עיצוב של מצבות זו עבודה מדויקת אשר מצריכה ידע ומיומנותלמה כדאי להזמין מצבה מחברת מצבות גן עדן?
ח' בכסלו תשפא | 24.11.20
פטירה של אדם, ללא קשר, לגילו היא אבדה גדולה לבני משפחתו ולחבריו. אחת הדרכים להנציח כל אדם היא באמצעות מצבה שתשפוך מעט אור על אישיותו המיוחדת של הנפטר ותעניק לו כבוד במותו (מקודם)
אילוסטרציהאורח חיים בריא גם בימי הקורונה, זה אפשרי!כיכר בשיתוף עמותת גושן
בזמנים כאלו, כשאתם הרבה בבית עם הילדים תוכלו לנסות לבחור לכם מטרה אחת קטנה ביום לשמירה על אורח חיים בריא כדי לחנך את עצמכם ואת הילדים (בריאות, מקודם)
השגרה לוחצת? כמה דרכים להוסיף לה ענייןהשגרה לוחצת? כמה דרכים להוסיף לה ענייןתהילה אלטמן | עריכה: שרי ברינר-שיפמן1
לשינויים קטנים בחיים יכולה להיות השפעה רבה והימים שלכם יכולים להרגיש חדשים ומסודרים יותר. השבוע, הפתיעו את המשפחה שלכם עם הדרכים הקלות הללו לרענן את השגרה (משפחה)
הבעל מפנק את הילדים יותר מדי? כך תנהגיהבעל מפנק את הילדים יותר מדי? כך תנהגיתהילה אלטמן | עריכה: שרי ברינר-שיפמן
יתכן שאתם כלל לא מפחדים מהמילה "לא", אבל הפרטנר שלכם אף פעם לא מסרב לבקשת ממתק או צעצוע חדש. כיצד תוכלו לעזור לו להפחית את הדחף שלו לפנק את הצאצאים? (משפחה)
איך מחמיאים לילד אחד בלי שהשני יקנא?איך מחמיאים לילד אחד בלי שהשני יקנא?תהילה אלטמן | עריכה: שרי ברינר-שיפמן1
קנאה היא תגובה רגשית רגילה לחלוטין המופיעה לאורך חיי האדם. אנחנו פשוט משתפרים בהסתרתה כשאנו גדלים. אבל אצל ילדים היא נוכחת כל הזמן. אז איך מלמדים אותם לפרגן? (משפחה)
אילוסטרציה
צרכנותהשוואת מחירים להובלת דירה בעזרת טופ הובלותכיכר בשיתוף טופ הובלות

מומלץ לבצע השוואת מחירים בין חברות הובלה בכדי לוודא כי בידיכם העסקה האטרקטיבית ביותר. מחפשים מובילים מומלצים? ככה מוצאים אותם (הובלות, מקודם)

אילוסטרציה
עתיד הנדל"ן כבר כאןפרויקט היוקרה מבית אקה נדלן שהקדים את הקורונהכיכר בשיתוף אקה נדל"ן

העתיד הזה קרוב מאוד. עבודות הבנייה במגדל שלם טאואר כבר נסתיימו, וכעת עובדים במלוא המרץ על עבודות הפנים. על פי התכנון בתחילת 2021, יקבלו ראשוני הדיירים את המפתחות לדירתם החדשה, ולהנות מחווית מגורים יוצאת דופן(בית, מקודם)

משפחות גרושות בעידן מגיפת הקורונה
וחי אחיך עמךמשפחות גרושות בעידן מגיפת הקורונהתהילה גאדו2

למשפחה חד הורית יש פחות עוגנים ובולמי זעזועים בהשוואה למשפחה רגילה. מה זה עושה לה במצבי קורונה, כיצד מתמודדים עם האתגרים, ואיזו אחריות מטיל הדבר על כולנו? (משפחה)

מאחד שיודע: הטיפ הזה יכול למנוע גירושין
זוגיותמאחד שיודע: הטיפ הזה יכול למנוע גירושיןתהילה אלטמן | עריכה: שרי ברינר-שיפמן5

לאחרונה נתקלנו בטיפ שמועיל מאד לתחזק את כל המערכת הזו של חיי נישואין. הסוד לזוגיות חסינה? הקשבה. רוצים לשפר את יכולת ההאזנה שלכם? הנה 3 דרכים לתרגל זאת (משפחה)

מילים יוצרות מציאות // יהונתן שגב
כתבה שנייה בסדרהמילים יוצרות מציאות // יהונתן שגביהונתן שגב2

שוחחתי עם בחור צעיר ומוכשר המרותק לכסא גלגלים. לדבריו, יחסם של אנשים רבים הינו פוגעני ומחפיר. בימים אלו נידונה בכנסת הצעת חוק בעניין שינוי והתאמת הטרמינולוגיה הקיימת לאנשים בעלי מוגבלות, כי מילים יוצרות מציאות (חינוך)

תקיים לאורה של החסידות, על ידי תלמידיו של הרב יצחק גינזבורג
חינוך ילדים'תלמוד תורה' שהוא בית חינוך לאורה של החסידותכיכר בשיתוף תורת חיים7

תלמוד תורה מתקדם לחסידות, המקבץ בתוכו מגוון רחב של תלמידים מחובשי כיפה סרוגה ועד חובשי כיפה שחורה הממוקם בשכונת הר נוף בירושלים (חיידרים, מקודם)

יהונתן שגב
ערב ראש השנהונתנה תוקף קדושת היום....// יהונתן שגביהונתן שגב3

בראש השנה בתפילת "ונתנה תוקף" כשליבנו יצטמרר ויחרד, נחליט בלבנו החלטה מחייבת, כי בשנה זו נעשה את ההשתדלות המרבית, ניקח אחריות ונדאג בכל רגע לבריאותם וחייהם של יקירנו ושלנו (משפחה)

אילוסטרציה
כללים חשוביםכך תחנכו את ילדכם לנגישות ולקבלת האחריהונתן שגב5

אם נהיה כנים עם עצמינו, קבלת השונה היא חלק מהותי בעבודת המידות הפנימית של כל אחד מאיתנו. יהונתן שגב עם טיפים איך לגרום לילדינו להיות יותר רגישים ומנגישים (הורים)

אילוסטרציה
שו"ת שידוכים"הכלל: אין מקום לוויתורים בחיי הנישואין"הרב אביאל נריה36

שתי שאלות ששלחה בחורה בשידוכים; האחת: האם עליה לוותר על מה שמעניין אותה - גם אם זה נראה רק כ"תוספת", והשניה: עד כמה עליה לוותר על רצונותיה בחיי הנישואין (טור)

אילוסטרציה
חושבים עתיד כהלכהחדש: איזור אישי למעקב במערכת 'אושר בכבוד'כיכר בשיתוף אושר בכבוד

כחלק מכלל היתרונות של של גמ"ח עזר נישואין 'אושר בכבוד' לטובת רבבות משפחות בני תורה, בגמ"ח פיתחו איזור אישי יחודי המנגיש את המידע האישי לכל אחד שהצטרף לאחד המסלולים של הגמ"ח • בקרוב ניתן יהיה לעקוב אחר הפעילות האישית באמצעות הטלפון (נישואין)

השאירי איתנו את האהבה // דפנה קורץ
תרבותהשאירי איתנו את האהבה // דפנה קורץדפנה קורץ

ממשיכים נשארים מתווכחים מכניסים, את הלב את העולל ובלי כללים ועם בכלל, יש מקפידים יותר ויש כאלו שפחות, אך אחד משותף לכל זאת, שגרה כזו שלה זקוקים (תרבות)

מכון הקריאה ברנשטיין הוקם על ידי הרב אברהם ברנשטיין לפני 45 שנה, נצר למשפחת חשין שהוציאה לאור את ספר המסורת.
תרבותלימוד קריאה לא חייב להיות קריעת ים סוףכיכר השבת בשיתוף מכון הקריאה ברנשטיין2

יהודי מלומד, בן 72, מרצה באוניברסיטה ובעלים של חברת הייטק, מסתבך בתפילת ראש חודש כי מתקשה בקריאה. כן, זה אמיתי. למזלו, שליחים טובים המליצו לו ללכת למכון הקריאה ברנשטיין ששם פתרו לו את הבעיה (שיווקי)

הקורונה כאן. תתרווחו, ותהנו / חיה יוסוביץ
"הרפו ודעו"הקורונה כאן. תתרווחו, ותהנו / חיה יוסוביץחיה יוסוביץ21

בלי הכנה מוקדמת הרגליים היציבות של כדור הארץ החלו לרעוד קמעה. אנחנו כבר פחות זחוחים, פחות בטוחים בעצמינו / חיה יוסוביץ בטור חשוב לימי הבידוד בקורונה (טור)

הילדים רוצים לעזור לבשל? כך תמנעו סכנה
מתכוננים לחגיםהילדים רוצים לעזור לבשל? כך תמנעו סכנהכיכר השבת

כל משפחה גרעינית הולכת להישאר לבד בבית בראש השנה ושאר החגים, והילדים המסוקרנים רוצים לעזור בבישולים • מדריך: אלו כללי הבטיחות שאתם צריכים לשמור עליהם (בבית)

האימון השביעי: להתמודד עם חרדות ופחדים
נסתר וגלויהאימון השביעי: להתמודד עם חרדות ופחדיםכיכר השבת

אליקים ביננשטוק עם טכניקה לשליטה במחשבות שטורדות אותנו בצל ימי הקורונה. "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם", כלומר יש לנו את האופציה להישמר • צפו בפרק המלא (מעניין)

אילוסטרציה
לרגל ט"ו בשבטאיך ציור של עץ יכול לגלות על המשברים שעברתם?תמר פינקלשטיין3

פי שקיימים בעץ תהליכי צמיחה ופריחה, לעומת תקופות של יובש ושלכת, כך גם האדם עובר תקופות שונות בחייו. הגרפולוגית תמר פינקלשטיין מדגימה הלכה למעשה (גרפולוגיה)

מצרך חובה בימינו: איך שומרים על אופטימיות
אימון אישימצרך חובה בימינו: איך שומרים על אופטימיותתהילה אלטמן | עריכה: שרי ברינר-שיפמן

משאירים הרבה אוכל בצלחת? לא ישנים טוב? כמעט מתמוטטים כשמשהו לא צפוי קורה? לפני שאתם צונחים לספירלת הלחץ הזו, נסו את אחד הטריקים המאזנים הבאים (משפחה)

מרצים את כולם חוץ מאת עצמכם? כנסו
אימון אישימרצים את כולם חוץ מאת עצמכם? כנסותהילה אלטמן | עריכה: שרי ברינר-שיפמן2

גמישות וראיית האחר הן תכונות חיוביות, אך אם הן פוגעות ברווחתכם הנפשית, הרגשית או הפיזית לעתים קרובות, הגיע הזמן להתאבזר בכלים חדשים כמו בטחון ואסרטיביות (אימון אישי)

משפחה

משפחה היא מערכת עדינה ומורכבת מזוגיות, שלום בית וחינוך הילדים. במדור משפחה של כיכר השבת, תמצאו כתבות מרתקות, מאמרים מדעיים ועצות מומחים למשפחה החרדית

כיכר facebook
הרב א.מ. סג"ל
כיכר בשיתוף הרב א.מ. סג"ל
ניפוץ המיתוס? ילדים מחפשים הורות סמכותית!
כ"ח בתמוז תשפ