ישיבת גבעת..  נווה צבי  נפשי  מלחמת..
אילוסטרציהבן 15 ללא רישיון פגע בכלי רכב ונפצע קשהדניאל הרץ
נער כבן 15 מבית חנינא לקח את הרכב של הוריו ללא רשות, נהג ללא רישיון נהיגה, מסיבה שאינה ידועה סטה מהכביש פגע ב-3 כלי רכב חונים ונפצע באורח קשה (משטרה, רכב)
בכל יום נהרג לפחות אדם אחד בתאונה בישראלבכל יום נהרג לפחות אדם אחד בתאונה בישראלכיכר השבת2
על פי נתונים שמגיעים לקראת שבוע הבטיחות בדרכים רוב הקנסות על היסח דעת בזמן נהיגה "הגורם העיקרי לתאונות דרכים" מגיעים לנהגים שהתעסקו בסלולר תוך כדי נהיגה (רכב)
אילוסטרציה, ארכיוןנהג בשכרות פגע ב-7 רכבים חונים וברחדניאל הרץ
שוטרי התנועה עצרו תושב אזור (41) בחשד לנהיגה בשכרות ותחת השפעת סם, פגיעה ברכבים חונים ובריחה מהמקום. הוא הספיק לפגוע בשבעה רכבים בטרם נמלט (משטרה, רכב)
אילוסטרציהניסו לגנוב רכב באמצעות גרר ונעצרודניאל הרץ1
תגובה מהירה ותחקור מעמיק של השוטרים בשטח הביאו לחשיפתם ומעצרם של חברי חוליה שתכננו לגנוב רכב בירושלים באמצעות גרר ומפתחות מותאמים (משטרה, רכב)
אילוסטרציה, המצולמים אינם קשורים לכתבהנעצר לאחר שנהג ללא רישיון ושוחח בסלולרידניאל הרץ
תושב זר נתפס ונעצר לפני זמן קצר בצפון ירושלים בגין נהיגה ללא רישיון נהיגה וסיכון משתמשי הדרך לאחר שניסה להימלט מהשוטרים במהירות כשאשתו ובנו הקטן ברכב (משטרה, רכב)
נהגה ללא רישיון כשחמשת ילדיה לא חגוריםנהגה ללא רישיון כשחמשת ילדיה לא חגוריםדניאל הרץ18
ילדים ללא חגורות, רישיון נהיגה שפקע מעל 10 שנים, רכב ללא רישיון בתוקף ונסיעה על נתיב תח"צ – כך נתפסה ע"י השוטרים אם שהסיעה 5 ילדיה למסגרות החינוך (משטרה)
ילד נדרס על ידי מורתו ויקבל 677 אלף שקלילד נדרס על ידי מורתו ויקבל 677 אלף שקלדניאל הרץ2
הילד נדרס לפני שנתיים בעת שהיה בדרכו לבית הספר, ההורים שתבעו טענו כי נגרם לו נזק נפשי כבד כתוצאה מהתאונה. הסכום יופקד בחשבונו של הילד עד גיל 18 (רכב)
השוטרים רדפו אחרי גנבי רכב עד שהתהפכוהשוטרים רדפו אחרי גנבי רכב עד שהתהפכודניאל הרץ2
פעילות יזומה של המשטרה בגזרת מודיעין, הביאה למעצרם של שני חשודים, מבית ליקיא (30,31), בגניבת רכב מהוד השרון. במהלך המרדף התהפכו הגנבים עם הרכב (משטרה)
שניים ניסו לגנוב אופנוע ונתפסו עם הגניבהשניים ניסו לגנוב אופנוע ונתפסו עם הגניבהדניאל הרץ1
שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל תפסו 2 חשודים בגניבת קטנוע בסמוך לקיבוץ בית גוברין שבמועצה האזורית יואב. בסמוך נתפס גם טרקטור שלהם ובו ציוד גנוב (משטרה)
המשאית שנגנבה והושבהחוליית גנבי רכבים נלכדה באמצע גניבת משאיתדניאל הרץ
פעילות מבצעית המשולבת בחקירה מקצועית הביאה לתפיסתה 'על חם' של משאית גנובה ומעצרם של 2 חשודים שפעלו כחוליה מאורגנת וניסו להבריחה לשטחים (משטרה)
מחאת הנכים, ארכיוןמחאת הנכים: הכניסות לנתב"ג נחסמו לזמן קצרכיכר השבת1
הנכים שיבשו את התנועה בכניסות לנמל התעופה בן גוריון וחסמו לזמן קצר את הכניסה מכיוון השער המהיר וגם מכיוון לוד. כוחות המשטרה במקום מכוונים את התנועה (משטרה)
חלק מהרכבים שנתפסוסוחר כלי רכב נעצר בחשד להונאת מיליוניםדניאל הרץ
משטרת ישראל עצרה סוחר כלי רכב ובעל מוסך, בחשד להונאה בהיקף של מיליוני שקלים תוך סיכון ביטחון הציבור. השניים מכרו רכבים לאחר תאונה כמשופצים (משטרה, רכב)
תל אביב: רמזור נפל על רכבים ומחץ אותםתל אביב: רמזור נפל על רכבים ומחץ אותםדניאל הרץ
שני רכבים שעמדו ברמזור אדום בתל אביב ניזוקו מרמזור שלפתע נפל עליהם. אין נפגעים. התנועה ברחוב בן יהודה נחסמה מכיוון רח' אלנבי וצפונה עד לפינוי הרכבים (משטרה)
זירת התאונהבוקר קטלני: הולך רגל נהרג בפתח תקווהדניאל הרץ2
הולך רגל כבן 50 נפגע מאוטובוס ברחוב פרנקפורטר שבפתח תקווה, כוחות ההצלה שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע באופן מיידי את מותו בשל הפגיעה הקשה שספג (משטרה ומשפט)
הציוד שנתפסהעתיקו במבחני התיאוריה ונתפסו "על חם"דניאל הרץ4
שניים נעצרו בחשד לזיוף מבחני תאוריה באמצעות שימוש באמצעים סמויים על גוף הנבחן שקיבל תשובות מחברו שהמתין לו בחוץ. מעצרו של אחד החשודים הוארך (משטרה)
אחד הרכבים שנמצאושישה כלי רכב גנובים נתפסו; חמישה נעצרוכיכר השבת2
בפעילות משטרת ישראל באזור בנימין נתפסו במהלך סוף השבוע שישה כלי רכב גנובים. המשטרה עצרה חמשה חשודים במעורבות בגניבה. כלי הרכב נלקחו מהגנבים (רכב)
ציונו של הגר"ע יוסף זצ"להילולת מרן הגר"ע יוסף זצ"ל • הסדרי התנועהכיכר השבת2
הערב (ראשון) יחול יום השנה הרביעי לפטירתו של מרן רבינו עובדיה יוסף זצ"ל, אלפים צפויים להגיע ביממה הקרובה לקברו בבית העלמין בסנהדריה. כך המשטרה נערכת (משטרה, רכב)
שני גנבי רכבים נתפסו לאחר שנמלטו מרכבשני גנבי רכבים נתפסו לאחר שנמלטו מרכבדניאל הרץ
פעילות מבצעית ממוקדת הביאה למעצרם של 2 חשודים בגין החזקת רכב גנוב וזיוף סימניו. השוטרים זיהו את הרכב החשוד ומצאו בו כלי פריצה ומחשבי רכבים שהובילו לחשודים (רכב)
מתפללים ביום ההילולה בקבר שמעון הצדיקהילולת שמעון הצדיק • כל הסדרי התנועהכיכר השבת
המשטרה סיימה את ההיערכות לאירוע 'הילולת שמעון הצדיק' שתתקיים ביום רביעי בערב וביום חמישי, כשאלפים רבים צפויים להגיע ולהעתיר בתפילה במקום הקדוש (משטרה, רכב)
שינוי תנועה במאה שערים: תושבים זועמיםשינוי תנועה במאה שערים: תושבים זועמיםכיכר השבת
בעקבות עבודות שיפוץ בשכונת מאה שערים החליטה העירייה לבצע שינויי תנועה ברחוב. תושבי השכונה הוותיקה זועמים וטוענים כי השינויים יכולים לגרום לתאונות דרכים (משטרה)
הרכב הגנובניסה להבריח את הרכב במחסום ונעצר מידדניאל הרץ
גנב הלילה על פי החשד רכב ממושב מסילת ציון ונעצר על ידי לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל, מוקדם יותר היום במעבר קלנדיה, כשהוא בדרכו לשטחים (משטרה, רכב)
טירוף: נהג על 250 קמ"ש ומחא כפיים • צפוטירוף: נהג על 250 קמ"ש ומחא כפיים • צפודניאל הרץ7
צעיר מג'לג'וליה תועד נוהג בפסילה במהירות של 250 קמ"ש תוך כדי מחיאות כפיים נלהבות • התיעוד הגיע לידי המשטרה שעצרה את הנהג הפוחז והגישה נגדו כתב אישום (משטרה)
גנב רכב ונתפס "על חם" בתוך שעהגנב רכב ונתפס "על חם" בתוך שעהדניאל הרץ
שעה לאחר הדיווח במשטרה נתפס הרכב הגנוב ע"י שוטרי אגף התנועה של משטרת ישראל שביצעו מרדף אחרי הגנב לאחר שזיהו התנהלות חשודה שלו עם הרכב (משטרה, רכב)
אפליקציה חדשה תחזיר אופניים לבעליהםאפליקציה חדשה תחזיר אופניים לבעליהםדניאל הרץ1
תופעת גניבת אופניים חשמליים הפכה בשנים האחרונות לנפוצה ביותר, במשטרת תל אביב החליטו לזרום עם הקידמה וליצור אפליקציה ייעודית שתסייע בהשבת האופניים (משטרה)
ניסה להוריד משקל, פיזר חצץ בכביש ונעצרניסה להוריד משקל, פיזר חצץ בכביש ונעצרדניאל הרץ
נהג משאית ארוכה שהטעין מעל למשקל המותר ניסה להימנע מקבלת קנס על ידי המשטרה והשמיט מהמשאית על הכביש כמות חצץ גדולה. השוטרים ראו את המעשה ועצרו אותו (רכב)
נכה חוסם כביש בירושלים, ארכיוןהנכים חסמו את כביש 1 וקיבלו דוחותדניאל הרץ10
הנכים ממשיכים במחאות ובחסימת הכבישים והבוקר הם חסמו למשך כשעתיים את כביש 1 לכיוון ירושלים, אחרי לטרון. המשטרה חילקה דו"חות על סך 500 שקלים למפגינים (בארץ)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

כיכר facebook