יוסף בן עטר במחרוזת מרוקאית חגיגיתיוסף בן עטר במחרוזת מרוקאית חגיגיתיאיר טוקר12
הפייטן יוסף בן עטר משיק לכבוד חג הפסח מחרוזת מרוקאית חגיגית בעיבודו המוזיקלי של המעבד ציקי זנתי. יעוץ מוסיקלי - הפייטן מיכאל פרץ (מוזיקה, מזרחי)
"יפה ותמה": אבי דלבנטי בגרסת האנימציה"יפה ותמה": אבי דלבנטי בגרסת האנימציהיאיר טוקר28
הזמר אבי דלבנטי בביצוע מחודש ללהיט המרוקאי שכתב רבי שלמה אביטבול זצ״ל. על העיבוד וההפקה המוסיקלית אחראים מקסים משעלי ומיכאל אבו (מזרחי, מוזיקה)
ישי בן חיים במחרוזת "לכבוד חמדת לבבי"ישי בן חיים במחרוזת "לכבוד חמדת לבבי"יאיר טוקר3
החזן והפייטן ישי בן חיים במחרוזת "לכבוד חמדת לבבי" שבתוכה כלול שירים לכבוד ברית המילה ושירים לכבוד צאת השבת בסגנון ערבי, מרוקאי וירושלמי בעיבודו של חנן גדג' (מזרחי)
אבי צליח בשיר מרגש לכבוד הבבא סאלי זיע"אאבי צליח בשיר מרגש לכבוד הבבא סאלי זיע"איאיר טוקר3
ימים ספורים לפני ההילולה השנתית של הבבא סאלי זיע"א, משיק הזמר ונגן הבוזוקי אבי צליח שיר חדש לכבודו ולזכרו של הצדיק שכתב אבי בוזגלו ללחן יווני. עיבוד: ציקי זנתי (מזרחי)
להקת 'מולאנא' ב"שיר המקאם" • האזינולהקת 'מולאנא' ב"שיר המקאם" • האזינונתנאל לייפר1
להקת מולאנא - גלעד חזן ונירי שדה בסינגל חדש שהפעם מוקדש למקאמים המזרחיים. חזן ושדה כתבו את המילים ואילו הלחן וההפקה המוזיקלית של שדה (מוזיקה מזרחית)
ישראל סוסנה ותזמורתו עם אמן הבוזוקי אבי צליחישראל סוסנה ותזמורתו עם אמן הבוזוקי אבי צליחיאיר טוקר19
אבי צליח, המלווה בין היתר את אברהם פריד בהופעותיו, חבר לתזמורתו של המעבד ישראל סוסנה, ובמהלך אירוע יוקרתי ביצע צליח עם התזמורת מחרוזת יוונית משובחת (מזרחי)
דוד חפצדי בסינגל חדש: את השמחה לא נעצורדוד חפצדי בסינגל חדש: את השמחה לא נעצוריאיר טוקר1
הזמר דוד חפצדי בסינגל חדש שאת מילותיו כתב בעצמו על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראים נתנאל אברהם ודורון אלימלך (סיגנלים וקליפים)
אבי צליח ומישל שריקי בדואט:  "יחד ננצח"אבי צליח ומישל שריקי בדואט: "יחד ננצח"יאיר טוקר6
היוצר גבריאל סרוסי כתב והלחין, מישל שריקי ואבי צליח מבצעים "יחד ננצח" כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי ציקי זנתי (מזרחי, מוזיקה)
משה לוק מחדש את הפיוט המרוקאי העתיקמשה לוק מחדש את הפיוט המרוקאי העתיקנתנאל לייפר8
לקראת הימים הנוראים, משיק הזמר והפייטן משה לוק סינגל חדש בו הוא מבצע את הפיוט העתיק "אליך השם", בלחן אשר לקוח מתוך "שירת המלחון" והשתרש ביהדות מרוקו. עיבוד: אלעד לוי (מזרחי)
ישי בן חיים במחרוזת "י-ה שמע אביוניך"ישי בן חיים במחרוזת "י-ה שמע אביוניך"יאיר טוקר3
בעיצומו של חודש הרחמים והסליחות ולקראת יום הדין הממשמש ובא, ולקראת אלבומו החדש הפייטן ישי בן חיים משחרר סינגל שני מחרוזת "יה שמע אביוניך" (מזרחי, מוזיקה)
אליקם בוטה מחדש את הפיוט התימני הידועאליקם בוטה מחדש את הפיוט התימני הידועיאיר טוקר16
בפתחו של חודש הרחמים והסליחות משיק כוכב הזמר הדתי אליקם בוטה גרסה מיוחדת וסוחפת לפיוט "אם ננעלו" של גדול משוררי יהדות תימן רבי שלום שבזי. עיבוד: DJ ניסו סלוב (מוזיקה)
שראל סופר בקאבר חדש: "אבא גדול"שראל סופר בקאבר חדש: "אבא גדול"יאיר טוקר4
הזמר שראל סופר בקאבר לשיר 'אבא גדול' אותו כתב והלחין במקור אבי אוחיון. המילים נכתבו מחדש על ידי שראל סופר. על העיבוד והפקה מוזיקלית: תמיר צור (סינגלים וקליפים)
נתנאל בר יוחאי במחרוזת סליחות • האזינונתנאל בר יוחאי במחרוזת סליחות • האזינויאיר טוקר18
הזמר הצעיר נתנאל בר יוחאי, חוגג יום הולדת 20 במחרוזת סליחות, לכבוד חודש הרחמים והסליחות. על העיבוד וההפקה המוזיקלית - "היוצרים" (מוזיקה מזרחית)
ישי בן חיים ואבי צליח בדואט: אדון הסליחותישי בן חיים ואבי צליח בדואט: אדון הסליחותיאיר טוקר21
החזן ישי בן חיים המשמש שנים רבות כחזן בניו יורק ומקסיקו בדואט עם הזמר ונגן הבזוקי אבי צליח לקראת תחילת אמירת הסליחות. עיבוד והפקה מוסיקלית: חנן גד'ג (מזרחי, מוזיקה)
מאור נוף בסינגל חדש - "דרך מלוכה"מאור נוף בסינגל חדש - "דרך מלוכה"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר מאור נוף בסינגל חדש, שישי במספר - 'דרך מלוכה', בו הוא ממשיך לשתף את הקהל בתהליך התשובה שעובר עליו, הפעם בלחן קצבי ושמח (סינגלים וקליפים)
אופיר סלומון במחרוזת חפלה סוערת וקצביתאופיר סלומון במחרוזת חפלה סוערת וקצביתיאיר טוקר7
הזמר והפייטן אופיר סלומון ב'מחרוזת חפלה' המכילה בתוכה את מיטב הלהיטים מהמוזיקה הערבית של שנות התשעים ועם להיט הגדול 'Ya Lili' שיצא בסוף שנת 2017. עיבוד: שי ראובני (מזרחי)
"איכה ישבה בדד": יובל טייב מקונן בכותל"איכה ישבה בדד": יובל טייב מקונן בכותליאיר טוקר6
הזמר יובל טייב, ביקר בשריד בית מקדשנו, הכותל המערבי בליל צום תשעה באב וקרא את מגילת איכה במנגינה המסורתית והנוגה (מזרחי)
דוד חפצדי במחרוזת כורדית מקפיצהדוד חפצדי במחרוזת כורדית מקפיצהיאיר טוקר
הזמר דוד חפצדי ממשיך בסדרת המחרוזות ועכשיו משחרר מחרוזת כורדית מקפיצה חדשנית ומרעננת בעיבודו של נתנאל אברהם המוכשר לצד טובי הנגנים (מוזיקה מזרחית)
חיים בר בסינגל חדש - "לכה דודי"חיים בר בסינגל חדש - "לכה דודי"יאיר טוקר3
הזמר חיים בר בסינגל חדש - "לכה דודי". את השיר כתב והלחין דודו מתנה. העיבוד המוזיקלי המושקע של איבי קזאס (מזרחי, מוזיקה)
אבי בבאי בסינגל בכורה - "שיר החפלה"אבי בבאי בסינגל בכורה - "שיר החפלה"יאיר טוקר1
הזמר אבי בבאי בסינגל בכורה קצבי ומושקע שנקרא "שיר החפלה" אותו כתבה קטרין ברכה והלחינו בנימין ישראל ודוד ביתן אשר חתום גם על העיבוד וההפקה. בבאי עובד בימים אלו על אלבום הבכורה עם טובי הכותבים המלחינים והמעבדים הטובים בארץ (סינגלים)
אלי בן הרוש בסינגל חדש - האור שבלבאלי בן הרוש בסינגל חדש - האור שבלביאיר טוקר2
הזמר אלי בן הרוש בסינגל רביעי מתוך אלבום הבכורה עליו הוא עובד בימים אלו. השיר נכתב על ידי קטרין ברכה ללחן יווני עממי ועיבוד של לירן אלקובי צד טובי הנגנים (מוזיקה, מזרחי)
משה חבושה בביצוע מיוחד - "שיר המעלות"משה חבושה בביצוע מיוחד - "שיר המעלות"ישראל כהן21
כמידי שנה נערכת בבית הכנסת עדס, לעדת החלאבים שבשכונת נחלאות בירושלים תפילה חגיגית לציון יום העצמאות. החזן העולמי משה חבושה הרעיד קהל שלם ביצירותיו המופלאות. אחד הקטעים שבלטו ביופיים היה שיר למעלות שמתוך תפילת ערבית בלחן של שיר התקווה, ההימנון של המדינה, לציון יום הולדתה ה-70 (מזרחי)
מימונה, ארכיוןכנסו לקצב: פלייליסט מימונה מקפיץ ב'כיכר'משה פריגן3
ביקשנו ממשה פריגן, המומחה שלנו למרוקו ומרוקאים לבנות לנו פלייליסט מוזיקלי מקפיץ ואותנטי לרגל המימונה. בתפריט: להקת שפתיים, שייך מואיזו וכמובן "אעופה אשכונה" (מוזיקה)
"מי ימלל גבורותיך": ציון יחזקאל בביצוע מיוחד • צפו"מי ימלל גבורותיך": ציון יחזקאל בביצוע מיוחד • צפוכיכר השבת15
אחד השירים הספרדים הבולטים של חג הפסח הוא "מי ימלל גבורותיך" • צפו בביצוע ענק ומיוחד של גדול החזנים ציון יחזקאל ותזמורת פירקת אלנור בניצוחו של אריאל כהן (מוזיקה)
13 פייטנים וזמרים בביצוע ל"יפה ותמה" • צפו בווידאו13 פייטנים וזמרים בביצוע ל"יפה ותמה" • צפו בווידאוכיכר השבת9
13 פייטנים וזמרים כבשו את העיר אשקלון בשבת 'שירה' והשתתפו בשירת הבקשות ובחזנות במהלך השבת, לקינוח סיימו במופע משותף במלווה מלכה • צפו בתיעוד (מוזיקה)
ערן לחמי בסינגל חופה חדש - "בואי כלה"ערן לחמי בסינגל חופה חדש - "בואי כלה"יאיר טוקר7
הזמר והיוצר ערן לחמי בסינגל חופה מרגש אותו כתב והלחין עם נאור סינואני שהופקד גם על ההפקה המוזיקלית. סינגל שני מתוך אלבום הבכורה של לחמי (מזרחי, מוזיקה)

מזרחי

מוזיקה מזרחית מקפיצה אותך? כאן תמצא אותה. כל הלהיטים החמים ביותר של המוזיקה המזרחית יהודית, בכיכר השבת. סינגלים, קליפים שירים חדשים ותגליות. האזנה נעימה.

כיכר facebook