אאא

אחרי כמה שבועות של היעדרות, ועוד כמה ימים של חקירה לאחר מציאת הגופה, הודיעה שלשום משטרת ישראל, כי "אין ממצאים פלילים" בפרשת מותו של רפאל ז"ל.

ההודעה הבלתי ברורה, יצרה מיד את הרושם, כי הכוונה הינה להיעדר גורם כלשהוא שנטל את חייו של רפאל ז"ל, מה שאומר כי המנוח עצמו הוא זה שלכאורה יזם את מותו.

בעקבות הדברים הללו, מגיבים היום מקורבי המשפחה, ומכריו בחסידות חב"ד, בחריפות לפרשה, ומאשימים את המשטרה בניהול חקירה כושלת.

"לא יתכן שאדם נמצא מוטל מת במקום מבודד ומרוחק, אזוק בידו האחת ובצורה פשטנית שכזו המשטרה תטען כי אין חשד לפלילים ותרמוז לאפשרות של התאבדות" אומרים במשפחה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

"מי שרוצה לשלוח יד בנפשו, לא צריך ללכת למקום מרוחק ומבודד. גם האזיק על ידו מתאים דווקא לתיאור אירוע פלילי ולא מתיישב עם אפשרות אחרת", הם ממשיכים.

אלא שדובר מחוז מרכז במשטרה, מבהיר בשיחה עם ´כיכר השבת´ את הדברים, ומצייר אותם באופן שונה לחלוטין: "לא אמרנו שאין חשד לפלילים בפרשה. הודענו רק שעל פי ממצאי נתיחת הגופה לא נתקבלו ממצאים פליליים. דבר שהוא תוצאה של מצב הגופה לאחר כחודש מהפטירה"

"החקירה נמשכת, ובהחלט יתכן שבעוד זמן מה נעצור חשוד ברצח. אלא שכרגע, אין לנו ביד ממצא שיעיד על אירוע פלילי", מסביר סנ"צ שלומי שגיא ודובר מחוז המרכז במשטרה.