אאא

ריבונו של עולם אומר לעם ישראל- היהודים: הילדים הקטנים מתנבאים שהמשיח נמצא ואורו של משיח נמצא! הם לא יודעים להביע את מה שהם יודעים ורואים! הם מדברים על המשיח ועל בית המקדש! יש בהם תמימות והם מקבלים הארה וידיעה מהנשמה! המבוגרים היהודים - רוצים לראות 'דברים חותכים'! הילדים היהודים הקטנים נמצאים ברוחניות, תמימות ואמונה בריבונו של עולם!

כל העולם רועש וגועש והכל נמצא בתוהו ובוהו! העולם נמצא בפחד, חרדה ויראה ממלך מלכי המלכים! הקדוש-ברוך-הוא מזעזע ומרעיד את העולם, רצונו לנקות את הטומאה, הרוע והשנאה ולהביא את העולם לתיקון הגדול של אהבה, שלום, אחדות, התגלות משיח ובניית בית מקדש! הקדוש-ברוך-הוא לא רוצה לעשות מה שעשה בסדום ועמורה ובתקופת נֹח, כי נשבע שלא יהיה עוד דבר כזה בעולם! רעידות האדמה יימשכו ללא הפסק, גם שיטפונות, התפרצויות הרי געש, חום וקור. ייקרו דברים משונים ומבהילים בעולם כולו!

האנטישמיות מתגברת במהירות האור! במרוקו - קיבלו היהודים אזהרה גדולה מאוד! בצרפת - קיבלו אזהרה גדולה ובכל אירופה! מורגשת עלייה בקניית בתים בארץ ישראל - יהודֵי צרפת מתכוננים לעלייה גדולה!

הקדוש-ברוך-הוא 'בוכה' על ילדיו שנרצחו ברצח הנתעב שהיה בצרפת ומתחנן אל כל היהודים בעולם, לעלות דחוף לארץ ישראל הקדושה! הקדוש-ברוך-הוא מבקש ומתחנן אל כל יהודֵי העולם, לעלות דחוף לארץ ישראל! אין הגנה ליהודים שגרים עם משפחותיהם בחו"ל!

הקדוש-ברוך-הוא לא אוהב התבוללות של יהודים בעולם! ההתבוללות הורסת את הכיוון והייעוד של היהודים! הקדוש-ברוך-הוא ייעד את שליחותם של היהודים בעולם הזה! כואב לקדוש-ברוך-הוא שיש התבוללות ורוצה שיהודים יעלו לארץ ישראל!

הטרור בחו"ל יגדל ויתרחב במימדיו והיהודים יצטרכו לברוח משם! מזהיר הקדוש-ברוך-הוא: יהודים יקרים, בניי, היזהרו מלברוח מאירופה לארה"ב או לארצות אחרות, וההפך! חבל לכם לחווֹת שוב עזיבת מקום! בואו ישירות לארץ ישראל הקדושה! אני מחכה לכם! אל תעשו טעויות נוספות! אל תברחו לארץ אחרת - גם שם תהיה שנאת יהודים! יהודים מקומם בארץ ישראל, ליישב את הנגב, השומרון והגליל!

הקדוש-ברוך-הוא, מתעתע בארצות עָרַב המקיפות את ארץ ישראל הקדושה! הקדוש-ברוך-הוא, מבלבל אותם כמו שבלבל את 'דור הפלגה' - בוני מגדל בבל! בסוריה יימשך הבלגן! נשיא תורכיה ילך ויִדעך ויהיו בתורכיה סיבוכים - כמו בסוריה! באיראן יש חילוקי דעות קשים והם נמצאים בדרך להתלקחות, לסיבוכים וסכסוכים בינם לבין עצמם - כמו בסוריה! במצרים יימשכו הסיבוכים הקשים! בכל מדינות עָרַב חרבם תבוא בליבם!

הכלכלה בעולם תיהרס, אפילו שמודיעים שיש התאוששות, אין התאוששות! רוצים להרגיע את האנשים בכדי שלא תהיה בהלה! אין פתרון לבעיות הכלכלה בעולם - בכדי שהיהודים יבואו לארץ ישראל! בארץ ישראל - ברכה עד בלי די!ייכתב בעיתונים וידובר בתקשורת שהכלכלה בישראל עולה ופורחת!

הממשלה שלנו צריכה להמשיך לעבוד ולפעול בסתר מוחלט! כי רק בסתר מוחלט שוֹרה ברכתו של הקדוש-ברוך-הוא!

החיילים של עַם ישראל צריכים להיות באמונה בבורא עולם ולא להאמין באף גוי! הם צריכים להיות ערניים וממושמעים למפקדיהם, בכדי שיוכלו תמיד להיות נכונים ודרוכים לשמירה על המולדת! החיילים צריכים להיזהר בכל מקום בו הם נמצאים, אִם בטרמפים או בכל מקום אחר, כל דבר חשוד - כבדהו וחשדהו! שאף חייל לא יגיד חס וחלילה 'לי זה לא יקרה'!

הנדל"ן בארץ ישראל הקדושה, לא ייעצר לעולם! תהייה פרנסה לכל היהודים בארץ ולכל העולים החדשים! יש תנועה אדירה של יהודים המתכננים להגיע לארץ ישראל ועלה הביקוש לקניית בתים ולהשקעות בעסקים בארץ ישראל! בורא עולם יביא את כולם לארץ ישראל הקדושה! כשבורא עולם אומר - זה נחתם, מתקיים ויתקיים! בכל דור ודור יש ליצנים הלועגים לקדוש-ברוך-הוא, בסוף הם יושפלו ויתחרטו חרטה גדולה! חבל, טוב להם לשמור על כבודם מאשר ליפול!

בחג הפסח - טוב להרבות בתרומות, גמילות חסדים, הכנסת אורחים בבית ופיזור כספים לנזקקים ללא שום חשבון! לבורא עולם כואב מאוד שיש משפחות נזקקות או אורחים שאין להם איפה לגור. בפסח הקדוש-ברוך-הוא רוצה לשמוח עם היהודים ולא רוצה שמשהו יקלקל לו את השמחה עם בניו!

יהודים יקרים: עליכם לתקן את מידותיכם, לעזוב את המידות הרעות ולא לחכות לדברים חותכים!

בורא עולם מנקה ב'פינצטה' את טומאת העולם! השמיים פועלים בשיתוף עם כדור הארץ, 'להקיא' ולשרוף את כל הטומאה, הזוהמה והתועבות מהעולם הזה!

חבל על אלה מגדולי ישראל שרוצים לראות 'דברים חותכים' מריבונו של עולם, על מנת להבין שהגיע הדור והזמן לגאולת עם ישראל מכל הצרות והייסורים! זמן התגלות מלך המשיח ובניית בית המקדש!

באדיבות אתר: "תאיר נרי"