מלך  נתניהו  זמני היום  בנימין..
כתיבת מגילת אסתר - בבית, במאה שעריםכתיבת מגילת אסתר - בבית, במאה שעריםצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת11
בימים האחרונים יושב ר' מוישה, בביתו בשוק במאה שערים, ועוסק בעיקר בדבר אחד - כתיבת מגילת אסתר לקראת חג הפורים. חיים גולדברג תיעד את כתיבת המגילה, צפו (מעניין)
הכלה שירה הרשקוביץ הפתיעה את האורחים • וידאוהכלה שירה הרשקוביץ הפתיעה את האורחים • וידאויאיר טוקר8
הצלמת שירה הרשקוביץ נישאה לצלם איציק רוסק לקראת סוף החתונה הפתיעה הכלה את האורחים כשעלתה לבמה והחליפה את המתופף בתזמורתו של יואלי דיקמן • צפו בוידאו (מגזין, מעניין)
כתר ארם צובאמוות מסתורי במלון, חקירה ומיליוני דולריםתומר פרבר7
מוות מסתורי במלון, חקירה חוצת יבשות ומיליוני דולרים - אלו המרכיבים של אחת הפרשות המסעירות ביותר בעולם העתיקות הישראלי: היעלמות דפים מ"כתר ארם צובא" (מעניין)
שלב אחר שלב: כך מכינים יין בתוך הבית. צפושלב אחר שלב: כך מכינים יין בתוך הבית. צפוצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת19
חיים גולדברג, צלם 'כיכר השבת', ביקר באחד הבתים בשכונת שמואל הנביא בירושלים, ותיעד - שלב אחר שלב - מתהליך הכנת היין באופן פרטי בתוך הבית. צפו בתיעוד (מעניין, בארץ)
סוסים דהרו על הכביש הראשי • צפו בתיעודסוסים דהרו על הכביש הראשי • צפו בתיעודדניאל הרץ4
מרכז ניהול התנועה הלאומי של 'נתיבי ישראל' זיהה בצהריים שני סוסים משוטטים על הכביש הראשי שליד מחנה צריפין וביה"ח אסף הרופא. המשטרה הוזעקה מיד למקום (מעניין)
המבצע להצלת הדורבןקפץ למים - וחילץ את הדורבן הלכוד • צפודוד הכהן7
מטיילים בשמורת הטבע 'נחל עיון' שבצפון הארץ נתקלו בדורבן תקוע על מצוק והזעיקו עזרה • מנהל השמורה, רמזי בדראן, קפץ למים - והציל את הדורבן הקוצני (מעניין, בארץ)
תעודת הפטור של מרן הגרי"ש אלישיב זצ"לתעודת הפטור של מרן הגרי"ש אלישיב זצ"לדניאל הרץ6
'תעודת המתייצב לשרות העם' של הגאון רבי יוסף שלום אלישיב זצ"ל, שנת 1948. התעודה הונפקה על ידי 'מרכז המפקד לשרות העם' הסוכנות הלאומית והועד הלאומי (מעניין)
'רוצה לראות את נתניהו מגשים  נבואה'. צפו'רוצה לראות את נתניהו מגשים נבואה'. צפוחיים גולדברג3
נתן הפך למשותק בחצי מגופו בגיל 10, לאחר שנדרס על ידי מונית. זה לא מנע ממנו להפוך לסטודנט להיסטוריה, ויום אחד, כך הוא שואף, הוא גם יצטרף לפוליטיקה הישראלית (באנשים)
לכל המרבה במחיר: האי פבל מוצע למכירהלכל המרבה במחיר: האי פבל מוצע למכירהכיכר השבת4
האי היפהפה, שאורכו כ-32 קילומטרים ורוחבו כ-6 קילומטרים ובו אגמים תכולים, עשרות זנים של ציפורים ואריות ים, עומד כעת למכירה - ואתם יכולים להציע את המחיר שלכם (מעניין)
חילול ביהכ"נ: ביהכ"נ העתיק ישופץ. תיעודחילול ביהכ"נ: ביהכ"נ העתיק ישופץ. תיעודצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת4
בעקבות השחתת בית הכנסת "שיח ישראל" בקרית יובל וחילול ספרי התורה, החליט בועז, אחד מאנשי הליפתא, לשפץ את בית הכנסת העתיק בהרי הליפתא • צפו בתיעוד (מעניין, ארץ)
הסידורנחשף סידור התפילה של רבי מאיר מפרמישלאןשאול כהנא4
סידור התפילה הפרטי של הרה"ק רבי מאיר מפרמישלאן, בו שפך שיח לפני קונו על פי הכוונות הקדושות של האר"י ז"ל, בעריכת המקובל רבי אשר מרגליות - אותר, 230 שנה אחרי שהודפס (מעניין)
הבוקר, באגמון החולה: 47,000 עגורים. צפוהבוקר, באגמון החולה: 47,000 עגורים. צפוכיכר השבת5
הבוקר (רביעי) באגמון החולה של קרן קיימת לישראל נספרו 47,000 עגורים. צפו בווידאו מרהיב של העגורים באגמון החולה (מעניין)
פארק הקרחתיעוד מרהיב: פארק הקרח בעיר פרם ברוסיהכיכר השבת7
בעיר פרם שבערי אורל ברוסיה הוקם, כמדי שנה, פארק הקרח, לאחר כחודשיים של עבודה. הפארק כולל מגלשות לילדים, החלקה על הקרח ומבנים ופסלים שונים. צפו בתיעוד (מעניין)
שמעון ברדי והתינוקהמתנדב שמר על תינוק שחולץ מהאש. צפוכיכר השבת9
ברחוב קהילות יעקב בבני ברק פרצה שריפה בדירה, שבחסדי שמים הסתיימה ללא נפגעים. רגע שריגש את הרשת - תיעוד של המתנדב שמעון ברדי שומר על תינוק שחולץ | צפו (בארץ)
כך טופלה "דליפת האמוניה" הגדולה  • צפוכך טופלה "דליפת האמוניה" הגדולה • צפודניאל הרץ
מאות עובדי רכבת, עשרות כבאים, שוטרים וצוותי הצלה, ורכבי בטחון וחירום, ציוד ייעודי לטיפול בחומרים מסוכנים וניצבים רבים כחלק מהתרגיל הענק שדימה דליפה מסוכנת (מעניין)
צי הרכבים החשמליים של אגדתחרות הנהג שלנו מגיעה לישורת האחרונה ואתם מצביעים מי יהיה הנהג שיזכה בתוארכיכר בשיתוף אגד
אחרי שריגשו מאות אנשים עם סיפורים מעוררי השראה, תשעת נהגי אגד עולים לגמר וממתינים להכרעתכם לקראת הגמר הגדול >> זו ההזדמנות שלכם להכריע מי יהיה הנהג שיזכה בתואר "הנהג שלנו" לשנת 2018, כשעל הדרך תוכלו לזכות בפרסים שווים >> הישורת האחרונה לפני הגמר הגדול
כך ניר ברקת ניטרל מחבל בידיים חשופותכך ניר ברקת ניטרל מחבל בידיים חשופותדניאל הרץ27
ראש העיר לשעבר של ירושלים, ניר ברקת, ניטרל לפני כארבע שנים, מחבל בכיכר צה"ל, כשהוא מזנק לעברו בניגוד לכללי הפרוטוקול ומכניע אותו בידיים חשופות • צפו בתיעוד (מעניין)
'קופצים יחד': חרדים וחילונים - בעד מוגבלים'קופצים יחד': חרדים וחילונים - בעד מוגבליםיאיר טוקר8
בעוד האווירה בארץ רוויה בשנאה - תערוכה ייחודית שנפתחה לאחרונה וזוכה להד בינלאומי, מציגה אחדות כלל-ישראלית, באמצעות... קפיצות עם נוער מוגבל • תיעוד נרחב (מענין)
הילדות שרטו ליהודה רוזנווסר את הרכב - כך הוא הגיב צפוהילדות שרטו ליהודה רוזנווסר את הרכב - כך הוא הגיב צפוכיכר השבת135
יהודה רוזנווסר, אב ל-9 ילדים, יצא בוקר אחד מביתו והופתע לגלות כי שתי בנותיו הקטנות, "קישטו" את רכבו היקר באבנים ושריטות לכל אורכו. התגובה שלו ושל הבנות - הפכה את הסרטון לויראלי (ארץ)
אחד הפסלים, בידי האזרחים שמצאו אותם"כמו ביציאת מצרים": נחשפו צלמיות סוסיםיאיר טוקר7
ההמטרים העזים ששטפו לאחרונה את ישראל, ובמיוחד את אזור הצפון, הובילו לגילוים של פסלים ששמשו למרכבות סוסים, "כמו מרכבות פרעה", בידי שתי ילדות שטיילו עם אימן (חדשות)
רות כהן ובעלההמכתב של רות כהן מבאר שבע שטלטל את הרשתכיכר בשיתוף מרכז הצדקה34
רות כהן עשתה הכל כדי להגשים חלום להיות אמא. אחרי כשלונות כואבים, היא פונה אליכם ברגעים האחרונים של מבצע הטיפול המשמעותי והנואש מבין כולם: "בבקשה, תנו לי לשמוע קול של ילד או ילדה שקוראים לי אמא"(צדקה, שיווקי)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לכתבהזקן העולם מת בגיל 113: "אהב ממתקים"שירות כלכליסט6
מאסאזו נונאקה נולד ביולי 1905, ומת בבית הארחה שבבעלות משפחתו זה 4 דורות, ושאותו ניהל עד הפנסיה • בני משפחתו סיפרו, כי אהב לאכול ממתקים • נכדתו: 'דמות גדולה' (מעניין)
צפו בווידאו: זרימת הגשמים בנחל צאליםצפו בווידאו: זרימת הגשמים בנחל צאליםכיכר השבת3
גשמי הברכה שפקדנו את ארצנו נתנו את אותותיהם גם בנחל צאלים, אחד הנחלים הגדולים במדבר יהודה, היורד אל ים המלח, שם נרשמת זרימה ערה של מים • צפו (מעניין)
דואר ישראל. ארכיוןבשנה אחת: 65 מיליון חבילות נמסרו מחו"לעומר כביר5
במהלך 2018 נמסרו יותר מ-65 מיליון חבילות מחו"ל במשקל כולל של 14.1 טון, עלייה של 6.6% במספר החבילות ו-22.6% במשקלן. מרבית החבילות - מסין, ארה"ב ובריטניה (מעניין)
תיעוד מיוחד: כך מאלפים כלבים בצפת. צפותיעוד מיוחד: כך מאלפים כלבים בצפת. צפוכיכר השבת6
הצלם דוד כהן תיעד חלק מתהליך אילוף כלבים, מסוג רועה גרמני ורועה בלגי - המשמשים את המטרה והצבא בפעילויות הביטחוניות השונות, שנערך בעיר צפת. צפו בתיעוד (מעניין)
המזוזות ששרדובעקבות המזוזות האבודות שחולקו בשואהדניאל הרץ2
רב הקהילה שחילק עשרות מזוזות קטנות ליהודי העיירה רגע לפני שנשלח למחנות העבודה, הלך לעולמו מבלי לספר דבר על המחווה המרגשת. משפחתו מחפשת את המזוזות (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27