יואלי דיקמן  דוד צדוק  רייכמן  מיר
ג'יפ הפורשה - ה"סבא" נתן צ'ק מזויף וג'יפ היוקרה נגנבה"סבא" נתן צ'ק מזויף וג'יפ היוקרה נגנבכיכר השבת3
תושב הרצליה שניסה למכור ג'יפ פורשה נעקץ והרכב כמעט פורק בג'לג'וליה. ברגע האחרון איתרה אותו המשטרה במגרש הפירוק והשיבה את הרכב לבעליו המרומים (משטרה ומשפט)
הנהג העצור - נהג ללא רישיון, ניסה להימלט ועשה תאונהנהג ללא רישיון, ניסה להימלט ועשה תאונהכיכר השבת2
צעיר ממזרח ירושלים שניסה להימלט מהשוטרים, ביצע תאונה וברח מרכבו, משהבחין בכוחות המשטרה הרבים חזר והסגיר עצמו. רכבו נגרר והוא יובא להארכת מעצרו (משטרה, רכב)
המשאית סוטה והורגת חמישה נוסעים • צפוהמשאית סוטה והורגת חמישה נוסעים • צפוכיכר השבת11
תיעוד מהתאונה הקטלנית אתמול בה נהרגו חמשה פלסטינים חושף שהמשאית סטתה ממסלולה מסיבה שעדיין אינה ברורה והתנגשה חזיתית בעוצמה רבה ברכב ההסעות (משטרה, רכב)
מעבר וולג'ה: הרכב נעצר במחסום והתגלה כגנובמעבר וולג'ה: הרכב נעצר במחסום והתגלה כגנובדניאל הרץ1
רכב גנוב עם לוחיות רישוי מזויפות שבו נהג שוהה בלתי חוקי עם תעודת זהות ישראלית מזויפת, נתפסו ע"י לוחמי משמר הגבול, במעבר וולג'ה הנמצא בין ירושלים לבית לחם (רכב)
אזהרות המהירות בכביש מספר 1 - כביש 1: דו"חות מהירות - שלא לפי החוקכביש 1: דו"חות מהירות - שלא לפי החוקכיכר השבת
דיון בביהמ"ש חשף כי תמרורי הורדת המהירות בכביש 1, על פיהם ניתנו מאות דוחות מהירות, אינם תקפים על פי החוק בשל הצורך לחדש מידי חצי שנה את תוקפם הזמני (רכב)
6 בני משפחה נפצעו בתאונה; ילד ואב נהרגו6 בני משפחה נפצעו בתאונה; ילד ואב נהרגוכיכר השבת5
שבעה בני אדם, בהם שישה בני משפחה אחת, נפצעו בתאונה קשה בין משאית לרכב מסחרי. מותו של ילד בן 6 נקבע בבית החולים, שניים במצב קשה ו-3 במצב בינוני (רכב)
חזי דקל ליד הרכב ה"גנוב" - קנה רכב חדש וגילה כי רכבו "נגנב" ב-1986קנה רכב חדש וגילה כי רכבו "נגנב" ב-1986דניאל הרץ8
לקוח שרכש הונדה סיוויק חדשה נדהם לגלות כי ברישומי המשטרה רכבו מופיע כ... נגנב לפני 31 שנה באילת. רק לאחר מאבקים ארוכים שינו במשטרה את הרישום (משטרה)
אילוסטרציה, המצולמים אינם קשורים לכתבה - הרשת הצדיעה: השוטר ויתר לנהג על הדו"חהרשת הצדיעה: השוטר ויתר לנהג על הדו"חכיכר השבת16
שוטר שעצר נהג משוחח בטלפון ובלי טסט לרכב החליט לוותר לנהג בתנאי שיבצע את הטסט מיידית. הנהג עמד בהתחייבות והסיפור זכה לאלפי לייקים ומאות תגובות בפייסבוק (משטרה)
מרתון ירושלים, ארכיון - מחר: ירושלים נחסמת בשל 'המכביה' • כל הפרטיםמחר: ירושלים נחסמת בשל 'המכביה' • כל הפרטיםכיכר השבת3
ירושלמים היכונו: מרכז העיר כולו ייחסם מחר - יום שני, החל משעות אחר הצהריים בשל מרוץ לילה של המכביה שיתקיים מהשעה 19:00 ועד ל-23:00 בלילה • כל הפרטים (משטרה)
הסלע הענק - נהג ללא רישיון עם סלע של יותר מ-10 טוןנהג ללא רישיון עם סלע של יותר מ-10 טוןכיכר השבת2
נהג שמעולם לא הוציא רשיון נהיגה, נתפס נוהג על משאית שהובילה סלע במשקל של למעלה מ-10 טון. הנהג המוכשר נסע באדום ומתברר שזו הפעם הרביעית שהוא נתפס (רכב)
איצטדיון טדי - אירועי המכביה בירושלים - אלו הכבישים שייחסמואירועי המכביה בירושלים - אלו הכבישים שייחסמוכיכר השבת1
הערב יתקיים בירושלים טקס הפתיחה של 'המכביה ה-20' באצטדיון טדי בירושלים, המשטרה פרסמה את הסדרי התנועה והכבישים שייחסמו החל מהשעה 17:00 (משטרה)
בוטלה הרשעת הולך רגל ש"נהג בשכרות"בוטלה הרשעת הולך רגל ש"נהג בשכרות"כיכר השבת3
בית המשפט המחוזי ביטל את הרשעתו של הולך רגל שהשוטרים אילצו אותו לבצע בדיקת ינשוף והרשיעו אותו על נהיגה בשכרות, זאת ללא שום סיבה הגיונית (משטרה ומשפט)
מחלף גנות - עבודות בכביש מספר 1 באזור מחלף גנות • כל הפרטיםעבודות בכביש מספר 1 באזור מחלף גנות • כל הפרטיםכיכר השבת
המשטרה מודיעה על הסדרי תנועה זמניים עקב עבודות תשתית בכביש 1 למזרח במחלף גנות החל מיום ראשון עד יום רביעי בין השעות 23:00 עד 05:00 לפנות בוקר (משטרה)
הרכב המשורין - המשטרה החרימה רכב שהותקן בו שריוןהמשטרה החרימה רכב שהותקן בו שריוןכיכר השבת3
בפעילות יזומה של המשטרה בבת ים גילו השוטרים רכב שהותקנו בו לוחות שריון בניגוד לחוק ולרישיון הרכב. השוטרים החרימו את הרכב במקום והנהג הוזמן לחקירה (רכב, משטרה)
הצעה: העונש לנהג ייקבע על פי כמות השתייההצעה: העונש לנהג ייקבע על פי כמות השתייהדניאל הרץ2
ועדת הכלכלה של הכנסת אישרה את ההצעה לפיה העונש לנוהגים בשכרות ייקבע על פי כמות האלכוהול שיימצא בגופם. כמו כן, ייקבעו תקנות חדשות בנוגע לאופניים חשמליים (רכב)
משאית ענק עם מטען חורג הורדה מהכבישמשאית ענק עם מטען חורג הורדה מהכבישכיכר השבת1
משאית באורך 31.6 מטרים עמוסה במטען חורג שאינה מורשית לנוע בכביש, אלא בליווי ניידות משטרה בלבד, נסעה לבדה על כביש 6, אותרה על ידי המשטרה ונעצרה (משטרה)
אילוסטרציה - מפקד בצה"ל נפצע ויפוצה ב-3.5 מיליון שקלמפקד בצה"ל נפצע ויפוצה ב-3.5 מיליון שקלדניאל הרץ1
מפקד בית הספר לנהיגה קרבית של צה"ל נפצע בתאונת דרכים קשה בה ספג פגיעת ראש קשה. למרות התאוששותו בנס, הקריירה שלו נקטעה והוא יפוצה ב-3.5 מיליון ש"ח (רכב)
המשאית שהוחרמה - נהג משאית נתפס עם 78 עבירות תנועהנהג משאית נתפס עם 78 עבירות תנועהדניאל הרץ1
נתפס נהג משאית שרישיון הנהיגה שלו פקע כבר בשנת 2012 ובעברו 78 עבירות תנועה. לנהג גם היה תירוץ מקורי במיוחד: "אני יודע רק לנהוג על משאית" (משטרה ומשפט)
אכיפה בחופי הים - עשרות דו"חות לרכבים שנסעו בחופי היםעשרות דו"חות לרכבים שנסעו בחופי היםכיכר השבת1
כ-80 דוחות ניתנו לעברייני סביבה שנסעו עם רכבם על חופי הים בניגוד לחוק במהלך סוף שבוע, זאת כחלק ממהלך משותף עם רשות הטבע והגנים במאבק בפגיעה בחופים (משטרה)
כתב אישום הוגש נגד חברת המוניות UBERכתב אישום הוגש נגד חברת המוניות UBERדניאל הרץ1
משרד התחבורה הגיש כתב אישום נגד חברת המוניות הפרטית אובר בגין הפעלת מוניות ללא רישיון. כתב אישום הוגש גם נגד שישה נהגים שהסיעו נוסעים ללא רישיון (רכב)
ריקוד הדגלים - אירועי יום ירושלים • כל הסדרי התנועהאירועי יום ירושלים • כל הסדרי התנועהכיכר השבת
היערכות משטרת ישראל לאירועי יום ירושלים: אירוע לציון 50 שנה לשחרור ירושלים, 'ריקוד הדגלים', טקס ממלכתי בגבעת התחמושת והילולת שמואל הנביא • כל הפרטים (משטרה)
ח"כ גפני נקנס קלות על מהירות מופרזתח"כ גפני נקנס קלות על מהירות מופרזתדניאל הרץ2
זו לא הפעם הראשונה של חבר הכנסת שרכבו נתפס נוסע במהירות מופרזת אלא שבבית המשפט פספסו את ההרשעה הקודמת רק לפני כחודשיים והקלו בעונשו (משטרה ומשפט)
ניסה להכין את אשתו לטסט ועוכב לחקירהניסה להכין את אשתו לטסט ועוכב לחקירהדניאל הרץ
בפעילות משטרתית בנתניה, עצרו השוטרים נהגת שעוררה את חשדם אך אז הם הופתעו לראות שהיא מחליפה מקומות עם בעלה שישב לצדה, שתירץ את פשר ההחלפה (אקטואליה)
פרץ לרכבים עם שלט אוניברסלי ונעצרפרץ לרכבים עם שלט אוניברסלי ונעצרדניאל הרץ
חשד: פרץ לארבעה רכבים בחניון של אולם אירועים בלוד בעזרת שלט אוניברסלי. החשוד ניסה להימלט מהמקום באמצעות אופניים חשמליים אך נלכד בידי השוטרים (משטרה)
הטרקטור שהושבת - נהג בטרקטור ללא רישיון ובשלילה ונעצרנהג בטרקטור ללא רישיון ובשלילה ונעצרדניאל הרץ
נהג שלא הוציא רישיון נהיגה מעולם ויום קודם לכן גם נאסר עליו לעשות רישיון, נסע בטרקטור והסיע עמו נער בן 15. הוא נעצר ונכלא לצורך הארכת מעצרו בביהמ"ש (רכב, משטרה)
עמדת ה"שליטה" בזיופים - מצלמה נסתרת ומיקרופון: כך זויפו מבחני התאוריהמצלמה נסתרת ומיקרופון: כך זויפו מבחני התאוריהדניאל הרץ1
מערכת משוכללת תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים, לזיוף תוצאות מבחני התיאוריה בבאר שבע, נחשפה ע״י חוקרי משטרת ישראל. 4 חשודים נעצרו, כתב אישום יוגש (משטרה)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

עדכונים
כיכר facebook