מונדיאל  חי כיף  זוסמן  כאן
תיעוד מיוחד: שבוע הספר בשכונת גאולהתיעוד מיוחד: שבוע הספר בשכונת גאולהצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת3
כמו בכל מקום בימים האלו גם בשכונת גאולה הירושלמית מציינים את שבוע הספר במבצעים רבים בחנויות הספרים • צלם "כיכר השבת" חיים גולדברג עם תיעוד מיוחד (מעניין)
רוצים לקנות עיירה במחיר של פחות מדירה?רוצים לקנות עיירה במחיר של פחות מדירה?דניאל הרץ3
דירה נאה בירושלים תעלה לכם יותר מעיירת הרפאים הקליפורנית, שעומדת למכירה עם 22 בתים ששומרו בפחות ממיליון דולר. המרחק: ארבע שעות מלאס ווגאס (מעניין)
מייק פר יוצא אל פני הכבישבן ה-73 קבר את עצמו 3 ימים מתחת לכבישיוחנן בלייך6
אמן אוסטרלי הסתגר בקופסת ברזל מתחת לכביש מרכזי, כחלק מפסטיבל מקומי • עם מים, ספר ולחצן מצוקה - הקשיש שרד בתיבה הסגורה 72 שעות והצליח להיחלץ בריא ושלם (מעניין)
חלק מן הממצאיםברחבת הכותל: נמצאו שרידים מפוארים מתקופת בית שנייוחנן בלייך
לאחר חפירות ארכאולוגיות ממושכות, אותרו ממצאים מרהיבים מלפני אלפיים שנה • צפו בכתבתו של אלירן טל בערוץ 20 על האתר בו נחשפת מורשתנו ההיסטורית ושצפוי להיפתח לכל הציבור בשנה הבאה (מעניין)
נקמת משפחת החתן: מאות מעטפות ריקותנקמת משפחת החתן: מאות מעטפות ריקותדניאל הרץ8
תביעת גירושין שהוגשה השבוע בצפון חשפה כיצד נקמה משפחת הבעל על שנים של קמצנות של הוריו של החתן. הזוג שרד 5 שנים אך לדברי האישה גם בעלה קמצן כבד (מעניין)
כך זה אירעאדם נמחץ למוות תחת ארון הקבורה של אמויוחנן בלייך10
אזרח אינדונזיה שהשתתף בהלויית אמו, נהרג לאחר שארון קבורתה שהועלה על סולם גבוה, קרס עליו. הוא פונה לקבלת טיפול אך מותו נקבע בבית החולים • תיעוד מזעזע (אקטואליה)
פייתון אסיאתינחש באורך 7 מטרים בלע אשה והרג אותהיוחנן בלייך8
אשה בת 54 שנעלמה, נמצאה במרחק קצר מגינת הירק שלה - בבטנו של נחש אימתני • הפייתון נושך, חונק ולבסוף בולע את טרפו, אך נדיר ביותר שהוא טורף בני אדם (מעניין, בעולם)
חגיגת עיד אל-פיטר ברפיח: ילדים עם רוביםחגיגת עיד אל-פיטר ברפיח: ילדים עם רוביםכיכר השבת9
בסוף השבוע חגגו המוסלמים את חג עיד אל-פיטר המציין את סיומו של חודש הרמדאן • ברפיח שבדרום רצועת עזה תועדו ילדים פלסטינים חוגגים עם רובי צעצוע • צפו בתמונות (מעניין)
בנגקוקמלך תאילנד שווה 30 מיליארד דולרשירות כלכליסט
מרבית ההון של משפחת המלוכה התאילנדית עבר בסוף השבוע לרשותו של המלך מהא ואג'יראלונגקון, המכונה ראמה העשירי, שהוכתר אחרי מות אביו ב-2016 (מעניין, בעולם)
כיצד אולץ טראמפ להצדיע לגנרל הקוריאניכיצד אולץ טראמפ להצדיע לגנרל הקוריאנידניאל הרץ24
בקטע בן 20 שניות שפורסם בטלוויזיה הממלכתית של צפון קוריאה, נראה הנשיא דונלד טראמפ כשהוא מצדיע לגנרל בצבא צפון קוריאה. מה קרה באירוע המוזר בסינגפור (מעניין)
צפו: הסרט שדונלד טראמפ הקרין לקים ג'ונג אוןצפו: הסרט שדונלד טראמפ הקרין לקים ג'ונג אוןכיכר השבת18
במהלך הפסגה ההיסטורית בסינגפור הקרין נשיא ארה"ב דונלד טראמפ לשליט צפון קוריאה קים ג'ונג און סרט - סיפור של הזדמנות, בכיכובם, "על מנהיגים ויעד אחד" • צפו (מעניין)
ניגריה: קבר את אביו במכונית יוקרה חדשהניגריה: קבר את אביו במכונית יוקרה חדשהכיכר השבת14
ניגרי עשיר החליט להגשים את חלומו של אביו ולרכוש לו מכונית יוקרה מדגם BMW אך נזכר לעשות זאת רק שהאב הלך לעולמו. המכונית החדשה נקברה יחד עם האב (מעניין)
בדרך זה אל זהניתוח: שפת הגוף של טראמפ וקים ג'ונג אוןכיכר השבת10
מה אומרת שפת הגוף של שני המנהיגים הכי לא צפויים - דונלד טראמפ וקים ג'ונג און, שלראשונה נפגשו ולחצו ידיים • הפגנת שליטה בעניינים, עצבנות, חיוך עקום ובהייה (מעניין)
חיים יהודיים בלב הג'ונגל: גלריה מהפליפיניםחיים יהודיים בלב הג'ונגל: גלריה מהפליפיניםצילום: מאיר אלפסי7
זה המקום האקזוטי ביותר בעולם ואחת מתכניות הטלוויזיה הכי פופולריות מצולמת עליו. הכירו את האי אל-נידו שבפליפינים, שגם בו, איך לא, תוכלו למצוא חיים יהודיים. צפו בגלריה (עולם)
אילוסטרציהטען שארוחה גרמה לו לחלות, ונתפס רוקדיוחנן בלייך
סועד שהעליל על חברת תיירות, כי ארוחה בה אכל גרמה לו לחלות, חויב על ידי שופט באלפי יורו קנס, לאחר שתועד רוקד בהנאה רבה בזמן בו טען כי קיבתו הורעלה • תופעה? (מעניין)
ה-Flyer בפעולהגוגל מציגה: מטוס שלא תצטרכו עבורו רשיוןיוחנן בלייך4
בימים האחרונים הציגה גוגל את ה-Flyer, מטוס קטן וקליל הפועל בעזרת סוללה. נראה כי עידן המכוניות המעופפות מתקרב אלינו בצעדי ענק. ומה לגבי המחיר? • צפו (מעניין)
פגישה בין טראמפ לבין מקרוןלחיצה צרפתית: מקרון הכאיב לנשיא ארה"בכיכר השבת2
עמנואל מקרון, נשיאה הצעיר של צרפת, נפגש אתמול בוועידת ה-G7 עם דונלד טראמפ - פגישה שהותירה חותם: סימן מובהק בידו הגדולה, שהלבינה כתוצאה מהלחיצה החזקה (מענין)
האליגטור הטורף לאחר שנתפסאליגטור גרר אישה למים, נשך והרג אותהדניאל הרץ12
אישה בת 47 נהרגה מתקיפת אליגטור באגם הסמוך למיאמי. האישה נגררה על ידי חיית הענק לתוך המים שם נשך אותה בעוצמה. האליגטור נתפס והועבר לשמורה אחרת (מעניין)
צרפת: נאסר שימוש בסלולרי בבתי הספרצרפת: נאסר שימוש בסלולרי בבתי הספרכיכר השבת
על פי הבטחת הבחירות של הנשיא הצרפתי עמנואל מקרון, אסר הפרלמנט הצרפתי על השימוש במכשירים סלולריים בבתי הספר היסודיים. לא ברור עדיין האם יהיה גם עונשים (מעניין)
התיעוד הדרמטיאם זרקה את תינוקה והצילה אותו מהלהבותאלי רוטמן11
האינסטינקט האימהי של אישה מדרום קרוליינה פעל נכון: כשהאש האימתנית שפרצה בבניין בו שהתה, היא זרקה את ילדה בן ה-11 החודשים לידי השכן למטה • צפו בווידאו (מענין)
נחלאות: מדת"לים ועד נשות שאלים • גלריהנחלאות: מדת"לים ועד נשות שאלים • גלריהכיכר השבת7
צלם "כיכר השבת" חיים גולדברג יצא לתעד את סמטאות שכונת נחלאות בלב ירושלים, שהוקמה לפני כ-120 שנה והתעוררה לחיים מגוונים בשנים האחרונות • צפו בתוצאה (מעניין)
לא רק זייברט: פאשלות חנייה של ראשי עריםלא רק זייברט: פאשלות חנייה של ראשי עריםכיכר השבת29
ראש העיר בני ברק הפך לכוכב לא חיובי בשל האופן שבו הוא נוהג להחנות את רכבו - בין השאר בחניות נכים. אבל הוא לא לבד. קבלו את ראשי הערים ששמו פס על הכללים והובכו (צפו)
שליח הפיצה הגיע לבסיס הצבאי - והסתבךשליח הפיצה הגיע לבסיס הצבאי - והסתבךיוחנן בלייך3
פאולו וו. קלדרון, שליח פיצה ברשת נונה דליה שבארה"ב, ביצע משלוח למתקן צבאי בברוקלין, ושם עלו עליו: הוא שוהה בלתי חוקי, כעת הוא מיועד לגירוש מארה"ב (מעניין)
שוטרים בניו יורק. אילוסטרציהשוטר התנועה עצר את מי שסייע לו להיוולדיוחנן בלייך5
שוטר תנועה בארצות הברית, מייקל פטרסון, שעצר את הנהג מאתיו ביילי על עבירה קטנה, לא תיאר לעצמו במי מדובר • סגירת מעגל מ-27 שנים קודם לכן (מעניין)
הנהג שר את "ממעמקים"נהג מונית מקסיקני שר חיים ישראל • צפוכיכר השבת27
נהג מונית במקסיקו הפגין שליטה מפתיעה למדי בשיריו של הזמר הפופולרי חיים ישראל, כאשר אל מול מצלמת הטלפון שר את כל מילות השיר "ממעמקים" • צפו בווידאו (מעניין)
הולכים על הקיר או עפים באוויר? • גלריההולכים על הקיר או עפים באוויר? • גלריהכיכר השבת2
היא נחשבת לעבודה מסוכנת למדיי, אם כי מספר התאונות בה נמוך. מנקי החלונות של גורדי השחקים בתל אביב תלויים בין שמים לארץ בגלריה מרהיבה של הצלמת מרים אלסטר (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27