AUAH VKR  guko..  gur  אבישי
צפו: אתרים היסטוריים בינלאומיים - מהחללצפו: אתרים היסטוריים בינלאומיים - מהחלליוסי נכטיגל4
הלוויין הישראלי אופק 5 נכנס לשנתו ה-18, בו הוא ממשיך לתעד באופן מקצועי ולצלם עבור צרכים מבצעיים שוטפים. משרד הביטחון מפרסם תיעודים מאתרים בינלאומיים (מעניין)
אאוץ': העקיצה של ב.מ.וו. למרצדס • צפואאוץ': העקיצה של ב.מ.וו. למרצדס • צפושירות כלכליסט7
בווידאו, נראה מנכ"ל חברת מרצדס היוצא נפרד מהחברה, נכנס אל מכונית מדגם S-class, מגיע לביתו ומתכונן לצאת לנסיעה רגועה, ואז... מגיע הפאנצ'ליין • אל תפספסו (מעניין)
כך שואב המסוק מים לכיבוי שריפות הענקכך שואב המסוק מים לכיבוי שריפות הענקכיכר השבת16
בעקבות פניית משטרת ישראל אישרו במקורות להשתמש במים ממאגר לטרון (קולחים) לטובת כיבוי אש ביערות. שאיבת המים מתבצעת באמצעות ריחוף מעל המים • צפו (מעניין)
איזה טעם היה לבירה ששתה פרעה? צפואיזה טעם היה לבירה ששתה פרעה? צפוכיכר השבת10
לראשונה בהיסטוריה: במסגרת מחקר ישראלי, בדקו את השמרים שהשתמרו על כלי חרס עתיקים, בודדו אותם, והכינו מהם בירה, בטעם שהמצרים והפלישתים היו שותים (מעניין)
גפילטע פישהגפילטע פיש נשרף - והזוג זכה לשלום ביתשאול כהנא11
ערב חג הפסח, האישה טרחה ועמלה על הכנסת 80 קציצות גפילטע פיש לכבוד החג, אך בגלל בעלה - כל הקציצות נשרפו. היא בלמה את פיה ובזכות זה זכתה לשלום בית (חרדים, מעניין)
הכירו: זה היהודי האחרון שנשאר באפגניסטןהכירו: זה היהודי האחרון שנשאר באפגניסטןכיכר השבת7
זבולון סימן-טוב - הוא היהודי האחרון שעדיין חי במדינה המוסלמית. הוא מתגורר בבית הכנסת בעיר קאבול ושומר שלא ימכרו אותו לבניית דירות • ואיך הוא משיג אוכל כשר? (מעניין)
מה למצות של פסח בסעודת צום הרמאדן?מה למצות של פסח בסעודת צום הרמאדן?יאיר טוקר8
איהאב, מוסלמי המתגורר בירושלים, פרסם תמונה מסיום צום הרמאדן, ללא לחם ועם מצות. הגולשים הזכירו את 'פסח שני', ושאלו אותו אם הוא רוצה את המצות שנשארו להם (מעניין)
F35התאום הסיני של ה-F35: מלחמת סחר מעופפת וקומדיה של טעויות יקרותניצן סדן, כלכליסט4
כשגנבו האקרים סינים את תוכניות חמקן הקרב הכי מתקדם של ארצות הברית, לא דמיינו שיביאו למדינתם משבר כלכלי, בדמות מטוס יקר מדי שלא עושה את העבודה. עתה צפויה סין להשתמש בו כסחורה לייצוא - וכמנוע לחץ על ארצות הברית ועסקי המטוסים שלה (מעניין)
ה'חלוקה'לא רק במאה שערים: ההמון התנפל על כסףיוסי נכטיגל7
יהלומן שפוטר מעבודתו, בדיוק לאחר שביצע עסקה טובה, נכנס למצב-רוח לא ברור, וזרק באוויר אלפי שטרות במזומן • כמו שאירע השבוע במא"ש, גם כאן הציבור נהנה. צפו (מענין)
צפו: הנשר המורעל שוחרר חזרה לטבעצפו: הנשר המורעל שוחרר חזרה לטבעכיכר השבת1
שבוע לאחר ההרעלה שגרמה למותם של שמונה נשרים ברמת הגולן, אחד הנשרים ששרד את ההרעלה שוחרר בחזרה לטבע בשמורת גמלא, לאחר שטופל בבית חולים לחיות בר (מעניין)
אתר התרסקות החללית הישראלית • תיעודאתר התרסקות החללית הישראלית • תיעודדוד הכהן1
סוכנות החלל פרסמה תמונות ראשונות מאתר התרסקות החללית "בראשית". לא ברור האם ההתרסקות יצרה מכתש בירח, אך בתמונות ניתן להבחין בשברים של החללית (מעניין)
הפקחים חילצו רשת שהפכה למלכודת ימיתהפקחים חילצו רשת שהפכה למלכודת ימיתכיכר השבת2
פקחי רשות הטבע והטבע בסיוע חיל הים משו רשת דייג שהושארה בלב ים והפכה למלכודת מוות לצבי ים, שנלכדו ברשת, לא הצליחו להשתחרר - עד למותם במקום (מעניין)
השלט בחנותברכת 'ברכת המזון'? קבל כוס לימונדה קרהחזקי שטרן15
נתן בן דוד, בעל חנות למכירת סנדוויצ'ים בראשון לציון, הציב דוכן להנחת תפילין ויצא במבצע מיוחד - כל סועד שיברך 'ברכת המזון' - יזכה לכוס גדולה של לימונדה קרה במתנה (מעניין)
צפו: הנדבן המקסיקני חילק מעטפות כסףצפו: הנדבן המקסיקני חילק מעטפות כסףכיכר השבת38
בשעות הצהריים הגיע אלמוני ממקסיקו אל שכונת בתי אונגרין בירושלים, שם חילק לתושבים מעטפות עם דולרים. השמועה התפשטה במהירות, ורבים הגיעו לבקש ממנו מעטפה • תיעוד (מעניין)
כך קצרו את החיטים למצות שמורה • תיעודכך קצרו את החיטים למצות שמורה • תיעודצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת
עדיין לא חלף חודש מחג הפסח שעבר עלינו, וכבר נערכים לימי הפסח הבא עלינו לטובה בקצירת החיטים למצות שמורה • חיים גולדברג, צלם 'כיכר' הצטרף לקוצרים ותיעד (מעניין)
אילוסטרציההקבצן הירושלמי הגיע בחלום לפייס אברךשאול כהנא6
קבצן ירושלמי שנפטר לפני שנתיים, הגיע בחלום ליהודי תושב בתי הונגרין, ולדבריו התחנן בפניו, שילך לפייס עבורו שני יהודים וייתן להם עופות לשבת, מאחר ופגע בהם (מעניין)
אילוסטרציה500 דולר בתמורה לתפילה על כנסיה נוצריתשאול כהנא14
אברך חרדי שהתפלל בכותל המערבי קיבל פניה מאדם לא יהודי, להתפלל עבור כנסיה נוצרית שתצליח והעניק לו 500 דולר. כעת, שואל האברך האם מותר לו להשתמש בכסף (מעניין)
שיכור חמק בשניה האחרונה מהרכבת • צפושיכור חמק בשניה האחרונה מהרכבת • צפודניאל הרץ4
אדם, שיכור ככל הנראה, פרץ לשטח המסילה וחמק מפגיעת רכבת ברגע האחרון, בזכות תושייתו של מפקח המפגש שהתריע, ונהג הרכבת שצפר והאט את נסיעתה (מעניין)
דוד זר ובנו צילמו יחד את המטס והמשט | צפודוד זר ובנו צילמו יחד את המטס והמשט | צפוכיכר השבת5
בנו של הצלם דוד זר, רפאל יצחק, הצטרף אליו היום (חמישי) למטס חיל האוויר עם מצלמה נוספת, ויחד הם הכינו גלריה מרהיבה, מהמטס והמשט. צפו בתמונות המרהיבות (מעניין)
צפו: המטס של חיל האוויר - מתוך ה'קוקפיט'צפו: המטס של חיל האוויר - מתוך ה'קוקפיט'כיכר השבת11
לציון 71 שנות עצמאות למדינת ישראל, ביצע חיל האוויר מטס חגיגי בשמי הארץ, אשר חלף על פני ערים מרכזיות ובמיקומים רבים. צפו בתיעוד: כך נראה המטס מתוך תא הטייס (מעניין)
צפו בתיעוד: מטס חיל האוויר בשמי ירושליםצפו בתיעוד: מטס חיל האוויר בשמי ירושליםצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת4
חיל האוויר ערך גם השנה מטס הצדעה בשמי הארץ לציון 71 שנות עצמאות למדינת ישראל • צלם "כיכר השבת" חיים גולדברג תיעד מהקרקע את המטס האווירי • צפו (מעניין בארץ)
תיעוד: הזיקוקים האירו את שמי עיר הקודשתיעוד: הזיקוקים האירו את שמי עיר הקודשצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת10
מופע הזיקוקים מטקס הדלקת המשואות בהר הרצל, האיר את שמי ירושלים, כחלק מחגיגות 71 שנות עצמאות למדינה. צלם 'כיכר השבת' תיעד: כך זה נראה מעל משכן הכנסת (מעניין)
"לא נוגע בבשר": המשגיח שנהפך לצמחוני"לא נוגע בבשר": המשגיח שנהפך לצמחוניריבה רפפורט84
"ההתעללות שראיתי בעייני לא כשרה ואף נחשבת לטרף", המשגיח רפאל ביטון מרחיב על הצמחונות בראיון לכיכר השבת לקראת יום העצמאות, המתקשר מיידית לאכילת בשר (בריאות)
המשפחה שגוזזת את הצמר להכנת הציציתהמשפחה שגוזזת את הצמר להכנת הציציתצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת4
משפחה ירושלמית מקיימת מסורת מיוחדת: מדי שנה היא גוזזת צמר כבשים, לצורך הכנת פתילי הציציות של בני המשפחה • צפו בתיעוד מיוחד, מעדשת מצלמתו של צלם 'כיכר' (אקטואלי)
זיקוקים, מתוקים ושווקים: הרמאדן ברצועהזיקוקים, מתוקים ושווקים: הרמאדן ברצועהכיכר השבת15
כך נראה חודש הרמאדן ברצועת עזה, ימים לאחר ההפצצות המסיביות של חיל האוויר בתגובה לירי הרקטות לערי ישראל: שווקים מלאים, בקלאווה ותמרים וילד עם זיקוקים. צפו (מעניין)
אימוני חיל האוויר לקראת מטס העצמאותאימוני חיל האוויר לקראת מטס העצמאותכיכר השבת
מטוסי חיל האוויר מתאמנים לקראת המטס החגיגי שייערך במהלך יום העצמאות ה-71 להקמת מדינת ישראל, ביום חמישי הקרוב. צלמי פלאש 90 מגישים תיעוד מהאימון (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13