ליבת הליבות. גאון, לא רק ברדיו (צילום: פלאש 90)סנגור מפתיע לחרדים: יהורם גאוןניצן ארליך52
"כל המדברים בשבחה של הליב"ה - לא מבינים שלימוד התורה זו ליבת הליבות?", שואל יהורם גאון. וגם: "כוס הקפה" בקניון רמת-אביב (כיכר)
מאחורי הקלעים בכיכר ציון: גלריית ענקמאחורי הקלעים בכיכר ציון: גלריית ענקצילומים: מאיר אלפסי39
ישי לפידות וגד אלבז הקפיצו, המפגינים רקדו, דגלים הונפו ומאיר אלפסי שלנו תיעד. קבלו את מאחורי הקלעים בכיכר ציון. גלריית ענק (בכיכר)
וידאו בלעדי: נחמן ברלנד נפגש עם אביובני סגל; צילומים: יוסי פוקס56
"אני מבקש שכולכם תסלחו לנחמן בפה מלא, הוא לא התכוון לעשות רע", אמר מנהיג קהילת שובו בנים רגע אחרי שנפגש עם בנו. תיעוד (אקטואליה)
שוטרים התאמנו: איך עוצרים החרדים?שוטרים התאמנו: איך עוצרים החרדים?כיכר השבת39
בבסיס מג"ב סמוך לירושלים נערכו אימונים רבים הכוללים התרחשויות מגוונות: חרדים מתפרעים, הפגנה סוערת של מתנחלים. תיעוד (אקטואליה)
המדינה מצדיעה לרב גרוסמן ● בלעדיהמדינה מצדיעה לרב גרוסמן ● בלעדיצילומים: ישראל ברדוגו35
נשיא המדינה, שרים, חברי-כנסת, ומאות גבירים התכנסו להצדיע לרב יצחק-דוד גרוסמן במלאות 40 שנה לפעילותו ● גלריית ענק ● בלעדי (כיכר)
פתק בכותל. עכשיו גם בפייסבוק (צילום: פלאש 90)חדש בפייסבוק: פתק לכותל, און לייןאיטל קציר5
לנסוע לירושלים כדי להניח פתק בכותל? יוזמה חדשה תאפשר לכם לעשות זאת מכל מקום על פני הגלובוס, באמצעות אתר "פייסבוק" (כיכר, מעניין)
זילבר (פלאש 90)זילבר משיב לחרם: "אופיע בכיכר ציון"יאיר טוקר4
להקת "תיסלם" ביטלה את ההופעה המשותפת עם הזמר אריאל זילבר - והוא כבר הכין להם את התשובה שלו: ביום חמישי יופיע בכיכר ציון (כיכר)
אבו מאזן. ברקע: ליפקין / צ´: פלאש 90, אתר COLעיתונאים חרדים נפגשו עם אבו מאזןניצן ארליך12
קבוצה של עיתונאים חרדים התארחה אמש אצל יו"ר הרשות הפלסטינית אבו-מאזן. "החזות שלנו גנבה את ההצגה", מספר בנימין ליפקין (בכיכר)
גולד (במרכז) צילום: שטורעםמיהו הכתב לענייני חרדים של וואלה?יוני גבאי9
הכתב לענייני חרדים של ואלה, מוטי לוי, התגלה כאשר גולד, העוסק לפרנסתו גם כמנהל קשרי החוץ של "מרכז רבני אירופה". כל הפרטים (כיכר)
מסתודד עם השר ישי (צילום: מתוך הוידאו)הרב פינטו על שרי הממשלה: "צדיקים"ישראל אהרון32
באירוע סגור הרעיף הרב ישאיהו פינטו ברכות על שרי הממשלה שנכחו באירוע ● על השר אלי ישי: "מוסר נפש בשביל כל אדם" ● ועל מרגי? (כיכר)
(צילום: מתוך הוידאו)צפו: הקליפ שמקפיץ את דרום קרוליינהניצן ארליך22
בבית-חב"ד בדרום קרוליינה, ארה"ב, חיפשו דרך לציין מספר עגול לפעילות. בסוף יצא להם קליפ שממחיש כיצד מנקים נפש של יהודי. צפו (עולם)
נטורי קרתא (צילום ארכיון: פלאש 90)נטורי קרתא מייעצים: הילחמו בישראליוסי נכטיגל89
מאיר הירש, ראש משלחת ה"נטורי קרתא" לכנס הבינלאומי להחזרת פלסטין לשלטון ערבי, מייעץ לאויבי ישראל איך להלחם. וידאו מחליא (בכיכר)
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)חרדי תרם למדינה 13 מיליון דולרחנה בורט33
מיליונר חרדי מברוקלין תרם היום לאוצר המדינה 13 מיליון דולר סיוע בשיקום הנזקים של השריפה בכרמל. היא ביקש להישאר בעילום שם (בכיכר)
מנזקי הסופה ביצהרחורף בתמונות: אפריקנים חוגגים בכותלמערכת "כיכר השבת"10
ביצהר קרס עץ על תלמוד-תורה, בבת-ים נחסם רחוב, ובכותל - שחורים מאפריקה רוקדים . גולשי "כיכר השבת" מתעדים את הסערה. מיוחד (כיכר)
שיר שהוא ממש חמודיכיכר השבת10
קיבלתם את המשחק ´כולנו עם חמודי בנס החנוכה´? למשחק הופק גם שיר נושא כהמשך לשיר מהדיסק ´כולנו עם חמודי בחגי תשרי´
הזוכה בחידון התנ"ך: חייל בצה"להזוכה בחידון התנ"ך: חייל בצה"לחנה בורט19
הזוכה ב"חידון התנ"ך למבוגרים": טוראי רפאל מיוחס, חייל בחיל התקשוב ואב לשניים מנתניה. נתניהו העניק לו את הפרס. צפו בגלריה (כיכר)
(צילום: מתוך הוידאו)הפיתרון של החב"דניקים לפקק הענקניצן ארליך22
קבוצת בחורים חב"דניקים שנסעו למשיגן נתקעו בפקק - בעקבות שלג כבד. הפיתרון שהם מצאו תועד על-ידי ערוץ טלוויזיה מקומי. צפו (תפוצות)
כש"הארי פוטר" הניח תפיליןכש"הארי פוטר" הניח תפיליןישראל אהרון25
דניאל רדקליף, הוא צעיר מוכר בעולם המגלם את דמותו של "הארי פוטר". אתר חב"ד חושף תמונה שלו מניח תפילין. איך זה קרה? (בכיכר, מעניין)
(צילום: באדיבות וואלה)נצח, הודישראל אהרון15
אלברט גבאי, אמן ויוצר, שב היום לביתו בעין הוד וגילה שאין לו בית. הכל נחרב עד היסוד. המזוזה נשארה במקומה, שלמה. צפו בוידאו (אקטואליה)
באירוע, אמש (צילום: כיכר השבת)לראשונה מהאסון: דוצי במסיבת הודיהישראל אהרון8
לראשונה מאז אסון הרכבת, דוצי גוטשטיין חגג בסעודת הודיה. שיאו של האירוע המרגש, כשדוצי ביצע את השיר "הוא יבנה בית". בלעדי (כיכר)
מטוס הכיבוי הגדול בעולם מגיע לסייעב. ניסני7
ה"סופר טנקר", בואינג 747 שעבר הסבה למטוס כיבוי צפוי לנחות בישראל ולסייע במאמצי הכיבוי. הכירו את המטוס הענק, הטוב מסוגו בעולם (צפו)
צילומים - שוקי לררצמרת המדינה בשבע ברכות לבת הרבצילומים: שוקי לרר18
דירת מאובטחת בירושלים נערכה אתמול שמחת ה"שבע ברכות" לבתו של הרב שמואל רבינוביץ. הנשיא, שר החינוך ואולמרט היו שם (אקטואליה)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)התקשרתם ל-013? אולי מצותתים לכםשמעי סגל6
מה הייתם עושים לו הייתם מגלים שהשיחה שלכם עם נציג השירות חשופה לאוזניים זרות? בלעדי: פרטיו של לקוח 013 נחשפו במהלך שיחה (ארץ)
לראות ולהתמוגג: כולם לומדים בחב"דלראות ולהתמוגג: כולם לומדים בחב"דצילומים: ברלה שיינר16
בגן של חב"ד בחולון תראו את כולם, בלי מחיצות, בלי אפליות. ברלה שיינר עשה יום בגן חב"ד וחזר עם גלריה מרהיבה מ"חגיגת האותיות" (בכיכר)
חניון (צילום: פלאש 90)בכל מוצ"ש: חניון ספרא - ללא תשלוםחנה בורט1
עיריית ירושלים תפתח את חניון ספרא במוצ"ש ללא תשלום. בנוסף: יוכפל הקנס על חנייה שלא כחוק בחניית נכה. כל הפרטים והזמנים (כיכר)
משתתפי הפאנל (צילום: מתוך הוידאו)"וועדות העיתונים בשליטה אשכנזית"ישראל אהרון38
"כיכר השבת" מגיש מלא וידאו מפנאל התקשורת החרדית, שנערך בכנס אילת. נכחו: אבישי בן חיים אבי מימרן, יוסי אליטוב ועוד. צפו (בכיכר, מדיה)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13