וואו וואו: הזרימה האדירה בנהר הירדן • צפווואו וואו: הזרימה האדירה בנהר הירדן • צפוכיכר השבת2
בעקבות הגשמים העזים - שבחסדי שמים יורדים מאז אתמול בכל רחבי הארץ, היום (שני) נרשמה זרימה אדירה ועוצמתית, בנהר הירדן ההררי; צפו בווידאו שצילם מחמוד נאסר (מעניין)
איך נראה החוף הנפרד - בשיא החורף? צפואיך נראה החוף הנפרד - בשיא החורף? צפוכיכר השבת16
מזג האוויר החורפי, בשיאו; הגשמים יורדים והרוחות העזות לא פוסקות • אז מה קורה בזמן הזה בחוץ הנפרד בתל אביב? • יהודה גליקמן ביקר שם הבוקר (שני) ותיעד את החוף (מעניין)
תיעוד מרענן: רחובות ירושלים בגשם הסוערתיעוד מרענן: רחובות ירושלים בגשם הסוערכיכר השבת3
רחובות העיר ירושלים הוצפו אמש (ראשון) בגשמים עזים, מה שהוציא אצל הצלם שניאור מור יוסף אל הרחובות הקרירים כדי לתעד את אווירת החורף הירושלמית; צפו בתמונות (מעניין)
יעלים תועדו בכביש 90; צפו בתיעוד המיוחדיעלים תועדו בכביש 90; צפו בתיעוד המיוחדכיכר השבת5
מנהל שמורת האלמוגים בכביש 90 תיעד הבוקר (ראשון) יעלים בחוף הדרומי ליד מלון הנסיכה. היעלים, חיים במדברים, שם הם מטפסים ויורדים ממצוקים בקלילות; צפו בתיעוד המיוחד (מעניין)
עוקבים בדאגה: גור הדולפין המגובנן - נעלםעוקבים בדאגה: גור הדולפין המגובנן - נעלםכיכר השבת4
שבועיים לאחר שנצפו לראשונה במפרץ אילת - אמא וגור דולפינים מסוג מגובנן, על ידי עובדי רשות הטבע והגנים, נראתה הבוקר (ראשון) הדולפינה ללא הגור; תיעוד (מעניין)
איזה צלילים נעימים: גשם על הכינרת • צפואיזה צלילים נעימים: גשם על הכינרת • צפוכיכר השבת6
מזג האוויר החורפי נותן את אותותיו גם על הכנרת בטבריה, שם יורדים גשמי ברכה; לקו האדום העליון עדיין חסרים 1.155 מטרים; מאתמול עלה המפלס מ-0.5 ס"מ • צפו (מעניין, בארץ)
נשרף לכם הטשולנט? ה'אשכבה' הסאטיריתנשרף לכם הטשולנט? ה'אשכבה' הסאטיריתחן מלול, הספרייה הלאומית3
קונטרס ישן שכתב אדם אלמוני כולל בתוכו תפילת אשכבה סאטירית על סיר החמין שנשרף, "חמין בר חמינא דנא ז"ל, תהא מיתת מאכלו כפרה על כל שומרי שבתותיו" (מעניין)
אוהבים תותים? צפו וגלו מה באמת יש בהםאוהבים תותים? צפו וגלו מה באמת יש בהםכיכר השבת28
מי לא אוהב תותים? כולם אוהבים את הפירות האדומים והמתוקים הללו, אלא שהם טומנים בחובם עשרות סוגי חרקים שונים! כן כן, עשרות סוגים! צפו בסרטון ותווכחו בעצמכם (TV)
'אקסטרים' פיראטי במודיעין עילית; תיעוד'אקסטרים' פיראטי במודיעין עילית; תיעודכיכר השבת20
במודיעין עילית מצאו להם התושבים אטרקציה חדשה. בשעות הלילה המאוחרות - הוקם "פארק אקסטרים" על קיר מרכז העסקים 'מסילת יוסף', מאחורי 'בר כל'; צפו בתיעוד (מעניין)
גבר ניסה להילחם בקנגורו; זה לא נגמר טובגבר ניסה להילחם בקנגורו; זה לא נגמר טובמישאל לוי18
הוא רק רצה להרחיק את הקנגורו מחצר הבית כדי להגן על הילדים שלו, אך הוא סיים את האירוע כשהוא שוכב על הרצפה, אחרי שקיבל מכה אחת מכפות ידי החיה העצומה. צפו (מעניין)
אחת הגורילות בגן החיות בסן דייגולראשונה בעולם: 8 גורילות חיוביות לקורונהיוסי נכטיגל18
צוות וטרינרי מפקח על שמונה גורילות בגן חיות בסן דייגו לאחר שנבדקו לקורונה ויצאו חיוביות • כרגע מצבן של הנדבקות טוב, אבל החוקרים דואגים: "זהו מין בסכנת הכחדה" (מעניין, עולם)
עב"מ שתועד על ידי צבא ארה"בבזכות טראמפ: ישנם חייזרים בשמי ארה"ב?מישאל לוי5
נשיא ארה"ב המכהן אישר סעיף המחייב את סוכנויות המודיעין למסור לקונגרס תוך חצי שנה דוח לא מסווג אודות העב"מים שנצפו מעל בסיסי הצבא • חייזרים או מעשה ידי אדם? (מעניין)
מהכפר הערבי לביקור אצל גדולי המקובליםמהכפר הערבי לביקור אצל גדולי המקובליםאסף מגידו
נערים יהודיים שחזרו לעם ישראל ערכו את מסע בר המצווה שלהם בביקור אצל גדולי המקובלים במעונם בירושלים (מעניין, מקודם)
בין שמיים לשלג: גולשת החליקה מהרכבלבין שמיים לשלג: גולשת החליקה מהרכבלמישאל לוי18
גולשת החליקה ממושב הרכבל במתחם סקי במדינת ניו יורק. מתחתיה, פרסו יריעת בד וכעבור דקות ארוכות, אחרי שגם המעיל שלה החליק - היא נפלה למטה, וניצלה בנס (מעניין)
רגע של מדע: מדוע נוצרים ערפילי הבוקר?רגע של מדע: מדוע נוצרים ערפילי הבוקר?כיכר השבת5
מדי בוקר בימים האחרונים נראים בחרבי הארץ, ערפילי בוקר לבנים, היוצרים מראות ייחודיים ומרהיבים. מהיכן מגיע הרעפל ולמה הוא נוצר? זהו ההסבר המדעי לתופעה המדהימה (מעניין)
קרנפים, זברות ושקנאים, מבעד לערפל • צפוקרנפים, זברות ושקנאים, מבעד לערפל • צפומישאל לוי9
בגן החיות הספארי שברמת גן צולמו מגוון בעלי חיים, מבעד למסך הערפל שכיסה הבוקר חלקים נרחבים במדינה, כשהם חיים ונהנים זה לצד זה בשלום • תיעוד יפהפה (מעניין, בארץ)
מקפיץ: האיראנים שרים בעברית - ומאיימיםמקפיץ: האיראנים שרים בעברית - ומאיימיםכיכר השבת147
שירי תעמולה בעברית כבר הפכו בעבר ללהיטים בישראל, וכעת תור האיראנים לפרסם סרטון עם קריאות "מוות לישראל" בליווי שיר מקפיץ, במלאות שנה לחיסול סולימאני • צפו (עולם)
משולש ברמודהתעלומת משולש ברמודה: שוב נעלמה סירהמישאל לוי16
כלי שיט עם 20 אנשים נעלם בעת שעשה את דרכו במשולש ברמודה, בזווית ליד איי בהאמה. אחרי ימים של חיפושים, הוחלט להפסיק את המבצע ולהכריז עליהם כנעדרים (בעולם)
תצפית נדירה: דולפין חדש הגיע למפרץ אילתתצפית נדירה: דולפין חדש הגיע למפרץ אילתמישאל לוי10
תצפית נדירה וראשונה של שני דולפינים מסוג מגובנן, אחד בוגר והשני צעיר, במפרץ אילת • מדובר בתצפית הכי צפונית שהתגלתה עד כה במפרץ אילת של דולפין זה • צפו (מעניין)
קליבר בנאומוחבר הקונגרס סיים את נאומו: "א-מן וא-וומן"יוסי נכטיגל7
עמנואל קליבר, חבר קונגרס דמוקרטי ממדינת מיזורי, עורר לעג בארצות הברית לאחר שניסה לתת 'שוויוניות מגדרית' למילה 'אמן', בנאום הפותח את הקונגרס האמריקני ה-117 (בעולם)
צפו: הרגע בו הקרוקודיל מזנק וטורף ברדלסצפו: הרגע בו הקרוקודיל מזנק וטורף ברדלסמישאל לוי46
הברדלס ניגש לשתות מעט מים, אך לא ידע כי במארב ממתין קרוקודיל ענק שזינק עליו במהירות, תפס אותו בצווארו וגרר אותו פנימה לתוך המים שם טרף אותו • כך זה נראה (מעניין)
האמן שצבע את תמונות השואה כדי לזעזעהאמן שצבע את תמונות השואה כדי לזעזעראיון מאת: יפה סלומון-בלוי43
יוסי בירן, לקח את אוסף התמונות שצילם חייל נאצי בגטו ורשה, והפיח בהם רוח חיים כדי שיעניינו את בני הנוער, שיזדעזעו מהמתרחש בשואה האיומה • ראיון ותמונות (מעניין)
הכריש והלווייתנים נפגשו במהלך הסגר. צפוהכריש והלווייתנים נפגשו במהלך הסגר. צפומישאל לוי6
כריש לווייתני, הדולפינה הבודדת רונה שמגיעה לביקור במפרץ וארבעת דולפיני הריף, נפגשו בלב ים • מדובר בדג הגדול ביותר שקיים בעולם, והוא אינו מסוכן לבני אדם • צפו (מעניין)
מבט מהרחפן: כרישים בשפך נחל חדרהמבט מהרחפן: כרישים בשפך נחל חדרהכיכר השבת
מדי חורף מתקבצים בסמוך למוצא הימי של תחנת הכוח "אורות רבין" בחדרה עשרות כרישים, במקום שבו נפלטים לים עודפי המים החמים של התחנה • אבי אלון מגיש תיעוד (בארץ)
הכיעור התכסה בידי אמני הגרפיטי החרדיםהכיעור התכסה בידי אמני הגרפיטי החרדיםכיכר השבת9
'משאיות השמחה' שסובבו ברחובות השכונות החרדיות בימי הסגרים, 'שיר הקורונה' של ישי ריבו ומחוות נוספות - כל אלו היוו השראה לפרויקט גרפיטי מיוחד ויפה ב'מקור ברוך' (מעניין)
הרב שמואל הלפרין אצל האדמו"ר מויזניץכלל ישראל מתאחד בלימוד 'הדף היומי' במשניותכיכר בשיתוף יום המשניות3
הרב שמואל הלפרין מי שבימים אלה מפיץ בכל רחבי תבל את בשורת לימוד 'הדף היומי' במשניות מספר בשיחה מיוחדת עם כיכר על המיזם המיוחד שאלפים כבר הצטרפו אליו • תמיכתם של מרנן ורבנן שרי התורה והחסידות • הקו הטלפוני, חלוקת אלפי ספרי משניות חינם ללומדים והגרלת ענק (מעניין, מקודם)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
ר' שלמה מימין, המצבה של הרבנית נעמי ברייטקופף ושאול אייזנברג
שמעון ברייטקופף
קרליבך, הדוד המיליארדר ואמא / סיפור לחג
כ' בתשרי תשפא51
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20