'הנינג'ה החרדי' מדגים: כך תמתחו נכון • צפו'הנינג'ה החרדי' מדגים: כך תמתחו נכון • צפוכיכר השבת
התעמלות בריאותית ונכונה היא דבר חשוב ונצרך מאד, מאמן הנינג'וטסו החרדי, ר' ישי אמנו, מדגים לגולשי 'כיכר השבת' באמצעות תלמידיו כמה תרגילי מתיחה שישפרו את בריאותכם (מעניין)
המצלמה תיעדה: צפו ברעידת האדמה בטורקיההמצלמה תיעדה: צפו ברעידת האדמה בטורקיהמישאל לוי
תיעוד שהגיע מדרום טורקיה, בעיר מניסה. בתיעוד רואים את האנשים המובהלים שהיו מסעדה בשעה שהתרחשה רעידת אדמה בעוצמה של 5.7 בסולם ריכטר. צפו בתיעוד (אקטואליה)
המלך שהטיס לבד את מטוסו בדרך לישראלהמלך שהטיס לבד את מטוסו בדרך לישראלכיכר השבת2
וילם-אלכסנדר, מלך הולנד, הגיע אף הוא יחד עם עשרות מנהיגי מדינות העולם לפורום השואה בישראל, אך בניגוד לאחרים, את המטוס שלו, הוא הטיס בעצמו • צפו (מעניין)
מרהיב ונדיר: המטאור נופל באמצע כביש 6מרהיב ונדיר: המטאור נופל באמצע כביש 6מישאל לוי5
בזמן הסערה, נהג שנסע בכביש 6, תיעד במצלמת הרכב מחזה מרהיב, שהתברר בהמשך כי מדובר במטאור: "זה דבר מלהיב, הייתי המום. נותרתי חסר מילים", סיפר • צפו (מעניין)
האשפוז של הקוףילדי בני ברק אבלים: הקוף מ'פינת החי' - מתיענקי כץ10
הקוף של 'פינת החי', הסמוכה לשכונת רמת אלחנן בבני ברק, שילדי העיר קראו לו "קפוצ'ינו", לא חש בטוב, והיום - מת. לפני כחצי שנה הגר"י זילברשטיין בירך עליו 'משנה הבריות' (מעניין)
מה האמת מאחורי 'הנהר הסודי' בים המלח?מה האמת מאחורי 'הנהר הסודי' בים המלח?מישאל לוי8
חשיפת הנהר, עוררה עניין רב אך האם מדובר בנהר טבעי או בתוצר מלאכותי של מפעלי ים המלח? האם החביאו את האמת מוועדת התכנון, ומדוע לא כדאי לכם למהר לבקר שם? (בארץ)
באמצע הלילה הקר: חיילים מזגו תה לאזרחיםבאמצע הלילה הקר: חיילים מזגו תה לאזרחיםכיכר השבת5
אם תמיד מדווחים על אזרחים שיצאו לחזק את החיילים ולחלק להם דברי מאכל ושתייה, מתברר שיש גם מקרים הפוכים: החיילים חילקו כוסות תה לאזרחים שעמדו בטרמפיאדה (מעניין)
צפו: זרימה חזקה בנהר הירדן - ברקע החרמוןצפו: זרימה חזקה בנהר הירדן - ברקע החרמוןכיכר השבת1
הסכר בכפר בלום, שוצף ומורגשת זרימה חזקה וסחף שצבע את מי הנחל בצבע חום • צפו בתיעוד מהזרימה בכפר בלום, כאשר ברקע ניתן לראות את הר החרמון המושלג כולו (מעניין)
תיעוד: השכונות החרדיות של ירושלים, מבט מלמעלהתיעוד: השכונות החרדיות של ירושלים, מבט מלמעלהצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת1
צלם 'כיכר השבת', חיים גולדברג עלה בערב חורפי לגג בניין גבוה במרכז העיר ירושלים, ותיעד את השכונות החרדיות במבט מלמעלה. תיעוד (מעניין)
"הנהר" המסתורי שהתגלה באזור  ים המלח"הנהר" המסתורי שהתגלה באזור ים המלחכיכר השבת4
נהר מסתורי ולא מוכר בעל נוף מרהיב במיוחד נחשף לראשונה בכתבתו של אורן אהרוני ב'כאן 11'. זרם המים עובר בתוך קניון יפיפה והוא לא מוכר כלל על ידי הרשויות והמטיילים (מעניין)
תיעוד נדיר ומפתיע: חתול ביצות טורף עגורתיעוד נדיר ומפתיע: חתול ביצות טורף עגורמישאל לוי
חתולי הביצות, טורף לילי גדול ונדיר למדי בארץ, נצפים בתקופה זו באופן יוצא דופן, גם בשעות היום. תוך כדי טיול באגמון החולה, תועד אחד מהם טורף עגור - לאור יום (מעניין)
תיעוד מפחיד: גלגל המטוס עלה באש והתנתקתיעוד מפחיד: גלגל המטוס עלה באש והתנתקמישאל לוי1
נוסע בטיסת אייר קנדה הצליח לתעד רגע מלחיץ, כאשר בזמן המראת המטוס, כן הנחיתה עלה באש - מה שגרם לגלגל להתנתק מהמקום. אחרי שעתיים, המטוס נחת בשלום (מעניין)
לא תאמינו מה הוא פגש כשיצא לזרוק הזבללא תאמינו מה הוא פגש כשיצא לזרוק הזבלמישאל לוי6
תושב אלסקה שבארצות הברית, יצא לזרוק את הזבל ליד ביתו. כאשר הוא בא לחזור הביתה, הוא פגש להפתעתו אורח לא קרוי ומסוכן מאד - 'אייל הקורא'. צפו במה הוא עשה (חדשות, עולם)
השלג נרגע ואלפים זרמו אל החרמון • תיעודהשלג נרגע ואלפים זרמו אל החרמון • תיעודכיכר השבת
השלג הכבד שירד בשבועות האחרונים, הביא לחרמון יבול נאה של כמויות שלג • אלפי משפחות ומטיילים זרמו בימי חמישי ושישי כדי ליהנות מהשלג שירד • צפו בתיעוד המרהיב (מעניין)
'הנינג'ה החרדי' מלמד אתכם מתיחות • צפו'הנינג'ה החרדי' מלמד אתכם מתיחות • צפוכיכר השבת1
התעמלות בריאותית ונכונה היא דבר חשוב ונצרך מאד, מאמן הנינג'וטסו החרדי, ר' ישי אמנו, מדגים לגולשי 'כיכר השבת' באמצעות תלמידיו כמה תרגילי מתיחה שישפרו את בריאותכם. סרטון רביעי בסדרה (מעניין)
שמונה יחמורים שוחררו לטבע בגליל העליוןשמונה יחמורים שוחררו לטבע בגליל העליוןכיכר השבת1
שמונה יחמורים פרסיים, שוחררו על-ידי רשות הטבע והגנים לשמורת טבע בגליל העליון, בניסיון לשמר עליהם מפני הכחדה. היחמור הוא יונק גדול ואצילי ממשפחת האיילים (ארץ)
צפו: נסעה ברכבה ועקרה את ידית התדלוקצפו: נסעה ברכבה ועקרה את ידית התדלוקמישאל לוי4
תיעוד ביזארי מופץ היום ברשתות החברתיות, והוא צולם במרכז הארץ. אישה שתדלקה את רכבה, עקרה את ידית התדלוק ואת המשאבה, איתם נסעה ברחובות עד ששמה לב למתרחש (מעניין)
אילוסטרציהפריצות דרך מדעיות לשירות אנ"ש • ראיוןכיכר בשיתוך מעבדות זר1
ישבנו לראיון עם מנהלת בדיקת הסקר הגנטי המורחב 'הדור הבא' במעבדות 'זר' לשמוע ממנה על הדרך שלהם בגיוס המדע לצורכי אנ"ש • המדע לשירות אנ"ש (ראיון, מקודם)
בריכות החורף בדרום התמלאו מים • תיעודבריכות החורף בדרום התמלאו מים • תיעודכיכר השבת
גשמי הברכה הרבים שפקדו אותנו בשבועות האחרונים לא פסחו גם על אזור הדרום, שם ירדו מאות מילימטרים של מים, באזור צפון הנגב, ו"שלוליות החורף" כבר התמלאו (מעניין)
סין: אוטובוס נפל לתוך בולען בכביש • צפוסין: אוטובוס נפל לתוך בולען בכביש • צפוכיכר השבת2
מצלמות אבטחה תיעדו כיצד בולען נפער באמצע הכביש, ואוטובוס שהעלה נוסעים - נפל פנימה. לאחר מכן, אירע פיצוץ בבולען - שישה נהרגו, ארבעה נעדרים ו-16 נפצעו (מעניין)
ג'ונסון מחפש 'מוזרים', אורי גלר הגיש בקשהג'ונסון מחפש 'מוזרים', אורי גלר הגיש בקשהמישאל לוי2
אמן האשליות המוכר, שכבר טען כי הביא את הניצחון לבוריס ג'ונסון, הגיש בקשה לעבודה בממשלת בריטניה שפרסמה מודעת דרושים ל"אנשים חריגים עם כישורים משונים" (מעניין)
תערוכת אמנות חרדית - בבית משפט השלוםתערוכת אמנות חרדית - בבית משפט השלוםכיכר השבת
תערוכת אמנות עכשווית חדשה של אמנים מהמגזר החרדי נפתחה בבית המשפט השלום בירושלים במעמד נשיאת בית המשפט העליון וראש עיריית ירושלים • צפו ביצירות (מעניין)
הרובוטים המטורפים - שישנו את חיינו • צפוהרובוטים המטורפים - שישנו את חיינו • צפושליח 'כיכר' ל-CES1
בתערוכת CES הבינלאומית לטכנולוגיה, המתקיימת מדי שנה בלאס ווגאס, נצפו השנה מגוון רובוטים לכל תחום אפשרי: ניקוי חלונות, מלצרות, הרמת משאות - וגם משחק טניס (טכנולוגיה)
בתערוכת CES בלאס וגאס: נסיעה לסנהדריהבתערוכת CES בלאס וגאס: נסיעה לסנהדריהכיכר בשיתוף MediaPro
כ-200 אלף איש פקדו בשבוע שעבר את התערוכה השנתית היוקרתית שבה נחשפים מוצרים ופיתוחים חדשים ומרתקים • 'מובילאיי' הישראלית כיכבה - ושליחנו בוגאס תיעד (טכנולוגיה)
"בעל החיים הטוב ביותר". תוכיעכשיו זה מדעי: תוכי זה החיה הטובה ביותרחיה כהן3
הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם? חשבו שנית. מחקר חדש מצא כי מלבד היותם ססגוניים, קופצניים ומצחיקים, התוכים הם גם החיה בעלת המצפון הפעיל ביותר (מעניין)
מדהים: מטאורים נשרפים מול הזוהר הצפונימדהים: מטאורים נשרפים מול הזוהר הצפונימישאל לוי
האסטרונאוטית כריסטינה קוק צילמה תמונה מדהימה מתחנת החלל הבינלאומית, בו ניתן לראות מספר מטאורים נשרפים בכניסה לאטמוספירה - וברקע הזוהר הצפוני • צפו (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13