי: "אבי שבשמיים"יאיר טוקר
יוסף עבאדי ששיתף פעולה בעבר עם טובי הכותבים והמלחינים בתחום, צולל כעת למים העמוקים, כשהוא חתום הן על מילות השיר והן על הלחן. האזינו (מוזיקה)
שחר אבקשך - הפתיחות ותפקידן בבקשותשחר אבקשך - הפתיחות ותפקידן בבקשותרוני איש-רן5
הפייטן והמוזיקאי רוני איש-רן מסביר מידי שבוע על הפיוטים וסדר שירת הבקשות הנהוגה בקרב יהודי ירושלים וחאלב בלילות החורף הארוכים מבראשית ועד לשבת הגדול (מזרחי)
אריאל זינו בסינגל בכורה - 'אור האמת'אריאל זינו בסינגל בכורה - 'אור האמת'יאיר טוקר7
הזמר אריאל זינו (20) בשיר בכורה אותו כתב מיכאל קריספין והלחין אסף משיח. על המיקס והמאסטרינג הופקד עמוס כהן ועיבד שלומי יפרח (מזרחי, מוזיקה)
אלבום פיוטים מקורי למנשה אליאס • האזינואלבום פיוטים מקורי למנשה אליאס • האזינויאיר טוקר4
עורך הדין מנשה אליאס באלבום פיוטים אותם הלחין מחדש. את הפיוטים מבצעים גדולי הפייטנים בארץ ובחו"ל, משה חבושה ודוד שירו בהפקתו המוזיקלית של אריאל כהן (מזרחי)
רבנים ואישי ציבור בפתיחת שירת הבקשותרבנים ואישי ציבור בפתיחת שירת הבקשותכיכר השבת14
עם פתיחת עונת שירת הבקשות, קיימה חברת הבקשות "תהילה לדוד" ערב חגיגי כמסורת יהודי מרוקו, בהדרכתו של הפייטן אביהוא אלבאז בהשתתפות רבנים ואישי ציבור (מזרחי)
שחר אבקשך: שירת הבקשות שלא הכרתםשחר אבקשך: שירת הבקשות שלא הכרתםרוני איש -רן16
תמיד רציתם לדעת יותר על שירת הבקשות? להבין מה קורה שם מוזיקלית וטקסטואלית? סדרת כתבות חדשה עם הפייטן והמוזיקאי רוני איש-רן לאורך עונת הבקשות עד פסח (מזרחי)
"כן, זה רבנו": השיר שילווה את העולים לאומן"כן, זה רבנו": השיר שילווה את העולים לאומןיאיר טוקר26
ימים ספורים לפני ראש השנה ועם תחילת הרכבת האווירית אל ציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב שבאומן, משתחרר ביצוע חדש של אליקם בוטה לעולים לציונו של רבי נחמן: "כן זה רבנו" (מוזיקה)
סינגל-קליפ חדש לאופיר סלומון  - חבר שליסינגל-קליפ חדש לאופיר סלומון - חבר שלייאיר טוקר8
אופיר סלומון בשיר חדש, חמישי מתוך אלבום הבכורה שלו עליו הוא עמל בימים אלו. השיר נכתב על ידי מיכאל קריספין הולחן על ידי דוד זיגמן וזכה לעיבודו של יעקב למאי (מזרחי)
ציון יחזקאלהלילה ב'אור החיים': סליחות עם ציון יחזקאליאיר טוקר
הפייטן העולמי ציון יחזקאל הגיע לביקור קצר בישראל, והערב (שלישי) יתארח במעמד הסליחות בישיבת 'אור החיים' בראשות חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי ראובן אלבז • צפו (מזרחי)
"תרימו את הקצב": דוד ריימונד חוזר"תרימו את הקצב": דוד ריימונד חוזרכיכר השבת1
דוד ריימונד, אחד מחלוצי הזמר המזרחי-הדתי מתקופת הקלטות וערוצי הקודש, חוזר עם סינגל חדש: "תרימו את הקצב". האזינו (מוזיקה)
בנימין ישראל בסינגל שני: שעון החולבנימין ישראל בסינגל שני: שעון החוליאיר טוקר
זמר החתונות בנימין ישראל, בסינגל אלולי חדש מתוך אלבום הבכורה עליו הוא עובד עם המפיק המוזיקלי יואל בן שושן (מזרחי, מוזיקה)
חיים חדד בסינגל קליפ חדש - הסוד שליחיים חדד בסינגל קליפ חדש - הסוד שלייאיר טוקר72
הזמר הצעיר חיים חדד בסינגל חדש. על המילים אחראי מיכאל קריספין ואילו הלחן המנהל האישי של חדד - אסף משיח. עיבוד והפקה מוזיקלית: אורן איתן (מזרחי, מוזיקה)
יהודה בן דוד בסינגל חדש: בן אדםיהודה בן דוד בסינגל חדש: בן אדםיאיר טוקר2
הזמר הצעיר יהודה בן דוד בסינגל חדש, שלישי במספר מתוך אלבום הבכורה עליו הוא עמל בימים אלו. על ההפקה המוזיקלית אחראי שי ראובני (מוזיקה מזרחית)
צפו: אלעזר קריספל מפליא בשירת המקאמיםצפו: אלעזר קריספל מפליא בשירת המקאמיםיאיר טוקר13
אלעזר קריספל נ"י, בנו של סגן ראש עיריית אלעד צוריאל קריספל, נכנס בפעם הראשונה לאולפן להקלטת שירים לדיסק הראשון שלו במסגרת לימודי חזנות ומקאמים | צפו (מוזיקה)
אליקם בוטה בסינגל חדש: "תחשוב טוב" • האזינואליקם בוטה בסינגל חדש: "תחשוב טוב" • האזינויאיר טוקר21
הזמר אליקם בוטה משחרר סינגל שלישי מתוך אלבומו השני עליו הוא עובד בימים אלו. על הלחן וההפקה אחראים הצמד שרון אבילחק ודורון אלימלך (מזרחי)
אלירן אלבז ואלעד שער עם "מחרוזת לאמא" • האזינואלירן אלבז ואלעד שער עם "מחרוזת לאמא" • האזינויאיר טוקר1
נגן הבזוקי והזמר אלירן אלבז מארח למחרוזת מיוחדת שמוקדשת לאמא את הזמר אלעד שער כשהפעם העיבוד מתאים לימי שלושת השבעות • האזינו (מזרחי)
כששני קולות גדולים נפגשים על במה אחתכששני קולות גדולים נפגשים על במה אחתיאיר טוקר2
הזמיר הצעיר, אליקם בוטה, סגר השבוע מעגל כשאירח בהופעה את הזמר עליו גדל בתור ילד, כוכב הזמר התימני הוותיק, ציון גולן ששר יחד איתו את לחנו של יאיר גדסי לפיוט המוכר (מזרחי)
יניב בן משיח בסינגל חדש: "מתפלל כל בוקר"יניב בן משיח בסינגל חדש: "מתפלל כל בוקר"יאיר טוקר35
הזמר המצליח והאנרגטי, יניב בן משיח, חוגג יום הולדת ומעניק למאזיניו סינגל חדש "מתפלל כל בוקר" מתוך האלבום החדש. את הסינגל כתב הלחין והפיק מוזיקלית אודי דמארי • האזינו (מזרחי)
אופיר סלומון בביצוע מחודש ללהיט "ברכת כהנים"אופיר סלומון בביצוע מחודש ללהיט "ברכת כהנים"יאיר טוקר1
הזמר אופיר סלומון בסינגל נוסף מתוך אלבום הבכורה עליו הוא עמל באולפן בימים אלו בהפקתו של המפיק המוזיקלי עמוס כהן (מוזיקה)
האזינו: אלירן אלבז ואלעד שער שרים לאמאהאזינו: אלירן אלבז ואלעד שער שרים לאמאיאיר טוקר3
אלירן אלבז יוצא שוב למסע של התרפקות על המוסיקה המזרחית הנוסטלגית. האזינו לסנונית הראשונה מהאלבום החדש: דואט עם הזמר והיוצר אלעד שער שמוקדש כולו לשירים מכל הזמנים לאמא (מוזיקה)
האזינו לחדש של מידד טסה: "אתה אלוקים"האזינו לחדש של מידד טסה: "אתה אלוקים"יאיר טוקר23
המילים והלחן של שרון אבילחק ודורון אלימלך, השירה של מידד טסה. האזינו לסינגל החדש והמקפיץ של מידד טסה - "אתה אלוקים"
"אחי היקר": יניב בן משיח תומך בחייל שחיסל מחבל"אחי היקר": יניב בן משיח תומך בחייל שחיסל מחבליאיר טוקר11
ענק הזמר המזרחי יניב בן משיח מצטרף לתמיכה לה זוכה בקרב העם החייל שירה למוות במחבל מנוטרל: "יש לי כמה מילות חיזוק לשיר לך ולהגיד לך" אמר בן משיח והקדיש לו שיר מיוחד (מוזיקה)
אופיר סלומון בביצוע חדשני לפיוט: "שמח בני"אופיר סלומון בביצוע חדשני לפיוט: "שמח בני"יאיר טוקר9
הזמר אופיר סלומון, אחד המתמודדים בתוכנית 'הפייטן' ששודרה לאחרונה בערוץ 20, נכנס לאולפן של המעבד עמיד חורי ושם ביצע בצורה יוצאת דופן את הפיוט המוכר "שמח בני" • האזינו (מוזיקה)

מזרחי

מוזיקה מזרחית מקפיצה אותך? כאן תמצא אותה. כל הלהיטים החמים ביותר של המוזיקה המזרחית יהודית, בכיכר השבת. סינגלים, קליפים שירים חדשים ותגליות. האזנה נעימה.

עדכונים
כיכר facebook