fhbur  lipa..  SexponoSe  אברהם פריד
שני מבוגרים ו-8 ילדים ברכב אחד קטן • צפושני מבוגרים ו-8 ילדים ברכב אחד קטן • צפודניאל הרץ15
במהלך פעילות אכיפה בדרום עצרה המשטרה רכב של חמישה מקומות ובו נמצאו שני מבוגרים ושמונה ילדים, כולם אינם חגורים כראוי, כולל התינוק בן החמישה חודשים (משטרה, רכב)
אילוסטרציהבני 15 לקחו את רכב ההורים ל"סיבוב" לילידניאל הרץ
המשטרה תפסה באחת בלילה, נער ונערה בני 15 שלקחו את הרכב של ההורים "לסיבוב" באזור הקריות. הצמד הוזמן לתחנת המשטרה לחקירה יחד עם הוריהם (משטרה ומשפט)
הפגישה הסודית להצלת מצלמות המהירותהפגישה הסודית להצלת מצלמות המהירותדניאל הרץ2
במשטרה מסרבים להיפרד מה"פרה החולבת" של מצלמות המהירות, זאת למרות שכשלה להוכיח בביהמ"ש את אמינותן. מכון התקנים שמרוויח אף הוא מהעניין התגייס (משטרה, רכב)
גנב רכב והתנגש בעצים במהירות רבה • צפוגנב רכב והתנגש בעצים במהירות רבה • צפודניאל הרץ1
הנאשם גנב רכב, נמלט בפראות וגרם לתאונה עצמית קשה כשהוא מתנגש בשורת עצים – הנאשם שנמלט נעצר מאוחר יותר על ידי המשטרה וכתב אישום הוגש נגדו (משטרה, רכב)
מרדף לוהט: נמלט על אופנוע ונתפס  • צפומרדף לוהט: נמלט על אופנוע ונתפס • צפודניאל הרץ6
רוכב אופנוע, ללא רישיון נהיגה מתאים, ניסה להימלט מהשוטרים כשהוא נוסע במהירות גבוהה • לאחר מרדף סוער הוא ניסה להימלט רגלית אך נעצר על ידי השוטרים (משטרה)
נהג או טייס? נתפס על מהירות 214 קמ"שנהג או טייס? נתפס על מהירות 214 קמ"שדניאל הרץ2
במהלך פעילות אכיפה בדרום, נתפס נהג במהירות חריגה במיוחד של 214 קמ"ש בכביש בו מותרת הנסיעה 90 קמ"ש בלבד. הנהג עוכב לחקירה בסיומה נשלח למאסר בית (רכב)
המשטרה דוחה את תשלומי דוחות המהירותהמשטרה דוחה את תשלומי דוחות המהירותדניאל הרץ2
באגף התנועה הודיעו כי מי שקיבל קנסות ממצלמות המהירות שעדיין לא הגיע מועד הפרעון שלהם, יוכל להמתין עוד שלושה חודשים עד להכרעה הסופית בנושא המצלמות (משטרה, רכב)
שוטר תנועה. אילוסטרציהלא חייבים הלהחזיק רישיון נהיגה ורישיון רכבשירות כלכליסט
הנהגים יוכלו להחזיק תעודת זהות, דרכון או רישיון נהיגה. בדיקת תוקף הרישיונות תתבצע באמצעות מסופי ניידות המשטרה. עם זאת, חובה לשאת תעודת ביטוח חובה (רכב)
בג"צ: אופניים חשמליים אינם כרכב מנועיבג"צ: אופניים חשמליים אינם כרכב מנועידניאל הרץ2
בעתירה שהוגשה דרשו כי אופניים חשמליים יוכרו כרכב מנועי וכך יהיה ניתן לרכוש להם ביטוח חובה על כל המשתמע מכך, אך בג"צ דחה את העתירה ושלח את העותרים לכנסת (רכב)
הלילה בירושלים: אלו הרחובות שייחסמוהלילה בירושלים: אלו הרחובות שייחסמודניאל הרץ
משטרת ישראל פרסמה את הסדרי התנועה לקראת הגעתם של עשרות אלפי מתפללים מוסלמים להר הבית ל'ליל אל קאדר' שיחול בלילה שבין שני לשלישי (משטרה, תחבורה)
מצלמת מהירותהפרקליטות: אין לתת דו"ח על סמך מצלמותיוחנן בלייך4
לפי בדיקה בטכניון, אמינות מצלמות המהירות מוטלת בספק, ויתכן, כי דוחות רבים נגבו שלא כחוק • הפרקליטות ממליצה להמשיך לצלם, אבל לא לתת את הדוחות (משטרה ומשפט)
זהות הנהג הוסתרה, החברה תשלם פי 10זהות הנהג הוסתרה, החברה תשלם פי 10דניאל הרץ3
חברת ציר רכב התבקשה לחשוף זהות נהג שצולם נוהג במהירות המנוגדת לחוק אך סרבה. בית המשפט הכפיל פי עשרה את העונש, ובמקום 1500 שקלים החברה תשלם 20.000 ש"ח (משטרה ומשפט)
נתפס רכב עם מתקן להסתרת לוחית הזיהוינתפס רכב עם מתקן להסתרת לוחית הזיהוידניאל הרץ4
משטרת ירושלים עצרה רכב שלוחית הזיהוי שלו הוסתרה באמצעות מתקן מיוחד שנועד להסתיר את הלוחית בעת הצורך. כנגד נהג הרכב נרשם דו"ח תנועה (משטרה ומשפט)
משאבת בטון יקרה שנגנבה אותרה בחברוןמשאבת בטון יקרה שנגנבה אותרה בחברוןדניאל הרץ6
בפעילות לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל בחברון אותרה משאבת בטון שנגנבה החודש ממבשרת ציון ושווייה מוערך במיליון ש"ח. המשאית הוחרמה ותוחזר לבעליה (רכב)
השגרירות בשכונת ארנונהפתיחת שגרירות ארה"ב • אלו הסדרי התנועהדניאל הרץ
ההכנות לטקס העברת השגרירות האמריקאית לירושלים הושלמה והמשטרה מעדכנת על רשימת הרחובות שנסגרו לתנועה עד סיום הטקס בשכונת ארנונה בירושלים (משטרה)
הילולת שמואל הנביא ויום ירושלים • אלו הסדרי התנועההילולת שמואל הנביא ויום ירושלים • אלו הסדרי התנועהדניאל הרץ1
היערכות משטרת ישראל לאירועי יום ירושלים, 'ריקוד הדגלים', טקס ממלכתי בגבעת התחמושת והילולת שמואל הנביא • כל הפרטים על הסדרי התנועה במקומות השונים (משטרה, רכב)
נהג בפסילה, התנגש ברכבים  ונגח בניידתנהג בפסילה, התנגש ברכבים ונגח בניידתדניאל הרץ
בן 49 נעצר לאחר שנתפס נוהג בשלילה. הנהג סירב לעצרו לבקשת השוטרים ונמלט מהמקום כשהוא מנגח ניידת ופוצע שוטר ומתנגש ברכבים נוספים וגורם להם נזק (משטרה, רכב)
אילוסטרציהאושר: חסימת רכב בחנייה - עבירה פליליתישי כהן8
הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק של ח"כ מיכאל מלכיאלי שקובעת כי חנייה בצורה החוסמת רכב אחר או מונעת כניסה לחניית נכים תחשבת כפלילית (רכב)
נכנס ברכב, עלה על אי תנועה - והתיק נסגרנכנס ברכב, עלה על אי תנועה - והתיק נסגרכיכר השבת7
"יותר ממה שנבהלתי כשהוא פגע בי, אני מבוהלת מההבנה שהרשויות לא מתייחסות בכובד ראש לתלונה על נהג שסיכן את חיי" סיפרה הנהגת הנפגעת. צפו בסרטון (משטרה,משפט)
ללא קסדה ורעול פנים • צפו במרדף הסוערללא קסדה ורעול פנים • צפו במרדף הסוערדניאל הרץ6
שוטרי התנועה מספקים שוב תיעוד מרתק של מרדף דרך מצלמת הקסדה אחר נהג אופנוע ללא רישיון הנוסע בצורה מסוכנת ובסופו של דבר גם מתהפך ונעצר על ידיהם (משטרה)
כלבה ננטשה בתא מטען האוטובוס וחולצהכלבה ננטשה בתא מטען האוטובוס וחולצהדניאל הרץ9
שוטרי אגף התנועה חילצו כלבה קשורה מתא מטען של אוטובוס בדרכו מירושלים לתל אביב. בעליה של הכלבה לא אותר. השוטרים מצאו לכלבה בית חם חדש (משטרה, רכב)
היום: הילולת רבי מאיר בעל הנס זיע"אהיום: הילולת רבי מאיר בעל הנס זיע"אדניאל הרץ
אלפים מגיעים החל מאמש ובמהלך היום להילולת רבי מאיר בעל הנס בציונו הקדוש בטבריה. אל הציון תיערך תהלוכה מסורתית מבית הכנסת העתיק 'עץ חיים' • הסדרי התנועה (משטרה)
64 דוחות משטרה ביום אחד בי-ם • צפו64 דוחות משטרה ביום אחד בי-ם • צפוכיכר השבת26
שוטרי אגף התנועה של המשטרה ערכו אתמול מבצע תנועה בירושלים במספר רחובות מרכזים, בהם שדרות גולדה מאיר ושמואל הנביא וחילקו 64 דוחות לנהגים • צפו (משטרה)
שכר מונית עם רישיון שמצא ברחוב ונתפסשכר מונית עם רישיון שמצא ברחוב ונתפסדניאל הרץ
נהג שנתפס כשהוא משוחח במכשיר הסלולר שלו תוך כדי נהיגה התבקש להגיש את רישיונו ואז התברר כי שכר מונית והחל לעבוד עם רישיון נהיגה שאינו שייך לו (משטרה, רכב)
נתפס על 204 קמ"ש וטען: "הכביש היה ריק"נתפס על 204 קמ"ש וטען: "הכביש היה ריק"כיכר השבת3
נהג נתפס בכביש 77 באזור הצפון, נוהג במהירות חריגה של 204 קמ"ש לאחר שעומת על ידי השוטרים עם המהירות בה נהג טען להגנתו: "הכביש היה ריק" (משטרה ומשפט)
מרדף מסוכן: בין מכוניות ונגד כיוון התנועהמרדף מסוכן: בין מכוניות ונגד כיוון התנועהדניאל הרץ3
נסע ללא רישיון נהיגה ונמלט מהמשטרה כשהוא נוסע נגד כיוון התנועה בצורה פראית ומסוכנת במיוחד. צפו במרדף הלוהט עד המעצר דרך מצלמת הקסדה של השוטר (משטרה, רכב)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

כיכר facebook