ATERES..  GNUS 150  GUD..  thk duki..
אלי בן הרוש בסינגל חדש - האור שבלבאלי בן הרוש בסינגל חדש - האור שבלביאיר טוקר2
הזמר אלי בן הרוש בסינגל רביעי מתוך אלבום הבכורה עליו הוא עובד בימים אלו. השיר נכתב על ידי קטרין ברכה ללחן יווני עממי ועיבוד של לירן אלקובי צד טובי הנגנים (מוזיקה, מזרחי)
משה חבושה בביצוע מיוחד - "שיר המעלות"משה חבושה בביצוע מיוחד - "שיר המעלות"ישראל כהן21
כמידי שנה נערכת בבית הכנסת עדס, לעדת החלאבים שבשכונת נחלאות בירושלים תפילה חגיגית לציון יום העצמאות. החזן העולמי משה חבושה הרעיד קהל שלם ביצירותיו המופלאות. אחד הקטעים שבלטו ביופיים היה שיר למעלות שמתוך תפילת ערבית בלחן של שיר התקווה, ההימנון של המדינה, לציון יום הולדתה ה-70 (מזרחי)
מימונה, ארכיוןכנסו לקצב: פלייליסט מימונה מקפיץ ב'כיכר'משה פריגן3
ביקשנו ממשה פריגן, המומחה שלנו למרוקו ומרוקאים לבנות לנו פלייליסט מוזיקלי מקפיץ ואותנטי לרגל המימונה. בתפריט: להקת שפתיים, שייך מואיזו וכמובן "אעופה אשכונה" (מוזיקה)
"מי ימלל גבורותיך": ציון יחזקאל בביצוע מיוחד • צפו"מי ימלל גבורותיך": ציון יחזקאל בביצוע מיוחד • צפוכיכר השבת15
אחד השירים הספרדים הבולטים של חג הפסח הוא "מי ימלל גבורותיך" • צפו בביצוע ענק ומיוחד של גדול החזנים ציון יחזקאל ותזמורת פירקת אלנור בניצוחו של אריאל כהן (מוזיקה)
13 פייטנים וזמרים בביצוע ל"יפה ותמה" • צפו בווידאו13 פייטנים וזמרים בביצוע ל"יפה ותמה" • צפו בווידאוכיכר השבת9
13 פייטנים וזמרים כבשו את העיר אשקלון בשבת 'שירה' והשתתפו בשירת הבקשות ובחזנות במהלך השבת, לקינוח סיימו במופע משותף במלווה מלכה • צפו בתיעוד (מוזיקה)
ערן לחמי בסינגל חופה חדש - "בואי כלה"ערן לחמי בסינגל חופה חדש - "בואי כלה"יאיר טוקר7
הזמר והיוצר ערן לחמי בסינגל חופה מרגש אותו כתב והלחין עם נאור סינואני שהופקד גם על ההפקה המוזיקלית. סינגל שני מתוך אלבום הבכורה של לחמי (מזרחי, מוזיקה)
הזמר יוסי טוויטו במחרוזת מזרחית מקפיצההזמר יוסי טוויטו במחרוזת מזרחית מקפיצהיאיר טוקר5
רגע לפני סינגל הבכורה מגיש הזמר המזרחי יוסי טויטו מחרוזת מזרחית עם מיטב הלהיטים בעיבודים מקפיצים ויחודיים. טויטו, יליד צרפת, עשה עלייה לארץ לפני כשלוש-עשרה שנה, מאז מתמקד במוזיקה החסידית. את המחרוזת עיבד והפיק מוזיקלית נועם לוי (מזרחי)
רזיאל חי בסינגל בכורה - "הלילה חתונה"רזיאל חי בסינגל בכורה - "הלילה חתונה"יאיר טוקר8
הזמר רזיאל חי (22) תלמיד ישיבה מבית שמש, יוצא עם סינגל בכורה אותו כתב - "הלילה חתונה", בלחן כורדי סוחף ועיבוד של נתנאל אברהם לצד טובי הנגנים (סינגלים וקליפים)
אלירן אלבז ורועי ידיד מחרוזת 'העולם גדול'אלירן אלבז ורועי ידיד מחרוזת 'העולם גדול'יאיר טוקר7
"העולם גדול" – מחרוזת המשלבת בין מזרח ומערב בין זמר מהז'אנר המזרחי אלירן אלבז לבין זמר חסידי-ישראלי רועי ידיד, המבצעים יחדיו מבחר קלאסיקות מזרחיות (מוזיקה, מזרחי)
מורי טרדיו במחרוזת חדשה - "הניגון הישן"מורי טרדיו במחרוזת חדשה - "הניגון הישן"יאיר טוקר2
הזמר מורי טרדיו משחרר את המחרוזת השניה מתוך האלבום "קונצרט האמונה" שיראה אור בחודשים הקרובים. על העיבוד וההפקה המוזיקאלית אחראי המעבד ציקי זנתי (מזרחי, מוזיקה)
בנימין ישראל בסינגל חדש: "המלך הגדול"בנימין ישראל בסינגל חדש: "המלך הגדול"יאיר טוקר4
לקראת ראש השנה, זמר החתונות בנימין ישראל חוזר עם סינגל שלישי מהאלבום שבדרך. את השיר הלחין רם חדד למילותיו של מיכאל קריספין כשעל העיבוד רועי פנחסי (מוזיקה)
הזמר מור אלקיים בסינגל חדש  -  תגלו לי איךהזמר מור אלקיים בסינגל חדש - תגלו לי איךיאיר טוקר1
הזמר והפייטן מור אלקיים מקרית גת, בנו של הזמר ג'קי אלקיים יוצא בסינגל חדש ומקפיץ - "תגלו לי איך". על המילים מור אלקיים עצמו ואילו על העיבוד אחראי אריאל אלקיים (מזרחי)
הזמר אייל עמרם בסינגל חדש - "אל תוותר"הזמר אייל עמרם בסינגל חדש - "אל תוותר"יאיר טוקר21
הזמר אייל עמרם (23) בסינגל חדש "אל תוותר" אותו כתבו עבורו גל גדסי ולירן ביטון מנהלו האישי. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד המעבד דוד ביתן (מזרחי, מוזיקה)
מחרוזת תודה - מורי טרדיו במחרוזת חפלהמחרוזת תודה - מורי טרדיו במחרוזת חפלהיאיר טוקר3
הזמר מורי טרדיו בדרך לאלבום חדש מגיש לכם "מחרוזת חפלה" קצבית וסוחפת שתכניס אותכם לאווירה שמחה במיוחד. על העיבודים אחראי המעבד ציקי זנתי (מזרחי)
אבי לנקרי בסינגל חדש - "הניצוץ שבעיניים"אבי לנקרי בסינגל חדש - "הניצוץ שבעיניים"יאיר טוקר1
הזמר אבי לנקרי בסינגל חפלות חדש בלחנו ומילותיו של שמואל סאן שאחראי גם לעיבוד וההפקה המוזיקלית (מזרחי, מוזיקה)
יניב בן משיח מארח בדואט את ליאור נרקיסיניב בן משיח מארח בדואט את ליאור נרקיסיאיר טוקר16
הזמר יניב בן משיח אירח במופע שערך ב'רידינג 3' את חברו הזמר ליאור נרקיס לדואט מרגש מתוך אלבומו האחרון של יניב בן משיח - 'השגחה מהשמים' • צפו בביצוע (מזרחי, מוזיקה)
"אֶשַּׁק אֲבָנַיִךְ אָחוֹן עֲפָרָיִךְ"'מידי חודש בחודשו': טעימה מפיוטי החודשאריאל כהן
המוזיקאי והמעבד אריאל כהן, מנהל מוסיקלי ומנצח של התזמורת למוסיקה קלאסית מזרחית פירקת אלנור מציג מידי חודש את הפיוטים הקשורים לחודש הבא עלינו לטובה (מזרחי)
מורי טרדיו בסינגל חדש  - "מתפלל לאבא"מורי טרדיו בסינגל חדש - "מתפלל לאבא"יאיר טוקר5
הזמר מורי (מרדכי) טרדיו (27) מחשמונאים בן למשפחה חב"דית מוסיקאלית מצפת, בסינגל חדש אותו כתב והלחין שי אוחיון ובעיבודו המוזיקלי של המפיק ציקי זנתי (מזרחי, מוזיקה)
מור אלקיים בסינגל חדש - "תגלו לי איך"מור אלקיים בסינגל חדש - "תגלו לי איך"יאיר טוקר1
הזמר והפייטן מור אלקיים בסינגל חדש אותו הפיק ועיבד אריאל אלקיים. מתוך אלבום הבכורה של מור אלקיים, בנו של הזמר הוותיק ג'קי אלקיים (מזרחי, מוזיקה)
שחר אבקשך: החידה שמפצלת את הפיוטשחר אבקשך: החידה שמפצלת את הפיוטרוני איש רן6
הפייטן רוני איש רן בטור סיום עונת שירת הבקשות של יהודי חאלב וירושלים המסתיימת בשבת הגדול והפעם על פיוטי הסיום וחידת המקאמים שהם מושרים בהם (מזרחי, מוזיקה)
"יודוך כל המיחלים" - המסע בין המקאמים"יודוך כל המיחלים" - המסע בין המקאמיםרוני איש רן4
הפייטן רוני איש רן בטור נוסף על נבכי המקאמים והפיוטים של שירת הבקשות של יהודי חאלב וירושלים והפעם על הפיוט 'יודוך כל המיחלים', אחד המורכבים שבשירת הבקשות (מזרחי)
"י-ה ריבון עלם": מלחין בן דורנו בבקשות?"י-ה ריבון עלם": מלחין בן דורנו בבקשות?רוני איש רן2
פיוטו האהוב של ר' ישראל נג'ארה מבוצע ב-2 לחנים מרכזיים האחד המסורתי ואילו השני הולחן על ידי מרדכי כלפון, המלחין העיוור. הפייטן רוני איש רן מסביר על הפיוט וביצועיו (מזרחי)
מלא פי שירה - איך השתבשה מנגינת הפיוטמלא פי שירה - איך השתבשה מנגינת הפיוטרוני איש רן1
הפיוט מלא פי שירה, מכיל כמה מקאמים משתנים, הוא נפתח במקאם עג'אם ומסתיים בו אך בגובה צליל שונה. מה הסיבה לכך שהמסורת המוזיקלית השתבשה עם השנים? (מזרחי)
חיים חדד בסינגל חדש: להרגיש את המנגינהחיים חדד בסינגל חדש: להרגיש את המנגינהיאיר טוקר36
חיים חדד בסינגל שלישי קצבי מתוך אלבום המאגד בתוכו את שירי הכניסה לחופה המוכרים בביצועים חדשים. מילים: מיכאל קריספין, לחן: אסף משיח והפקה מוזיקלית יניב כרמלי (מזרחי)
החזן דוד שירו בסינגל חדש - 'ליבי לירושלים'החזן דוד שירו בסינגל חדש - 'ליבי לירושלים'יאיר טוקר7
סינגל הראשון מתוך הדיסק החדש של החזן דוד שירו שיר שבמקורו ביצעה זמרת מצרית וכאן במילות של פיוט על ירושלים האהובה. הפקה ועיבוד אריאל כהן (מזרחי, מוזיקה)
"חי ונעלם" - הפלישה האשכנזית לבקשות"חי ונעלם" - הפלישה האשכנזית לבקשותרוני איש רן3
איך הגיעה מנגינה רוסית אל שירת הבקשות הספרדית? מה מקורה של המנגינה וכיצד עם השנים מנצח הקול השני את הקול הראשון. הפייטן רוני איש רן בטור בקשות חדש(מזרחי)

מזרחי

מוזיקה מזרחית מקפיצה אותך? כאן תמצא אותה. כל הלהיטים החמים ביותר של המוזיקה המזרחית יהודית, בכיכר השבת. סינגלים, קליפים שירים חדשים ותגליות. האזנה נעימה.

כיכר facebook