חג השבועות. אילוסטרציההסגולות המיוחדות שנוהגות בחג השבועות
ד' בסיון תשעח | 18.05.18
פילון האלכסנדרוני מביא מסורת שמנהג האיסיים בליל שבועות להיות נעורים כל הלילה, אבל מהיכן ההבטחה ל"מי שלא ישן בליל שבועות ישלים שנתו"?. הרב חיים פוקס מגיש, לרגל חג השבועות, את כל סגולות החג, המסורת והתפילות. וגם: הכל על תיקון ליל שבועות
חזתה את זה? "סימונה המיסטיקנית" נעצרהחזתה את זה? "סימונה המיסטיקנית" נעצרהקובי רוזן2
"סימונה המיסטיקנית", שטוענת כי יכולה לחזות את עתידם של אנשים, בהם ידוענים ופוליטיקאים, נעצרה אתמול בחשד להעלמת הכנסות של מאות אלפי שקלים בשנה (אקטואליה)
חוששים משפעת החזירים? קבלו מקבץ סגולותחוששים משפעת החזירים? קבלו מקבץ סגולותהרב חיים פוקס14
השפעת מכה ואסונות רבים פוקדים את הציבור החרדי. לצד החיזוק כהוראת גדולי ישראל, יש לא מעט סגולות שיכולות לסייע. הרב חיים פוקס מגיש מדריך מיוחד: שמות קודש ועשבי רוט"א (סגולות, יהדות)
סגולות להינצל מפל פגע רעהרב פוקס מגיש: סגולות נגד מחבליםהרב חיים פוקס21
גל הפיגועים שוטף את הארץ ואזרחים רבים מצטיידים באמצעי הגנה פיזים. הרב חיים פוקס מגיש: רשימת הסגולות לשמירה מכל פגע רע. מ"העז שבבית המטבחיים שמנה ממני" ועד לקמיעות. כנסו (סגולות)
נשים בכנס חרדיש"ס מנצלת את תמימותן של הנשיםעו"ד דב הלברטל160
"היום אלפי נשים יגיעו ל'יד אליהו', למופע אקסטטי של יהדות דלה. ש"ס תנצל את תמימותן" • דב הלברטל חושב שמארגני כנסי הנשים, הם "עניי הדעת וגדולי היצר" (חרדים)

מיסטיקה

מיסטיקה וסגולות בכיכר השבת - מי אינו רוצה סגולה שתושיע אותו? סגולה לפרנסה, לילדים, נגד עין הרע או לחתונה. במדור סגולות תמצאו הכל על עולם הנסתר, קבלה וישועות

כיכר facebook
הרב חיים פוקס
הרב חיים פוקס
סגולת היום: "פרשת המן", שניים מקרא
ו' בשבט תשעד37