צפו: המקובל 'מפעיל' מלאכים והאריה שואגצפו: המקובל 'מפעיל' מלאכים והאריה שואגיענקי כץ ואיציק אוחנה179
המקובל מאיר מסלטי המכונה "המאיר לבריות" ביקר עם ילדיו בגן החיות הגדול בפראג, ותיעד עצמו מצליח לגרום לאריה לשאוג ולהתיישב, בזכות שימוש במלאכים ושמות קודש (מעניין)
בתוך הניידת: שלף אקדח - למרות האזיקיםבתוך הניידת: שלף אקדח - למרות האזיקיםמישאל לוי4
שוטרי משטרת טורנטו עצרו חשוד, אך למרות שבדקו אותו, לא גילו את האקדח שהיה בתוך מכנסיו. בתוך הניידת, למרות האזיקים על ידיו, הוא הצליח להוציא את האקדח • צפו (מעניין)
אתה יכול להתבשר בבשורה טובה על זכיה בדופלקס יוקרתי על שפת הכינרתב'עלי שיח' יוצאים עם הגרלה בשיטה חדשנית ושווהכיכר בשיתוף עלי שיח
בי"ד בחשוון מסתיימת ההזדמנות שלך לתת להם חיוך ולהשתתף בהגרלה על דופלקס חלומי עם נוף לכינרת (מקודם)
צפו: האיראנים מצדיעים ב'השכבה' היהודיתצפו: האיראנים מצדיעים ב'השכבה' היהודיתחנני ברייטקופף8
אנשי הקהילה היהודית באיראן, ערכו טקס השכבה ליהודים שנפלו במלחמת איראן - עיראק, הקצינים האיראנים החליטו במהלך הטקס להצדיע לנופלים היהודים • צפו בהזייה (מעניין)
פטיש ומסמר חשפו פרטים חדשים על הסנהדריןפטיש ומסמר חשפו פרטים חדשים על הסנהדריןמישאל לוי
מקוואות וייצור יין ושמן: פטיש ומסמרים בני כ-1400 שנה התגלו באושה העתיקה, חשף פרטים חדשים על האתר, המזוהה כתחנה הראשונה של חכמי הסנהדרין בגליל (מעניין)
שירת ההלל בשדה התעופה בפולין • וידאושירת ההלל בשדה התעופה בפולין • וידאוכיכר השבת10
נוסעים חרדים נתקעו בשדה התעופה בלובלין שבפולין, עקב תקלה במטוס, וכך התארגן לו מניין לתפילת שחרית כאשר המתפללים לא מוותרים על שירת הלל סוחפת • צפו (מעניין)
תיעוד נדיר: כשציפור מתנגש ב... מטוס • צפותיעוד נדיר: כשציפור מתנגש ב... מטוס • צפומישאל לוי6
סרטון שצולם מתוך הקוקפיט של מטוס נוסעים רוסי, מראה את הנסיעה הפסטורלית והנוף הנשקף מהגובה - עד לרגע המפחיד בו התנגשו בפתאומיות בציפור עפה (מעניין, בעולם)
תיעוד פרידה: החל הרס השכונה הירושלמיתתיעוד פרידה: החל הרס השכונה הירושלמיתצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת15
את המבנים הישנים של בתי ויטנברג החלו להרוס בימים האחרונים, ובמקומם עתידים לבנות מבני מגורים. צלם 'כיכר השבת', מגיש גלריית פרידה מהשכונה הוותיקה. צפו (מעניין)
צפו: כך נראה נחל צין לאחר הגשמים הרביםצפו: כך נראה נחל צין לאחר הגשמים הרביםכיכר השבת2
מפל עין עבדת נסגר הבוקר (ראשון) למבקרים על-ידי רשות הטבע והגנים עקב השיטפונות, אך התצפית העליונה פתוחה ללא תשלום לצפייה בשיטפון בנחל צין • צפו (חדשות, בארץ)
'סתיו הזהב' בפארק הגדול באירופה • מרהיב'סתיו הזהב' בפארק הגדול באירופה • מרהיבכיכר השבת8
פארק "סקולניקי" הוא לא רק הגדול ביותר ברוסיה - אלא גם באירופה כולה • צפו בגלריה של צילומים מרהיבים מהשלכת המוזהבת בין שבילי הפארק בתקופה זו (מעניין)
צלם "כיכר" מגיש: מתנתק - ומתחבר לתורהצלם "כיכר" מגיש: מתנתק - ומתחבר לתורהחיים גולדברג1
כל העיניים בעולם החרדי הופנו השבוע להקפות השניות שקיים הגר"ש אלתר וחסידיו שפרשו בקול רעש גדול מחסידות גור, אבל צלם 'כיכר השבת' קלט שם רגע מסוג אחר... (מעניין)
כך תתגוננו מדקירת סכין צדית • צפו בביצועכך תתגוננו מדקירת סכין צדית • צפו בביצועכיכר השבת1
הנינג'ה החרדי, ישי אמנו, דאן 5 בנינג'וטסו, מדגים לגולשי 'כיכר השבת' לאור המצב הביטחוני כיצד להתמודד עם דקירת סכין צדית. צפו והתאמנו בזהירות בבית (מעניין)
סדקים באורך 20 ק"מ התגלו בקרחון ענקסדקים באורך 20 ק"מ התגלו בקרחון ענקמישאל לוי4
שני סדקים חדשים, שאורכו של כל אחד מהם מגיע לכ-20 ק"מ, נוצרו לאחרונה בקרחון האי פיין במערב אנטרקטיקה - כך עולה מצילומי לוויין של סוכנות החלל האירופאית. צפו (מעניין)
החור באוזון - הקטן ביותר מאז התגלה • צפוהחור באוזון - הקטן ביותר מאז התגלה • צפומישאל לוי14
בצל האיומים על התחממות כדור הארץ, מתברר כי החור באוזון דווקא קטן דרמטית. עם זאת, המדען הראשי למדעי האדמה בנאס"א אומר כי אין זה סימן שהאוזון בדרך להתאוששות (ארץ)
עשר התמונות שמסכמות את 'סוכות' • צפועשר התמונות שמסכמות את 'סוכות' • צפוצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת9
שמחת בית השואבה, הכותל המערבי, הושענא רבה, הקפות שניות - צלם 'כיכר השבת' חיים גולדברג מסכם את חג הסוכות עם עשר תמונות - אותן בחר בקפידא • צפו בגלריה (מעניין)
אילוסטרציההם זכו לעשות טוב ולהמריא לגבהים חדשיםכיכר בשיתוף קוקה קולה4
לכבוד חג הסוכות יצאנו להתארח בסוכת זוכי קיץ בעננים תשע"ט (מעניין, מקודם)
משפחת המלוכה התאילנדיתאלו 10 בני המלוכה העשירים ביותר בעולםשירות כלכליסט17
יוקרה, כוח והרבה מאוד כסף: משפחות המלוכה נהנות גם היום מלא מעט יתרונות שמביא איתו המעמד המיוחד שלהן. ממונקו ועד ברוניי - אילו הם המלכים העשירים ביותר? (מעניין)
עם קיטל: הירושלמים קנו מורביות להושענותעם קיטל: הירושלמים קנו מורביות להושענותצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת3
רבים נוהגים לרכוש מורביות, ענפי ערבה גדולים להושענא רבה, ולא ערבות רגילות. צלם 'כיכר השבת', חיים גולדברג תיעד את הירושלמים מגיעים עם קיטל לבן לקניה (מעניין)
צפו: צבת הים החומה הוחזרה למים בתל אביבצפו: צבת הים החומה הוחזרה למים בתל אביבמישאל לוי3
שוטרי יחידת השיטור הימי של משטרת ישראל ביחד עם פקחי היחידה הימית של רשות הטבע והגנים, שחררו היום חזרה למים את צבת הים, לאחר שעברה טיפול ושיקום (מעניין)
תמונת השבוע: השמחה שמאחדת את כולםתמונת השבוע: השמחה שמאחדת את כולםכיכר השבת3
בלב בית המדרש של החסידות השמרנית, בשמחה אחת - כל העולמות נפגשים ומתאחדים • חיים גולדברג, צלם 'כיכר השבת', בחר את 'תמונת השבוע' שלו - והסבר בצידה (מעניין)
השוטר זינק והציל את הנהג מהרכבת • צפוהשוטר זינק והציל את הנהג מהרכבת • צפוכיכר השבת10
רובן קוריאה, שוטר במשטרת התנועה של יוטה, הצליח להציל אדם - ששהה עם רכבו על מסילת הרכבת - רגע לפני שהרכבת התנגשה בעוצמה ברכב. צפו בתיעוד הדרמטי (עולם)
כשבמאה שערים חזרו מתפילת שחרית. צפוכשבמאה שערים חזרו מתפילת שחרית. צפוצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת6
אווירת חול המועד סוכות שולטת בכל פינה, ובעיקר בשעות הבוקר, אז חוזרים עמך בית ישראל מתפילת שחרית כשבידיהם ארבעת המינים. צפו בתיעוד מופלא ממאה שערים (חג סוכות)
ערב סוכות, ירושלים; 10 תמונות שמספרות את כל הסיפורערב סוכות, ירושלים; 10 תמונות שמספרות את כל הסיפורחיים גולדברג7
צלם "כיכר השבת", חיים גולדברג, תיעד מאות תמונות של "ערב חג הסוכות" בירושלים, אך בחר את עשר התמונות הטובות ביותר - ויש גם סיפור מעניין בצידן • כָּל הָאֶזְרָח בְּיִשְׂרָאֵל יֵשְׁבוּ בַּסֻּכֹּת (מעניין)
ה'כפרות' של המשפחה הגוראית בצלע ההרה'כפרות' של המשפחה הגוראית בצלע ההרכיכר השבת9
"השנה החלטתי לא להסתפק בצילום מנהג הכפרות ב'מאה שערים'": חיים גולדברג, צלם 'כיכר השבת', מסביר את 'תמונת השבוע' שלו - שנמצאה על צלע ההר בעיר בית שמש (מעניין)
ככה ייעשה לראש העיר שלא קיים הבטחותיוככה ייעשה לראש העיר שלא קיים הבטחותיומישאל לוי42
תושבי מרגריטס שבדרום מקסיקו שזעמו על החלטת ראש העיר הנבחר להתעלם מהבטחת הבחירות שלו, פרצו לבניין המועצה, תקפו אותו וקשרו אותו למשאית שגררה אותו (מעניין)
מסעודיה או מראש העין? התשובה של סעודמסעודיה או מראש העין? התשובה של סעודמישאל לוי35
מוחמד סעוד, הבלוגר הסעודי שהתפרסם בזכות התמיכה שלו ברשת בראש הממשלה בנימין נתניהו, הגיב בציניות לאלו הטוענים כי מדובר בתימני מתחזה והקדיש להם שיר (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13