אאא

המלחמה בין השבועון 'משפחה' ליומון הליטאי 'יתד נאמן' עולה שלב: לראשונה, 'משפחה' תוקף היום (חמישי) את 'יתד' חזיתית מעל גבי העיתון.

בכתבה נרחבת המתפרסמת בעמודים הראשונים של גיליון החדשות, תחת הכותרת "להעמיד דברים על דיוקם", מציג העיתון את גרסתו. הכתבה נכתבה על-ידי 'סופר משפחה'. 

"סערת רוחות בחוגים התורניים: היומון המפלגתי ´יתד נאמן´ בחר בצעד חסר תקדים של ביזיון כבוד חכמים והמרית פיהם של מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א, שהורו להימנע מפרסום כרוז הנושא את חתימותיהם", נכתב בפתיח לכתבה - המשלבת בתוכה מילים ברוח ´יתד´: "תדהמה", "מרנן ורבנן", "סערת רוחות" ועוד...

הפרטים בכתבה של 'משפחה' פורסמו במהלך השבוע בדיווחים השונים ב´כיכר השבת´ (קישורים מצורפים בתחתית הכתבה).

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

"בשבוע האחרון, התחדשה המתקפה, כאשר הפעם נוספה הפרה בוטה של בקשת גדולי התורה שלא לפרסם את הכרוז עד אשר יתבררו ויתלבנו הדברים. וכדי ביזיון וקצף", נכתב בעיתון.

"בהוראת הוועדה הרוחנית המנווטת את צעדיו של ´משפחה´ על כל אגפיו, יימנע 'משפחה' מלעסוק עוד בנושא ולהשיב לחורפיו דבר, וזאת כדי שלא לגרום לביזיון נוסף לכבוד חכמים".

"'ברוב דברים לא יחדל פשע', נימקו זאת רבני הוועדה הרוחנית בכאב. 'נעשו כאן דברים חמורים, אך כוחו של 'משפחה' שאת דרכו אנו זוכים לנווט מזה שנים ארוכות, הוא ביכולת האיפוק שלו. כאשר אחרים מחללים את כבודם של גדולי ישראל, אנו נדאג לכבודם בכל מחיר", נכתב בעיתון.