%D7%96%D7%..  אגד  אור אלחנן  אור אליצור
תיעוד מיוחד: כך מאלפים כלבים בצפת. צפותיעוד מיוחד: כך מאלפים כלבים בצפת. צפוכיכר השבת6
הצלם דוד כהן תיעד חלק מתהליך אילוף כלבים, מסוג רועה גרמני ורועה בלגי - המשמשים את המטרה והצבא בפעילויות הביטחוניות השונות, שנערך בעיר צפת. צפו בתיעוד (מעניין)
המזוזות ששרדובעקבות המזוזות האבודות שחולקו בשואהדניאל הרץ2
רב הקהילה שחילק עשרות מזוזות קטנות ליהודי העיירה רגע לפני שנשלח למחנות העבודה, הלך לעולמו מבלי לספר דבר על המחווה המרגשת. משפחתו מחפשת את המזוזות (מעניין)
האוכל הטעים של בני הזוג התימנים מהשוקהאוכל הטעים של בני הזוג התימנים מהשוקצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת20
הזוג מ'שוק הבוכרים' מצא את חיים הצלם, משך אותו אל ביתו והפציר בו לטעום מהדגים התימניים והקובנה שהוא מכין כבר עשרות שנים; הוא העדיף להציץ דרך העדשה • צפו (מעניין)
"סיטי קאר" מובילה את ענף הרכב השיתופי המתפתח בישראל בצעדי ענק"סיטי קאר" מובילה את ענף הרכב השיתופי המתפתח בישראל בצעדי ענקכיכר בשיתוף סיטי קאר8
הנתונים מלמדים כי המיזם החדשני הרושם צמיחה בכל הערים הנחשבות בעולם - מוטמע בישראל דרך המגזר החרדי • וכעת מנוי קל ללא עלות עם 50 ש''ח מתנת הצטרפות (רכב, שיווקי)
10 ממצאים מפתיעים על שמאליים, בהתאם למדע10 ממצאים מפתיעים על שמאליים, בהתאם למדעכיכר השבת4
הידעתם כי שמאליות וימניות הן תכונות נדירות בעולם החי אך נפוצות מאוד בבני אדם ושימפנזים שאצלם ההעדפה של יד ימין שולטת? הנה עוד 10 עובדות מרתקות על הנושא, באדיבות המדע (מעניין)
שלג בהר חרמון: צפו בתיעוד מההר המושלגשלג בהר חרמון: צפו בתיעוד מההר המושלגכיכר השבת3
מזג האוויר הסוער, סוער במיוחד בחרמון המושלג. במפלס התחתון נערמו עד עתה כ-70 סמ' שלג. השלג ממשיך לרדת. האתר סגור היום ומחר בשל השלגים הרבים • צפו (מעניין)
מבנה השגרירות האמריקנית בהוואנההתיאוריה שהסעירה דיפלומטים - מופרכתיוחנן בלייך1
עובדי השגרירות האמריקנית בהוואנה, קובה, סבלו לפני כשנתיים מתופעות רפואיות שונות וסברו כי מדובר במתקפה של נשק קולי מצד הקובאנים • כעת הסברה מתפרקת (בעולם)
לוגו החברההוגשה תביעה ייצוגית נגד ענקית הסינון במגזר - 'כשר פליי'כיכר השבת27
תביעה ייצוגית על סך מיליון שקל נגד אחת מחברות הסינון הגדולות במגזר החרדי • התביעה טוענת להטרדה מצד חברת 'כשר פליי' בעקבות הודעות על חידוש המנוי עם תום תקופתו • כיצד מגדירים הטרדה באמצעות הודעות סלולרי? ומהם הסיכויים של התביעה להתקבל?
מטוס ה'באקניר'המטוס הפיראט, הים הבוער וההפצצה שהצילה את העולםניצן סדן, כלכליסט
בשנות ה-50 נדרשה בריטניה למצוא פיתרון לאיום סובייטי בלתי צפוי, שמגיע בדרך הים. המענה היה מטוס הבאקניר הנפלא, שנולד לצוד ספינות ויכל לטוס כה נמוך שהפחיד את הדגים. את האויב הוא לא פגש, אך טייסיו נשלחו למשימה אקולוגית מטורללת, שלימדה את האנושות לקח חשוב
מרהיב: הקשת הגיחה מעל נחל הבניאס. צפומרהיב: הקשת הגיחה מעל נחל הבניאס. צפוכיכר השבת17
מחזה בלתי שגרתי היום מעל נחל הבניאס בצפון: בין הממטרים העזים, צצה לפתע בשמים הקשת, במלא יופיה (מעניין)
בית הכנסת בתפארתו לפני שהוחרבמרגש: בית הכנסת העתיק שחרב ייבנה שובכיכר השבת10
בית הכנסת השני המפואר של הרובע היהודי בעיר העתיקה - 'תפארת ישראל' שהוקם על ידי חסידי רוז'ין לפני כ-150 שנה, ישוחזר בקרוב. הנחת אבן הפינה תיערך בשבוע הבא (מעניין)
מוכר הגלימות למרן והבדים לנשות השאליםמוכר הגלימות למרן והבדים לנשות השאליםצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת7
בילאל, מהעיר העתיקה בירושלים, הוא לא רק סוחר בדים; הוא מחבר בין קצוות ושואף לשלום אמיתי בין בני כל העדות והלאומים • צפו בגלריה מרתקת מחנותו הפופולרית (מעניין)
החורף והגשם בעדשת המצלמה של חיים גולדברגהחורף והגשם בעדשת המצלמה של חיים גולדברגכיכר השבת2
הגשמים העזים שירדו ביממה האחרונה בישראל הביאו את צלם "כיכר השבת", חיים גולדברג, לצאת חמוש במצלמתו אל הרחוב הירושלמי ולתעד את המראות החורפיים. צפו (מעניין)
סרט במבי דיסניעונש יצירתי: שופט בארה"ב חייב צייד צבאים לצפות בסרט "במבי"שירות כלכליסט6
דיוויד ברי ג'וניור ממיזורי ארה"ב, שהורשע בצייד לא חוקי של מאות צבאים, נידון לשנת מאסר. במהלכה הוא נדרש לצפות ב"במבי" בכל חודש בעת שהותו בכלא, בשל הסצנה המפורסמת שבו צייד יורה באמו של במבו (מעניין)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לכתבהבן 37 אושפז לאחר שהריח את הגרביים שלויוחנן בלייך44
בסין הכל קורה: בעיר גואנגג'ואו שבדרום המדינה, אושפז גבר בשם פנג עם זיהום פטרייתי בריאות • לאחר בירורים שערכו הרופאים עם פנג התברר התחביב המשונה שגרם לכך (מעניין)
מיליונר השתגע: אלפים במירוץ אחרי הדולרמיליונר השתגע: אלפים במירוץ אחרי הדולרכיכר השבת22
מיליונר בן 24 מהונג קונג השליך מאות שטרות של 100 דולר להמונים שהתקהלו ברחובות ונאבקו אחרי כל פיסת שטר • החגיגה נגמרה, כשהשלטונות החליטו לעצרו • צפו (מעניין)
בצל גל הטרור • הנינג'ה החרדי: תגבירו את העירנות ברחובבצל גל הטרור • הנינג'ה החרדי: תגבירו את העירנות ברחוביאיר טוקר43
אומן הנינג'וטסו החרדי, ישי אמנו, שזכה לכינוי ה"נינג'ה החרדי", בראיון מיוחד לכיכר השבת בשל התגברות גל הטרור, האם וכיצד ניתן להתכונן לדבר כזה וטיפים נוספים • כך תנצלו מטרור (מעניין)
אילוסטרציהטון של שוקולד נוזלי דלף לרחוב מתוך מפעליוחנן בלייך5
מדובר כנראה באחת הקריאות המשונות שבהן טיפלו כוחות הכיבוי בגרמניה: תקלה במפעל לייצור שוקולד במערב המדינה הובילה לנהר שוקולד נוזלי שזרם בחופשיות ברחובות (מעניין)
אשליה: העולם מלא בלחצנים שאינם פועליםאשליה: העולם מלא בלחצנים שאינם פועליםכיכר השבת1
לחצתם פעם על כפתור המיועד להולכי רגל במעבר חצייה או על "סגירת דלתות" במעלית, בעודכם חושדים כי יתכן, למעשה, שאין לו כל השפעה? אתם צודקים. העולם מלא בכפתורים שלא עושים מאום (מעניין)
"טראמפ" ו"רובשקין" נפגשו למשקה • צפו"טראמפ" ו"רובשקין" נפגשו למשקה • צפויאיר טוקר39
לרגל שנה לשחרורו של רובשקין, קמפ 'חביבים' לילדים מיוחדים צילם קליפ משעשע על סיפורו של רובשקין והבעת הערכה לנשיא טראמפ. הקליפ בעידודו של רובשקין בעצמו ובליווי השיר שכתב לזמר יעקב שוואקי (מעניין)
התוצאה המרהיבהשיא: הסביבון האנושי הגדול בעולם • צפוכיכר השבת6
בסופו של אירוע חנוכה שערכו פעילי חב"ד בכיכר רבין שבתל אביב, הציבו המארגנים את המשתתפים הרבים בצורת סביבון כשבידיהם בלוני הליום זוהרים, ובכך שברו שיא עולמי (מעניין)
קבוצת תמיכה לחלומות: הטרנד הכי ביזארי ששמענו עליו אי פעםקבוצת תמיכה לחלומות: הטרנד הכי ביזארי ששמענו עליו אי פעםכיכר השבת1
אתם מקיצים משנתכם בבהלה לאחר שחלמתם על חוויה שאינה נעימה ומתקשים להרדם בחזרה? פאנל לדיון וניתוח חלומות יכול להיות הפתרון בשבילכם (מעניין)
הכלב ריגש את ארה"ב: מיאן להיפרד מבושהכלב ריגש את ארה"ב: מיאן להיפרד מבושכיכר השבת12
בין הרבים שהגיעו להיפרד מנשיא ארצות הברית לשעבר ג'ורג בוש האב, שהלך לאחרונה לעולמו, היה גם כלבו סאלי, שנשכב לצד ארון המתים של בוש, כשפניו שמוטות מטה בצער (עולם)
שיירת האור היקרה ביותר בעולם • צפושיירת האור היקרה ביותר בעולם • צפוכיכר השבת13
בפורט לודרדייל, פלורידה, נערכה היום (שני) שיירת האור היקרה ביותר בעולם, בה השתתפו עשרות רכבי יוקרה, לכבוד חג החנוכה. צפו בווידאו מהשיירה והרכבים (מעניין)
אחרי 144 שנה: התגלתה דרשת  הבן איש חיאחרי 144 שנה: התגלתה דרשת הבן איש חיכיכר השבת17
נחשפה דרשה נדירה שנשא ה'בן איש חי' ביום פטירת אביו בכתב ידו. 48 עמודים בדרשה שנשא 16 שנה לאחר פטירת אביו ולא הודפסה מעולם. מחירה עשרות אלפי דולרים (מעניין)
וידאו מרהיב: 57,450 עגורים באגמון. צפווידאו מרהיב: 57,450 עגורים באגמון. צפוכיכר השבת5
אנשי קק"ל התרגשו הבוקר (חמישי) לתעד, בסמוך לזריחה, באתר אגמון 57,450 עגורים • צפו בתיעוד המרהיב (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27