מדהים: מטאורים נשרפים מול הזוהר הצפונימדהים: מטאורים נשרפים מול הזוהר הצפונימישאל לוי
האסטרונאוטית כריסטינה קוק צילמה תמונה מדהימה מתחנת החלל הבינלאומית, בו ניתן לראות מספר מטאורים נשרפים בכניסה לאטמוספירה - וברקע הזוהר הצפוני • צפו (מעניין)
כך תמתחו נכון את רגליכם • מדריך מצולםכך תמתחו נכון את רגליכם • מדריך מצולםכיכר השבת1
התעמלות בריאותית ונכונה היא דבר חשוב ונצרך מאד, מאמן הנינג'וטסו החרדי, ר' ישי אמנו, מדגים לגולשי 'כיכר השבת' באמצעות תלמידיו כמה תרגילי מתיחה שישפרו את בריאותכם. סרטון שלישי בסדרה (מעניין)
תיעוד: רגע פגיעת הברק בבניין בראש העיןתיעוד: רגע פגיעת הברק בבניין בראש העיןכיכר השבת1
ברק פגע הלילה בבניין מגורים בראש העין. בחסדי שמיים לא היו נפגעים אך נזק נגרם לחלק מהדירות בהם הופסק החשמל. הברק הפעיל את מערכת כיבוי האש של הבניין • צפו (מעניין)
גשמי ברכה • צפו בזרימה החזקה בנחליםגשמי ברכה • צפו בזרימה החזקה בנחליםכיכר השבת1
מאזור צפון הארץ ועד למדבר יהודה: הגשמים החזקים שירדו ביממה האחרונה גרמו לאסונות, אך במקביל גם לזרימה חזקה בנחלים • תיעוד וידאו וגלריה מהמים השוצפים. צפו (מעניין)
מרהיב: השלג ברמת הגולן ובאתר החרמוןמרהיב: השלג ברמת הגולן ובאתר החרמוןכיכר השבת2
ברמת הגולן ובאתר החרמון ממשיך גם הבוקר (חמישי) לרדת שלג. במפלס התחתון של הר החרמון, התווסף חצי מטר של שלג טרי לגובה השכבה הלבנה • צפו בתיעוד מרהיב (מעניין)
אחרי ביקור החרדים: הבלוגר הסעודי מבהיראחרי ביקור החרדים: הבלוגר הסעודי מבהירמישאל לוי3
מוחמד סעוד שאירח בביתו חרדים מישראל, הוצף בגל פניות פניות מישראלים שרצו לבוא לבקר אצלו - ופרסם מסר משעשע: "ישראלים יקרים, אצלי בבית אין נפט בברז" (מעניין)
תיעוד: השלג הראשון השנה ברמת הגולןתיעוד: השלג הראשון השנה ברמת הגולןמישאל לוי1
לראשונה מתחילת החורף, שלג יורד במקומות נוספים ברחבי הארץ, ולא רק בהר החרמון • השלג ירד היום ברמת הגולן, נתפס בחלק גדול מהמקומות - ולנו יש גלריה מרהיבה (מעניין)
החרמון - מושלג; השלג ממשיך לרדת • צפוהחרמון - מושלג; השלג ממשיך לרדת • צפוכיכר השבת
במהלך הלילה (רביעי) נוספו עשרה ס"מ של שלג במפלס התחתון בחרמון, והבוקר השלג ממשיך לרדת, כששיא הסופה צפויה בהמשך היום. צפו בתיעוד מהרמון המושלג (מעניין)
אירועי סיום הש"ס שנערכו במסעדת השף 'רודריגז'מסעדת רודריגז חוגגת ומצדיעה ללומדי הדף יומיכיכר בשיתוף רודריגז
עולם התורה מתרגש מסיומי הש"ס שמתרחשים אחת ל- 7 שנים • מסעדת רודריגז בניצוחו של השף אלי מנחם התרגשה גם היא השבוע ביחד עם לומדי הדף היומי, ובימים אלו היא חוגגת סיומי ש"ס במסעדה (מעניין, מקודם)
האם התגלה השוק הירושלמי מתקופת בית שני?האם התגלה השוק הירושלמי מתקופת בית שני?מישאל לוי
חפץ נדיר ששימש למדידה אחידה של נפח, בן כ-2000 שנה מחזק את הסברה כי נחשפה כיכר העיר התחתונה של העיר מתקופת בית שני, שכנראה שימשה כמוקד הפעילות המסחרית (מעניין)
טונה כחולת סנפיריפן: מסעדת סושי שילמה 1.8 מיליון דולר עבור דג טונהשירות כלכליסט5
הדג במשקל 276 ק"ג נמכר במכירה פומבית בשוק הדגים טויסו שבטוקיו. זהו המחיר השני בגובהו ששולם אי פעם לדג מהסוג הזה (מעניין)
הקורקינט החשמלי התפוצץ בהטענה • צפוהקורקינט החשמלי התפוצץ בהטענה • צפומישאל לוי6
בתיעוד המגיע מסין, נראית משפחה היושבת לארוחת צהריים, הקורקינט החשמלי היה מוטען, אב המשפחה שמע פיצוץ והתקרב. ברגע האחרון הצליח להציל את הילד. צפו (מעניין)
כשרוחל'ה התחננה מול אור השבת והחנוכהכשרוחל'ה התחננה מול אור השבת והחנוכהצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת5
ברגע הלחוץ ביותר בשבוע, ואולי אף בשנה כולה, מיהר צלמנו חיים גולדברג כשהוא לבוש בבגדי שבת, ותיעד את המשפחה המפורסמת ביותר במא"ש - כפי שאף פעם לא תועדה (מעניין)
כך מבצעים מתיחות נכונות ובריאות 2 • צפוכך מבצעים מתיחות נכונות ובריאות 2 • צפוכיכר השבת1
התעמלות בריאותית ונכונה היא דבר חשוב ונצרך מאד, מאמן הנינג'וטסו החרדי, ר' ישי אמנו, מדגים לגולשי 'כיכר השבת' באמצעות תלמידיו כמה תרגילי מתיחה שישפרו את בריאותכם. סרטון שני בסדרה (מעניין)
כעסו על הירושה ונקטו בפעולה הזויה • צפוכעסו על הירושה ונקטו בפעולה הזויה • צפומישאל לוי38
משפחה סינית שראש המשפחה שלהם נפטר, לא אהבה איך שהוא חילק את כספי הירושה בין הילדים. אחת מהנשים עשתה את המעשה שלא ייאמן • צפו בתיעוד ההזוי (מעניין)
אילוסטרציהנהג האוטובוס שמכוון כהוראת הרב שטיינמןכיכר בשיתוף אגד10
יונתן בניסטי - בבוקר אברך בכולל, אחרי זה יוצא לעבודה כנהג אוטובוס של אגד עם החליפה הארוכה (באישור מיוחד), נזכר כל בוקר בהוראת האיילת השחר ומרגיש נפלא (מעניין, מקודם)
אילוסטרציהסדנה חוויתית בבני ברק, בניהולו של השף "שי אוחנה"כיכר בשיתוף שי אוחנה1
הערכות נרשמת בימים אלו לקראת יום פתוח וסדנה חוויתית שתתקיים בביה"ס הגבוה לקולינריה בניהולו של השף הנודע "שי אוחנה" החל מ- 6 בערב בב"ב (לימודים, מקודם)
תמונות מרהיבות: העיר העתיקה בירושלים - מהאווירתמונות מרהיבות: העיר העתיקה בירושלים - מהאווירכיכר השבת3
"עשרה קבין של יופי ירדו לעולם, תשעה נטלה ירושלים ואחד כל העולם כולו", כך נאמר בגמרא במסכת קידושין. הצלם משה שי תיעד מהאוויר את העיר העתיקה, הכותל, המסגדים וחזר עם תמונות מרהיבות • צפו (מעניין)
מערבל בטון איים להתהפך על בית פרטימערבל בטון איים להתהפך על בית פרטיכיכר השבת
מערבל בטון שנסע בדרך עפר שנמצאת בעלייה למערת אליהו הנביא, סמוך לשדרות ההגנה בחיפה, סטה ממסלולו ואיים להתדרדר על בית פרטי - עד שחולץ בעזרת מחפר. צפו (בארץ)
דרמטי: אמבולנס קיבל קריאה ועשה תאונהדרמטי: אמבולנס קיבל קריאה ועשה תאונהכיכר השבת2
בתיעוד המגיע מפולין, נראה אמבולנס שהיה בדרך לקריאת חירום, ותוך כדי נסיעה, רכב שנתקע בו גרם לתאונה קשה ולנזק גדול. צפו בתיעוד מתוך האמבולנס (אקטואליה, מעניין)
תיעוד מקסדת הכבאי: חילוץ החתול מהאשתיעוד מקסדת הכבאי: חילוץ החתול מהאשמישאל לוי1
שריפה פרצה היום (שני) בדירה ברחוב האשל ברמת גן. הדיירת נמלט תוך שהיא משאירה מאחור את החתול • כך נראה החילוץ ממצלמת הקסדה של הכבאי שחילץ את החתול (מעניין)
מפתיע: כך הצליח א' להדליק חנוכייה במדינה עוינתמפתיע: כך הצליח א' להדליק חנוכייה במדינה עוינתאסף מגידו1
חיים א', החי במדינה עוינת, כאשר סכנה תמידית מרחפת על ראשו וראשי משפחתו. הצליח להדליק באורח פלא את נר החנוכה למרות כל הקשיים הבלתי נתפסים שהיו כרוכים בכך. (מעניין)
תיעוד: הדלקת נר אחרון של חנוכה בירושליםתיעוד: הדלקת נר אחרון של חנוכה בירושליםצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת1
המוני בני ישראל הדליקו הערב (ראשון) את הנר השמיני בחנוכייה • צלם 'כיכר השבת', חיים גולדברג, עם תיעוד מיוחד מרחובות העיר ירושלים: אלו שמדליקים בבית ואלו ברחוב (מעניין)
צפו בשעשועון 'מלחמת מוחות'  גרסת חנוכהצפו בשעשועון 'מלחמת מוחות' גרסת חנוכהכיכר השבת20
"מלחמת מוחות" היא משחק טריוויה אינטראקטיבי בליווי קליקרים (שלטים) בהנחיית חזקי רייך. והפעם בהשתתפות בחורי ישיבות שמתמודדים על פרס בשווי 600 ש"ח (מעניין)
כך מבצעים מתיחות נכונות ובריאות • צפוכך מבצעים מתיחות נכונות ובריאות • צפוכיכר השבת2
התעמלות בריאותית ונכונה היא דבר חשוב ונצרך מאד, מאמן הנינג'וטסו החרדי, ר' ישי אמנו, מדגים לגולשי 'כיכר השבת' באמצעות תלמידיו כמה תרגילי מתיחה שישפרו את בריאותכם (מעניין)
כך נראתה הסערה החורפית בנמל תל אביבכך נראתה הסערה החורפית בנמל תל אביבכיכר השבת
גשמי הברכה הרבים והרוחות העזות היום (חמישי) נתנו את אותותיהם גם בנמל תל אביב, שם תועדו הגלים השוצפים כשהם נשברים בעוצמה מרהיבה על הקרקע • צפו בתיעוד (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13