אאא

שוטר מסיירת האופנוענים של אגף התנועה נפצע אתמול (ראשון) באורח בינוני בתאונת דרכים שהתרחשה בזמן מרדף מהיר אחרי רוכב אופנוע סורר.

האופנוען חצה לא פעם קו הפרדה לבן ועבר לנתיב הנגדי תוך כדי הבריחה. אלא שמצלמת הקסדה של השוטר שנפגע תיעדה את הרגעים הדרמטיים של המרדף והתאונה החזיתית עצמה.

בסרטון נראים שני אופנוענים מאגף התנועה במרדף אחר הרוכב שנהג בפראות. השוטר הורה לרוכב האופנוע, בשנות ה-20 לחייו מהיישוב משהד, לעצור בצד הדרך - אך זה התעלם מההנחיות השוטרים והמשיך בנסיעה הפרועה.

תוך כדי המרדף, השוטר לא הבחין ברכב שהגיע ממולו, התנגש בו בעוצמה ועף באוויר. כאמור השוטר נפגע באורח בינוני. מסוק של מד"א פינה את השוטר ואת רוכב הקטנוע, שנפגע באורח בינוני עד קשה, לבית החולים רמב"ם בחיפה, לאחר שאף הוא התנגש במכונית הפרטית.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

נהגת הרכב הפרטי, כבת 30 מדבורייה, נפצעה קל עד בינוני ופונתה לבית החולים העמק בעפולה.

במשטרה אמרו אתמול כי רוכב הקטנוע "נהג בחוסר זהירות, השתולל וסיכן משתמשי דרך אחרים". רוכב הקטנוע נפגע בראשו ובגפיו, ומצבו בשטח הוגדר כאמור בינוני עד קשה. הוא פונה יחד עם השוטר, שנפגע בגפיו, לבית החולים בחיפה.

מבית החולים רמב"ם נמסר כי שני הפצועים ייבדקו ויישלחו למחלקה האורתופדית. במשטרה ציינו עוד כי הבדיקה הראשונית העלתה כי רוכב הקטנוע נהג ללא רישיון בתוקף.