כך הקפיצו את מחירי דירות "מחיר למשתכן"כך הקפיצו את מחירי דירות "מחיר למשתכן"
כ"ז באדר תשפ | 23.03.20
כיכר השבת
מבקר המדינה קובע כי אף שמרבית הזכאים בפרויקט הם זוגות צעירים, כמעט 50% מהדירות הן דירות של חמישה חדרים ויותר, ולחלקן הוצמדו גינות שהעלו את מחירי הדירות (נדל"ן)
אילוסטרציהחינם: קורס אינטרנטי לתחום הלוהט של השקעות נדל"ןכיכר בשיתוף 'קרתא'
תקועים בבידוד או סתם בבית? קורס הנדל"ן המקצועי נפתח ל-1,000 נרשמים שיזכו לנצל את הזמן ללמידה של התחום החם ביותר • צאו עם משהו ביד (כלכלה, מקודם)
אילוסטרציהלומדים מהעשירים לעשות כסף גם במשבר!כיכר בשיתוף גבעת אדומים
כשהכלכלה העולמית מתעתעת וחוסר הוודאות משתק את המערכות הפיננסיות העולמיות, זה הזמן להפוך את הלימון ללימונדה • ההזדמנויות שהביאה הקורונה (כלכלה במשבר)
מצוקת הדיור: אושרה תכנית המתאר של רכסיםמצוקת הדיור: אושרה תכנית המתאר של רכסיםכיכר השבת
הוועדה המחוזית אישרה את תוכנית המתאר המפורטת לרכסים • ראש המועצה דן כהן: "בשורה חשובה מאוד לרכסים הוותיקה ותשפיע מאוד גם על התוכניות העתידיות של הישוב" (נדל"ן)
בנייה בבית שמש. אילוסטרציהחריגות הבנייה בעיר בית שמש יקבלו הכשרענת דניאלי6
הוועדה המחוזית אישרה להפקדה תוכנית שמסדירה עבירות בנייה שנמשכו 20 שנה ברמת בית שמש ב'. האישור עשוי להוות בסיס לתוכניות דומות ברחבי מחוז ירושלים (נדל"ן בארץ)
אילוסטרציה | הדמיהלראשונה בישראל: לונה פארק ענק מקורה שומר שבתכיכר בשיתוף דיזיין סיטי18
לראשונה בישראל במישור אדומים: לונה פארק מקורה שומר שבת הגדול ביותר בישראל בהשקעה של כ- 150 מיליון ₪(נדל"ן, מקודם)
אילוסטרציהכיצד תשפיע החלטת רשות ההתחדשות העירונית על מיזמי פינוי בינויעו"ד דב מצנר | MGR1
בהחלטה נעשה שינוי משמעותי בתוספת שטח הדירה שיקבלו הדיירים במיזמי פינוי בינוי, אך נראה כי ההחלטה עושה חסד עם מערכת היחסים המאתגרת שבין היזם-לדיירים (נדל"ן)
אילוסטרציהכמה קומות תטפסו עד הפנטהאוז שלכם?כיכר בשיתוף מצפה רמות
מי שחושב שהנדל"ן שרוי בקיפאון, מוזמן לדפדף בעיתונות החרדית ולראות כי בריכוזים החרדיים, בכל רחבי הארץ מוצעים פרוייקטים רבים. אך יש משהו שונה בירושלים - מהו? (מקודם)
הפרויקט הירושלמי שהפך למותג בינלאומיהפרויקט הירושלמי שהפך למותג בינלאומיכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
הצצה לדו"ח ביצוע ומכירות בפרויקט היוקרה ההיסטורי ג'רוזלם אסטייטס בשנלר • סיכום שנת שיווק נוספת • התקדמות מואצת בבניה (חדשות הנדל"ן, מקודם)
אילוסטרציהי-ם מובילה בעליית מחירי הדירות ב-2019דותן לוי
לפי נתונים שמסרה רשת 'רימקס', בשכונת קריית מנחם בעיר עלו מחירי דירות 4 חדרים ב-20% ובבקעה בכ-14% - יותר מבצפת למשל, שם עלו המחירים בכ-13% • הנתונים (כלכלה)
בנין רשות השידור המיתולוגיאקה נדל"ן זכתה במכרז לבניית 308 יח"ד במתחם רשות השידורכיכר בשיתוף אקה נדל"ן
247 יח"ד ישווקו במסגרת מחיר למשתכן • מחיר דירה בת 90 מ"ר בלב האזור החרדי ברוממה ימכר בהנחה של כ-800 אלף שקל ממחיר דירה דומה באזור זה בשוק החופשי (נדל"ן, מקודם)
אילוסטרציההמלון הנטוש יוסב לפרויקט מגורים יוקרתישלומית צור, כלכליסט
הוועדה לתכנון ובנייה אישרה את התוכנית שהגיש היזם יוסי אברהמי - לפרויקט שיכלול 200 דירות למגורים ועוד 100 יחידות מלונאיות וכן 700 מ"ר שטחי מסחר. בפרויקט יושקעו 100 מיליון ש"ח (כלכלה)
שיא בהיקף המשכנתאות: כ-65 מיליארד שקלשיא בהיקף המשכנתאות: כ-65 מיליארד שקלאמיתי גזית, כלכליסט
לפי נתוני בנק ישראל, מראשית השנה ועד נובמבר נלקחו משכנתאות ב-60.5 מיליארד שקל; השיא הקודם נרשם ב-2015 - 64.7 מיליארד שקל (נדל"ן)
אילוסטרציההאיש שמצא את הפתרון למצוקת הדיורכיכר בשיתוף פלטינום
במקום להשקיע בדירה זנוחה יש הזדמנות לכל אדם עם הון עצמי, גם נמוך יחסית, להשקיע במיקום מבוקש ובתנאים מצוינים עם תשואה גבוהה וללא סיכונים (נדל"ן, שיווקי)
ירושליםבירושלים - מספר הדירות הגבוה בישראלדותן לוי
הלמ"ס פרסמה נתונים על מספר הדירות בישראל - שעומד על כ-2.679 מיליון דירות למגורים; באשדוד נמצא האחוז הגבוה של מגדלים למגורים; ובירושלים יש 229 אלף דירות (נדל"ן)
אילוסטרציהISA GROUP מרחיבה פעילות ברמב"ש - מאות דירות חדשותכיכר בשיתוף ISA GROUP
ISA GROUP מרחיבה פעילות ברמב"ש ד'3 ומשיקה מאות דירות חדשות בפרויקט נוסף 'מצפה החורש', "משוכנעים שאנו כחברה מביאים משהו שחסר בשוק, ולכן הביקושים הגבוהים" (נדל"ן, שיווקי)
בירת העיצוב החדשה שוברת שיא עוד בטרם קמהבירת העיצוב החדשה שוברת שיא עוד בטרם קמהכיכר השבת
החברות הגדולות במשק הבטיחו את מקומן בבירת העיצוב • מה שיהפוך את חייהם של הצרכנים והאדריכלים וכל אנשי המקצוע בתחום העיצוב והשיפוץ • פלא שקורם עור וגידים (נדל"ן)
אתר בניה, אילוסטרציהמאבק על שכונה חרדית תוקעת את קרית גתאמיתי גזית, כלכליסט1
המועצה הארצית לתכנון ובנייה תאשר תוספת אלפי דונמים לעיר קרית גת, אך מחלוקת בין רשות מקרקעי ישראל למנהל התכנון ולשר הפנים, מונעת את תוכנית הפיתוח (נדל"ן, בארץ)
אתר בניה, אילוסטרציהראש העיר נלחם באישור 1,650 דירות בעירושלומית צור, כלכליסט
את התוכנית יזמו רשות מקרקעי ישראל וחברת סיטי-טק, להקמת 1650 יחידות דיור, ו-200 אלף מ"ר שטחי תעסוקה. פדלון: "הותמ"ל ממשיכה לדרוס ברגל גסה את הרשויות המקומיות" (נדל"ן)
אושרה הקמת מלון ברחוב בן סירא בירושליםאושרה הקמת מלון ברחוב בן סירא בירושליםדותן לוי
במתחם סמוך לממילא, עתיד היזם חיים גבסו, להקים עליה מלון בגובה 7 קומות הכולל 89 חדרים; הפטריארכיה הארמנית מחזיקה בשטח נרחב בסביבה, ורוב הנכסים שבבעלותה מושכרים בדמי מפתח (ארץ)
עם תום ימי החגים החלו ההכנות להגעתם של ראשוני הדייריםעם תום ימי החגים החלו ההכנות להגעתם של ראשוני הדייריםכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס1
לקראת האכלוס בג'רוזלם איסטייטס נבחרה חברת ניהול מהאיכותיות בארץ על מנת ללוות את הדיירים החל מן הרגע הראשון (נדל"ן בארץ, מקודם)
תכנית מחיר למשתכן תוארך בשנה נוספתתכנית מחיר למשתכן תוארך בשנה נוספתשלומית צור, כלכליסט
קק"ל היתה המתנגדת היחידה. עד כה הוקצו קרקעות לבניית יותר מ-90 אלף יח"ד במחיר למשתכן. השר כחלון: "מברך את חברי מועצת מקרקעי ישראל שאישרו את ההחלטה החשובה" (נדל"ן)
90 אלף מטר ומעל 230 חנויות מעולם העיצוב - דיזיין סיטי'דיזיין סיטי ירושלים' משיקה טרקלין מעצבים ראשון מסוגוכיכר בשיתוף דיזיין סיטי
מעצב העל הבינלאומי, גדי הלפרין נבחר לעצב את טרקלין המעצבים הראשון שיוקם בסגנון הלאונג' בשדות התעופה (נדל"ן, מקודם)
האחוזה היקרה ביותר בארה"ב נמכרתהאחוזה היקרה ביותר בארה"ב נמכרתשירות כלכליסט3
המיליארדר סטיבן שונפלד ירכוש את האחוזה בפאלם ביץ', פלורידה - וישלם תמורתה קרוב ל-200 מיליון דולר; מה היא כוללת? (נדל"ן, בעולם)
תמונת אילוסטרציהחברה הבונה לחרדים מבקשת הקפאת הליכיםליטל דוברוביצקי, כלכליסט
במסגרת הבקשה טוענת החברה כי צמחה בשנים האחרונות באופן עקבי, וכי מצב חדלות הפרעון אליו נקלעה נובע ממחנק אשראי קשה: "המערכת הבנקאית כמעט ואינה מאפשרת לחברה ליטול אשראי למימון פעילותה השוטפת" (נדל"ן)
אילוסטרציהבית שמש: עיר העתיד להשקעה - גם בנדל"ן מסחריכיכר בשיתוף בי סנטר
גורמים בענף הנדל"ן: בית שמש היא ראש העין של אזור ירושלים עם הזדמנויות מדהימות בתחום ההשקעה בנדל"ן מסחרי (מסחר, מקודם)

נדל"ן

מחירי הדירות יעלו או ירדו? משבר הדיור, האם לרכוש דירה או להמתין? פרשניות וחדשות - הכל על נדל"ן בערוץ חדשות הכלכלה של כיכר השבת. כנסו והתעדכנו

עדכונים
כיכר facebook
מיכאל מלכיאלי
מיכאל מלכיאלי
מלכיאלי עושה סדר: הנעת תמ"א 38 • פרק 5
ל' בניסן תשעו11
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מנחם מושקוביץ
האמת שרובנו לא יודעים על "קבוצות רכישה"
ה' בניסן תשעו5