16/06/19..  2013  SAF  אבי אילסון
מדברים אנגלית בבית? שימו לב מה עלול לקרותמדברים אנגלית בבית? שימו לב מה עלול לקרות
ט"ו בסיון תשעט | 18.06.19
אם עברית איננה שפת האם שלכם או שדווקא כן, אך אתם מתגוררים בחו"ל ודיבור דו ואפילו תלת לשוני איננו עניין של בחירה עבורכם, הנה כמה דברים שעלולים לקרות בעקבות כך. קחו בחשבון (משפחה)
עו"ד לענייני גירושים נותן טיפים לנישואים מוצלחיםעו"ד לענייני גירושים נותן טיפים לנישואים מוצלחיםתהילה אלטמן
גם זוגות ותיקים ומאושרים יודעים שהדברים עלולים להשתנות בכל רגע. לכן, עו"ד לענייני גירושים חולקת את עצותיה איך לבטח את עצמכם ולמנוע את פירוק החבילה (משפחה)
זה סתם מצב רוח רע או חלילה דיכאון? כך תדעוזה סתם מצב רוח רע או חלילה דיכאון? כך תדעותהילה אלטמן1
איך נוכל לדעת אם הדכדוך שאופף אותנו לאחרונה הוא דיכאון של ממש או רק מצב רוח רע שיחלוף כלעומת שבא? המוח שלנו אפוף מסתורין ומורכב להבנה, אבל המדע יודע עליו כמה דברים (אימון אישי)
איך תעבדו מהבית כאשר ילדים מתרוצצים סביבכם?איך תעבדו מהבית כאשר ילדים מתרוצצים סביבכם?תהילה אלטמן
בין אם מדובר במקרה חד פעמי או בקביעות, אתם עובדים מהבית כדי להיות קרוב יותר לילדיכם, אך אתם גם מקווים להיות יעילים ולהספיק לשלוח מייל אחד או שניים. ובכן, זה לא תמיד הולך בקלות (משפחה)
הפעוט שלכם זקוק למשקפיים? כך תגרמו לו להרכיב אותםהפעוט שלכם זקוק למשקפיים? כך תגרמו לו להרכיב אותםתהילה אלטמן
חוששים שילדכם זקוק למשקפיים? יש כמה נורות אזהרה שכדאי לשים לב אליהן, כמו פזילה, למשל. ואם כבר רכשתם זוג משקפיים נוצץ ואפנתי והוא לא להוט להרכיב אותם, מה תעשו? (משפחה)
האגיס מלווה את האימהות מהצעד הראשון
צרכנותמבצע הארכת חופשת לידה של 'האגיס' הסתיים בהצלחה

ארבע זוכות מאושרות קבלו את הזכות להאריך את חופשת הלידה בחודש נוסף על ידי הענקת 7,000 שקל במתנה – שווי משכורת חודשית ממוצעת (צרכנות, שיווקי)

תלפיות הופכת למעוז האירועים החרדי של ירושלים
צרכנותתלפיות הופכת למעוז האירועים החרדי של ירושלים

החל מל"ג בעומר גם אולם האירועים הגדול ביותר בעיר "פביליון מהדרין" יפעל בשתוף הכשרויות המובילות בד"ץ העדה החרדית, הגר"א רובין, ובד"ץ 'יורה דעה' של הגר"ש מחפוד • מהפכה של שמחה (צרכנות, שיווקי)

חוקרים: אחוזי הגירושים עולים בסוף חודש אוגוסט
זוגיותחוקרים: אחוזי הגירושים עולים בסוף חודש אוגוסט

יצא לכם להכיר זוג שחשבתם כי נשוי באושר וביום בהיר, השכנה הכל יודעת שלכם חשפה כי הם בדיוק התגרשו? זה עצוב מאד, אך לעתים אין ברירה. למה זה קורה יותר דווקא בחודשים מרץ ואוגוסט? (משפחה)

4 דברים שהזוגות הכי מאושרים עושים מדי יום
זוגיות4 דברים שהזוגות הכי מאושרים עושים מדי יום

אהבה לבד אינה מספיקה כדי לקיים מערכת יחסים מאושרת במסכת החיים התלולה. זוגות עם קשר ארוך ובריא מספרים מהן השיטות שהם מיישמים ביומיום כדי לתחזק את חיי הנישואין שלהם (משפחה)

עשרת הדברות בחינוך ילדים
חינוך ילדיםעשרת הדברות בחינוך ילדים

המסע אל חג השבועות מעניק לנו הזדמנות מעולה לחשבון נפש על הבחירות והדרך שלנו בחינוך הילדים. מהן עשרת הדברות בחינוך ואיך לגדל ילדים ולגדול בעצמנו? (משפחה)

אור חדש- לא מכירים מושגים מעולם של עיגולי הפינות
חינוך ילדיםאתם נתתם (ותמשיכו לתת) להם את האפשרות הזו!

היום זה כבר לא סוד. מוסדות החינוך הירושלמיים כבר מדברים על זה בגלוי, הרף הוא כמו 'אור חדש'. תלמודי התורה מבקשים להשתפר, להתקדם, לתת ככל יכולתם למען ילדי ישראל. יבורכו מפי עליון. כמודל הציגו לעצמם את מוסדות 'אור חדש' במורדות שכונת הר נוף, כמותו ראה וקדש (חינוך, שיווקי)

משאירים את הילד עוד שנה בגן? זה מה שעלול לקרות
הוריםמשאירים את הילד עוד שנה בגן? זה מה שעלול לקרות

בת השש שלכם מעט ילדותית לגילה והומלץ לכם להשאירה שנה נוספת בגן כדי שכשתגיע לכיתה א' תהיה "בשלה" מספיק להתמודדויות שיהיו בבית הספר. אז מהם היתרונות והחסרונות שבדבר? (משפחה)

משעשע: 6 הבדלים בין ילד ראשון לילד שני
הוריםמשעשע: 6 הבדלים בין ילד ראשון לילד שני

לילד הראשון רכשתם את העגלה והבגדים היוקרתיים ביותר, הלכתם לקורס הכנה ללידה ואחר כך לשחיית פעוטות. אממה, לילד השני יש מזל אם הוא מקבל גרביים תואמים (משפחה)

הטעויות הנפוצות ביותר בפגישות ראשונות
שידוכיםהטעויות הנפוצות ביותר בפגישות ראשונות

אם לא יהיה לנו על מה לדבר? ואם הוא לא יראה כמו בתמונה? כמה גולשים אמיצים חלקו מהם הדברים שבהם נתקלו בדייטים ראשונים אשר הנמיכו את הסיכויים להמשיך להיפגש עם המשודך (שידוכים, משפחה)

כמה רווקים מחכים להיכנס תחתיה? חופה יהודית
שידוכיםהמקצוע היהודי עתיק היומין ששודרג ע"י יזמי הייטק

בקול רעש גדול פרצה לתודעת הציבור החרדי העובדה כי הטכנולוגיה גויסה לאחד מנושאי הליבה הכי קריטיים בציבור, מוסד השדכנות • כל הפרטים על המערכת החדשנית של אתר 'קידושין' (חרדים ,שיווקי)

סיפור אמיתי: המחיר הכבד של היושרה שלי
תרבותסיפור אמיתי: המחיר הכבד של היושרה שלי

תקראו לי "חסרת טקט" או "דוגרית". יתכן שיש צדק קל בדבריכם, אך אני בוחרת לשמור מרחק בטוח מכל בדל של שקר. אלו פני הדברים ואני עומדת מאחוריהם בביטחון מלא (דעות)

סיפור חייו של מרן זצוק"ל עולה על הבמות
תרבותסיפור חייו של מרן זצוק"ל עולה על הבמות

הצגה חדשה תעלה בקרוב עם סיפור חייו של מרן זצוק"ל. הבמאי ניר קפטן בראיון ל'כיכר השבת' על תהליך היצירה והבחירות שביצע, ומי ישחק את התפקיד הראשי (תרבות)

הסטורי של ארנה: השואה הפרטית של סבתא
בביתהסטורי של ארנה: השואה הפרטית של סבתא

לרגל יום הזכרון לשואה ולגבורה שחל היום, שרי ברינר שיפמן, דור שלישי לשואה, החליטה לנבור בארכיון ולהעלות על הכתב פרשיות מרתקות מחייה של סבתא, חיה אסתר, או בשמה הנכרי "ארנה" (משפחה)

האם זה בסדר לבקש מאורחים לחלוץ נעליים לפני הכניסה לבית?
בביתהאם זה בסדר לבקש מאורחים לחלוץ נעליים לפני הכניסה לבית?

אנחנו חייבים לדעת: האם לבקש מאורחים לחלוץ את נעליהם טרם הם נכנסים לבית, זהו מעשה גס רוח או בסדר? חקרנו את הנושא, על שני צדדיו, לפני פניה למומחית נימוסים כדי לקבל את תשובתה (משפחה)

אילוסטרציה
גרפולוגיהאיך ציור של עץ יכול לגלות על המשברים שעברתם?

פי שקיימים בעץ תהליכי צמיחה ופריחה, לעומת תקופות של יובש ושלכת, כך גם האדם עובר תקופות שונות בחייו. הגרפולוגית תמר פינקלשטיין מדגימה הלכה למעשה (גרפולוגיה)

הגברת הראשונה והנשיא טראמפ
גרפולוגיהמה כתב היד של מלניה טראמפ אומר עליה?

שנה לניצחון המפתיע של בני הזוג טראמפ בקרב על הבית הלבן, זהו זמן טוב לנתח את כתב ידה של הגברת הראשונה ורעייתו של נשיא ארצות הברית - מלניה טראמפ. ניתוח מיוחד (גרפולוגיה)

מתקשים 'לעמוד על שלכם'? כך תעשו זאת באלגנטיות
אימון אישימתקשים 'לעמוד על שלכם'? כך תעשו זאת באלגנטיות

לקחתם על עצמכם את הפרויקט במשרד שלדעתכם היה רעיון רע מלכתחילה, כי אתם מעדיפים להימנע מעימותים ובסופו של דבר, אתם סובלים. אז הנה 5 דרכים להיות יותר אסרטיביים (אימון אישי)

השוויגער מנדבת לכם עצות לא רצויות? זה מה שתעשו
אימון אישיהשוויגער מנדבת לכם עצות לא רצויות? זה מה שתעשו

בין אם אתם מתכננים חתונה או נושאים תינוק בידיכם, תמיד יהיה מישהו שיגיד לכם מה הוא חושב על העניין ולא תמיד אתם מעוניינים לשמוע, אלא רק לשתף. לשם כך, שקלו לאמץ את הטקטיקה הבאה (אימון אישי)

משפחה

משפחה היא מערכת עדינה ומורכבת מזוגיות, שלום בית וחינוך הילדים. במדור משפחה של כיכר השבת, תמצאו כתבות מרתקות, מאמרים מדעיים ועצות מומחים למשפחה החרדית

כיכר facebook
סיפור אמיתי: המחיר הכבד של היושרה שלי
שרי ברינר שיפמן
סיפור אמיתי: המחיר הכבד של היושרה שלי
י"א באייר תשעט18
תענית אסתר, יום העגונה / טור דעה
פייני סוקניק
תענית אסתר, יום העגונה / טור דעה
י"ג באדר ב' תשעט18
אם תפלטו אותם מהמסגרות, הרחוב ינצח
הרב אבי אביטן
אם תפלטו אותם מהמסגרות, הרחוב ינצח
י"ז באב תשעח27