אברהם פריד  angh turcl  fu,k  ger
מאזאווה'המיליארדר הבזבזן' היפני טוען: "אין לי כסף"שירות כלכליסט7
יוסאקו מאזאווה הפסיד בשנה האחרונה 700 מיליון דולר מהונו, וירד ברשימת עשירי יפן של פורבס - מהמקום ה-18, אל ה-22 • שווי הונו נאמד כעת 'רק' ב-1.9 מיליארד דולר (מעניין)
שבדיה לאזרחיה: לשמור כסף מתחת למיטהשבדיה לאזרחיה: לשמור כסף מתחת למיטהכיכר השבת2
ממשלת שבדיה חוששת ממתקפת סייבר וקוראת לאזרחיה להצטייד במטבעות ושטרות כסף - אחרת יישארו בלי מזומנים במקרה ותתרחש מתקפת סייבר על מחשבי הבנקים (מעניין)
אילוסטרציהראש העיר החליט: מי שירכל - ישלם קנסכיכר השבת8
בעיירה בפיליפינים החליט ראש העיר כי נמאס לו לשמוע רכילות בין התושבים, ולכן החליט כי כל תושב שייתפס כרכלן ייאלץ לשלם קנס כספי, ובנוסף יחוייב לנקות את העיר (מעניין)
כבאים מזהירים: אל תשאירו בקבוקי מים במכוניתכבאים מזהירים: אל תשאירו בקבוקי מים במכוניתכיכר השבת7
השארת בקבוק מים בתוך רכב סגור, למרבה הפלא, יכולה להוות סיכון רציני לשריפה. איך זה קורה? השמש משתמשת בנוזל ובחומר השקוף כדי לפתח קרן ממוקדת ובטוחה מספיק ויכולה לגרום לבעירה (מעניין)
צפו: "מחאת השניצלים" של השרה מירי רגבצפו: "מחאת השניצלים" של השרה מירי רגבכיכר השבת42
בסרטון שפרסמה טענה השרה מירי רגב כי החליטו להסיר את השניצלים מהתפריט במזנון הכנסת. בתגובה, כתב לה יו"ר הכנסת אדלשטיין, כי יש שניצלים והוא שומר לה אחד (מעניין)
צבא הודו: מצאנו הוכחה לקיומו של "יטי"צבא הודו: מצאנו הוכחה לקיומו של "יטי"כיכר השבת9
צוות סיור של צבא הודו מצא עקבות ענקיות בשלג בהרי ההימלאיה. בציוץ בחשבון הטוויטר הרשמי של הצבא נכתב כי מדובר בהוכחה לקיומו של היצור הענק המיתולוגי (מעניין)
3 אפרוחים נולדו ל"צוללי הביצות" • תיעוד3 אפרוחים נולדו ל"צוללי הביצות" • תיעודדוד הכהן2
בעמק הצבאים שבירושלים תועדה שלישיית אפרוחים שנולדו לברווזים הנדירים מזן "צוללי הביצות". האפרוחים בקעו בימים האחרונים, וכבר יצאו לשוטט בטבע, מחוץ לקן • צפו (מעניין)
ביהמ"ש: ניתן להתבלבל בין סלולרי לתפו"אביהמ"ש: ניתן להתבלבל בין סלולרי לתפו"אשירות כלכליסט2
נהג שנקנס ב-300 דולר התעקש כי נהג תוך כדי אכילה של מנת תפוחי אדמה מטוגנים, וטען: עייפות השוטר עשויה להיות הסיבה לכך שהתבלבל בין טלפון לבין תפוח אדמה (מעניין)
כך אספו הפלסטיניות את גבעולי החיטהכך אספו הפלסטיניות את גבעולי החיטהכיכר השבת10
בשדה החיטה שבחאן יונס, שבדרום רצועת עזה, אספו החקלאים והנשים הפלסטיניות את גבעולי החיטה שצמחו במסגרת קציר היבול השנתי. צפו בתיעוד מצולם (מעניין)
מכת חיפושיות: "אין לנקוט באמצעי הדברה"מכת חיפושיות: "אין לנקוט באמצעי הדברה"דוד הכהן13
יצא לכם להיתקל בחיפושית "רצנית אוליביה"? המשרד להגנת הסביבה מדווח על התפרצות חיפושיות שחורות וגדולות, שאינן מסוכנות לאדם, ואין מקום לנקוט נגדן באמצעי הדברה (מעניין)
מחקר: למה קשה לעמוד בפני חטיף צ'יפס?מחקר: למה קשה לעמוד בפני חטיף צ'יפס?כיכר השבת6
למרות שתכולת השומן הגבוהה של החטיף הופכים אותו לכזה שקשה לעמוד בפניו, חוקרים מצאו סיבה נוספת בגינה כה קל לסיים שקית קראנץ' מקסיקני - ואין לה כל קשר לטעם (אוכל)
הקופים בספארי באכילת מצות מכונה • צפוהקופים בספארי באכילת מצות מכונה • צפוכיכר השבת27
את הלחם שנשאר לפני החג, נותנים ליוסי הפיל, שאוכל שמונה כיכרות לחם ביום. במהלך החג, אוכלים הקופים, הפילים והחיות מפינת החי, 5 קילו של מצות. תיעוד (מעניין)
פסח: הילדים מפצחים את האגוזים והשקדיםפסח: הילדים מפצחים את האגוזים והשקדיםצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת2
האגוזים והשקדים, מהווים מרכיב מרכזי בימי הפסח, החל מהילדים המקבלים אותם לאחר שאילת "מה נשתנה", ועד לתעסוקה ומזון בימי חול המועד. חיים גולדברג תיעד (מעניין)
כך התאמנו השוטרים החדשים של חמאסכך התאמנו השוטרים החדשים של חמאסכיכר השבת6
צעירים פלסטינים מרצועת עזה שהתאמנו לקראת הצטרפות למשטרה המקומית של ארגון הטרור חמאס השולט ברצועה, התאמנו במסגרת טקס סיום הלימודים במפקדה. (העולם הערבי)
ה'הפתעה' הייחודית שהכין המתקרב ליהדותה'הפתעה' הייחודית שהכין המתקרב ליהדותמישאל לוי12
שליח חב"ד בחרסון חילק מצות מצווה ליהודי שמתקרב לאחרונה ליהדות וביקש גם להניח לו תפילין. היהודי הפשיל את שרוולו וחשף את ההפתעה שהכין במיוחד עבור הרב (מעניין)
אפליקציית 'היסטוריית החיפוש' בגוגלכך 'היסטוריית מיקום' של גוגל תסגיר אתכםמישאל לוי5
חברת גוגל הזכירה לכם להתחבר ל'היסטוריית המיקום', לצורך עדכוני תנועה? שימו לב: צעד זה עלול להכניס אתכם למאגר שיכלול את המידע האישי ביותר עליכם. סקירה מרתקת (מענין)
הסירה שתציל בחורי ישיבות בחול המועדהסירה שתציל בחורי ישיבות בחול המועדצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת19
רבים מגיעים בימי חול המועד לנפוש בים הכינרת, שם תמתין להם סירת ההצלה של 'איחוד הצלה' למקרה של טביעות ואסונות, שלא נדע. חיים גולדברג עלה לסירה ותיעד (מעניין)
הציון הקדושהתפילה ב'אור החיים' שהביאה פטור מצה"לשאול כהנא13
חסיד סאטמר שבנו קיבל זימון לצו ראשון לצה"ל, השתתף בתפילה לאמירת כל ספר התהילים בציון ה'אור החיים', בזכותה, כך הוא מספר, בנו קיבל פטור מחמת שיגעון (מעניין)
צער בעלי חיים: הקופים הוחזקו בתת תנאיםצער בעלי חיים: הקופים הוחזקו בתת תנאיםכיכר השבת5
בעקבות תלונות שהגיעו למשרד החקלאות אודות תנאי החזקה לא ראויים בפינת חי בשרון, ולאחר שלא טיפלו בליקויים, הוחלט לפנות משם את שבעת הקופים. צפו בתיעוד הקשה (מעניין)
התלמידים מצאו מטבע של מבטל הסנהדריןהתלמידים מצאו מטבע של מבטל הסנהדריןכיכר השבת15
מטבע עתיק שהוטבע על ידי הקיסר תיאודוסיוס השני, מי שהביא לביטול הסנהדרין מעם ישראל, נמצא על ידי ארבעה תלמידי בית ספר שסיירו באזור נחל ציפורי בגליל. צפו (מעניין)
כך תרגלו הכוהנים את סדר הקרבת הפסחכך תרגלו הכוהנים את סדר הקרבת הפסחכיכר השבת30
לבושים בגדי לבן, ממקום המשקיף על הר הבית, תרגלו הכוהנים את הקרבת קרבן הפסח, החל מהשחיטה, דרך תקיעת החצוצרות ועד לברכת לברכת העם. תיעוד (מעניין)
הישג אדיר: חוקרים ישראלים 'הדפיסו' לב חיהישג אדיר: חוקרים ישראלים 'הדפיסו' לב חיקובי רוזן18
התפתחות מדעית-רפואית דרמטית, בארץ, בעקבותיה איברים הדרושים לחולים יודפסו בעתיד בהתאמה אישית מלאה, ויצילו כך במהירות את חייהם • צפו בהדפסת הלב - לארנבת (מענין)
קשישה, אילוסטרציהחרוצה: בגיל 99 חזרה לבית הספר, והתמידהכיכר השבת11
הקשישה מארגנטינה נאלצה לעזוב את בית הספר בצעירותה לאחר מות אמה ובשל העובדה שהיא נאלצה לעזור בכלכלת הבית • מאז "חזרתה ללימודים" היא לא פספסה שיעור (מעניין)
ויראלי: אישה מכת השאלים מנגנת בפסנתרויראלי: אישה מכת השאלים מנגנת בפסנתרכיכר השבת52
תיעוד של אישה מכת השאלים, לבושה שחורים ומכוסה שחורים, המנגנת על פסנתר מול התחנה המרכזית בירושלים הפך לויראלי ברשת. "הבגד השחור לא עצר הנפש" (מעניין)
איך אופים מצות מרובעות כבר ראיתם?איך אופים מצות מרובעות כבר ראיתם?כיכר השבת11
קרוב ל-150 שנה שהמחלוקת ההלכתית האם מותר לאכול את המצות המרובעות קורעת את העם לשניים, אך בינתיים, זה הזמן לצפות בתיעוד של יונתן זינדל, צלם פלאש 90 (מעניין)
אכזבה: החללית הישראלית התרסקה בירחאכזבה: החללית הישראלית התרסקה בירחיוסי נכטיגל111
החללית הישראלית 'בראשית' החלה בתמרון, בסופו היא היתה צפויה לנחות על פני הירח, ולעשות בכך היסטוריה - אלא שהקשר עם החללית אבד והיא התרסקה • שידור חוזר (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13