אאא

גם הציניקנים הגדולים ביותר בישראל מתקשים בימים אלה להסתיר את חיוכם נוכח מצעד הצביעות הגדול בהיסטוריה של ישראל המתחדשת.

גם אבי אבות הצביעות שבזעקת ה´קוזק הנגזל´ של ח"כ זבולון אורלב שניה לאחר שעזב את קואליציית ההתנתקות. כשבעוד שעל מכנסיו טרם יבש הדבק כבר הטיף מוסר לחכ"י יהדות התורה´ על ´עזרתם להינתקות´, מחווירה לעומת מצעד הצביעות או במקרה הטוב האיוולת, של הפרשה הנוכחית.

הממשלה. הכנסת. היועמ"ש לממשלה. הרמטכ"ל. המשטרה. התקשורת הכתובה והאלקטרונית. ביה"מ השלום ועוד מעט המחוזי ובוודאי יגיע גם לעליון עסוקים ב´פרשת´... ´מסמך גלנט´...וואלה!!! לראשונה נחשפנו ליועץ תקשורת המייעץ לאישי ציבור המייעדים עצמם לתפקידים בכירים ומלאי אחריות. באמת גילוי ענק וחשיפה ´בלעדית´ ו´שאפו´ לערוץ 2.

אינני מטיל דופי חלילה בידידי הטוב והמוכשר אברהם קרויזר שנחקר במשטרה על המסמך שכביכול נכתב ע"י ´ארד תקשורת´ והודיע קבל עם ומצלמה – שהמסמך הנו זיוף. לא אחשוד בכשרים חלילה ואתייחס ללשון הרע וכאילו שמדובר ב´אבי אבות הספינים´ מבית היוצר של אייל ארד. אגב, אני סבור שכדי להצליח לפאר, להלל ולשבח את הלקוח שלך אינך צריך להכפיש אחרים. זו, אגב, עוד הוכחה שהמסמך שנחשף הנו זיוף שכן אין לי ספק שכך נוהג גם משרדו של ארד שכאן המקום לשבח את תפקודו וטיפולו במשבר.

אבל אתם מוכנים להסביר לאדיוט כמוני מה הבעיה!?

וכי כבוד ראש הממשלה, עליו מוטלת האחריות הביטחונית על ישראל והמופקד על שירותי הביטחון והביון שלנו לא שכר את שירותיו של יועץ תקשורת!?.

אחד מהם, למיטב זכרוני, אף שכר את שירותיו של יועץ מאוד מוכר. אפ´ שמו מאוד דומה ליועץ ששמו נקשר בפרשה. ואתם יודעים; הוא שכר את שירותיו של יועץ תקשורת שיעזור לו להסביר את מהלך ההתנתקות נוכח אנשי הביטחון הבכירים ביותר ובכללם רמטכ"ל לשעבר שזעקו ורקעו ברגליהם שהדבר מסכן את בטחון ישראל. מישו יודע להסביר מה זה היה ´פורום החווה´!? זה שם קוד ליחידה צבאית או פורום פוליטי מקצועי שעסק ב´ספינים´ ומכר תותים לאסקימוסים המורעבים... !? אני בטוח אמנם שהם חלילה. חלילה וחס. לא יעצו לו להעמיק את הקרע או להשחיר את פניהם של יריבים פוליטיים...אבל בכל זאת יועצי תקשורת ב´פורום´ כל כך בטחוני...!?

וכי מותר לשכור את שירותיהם של יועצי תקשורת לתפקיד משני ביותר של שר ביטחון או נשיא מדינה שיכול בהינף קולמוס לשחרר אסירים כשדם יהודי על ידיהם!? או להכריז על ויתורים כאלה או אחרים!?

וכי מותר לשכור את שירותיו של יועץ תקשורת שיעזור להסיט את דעת הקהל בעד עסקת שבויים שכל זרועות הביטחון של ישראל מתנגדים לה!?

תגידו, בשקט, ושאפחד מערוץ 2 לא ישמע...נשיא ארה"ב המופקד על שלום העולם כולו ובידיו מופקד הצופן שיכול להחריב את העולם כולו או לשלוח גייסות למרחבי העולם...אגלה לכם משו...הוא שכר שירותים מיועץ תקשורת...אתם לא מאמינים...וואלה שרק לא איחקר על כך...רק שמעתי/קראתי...לא באמת ראיתי מסמך...

אז בבקשה...הפסיקו עם מחול השדים הקיקיוני הזה שעבר כבר את גבול הטעם הטוב.

הצביעות בצה"ל לא חדשה

אני נזכר בסיפור קצר שאירע, לא תאמינו, בצה"ל בישראל שתחת עינם הפקוחה של היועה"מ לממשלה ואושיות החוק והדמוקרטיה והתחיקה והשמיקה וזרועות הביטחון.

היה היה בחור בשם דני נווה. לימים שר הבריאות... שביקש להתמנות כדובר צה"ל. אך אבוי. ´לפתע´ גילו אושיות החוק והתקשורת שהאיש היה. לא פחות ולא יותר – יועץ תקשורת של שר הביטחון, מישה ארנס. זהו מינוי פוליטי ולא יעלה על הדעת במקומותינו...בצה"ל!? צבא העם ה א פוליטי!?. האיש קיפל את הדגל וירד מהבמה בתוך, כמדומני, 3 ימים.

ומי מונה תחתיו...לא תצליחו לעולם לנחש...עודד בן עמי. שדרן ומגיש מוצלח ביותר. ועכשיו אגלה לכם ´סקופ´ בקנה מידה - גלנטי / ארד / ערוץ 2 ואושיות החוק והדמוקרטיה – עודד בן עמי היה לפני כן יועצו לענייני תקשורת של שמעון פרס בשבתו על כס התפקיד ה א פוליטי של שר הביטחון...

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

אז צביעות כאן ובצה"ל היא כנראה לא חדשה מרעישה...בואו נעבור ברשותכם לפרשת הצביעות החדשה...

היה היה ראש ממשלה ששכר יועצי תדמית ותקשורת ונהג לקבל החלטות בעלות השלכות ביטחוניות ומדיניות על סמך דעתם הביטחונית/תקשורתית ועל סמך סקרי דעת קהל...

היה הייתה גב´ אחת בשם שרה נתניהו שהטיפה מוסר בצדקנות מופלאה נוכח ´גירושם´ של ילדי העובדים הזרים...ולמי הטיפה הגב´ מוסר!? לא. לא לבעלה שקיבל את ההחלטה בממשלה. לשר הפנים, אלי ישי כמובן ובשם אם כל הצבועים!

רק תרעננו לי בבקשה את הזיכרון. הגב´ הזו...שרהלה התגייסה גם למען הילדים החרדים שבעלה כשר האוצר גזר עליהם קיצוץ עמוק בבשר החי!?

אני פשוט כבר לא זוכר...