האכיפה נגד רוכבי אופניים חשמליים נסקההאכיפה נגד רוכבי אופניים חשמליים נסקהדניאל הרץ4
המשטרה חילקה בשנה האחרונה יותר מ-18 וחצי אלף דו"חות לרוכבי אופניים חשמליים שעברו על חוקי התנועה. מה העבירה הנאכפת ביותר וכמה מהרוכבים ללא קסדה? (רכב)
ביהמ"ש קבע: הקורקינט החשמלי יושבתביהמ"ש קבע: הקורקינט החשמלי יושבתדניאל הרץ
החלטת בימ"ש קבעה כי קורקינט החשמלי שהושבת עקב רכיבה בשכרות של בעליו, יישאר בהשבתה כפי שקבע קצין המשטרה. השופט: "קצין המשטרה פעל כדין ובסמכות" (רכב)
בימ"ש קובע שוב: "המצלמות לא מהימנות"בימ"ש קובע שוב: "המצלמות לא מהימנות"דניאל הרץ2
בית המשפט לתעבורה בלוד קבע כי לא הוכח שמצלמות המהירות יכולות להבחין בין כמה רכבים בו זמנית, וכי מהימנותן בנושא זה לא נבדקה מעולם וזיכה נהג שנקנס (משפט, רכב)
נהג המשאית התגלה כנער בן 16.5 בלבדנהג המשאית התגלה כנער בן 16.5 בלבדדניאל הרץ2
במהלך פעילות משטרתית בכביש 4 נתפס נוהג על משאית קטין בן 16.5 מבלי שהוציא רישיון נהיגה מעולם. הקטין ואביו תושבי הדרום עוכבו לחקירה והמשאית הושבתה (משטרה)
סוף לסאגה: מצלמות המהירות שבות לפעולסוף לסאגה: מצלמות המהירות שבות לפעולדניאל הרץ1
המשטרה הודיעה כי לאחר בדיקות שנערכו על ידי הטכניון והובאו לאישור הפרקליטות נמצאו מצלמות המהירות תקינות ומעתה יינתנו שוב קנסות לנהגים שייתפסו על ידן (משטרה)
אילוסטרציהתוך 20 דקות: נתפס כשהוא מבצע 2 עבירותקובי רוזן4
נהג רכב שנסע במהירות 129 קמ"ש בכביש 90 נקנס ושוחרר לדרכו, אך כעבור 20 דקות נתפס שוב - על ידי שוטרים אחרים, נוהג במהירות חריגה של 143 קמ"ש - ושוב נקנס (משטרה)
כל הסדרי התנועה לקראת ביקור הקנצלריתכל הסדרי התנועה לקראת ביקור הקנצלריתכיכר השבת
ביום רביעי בערב, תגיע קנצלרית גרמניה, אנגלה מרקל לביקור בן יומיים בישראל. המשטרה השלימה את ההיערכות לקראת הביקור ופרסמה את רשימת הכבישים שייחסמו לתנועה (רכב)
ברח מהשוטרים במהירות 184 קמ"ש ונעצרברח מהשוטרים במהירות 184 קמ"ש ונעצרכיכר השבת5
במהלך פעילות אכיפה בכביש 90, נמדד במכמונת מהירות "דבורה" רכב פלסטיני שנע במהירות של 137 קמ"ש, בהמשך ניסה להימלט מהשוטרים במהירות 184 קמ"ש עד שנעצר (רכב)
פרץ למוסך גנב חלקים מרכבים ונעצר • צפופרץ למוסך גנב חלקים מרכבים ונעצר • צפודניאל הרץ2
ראשל"צ: משטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד תושב העיר שפרץ לרכבים במוסך על מנת לגנוב מהם חלקים. הגנב תועד במצלמות האבטחה של המקום ונעצר לאחר מכן (משטרה)
ביום אחד: 680 דו"חות חולקו בדרוםביום אחד: 680 דו"חות חולקו בדרוםכיכר השבת1
עשרות ניידות, שוטרים ומתנדבים נפרסו אתמול לאורך הצירים המובילים באזור הדרום, ובסיומו של יום חילקו 680 דו"חות לנהגים והורידו מהכביש 260 רכבים בשל ליקויים (רכב)
ביהמ"ש ביטל דו"חות של מצלמות המהירותביהמ"ש ביטל דו"חות של מצלמות המהירותדניאל הרץ1
בית המשפט בעכו ביטל דו"חות של 21 נהגים בעקבות פרשת מהימנותן המפוקפקת של מצלמות המהירות המשטרתיות. "בקרוב נערער על ההחלטה", מיהרו להגיב במשטרה (בארץ)
פקקים בכניסה לעירבכניסה לי-ם: הרכבים השתרכו בפקקי ענקדניאל הרץ3
צינור מים התפוצץ מתחת לכביש מול בנייני האומה בירושלים, וגרם לחסימת הכביש ולפקקים גדולים באזור כולו. המשטרה הכווינה את נהגי המכוניות אל צירים חלופיים (משטרה, רכב)
"אמינותן של מצלמות המהירות עוד לא הוכחה""אמינותן של מצלמות המהירות עוד לא הוכחה"דניאל הרץ
בפרקליטות מבהירים, כי הם מצפים להסברים מהמשטרה בנוגע למצלמות המהירות, וכי אמינותן של מצלמות אלו עדיין לא הוכרעה באופן סופי - למרות טענות המשטרה בנושא (ארץ)
המשטרה: מצלמות המהירות אמינות מאדהמשטרה: מצלמות המהירות אמינות מאדדניאל הרץ3
אגף התנועה של המשטרה מסר כי בקרוב מצלמות המהירות יחזרו לפעול לאחר הבדיקות של מומחי הטכניון שטוענים כי אמינותן של מצלמות המהירות גבוהה מאד (משטרה ומשפט)
הנהג למשטרה : "אין לי בלמים" • האזינוהנהג למשטרה : "אין לי בלמים" • האזינודניאל הרץ12
"נדלקה לי ברכב המנורה של המנוע ואין לי בלמים": כך התחילה שיחת מצוקה של אזרח שפנה למוקד המשטרה. לאחר זמן קצר וסיוע השוטרים הרכב נעצר בשלום (משטרה)
יום בצפון: 850 דו"חות, 260 רכבים הורדויום בצפון: 850 דו"חות, 260 רכבים הורדוכיכר השבת1
עשרות ניידות של אגף התנועה נפרסו לאורך הצירים המובילים באזור הצפון, וחילקו 850 דו"חות תנועה. בנוסף, 260 רכבים הורדו מהכביש, 10 רכבים הושבתו ו-2 רישיונות נפסלו (בארץ)
אילוסטרציהאלו הרחובות שהותקנו בהם מצלמות חנייהכיכר השבת13
בר אילן, כנפי נשרים, שד' גולדה מאיר ורח' שמגר - אלו רק חלק מן האזורים בהם הותקנו מצלמות לאכיפת חנייה • המצלמות - בשליטת העירייה ולא משטרת התנועה (תחבורה)
אילוסטרציהנפצע על קטנוע ללא ביטוח, ותובע את... הביטוחאלי רוטמן11
תושב המרכז רכב על קטנוע, ללא ביטוח חובה, ונפצע בתאונת דרכים כשרכב אחר פגע בו בצומת והעיף אותו, מה שגרם לו לחבלה קשה • אז איך הוא מעז לתבוע את הביטוח (אקטואליה)
הובילה תינוק לא בכיסא בטיחות ונקנסההובילה תינוק לא בכיסא בטיחות ונקנסהכיכר השבת8
נהגת הובילה תינוק בן פחות משנה, כשהוא עומד לכאורה במושב האחורי ואינו יושב במושב הבטיחות כנדרש על פי החוק. הנהגת נקנסה על ידי השוטרים (משטרה ומשפט)
נהג על קטנוע גנוב כשהוא ללא רישיון  ונתפסנהג על קטנוע גנוב כשהוא ללא רישיון ונתפסדניאל הרץ
המשטרה הגישה כתב אישום נגד תושב ראשון לציון שנתפס נוהג על קטנוע גנוב, כשהוא ללא רישיון מתאים, ללא ביטוח כנדרש ואף פסול לנהיגה • צפו בתיעוד המשטרתי (משטרה)
הרכב שנתפס והוחזררכב היוקרה נגנב והוחזר כעבור כמה שעותדניאל הרץ3
המשטרה תפסה במזרח י-ם רכב יקר ערך של תושב המרכז שדווח כי נגנב מספר שעות קודם - השוטרים התקשרו לבעל הרכב והודיעו לו כי רכבו אותר והוא מוזמן להגיע לקבלו (רכב)
נסע בירוק, אך השוטרת רשמה לו דו"ח ענקנסע בירוק, אך השוטרת רשמה לו דו"ח ענקדניאל הרץ33
הנהג נסע בירוק באופן ברור, אך לשוטרת שהייתה במקום זה לא הפריע לרשום לו דו"ח על נסיעה ברמזור אדום. למזלו של הנהג, כל האירוע תועד במצלמת הדשבורד ברכבו (משטרה)
בכביש 1: נתפס נוהג במהירות 198 קמ"שבכביש 1: נתפס נוהג במהירות 198 קמ"שדניאל הרץ12
השוטרים שביצעו אכיפה בכביש מספר 1 הופתעו מהמהירות הגבוהה במיוחד של הנהג תושב אזור ירושלים - 198 קמ"ש בכביש בו מותרת הנסיעה על 110 קמ"ש בלבד (משטרה)
הנהג טען שנסע בירוק; המשטרה הוכיחה הפוךהנהג טען שנסע בירוק; המשטרה הוכיחה הפוךדניאל הרץ11
נהג מונית שירות נקנס לטענת השוטרת כי חצה את הצומת באדום, הנהג טוען כי על פי מצלמת הדרך שלו הוא עבר בירוק. אך המשטרה שניתחה את הסרטון טוענת הפוך (משטרה)
מכוני רישוי לרכב קיבלו שוחד ונתפסו על חםמכוני רישוי לרכב קיבלו שוחד ונתפסו על חםדניאל הרץ3
הותר לפרסום כי במהלך החודשים האחרונים הופעל סוכן מיחידה המרכזית של אגף התנועה אשר פעל תחום מכוני הרישוי. שני מכונים נסגרו באופן זמני בשל ליקויים (משטרה)
מארגני טיולי ג'יפים נקנסו על בטיחות לקויהמארגני טיולי ג'יפים נקנסו על בטיחות לקויהדניאל הרץ1
בתקופת "בין הזמנים" נהגי טיולי ג'יפים מסיעים מטיילים מעל המותר בצורה לא בטיחותית תוך כדי סיכון ממשי במשטרה החליטו לשים לזה קץ במבצע אכיפה מיוחד בצפון (משטרה)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

עדכונים
כיכר facebook