חג השבועות. אילוסטרציההסגולות המיוחדות שנוהגות בחג השבועות
ד' בסיון תשעח | 18.05.18
פילון האלכסנדרוני מביא מסורת שמנהג האיסיים בליל שבועות להיות נעורים כל הלילה, אבל מהיכן ההבטחה ל"מי שלא ישן בליל שבועות ישלים שנתו"?. הרב חיים פוקס מגיש, לרגל חג השבועות, את כל סגולות החג, המסורת והתפילות. וגם: הכל על תיקון ליל שבועות
חזתה את זה? "סימונה המיסטיקנית" נעצרהחזתה את זה? "סימונה המיסטיקנית" נעצרהקובי רוזן2
"סימונה המיסטיקנית", שטוענת כי יכולה לחזות את עתידם של אנשים, בהם ידוענים ופוליטיקאים, נעצרה אתמול בחשד להעלמת הכנסות של מאות אלפי שקלים בשנה (אקטואליה)
חוששים משפעת החזירים? קבלו מקבץ סגולותחוששים משפעת החזירים? קבלו מקבץ סגולותהרב חיים פוקס14
השפעת מכה ואסונות רבים פוקדים את הציבור החרדי. לצד החיזוק כהוראת גדולי ישראל, יש לא מעט סגולות שיכולות לסייע. הרב חיים פוקס מגיש מדריך מיוחד: שמות קודש ועשבי רוט"א (סגולות, יהדות)
סגולות להינצל מפל פגע רעהרב פוקס מגיש: סגולות נגד מחבליםהרב חיים פוקס21
גל הפיגועים שוטף את הארץ ואזרחים רבים מצטיידים באמצעי הגנה פיזים. הרב חיים פוקס מגיש: רשימת הסגולות לשמירה מכל פגע רע. מ"העז שבבית המטבחיים שמנה ממני" ועד לקמיעות. כנסו (סגולות)
נשים בכנס חרדיש"ס מנצלת את תמימותן של הנשיםעו"ד דב הלברטל160
"היום אלפי נשים יגיעו ל'יד אליהו', למופע אקסטטי של יהדות דלה. ש"ס תנצל את תמימותן" • דב הלברטל חושב שמארגני כנסי הנשים, הם "עניי הדעת וגדולי היצר" (חרדים)
הסגולה היומיתסגולת היום: "פרשת המן", שניים מקראהרב חיים פוקס37

"פרשת המן" סגולה לפרנסה? כל השנה או רק ביום שלישי של פרשת בשלח? הרב חיים פוקס מביא מקורות. וגם: פרשת המן, להורדה (סגולות)

סגולה בדוקה ומנוסה
הסגולה היומיתסגולה נוראה: להתרחץ ברעלהרב חיים פוקס15

בכירה במפעל הפיס הואשמה בניסיון לרצח בגלל ששפכה כספית על דלת חברתה, בתגובה היא אמרה שרב אמר לה שזו סגולה • הרב פוקס במאמר על כספית (אל תנסו את זה בבית)

(אילוסטרציה: פלאש 90)
חלומותפתרון חלומות: שמונה חלומות נפוציםבת שבע ברטמן42

חלמתם שנכשלתם במבחן? שמישהו קרוב חלה או מת? בת שבע ברטמן מגישה פרויקט מיוחד: מה עומד מאחורי מה שאנחנו חולמים בלילה? ויש גם פתרון חלומות (בית)

(צילום: פלאש 90)
חלומותחלמתי חלום רע. יש סיבה לחשוש?הלכה יומית1

האם יש ממש בדברי חלומות, או שאין צורך לחוש לזה? השו"ת המלא על-פי פסקי מרן הרב עובדיה יוסף, וגם: הבהרה מיוחדת (סגולות, חלומות)

תפילה. אילוסטרציה
תפילותסגולת ערב ר"ח סיוון: תפילת השל"הכיכר השבת1

רבי ישעיהו הלוי הורוביץ, (השל"ה), חיבר תפילה מיוחדת להורים שיתפללו עבור ילדיהם שילכו בדרך הישר. את התפילה נהוג לומר בערב ראש חודש סיוון. כעת להורדה (סגולות)

מתפללים.
תפילותגדולי ישראל ו"השעה התשיעית"קובי רוזן3

היום בצהריים, בין 13:41 ל-13:50 זהו עת רצון לפי סגולת "השעה התשיעית", ובזמן הזה נהגו להרבות בתפילה. "כיכר השבת" חוזר לדעתם של גדולי ישראל על הסגולה הנפוצה (סגולות)

הראש"ל: המכה הרוחנית קשה מהבריאותית
מגפת הקורונההראש"ל: המכה הרוחנית קשה מהבריאותיתישי כהן10

הראשון לציון, הגאון רבי שלמה משה עמאר, מזהיר כי המגפה הרוחנית שנוצרה כתוצאה מהקורונה וסגירת הישיבות קשה יותר מהמגפה הבריאותית וקורא לאברכים לאמץ תלמידים (TV)

רבני ב"ב לדרעי: הסכנה במלון - מג' עבירות
על הwi-fi והטלוויזיהרבני ב"ב לדרעי: הסכנה במלון - מג' עבירותאלי רוטמן43

במכתב חריג, הבהירו רבני העיר בני ברק לשר הפנים אריה דרעי, מדוע הם מתנגדים בתוקף לפתוח wi-fi וטלוויזיה אפילו לאלו המבקשים, "זו סכנה, מדובר באחת מג' עבירות (חרדים)

מיסטיקה

מיסטיקה וסגולות בכיכר השבת - מי אינו רוצה סגולה שתושיע אותו? סגולה לפרנסה, לילדים, נגד עין הרע או לחתונה. במדור סגולות תמצאו הכל על עולם הנסתר, קבלה וישועות

כיכר facebook
הרב חיים פוקס
הרב חיים פוקס
סגולת היום: "פרשת המן", שניים מקרא
ו' בשבט תשעד37