הרב רפי פרץמותה של תנועה; מהרב ריינס עד לרב פרץישראל שפירא46
טריקת הטלפון של הרב רפי פרץ לרב חיים דרוקמן ופרישתו מ'ימינה', החזירה את ישראל שפירא 117 שנים אחורה, לפעם הראשונה בה תנועת 'המזרחי' פקפקה בדעת רבם (היסטוריה)
אנסמבל 'חיבת הפיוט' מבצעים: לך אנא עורךאנסמבל 'חיבת הפיוט' מבצעים: לך אנא עורךנתנאל לייפר3
פרויקט חיבת הפיוט נוסד מטעם מרכז חיבה הירושלמי ומרכז זלמן שזר בשיתוף משרד התרבות והם מבצעים פיוטים ממיטב המסורות. הפעם לפיוטו של ניסים בן יצחק הלוי ממסורת יהדות חלב. סולן רם מזרחי (מזרחי)
הפייטן אביב שי במחרוזת "יגל יעקב"הפייטן אביב שי במחרוזת "יגל יעקב"נתנאל לייפר2
הפייטן אביב שי מאשדוד במחרוזת יגל יעקב לכבוד יום הילולתו של התנא רבי שמעון בר יוחאי. עיבוד והפקה מוזיקלית: בבי אדרי (מזרחי)
'חיבת הפיוט' בביצוע לל"ג בעומר: 'אל גליל''חיבת הפיוט' בביצוע לל"ג בעומר: 'אל גליל'נתנאל לייפר5
שירו של ר' יצחק סונה "אל גליל" שיר על הגליל וצדיקיו, בביצוע מחודש עם אנסמבל 'חיבת הפיוט' עם הפייטן רם מזרחי (מזרחי)
שמעון סיבוני בפיוט מיוחד לכבוד רשב"ישמעון סיבוני בפיוט מיוחד לכבוד רשב"ינתנאל לייפר3
לקראת השקת אלבום שירי צדיקים, מגיש הפייטן שמעון סיבוני סינגל נוסף שנכתב על רבי שמעון בר יוחאי, לכבוד ההילולה בל"ג בעומר. לחן: Blond Blond. עיבוד והפקה מוזיקאלית: ויקטור ויצמן (מוזיקה)
יובל טייב ואיציק קלה בדואט: "רפאני"יובל טייב ואיציק קלה בדואט: "רפאני"נתנאל לייפר15
הזמרים יובל טייב ואיציק קלה בדואט לשירו של איציק קלה, לרגל המצב. המילים של אורי חיימוב, לחן: יורם חיימוב. עיבוד והפקה מוסיקלית: רן אביטן (מזרחי)
משה לוק מארח: חמישה פייטנים שרים לאליהו הנביאמשה לוק מארח: חמישה פייטנים שרים לאליהו הנביאנתנאל לייפר3
הזמר והפייטן המוערך, משה לוק, בסינגל ראשון מתוך הפרויקט החדש שלו, שהיה אמור להיות מושק בפסטיבל הפיוט בפריס שבוטל בעקבות המצב. שיר תפילה עם 5 פייטנים בעיבודו של ציקי זנתי (מזרחי)
צפו: ציון יחזקאל ובנו אלי הופיעו וריגשו מביתםצפו: ציון יחזקאל ובנו אלי הופיעו וריגשו מביתםכיכר השבת14
בעקבות הקורונה והבידוד בבתים, החזן הנודע ציון יחזקאל ובנו אלי, במופע עידוד מיוחד שמשודר בלייב היישר מארה"ב בעבורכם בשיתוף אתר 'כיכר השבת'. צפו בשידור חוזר (מזרחי)
אבי דלבנטי מבצע: "בבהילו יצאנו ממצרים"אבי דלבנטי מבצע: "בבהילו יצאנו ממצרים"נתנאל לייפר8
הפייטן והזמר אבי דלבנטי משיק פיוט מיוחד לכבוד חג הפסח ע"פ מסורת יהדות מרוקו. ”בבהילו יצאנו ממצרים“ מזוהה בתור אחד הפיוטים המאפיינים את חג הפסח, שכן הוא נוגע בשני יסודות משמעותיים של חג הפסח ושל ליל הסדר. עיבוד והפקה מוזיקלית: שמואל אהרן (מזרחי)
דוד דהרי וציון גולן בדואט חדש: נשיר ונהללדוד דהרי וציון גולן בדואט חדש: נשיר ונהללנתנאל לייפר7
הזמר והיוצר דוד דהרי מארח את הזמר ציון גולן לדואט חדש אותו כתב שי חסן. הלחן של דהרי כשאת העיבוד וההפקה המוזיקלית עשה עמי כהן (סינגלים וקליפים)
משה לוק מבצע את הקלאסיקה: 'ישמח משה'משה לוק מבצע את הקלאסיקה: 'ישמח משה'יאיר טוקר1
הפייטן העולמי, משה לוק מבצע את שירו של ג'ו עמר ז"ל, כשהוא מלווה בתזמורתו של יהודה גלילי מתוך סיום הש"ס בפתח תקווה (מזרחי)
אליה והב בסינגל בשל המצב: "רפאני"אליה והב בסינגל בשל המצב: "רפאני"נתנאל לייפר9
הזמר אליה והב בביצוע מלא עוצמה ומרגש ברוח הימים ונגיף הקורונה המשתולל, עיבוד והפקה מוסיקלית : דוד ביתן (סינגלים וקליפים)
אלנתן אברג'ל בסינגל חדש לכבוד אביואלנתן אברג'ל בסינגל חדש לכבוד אביויאיר טוקר
הזמר אלנתן אברג'ל בסינגל חדש "תודה לאבא" אותו כתב רפי בסקון. לחן, עיבוד והפקה מוזיקאית: דורון אלימלך (מזרחי, מוזיקה)
ישראל איבגי בסינגל חדש: "אנא רחם"ישראל איבגי בסינגל חדש: "אנא רחם"יאיר טוקר6
הזמר ישראל איבגי בשיר חדש אותו כתב יובל איבגי ללחן של השיר "אחיבק" של הזמר חוסיין אל ג'סמי. על העיבוד המוזיקלי אחראי שמעון עמר (מזרחי, מוזיקה)
אברהם קדוש בשיר חדש לזכר הצדיק: "אפתח פי בשירה"אברהם קדוש בשיר חדש לזכר הצדיק: "אפתח פי בשירה"יאיר טוקר1
לקראת יומא דהילולא של "נר המערבי" וראב"ד טיטואן ובציון 150 שנה לפטירתו של המקובל רבי יצחק בן וואליד זיע"א, הוציא הפייטן והחזן אברהם קדוש שיר שכתב לכבוד הצדיק "אפתח פי בשירה". עיבוד והפקה: בבי אדרי (מזרחי)
הזמר שמעון סיבוני שר ליד קברו של הצדיקהזמר שמעון סיבוני שר ליד קברו של הצדיקיאיר טוקר1
ביצוע ווקאלי מרגש של הזמר והפייטן שמעון סיבוני על קברו ולכבודו של הצדיק רבי אליעזר די אבילא. סיבוני הוציא השבוע ביצוע חדש לפיוט שנכתב להילולת הצדיק במרוקו (מזרחי)
רזיאל חי במחרוזת מרוקאית חדשהרזיאל חי במחרוזת מרוקאית חדשהיאיר טוקר
הזמר רזיאל חי במחרוזת שירים מרוקאים מלאת שמחה. על העיבודים וההפקה המוזיקלית אחראי אלירן אביטל (מוזיקה, מזרחי)
אליה והב חבש את הכיפה ליואב יצחק • צפואליה והב חבש את הכיפה ליואב יצחק • צפויאיר טוקר7
אמש ערך אליה והב מופע בכורה גדול ברידינג, במופע שהיה לסולד אאוט מוחלט עם קהל רב ומגוון, שר והב את מיטב להיטיו ואירח את הזמר הוותיק יואב יצחק לביצוע של "לך אלי" כשהוא לראשונה חובש כיפה על הבמה (מזרחי)
שמעון סיבוני בפיוט לכבוד רבי אליעזר די אבילא: "אשיר ברינה וגילה"שמעון סיבוני בפיוט לכבוד רבי אליעזר די אבילא: "אשיר ברינה וגילה"יאיר טוקר
לקראת השקת אלבום שירי צדיקים אותנטי ומיוחד, מבצע הפייטן והזמר שמעון סיבוני את הפיוט ״אשיר ברינה וגילה״ בלחן ייחודי לכבוד הגאון רבי אליעזר די אבילא זיע״א. עיבוד: ויקטור ויצמן (מזרחי)
אורי אריאלי בפיוט "יום ט"ו שבט הנהדר"אורי אריאלי בפיוט "יום ט"ו שבט הנהדר"נתנאל לייפר7
החזן הצעיר והמוכשר אורי אריאלי מבצע את הפיוט לטו' בשבט שכתב הרב אליהו לופס ז"ל ומבוצע בלחן ערבי. ניהול מוזיקלי: יעקב חיימוביץ (מזרחי)
זיו ובן גבאי בפיוט לכבוד הילולת רבי יצחק אבוחציראזיו ובן גבאי בפיוט לכבוד הילולת רבי יצחק אבוחציראיאיר טוקר
צמד האחים הפייטנים זיו ובן גבאי בפיוט לכבוד האדמו"ר רבי יצחק אבוחצירא שהשבת הילולתו (טולאלל מרוקו). מילים: זיו גבאי. עיבודים נגינה מוזיקה: בבי אדרי, אילן אטיאס, שי אסייג (מזרחי)
האזינו לאופיר כמיסה ב'מחרוזת השמחה'האזינו לאופיר כמיסה ב'מחרוזת השמחה'יאיר טוקר3
הזמר והפייטן אופיר כמיסה במחרוזת מזרחית מלאת שמחה עם מיטב השירים. על העיבודים וההפקה המוזיקלית אחראי המעבד המוערך דוד ביתן (מזרחי, מוזיקה)
האחים זיו ובן גבאי בשירו של הבבא סאלי: יודו לך רעיונייהאחים זיו ובן גבאי בשירו של הבבא סאלי: יודו לך רעיוניייאיר טוקר2
לרגל יום ההילולה של הבבא סאלי זיע"א מוציאים האחים זיו ובן גבאי חידוש לשירו המוכר "יודו לך רעיוניי". על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי בבי אדרי (מזרחי)
חיים אלון במחרוזת 'סידנא' לכבוד הילולת הבבא סאליחיים אלון במחרוזת 'סידנא' לכבוד הילולת הבבא סאלייאיר טוקר3
הזמר חיים אלון במחרוזת לכבוד שושלת אבוחצירה ויום ההילולה של הבבא סאלי, עם לקט שירים מרוקאים. כינורות ועיבודים: שמעון עמר (מזרחי)
לרגל יום ההילולא ה-70: פיוט על ציון הרבלרגל יום ההילולא ה-70: פיוט על ציון הרבאיציק אוחנה2
70 שנה עברו מהסתלקותו של הגאון רבי כלפון משה הכהן זצ"ל, רבה הראשי של ג'רבה ואחד הרבנים החשובים והבולטים של יהדות תוניס. הזמר והפייטן יובל טייב על קברו (מזרחי)
נהוראי אריאלי מגיש מחרוזת 'חפלה'נהוראי אריאלי מגיש מחרוזת 'חפלה'יאיר טוקר15
הזמר הצעיר נהוראי אריאלי מגיש מחרוזת חפלה ממיטב שירי החפלה אותם הוא מבצע. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד הקלידן יאיר כהן (מזרחי)

מזרחי

מוזיקה מזרחית מקפיצה אותך? כאן תמצא אותה. כל הלהיטים החמים ביותר של המוזיקה המזרחית יהודית, בכיכר השבת. סינגלים, קליפים שירים חדשים ותגליות. האזנה נעימה.

כיכר facebook