ישי ריבו  שרה נתניהו  אשר וייס  תקיפה..
צפו: הרגע שבו מפולת שלגים השחיתה חניון שלםצפו: הרגע שבו מפולת שלגים השחיתה חניון שלםמישאל לוי4
קטע וידאו שפורסם באתר "דיילי מייל", מציג את הרגע שבו מפולת שלגים ענקית השחיתה חניון שלם בסמוך לאתר סקי רוסי, תוך שהיא בולעת לתוכה חלק מהרכבים (מעניין)
הקפה השחור של האריות בספארי • צפוהקפה השחור של האריות בספארי • צפוכיכר השבת11
המטפלים של האריות בספארי, החליטו לייצר עבורם העשרה מעוררת. על שק יוטה פוזרה חבילה גדולה של קפה שחור, האריות הגיבו במהרה לריח העז והתפלשו בקפה. צפו (מענין)
הפסידה חניה, אבל הרוויחה 25,000 דולר בלוטוהפסידה חניה, אבל הרוויחה 25,000 דולר בלוטוכיכר השבת1
למצוא חניה במרכזי הערים זה כמעט כמו לזכות בלוטו, במיוחד בעיר בה יש יותר רכבים מאנשים... אבל אם תשאלו את האשה המאושרת הזאת מקזנס, היא תגיד לכם שהיה ממש שווה לא למצוא חניה (מעניין)
הכי קורע שתראו היום: אורח אשכנזי בליל הסדר?הכי קורע שתראו היום: אורח אשכנזי בליל הסדר?כיכר השבת22
מה קורה כשאורח אשכנזי מגיע לבית משפחה ספרדית בליל הסדר - ולהיפך? ובכן, זה מצחיק מאוד. מ"משנה הבריות" על גפילטע, ועד טעימה ראשונה של חילבה. צפו בווידאו (מעניין)
מעורר השראה: הרב, ניצול השואה ודקה אחת של איחורמעורר השראה: הרב, ניצול השואה ודקה אחת של איחורכיכר השבת6
הרב יואל גולד, שריגש מאות אלפי צופים לא אחת עם הסיפורים מעוררי ההשראה שהביא אל המסך, מפרסם סרטון חדש לקראת חג הפסח. צפו עכשיו (מעניין)
התוכי שרוצה גלידה, הכלבלב והבובה: חיות ויראליותהתוכי שרוצה גלידה, הכלבלב והבובה: חיות ויראליותכיכר השבת6
בזמן שאנחנו מקרצפים פאנלים ורצים אחרי כל גרגר אבק, בעלי החיים מסביב לעולם ממשיכים בשגרת יומם ומספקים עוד ועוד רגעים ויראליים ומשעשעים. מקבץ חיות ויראליות (מעניין)
טקס הרמת כוסית בליכוד, בשבוע שעברהבעל 'שרוף' של ביבי, אישתו רוצה להתגרשאלי רוטמן11
מסתבר, כי פעיל ליכוד נלהב ומעריץ שרוף של ביבי לא יכול לחיות עם אישה שוטרת: בית המשפט התבקש על ידי האישה להוציא צו הרחקה לבעלה המכפיש את מקום עבודתה (מענין)
אריאל שרפרעשרת הדברות השבועיות של אריאל שרפראריאל שרפר6
נתניהו מתפלא שהוא חולה? רק לפני שבוע הוא ניסה להוציא גימל - ועוד תשע נקודות על השבוע החולף בטורו הסאטירי של אריאל שרפר (מעניין)
החילוץ המסובךדרמטי: אדם נלכד במנוף גבהים. צפו בחילוץאלי רוטמן7
לוחמי האש הגישו ללכוד סיוע רפואי ולאחר מכן הוציאו אותו מתא השליטה של המנוף, שם היה לכוד בגובה 40 מטרים, וגלשו עמו בחבלים אל הקרקע - כשהוא פצוע • צפו (חדשות)
כיתוב במלזיה עם מספר הטיסה שנעלמההציוץ המסתורי שמסעיר את גולשי הרשתכיכר השבת13
ציוץ של משתמש אלמוני זכה בימים האחרונים למאות אלפי כניסות ושיתופים, והעלה ספקולציות רבות סביב ההיעלמות המוזרה של המטוס המלזי לפני למעלה מ-4 שנים (מעניין)
מתפללים במערת אביי ורבא • צפו בתיעודמתפללים במערת אביי ורבא • צפו בתיעודכיכר השבת13
בהר יבנית, בקצה המזרחי של יער ביריה, שוכנת "מערת אביי ורבא", בה קבורים גדולי האמוראים, ומתפללים רבים נוהגים לפקוד את קברם לתפילה • צפו בתיעוד מהמערה (מעניין)
מטילי זהב, אילוסטרציהה-FBI בחיפושים אחר מטמון הזהב שהוטמןדניאל הרץ2
סוכני הבולשת הפדרלית יצאו לאתר ביער בפנסילבניה בו על פי האגדה נקבר אוצר זהב גדול לפני כ-150 שנה בשווי 55 מיליון דולר. ציידי האוצרות טוענים כי הם חשפו זאת (מעניין)
120 שנות ניסיון: גלריה מיוחדת לכבוד שבת120 שנות ניסיון: גלריה מיוחדת לכבוד שבתחיים גולדברג8
הצלם חיים גולדברג בתיעוד מיוחד מתוך מאפיית לנדנר שהוקמה בשנת 1896 בשכונת בית ישראל בירושלים. צפו בתהליך החל משלב הבצק ועד לחלות המרהיבות (מעניין)
אריאל שרפרעשרה דברים למניעת בחירות בשבוע אחדאריאל שרפר
נאם בכנסת, אך במקום לדבר על המשבר התחל לומר דברים לא קשורים על השעה ועל עצים - ועוד 9 דברים שאתם יכולים לעשות בשבוע אחד כדי למנוע בחירות . הטור הסאטירי של אריאל שרפר (מעניין)
הכלב הנאמןכולו לב: נאמנות הכלב לבעלים שמתכיכר השבת5
הבעלים של הכלב היה הומלס, לא כזה שפינק את כלבו יותר מדי, אך זה לא מנע מהכלב לעשות את מה שהוא עושה מאז הפעם האחרונה שהוא ראה אותו. יש לנו מה ללמוד (מעניין)
התנפל על העד בביהמ"ש ונורה למוות • צפוהתנפל על העד בביהמ"ש ונורה למוות • צפודניאל הרץ26
אחד הנאשמים ביוטה חטף עט וזינק לעבר עמדת העד, המרשל שהיה במקום מיהר לירות בו ולחסלו במקום. התיעוד הוסתר תקופה ארוכה אך נחשף אתמול לתקשורת (מעניין)
כמה שוטרים צריך כדי להזיז רכב אחד? • צפוכמה שוטרים צריך כדי להזיז רכב אחד? • צפוכיכר השבת24
הפגנת 'הפלג' בכביש 4 וחסימתו למשך זמן רב, גרמה לאזרח להשאיר את רכבו באמצע הכביש. כשהמפגינים התפזרו, פעלו יחד עשרות שוטרים כדי להזיז את הרכב לשוליים • צפו (מעניין)
איבד את הזכרון והרשת חשפה את זהותואיבד את הזכרון והרשת חשפה את זהותוכיכר השבת4
פרצופו האמיתי של האיש המסכן שאיבד את הזיכרון ונשדד ואותר בגבול בין קמבודיה לתאילנד התגלה בזכות פוסט ויראלי שפורסם בפייסבוק וסייע באיתור זהותו של האיש (מעניין)
שיא משוגע: פתח 6 בקבוקי בירה - עם מסוקשיא משוגע: פתח 6 בקבוקי בירה - עם מסוקמישאל לוי9
כשמדברים על פתיחת בקבוקי בירה, יש כמה דרכים פופולריים לעשות את זה, אבל גם המקוריים ביותר לא משתמשים בדרך של ג'ואו יאנג הסיני. צפו בו בפעולה (מעניין, בעולם)
מביך: פסל יקר ערך של ישראל נמסר בחינםמביך: פסל יקר ערך של ישראל נמסר בחינםדניאל הרץ22
משרד החוץ שוקל לנקוט בצעדים נגד קצינת המנהלה של השגרירות הישראלית בפרטוריה שהחליטה למסור בחינם פסל ששוויו מוערך במאות אלפי דולרים כי לא אהבה אותו (מעניין)
תחנת חלל סיניתהאם תחנת החלל הסינית תתרסק במזה"ת?שירות כלכליסט3
מדעני החלל סבורים כי תחנת החלל הראשונה של סין - טיאנגונג-1 - תיכנס לאטמוספירה בחודש הקרוב. בין האתרים הצפויים להתרסקות גם צפון ארה"ב, דרום אפריקה או ניו זילנד (מעניין)
המוזיאון מציג: תערוכת 'לא תעשה לך' • צפוהמוזיאון מציג: תערוכת 'לא תעשה לך' • צפוצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת3
במוזיאון 'על התפר' מוצגת תערוכה "לא תעשה לך", שמאגדת את אמנים מהספקטרום החרדי - דתי - חילוני, המתמודדים עם הדיבר השני "לא תעשה לך פסל או מסיכה" • תיעוד (מעניין)
אריאל שרפרהטוב, הרע והיפה: עשרת הדברות השבועיותאריאל שרפר
מסתערבים עצרו את ראש אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת ביר-זית. נבדק חשד שהוא נכשל במדעי ההתנהגות. וגם: עד המדינה ניר חפץ וההשראה ממגילת אסתר. עשרת הדברות השבועיות (סאטירה)
תאונת אופנוע. ארכיוןאיבד שליטה, החליק מתחת משאית, ואיכשהו ניצלמישאל לוי5
איבד שליטה על האופנוע שלו בכביש מהיר, החליק תחת משאית נוסעת - אבל למרבה המזל יצא בחיים עם פגיעות קלות בלבד. "זה בסדר, אני לא מת! אני לא מת!" אמר לעדי ראיה מודאגים (מעניין, בעולם)
לא תאמינו איך זה היה נראהוואו: האמן שהופך פינות רחוב ליצירות מדהימותכיכר השבת15
יצאתם לרחוב ונתקלתם במדרכה שבורה, מה תעשו? האמן טום בוב החליט להפסיק לקטר על פגמים ומקומות לא יפים, ופשוט להפוך אותם ללא פחות ממדהימים תוך כדי שימוש בפגמים עצמם. יש לנו מה ללמוד ממנו (מעניין)
אילוסטרציהמים רותחים על הבעל - בגלל תקלה בטלפוןאלי רוטמן12
מה שהתמכרות לסלולרי עלולה לגרום: צעירה מכפר סבא שנתקלה בבעיה בנייד, ולא קיבלה את העזרה לה ציפתה מבעלה, שפכה עליו מים רותחים וגרמה לו לכוויות (חדשות)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27