מירי רגב  חני הורביץ  נתניהו  ana
נדיר: באגלייטן (ליווי) של חתן בשבת אופרוףנדיר: באגלייטן (ליווי) של חתן בשבת אופרוףחיים גולדברג17
בקהילות רבות נהוג ללוות בשירה את החתן בדרכו אל בית הכנסת, בשבת לפני חתונתו • תיעוד ממצלמות האבטחה: כך ליוו אחתן חסידי בשוק של שכונת מאה שערים • צפו (מעניין)
איפה המאבטחים? ילד דחף את השר למיםאיפה המאבטחים? ילד דחף את השר למיםיאיר טוקר28
"רגע אחד שהמאבטחים שלי לא ערניים...", כתב שר התחבורה ובכיר 'ימינה' בצלאל סמוטריץ' בהומור, וצייץ סרטון בו הוא נראה נדחף בהפתעה לתוך בריכת מים • צפו (מעניין)
תיעוד מרשים: פסטיבל הכדורים הפורחיםתיעוד מרשים: פסטיבל הכדורים הפורחיםכיכר השבת
פסטיבל הכדורים הפורחים הבינלאומי המסורתי, בגן הלאומי מעיין חרוד, התקיים בסוף השבוע - זו השנה העשירית, על רקע נופיו המרהיבים של הגלבוע. צפו בגלריית תמונות (מעניין)
תיעוד נפלא: זריחת השמש בים המלח • צפותיעוד נפלא: זריחת השמש בים המלח • צפוצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת2
שִׁירוּ לו, זַמְּרוּ לו - שיחוּ בְּכָל נִפְלְאותָיו • צלם "כיכר השבת", חיים גולדברג, מגיש תיעוד נפלא ומרהיב, מזריחת השמש, למרגלות ים המלח - המקום הנמוך ביותר בעולם. צפו (מעניין)
הקברניט המלחמה הקרה ריפבליק XF103הכריש המעופף: כשמדינה מבוהלת בונה מטוס מוגזםניצן סדן, כלכליסט3
הכירו את ה-XF103, מטוס שנולד כדי להציל את ארצות הברית מאימת המפציצים האטומיים של בריה"ב בתחילת שנות החמישים. זאת, ע"י שימוש בטכנולוגיות שנחשבו אז לבידיוניות לגמרי, במנוע שמאיץ למאך 5, בחימוש רובוטריקי ובכיסא מפלט קטלני
צלם 'כיכר' מגיש: זאת "תמונת השבוע" שליצלם 'כיכר' מגיש: זאת "תמונת השבוע" שליחיים גולדברג13
בימים בהם רוב בחורי הישיבות מטיילים או נחים, יש מי שכלל לא יודעים מה זה 'חופש' מלימוד התורה • צלמנו חיים גולדברג קלט כמה כאלו, ובחר אותם לפינתו: 'תמונת השבוע' (מעניין)
אחרי פיגוע הדקירה: כך תתמודדו עם שיסוףאחרי פיגוע הדקירה: כך תתמודדו עם שיסוףכיכר השבת13
ה"נינג'ה החרדי", ישי אמנו, דאן 5 בנינג'וטסו, בסרטון נוסף לגולשי 'כיכר השבת', בו הוא מדגים דרך אחת להתמודד מול דקירת סכין בשיסוף • צפו - ותתרגלו בבית - בזהירות (מעניין)
הנשר שהורעל הוחזר אל הטבע. צפו בתיעודהנשר שהורעל הוחזר אל הטבע. צפו בתיעודכיכר השבת4
נשר שנמצא לפני כשבוע פגוע על הקרקע עם חשד להרעלה, הושב היום (חמישי) חזרה לטבע, על ידי פקחי רשות הטבע לאחר שטופל והתאושש בבית החולים לחיות בר . צפו (מעניין)
תיעוד מלחיץ: דב ענק מסתובב לו ברחובותתיעוד מלחיץ: דב ענק מסתובב לו ברחובותמישאל לוי10
דוב ענק מסתובב ברחובות מונסי שבמדינת ניו יורק. תושב שחייג למשטרה נענה שהדבר היחיד שניתן לעשות זה לצפור בתקווה שיברח. זו לא הפעם הראשונה שדובים מתועדים במונסי (מעניין)
צפו בתמונות: ה'לונה פארק' של ילדי עזהצפו בתמונות: ה'לונה פארק' של ילדי עזהכיכר השבת22
המוסלמים חוגגים בימים אלה את חג הקורבן - עיד אל אדחא - ובעיר עזה, הילדים, נהנים מ"לונה פארק" בגן המשחקים. הצלם חסן ג'די תיעד את החגיגה ומגיש גלריה (מעניין, בארץ)
צפו: חיילים אחזו בדגל - וצנחו מגובה למותםצפו: חיילים אחזו בדגל - וצנחו מגובה למותםמישאל לוי8
במהלך אירוע צבאי בקולומביה, אחזו שני חיילים את דגל המדינה, תוך כדי שהם מחוברים בכבל למסוק צבאי. לפתע נקרע הכבל והם צנחו אל מותם לעיני אלפי הצופים (מעניין)
הושלם התרגום לרוסית של כל חלקי 'הי"ד החזקה'הושלם התרגום לרוסית של כל חלקי 'הי"ד החזקה'כיכר השבת12
פרויקט שאפתני שנמשך מספר שנים, לתרגום לשפה רוסית של כל חלקי ה'י"ד החזקה' לרמב"ם, על מפרשיו העיקרים והחשובים, הגיע לסיומו בשעה טובה עם השלמת התרגום (מעניין)
מרהיב: להקת דולפינים מסוג גרמפוס באילתמרהיב: להקת דולפינים מסוג גרמפוס באילתכיכר השבת2
מפרץ אילת לא מפסיק להפתיע ולהלהיב. פקח רשות הטבע והגנים בשמורת טבע חוף האלמוגים באילת, חן טופיקיאן, הצליח לתעד מהאוויר, להקת דולפינים מסוג גרמפוס (מעניין)
תיעוד מיוחד: תשעה באב במאה שעריםתיעוד מיוחד: תשעה באב במאה שעריםכיכר השבת4
בבתי הכנסת וברחוב בסמטאות ובין הבתים, הצלם מוטי גרין מגיש תיעוד מיוחד של צום תשעה באב בשכונת מאה שערים הירושלמית. צפו בתמונות (מעניין)
אילוסטרציהכך התפטר מהעבודה לאחר הזכייה בלוטושירות כלכליסט6
עובד אמזון, מתאר איך התפטר בגרנדיוזיות מהעבודה יום לאחר שזכה בפרס הגדול בלוטו "כתבתי בטפסי היציאה שזכיתי בלוטו ויצאתי לפנסיה, אבל הם לא נתנו לי לעזוב" (אקטואליה)
אורי זוהר חוזר: 'הנה אני עושה סרט וחש מת'אורי זוהר חוזר: 'הנה אני עושה סרט וחש מת'אלי רוטמן21
בסרט החדש 'אורי זהר חוזר', בו באופן נדיר אכן משתתף הרב אורי זהר, ניתן לצפות בעימות אידיאולוגי מרתק בין הרב ליוצרים החילונים, ואף בכמה חשיפות אישיות מחיי הרב • צפו (מעניין)
ערב הצום: כך מכינים את ה'טבק' להרחהערב הצום: כך מכינים את ה'טבק' להרחהצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת14
כשאסור לאכול ולשתות, נרגעים רבים בעזרת הרחת טבק. צלם 'כיכר השבת' תיעד את מלאכת ההכנה: מהאבקה, דרך טיפות הריח ועד לצמצום הטבק והכנסתו לקופסה המתאימה (מעניין)
אילוסטרציהלימוד מוזיקה מפתח את האינטילגנציה יותר מלימודי מחשבכיכר בשיתוף רון שולמית1
ממצאים של מחקר שנערך בארה"ב מצביעים על כך שלימוד מוסיקה בשנות הילדות תורם לפיתוח האינטילגנציה יותר מלימוד מדעים מדוייקים • מפתיע (מעניין, תוכן מקודם)
פיצוץ מיסתורי במיוחד תועד ברוסיה. צפופיצוץ מיסתורי במיוחד תועד ברוסיה. צפודניאל הרץ4
פטריית ענק נוצרה מעל בסיס צבאי רוסי בסיביר לאחר שמחסן נשק גדול התפוצץ ועלה בלהבות. אלפי תושבים נטשו את בתיהם בעיר הסמוכה בשל להבות הענק שהשתוללו (מעניין)
תיעוד: תפילת שחרית ליד שריד בית מקדשנותיעוד: תפילת שחרית ליד שריד בית מקדשנוצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת6
צלם 'כיכר השבת' הצטרף בימי אלו, בהם אנו מתאבלים על חורבן בית המקדש, למתפללי שחרית כותיקין ליד הכותל המערבי, וחזר עם גלריה (מעניין)
התיעוד המדהיםמדהים: התחפש לבתו - וניסה לברוח מהכלאמישאל לוי25
עבריין ברזילאי תכנן לברוח מהכלא, כשהוא יוצא דרך הכניסה הראשית, בעודו מחופש ללא אחרת מאשר בתו - שנשארת כלואה בפנים. הוא נכשל - והפך ל'כוכב רשת' • צפו (מעניין)
צפו: הכבאים חילצו את היונה שנתקעה בעץצפו: הכבאים חילצו את היונה שנתקעה בעץכיכר השבת15
ילדי בני ברק התאספו לראות את הכבאים המגיעים לחלץ את היונה, שרגליה הסתבכו בחוט שהיה על עץ גבוה בסמוך למבנה העירייה. היונה הועברה לטיפול אצל ווטרינר (מעניין)
מרן הגר"ח קנייבסקימרן הגר"ח ראה בחלום את שאלת האישה? שאול כהנא25
מרן רבי חיים קנייבסקי התעורר משנת הצהריים וביקש להעביר לבתו, הרבנית קולדצקי, תשובה לשאלה מסוימת ובתוך זמן קצר התברר כי קיבלה שאלה לתשובה שהעביר אביה (מעניין)
ספרד: אדם יכנס לכלא בגלל זריקת מקרר?ספרד: אדם יכנס לכלא בגלל זריקת מקרר?מישאל לוי3
צעיר ספרדי תיעד את חברו משליך מקרר ומכונת כביסה לתהום, תוך כדי התבטאויות נגד החובה למחזר מוצרי חשמל. המשטרה איתרה אותו, וכעת הוא בסיכון להיכנס לכלא (מעניין)
צפו: קפץ מרכב נוסע, כדי לברוח מהשודדיםצפו: קפץ מרכב נוסע, כדי לברוח מהשודדיםמישאל לוי9
נוסע תמים שעשה את דרכו לעבודה במיניבוס, נמלט תוך כדי נסיעה מתוך הרכב לאחר ששני שודדים ניסו לגנוב אותו באיומי סכין. האירוע תועד במצלמות והפך לויראלי • צפו בסרטון (מעניין)
ברחובות ירושלים: אם ובנותיה עם ה'שאלים'ברחובות ירושלים: אם ובנותיה עם ה'שאלים'צילום: חיים גולדברג, כיכר השבת151
צלם כיכר השבת, חיים גולדברג, תיעד בשכונות החרדיות הוותיקות של ירושלים, אם ושלוש בנותיה, המשתייכות לאלו הנוהגות לכסות את כל גופן ב'שאל', שצועדות בחום הכבד ברחובות העיר (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13