מירי רגב  ACY TJHO..  תסרוקות  fctho..
צפו: ארבעים דולפיני 'גרמפוס' במפרץ אילתצפו: ארבעים דולפיני 'גרמפוס' במפרץ אילתכיכר השבת9
באחד מהצילומים שצילם חן טופקיאן פקח רשות הטבע והגנים בשמורת האלמוגים ניתן לראות אם וגור, כאשר האם עוזרת לגור הצעיר לצוף על פני המים בשביל לנשום. צפו (מעניין)
הנינג'ה החרדי מלמד אתכם התגוננות מסכיןהנינג'ה החרדי מלמד אתכם התגוננות מסכיןנתנאל לייפר10
לאור מקרי הטרור והדקירות, ישי אמנו, דאן 5 בנינג'וטסו המכונה הנינג'ה החרדי, בסרטון הדגמה מיוחד לגולשי 'כיכר השבת' בו הוא מדגים הפעם התגוננות לדקירה מאחור (מעניין)
ביל גייטסביל גייטס מציג: כך תצליחו בקריירה שלכםשירות כלכליסט7
מייסד מיקרוסופט סבור כי נדרשת הקרבה גדולה בשנים הראשונות של בניית חברה. לדברי המיליארדר, רק בעשור הרביעי לחייו החל ליהנות שוב מסופי שבוע וחופשות (מעניין)
יהודי עם זר על ראשובאירופה חגגו את הלילה הקצר בשנה • צפוחנני ברייטקופף10
ברחבי צפון אירופה ובפרט בלטביה ציינו הלילה (שני) את חג הליגוֹ, או מידסוֹמר - הלילה הקצר בשנה. במהלך הטקס נהוג ללכת עם לפיד וזר פרחים על הראש • צפו בתיעוד (מעניין)
צפו: כך לכדו עובדי העירייה את נחש הצפעצפו: כך לכדו עובדי העירייה את נחש הצפעיאיר טוקר7
עובדים בעיריית אשדוד לכדו הבוקר נחש צפע באורך של מטר בחווה החקלאית באשדוד, לאחר שמצאו אותו מתחת לשקית בו הסתתר. הנחש שוחרר חזרה אל חיק הטבע • תיעוד (מעניין)
אילוסטרציהשעות לאחר הגניבה: ידו של הגנב הערבי - נקטעהשאול כהנא22
פועל ערבי שגנב ציוד יקר שהוכן לקראת הילולא של אחד הרבנים, פונה זמן קצר לאחר מכן - עם קטיעה ביד, לאחר שנפגע, לראשונה זה 30 שנה, בעבודות במפעל מצבות (ארץ)
מתכוננים לפסח: החיטה למצות נדושה • צפומתכוננים לפסח: החיטה למצות נדושה • צפוצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת4
אחרי שקצרו את החיטים אחרי פסח, היום מפרידים את החיטה מהמוץ - דישה, לקראת הכנת הקמח עבור המצות השמורות. צלם 'כיכר השבת' תיעד במאה שערים את התהליך (מעניין)
בול שהוצא אחר הטיסה הראשונההג'קוזי המעופף והקפוא: 100 שנה לטיסה הטרנס-אטלנטיתניצן סדן, כלכליסט3
חציית האוקיינוס נעשתה לא ממקום של חלוציות, אלא בתור חלום של שני שבויי מלחמה שרצו להיות מיליונרים, ואיל-תקשורת שחלם להדפיס עיתונים באנגליה ולמכור מעבר לים. טיסתם היתה מטורפת ומלאת הפתעות; הם היו הראשונים בהיסטוריה שחוו ג'ט לג, וזה עוד הדבר הכי נעים שקרה להם (מעניין)
צנחני צה"ל חשפו תצפית מימי צבא יהודהצנחני צה"ל חשפו תצפית מימי צבא יהודהכיכר השבת14
המגדל מימי שלטונו של חזקיהו המלך, שימש כעמדת תצפית והתראה אל הרי חברון, שפלת יהודה ואזור אשקלון, אל מול האויב הפלישתי, והוא נחשף על ידי צנחנים בצה"ל (מעניין)
ה"נינג'ה החרדי" מסביר: כך תימלטו מסכיןה"נינג'ה החרדי" מסביר: כך תימלטו מסכיןכיכר השבת12
ישי אמנו, ה"נינג'ה החרדי", מראה במיוחד לצופי כיכר השבת כיצד לדעת לזוז נכון אחורנית ברגע דקירה כאשר הטווח לא קרוב במיוחד. פרק שני בטכניקות התגוננות מסכין (מעניין)
דפוס ראשון בעילום שם המחבר לעמברג 1869מנחת חינוך: תעלומה היסטורית או העלמהכיכר בשיתוף מכון ירושלים21
מילים אחדות מתוך הקדמת המנחת חינוך,מספרות מהי הסיבה שהביאה אותו להחלטה להדפיס את ספרו • סופר כיכר השבת מגלה את מה שאחרים כנראה ניסו להסתיר(חרדים, שיווקי)
המקווה במרתפי הכנסייהמקווה מימי הביניים נמצא מתחת ל... כנסייהדניאל הרץ3
כתובת בעברית החקוקה על הקיר במרתף כנסיית סן פיליפו אפוסטולו, בעיר סירקוזה שבסיציליה, שופכת אור על חיי הקהילה היהודית המקומית ערב גירושם בשנת 1492 (מעניין)
תיעוד: ילדי מאה שערים ב'קרישמע ליינען'תיעוד: ילדי מאה שערים ב'קרישמע ליינען'צילום: חיים גולדברג, כיכר השבת7
לילה לפני הברית, נוהגים להביא את הילדים לבית בו נמצא הרך הנימול, כדי שיקראו קריאת שמע כסגולה לשמירה • צלם 'כיכר השבת', חיים גולדברג הצטרף ומגיש גלריה. צפו (מעניין)
דולפינן נצפה לבדו בחוף הצפוני באילתדולפינן נצפה לבדו בחוף הצפוני באילתמישאל לוי2
פקח היחידה הימית ברשות הטבע והגנים עומרי עומסי ודפנה פינגולד, הוזעקו על ידי צוות השיטור הימי לאחר שנצפה דולפינן בחוף הצפוני באילת, וסיפרו כי זה אירוע חריג (מעניין)
הנינג'ה החרדי מלמד איך לברוח מסכין • צפוהנינג'ה החרדי מלמד איך לברוח מסכין • צפוכיכר השבת27
לאור פיגועי הדקירה, ישי אמנו, דאן 5 בנינג'יטסו, המכונה ה'נינג'ה החרדי', מלמד בסרטון מיוחד לגולשי כיכר השבת כיצד להימלט, לזוז ולהתגונן מדקירת סכין מהירה ומסוכנת (מעניין)
מוכר התבלינים הוותיק של שוק הבוכריםמוכר התבלינים הוותיק של שוק הבוכריםצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת20
אליהו בביאן, הוא בן 85 ואב לארבעה ילדים, מתגורר בשכונת הבוכרים בירושלים, מזה למעלה מ-60 שנים, ומחזיק למעלה מיובל שנים בחנות תבלינים, מהוותיקות בשוק. תיעוד (מעניין)
"מפציצים" אותנו במונחים רפואייםהמידע הנסתר על זכאות בביטוח לאומי – חלק 2עורכת הדין שרונה תגר
למה כל כך קשה היום לקבל קצבת נכות מהביטוח הלאומי? איך יודעים מי זכאי?? ואיך אברך בן 54 הפך בביטוח הלאומי ל"צעיר" כשנבחן כושר העבודה שלו?.. טור המשך (משפט, שיווקי)
מצרים מציגה: רוצים אזרחות? תשלמומצרים מציגה: רוצים אזרחות? תשלמוכיכר השבת2
במטרה לשפר את המצב הכלכלי במדינה, הגישו הצעת חוק המבקשת לאפשר מתן אזרחות מצרית במורה לתשלום סך 10,000 דולר, ובכפוף לשיקולים הביטחוניים של מצרים (עולם)
הציידים מצאו את "חדר הענבר" המסתורי?הציידים מצאו את "חדר הענבר" המסתורי?כיכר השבת
סוף לתעלומה? חבורת חוקרים מפולין איתרה פתח לבונקר ששירת את הנאצים, ולהערכתם, הוא מוביל אל "חדר הענבר" שנבזז על ידי הגרמנים במהלך מלחמת העולם השנייה (מעניין)
מדביק המודעות נמלט מהפקחים - וחזר לעבודהמדביק המודעות נמלט מהפקחים - וחזר לעבודהצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת7
מאיר, תושב מאה שערים בן 45, עובד במשך שנים בהדבקת מודעות בשכונה. ביום חמישי בלילה הוא נתפס ע"י פקחי העירייה, נמלט, וביום שישי כבר חזר לעבודתו. גלריה (מעניין)
אחרי 123 שנה: המאפייה הוותיקה במאה שערים נסגרהאחרי 123 שנה: המאפייה הוותיקה במאה שערים נסגרהחיים גולדברג23
מאפיית לנדנר המוכרת משכונת בית ישראל בירושלים, שהייתה מוקד משיכה לרבים שנהנו לראות את החלות הנאפות בשיטה מסורתית, הודיעה על סגירת שעריה ומודה ללקוחותיה (חדשות, מעניין)
כך תופרים פרוכות - לארון קודש וספרי תורהכך תופרים פרוכות - לארון קודש וספרי תורהצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת2
ערב קבלת התורה, ביקר צלם "כיכר השבת", חיים גולדברג, במפעל ג'רוזלם יארמולקע בשכות מאה שערים הירושלמית ותיעד את העבודה בתפירת פרוכות לארון הקודש ולספרי התורה • תיעוד (מעניין)
הילדים קוטפים את הפרחים לכבוד שבועותהילדים קוטפים את הפרחים לכבוד שבועותצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת9
מנהג ישראל, לקשט את הבתים בפרחים בחג השבועות, כדי להזכיר את הר סיני שהיה מקושט בירק ובפרחים בעת מתן תורה. חיים גולדברג, צלם כיכר השבת, תיעד את הילדים (ארץ)
הרחפן תיעד: עיר הקודש ירושלים - מלמעלההרחפן תיעד: עיר הקודש ירושלים - מלמעלהצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת9
צלם 'כיכר השבת', חיים גולדברג, העלה רחפן לאוויר בשכונת מאה שערים, ותיעד את יופיה של ירושלים מהשכונות החרדיות ועד הכותל המערבי והר הבית • צפו בתיעוד מהאוויר (מעניין)
ציון האור החיים זיע"אהראיה נחלשה ולאחר בכי בציון - חזרו לראותחזקי שטרן3
במהלך שיעור שמסר סיפר הרב שלמה געשטטנר כי הוא מכיר שישה מקרים שונים של יהודים שהלכו ונתעוורו ובזכות תפילה ובכי בציון האור החיים הקדוש זיע"א - חזרו לראות (מעניין)
יקב דרימיה - הפכו את חלומם למציאותנצר למשפחת רבנים שנטוע עמוק ברגבי כרמי היין • צפוכיכר בשיתוף יקב דרימיה1
יקב דרימיה הוא הגשמת חלומו של אלעד מובשוביץ, המשלב בין מורשת חקלאית בת שלוש דורות לצד חשיבה יצירתית וגישה חדשנית. יקב דרימיה הוא סיפור של מפגשים-הר ומדבר, אדם ואדמה, קרקע ושמיים. זוהי בשורה טובה, התחלה חדשה, יצירה והגשמה (יקב, שיווקי)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13