וינרוט  פינדרוס  ישי ריבו  גינזבורג
נהג האוטובוס העמיס נוסעים והורד מהכבישנהג האוטובוס העמיס נוסעים והורד מהכבישדניאל הרץ18
ערנותו של אזרח סייעה למשטרה באיתור אוטובוס בנסיעה עם ליקויי בטיחות חמורים כשהוא נוטה באופן מסוכן על צדו הימני. האוטובוס שנסע לקרית יערים היה מלא בנוסעים (משטרה)
גנב משאית, נמלט עם סכין וניסה להחליף חולצהגנב משאית, נמלט עם סכין וניסה להחליף חולצהדניאל הרץ1
חשד: גנב משאית, נהג בפראות תוך סיכון משתמשי הדרך ונעצר לאחר שנמלט והתחבא בין השיחים כשברשותו סכין. לאחר מכן הוא ניסה להכשיל את החקירה (חדשות משטרה)
בגלל עקיפה: תאונה קטלנית ליד קרית גתבגלל עקיפה: תאונה קטלנית ליד קרית גתכיכר השבת3
בן 65 נהרג בצהריים (שלישי) ושניים נוספים נפצעו באורח בינוני בכביש 65 ליד קרית גת. לדברי חוקרי התנועה, התאונה אירעה בשל עקיפה מסוכנת שביצע ההרוג בנסיעתו (חדשות)
אילוסטרציה, ארכיןנהגו בפראות ונעצרו לאחר שנורו בגלגלי הרכבדניאל הרץ
המשטרה עצרה שלושה בני אדם שהיו ברכב שנהג בפראות, ככל הנראה בשל היות הנהג בגילופין. שניים מהם נעצרו תוך הימלטות ואחד מהם נעצר לאחר מכן בביתו (משטרה, רכב)
נהג אוטובוס פגע בהולך רגל ונמלט מהמקוםנהג אוטובוס פגע בהולך רגל ונמלט מהמקוםדניאל הרץ
המשטרה עצרה נהג אוטובוס, תושב בת ים (57), בחשד שפגע בהולך רגל בחניון אוטובוסים בבת ים. על פי החשד הוא פגע בו באמצעות הדלת ונמלט מהמקום (חדשות משטרה)
הגיע לעבודות שירות על פסילת רשיון ב..רכבהגיע לעבודות שירות על פסילת רשיון ב..רכבדניאל הרץ2
תושב מזרח ירושלים קיבל בגין נהיגה בפסילה עבודות שירות, השוטר שעצר את הרכב ביציאה מבית החולים שם ביצע את עבודות השירות נדהם לגלות אותו מאחורי ההגה (משטרה)
פלסטיני נמלט - ונתפס בתוך ארגז במחצבהפלסטיני נמלט - ונתפס בתוך ארגז במחצבהדניאל הרץ2
נתפס בכביש 60 נהג משאית כבדה שנסע במהירות סיכן כלי רכב והולכי רגל. לאחר מרדף משטרתי אחריו הוא נמלט לאחד הכפרים ונתפס מאוחר יותר כשהוא מתחבא בארגז (משטרה)
שלג החל ליד צפת: המשטרה סגרה כבישיםשלג החל ליד צפת: המשטרה סגרה כבישיםכיכר השבת
כבישים בתוך צפת ומחוצה לה נחסמו לתנועה בשל השלג. "ננקוט באפס סלחנות כלפי נהגים שיסכנו עצמם ואת הציבור במעשיהם הפזיזים", אומרים במשטרה בשל מזג האוויר (רכב)
האכיפה מתגברת: 1,000 ש"ח והחרמת האופנייםהאכיפה מתגברת: 1,000 ש"ח והחרמת האופנייםכיכר השבת1
רוכבי האופניים שזכו משקט יחסי בכל הנוגע לאכיפה נגדם, יצטרכו להתרגל לאכיפה הקשוחה של עיריית תל אביב שהחליטה להילחם ברוכבים לא אחראיים (רכב)
אילוסטרציהנהגה ללא רישיון כשבנה בן השנתיים בידיהדניאל הרץ2
עבירות התנועה החמורות במגזר הערבי גורמות לתאונות רבות אך גם השוטרים שהגיעו לפעילות יזומה בעראבה הופתעו לגלות אם ללא רישיון מסיע את בנה כשהוא בידיה (משטרה)
יום שני: אלו הסדרי התנועה לביקור סגן הנשיאיום שני: אלו הסדרי התנועה לביקור סגן הנשיאכיכר השבת
המשטרה מעדכנת על הכבישים שייסגרו במהלך היום בירושלים בשל ביקורו הרשמי של סגן נשיא ארה"ב מייק פנס בישראל • כל הסדרי התנועה בכתבה שלפניכם (משטרה, רכב)
שיירת הנשיא טראמפ בביקורו בישראלביקור סגן הנשיא מייק פנס בישראל • הסדרי התנועהכיכר השבת1
סגן נשיא ארה"ב, מייק פנס, מגיע לביקור רשמי בישראל החל מהערב - יום ראשון ועד ליום שלישי. המשטרה מפרסמת את רשימת הכבישים שייחסמו בירושלים במהלך הביקור (חדשות)
2018 עשויה להוביל במספר הדוחות; הסיבה תכעיס אתכם2018 עשויה להוביל במספר הדוחות; הסיבה תכעיס אתכםכיכר השבת2
מספר שינויים שהולכים להוסיף כסף רב לקופת המדינה, על חשבון הכיס הקטן שלכם מתוכננים לשנת 2018. וכמה כסף הכניסה המדינה מדוחות ב5 שנים האחרונות? (רכב)
חנו לכם בחניה הפרטית? החוק שיעזור לכםחנו לכם בחניה הפרטית? החוק שיעזור לכםדניאל הרץ1
במשרד לביטחון פנים ובמשרד התחבורה יזמו הצעת חוק שתסדיר את נושא החנייה הפרטית ותיצור סדר בנושא לאור הבעייתיות והפניות הרבות למשטרה בשל כך (משטרה, רכב)
בן 16.5 נהג ללא רישיון ופצע 3 בני משפחהבן 16.5 נהג ללא רישיון ופצע 3 בני משפחהדניאל הרץ1
בן 16.5, עוכב לחקירה לאחר שנהג ברכב, בלי שהוציא רישיון נהיגה, וגרם לתאונת דרכים באשדוד ממנה נפגעו באורח קל 3 בני משפחה, ביניהם תינוק בן 7 חודשים (משטרה ומשפט)
פגע ברוכב אופניים, גנב לו את הטלפון וברחפגע ברוכב אופניים, גנב לו את הטלפון וברחדניאל הרץ1
המשטרה עצרה זוג תושבי אשדוד בחשד שהגבר פגע ברוכב אופניים, גנב את מכשיר הסלולאר של הקורבן ונמלט מהמקום. מעצרו אירע לאחר שאשתו הגישה נגדו תלונה אחרת (רכב)
רישיונו נשלל וכעבור שעה הוא נתפס נוהגרישיונו נשלל וכעבור שעה הוא נתפס נוהגכיכר השבת1
כתב אישום ומעצר עד תום ההליכים לנהג מונית שנתפס נוהג כשעה לאחר שרישיונו נפסל צפו בתיעוד המתאר את אחד המקרים בגללם איבד הנהג את רישיון הנהיגה שלו (משטרה)
כביש 1הסדרי תנועה: עבודות לילה בכביש מספר 1כיכר השבת
המשטרה מודיעה על הסדרי תנועה בכביש מספר 1 בו ייערכו הלילה (חמישי) עבודות תשתית ממחלף דניאל ועד לטרון וחלק מהנתיבים ייחסמו. העבודות יעודכנו באפליקציית waze (רכב)
בית שמש: מורה לנהיגה נתפס נוסע מסומםבית שמש: מורה לנהיגה נתפס נוסע מסומםדניאל הרץ
פעילות ממוקדת של המשטרה בבית שמש הביאה למעצרו של מורה לנהיגה שנתפס כשהוא מעביר שיעור תחת השפעת סמים. בביתו נמצאים בנוסף סמים מסוגים שונים (משטרה)
הרכב שנתפסנתפס ללא רישיון וברכב החשוד כגנוב ונעצרכיכר השבת
ביום שישי נתפס בכביש ירושלים תל אביב נהג שלא הוציא רישיון נהיגה מעולם כשהוא נוהג עם רכב החשוד כגנוב. "קניתי אותו ב-1000 שקל" טען בן ה-19 להגנתו (משטרה)
כביש 2מהיום ועד יום רביעי: עבודות בכביש מספר 2דניאל הרץ
המשטרה מודיעה על הסדרי תנועה זמניים עקב עבודות תשתית בכביש 2 לדרום מחלף שפיים החל מיום ראשון ועד יום רביעי, בין השעות 23:00 בלילה עד 05:00 למחרת (משטרה)
מסמסים ברמזור אדום? כנראה שלא תקנסומסמסים ברמזור אדום? כנראה שלא תקנסודניאל הרץ9
לנוכח השמועות על מתן קנסות גבוהים על שימוש בטלפון ברמזור אדום או על שתיית כוס קפה המשטרה מבהירה כי למרות האיסור, הנטייה היא שלא לאכוף או לקנוס (משטרה)
פגע באמבולנס, נמלט ונתפס שיכור • צפופגע באמבולנס, נמלט ונתפס שיכור • צפודניאל הרץ7
המשטרה עצרה תושב בת ים בן 42 בחשד שנהג בשכרות, פגע באמבולנס ונמלט. כאשר נעצר לאחר מכן נמצא בדמו כמות אלכוהול גדולה של פי ארבע מהמותר בחוק (משטרה)
גנב רכב בקריית אונו ונעצר בזכות האיתוראןגנב רכב בקריית אונו ונעצר בזכות האיתוראןדניאל הרץ
פעילות משותפת שוטרי משטרת ישראל, וחברת איתוראן הביאו למעצרו של חשוד בגניבת רכב. הרכב שנגנב בקרית אונו הגיע כבר למחסום בכניסה לרשות הפלסטינית שם נעצר (משטרה)
אילוסטרציהנהג בפראות, נמלט מהשוטרים וביצע תאונהדניאל הרץ5
שוטרים שזיהו נהג נוסע בפראות סימנו לו לעצור אך הוא נמלט תוך שהוא נוסע באדום, פוגע ופוצע נהג אחר, ולבסוף מנסה להימלט רגלית. כשנעצר התברר כי נהג ללא רישיון (רכב, ארץ)
אילוסטרציההדו"חות עלו, מספר התאונות לא השתנהדניאל הרץ
המשטרה נתנה 134% יותר דו"חות על נסיעה במהירות, 33% יותר דו"חות על שימוש בסלולרי תוך כדי נהיגה, אך עדיין מספר התאונות הקטלניות בכבישים כמעט ולא השתנה (משטרה)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

כיכר facebook