מרדכי לביא  נהגים של..  ניסים בלאק  ניסים..
"יום קדוש ומבורך" - פסגת שירת הבקשות"יום קדוש ומבורך" - פסגת שירת הבקשותרוני איש רן3
הפתיחה "יום קדוש ומבורך" של ר' רפאל ענתבי שונה מרוב הפתיחות שמורכבות מפסוקים. הפייטן רוני איש רן מסביר בטור נוסף מסדרת הכתבות על הפתיחה החגיגית וענייניה (מזרחי)
שחר אבקשך - רצף שמונת פיוטי השבתשחר אבקשך - רצף שמונת פיוטי השבתרוני איש רן3
לאחר פיוטי השחר בהם עסקנו עד עתה, מגיע תורם של פיוטי השבת. הפייטן רוני איש רן בסדרת כתבות מקיפה ומרתקת על שירת הבקשות של יהודי חאלב וירושלים (מזרחי, מוזיקה)
הפרויקט של רביבו - מחרוזת נגילה הללוי-ההפרויקט של רביבו - מחרוזת נגילה הללוי-היאיר טוקר22
מחרוזת "נגילה הללויה" מתוך האלבום החדש של הפרויקט של רביבו שייצא בקרוב. אלבום שכולו שירי מסורת, חידושים לשירים והפיוטים האהובים מבית אבא (מזרחי, מוזיקה)
ילד הפלא נהוראי תורג'מן - "דרך השירים"ילד הפלא נהוראי תורג'מן - "דרך השירים"יאיר טוקר3
ילד הפלא, נהוראי תורג'מן, בסינגל חדש בלחנו ומילותיו של מוטי אוחיון. על ההפקה המוזיקלית והעיבודים אחרי מנהלו האישי של תורג'מן, ציקי זנתי (מזרחי, מוזיקה)
שחר אבקשך: "הדרבי הקדוש" של הבקשותשחר אבקשך: "הדרבי הקדוש" של הבקשותרוני איש רן4
הפייטן רוני איש רן בטור נוסף מסדרת הכתבות על שירת הבקשות של יהודי חאלב וירושלים והפעם על הפיוט 'יסד בסודו' אחד האהובים והפופולריים בשירת הבקשות (מזרחי)
שחר אבקשך: 3 הפיוטים עם אותה המנגינהשחר אבקשך: 3 הפיוטים עם אותה המנגינהרוני איש רן1
לחן הפיוט "שחר אבקשך" מופיע בשלושה פיוטים, מה הסיבה לכך? הפייטן רוני איש רן בכתבה נוספת מסדרת הכתבות על רזי שירת הבקשות של יהודי חאלב וירושלים (מוזיקה, מזרחי)
"כמה אלוקיי" - אחד משיאי שירת הבקשות"כמה אלוקיי" - אחד משיאי שירת הבקשותרוני איש רן4
הפייטן רוני איש רן בסדרת כתבות מיוחדת על שירת הבקשות של יהודי חאלב וירושלים והפעם על הפיוט "כמה אלוקיי" במקאם חוסייני, המקאם ההררי המיוחד (מוזיקה, מזרחי)
שחר אבקשך: הפתיחה הקצרה והזועקתשחר אבקשך: הפתיחה הקצרה והזועקתרוני איש רן5
הפייטן רוני איש רן בטורו השבועי על שירת בקשות יהודי חאלב והפעם פתיחת 'ברון יחד', תפקידה ומדוע היא ממוקמת באמצע רצף פיוטים ולמה דווקא במקאם חוסייני הזועק (מזרחי)
שחר אבקשך: חשבון הנפש של הבקשותשחר אבקשך: חשבון הנפש של הבקשותרוני איש רן6
הפייטן רוני איש רן בפרק נוסף בסדרת הבקשות של 'כיכר השבת' מסביר את כל מה שרציתם לדעת על שירת הבקשות של יהודי חאלב וירושלים והפעם על הפיוט אודה לא-ל (מזרחי)
נדב מירנדה בסינגל בכורה - ילדים טוביםנדב מירנדה בסינגל בכורה - ילדים טוביםנתנאל לייפר2
הזמר נדב מירנדה בסינגל בכורה אותו הלחין המוזיקאי שרון אבילחק שגם כתב את המילים יחד עם אודי דוד. על ההפקה המוזיקלית והעיבודים אחראי דורון אלימלך (מוזיקה, מזרחי)
פתיחות - אז יש מנגינה או אין  מנגינה?פתיחות - אז יש מנגינה או אין מנגינה?רוני איש רן3
הפייטן רוני איש רן בכתבה נוספת בסדרה על שירת הבקשות של יהודי חאלב וירושלים והפעם הסבר מעמיק על נושא הפתיחות כיצד הן מורכבות מוזיקלית ואיך הן קורות (מזרחי)
שחר אבקשך - טקסט או מוזיקה מי ינצח?שחר אבקשך - טקסט או מוזיקה מי ינצח?רוני איש רן3
הפייטן רוני איש-רן בכתבה נוספת מסדרת הכתבות 'שחר אבקשך' על שירת הבקשות והפעם על הקשר שבין שני פיוטים ואיך מתגברים על המקאמים השונים בכל פיוט (מזרחי, מוזיקה)
עונת "שירת הבקשות" נפתחה בצפת | צפועונת "שירת הבקשות" נפתחה בצפת | צפויאיר טוקר10
עונת הבקשות בצפת נפתחה בליל השבת בניצוחו של החזן העולמי יחיאל נהרי לצד עשרות חזנים בביה"כ אבוהב. צפו בתיעוד מסעודה שלישית שנמשכה לאחר צאת השבת (מזרחי)
שחר אבקשך: הבקשות הן בית ספר לפיוטיםשחר אבקשך: הבקשות הן בית ספר לפיוטיםרוני איש-רן4
סדרת הכתבות של "כיכר השבת" שיכניסו אתכם לעולם הבקשות, הפייטן רוני איש-רן מסביר השבוע על מבנה הפיוט "אנא הושע" והסולואים הראשונים של הערב (מזרחי)
בלדת הרוק החורפית של יוסף עבאדי: "אבי שבשמיים"בלדת הרוק החורפית של יוסף עבאדי: "אבי שבשמיים"יאיר טוקר
יוסף עבאדי ששיתף פעולה בעבר עם טובי הכותבים והמלחינים בתחום, צולל כעת למים העמוקים, כשהוא חתום הן על מילות השיר והן על הלחן. האזינו (מוזיקה)
שחר אבקשך - הפתיחות ותפקידן בבקשותשחר אבקשך - הפתיחות ותפקידן בבקשותרוני איש-רן5
הפייטן והמוזיקאי רוני איש-רן מסביר מידי שבוע על הפיוטים וסדר שירת הבקשות הנהוגה בקרב יהודי ירושלים וחאלב בלילות החורף הארוכים מבראשית ועד לשבת הגדול (מזרחי)
אריאל זינו בסינגל בכורה - 'אור האמת'אריאל זינו בסינגל בכורה - 'אור האמת'יאיר טוקר7
הזמר אריאל זינו (20) בשיר בכורה אותו כתב מיכאל קריספין והלחין אסף משיח. על המיקס והמאסטרינג הופקד עמוס כהן ועיבד שלומי יפרח (מזרחי, מוזיקה)
אלבום פיוטים מקורי למנשה אליאס • האזינואלבום פיוטים מקורי למנשה אליאס • האזינויאיר טוקר4
עורך הדין מנשה אליאס באלבום פיוטים אותם הלחין מחדש. את הפיוטים מבצעים גדולי הפייטנים בארץ ובחו"ל, משה חבושה ודוד שירו בהפקתו המוזיקלית של אריאל כהן (מזרחי)
רבנים ואישי ציבור בפתיחת שירת הבקשותרבנים ואישי ציבור בפתיחת שירת הבקשותכיכר השבת14
עם פתיחת עונת שירת הבקשות, קיימה חברת הבקשות "תהילה לדוד" ערב חגיגי כמסורת יהודי מרוקו, בהדרכתו של הפייטן אביהוא אלבאז בהשתתפות רבנים ואישי ציבור (מזרחי)
שחר אבקשך: שירת הבקשות שלא הכרתםשחר אבקשך: שירת הבקשות שלא הכרתםרוני איש -רן16
תמיד רציתם לדעת יותר על שירת הבקשות? להבין מה קורה שם מוזיקלית וטקסטואלית? סדרת כתבות חדשה עם הפייטן והמוזיקאי רוני איש-רן לאורך עונת הבקשות עד פסח (מזרחי)
"כן, זה רבנו": השיר שילווה את העולים לאומן"כן, זה רבנו": השיר שילווה את העולים לאומןיאיר טוקר28
ימים ספורים לפני ראש השנה ועם תחילת הרכבת האווירית אל ציונו הקדוש של רבי נחמן מברסלב שבאומן, משתחרר ביצוע חדש של אליקם בוטה לעולים לציונו של רבי נחמן: "כן זה רבנו" (מוזיקה)
סינגל-קליפ חדש לאופיר סלומון  - חבר שליסינגל-קליפ חדש לאופיר סלומון - חבר שלייאיר טוקר8
אופיר סלומון בשיר חדש, חמישי מתוך אלבום הבכורה שלו עליו הוא עמל בימים אלו. השיר נכתב על ידי מיכאל קריספין הולחן על ידי דוד זיגמן וזכה לעיבודו של יעקב למאי (מזרחי)
ציון יחזקאלהלילה ב'אור החיים': סליחות עם ציון יחזקאליאיר טוקר
הפייטן העולמי ציון יחזקאל הגיע לביקור קצר בישראל, והערב (שלישי) יתארח במעמד הסליחות בישיבת 'אור החיים' בראשות חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי ראובן אלבז • צפו (מזרחי)
"תרימו את הקצב": דוד ריימונד חוזר"תרימו את הקצב": דוד ריימונד חוזרכיכר השבת1
דוד ריימונד, אחד מחלוצי הזמר המזרחי-הדתי מתקופת הקלטות וערוצי הקודש, חוזר עם סינגל חדש: "תרימו את הקצב". האזינו (מוזיקה)
בנימין ישראל בסינגל שני: שעון החולבנימין ישראל בסינגל שני: שעון החוליאיר טוקר
זמר החתונות בנימין ישראל, בסינגל אלולי חדש מתוך אלבום הבכורה עליו הוא עובד עם המפיק המוזיקלי יואל בן שושן (מזרחי, מוזיקה)
חיים חדד בסינגל קליפ חדש - הסוד שליחיים חדד בסינגל קליפ חדש - הסוד שלייאיר טוקר73
הזמר הצעיר חיים חדד בסינגל חדש. על המילים אחראי מיכאל קריספין ואילו הלחן המנהל האישי של חדד - אסף משיח. עיבוד והפקה מוזיקלית: אורן איתן (מזרחי, מוזיקה)

מזרחי

מוזיקה מזרחית מקפיצה אותך? כאן תמצא אותה. כל הלהיטים החמים ביותר של המוזיקה המזרחית יהודית, בכיכר השבת. סינגלים, קליפים שירים חדשים ותגליות. האזנה נעימה.

כיכר facebook