הבלוגר הסעודי נגד איווט: אתה שקרן וגזלןהבלוגר הסעודי נגד איווט: אתה שקרן וגזלןמישאל לוי13
מוחמד סעוד, הגיב בסרטון שפרסם בחשבון הטוויטר שלו לדברי ההסתה של אביגדור ליברמן: "תתבייש. אתה שקרן, גזלן, רמאי ונוכל. חרדים, וערבים לא אויבים - הם ישראלים" (מעניין)
"מ-נ-ח-ה": 'המואזין היהודי' של חברון • צפו"מ-נ-ח-ה": 'המואזין היהודי' של חברון • צפואריאל ליבא15
כמעט מידי יום הוא עומד בכניסה למערת המכפלה ומרעיד את האזור בקריאה "מנחה!". כעת, מול מצלמות 'כיכר השבת', הוא מסביר מדוע הוא עושה כך כבר קרוב ל-15 שנה ברציפות (TV)
חשמל סטטי בכל מקוםמדוע אנחנו חוטפים חשמל סטטי בכל מקום?חיה כהן3
אין אחד שלא חווה את זה בימים האחרונים - זרם חשמל מקפיץ מנגיעה אקראית בידית. מה גורם להיווצרות חשמל סטטי, האם הוא מסוכן וכיצד ניתן להימנע מהתופעה המעיקה? (מעניין)
באוסטרליה אפו את החלה הגדולה בעולםבאוסטרליה אפו את החלה הגדולה בעולםמישאל לוי10
כחלק מהערכות ל'שבת העולמית', בעיר סידני שבאוסטרליה החליטו לאפות את החלה הארוכה בעולם כ-10 מטר, ובכך שברו את השיא הקודם שמאפייה בארצות הברית הכינה (ארץ)
זה עוד לא ראיתם: המפגינים הביאו... אריהזה עוד לא ראיתם: המפגינים הביאו... אריהכיכר השבת17
בהפגנה שנערכה כנגד השלטונות בעירק, המפגינים החליטו ללכת צעד קדימה ובתגובה לכך שהמשטרה הביאה כלבי תקיפה הם החליטו להביא.. אריה. צפו בתיעוד ההזוי (מעניין)
חזר לרשימה: ביל גייטס האיש העשיר בעולםחזר לרשימה: ביל גייטס האיש העשיר בעולםשירות כלכליסט
לפי בלומברג, מייסד מיקרוסופט עקף את מייסד אמזון עם הון בשווי של 110 מיליארד דולר לעומת 108.7 מיליארד דולר. בתוך כך, מניית אמזון ירדה ומניית מיקרוסופט עלתה (כלכלה)
תמונת השבוע: בשיאה של השגרה, בלימהתמונת השבוע: בשיאה של השגרה, בלימהחיים גולדברג1
לפתע הם צריכים לעצור את מירוץ החיים, לעזוב את הכל, ולהתמודד. באמצע הקניות, בשיאה של השגרה, בלימה • זוהי 'תמונת השבוע' של צלם 'כיכר השבת', חיים גולדברג (מעניין)
ילדי הנינג'ה עם סודות האקרובטיקה • תיעודילדי הנינג'ה עם סודות האקרובטיקה • תיעודכיכר השבת7
תמיד רציתם לדעת לעשות סלטה באוויר? מאמן הנינג'וטסו, ישי אמנו, המכונה הנינג'ה החרדי בסדרת סרטונים חדשה בה הוא מסביר כיצד להתאמן על כך. צפו בילדים מדגימים (מעניין)
צפו: שימפנזה מעשנת סיגריה בגן החיותצפו: שימפנזה מעשנת סיגריה בגן החיותמישאל לוי3
מבקרים השליכו סיגריה לתוך הכלוב של שימפנזה בגן החיות בעיר הפי שבמחוז אנחווי. היא הרימה את הסיגריה הדולקת, ולקחה שכטה, בדיוק כמו בני אדם המעשנים (מעניין)
תיעוד: דב חום פשט על הספא ונכנס לבריכהתיעוד: דב חום פשט על הספא ונכנס לבריכהמישאל לוי2
הדוב נתפס בעדשת מצלמות האבטחה כשהוא שוחה במי הבריכה ומסתובב בסלון. הרשויות הודיעו כי יעשו כל מאמץ על מנת ללכוד אותו, ועורר את זעם ארגוני זכויות בעלי החיים (מעניין)
כך הניקיונות בבסיס הפכו ל"אתגר הטטריס"כך הניקיונות בבסיס הפכו ל"אתגר הטטריס"ב. ניסני5
האתגר הויראלי לאחרונה בצבאות ברחבי העולם, הגיע לבסיס חיל האוויר בחצרים: פריסת כל הציוד, וצילומו מן מהאוויר לתמונה שנראית כמו אוסף של חלקי צעצוע • מרהיב (מעניין)
השאלה ששינתה למנכ"ל מיקרוסופט את החייםהשאלה ששינתה למנכ"ל מיקרוסופט את החייםשירות כלכליסט
בסדרת ראיונות העבודה הראשונה שלו בענקית התוכנה, לפני כ-30 שנה, סאטיה נאדלה נשאל שאלה אשר היוותה עבורו רגע משנה חיים. התשובה שלו, אגב, היתה שגויה (מעניין)
מתוך הסרטוןראש העיר לא אהבה את השאלה - וברחהיוסי נכטיגל10
לאחר שראש עיריית פרובידנסיה, בצ'ילה לא אהבה את השאלה שהפנה כלפיה העיתונאי החרוץ, היא החליטה לפתוח בריצה, העיתונאי לא וויתר והמשיך לרוץ אחריה. צפו (מעניין)
אילוסטרציההיום: דופלקס עם נוף מרהיב לכינרת יכול להיות שלךכיכר בשיתוף עלי שיח
ביום שלישי בחצות מסתיימת ההגרלה הגדולה של 'עלי שיח' אתם חייבים להיות שם • עשרות אפשרויות זכיה עם סיכויים גבוהים במיוחד לזכיה (הגרלה, מקודם)
'תמונת השבוע': הילדים הסקרנים, והכבאים'תמונת השבוע': הילדים הסקרנים, והכבאיםחיים גולדברג4
אלו בדיוק הרגעים שאני, כצלם, ממש אוהב ללכוד בעדשתי; תמונה המספרת סיפור, כמוהו אלף מילים לא יכולות לכתוב: על השריפה, הילדים הסקרנים-מאוד - וה'מלמד' האחראי (מעניין)
ביקש סליחה מהאלמנה - ושוחרר מהכלאביקש סליחה מהאלמנה - ושוחרר מהכלאיענקי כץ10
חרדי שהיה כלוא ב'מעשיהו' בשל עבירות מס, שוחרר במפתיע - שנה וחמישה חודשים לפני המועד, וזאת יום אחד בלבד לאחר שביקש את סליחתה של האלמנה אותה ציער (אקטואלי)
אילוסטרציהפתרון הקסם לשינת לילה רגועה ואיכותיתכיכר השבת
מכירים את אלו שמחפשים דווקא את שמיכת הפוך מימי הסבתא ששוקלת המון? מה עומד מאחורי תופעה זו? • כל הפרטים (מעניין)
צפו: השיטה היעילה להברחת שודדים חמושיםצפו: השיטה היעילה להברחת שודדים חמושיםמישאל לוי10
נהג הרכב נקלע לשוד מזוין, והצליח להבריח את ארבעת השודדים החמושים בלי לירות אפילו כדור אחד • איך הוא עשה את זה? צפו בתיעוד ממצלמות האבטחה, שהפך לויראלי (מעניין)
כך יזכור מועדון כדורגל ברזילאי את השואהכך יזכור מועדון כדורגל ברזילאי את השואהכיכר השבת1
"כדי שלא נשכח": מגן דוד צהוב על דש החולצה של שחקני הכדורגל - זו תהיה המחווה של מועדון הכדורגל הבריזלאי 'קורינתיאנס' לציון ליל הבדולח לפני 81 שנה (חדשות בעולם)
מטוס קרב גרמני תיעד את נופי הנגב • צפומטוס קרב גרמני תיעד את נופי הנגב • צפוכיכר השבת5
חיל האוויר הגרמני פרסם סרטון שצולם מתוך תא הטייס באחד מארבעת מטוסי הקרב שלו שמשתתפים בתרגיל הבינלאומי הנערך בישראל, בעת שאלו חלפו מעל הנגב הישראלי (מעניין)
תיעוד: נפל על הפסים, רגע לפני בוא הרכבתתיעוד: נפל על הפסים, רגע לפני בוא הרכבתמישאל לוי3
גבר שעמד על ברציף רכבת בקליפורניה, איבד שיווי משקל ונפל על הפסים, רגע לפני שהרכבת חלפה במקום במהירות רבה. בשניה האחרונה, גיבור מקומי חילץ אותו בשלום (מעניין)
מחווה יצירתית: כך נפרדים מהמטוס בשמייםמחווה יצירתית: כך נפרדים מהמטוס בשמייםמישאל לוי4
אחרי כמעט יובל, נפרדה חברת אל על ממטוס הג'מבו שבדרכו מרומא לישראל, ביצע באוויר את צורת המטוס המפורסם, אותו צייר בסמוך לקפריסין • כך זה היה נראה (מעניין)
הדמייה של תחנת החלל הבינלאומיתכך נראית ישראל מתחנת החלל הבינלאומיתכיכר השבת3
האסטרונאוטית ג'סיקה מאיר, צילמה את ישראל מתחנת החלל הבינלאומית. מאיר, בת לאב יהודי כתבה: "מסעו של אבי, שהתחיל במזה"ת, העניק השראה לרבים במשפחתי" (מעניין)
החליפה הישראלית שוגרה לחלל • צפוהחליפה הישראלית שוגרה לחלל • צפומישאל לוי
חליפת החלל הישראלית, האסטרו ראד, שוגרה לחלל על סיפונה של חללית האספקה סיגנס. השיגור התבצע באתר שיגורי הטילים של נאס"א בוואלופס איילנד שבווירג'יניה (מעניין)
סעוד: 'לכבד דתיים כמו אצלנו בסעודיה'. צפוסעוד: 'לכבד דתיים כמו אצלנו בסעודיה'. צפואלי רוטמן19
תמיכה מסעודיה: "הבלוגר" מוחמד סעוד מפרסם שיר תמיכה ברב אלימלך פירר, על רקע הניסיונות לבטל את המופע למען מפעל חייו - ושר את 'הנני רופא לך' של מרדכי בן דוד (מעניין)
תמונת השבוע: רגע של כאב במדבר יהודהתמונת השבוע: רגע של כאב במדבר יהודהחיים גולדברג1
לאחר כל המאמצים, הגיע הרגע הדרמטי. המסוק נוחת, הרופא מגיע ו... נקבע מוות, על בחור צעיר שרק ביקש לטייל • זוהי 'תמונת השבוע' של צלם 'כיכר השבת', חיים גולדברג (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13