מלך..  שולי רנד  יניב בן..  מודה אני
פגישה בין טראמפ לבין מקרוןלחיצה צרפתית: מקרון הכאיב לנשיא ארה"בכיכר השבת2
עמנואל מקרון, נשיאה הצעיר של צרפת, נפגש אתמול בוועידת ה-G7 עם דונלד טראמפ - פגישה שהותירה חותם: סימן מובהק בידו הגדולה, שהלבינה כתוצאה מהלחיצה החזקה (מענין)
האליגטור הטורף לאחר שנתפסאליגטור גרר אישה למים, נשך והרג אותהדניאל הרץ12
אישה בת 47 נהרגה מתקיפת אליגטור באגם הסמוך למיאמי. האישה נגררה על ידי חיית הענק לתוך המים שם נשך אותה בעוצמה. האליגטור נתפס והועבר לשמורה אחרת (מעניין)
צרפת: נאסר שימוש בסלולרי בבתי הספרצרפת: נאסר שימוש בסלולרי בבתי הספרכיכר השבת
על פי הבטחת הבחירות של הנשיא הצרפתי עמנואל מקרון, אסר הפרלמנט הצרפתי על השימוש במכשירים סלולריים בבתי הספר היסודיים. לא ברור עדיין האם יהיה גם עונשים (מעניין)
התיעוד הדרמטיאם זרקה את תינוקה והצילה אותו מהלהבותאלי רוטמן11
האינסטינקט האימהי של אישה מדרום קרוליינה פעל נכון: כשהאש האימתנית שפרצה בבניין בו שהתה, היא זרקה את ילדה בן ה-11 החודשים לידי השכן למטה • צפו בווידאו (מענין)
נחלאות: מדת"לים ועד נשות שאלים • גלריהנחלאות: מדת"לים ועד נשות שאלים • גלריהכיכר השבת7
צלם "כיכר השבת" חיים גולדברג יצא לתעד את סמטאות שכונת נחלאות בלב ירושלים, שהוקמה לפני כ-120 שנה והתעוררה לחיים מגוונים בשנים האחרונות • צפו בתוצאה (מעניין)
לא רק זייברט: פאשלות חנייה של ראשי עריםלא רק זייברט: פאשלות חנייה של ראשי עריםכיכר השבת29
ראש העיר בני ברק הפך לכוכב לא חיובי בשל האופן שבו הוא נוהג להחנות את רכבו - בין השאר בחניות נכים. אבל הוא לא לבד. קבלו את ראשי הערים ששמו פס על הכללים והובכו (צפו)
שליח הפיצה הגיע לבסיס הצבאי - והסתבךשליח הפיצה הגיע לבסיס הצבאי - והסתבךיוחנן בלייך3
פאולו וו. קלדרון, שליח פיצה ברשת נונה דליה שבארה"ב, ביצע משלוח למתקן צבאי בברוקלין, ושם עלו עליו: הוא שוהה בלתי חוקי, כעת הוא מיועד לגירוש מארה"ב (מעניין)
שוטרים בניו יורק. אילוסטרציהשוטר התנועה עצר את מי שסייע לו להיוולדיוחנן בלייך5
שוטר תנועה בארצות הברית, מייקל פטרסון, שעצר את הנהג מאתיו ביילי על עבירה קטנה, לא תיאר לעצמו במי מדובר • סגירת מעגל מ-27 שנים קודם לכן (מעניין)
הנהג שר את "ממעמקים"נהג מונית מקסיקני שר חיים ישראל • צפוכיכר השבת27
נהג מונית במקסיקו הפגין שליטה מפתיעה למדי בשיריו של הזמר הפופולרי חיים ישראל, כאשר אל מול מצלמת הטלפון שר את כל מילות השיר "ממעמקים" • צפו בווידאו (מעניין)
הולכים על הקיר או עפים באוויר? • גלריההולכים על הקיר או עפים באוויר? • גלריהכיכר השבת2
היא נחשבת לעבודה מסוכנת למדיי, אם כי מספר התאונות בה נמוך. מנקי החלונות של גורדי השחקים בתל אביב תלויים בין שמים לארץ בגלריה מרהיבה של הצלמת מרים אלסטר (מעניין)
השקר העזתי נחשף: הפראמדיקית - מחבלתהשקר העזתי נחשף: הפראמדיקית - מחבלתדניאל הרץ18
בעזה ניסו לטעון שישראל ירתה לשווא בפראמדיקית הפלסטינית שנהרגה בסוף השבוע שעבר, אך תיעוד פלסטיני חושף כי היא הייתה חלק פעיל בפעילות נגד החיילים (מעניין)
תיעוד מרגש: שמע ישראל בשפת הסימניםתיעוד מרגש: שמע ישראל בשפת הסימניםיוסי נכטיגל5
הרב איסר לובעצקי, שליח חב"ד לקהילת החירשים בצרפת, תועד מניח תפילין ליהודי צרפתי - גם הוא חירש, כאשר הוא קורא את ה'שמע ישראל' בשפת הסימנים • מרגש (בעולם)
מגדל בין עריםבגוש דן: גורד השחקים הגבוה ביותר בארץיוחנן בלייך1
הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה אישרה סופית את הקמתו של גורד שחקים חדש בגובה 400 מטרים, שימוקם בין תל אביב, רמת גן וגבעתיים ויהיה הבניין הגבוה ביותר בישראל (מעניין)
הנחשים, ו"אמם המאמצת"נחש עם שני ראשים: "מכיש - וזה לא כואב"אלי רוטמן5
"כשאנשים רואים אותם, הם לא מאמינים שזה נחש אחד עם שני ראשים. אנשים מפחדים, אבל הוא קטן מספיק כדי להיות חמוד" - מתארת האישה שאימצה אותו כחיית מחמד (מעניין)
תמונה מכעיסה"כיבה את נשמתו": סלפי ברכבת עורר סערהאלי רוטמן3
תוך כדי טיפול מציל חיים באישה שנפצעה מפגיעת רכבת, הפנה אליה צעיר את גבו, שלף מצלמה והבזיק איתה לסלפי כשהוא מסמן V לאות ניצחון • תמונה של שפל אנושי (מענין)
שתה שמן קנאביס בדיון בכנסת והורחק. צפושתה שמן קנאביס בדיון בכנסת והורחק. צפודניאל הרץ7
במהלך הדיון על רפורמת הקנאביס הרפואי שתה אב לילדה חולת אפילפסיה שמן קנאביס, במחאה על ביצוע הרפורמה. מעשה זה גרם לפיצוץ הדיון והוא הוצא מהאולם • צפו (מעניין)
לוחמי האש חילצו גור חתולים מפיר עמוק • צפולוחמי האש חילצו גור חתולים מפיר עמוק • צפודניאל הרץ
גור חתולים צעיר שנפל לפיר בעומק 9 מטר חולץ על ידי לוחמי האש של חיפה שאחד מהם ירד אל הפיר הצר והעלה באמצעות חבריו את הגור המיילל • צפו בתיעוד (חדשות בארץ)
בקרוב ב'עלי-אקספרס': הזמנת מטוס פרטיבקרוב ב'עלי-אקספרס': הזמנת מטוס פרטידניאל הרץ6
המטוס הפרטי הסיני הראשון יוצא לדרך. חברה פרטית החלה בייצור מטוסים פרטיים בעלי ארבעה מושבים וחסכוניים בדלק. החברה מקווה להגיע לייצור של 200 מטוסים בשנה (מעניין)
ספר הנביא שהועבר לקהילההנביא נמצא במחסן הנשק של סוחר הסמיםכיכר השבת14
סריקה משטרתית יסודית ברכושו של סוחר נשק מסוכן, חשפה מחסן גדול בו בין היתר הסתתר ספר נביאים בחתימת המקובל הגר"ד בצרי. המחסן הופגז בירי טנק, בשל הנשק הרב (מעניין)
אילוסטרציהמחקר: רוב ה"יוצאים" בעלי נטיות אובדניותאלי רוטמן37
בשנים האחרונות אירעו כמה וכמה מקרי התאבדות של נפלטי המגזר החרדי. כעת מגיע המחקר שתשאל רבים מ"החילונים החדשים", ומציג נתונים מבהילים וחריגים. כל הפרטים (מענין)
טיסה ראשונה: דלי מים על יורש העצר הירדניטיסה ראשונה: דלי מים על יורש העצר הירדנייוסי נכטיגל23
יורש העצר הירדני, הנסיך חוסיין בן עבדאללה השני, ערך אמש (שני) את טיסת הסולו הראשונה שלו על מסוק • הטייסים לא חסכו ממנו את הטקס המסורתי ושפכו עליו דלי מים • צפו (בעולם)
קפטן מרקל הבריטי-יהודי ואחיו התאוםנחשף: היהודים שסייעו לשקם קצינים נאציםכיכר השבת8
סיפורם המרתק של שלושה קצינים יהודים בריטיים שניהלו מחנה שבויים בו שהו קצינים נאצים לשעבר נחשף בימים אלו, לאחר שמכתבי התודה של הקצינים הנאציים נמצאו (מעניין)
לראשונה לאחר 50 שנה: השרידים של דקרלראשונה לאחר 50 שנה: השרידים של דקרדניאל הרץ
צוללת חיל הים שטבעה בדרכה לישראל לפני 50 שנה היא עדיין בגדר תעלומה. בארכיו ןצה"ל חשפו לראשונה את מציאת שרידי הצוללת סמוך לקרקעית הים התיכון והוצאתם (מעניין)
מלבורן5 מתוך 7 העשירים באוסטרליה - יהודיםכיכר השבת1
ברשימת 200 תושבי אוסטרליה העשירים ביותר, חמישה מתוך שבעת המובילים הם יהודים, כך מדווח בכתב העת הכלכלי "ביזנס ריוויו וויקלי". בכל הרשימה נמצאים 23 יהודים (מעניין)
לונדון: תשלום לנגני רחוב - בכרטיס אשראילונדון: תשלום לנגני רחוב - בכרטיס אשראיכיכר השבת2
נגני הרחוב הם מהמפסידים הגדולים מהמעבר של כולנו לאשראי במקום בכסף מזומן, בלונדון מצאו לכך פתרון חדשני - טיפים באמצעות כרטיסי האשראי. הנגנים מרוצים (מעניין)
רופא השיניים החרדי המקסים - תרתי משמערופא השיניים החרדי המקסים - תרתי משמעכיכר השבת28
ד"ר אייל שמחי, רופא שיניים חרדי מניו ג'רזי הפך לויראלי במיוחד ברשתות החברתיות עם עשרות מיליוני צפיות לסרטונים בהם הוא מרגיע את הילדים עם קסמים (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27