לבני ודרעי, אמש (צילום: עוזי ברק, כיכר השבת)צפו בוידאו: העימות בין דרעי ללבני"שרלייב", "כיכר השבת"21
אחרי הסיקור הבלעדי ב"כיכר השבת" על הפאנל הסוער בין דרעי, לבני, פלוצקר ובן כספית, אנו מגישים כעת שידור חוזר. אל תפספסו (בכיכר)
משתתפים בפאנל (צילום: עוזי ברק, כיכר השבת)מיוחד: דרעי, לבני ופלוצקר מתווכחיםמנחם כץ48
פאנל נדיר נערך אתמול בהשתתפות אריה דרעי, יו"ר קדימה ציפי לבני, העיתונאי סבר פלוצקר והעיתונאי בן כספית. במוקד: החרדים (בכיכר)
צפו: הקיצונים קברו את ראש-הממשלהצפו: הקיצונים קברו את ראש-הממשלהמשה ליבוביץ, חדשות 2419
קבוצת חרדים בנו קבר מדומה לבנימין נתניהו בעקבות סיועו לחילולי הקברים ברחבי הארץ, וגם לבכיר הארכיאולוגים של "רשות העתיקות" (כיכר)
המפעל עלה באש, התפילין לא נפגעוהמפעל עלה באש, התפילין לא נפגעויוסי נכטיגל2
"מרפדיית הנשיא" בקרית-אתא נשרפה לחלוטין, אלא שהבעלים מצא במקום את זוג התפילין שלו שנותרו, לגודל הנס, ללא כל פגע. תמונות (כיכר)
ישי ל´כיכר השבת´: "חובה מנימלית"מנחם כץ8
שר הפנים אלי ישי העניק אשרת שהייה למטפלת סנדרה שהצילה את מוישי הולצברג. "היא הצילה עולם מלא", אומר ישי ל"כיכר השבת" (בכיכר)
צפו בתמונות: קנה עולמו ב-120 שניותצפו בתמונות: קנה עולמו ב-120 שניותמנחם שוורץ106
מרכז רייסדור בבני ברק הציע לזוכי הגרלה 120 שניות לקחת מכל הבא ליד מחנויות המרכז. צפו בעולה בגורל הראשון. מה הוא לקח? (בכיכר)
שטרית (צילום: פלאש 90)האזינו: שטרית מפרשן את 'פרקי-אבות'ניצן ארליך12
יום אחרי שנדחה החוק להעלאת שכר המינימום, ח"כ מאיר שטרית מדבר על תעסוקת חרדים ונותן פרשנות לדברי המשנה "על 3 דברים" (בכיכר)
אצל הגר"ח קנייבסקי (צילום: עוזי ברק, כיכר השבת)מפגש מפקדים ורבנים: סיקור מיוחדעוזי ברק4
המפקד הנכנס והיוצא של 'מרחב דן' ערכו שורת ביקורים אצל גדולי תורה. "המציאות מוכיחה שכל המפקדים של מרחב דן - התקדמו". מיוחד (כיכר)
אתר הבית הלבן יוצא מגדרו ● מיוחדגד פאר, כתב "כיכר השבת" בארה"ב8
אתר הבית הלבן יוצא מגדרו בסיקור של פגישת אובמה-נתניהו. דיווח נרחב, וידאו מלא מהפגישה וכמובן תיאורים חמים ולבביים. מיוחד (בכיכר)
משקפי התלת-מימד הגיעו לכנס ´פרוג´משקפי התלת-מימד הגיעו לכנס ´פרוג´עוזי ברק15
יום העיון של "פרוג" איחד אמש בין אנשי פרסום, פוליטקאים, דוברים ויועצים. והיה גם תלת מימד. צפו בגלריית תמונות מהנואמים והדוכנים (כיכר)
טיבי (צילום: פלאש 90)"בן ארי לא מביא הצעות חוק טובות"איטל קציר3
חבר-הכנסת אחמד טיבי מדבר ברדיו "קול חי" על הצעת החוק המהפכנית שהגיש: "ח"כים מימין לא יצביעו נגד רק בגלל שאני הגשתי אותה" (בכיכר)
(צילום: עוזי ברק, כיכר השבת)זק"א חוגג: יש אופנוע חדשעוזי ברק7
זק"א רכש אופנוע חדש וזו סיבה לחגיגה. במועדון משטרת מרחב דן ברמת-גן נערכה מסיבה צנועה. והייתה גם שרשרת דוברים. דיווח, תמונות (כיכר)
אתמול בבני-ברק: כסף חינם ברחובותאתמול בבני-ברק: כסף חינם ברחובותעוזי ברק20
נציגי "מפעל הפיס" פשטו אתמול על בני-ברק וחילקו לכל דורש כרטיסי גרוד, חינם. השמועה פשטה, והמונים נהרו לרחובות. תיעוד (בכיכר)
אבטיח על הכבישאבטיח על הכבישעוזי ברק5
מוכר אבטיחים בבני ברק קיבל הוראה לפנות את הדוכן הפיראטי. משצפצף החלו הפקחים להחרים את הסחורה. תגובתו: ניפוץ האבטיחים (בכיכר)
"תיקון הכללי", גרסת שליט. צפו"תיקון הכללי", גרסת שליט. צפועוזי ברק21
אלפים השתתפו הבוקר בצעדה למען גלעד שליט בתל-אביב. מפגינים מתוסכלים, קריאות לנתניהו ו"תיקון הכללי" למען שליט. בואו לראות (בכיכר)
(צילום: פלאש 90)הלו, זה ביבי מתקשרדוד כהן7
"שלום לכם, יש לכם שיחה", נשמע נתניהו אומר ברינגטון חדש שמפיצה מועצת יש"ע. "שלום לכם, מדבר בנימין נתניהו", הוא אומר. האזינו (בכיכר)
המונדיאל, גירסת חב"דיוסי נכטיגל39
משחקי המנודיאל הנערכים כעת בדרום אפריקה הביאו את שלוחי חב"ד במקום להפיק קליפ וידאו מקורי במיוחד. המטרה: קרוב לבבות. צפו (כיכר)
(צילום: מתוך הוידאו)צפו: דב שחור מבקר בתלמוד-תורהישראל אהרון7
דרמה באיווה: בשבת בבוקר, הבחין לפתע צלם גוי בדב שחור חוצה את חצר התלמוד-תורה. הוא מיהר לצלם ולהזעיק כוחות. צפו בתיעוד (בכיכר)
'יש גם אפליה כלפי תלמידות אשכנזיות''יש גם אפליה כלפי תלמידות אשכנזיות'אברהם הלוי56
כך אמר העסקן הרב יוסי דייטש במהלך הפאנל הסוער שנערך בסוף-השבוע בירושלים. חלק שני מהפנאל, צפו בתיעוד וידאו מיוחד (כיכר, מעניין)
(צילום: דוד כהן)ראובן אדלר: "אל תתרפסו בפני החילונים, המשיכו כך"דוד כהן
פורום המנהלים של עיתון "המודיע" הגיע אמש לקיצו. ביום החותם של הוועידה נאם ראובן אדלר, אסטרטג מפלגת "קדימה" בבחירות האחרונות והאיש שהכתיר במו ידיו את ראשי ממשלות ישראל בעשור האחרון. היה לו מסר ברור לחרדים: "לא לחשוש מההסתה" (בכיכר)
בפאנל: אמסלם, זילברשלג ודייטש. צפובפאנל: אמסלם, זילברשלג ודייטש. צפומנחם שוורץ54
בפאנל סוער שנערך בירושלים, ישבו זה לצד זה המעורבים המרכזיים בפרשת עמנואל. תיעוד מיוחד מהנאומים, וגם: נאום ח"כ אמסלם (כיכר)
במרכז סעודת ההודיה בעמנואל: פרושבמרכז סעודת ההודיה בעמנואל: פרושישראל אהרון20
חסידי סלונים בעמנואל ערכו אמש סעודת הוקרה לסגן שר החינוך הרב מאיר פרוש שעמד מאחורי הובלת המערכה נגד פסיקת בג"צ. תיעוד (ארץ)
(צילום: ישראל ברדוגו)תיעוד מרהיב: מסע הגבירים לישראלצילומים: ישראל ברדוגו14
קבוצת גבירים ממוסקבה הגיעה לישראל מלווים ברב הראשי בערל לאזר. הם טסו במסוקים, שטו בספינות והתענגו בלימוד תורה. תיעוד (בכיכר)
רכסים ממחזרתחנה בורט4
העובדה ששמונים אחוז מתושבי רכסים ממחזרים בקבוקי שתייה מפלסטיק באופן קבוע הביאה את המועצה להציב 35 כלובי מיחזור ביישוב (בכיכר)
תיעוד: הפורץ הסדרתי נלכד במצלמותאברהם הלוי6
פורץ סדרתי פועל בשבועות האחרונים ברמת השרון. אמש פרסמה המשטרה תיעוד ממעלליו באחת הדירות. מכירים? פנו למשטרה (בכיכר)
סקר: 57% רוצים את דרעי בראש ש"סישראל אהרון75
סקר "כיכר השבת" קובע: 10 שנים אחרי שפוטר מההנהגה, 57% מהגולשים היו רוצים לראות את אריה דרעי בראשות מפלגת ש"ס. מיוחד (בכיכר)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
ר' שלמה מימין, המצבה של הרבנית נעמי ברייטקופף ושאול אייזנברג
שמעון ברייטקופף
קרליבך, הדוד המיליארדר ואמא / סיפור לחג
כ' בתשרי תשפא51
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20