נהג על קטנוע גנוב כשהוא ללא רישיון  ונתפסנהג על קטנוע גנוב כשהוא ללא רישיון ונתפסדניאל הרץ
המשטרה הגישה כתב אישום נגד תושב ראשון לציון שנתפס נוהג על קטנוע גנוב, כשהוא ללא רישיון מתאים, ללא ביטוח כנדרש ואף פסול לנהיגה • צפו בתיעוד המשטרתי (משטרה)
הרכב שנתפס והוחזררכב היוקרה נגנב והוחזר כעבור כמה שעותדניאל הרץ3
המשטרה תפסה במזרח י-ם רכב יקר ערך של תושב המרכז שדווח כי נגנב מספר שעות קודם - השוטרים התקשרו לבעל הרכב והודיעו לו כי רכבו אותר והוא מוזמן להגיע לקבלו (רכב)
נסע בירוק, אך השוטרת רשמה לו דו"ח ענקנסע בירוק, אך השוטרת רשמה לו דו"ח ענקדניאל הרץ33
הנהג נסע בירוק באופן ברור, אך לשוטרת שהייתה במקום זה לא הפריע לרשום לו דו"ח על נסיעה ברמזור אדום. למזלו של הנהג, כל האירוע תועד במצלמת הדשבורד ברכבו (משטרה)
בכביש 1: נתפס נוהג במהירות 198 קמ"שבכביש 1: נתפס נוהג במהירות 198 קמ"שדניאל הרץ12
השוטרים שביצעו אכיפה בכביש מספר 1 הופתעו מהמהירות הגבוהה במיוחד של הנהג תושב אזור ירושלים - 198 קמ"ש בכביש בו מותרת הנסיעה על 110 קמ"ש בלבד (משטרה)
הנהג טען שנסע בירוק; המשטרה הוכיחה הפוךהנהג טען שנסע בירוק; המשטרה הוכיחה הפוךדניאל הרץ11
נהג מונית שירות נקנס לטענת השוטרת כי חצה את הצומת באדום, הנהג טוען כי על פי מצלמת הדרך שלו הוא עבר בירוק. אך המשטרה שניתחה את הסרטון טוענת הפוך (משטרה)
מכוני רישוי לרכב קיבלו שוחד ונתפסו על חםמכוני רישוי לרכב קיבלו שוחד ונתפסו על חםדניאל הרץ3
הותר לפרסום כי במהלך החודשים האחרונים הופעל סוכן מיחידה המרכזית של אגף התנועה אשר פעל תחום מכוני הרישוי. שני מכונים נסגרו באופן זמני בשל ליקויים (משטרה)
מארגני טיולי ג'יפים נקנסו על בטיחות לקויהמארגני טיולי ג'יפים נקנסו על בטיחות לקויהדניאל הרץ1
בתקופת "בין הזמנים" נהגי טיולי ג'יפים מסיעים מטיילים מעל המותר בצורה לא בטיחותית תוך כדי סיכון ממשי במשטרה החליטו לשים לזה קץ במבצע אכיפה מיוחד בצפון (משטרה)
6 חשודים בגניבות רכבים נעצרו בירושלים6 חשודים בגניבות רכבים נעצרו בירושליםדניאל הרץ
פעילות סמויה של המשטרה כנגד גנבי רכב במהלכה הופעלו עשרות שוטרים בירושלים הביא לתפיסתם, 'על חם', של 6 חשודים שניסו לגנוב 2 רכבים ו-2 אופנועים ב 3 מקרים (רכב)
צבע רב נשפך ממשאית בצומת ה'מפלצת'צבע רב נשפך ממשאית בצומת ה'מפלצת'דניאל הרץ2
רחוב הנטקה לכיוון עין כרם נחסם לתנועה על ידי המשטרה לאחר שצבע רב נשפך ממשאית שעברה במקום וגורם לסכנת החלקה. גורמי העירייה מטפלים באיסוף הצבע (משטרה, רכב)
נהג בטרקטור ללא רישיון עשה תאונה ונעצרנהג בטרקטור ללא רישיון עשה תאונה ונעצרדניאל הרץ
נהג טרקטור שלחובתו מאסר על תנאי בגין נהיגה ללא רישיון היה היום מעורב בתאונת דרכים בתל אביב עם טרקטור בו נהג ללא רישיון. הנהג נעצר "לא ידעתי שצריך רישיון" (משטרה)
המשטרה תאכוף עבירות תנועה עם רחפניםהמשטרה תאכוף עבירות תנועה עם רחפניםדניאל הרץ9
אמצעי חדש לאכיפת עבירות תנועה - הרחפנים של אגף התנועה במשטרת ישראל יסייעו למשטרה באכיפה בצורה יעילה ומהירה. השוטרים יעברו קורס מיוחד בהטסה (משטרה)
בוחן מוסמך נעצר בחשד שחתם תמורת כסףבוחן מוסמך נעצר בחשד שחתם תמורת כסףדניאל הרץ
המשטרה עצרה בוחן מוסמך של משרד התחבורה בחשד שקיבל שוחד עבור חתימתו על תיקון ליקויים ברכב, שדקות אחדות קודם לכן נכשל עקב אותם ליקויים חמורים (משטרה)
שני מבוגרים ו-8 ילדים ברכב אחד קטן • צפושני מבוגרים ו-8 ילדים ברכב אחד קטן • צפודניאל הרץ15
במהלך פעילות אכיפה בדרום עצרה המשטרה רכב של חמישה מקומות ובו נמצאו שני מבוגרים ושמונה ילדים, כולם אינם חגורים כראוי, כולל התינוק בן החמישה חודשים (משטרה, רכב)
אילוסטרציהבני 15 לקחו את רכב ההורים ל"סיבוב" לילידניאל הרץ
המשטרה תפסה באחת בלילה, נער ונערה בני 15 שלקחו את הרכב של ההורים "לסיבוב" באזור הקריות. הצמד הוזמן לתחנת המשטרה לחקירה יחד עם הוריהם (משטרה ומשפט)
הפגישה הסודית להצלת מצלמות המהירותהפגישה הסודית להצלת מצלמות המהירותדניאל הרץ2
במשטרה מסרבים להיפרד מה"פרה החולבת" של מצלמות המהירות, זאת למרות שכשלה להוכיח בביהמ"ש את אמינותן. מכון התקנים שמרוויח אף הוא מהעניין התגייס (משטרה, רכב)
גנב רכב והתנגש בעצים במהירות רבה • צפוגנב רכב והתנגש בעצים במהירות רבה • צפודניאל הרץ1
הנאשם גנב רכב, נמלט בפראות וגרם לתאונה עצמית קשה כשהוא מתנגש בשורת עצים – הנאשם שנמלט נעצר מאוחר יותר על ידי המשטרה וכתב אישום הוגש נגדו (משטרה, רכב)
מרדף לוהט: נמלט על אופנוע ונתפס  • צפומרדף לוהט: נמלט על אופנוע ונתפס • צפודניאל הרץ6
רוכב אופנוע, ללא רישיון נהיגה מתאים, ניסה להימלט מהשוטרים כשהוא נוסע במהירות גבוהה • לאחר מרדף סוער הוא ניסה להימלט רגלית אך נעצר על ידי השוטרים (משטרה)
נהג או טייס? נתפס על מהירות 214 קמ"שנהג או טייס? נתפס על מהירות 214 קמ"שדניאל הרץ2
במהלך פעילות אכיפה בדרום, נתפס נהג במהירות חריגה במיוחד של 214 קמ"ש בכביש בו מותרת הנסיעה 90 קמ"ש בלבד. הנהג עוכב לחקירה בסיומה נשלח למאסר בית (רכב)
המשטרה דוחה את תשלומי דוחות המהירותהמשטרה דוחה את תשלומי דוחות המהירותדניאל הרץ2
באגף התנועה הודיעו כי מי שקיבל קנסות ממצלמות המהירות שעדיין לא הגיע מועד הפרעון שלהם, יוכל להמתין עוד שלושה חודשים עד להכרעה הסופית בנושא המצלמות (משטרה, רכב)
שוטר תנועה. אילוסטרציהלא חייבים הלהחזיק רישיון נהיגה ורישיון רכבשירות כלכליסט
הנהגים יוכלו להחזיק תעודת זהות, דרכון או רישיון נהיגה. בדיקת תוקף הרישיונות תתבצע באמצעות מסופי ניידות המשטרה. עם זאת, חובה לשאת תעודת ביטוח חובה (רכב)
בג"צ: אופניים חשמליים אינם כרכב מנועיבג"צ: אופניים חשמליים אינם כרכב מנועידניאל הרץ2
בעתירה שהוגשה דרשו כי אופניים חשמליים יוכרו כרכב מנועי וכך יהיה ניתן לרכוש להם ביטוח חובה על כל המשתמע מכך, אך בג"צ דחה את העתירה ושלח את העותרים לכנסת (רכב)
הלילה בירושלים: אלו הרחובות שייחסמוהלילה בירושלים: אלו הרחובות שייחסמודניאל הרץ
משטרת ישראל פרסמה את הסדרי התנועה לקראת הגעתם של עשרות אלפי מתפללים מוסלמים להר הבית ל'ליל אל קאדר' שיחול בלילה שבין שני לשלישי (משטרה, תחבורה)
מצלמת מהירותהפרקליטות: אין לתת דו"ח על סמך מצלמותיוחנן בלייך4
לפי בדיקה בטכניון, אמינות מצלמות המהירות מוטלת בספק, ויתכן, כי דוחות רבים נגבו שלא כחוק • הפרקליטות ממליצה להמשיך לצלם, אבל לא לתת את הדוחות (משטרה ומשפט)
זהות הנהג הוסתרה, החברה תשלם פי 10זהות הנהג הוסתרה, החברה תשלם פי 10דניאל הרץ3
חברת ציר רכב התבקשה לחשוף זהות נהג שצולם נוהג במהירות המנוגדת לחוק אך סרבה. בית המשפט הכפיל פי עשרה את העונש, ובמקום 1500 שקלים החברה תשלם 20.000 ש"ח (משטרה ומשפט)
נתפס רכב עם מתקן להסתרת לוחית הזיהוינתפס רכב עם מתקן להסתרת לוחית הזיהוידניאל הרץ4
משטרת ירושלים עצרה רכב שלוחית הזיהוי שלו הוסתרה באמצעות מתקן מיוחד שנועד להסתיר את הלוחית בעת הצורך. כנגד נהג הרכב נרשם דו"ח תנועה (משטרה ומשפט)
משאבת בטון יקרה שנגנבה אותרה בחברוןמשאבת בטון יקרה שנגנבה אותרה בחברוןדניאל הרץ6
בפעילות לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל בחברון אותרה משאבת בטון שנגנבה החודש ממבשרת ציון ושווייה מוערך במיליון ש"ח. המשאית הוחרמה ותוחזר לבעליה (רכב)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

עדכונים
כיכר facebook