מסי  מרוקו  מרן  ניסה לתקוף..

גלריות

סקר
 תוצאות

מסע הגאב"ד לארצות הברית: צפו בגלריה ממונסי

ישראל כהן. צילום: א' בליק | ג' בכסלו תשעה / 25.11.14

מסע גאב"ד העדה החרדית הגרי"ט ווייס לחיזוק הקהילה החרדית בארה"ב נמשך. בימים האחרונים, הגיע הגאב"ד לביקור מיוחד בעיר מונסי שם התקבל בכבוד רב על ידי אלפים. בשבת שהה הגרי"ט ווייס עם מספר מצומצם של מקורבים למנוחה בהרי הקקטיקלס שבניו יורק. צפו בתיעוד של צלם א' בליק

לשלוח לחברכתוב לעורך
 הוסף תגובה+
הוסף תגובה+
שימ/י לב! תגובתך תאושר אוטומטית ולא תעבור סינון של העורך. אנא קרא/י את התגובה שוב לפני השליחה! במידה ותגובה זו תימחק בגלל ביטויים לא הולמים והכפשות, תחסמ/י אוטומטית ע"י המערכת ולא תוכל/י יותר להגיב במנגנון זה.
3
2
בירגל יושב בבית הסוהר והגאב״ד נוסע
יצחק בירגל
26/11/2014
יהודי בשם יצחק בירגל לשעבר אברג׳ל, יושב בבית הסוהר אצל הציונים בעלילה שהוא מרגל בשביל ידידנו האיראנים ונמנה על שנשי שלומו של הגאב״ד ואתרא קדישא ונטורי קרתא ונמק בשבי הציונים ומרן הגאב״ד לא בא לבקר אותו אפילו פעם אחת, היתכן ?

לאמריקה הוא נוסע כי שם מקבל כבוד ובכלא יקבל כבוד אז הוא ככה מתעלם מהבירגל ?
יצחק בירגל | 26/11/2014
▾ דווח על תגובה זו  0 
1
הגאב״ד של ירושלים עוזב בפרעות
אברך שבור
25/11/2014
איך יתכן שהרב של העיר עוזב את העיר בזמן כזה של טבח נורא ושהדם עדיין תוסס ויתומים ואלמנות יושבות שבעה על אביהם ובעליהן שנטבחו ובמקום לשמש בתפקיד לעת כזאת, קם רב העיר ונוסע לארה״ב !

מה זה זלזול, אטימות, טפשות ?

הדעת אינה סובלת התנהגות זו, אלא אם נניח כי ירושלים אצלו זה רק מאה שערים וסביבותיה וממילא אינו הרב שלנו ואינו מרא דאתרא לכל העניינים.
אברך שבור | 25/11/2014
▾ דווח על תגובה זו  0 
 
איך אף אחד לא העלה את הנושא ?
איש ירושלים
26/11/2014
כל יהודי שחושב על הענין שבירושלים נשחטו יהודים בבית הכנסת ובאותו הזמן שמבכים את הצרה האכזרית הזאת הגאב״ד של ירושלים לא מחייב את עצמו להיות עמהם בצרתם ולא רק זה אלא נוסע עם פמלייתו למסע בארה״ב. לא ייאמן !

איך יוכל הגאב״ד להמשיך ולכהן כרב בעיר, שעה שהוא מנותק לחלוטין ובאופן קיצוני מסבלם של אנשי העיר ?
איש ירושלים | 26/11/2014
▾ דווח על תגובה זו  0 
רוצה שהתגובות שלך יעלו אוטומטית? הירשם כעת ל"כיכר השבת"