אאא

לפני כ-15 שנה, כשהעידן הטכנולוגי היה עוד בראשית הדרך, בימים שמחשבים וציוד היקפי לא היו בנמצא בכל בית, הקימו שני יזמים חרדים צעירים באחת מסמטאות שכונת גאולה, חנות קטנה שהביאה את הבשורה הטכנולוגית לציבור החרדי - מחשבים וציוד היקפי וכל האבזרים הנלווים שנדרשים לכל אחד. החנות בישרה על עידן חדש של מקצועיות וחדשנות בתחום.

צוות היזמים שהגה את רעיון החנות החליטו שהם כאן בשביל להיות וללוות את ציבור החרדי עוד שנים רבות. במרוצת השנים, 'מרכז המחשב' הפכה להיות הרשת הוותיקה והמתקדמת ביותר. גם בזמן טלטלות רבות שעבר על ענף המחשבים, 'מרכז המחשב' המשיכה במסורת רבת השנים והובילה את שוק המחשבים וציוד ההיקפי בציבור החרדי.

אבני הדרך שעמדו לנגד עיניי היזמים נשמרים עד עצם היום הזה. באמינות וחדשנות ללא פשרות תוך שימת דגש על שירות מקצועי המותאם אישית לכל לקוח ולקוח. כל זה מתוך אמונה שלמה שגם לציבור החרדי מגיע ליהנות ממוצרים איכותיים ומותאמים אישית לכל אחד. צוות החנויות הוותיק מכיר את הצרכים המדויקים של הקהל הרב ומלווה בנאמנות משפחות שלמות, עסקים וחברות רבות במשך שנים רבות.

לפני כשנתיים התרחבה הרשת ובלב רחוב מלכי ישראל בשכונת גאולה נפתח סניף חדש גדול ומרווח של 'מרכז המחשב' כאשר מיטב אנשי ירושלים מכל גווני הקשת מצביעים ברגליהם ובאים לרכוש ממיטב המוצרים של החנות. ציוד אישי למשפחות יחד עם אנשי עסקים שרוכשים את הציוד עבור החברות שבבעלותם.

ההצלחה של הרשת בסייעתא דשמייא מורכבת ממספר גורמים שהם ה'אני מאמין' של הבעלים וצוות החנויות. דגש ראשון הושם על מוצרי החנות, הנבחרים בקפידה רבה ממיטב החברות בעולם כך שהצרכן מקבל את המוצר הטוב ביותר במסגרת התקציב שהוא מחליט להשקיע. בנוסף צוות החנויות נותן ליווי מקצועי לאורך זמן גם תקופה ארוכה לאחר הרכישה בפועל.

לפני כשנה הרשת הרחיבה את פעילותה ופתחה חנות נוספת בלב ליבה של עיר הקודש בני ברק באמצע רחוב רבי עקיבא. מרגע הפתיחה ועד היום עברו אלפי לקוחות מרוצים שברכו בליבם על היוזמה להרחיב את נתינת השירותים של 'מרכז המחשב' גם במרכז הארץ.

'המחלקה הראשונה'

בימים אלו חנכו ברשת 'מרכז המחשב' את סניף הדגל של הרשת. סניף 'המחלקה הראשונה' הממוקם במרכז ההייטק הירושלמי בהר חוצבים. הסניף יספק שירות מקצועי ומתקדם לחברות ולאנשי העסקים המרוכזים במקום וייתן בנוסף מענה מושלם לתושבים הרבים בשכונות.

בחנויות הרשת ניתן למצוא מחשבים, מדפסות, מצלמות, מערכות שמיעה וסאונד וכן ציוד היקפי משלים כגון כרטיסי זיכרון, כונני איחסון, אוזניות, מיכלי צבע למדפסות ובנוסף מחלקה שלמה של תוכנות הפעלה ומערכות מחשב מתקדמות.

המיקום האסטרטגי של סניף 'המחלקה הראשונה' יפתור  את בעיות החניה ובזבוז הזמן היקר שהולך לאיבוד בנסיעה למרכז העיר. צוות מקצועי ומיומן ילווה את הקונים בסניף תוך מתן שירות מקצועי ומפנק וזאת מבלי לפגוע במחירים המיוחדים והמשתלמים של הרשת.

לרגל הפתיחה יתקיים מרתון של יריד מיוחד בין התאריכים 03.12 עד 05.12  עם מחירים זולים ומשתלמים. עד כ 50% הנחה על כל המחלקות והמוצרים. במחירים שאסור לפספס.

שעות פתיחה: בין 17:00 ל-22:00 בלילה.

'מרכז המחשב' הרשת המובילה ביותר בציבור החרדי, סניף 'המחלקה הראשונה' קריית המדע 6 הר חוצבים ירושלים. כניסה ב', קומה שניה.