מרן  משפחת אטיאס  ניסה  נתניהו..
הכתובתירושלים - מימי בית שני; הכתובת נמצאה לראשונהדניאל הרץ2
בחפירות ארכיאולוגיות שהתקיימו ליד בנייני האומה בירושלים נמצאה כתובת עתיקה ונדירה במיוחד עם הכיתוב בעברית "ירושלים". הכתובת מוצגת כעת במוזיאון ישראל (מעניין)
החקיין, באולפןהחיקוי המושלם: מרן הרב עובדיה אצל טוקרכיכר השבת55
יוסף ברזל הגיע לאולפן 'קול חי', שם קטף את המקום הראשון בתחרות 'הגאון', כשחיקה את קולם של מרן פוסק הדור הגר"ע יוסף זצוק"ל, ושל הזמרים שוואקי ובן משיח. צפו (מעניין, מדיה)
החללית וויג'אר 2החללית 'וויאג'ר 2' תצא ממערכת השמשדניאל הרץ5
סוכנות החלל האמריקנית פרסמה כי החללית שנשלחה לפני 41 שנים לחקור את כוכבי הלכת הגדולים של מערכת השמש נמצאת על פי הסימנים בדרכה החוצה מהמערכת (מעניין)
ביקור מצולם בגלרייה של האמן רון כהן בצפתביקור מצולם בגלרייה של האמן רון כהן בצפתכיכר השבת
הצלם דוד כהן ערך ביקור מיוחד בגלריית "אומנות יהודית" של האמן רון כהן, בשדרת הגלריות, בעיר העתיקה בצפת , וחזר עם גלריה מרהיבה של הגלרייה. צפו בתמונות (מעניין, בארץ)
הציור במכירה הפומביתהציור נמכר במעל מיליון יורו ו... נגרס • צפודניאל הרץ8
האמן המסתורי 'בנקסי' הפתיע שוב את עולם האמנות כשגרם לגריסתה של יצירת אמנות שלו רגע אחרי שנמכרה במכירה פומבית ביותר ממיליון יורו, מול הקהל ההמום במקום (מעניין)
מסעדות בעיר אוסטיןעיר אסרה על מסעדות להשליך שאריות לפחיוחנן בלייך3
בעיר אוסטין שבמדינת טקסס בארצות הברית, החליטה העירייה כי בעלי מסעדות יצטרכו לתרום את השאריות לנזקקים, לבעלי חיים או להעבירן תהליכים אקולוגיים (מעניין)
השוטרים רדפו בתחנה אחרי... דביבון • צפוהשוטרים רדפו בתחנה אחרי... דביבון • צפוכיכר השבת13
במשך תשע שעות רדפו השבוע השוטרים בתחנת המשטרה בעיר בדפורד שבמדינת טקסס בארצות הברית אחר דביבון שנכנס לתחנה דרך הגג וסירב לצאת מהמבנה. צפו (מעניין)
צלם "כיכר השבת" מסכם את חגי תשרי. צפוצלם "כיכר השבת" מסכם את חגי תשרי. צפוצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת2
מראש השנה ועד שמחת תורה, מיום כיפור ועד חג הסוכות, חיים גולדברג והמצלמה היו שם כדי לתעד את הרגעים היפים והמיוחדים של החגים. עכשיו, הוא מגיש גלריית סיכום (מעניין)
התמונה הביזארית בתחרותבתחרות הצילום הבינלאומית: פורים במא"שיוחנן בלייך32
צלמים מכל העולם הציעו את התמונות הטובות ביותר שלהם לתחרות הצילום העולמית של 'סוני' • בין צילומי הנוף, הדיוקן והארכיטקטורה המרהיבים - צפו בגלריה מפתיעה (בעולם)
שמחת חג ב'מרכז הרב' • צפו בהתלהבותשמחת חג ב'מרכז הרב' • צפו בהתלהבותיאיר טוקר29
כמידי שנה נערכה שמחת בית השואבה בישיבת מרכז הרב בירושלים בליווי תזמורתו של מוסא ברלין. צפו בריקודים הסוערים ובקהל שמשתתף בשירה במהלך הערב כולו (מעניין)
נדידת הסתיו: צפו בציפורים באגמון החולהנדידת הסתיו: צפו בציפורים באגמון החולהכיכר השבת1
מליוני הציפורים החלו במסע הארוך מאירופה לאפריקה, לרבות מהן אגמון החולה-קק"ל מהווה את אחד מאזורי העצירה הקריטיים, ולחלקן אף היעד המועדף להעביר בו את החורף. צפו (מעניין)
עטרת הטליתנמצאה עטרת הטלית של היהודים בגטו לודז'כיכר השבת8
מתחת לרצפת אחד מצריפי המגורים בגטו לודז', נמצאה עטרת הטלית בה התעטפו יהודים בתפילת יום הכיפורים, כשהיא מוכתמת בדם: "מדובר בתגלית מצמררת ונדירה" (אקטואליה)
הקמפיין המוזר של פסטיבל הפנדה הסיניהקמפיין המוזר של פסטיבל הפנדה הסיניכיכר השבת4
רק בסין עושים קמפיינים מוזרים וענקיים כאלה: בשבוע שעבר ברכבת התחתית בצ׳נגדו, במחוז סיצ׳ואן שמיתג את עצמו בתור ״מחוז הפנדות״ פוזרו בובות ברכבת התחתית כחלק מקמפיין הפרסום של הפסטיבל הבינלאומי של סיצ׳ואן ״פנדה ענקית״. צפו בתיעוד (מעניין)
'על השחיטה': התרנגולים כיפרו - ונשחטו. צפו'על השחיטה': התרנגולים כיפרו - ונשחטו. צפוצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת41
שוק מאה שערים, יודע כעת הרבה דם, ולא כמטאפורה: מאות תרנגולים עוברים כבסרט נע תחת סכיני השוחטים, לאחר שסיימו לקיים בהם 'כפרות' בערב יום כיפור • תיעוד (יהדות)
קטיפת האתרוגים לקראת חג הסוכות. צפוקטיפת האתרוגים לקראת חג הסוכות. צפוכיכר השבת8
לקראת חג הסוכות הממשמש ובא, עם ישראל נערך בבניית הסוכות ורכישת ארבעת המינים. צפו בתיעוד מיוחד מקטיף האתרוגים בפרדסים במושב עזריה, לקראת החג (מעניין)
משעשע: כך ניסה החזאי להתמודד עם רוחות ההוריקן 'פלורנס' • צפומשעשע: כך ניסה החזאי להתמודד עם רוחות ההוריקן 'פלורנס' • צפוכיכר השבת11
הוריקן "פלורנס", שהגיע אתמול בסערה לחופי צפון קרוליינה בארה"ב והוביל למותם של 11 בני אדם, יצר גם רגעים קומיים. הביטו בחזאי מזג האוויר המנסה להתמודד בעוצמת הרוחות - ובאנשים שמאחוריו... (מעניין)
צפו בילדים הירושלמים מייצרים 'קוישיקלאך'צפו בילדים הירושלמים מייצרים 'קוישיקלאך'צילום: חיים גולדברג, כיכר השבת3
לפני חג הסוכות מתחילים הילדים הירושלמים לשקוד על ייצור "אוגדני" ארבעת המינים מלולבים פסולים, ובשפה המקומית - קוישיקלאך. האוגדנים נמכרים לאחר מכן בשוק (מעניין)
אילוסטרציה"שיא גינס"? תקע בשופר 80 שנה ברציפותיוחנן בלייך9
סבו של עמיחי בנט, קשיש בן 97, משמש כבר 80 שנה ברציפות כבעל תוקע • כעת מבקש הנכד לרשום את סבו בספרן של שוברי שיאים • ומה הגיבה חברת 'גינס'? (מעניין)
כשמארק צוקרברג הדגים תקיעה בשופרכשמארק צוקרברג הדגים תקיעה בשופרכיכר השבת21
לקול בכי בתו הקטנה, שנולדה לו מרעייתו הנוכריה פריסילה צ'אן, ניסה צוקרברג היהודי, מייסד פייסבוק, להפיק קולות תקיעה משופר תימני מסולסל • צפו בתוצאה (מעניין, ברשת)
כפר יחלק 2,500 פרנק בחודש לתושביםכפר יחלק 2,500 פרנק בחודש לתושביםשירות כלכליסט1
את הפרויקט מובילה במאית קולנוע שוויצרית - ונרשמו אליו מעל 50% מתושבי הכפר. בניגוד לתוכנית להבטחת הכנסה שתושבי שוויץ דחו במשאל עם לפני שנתיים, המיזם בריינאו לא ימומן באמצעות כספי המסים - אלא על ידי מימון המונים ותרומות (מעניין)
תמונות השנהתשע"ח בעדשת המצלמה של חיים גולדברגאריאל ליבא וחיים גולדברג3
חיים גולדברג, צלם "כיכר השבת", מתרוצץ במהלך השנה בין אירוע אחד למשנהו, ומתעד תמונה אחר תמונה. עכשיו, הוא בוחר את תמונות השנה, אלו שמספרות סיפור מיוחד (מעניין)
הכתבות המטוקבקות ביותר בשנת תשע"חהכתבות המטוקבקות ביותר בשנת תשע"חכיכר השבת4
השלום הספרדי, המאבקים בש"ס והמאבקים של הפלג הירושלמי היו במרכז הכתבות שעוררו את הגולשים להגיב אליהן הכי הרבה, במקום הראשון דווקא נמצאת חב"ד (מעניין)
מצעד הכתבות הנצפות ביותר בתשע"חמצעד הכתבות הנצפות ביותר בתשע"חכיכר השבת
עשר הכתבות שהכי עניינו אתכם הגולשים בשנה האחרונה. האסונות הקשים, פטירת הגדולים וגם הסיפורים האנושיים שמצליחים שוב להגיע לראשות הרשימה בקלות רבה (מעניין)
ה"מזוזה"בתוך המזוזה: נייר כתוב בעט - ובסופו... 'אמן'אריאל ליבא8
המנהג הנפוץ, שאף מוזכר בהלכה, לבדוק את המזוזות לקראת ימי הדין, הוביל לגילוי תוכנה ההזוי של מזוזה אחת, שככל הנראה נקנתה מסוחר רמאי • "כשפתחתי - נדהמתי" (מעניין)
חנוכיה הוצבה במלון המפורסם באוסלו. צפוחנוכיה הוצבה במלון המפורסם באוסלו. צפוכיכר השבת1
בלב אוסלו בירת נורבגיה, בלובי מלון 'גרנד הוטל', בו נערכת מדי שנה המסיבה הרשימת לכבוד קבלת פרס נובל לשלום, הוצבה חנוכיית זהב, בגובה של כ-65 ס"מ. צפו בתיעוד (עולם)
הצינור התפוצץ והמים זרמו לגובה רב • צפוהצינור התפוצץ והמים זרמו לגובה רב • צפואריאל ליבא5
פיצוץ בצינור מים ראשי, המוביל לשכונות החדשות ברמת בית שמש, גרם לזרם אדיר של מים, במשך דקות ארוכות. המים טיפסו לגובה רב ועשרות סקרנים נעצרו לחזות בזרם (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27