EKHPHO  kubdr  SEX  Sexcoos
המרדףוידאו: הנהג נמלט מהשוטרים תוך סיכון חייםכיכר השבת17
נהג נצפה במהלך נסיעתו משתמש בטלפון הנייד באזור הדרום, השוטרים סימנו לו לעצור, אך הוא פתח בנהיגה פרועה ומסוכנת, עד שנעצר לאחר מרדף שהפך לרגלי. צפו (משטרה)
חניון משטרתי, אילוסטרציהגנב חסר מזל וכנראה שגם שכל, נתפס שובכיכר השבת2
זו לא פעם ראשונה שאותו גנב רכבים נתפס בקלקלתו, אלא שהפעם גם הוא הצליח להתעלות על עצמו, והוא נתפס בתוך החניון של המשטרה המקומית בשכונת התקווה (רכב, משטרה)
ניידות במרדףנהג הרכב נמלט ונגח בניידות שרדפו אחריוכיכר השבת1
נהג הרכב הנמלט ביצע עבירות תנועה מסכנות חיים במהלך המרדף אחריו. בסופו של דבר יצא מהרכב ונתפס לאחר מרדף רגלי • במרדף נוסף אחר רכב גנוב, נפצע קל שוטר (בארץ)
ניידת משטרה. אילוסטרציהנתפס נוהג בלי רישיון בפעם ה...חמישיתכיכר השבת2
כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים הוגש היום על ידי המשטרה נגד תושב אילת שניסה לברוח משוטר ונתפס נוהג ברכב בפעם החמישית כשלא הוציא רישיון מעולם (רכב)
עקף פעמיים בפס לבן בכביש 90 ונתפסעקף פעמיים בפס לבן בכביש 90 ונתפסדניאל הרץ8
בכביש 90 אירעו בחודשים האחרונים כמה תאונות קטלניות במיוחד, בחלקן בשל עקיפות מסוכנות. אתמול תועד נהג מבצע שתי עקיפות כאלה על פס לבן ונקנס (משטרה, רכב)
נתפס במהירות גבוהה פעמיים בתוך שעהנתפס במהירות גבוהה פעמיים בתוך שעהדניאל הרץ1
נהג בן 53 תושב הצפון נתפס תוך פחות משעה פעמיים במהירות חריגה בכביש 90 ו-25 על ידי שוטרי אגף התנועה. הנהג הסורר הוזמן לדין ונקנס פעמיים על המהירות (משטרה)
צעיר נתפס "טס" במהירות של 228 קמ"שצעיר נתפס "טס" במהירות של 228 קמ"שדניאל הרץ1
המשטרה עצרה הלילה באזור עפולה נהג צעיר בן 22 שנסע במהירות חריגה מאוד 228 קמ"ש. הנהג נעצר והועבר לחקירה ורישיונו נשלל ל-30 יום והוא יובא היום לבימ"ש (רכב)
תיעוד: נעצר נהג בחשד לזיוף לוחית הזיהויתיעוד: נעצר נהג בחשד לזיוף לוחית הזיהוידניאל הרץ3
רכב מסוג טויוטה לנד קרוזר נתפס בידי המשטרה כשהוא נוסע עם לוחית זיהוי מזויפת ששייכת בכלל לרכב מסוג מזדה. הנהג נעצר ונלקח לחקירה ביחד עם הרכב שבבעלותו (משטרה)
הרכב שנתפסהשוטרים נדהמו: בן ה-13 נהג ברכב היוקרהדניאל הרץ2
מזרח ירושלים: בן 13 נתפס על ידי השוטרים נוהג ברכב של סבו - הרכב הושבת והסב שהיה בסמוך לנהג הצעיר זומן לדין. תירוץ הסב: "רק נתתי לו לצאת מהחניה" (משטרה ומשפט)
הגשר ספג מכה ממשאית ונסגר להולכי רגלהגשר ספג מכה ממשאית ונסגר להולכי רגלדניאל הרץ2
תל אביב: גשר "בראלי" בדרך נמיר נסגר למעבר הולכי רגל לאחר שמשאית שהובילה מטען חורג נתקעה בו וגרמה לו לנזק. המשטרה סגרה את הגשר וגם נתיב בכביש (משטרה)
נסע לבקר את חברו בכלא והצטרף אליו בתאנסע לבקר את חברו בכלא והצטרף אליו בתאדניאל הרץ5
המשטרה עצרה נהג בפסילה שהיה בדרכו לבקר חבר בבית המעצר קישון, הנהג שמעליו ריחף עונש מאסר על תנאי נכלא יחד עם החבר בכלא קישון והיום יובא לבית המשפט (משטרה)
המשטרה בוחנת אפשרות לרכישת ניידות חשמליותהמשטרה בוחנת אפשרות לרכישת ניידות חשמליותתומר הדר, כלכליסט
בלעדי: הרכבים החשמליים אמורים לשמש, בין היתר, למשימות שיטור עירוני בזכות העובדה שהם שקטים (רכב, משטרה)
כך אוכפת המשטרה עבירות תנועה • תיעודכך אוכפת המשטרה עבירות תנועה • תיעודקובי רוזן8
עשרות שוטרים וניידות סמויות נפרסו בכבישי הדרום, במטרה לאכוף עבירות תנועה. בסך הכל נתנו כ-180 דו"חות, 100 נהגים נתפסו משתמשים בנייד בזמן הנהיגה • צפו (משטרה)
אילוסטרציהשדד מכונית מתושב מודיעין עילית - ונתפסדניאל הרץ2
בפעילות בלשי המשטרה הלילה, נעצר חשוד בביצוע שוד וגניבת רכב מישראלי לפני יומיים סמוך למודיעין עילית, באמצעות התנגשות מכוונת מאחור וניצול יציאת הנהג (בארץ)
רוכבי אופניים חשמליים חייבים בתיאוריהרוכבי אופניים חשמליים חייבים בתיאוריהדניאל הרץ4
שימו לב, רוכבי אופניים יכולים כבר להתחיל ולעשות מבחני תיאוריה מתאימים כדי לקבל היתר לנסיעה על אופניים חשמליים. על פי התקנות החדשות ללא היתר תקנסו (רכב)
קשיש התבלבל ונסע בניגוד לכיוון התנועהקשיש התבלבל ונסע בניגוד לכיוון התנועהדניאל הרץ1
המשטרה עצרה קשיש כבן 80 שדהר על כביש 90 מכיוון ראש פינה לכיוון חצור הגלילית כשהוא בכיוון הנגדי ומולו נעים כלי רכב פרטיים ומשאיות במהירות של 100 קמ"ש (משטרה, רכב)
היכונו: התקנות החדשות לאופניים חשמלייםהיכונו: התקנות החדשות לאופניים חשמלייםכיכר השבת2
רוכבים על אופניים חשמליים? בדקו שאתם מכירים את התקנות החדשות רגע לפני שהן נכנסות לתוקף ויכולות לגרום לכם להיקנס בלא פחות מעשרת אלפים ש"ח (משטרה, רכב)
עובדי המלט חסמו את הכניסה לירושליםעובדי המלט חסמו את הכניסה לירושליםדניאל הרץ4
עובדים ממפעלי המלט הישראליים שפכו שקי מלט בכניסה לירושלים ליד גשר המיתרים וחסמו את הכביש במקום פקקי תנועה גדולים והמשטרה מכווינה את התנועה (משטרה, רכב)
נהג אוטובוס תועד משתמש בנייד בנסיעהנהג אוטובוס תועד משתמש בנייד בנסיעהכיכר השבת5
במבצע אכיפה באמצעות סוכנים סמויים, שנערך באוטובוסים בירושלים, חיפה ונצרת, נגד נהגי אוטובוסים ניתנו 23 דוחות על עבירות תנועה. בין היתר נתפס נהג מחזיק נייד (משטרה)
זירת האסוןהסתיימה חקירת התאונה של משפחת עטרדניאל הרץ4
המשטרה סיימה לחקור את התאונה הקטלנית בה מצאו את מותם שמונת בני משפחת עטר מפסגות. המשטרה מתכוונת להמליץ על הגשת כתב אישום כנגד הנהג הפוגע (משטרה)
האופנוען הרג רוכב אופניים ונמלט מהמקוםהאופנוען הרג רוכב אופניים ונמלט מהמקוםדניאל הרץ2
צוות החקירה המיוחד שהוקם במשטרה בעקבות תאונת ה"פגע וברח" סמוך למושב ברכיה, הצליח בתום חקירה אינטנסיבית לגבש ראיות כנגד הנהג הפוגע וחבריו (משטרה)
האכיפה נגד רוכבי אופניים חשמליים נסקההאכיפה נגד רוכבי אופניים חשמליים נסקהדניאל הרץ4
המשטרה חילקה בשנה האחרונה יותר מ-18 וחצי אלף דו"חות לרוכבי אופניים חשמליים שעברו על חוקי התנועה. מה העבירה הנאכפת ביותר וכמה מהרוכבים ללא קסדה? (רכב)
ביהמ"ש קבע: הקורקינט החשמלי יושבתביהמ"ש קבע: הקורקינט החשמלי יושבתדניאל הרץ
החלטת בימ"ש קבעה כי קורקינט החשמלי שהושבת עקב רכיבה בשכרות של בעליו, יישאר בהשבתה כפי שקבע קצין המשטרה. השופט: "קצין המשטרה פעל כדין ובסמכות" (רכב)
בימ"ש קובע שוב: "המצלמות לא מהימנות"בימ"ש קובע שוב: "המצלמות לא מהימנות"דניאל הרץ2
בית המשפט לתעבורה בלוד קבע כי לא הוכח שמצלמות המהירות יכולות להבחין בין כמה רכבים בו זמנית, וכי מהימנותן בנושא זה לא נבדקה מעולם וזיכה נהג שנקנס (משפט, רכב)
נהג המשאית התגלה כנער בן 16.5 בלבדנהג המשאית התגלה כנער בן 16.5 בלבדדניאל הרץ2
במהלך פעילות משטרתית בכביש 4 נתפס נוהג על משאית קטין בן 16.5 מבלי שהוציא רישיון נהיגה מעולם. הקטין ואביו תושבי הדרום עוכבו לחקירה והמשאית הושבתה (משטרה)
סוף לסאגה: מצלמות המהירות שבות לפעולסוף לסאגה: מצלמות המהירות שבות לפעולדניאל הרץ1
המשטרה הודיעה כי לאחר בדיקות שנערכו על ידי הטכניון והובאו לאישור הפרקליטות נמצאו מצלמות המהירות תקינות ומעתה יינתנו שוב קנסות לנהגים שייתפסו על ידן (משטרה)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

כיכר facebook