אל תפספסו: המוצג המדובר בניו-יורקאל תפספסו: המוצג המדובר בניו-יורקיאיר טוקר30
פעם בשנה, ערב ל"ג בעומר, מתגייסים תלמידי ישיבת חב"ד בניו-יורק לבנות מוצגי יהדות עבור התהלוכה. מה שיצא להם השנה, הדהים את כולם. בואו לראות (בכיכר)
הערב: אירוסי בנו של הרב מאיר פרושהערב: אירוסי בנו של הרב מאיר פרושישראל אהרון9
הבחור נוחי פרוש, בנו של חבר-הכנסת לשעבר וסגן שר החינוך הרב מאיר פרוש, התארס הערב (ראשון) עם נינית מרן הגר"ש וואזנר שליט"א. בחגיגה צנועה שנערכה הערב בירושלים, השתתפו בני המשפחה המורחבת, לצד רבנים מרחבי הארץ, אדמו"רים, ואישי-ציבור מהקשת הפוליטית. מזל-טוב!
מידד טסה (צילום: יח"צ)נאיף, ערבי ישראלי מעריץ את מידד טסהמוריה חן58
לשמוע ולא להאמין: מנחם טוקר הצליח לאתר מעריץ מפתיע של הזמר מידד טסה - נאיף, ערבי ישראלי ממרכז הארץ. השניים ניסו לשיר יחד בשידור חי. הצליח? (כיכר)
אטרקציה במודיעין-עילית: משאית בטוןאטרקציה במודיעין-עילית: משאית בטוןחיים שקדי11
מודעה תמימה במודיעין-עלית מספקת הצצה מעניינת לבילוי של הילדים: "משאית בטון שתבוא לבניין לכמה שעות בודדות. הצפייה במחזה ללא עלות" (בארץ)
דודי זילברשלג (צילום: פלאש 90)דודי זילברשלג הופיע בתיאטרון פלייבקשושי הלר18
"מה הסיפור שלך?" - תחת הכותרת הזאת הושק השבוע תיאטרון מיוחד, המציג סיפורים בעלי מסר חסידי. דודי זילברשלג: ניתקו ציבור שלם מהרובד היהודי שבתרבות
עומדים צפופים: צפו בעומס האדיר במירוןאיטל קציר10
מירון תשע"א: במשך 24 שעות, מאות אלפים פקדו את ציונו של רבי שמעון בר יוחאי. צפו בוידאו: כך נראה העומס האדיר במתחם. התפילות בקעו רקיעים (וידאו)
בזכותכם: ארגון חרדי זכה בחצי מיליון דולראיטל קציר11
חב"ד ארגנטינה זכתה אמש בלמעלה מחצי מיליון דולר בתחרות שאירגן הצ'ייס בנק. אלפי גולשי "כיכר השבת" הצביעו לארגון והביאו להכרעה בתחרות (כיכר, מעניין)
זה בידיים שלכם: בואו לעזור בקליק אחדכיכר השבת8
בעוד מספר דקות´צ´ייס בנק´ בניו-יורק מחלק חצי מליון דולר (!) לאירגון שיקבל הכי הרבה ´לייקים´ - במסגרת התחרות שלו. ארגון חרדי במקום רביעי. בואו לעזור
חתול (צילום: פלאש 90)בהלה במחלקה ראשונה: חתול תקף נוסעשושי הלר23
אימה בשחקים: ש.א. רצה בסך הכל לטוס בראש שקט מישראל לניו-יורק, אבל בעודו ישן זינק עליו חתול ותקף אותו. בחברת "אל-על" הגיבו: "מתנצלים" (כיכר, מעניין)
טוקר (צילום: שלאגר)טוקר עושה זאת שוב: הבריז מאירועישראל כהן39
לפני שנה וחצי, נעלם מנחם טוקר מהופעה של שוואקי, אותו היה אמור להנחות, לאחר שנולדה לו בת. השבוע, התקדים חזר על עצמו בשנית. מזל-טוב (בכיכר, מעניין)
הגראי"ל שטיינמן (צלם: פלאש 90)הגראי"ל ברך, ושני תלמידי ישיבה התארסוחיים שקדי21
מדהים: הגראי"ל שטיינמן ברך את תלמידי ישיבת "רנה של תורה" שיימצאו את זיווגם, והשבוע התארסו שני תלמידים מבוגרים. בצהריים ימסור שיעור בישיבה (ארץ)
תחרות מדורות הענק: התמונות שלכםתחרות מדורות הענק: התמונות שלכםמערכת "כיכר השבת"55
מיוחד: גולשי "כיכר השבת" שולחים תמונות מהמדורות שלהם, ומשתתפים בתחרות ענק על המדורה הגדולה ביותר. בפנים: תמונות הגולשים, לשיפוטכם (חדשות)
מזל טוב: לעיר בני-ברק יש סבאחיים שקדי2
בשבת האחרונה הפך ראש העיר ה-13 של בני ברק, יעקב אשר, לסב - לנכדה הראשונה במשפחה. בשבת הקרובה צפוי להתקיים הקידושא רבה החגיגי (חדשות, חרדים)
הגרי"ש אלישיב (צילום: פלאש 90)בדמעות: הגרי"ש התיר לאלמנה להינשאחיים שקדי56
זה סיפור על אלמנה צעירה שהבטיחה לבעלה כי לאחר שילך לעולם שכולו טוב, לא תינשא לאיש > האם מותר לה להינשא, למרות ההבטחה? הגרי"ש נדרש לשאלה (כיכר)
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90. למצולמים אין קשר)מה חיפש המשגיח של 'מיר' במסעדות?חיים שקדי3
אורח מפתיע הופיע הבוקר במסעדות הסמוכים לבתי-המדרש של ישיבת 'מיר' בשכונת בית ישראל בירושלים: הגאון רבי אהרון חדש, 'משגיח' בישיבה (בכיכר, מעניין)
בגלל ה"סיקריקים": אבטחה על הרב עמארבגלל ה"סיקריקים": אבטחה על הרב עמארבועז בן-ארי, כיכר השבת27
עכשיו מותר לגלות: ההדלקה של הגר"ש עמאר במירון, נערכה תחת אבטחה חריגה. הסיבה: ה´סיקריקים´ איימו לפגוע בהדלקה. תיעוד מיוחד (כיכר)
צילומים: חשיפה לצפוןברית חדשה? דרעי ומופז חגגו במירוןישראל אהרון7
יו"ר ועדת חוץ וביטחון, ח"כ שאול מופז, הגיע אמש לציון הרשב"י במירון. אחרי שרקד עם האלפים, התיישב מופז לסעודה משותפת עם אריה דרעי. צפו בתמונות (בכיכר)
הרב אמנון יצחק בסרטוני הסתה פלסטיניםיוני גבאי51
ארגונים ערבים הקוראים לשחרר את פלסטין מישראל, הפיצו סרטון מדבריו של הרב אמנון יצחק, המביע חשש מפני עליית מליוני ערבים לישראל ולירושלים (חדשות)
(צילום: אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר)כדאי הוא VIP לסמוך עליו בשעת הדחקהרב דוד-מאיר דרוקמן15
זכה דורנו למה שלא זכה האר"י, האור החיים הק', בעל "החרדים", והוא - שירות מיוחד לאחמי"ם (V.I.P. בלעז) עד למרומי הציון הק' שבמירון. וגם: מונולוג של רב (דעה)
לבייב באירוע. צילום: אלירן אביטללוּק ספירהישראל אהרון1
הנגיד החרדי לב לבייב, לצד בכירי הכלכלה הישראלית, השתתפו בוועידת הנדל"ן של כלכליסט ולאומי. במהלך האירוע, הרכיבו המשתתפים משקפי תלת-מימד (כיכר)
למהדרין בכחוללמהדרין בכחולישראל אהרון12
יוזמה מקורית של ´טמבור´: מסלול המהדרין העולה לציון הרשב"י נצבע בצבע מיוחד לכל אורכו, לתועלת רבבות העולים מירונה. בפנים: צפו בתיעוד מהצביעה (בכיכר)
תיעוד: מעמד נדיר של "פידיון פטר חמור"תיעוד: מעמד נדיר של "פידיון פטר חמור"יוסי נכטיגל4
הרב תדהר אילון אזולאי, ראש ישיבת המקובלים "שמן ששון" קיים טקס נדיר של פדיון "פטר חמור". עשרות באו לקחת חלק במעמד יוצא הדופן. צפו בתמונות (בכיכר)
בדרך לנשיא: הנסיכה עשתה תאונהבדרך לנשיא: הנסיכה עשתה תאונהאיטל קציר4
תאונת דרכים אירעה בסמוך ל"בנייני האומה" בירושלים בין שני רכבי הנשיאות שהסיעו עמם את נסיכת תאילנד, צ'ולהורן וולאילאק, שהיתה בדרכה לבית הנשיא (בכיכר)
הפקת ענק: אברהם אבינו בתלת מימדאיטל קציר33
איש עסקים חרדי מימן הפקת סרט חדש, בתלת מימד, המביא את סיפורו של אברהם אבינו בדרך יצירתית ומרתקת. מיליון ו-800 אלף דולרים הושקעו. הפרומו
ירושלים של פשקוויליםירושלים של פשקוויליםניצן ארליך35
"נטורי קרתא" מציינים את יום העצמאות בפיזור ערימות פשקווילים ברחבי ירושלים. על-פי הניסוח האגרסיבי, לא שמעו אצלם על המושג חילול השם. צפו בגלריה של סוכנות החדשות 24 (בכיכר)
(צילום: מתוך הוידאו)צפו: המוסר הכפול של הצלמים החילוניםישראל אהרון30
הכפשה בפעולה: צלמים חילונים הגיעו לירושלים לתעד חרדים צועדים בצפירה. המוסר הכפול: הצלמים התהלכו הלוך ושוב ברחוב, בדקותיים של הצפירה. צפו (בכיכר)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13