ישי ריבו  מרדכי שפירא  יוסי דייטש  וינרוט
זירת התאונהבוקר קטלני: הולך רגל נהרג בפתח תקווהדניאל הרץ2
הולך רגל כבן 50 נפגע מאוטובוס ברחוב פרנקפורטר שבפתח תקווה, כוחות ההצלה שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע באופן מיידי את מותו בשל הפגיעה הקשה שספג (משטרה ומשפט)
הציוד שנתפסהעתיקו במבחני התיאוריה ונתפסו "על חם"דניאל הרץ4
שניים נעצרו בחשד לזיוף מבחני תאוריה באמצעות שימוש באמצעים סמויים על גוף הנבחן שקיבל תשובות מחברו שהמתין לו בחוץ. מעצרו של אחד החשודים הוארך (משטרה)
אחד הרכבים שנמצאושישה כלי רכב גנובים נתפסו; חמישה נעצרוכיכר השבת2
בפעילות משטרת ישראל באזור בנימין נתפסו במהלך סוף השבוע שישה כלי רכב גנובים. המשטרה עצרה חמשה חשודים במעורבות בגניבה. כלי הרכב נלקחו מהגנבים (רכב)
ציונו של הגר"ע יוסף זצ"להילולת מרן הגר"ע יוסף זצ"ל • הסדרי התנועהכיכר השבת2
הערב (ראשון) יחול יום השנה הרביעי לפטירתו של מרן רבינו עובדיה יוסף זצ"ל, אלפים צפויים להגיע ביממה הקרובה לקברו בבית העלמין בסנהדריה. כך המשטרה נערכת (משטרה, רכב)
שני גנבי רכבים נתפסו לאחר שנמלטו מרכבשני גנבי רכבים נתפסו לאחר שנמלטו מרכבדניאל הרץ
פעילות מבצעית ממוקדת הביאה למעצרם של 2 חשודים בגין החזקת רכב גנוב וזיוף סימניו. השוטרים זיהו את הרכב החשוד ומצאו בו כלי פריצה ומחשבי רכבים שהובילו לחשודים (רכב)
מתפללים ביום ההילולה בקבר שמעון הצדיקהילולת שמעון הצדיק • כל הסדרי התנועהכיכר השבת
המשטרה סיימה את ההיערכות לאירוע 'הילולת שמעון הצדיק' שתתקיים ביום רביעי בערב וביום חמישי, כשאלפים רבים צפויים להגיע ולהעתיר בתפילה במקום הקדוש (משטרה, רכב)
שינוי תנועה במאה שערים: תושבים זועמיםשינוי תנועה במאה שערים: תושבים זועמיםכיכר השבת
בעקבות עבודות שיפוץ בשכונת מאה שערים החליטה העירייה לבצע שינויי תנועה ברחוב. תושבי השכונה הוותיקה זועמים וטוענים כי השינויים יכולים לגרום לתאונות דרכים (משטרה)
הרכב הגנובניסה להבריח את הרכב במחסום ונעצר מידדניאל הרץ
גנב הלילה על פי החשד רכב ממושב מסילת ציון ונעצר על ידי לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל, מוקדם יותר היום במעבר קלנדיה, כשהוא בדרכו לשטחים (משטרה, רכב)
טירוף: נהג על 250 קמ"ש ומחא כפיים • צפוטירוף: נהג על 250 קמ"ש ומחא כפיים • צפודניאל הרץ7
צעיר מג'לג'וליה תועד נוהג בפסילה במהירות של 250 קמ"ש תוך כדי מחיאות כפיים נלהבות • התיעוד הגיע לידי המשטרה שעצרה את הנהג הפוחז והגישה נגדו כתב אישום (משטרה)
גנב רכב ונתפס "על חם" בתוך שעהגנב רכב ונתפס "על חם" בתוך שעהדניאל הרץ
שעה לאחר הדיווח במשטרה נתפס הרכב הגנוב ע"י שוטרי אגף התנועה של משטרת ישראל שביצעו מרדף אחרי הגנב לאחר שזיהו התנהלות חשודה שלו עם הרכב (משטרה, רכב)
אפליקציה חדשה תחזיר אופניים לבעליהםאפליקציה חדשה תחזיר אופניים לבעליהםדניאל הרץ1
תופעת גניבת אופניים חשמליים הפכה בשנים האחרונות לנפוצה ביותר, במשטרת תל אביב החליטו לזרום עם הקידמה וליצור אפליקציה ייעודית שתסייע בהשבת האופניים (משטרה)
ניסה להוריד משקל, פיזר חצץ בכביש ונעצרניסה להוריד משקל, פיזר חצץ בכביש ונעצרדניאל הרץ
נהג משאית ארוכה שהטעין מעל למשקל המותר ניסה להימנע מקבלת קנס על ידי המשטרה והשמיט מהמשאית על הכביש כמות חצץ גדולה. השוטרים ראו את המעשה ועצרו אותו (רכב)
נכה חוסם כביש בירושלים, ארכיוןהנכים חסמו את כביש 1 וקיבלו דוחותדניאל הרץ10
הנכים ממשיכים במחאות ובחסימת הכבישים והבוקר הם חסמו למשך כשעתיים את כביש 1 לכיוון ירושלים, אחרי לטרון. המשטרה חילקה דו"חות על סך 500 שקלים למפגינים (בארץ)
אי שמירה על הימין: 900 דו"חות ב-10ימיםאי שמירה על הימין: 900 דו"חות ב-10ימיםדניאל הרץ4
בתוך 10 ימים נרשמו מעל ל-900 דוחות כנגד נהגים שביצעו עבירה – אי שמירה על הימין, פי שלושה מהממוצע החודשי. לדברי המשטרה הנסיעה בימין מסכנת את הנהגים (משטרה)
קטין בן 17 נתפס נוהג על משאית עם מנוףקטין בן 17 נתפס נוהג על משאית עם מנוףדניאל הרץ1
קטין בן 17.8 נתפס נוהג על משאית ענק עם מנוף כשמעולם לא הוציא רישיון נהיגה. מדובר במשאית הדורשת רישיון מיוחד שיכול להינתן רק בגיל 19 ורק לאחר שנה רישיון רגיל (משטרה)
נהג שיכור באופניים חשמליים ויהיה במעצרנהג שיכור באופניים חשמליים ויהיה במעצרדניאל הרץ
החלטת בימ"ש קבעה - רוכב אופניים שיכור המעורב בתאונת דרכים ישהה במעצר עד תום ההליכים. "אופניים חשמליים מסוכנים לרוכב וסביבתו כרכב דו"ג אחר – המחייב רישיון" (רכב)
דהר במהירות, ברח מהשוטרים ועף לתעלהדהר במהירות, ברח מהשוטרים ועף לתעלהדניאל הרץ4
תושב הדרום דהר 40 קמ"ש מעל המהירות המותרת וללא רישיון בתוקף וכשנתפס ניסה להימלט מהשוטרים במהירות עד שאיבד שליטה על רכבו ועף לתעלה אך יצא ללא פגע (רכב)
ה"טייס" היה צריך לטוס במהלך היום ונעצרה"טייס" היה צריך לטוס במהלך היום ונעצרדניאל הרץ8
טיסה מוקדמת על הכביש במהירות 203 קמ"ש הביאה למעצרו של נהג המונית. הנהג טען להגנתו כי הוא ממהר לטיסה. השוטרים עצרו את הנהג והוא יובא לביהמ"ש (רכב)
נפל מקורקינט ויקבל 200 אלף ש"ח פיצוייםנפל מקורקינט ויקבל 200 אלף ש"ח פיצוייםכיכר השבת3
תושב תל אביב שנפל מהקורקינט לאחר שנתקל בשקע בכביש יפוצה על ידי העירייה שאחראית לפי השופט ל-75% מהאחריות ולכן הושת עליה לפצות את הנופל (משפט, רכב)
רוכבי אופניים, אילוסטרציהאלף ש"ח קנס על דיבור בטלפון בעת רכיבהכיכר השבת
עיריית תל אביב-יפו תתחיל להפעיל פקחים שיאכפו את רכיבת האופניים ברחבי העיר, הקנסות יעמדו על החל מאלף שקלים לדיבור בטלפון סלולרי בעת הרכיבה (רכב, משטרה)
ניסו לגנוב אופנוע בירושלים ונלכדו "על חם"ניסו לגנוב אופנוע בירושלים ונלכדו "על חם"דניאל הרץ
נתפסו 'על חם' עת שגנבו אופנוע בצהרי היום בירושלים, שוטרים שפעלו במקום באופן סמוי פעלו מידית ובגיר וקטין ממזרח ירושלים נעצרו, האופנוע הוחזר לבעליו (משטרה, רכב)
הדורסת שלחה את חברתה להודות - ונעצרההדורסת שלחה את חברתה להודות - ונעצרהדניאל הרץ
נהגת ששלחה את חברתה להודות במקומה בדריסת הולך רגל בראשון לציון, נעצרה. הנהגת שפגעה וברחה מהמקום, בת 20 מראשל"צ, חשודה גם בשיבוש הליכי חקירה (חדשות, משטרה)
מחאת הנכיםמחאת הנכים: הנכים חסמו כניסות לנתב"גכיכר השבת1
הנכים גורמים לשיבושי תנועה במספר כבישים, בכניסות לנתב"ג מכביש 1 ובכביש מספר 5 ליד ראש העין. המשטרה פועלת כדי להסדיר את התנועה במקומות ההפגנה (משטרה)
"מיהרתי": במקום 70 נסע על 128 קמ"ש"מיהרתי": במקום 70 נסע על 128 קמ"שכיכר השבת3
"אני צריך להגיע עד השעה 8:00 לתל אביב", כך אמר נהג רכב שנתפס הבוקר בירושלים כשהוא נוהג במהירות של 128 קמ"ש במקום בו המהירות המותרת היא עד 70 קמ"ש (רכב)
הכניסה לנתב"ג מכביש 40 נסגרה זמניתהכניסה לנתב"ג מכביש 40 נסגרה זמניתכיכר השבת
המשטרה הודיעה כי הכניסה והיציאה מנמל התעופה בן גוריון דרך כביש 40 סגורה זאת בשל שריפה המשתוללת במקום. המשטרה ביקשה מהנהגים לנסוע בדרכים חלופיות (משטרה)
שוטרי התנועה נדהמו - נהג הרכב קטין בן 12שוטרי התנועה נדהמו - נהג הרכב קטין בן 12דניאל הרץ2
השוטרים שעצרו את הרכב החשוד בדרום הר חברון נדהמו לגלות כי מאחורי ההגה יושב ילד בן 12 שלטענתו קיבל את הרכב מתנה מאביו. הרכב נתפס ואביו הוזמן לשימוע (משטרה)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

כיכר facebook