אאא

בידיעה הזאת הוא לשם שינוי ממש לא היה מעורב. אחרי 23 שנים שמנחם כהן, חי, נושם ובועט תקשורת חרדית, החלטנו, החברים ב"כיכר השבת" לתת את הבמה לחבריו הקרובים, לאחל ולברך אותו בעוד עשרות שנים של עשייה במרכז הכיכר.

החברים סיוון וידידיה מאיר, ניסן שטרואכלר, שמואל ריבקין ומוטי לביא עצרו לרגע את ההכנות לשבת כדי לברך את כהן.

ידידיה וסיון מכירים את כהן מספר שנים ומפרגנים ליכולות העיתונאיות ולכישרון הכתיבה וההפקה של הבחור, “אנחנו בטוחים שגם בפרק כ"ד בתהילים ממשיכים להתקיים כישרון, תבונה, הומור ומקצועיות כמו בשנים הקודמות. בתקווה שרמוזה שם גם הקמת בית נאמן בישראל".

גם שטרואכלר, הכתב לענייני חרדים של "ידיעות אחרונות" לא נשאר חייב, “מאחר ונפוצה השמועה בכיכר שהשבת אתה בן 23 התכנסו ל-´יריעה´ זו כדי לברך שתמשיך לראות הצלחה בכל מעשה ידיך, שתמשיך לקצור פירות טובים המגיעים לרוב אחר עמל רב וחשוב מכול בבריאות עושר ושמחה".

שמואל ריבקין – ממנהלי אתר "חב"ד אונליין” היה חד משמעי כשאמר, "העיתונאי מנחם כהן התחיל במסדרונות col את הקריירה העיתונאית ומשם הוא ממשיך וימשיך להתפתח בכלי התקשורת החרדית. אני מאחל לו שימשיך לשמר את אישיותו ותכונותיו ויראה ברכה מרובה בכל מעשיו ובקרוב נדווח על חתונתו".

גם מגיש המהדורה המרכזית ברדיו “קול חי”, מרדכי לביא לא מפקיר את הזירה ומברך, “אני מאחל למנחם המשך עשייה פורייה וחשובה לפיתוח התקשורת החרדית בישראל. אני בטוח שהוא יהיה שותף לאתגרים הגדולים העומדים בפנינו בשנים הקרובות בהצלחה מרובה. הוא איש נדיר ומיוחד שיעשה לתקשורת החרדית כבוד רב".

לסיום, נציין את דבריו של הרבי מליובאוויטש על יום הולדת, "ביום ההולדת על האדם להתבודד, להעלות זיכרונותיו ולהתבונן בהם, והצריכים תיקון ותשובה - ישוב ויתקנם".

מזל טוב והרבה ברכות.

אתם, הגולשים והחברים, מוזמנים להצטרף ולאחל באמצעות מערכת הטוקבקים את איחוליכם למנחם.

נ.ב

מנחם, מתאים לך לא לעצור בעד עצמך, לערוך ולתת את חותמך אפילו בידיעה הזו. ככה זה כשאתה פרפקציוניסט ואיכפתי.