אילוסטרציהשדד מכונית מתושב מודיעין עילית - ונתפסדניאל הרץ2
בפעילות בלשי המשטרה הלילה, נעצר חשוד בביצוע שוד וגניבת רכב מישראלי לפני יומיים סמוך למודיעין עילית, באמצעות התנגשות מכוונת מאחור וניצול יציאת הנהג (בארץ)
רוכבי אופניים חשמליים חייבים בתיאוריהרוכבי אופניים חשמליים חייבים בתיאוריהדניאל הרץ4
שימו לב, רוכבי אופניים יכולים כבר להתחיל ולעשות מבחני תיאוריה מתאימים כדי לקבל היתר לנסיעה על אופניים חשמליים. על פי התקנות החדשות ללא היתר תקנסו (רכב)
קשיש התבלבל ונסע בניגוד לכיוון התנועהקשיש התבלבל ונסע בניגוד לכיוון התנועהדניאל הרץ1
המשטרה עצרה קשיש כבן 80 שדהר על כביש 90 מכיוון ראש פינה לכיוון חצור הגלילית כשהוא בכיוון הנגדי ומולו נעים כלי רכב פרטיים ומשאיות במהירות של 100 קמ"ש (משטרה, רכב)
היכונו: התקנות החדשות לאופניים חשמלייםהיכונו: התקנות החדשות לאופניים חשמלייםכיכר השבת2
רוכבים על אופניים חשמליים? בדקו שאתם מכירים את התקנות החדשות רגע לפני שהן נכנסות לתוקף ויכולות לגרום לכם להיקנס בלא פחות מעשרת אלפים ש"ח (משטרה, רכב)
עובדי המלט חסמו את הכניסה לירושליםעובדי המלט חסמו את הכניסה לירושליםדניאל הרץ4
עובדים ממפעלי המלט הישראליים שפכו שקי מלט בכניסה לירושלים ליד גשר המיתרים וחסמו את הכביש במקום פקקי תנועה גדולים והמשטרה מכווינה את התנועה (משטרה, רכב)
נהג אוטובוס תועד משתמש בנייד בנסיעהנהג אוטובוס תועד משתמש בנייד בנסיעהכיכר השבת5
במבצע אכיפה באמצעות סוכנים סמויים, שנערך באוטובוסים בירושלים, חיפה ונצרת, נגד נהגי אוטובוסים ניתנו 23 דוחות על עבירות תנועה. בין היתר נתפס נהג מחזיק נייד (משטרה)
זירת האסוןהסתיימה חקירת התאונה של משפחת עטרדניאל הרץ4
המשטרה סיימה לחקור את התאונה הקטלנית בה מצאו את מותם שמונת בני משפחת עטר מפסגות. המשטרה מתכוונת להמליץ על הגשת כתב אישום כנגד הנהג הפוגע (משטרה)
האופנוען הרג רוכב אופניים ונמלט מהמקוםהאופנוען הרג רוכב אופניים ונמלט מהמקוםדניאל הרץ2
צוות החקירה המיוחד שהוקם במשטרה בעקבות תאונת ה"פגע וברח" סמוך למושב ברכיה, הצליח בתום חקירה אינטנסיבית לגבש ראיות כנגד הנהג הפוגע וחבריו (משטרה)
האכיפה נגד רוכבי אופניים חשמליים נסקההאכיפה נגד רוכבי אופניים חשמליים נסקהדניאל הרץ4
המשטרה חילקה בשנה האחרונה יותר מ-18 וחצי אלף דו"חות לרוכבי אופניים חשמליים שעברו על חוקי התנועה. מה העבירה הנאכפת ביותר וכמה מהרוכבים ללא קסדה? (רכב)
ביהמ"ש קבע: הקורקינט החשמלי יושבתביהמ"ש קבע: הקורקינט החשמלי יושבתדניאל הרץ
החלטת בימ"ש קבעה כי קורקינט החשמלי שהושבת עקב רכיבה בשכרות של בעליו, יישאר בהשבתה כפי שקבע קצין המשטרה. השופט: "קצין המשטרה פעל כדין ובסמכות" (רכב)
בימ"ש קובע שוב: "המצלמות לא מהימנות"בימ"ש קובע שוב: "המצלמות לא מהימנות"דניאל הרץ2
בית המשפט לתעבורה בלוד קבע כי לא הוכח שמצלמות המהירות יכולות להבחין בין כמה רכבים בו זמנית, וכי מהימנותן בנושא זה לא נבדקה מעולם וזיכה נהג שנקנס (משפט, רכב)
נהג המשאית התגלה כנער בן 16.5 בלבדנהג המשאית התגלה כנער בן 16.5 בלבדדניאל הרץ2
במהלך פעילות משטרתית בכביש 4 נתפס נוהג על משאית קטין בן 16.5 מבלי שהוציא רישיון נהיגה מעולם. הקטין ואביו תושבי הדרום עוכבו לחקירה והמשאית הושבתה (משטרה)
סוף לסאגה: מצלמות המהירות שבות לפעולסוף לסאגה: מצלמות המהירות שבות לפעולדניאל הרץ1
המשטרה הודיעה כי לאחר בדיקות שנערכו על ידי הטכניון והובאו לאישור הפרקליטות נמצאו מצלמות המהירות תקינות ומעתה יינתנו שוב קנסות לנהגים שייתפסו על ידן (משטרה)
אילוסטרציהתוך 20 דקות: נתפס כשהוא מבצע 2 עבירותקובי רוזן4
נהג רכב שנסע במהירות 129 קמ"ש בכביש 90 נקנס ושוחרר לדרכו, אך כעבור 20 דקות נתפס שוב - על ידי שוטרים אחרים, נוהג במהירות חריגה של 143 קמ"ש - ושוב נקנס (משטרה)
כל הסדרי התנועה לקראת ביקור הקנצלריתכל הסדרי התנועה לקראת ביקור הקנצלריתכיכר השבת
ביום רביעי בערב, תגיע קנצלרית גרמניה, אנגלה מרקל לביקור בן יומיים בישראל. המשטרה השלימה את ההיערכות לקראת הביקור ופרסמה את רשימת הכבישים שייחסמו לתנועה (רכב)
ברח מהשוטרים במהירות 184 קמ"ש ונעצרברח מהשוטרים במהירות 184 קמ"ש ונעצרכיכר השבת5
במהלך פעילות אכיפה בכביש 90, נמדד במכמונת מהירות "דבורה" רכב פלסטיני שנע במהירות של 137 קמ"ש, בהמשך ניסה להימלט מהשוטרים במהירות 184 קמ"ש עד שנעצר (רכב)
פרץ למוסך גנב חלקים מרכבים ונעצר • צפופרץ למוסך גנב חלקים מרכבים ונעצר • צפודניאל הרץ2
ראשל"צ: משטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד תושב העיר שפרץ לרכבים במוסך על מנת לגנוב מהם חלקים. הגנב תועד במצלמות האבטחה של המקום ונעצר לאחר מכן (משטרה)
ביום אחד: 680 דו"חות חולקו בדרוםביום אחד: 680 דו"חות חולקו בדרוםכיכר השבת1
עשרות ניידות, שוטרים ומתנדבים נפרסו אתמול לאורך הצירים המובילים באזור הדרום, ובסיומו של יום חילקו 680 דו"חות לנהגים והורידו מהכביש 260 רכבים בשל ליקויים (רכב)
ביהמ"ש ביטל דו"חות של מצלמות המהירותביהמ"ש ביטל דו"חות של מצלמות המהירותדניאל הרץ1
בית המשפט בעכו ביטל דו"חות של 21 נהגים בעקבות פרשת מהימנותן המפוקפקת של מצלמות המהירות המשטרתיות. "בקרוב נערער על ההחלטה", מיהרו להגיב במשטרה (בארץ)
פקקים בכניסה לעירבכניסה לי-ם: הרכבים השתרכו בפקקי ענקדניאל הרץ3
צינור מים התפוצץ מתחת לכביש מול בנייני האומה בירושלים, וגרם לחסימת הכביש ולפקקים גדולים באזור כולו. המשטרה הכווינה את נהגי המכוניות אל צירים חלופיים (משטרה, רכב)
"אמינותן של מצלמות המהירות עוד לא הוכחה""אמינותן של מצלמות המהירות עוד לא הוכחה"דניאל הרץ
בפרקליטות מבהירים, כי הם מצפים להסברים מהמשטרה בנוגע למצלמות המהירות, וכי אמינותן של מצלמות אלו עדיין לא הוכרעה באופן סופי - למרות טענות המשטרה בנושא (ארץ)
המשטרה: מצלמות המהירות אמינות מאדהמשטרה: מצלמות המהירות אמינות מאדדניאל הרץ3
אגף התנועה של המשטרה מסר כי בקרוב מצלמות המהירות יחזרו לפעול לאחר הבדיקות של מומחי הטכניון שטוענים כי אמינותן של מצלמות המהירות גבוהה מאד (משטרה ומשפט)
הנהג למשטרה : "אין לי בלמים" • האזינוהנהג למשטרה : "אין לי בלמים" • האזינודניאל הרץ12
"נדלקה לי ברכב המנורה של המנוע ואין לי בלמים": כך התחילה שיחת מצוקה של אזרח שפנה למוקד המשטרה. לאחר זמן קצר וסיוע השוטרים הרכב נעצר בשלום (משטרה)
יום בצפון: 850 דו"חות, 260 רכבים הורדויום בצפון: 850 דו"חות, 260 רכבים הורדוכיכר השבת1
עשרות ניידות של אגף התנועה נפרסו לאורך הצירים המובילים באזור הצפון, וחילקו 850 דו"חות תנועה. בנוסף, 260 רכבים הורדו מהכביש, 10 רכבים הושבתו ו-2 רישיונות נפסלו (בארץ)
אילוסטרציהאלו הרחובות שהותקנו בהם מצלמות חנייהכיכר השבת13
בר אילן, כנפי נשרים, שד' גולדה מאיר ורח' שמגר - אלו רק חלק מן האזורים בהם הותקנו מצלמות לאכיפת חנייה • המצלמות - בשליטת העירייה ולא משטרת התנועה (תחבורה)
אילוסטרציהנפצע על קטנוע ללא ביטוח, ותובע את... הביטוחאלי רוטמן11
תושב המרכז רכב על קטנוע, ללא ביטוח חובה, ונפצע בתאונת דרכים כשרכב אחר פגע בו בצומת והעיף אותו, מה שגרם לו לחבלה קשה • אז איך הוא מעז לתבוע את הביטוח (אקטואליה)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

כיכר facebook