אאא

"עם ישראל צריך להבין שבני משפחת נתניהו לא חיים בראווה, הם חיים חיים צנועים מאוד, הבית שלהם צנוע מאוד. תגיעו לבית ותראו את הצניעות, את החלודה, את הצבע המתקלף" - כך אמר הערב עו"ד יוסי כהן, פרקליט משפחת נתניהו, בראיון ל"פגוש את העיתונות" בערוץ 2. הוא התייחס לפרסומים אודות הזינוק בהוצאות מעון ראש הממשלה והתקנת המיטה הזוגית בטיסה ללונדון בעלות חצי מיליון שקל.

כשנשאל על מעון ראש הממשלה בירושלים אמרה כהן: "זה לא בית רגיל. זה מבנה שהחלק הגדול ממנו הוא מטבחים, משרדים ומקום לקבלת אורחים. בבית הזה יש פעילות עצומה לאין שיעור, מבקרים בו נון-סטופ ראשי מערכות ביטחוניות, שרים, נשיאים, ראשי ממשלה.

"לגבי תקציב הניקיון - היתה תקופה שבה לא היתה מבשלת והזמינו אוכל מבחוץ וזה העלה את הסכומים שהוציאו. מה אתם חושבים? שיושבים ומקרצפים את הבית ב-100 אלף שקל בחודש? ב-200 אלף? זה ממש לא אמת".

לגבי התקנת המיטה הזוגית אמר כהן: "הסיבה לכך שהמטוס עלה חצי מיליון שקל יותר לא נובעת מהמיטה. מה שאתם קוראים מיטה זה בסך הכול דיקט, משכיבים שני מושבים במחלקה אפילו לא ביזנס, ביזנס מינוס, ושמים מזרן גומי אוויר. כשהיה צריך גם ראש הממשלה חזר מהולנד ושכב על הרצפה".