שמעון שר בבית המשפטהוחלט: כתב אישום נגד שמעון שר בגין שוחד
י"ג בטבת תשפא | 28.12.20
דוד הכהן
שר, שכיהן כסגן ראש עיריית נתניה מטעם יהדות התורה, נאשם בשורה של מעשי שוחד ומרמה, כאשר על פי הפרקליטות את כספי השוחד הוא העביר למוסדות החסידות (בארץ)
רונן מרדכי גריןלמה דווקא עכשיו להשקיע בנדל"ן מסחרי בחו"ל?כיכר בשיתוף גרין
יזם הנדל"ן המסחרי, רונן מרדכי גרין, ממליץ לכם לבחון הזדמנויות השקעה בחו"ל ולא להיבהל מהנזק שגרמה הקורונה (נדל"ן, מקודם)
הפארק הבא של בית שמש נבנה בימים אלו ברמב"ש ד' המתפתחתהפארק הבא של בית שמש נבנה בימים אלו ברמב"ש ד' המתפתחתכיכר בשיתוף ISA
עבודות בנייה ותכנון נרחבות נראות בשבועות האחרונים בין הפרויקטים 'חזון את גלילי' ברמב"ש ד'1 ל'מצפה האלה' של חברת ISA ברמב"ש ד'3, זאת כחלק מהקמת פארק רחב ידיים הכולל מדשאות, מתחמי פעילות לילדים וטיילת לאופניים ולהולכי רגל (מקומי, מקודם)
אילוסטרציהחדש: פתרון המגורים לחרדים במרכז הארץכיכר בשיתוף אחוזת ארץ
קריית המגורים החדשה בבאר יעקב מביאה בשורה של ממש למגזר החרדי עם השקת פרויקט יוקרתי ומושקע • שכונה של שקט ושלווה על ציר מרכזי במרכז • קרוב להכל (נדל"ן, מקודם)
קומה 46 במגדל מידטאון בת"אמוצאי קורונה, מזדרזים ומנצלים הזדמנות להשקעה בלב ת"אכיכר בשיתוף מטאור
חברת WORKER משווקת משרדים אחרונים בפרויקט בוטיק במגדל מידטאון בתל אביב בקומה 46 זו בדיוק התקופה לנצל הזדמנויות שאולי היו חלום עד היום.כנסו לכל הפרטים (מקודם)
באר יעקב, אחת מיישובי המרכז הצומחות והמתפתות בישראל ומוכרת כעתודת נדל"ן מבוקשת במיוחדפרוייקט מגורים חדש ומפתיע למגזר החרדי במרכז הארץ, בבאר יעקבכיכר בשיתוף אחוזת ארץ
קריית המגורים החדשה בבאר יעקב מביאה בשורה של ממש למגזר החרדי עם השקת פרויקט יוקרתי ומושקע • כל הפרטים שרציתם לדעת בכתבה שלפניכם (נדל"ן, מקודם)
רכסיםמשרד השיכון במכרז לבניית 592 יחידות דיור ברכסיםכיכר השבת3
רשות מקרקעי ישראל פרסמה את פרטי המכרז לבנייתם של 592 יחידות דיור חדשות, ביישוב הצפוני רכסים. חלק מהדירות ישווקו במסגרת מחיר למשתכן וחלקם במסלול רגיל (אקטואלי)
בנין משרדים חדש המוקם בימים אלו במרכז העסקים החדש של ירושליםתפנית דרמטית בשוק המשרדיםכיכר בשיתוף פלטינום
שוק המשרדים 2019 היה שוק שוקק חיים, בו נעשו עסקאות בהיקפים עצומים, הן ברחבי העולם והן בארץ. עד שבאה הקורונה וטרפה את הקלפים - ומה כעת? (נדל"ן, מקודם)
שכונה חרדית בתוך עיר הטרוגנית מוסיפה מאד למרקם החיים בעיר ומועילה למכלול התושביםהפתרון למצוקת הדיור: שכונות חרדיות בערים ותיקותכיכר בשיתוף אחוזת ארץ
בעוד הממשלה עסוקה בבניית תכניות על הנייר, ישנם בשטח יזמים שכבר בונים קהילה איכותית חדשה, במרכז הארץ. איפה? מתי? ואיך מצטרפים? בכתבה שלפניכם (מצוקת הדיור, מקודם)
"להגיע להשקעה מכובדת ובעיקר מבוססת ולא מסוכנת"השקעה בטוחה בראש שקט • נדלן בירושליםכיכר בשיתוף פלטינום2
מגדל משרדים בבניה שכבר יוצקים בו את הקומה החמישית של החניון • עיסקה בליווי בנקאי • על כל שקל יש ערבות חוק מכר • התחייבות עם תאריך למסירת מפתח (נדל"ן, מקודם)
אילוטרציהלמרות הסגר: בספטמבר נמכרו 9,600 דירותרפאל כהן2
הסגר השני שהוטל מערב ראש השנה עד לאחר שמחת תורה, נתן את אותותיו על הכלכלה הישראלית אך במדד רכישת הדירות, לא חל שינוי ובספטמבר נמכרו 9,600 דירות (נדל"ן)
התעניינות מוגברת בקרב קהל משפרי הדיורחוזרים הביתה לשכטר ברמות א' שבירושליםכיכר בשיתוף קבוצת שכטר
גם בימי קורונה ביקוש רב לפרויקט שמציע חווית מגורים איכותית המשמשת כשכונה בתוך שכונה ברמות א' שבירושלים • היום יותר מתמיד - תנאי רכישה אטרקטיביים (נדל"ן, מקודם)
החל האכלוס בפרויקט היוקרה ג'רוזלם אסטייטסהחל האכלוס בפרויקט היוקרה ג'רוזלם אסטייטסכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס2
רוכשים מרחבי העולם קבלו בשמחה את הבשורה על קבלת טופס 4 ותחילת האכלוס של דירות היוקרה בפרויקט המגורים ההיסטורי ג'רוזלם אסטייטס במתחם שנלר (נדל"ן, מקודם)
דגלי ישראל ובחרייןאיזהו חכם – הרואה את הנולדכיכר בשיתוף המרכז הישראלי לגישור ובוררות
אם יש נקודת אור אחת בימים טרופים אלו, הרי שאלו הסכמי השלום – או הנורמליזציה, כפי שמכנים אותם בזהירות – עם איחוד האמירויות ובחריין (מעניין, מקודם)
"התקדמתי ל-5 חדרים בראש שקט""התקדמתי ל-5 חדרים בראש שקט"כיכר בשיתוף שכטר ברמות1
אברך מרמות רכש השבוע דירה בת חמישה חדרים בשכטר ברמות, "הלוואה של מיליון שקל שנותנת לי את הזמן והשקט למכור את הדירה שלי בלי לחץ" (נדל"ו, מקודם)
אילוסטרציהפרויקט היוקרה מבית אקה נדלן שהקדים את הקורונהכיכר בשיתוף אקה נדל"ן
העתיד הזה קרוב מאוד. עבודות הבנייה במגדל שלם טאואר כבר נסתיימו, וכעת עובדים במלוא המרץ על עבודות הפנים. על פי התכנון בתחילת 2021, יקבלו ראשוני הדיירים את המפתחות לדירתם החדשה, ולהנות מחווית מגורים יוצאת דופן(בית, מקודם)
פאנל בכירים שעסק בהשלכות הקורונה על שוק הנדל"ן"מחלת הקורונה היא התרופה לשוק השכירויות"כיכר בשיתוף המרכז הישראלי לגישור ובוררות
כך אמר השבוע רוני מזרחי נשיא לשכת הקבלנים בפאנל השלכות הקורונה על סכסוכי הנדל"ן שערך המרכז הישראלי לגישור ובוררות (מעניין, מקודם)
אילוסטרציהמהפכה בעולם הנדל"ן בישראלכיכר בשיתוף מאי דירה
לראשונה בישראל-חברת מאי דירה מקבוצת HDE האירופאית, מציעה לך השקעה בטוחה בתשואה גבוהה החל מ-100,000 ש"ח. גם במשבר הקורונה אתה רק מרוויח (נדל"ן, מקודם)
פרויקט היוקרה מבית אקה נדל"ן שהקדים את הקורונהפרויקט היוקרה מבית אקה נדל"ן שהקדים את הקורונהכיכר בשיתוף אקה נדל"ן1
פרויקט יוקרה שכבר עומד ניצב במקום מרכזי בירושלים - מוכיח לעולם הנדל"ן כי הפיתוח העתידי אינו תוצאה של משבר (נדל"ן, מקודם)
'אפי קפיטל' מציגים: חווית מגורים ייחודית ברמת בית שמש'אפי קפיטל' מציגים: חווית מגורים ייחודית ברמת בית שמשכיכר בשיתוף אפי קפיטל1
הזדמנות שלא תחזור ברמה ד' החדשה בבית שמש ● סטנדרט איכותי ומחמיר, מפרט עשיר ונוחות מירבית ● למעלה ממאה יחידות דיור נמכרו, שלב ב' יוצא לדרך (נדל"ן, מקודם)
הדמיית התכניתירושלים: 100 דירות חדשות לחרדים ברמותכיכר השבת2
וועדת תכנון ובניה אישרה תוכנית ענק שתכלול דירות מגורים, שטחי מסחר, מבני ציבור ושטחי תעסוקה בשכונת רמות בירושלים • ראש העיר, משה ליאון: "נדבך חשוב בחיזוקה ופיתוחה של ירושלים" (נדל"ן)
הפרויקט המתוכנן560 דירות חדשות לציבור החרדי בירושליםכיכר השבת7
הוועדה המקומית בעיריית ירושלים אישרה להפקדה תוכנית גדולה לפינוי בינוי ובניית 560 יחידות דיור לציבור החרדי בשכונת נוה יעקב. ראוכברגר: "מדובר בפרוייקט חשוב" (נדל"ן)
פרוייקט אחוזת רכסים – מחסן ומזגן בכל דירה!פרוייקט אחוזת רכסים – מחסן ומזגן בכל דירה!כיכר בשיתוף ציפחה אינטרנשיונל2
במיקום השקט והפסטורלי ברכסים, הולך ונבנה הפרוייקט המבוקש אחוזת רכסים – הדירות בשלב א' נחטפו, התקבלו היתרי הבניה לשלב ב' והבניה בעיצומה (נדל"ן, מקודם)
פריים לוקיישן • התקדמות מואצת: צפי תשואה  10%פריים לוקיישן • התקדמות מואצת: צפי תשואה 10%כיכר בשיתוף פלטינום1
פרוייקט הדגל של גבעת שאול מתקדם בקצב מואץ • הסתיים שלב א' של המכירות – החלה מכירת המשרדים באגף החדש • מהרו ושריינו לכם משרד אטרקטיבי לנוף הירושלמי (נדל"ן)
עו"ד אריה ליבוביץ בראיון ממשרדוקרקעות אלעד – 'הסיפור האמיתי' • ראיון עם עו"ד אריה ליבוביץעו"ד אריה ליבוביץ
צפיפות האוכלוסין בציבור החרדי הפכה בתקופת הקורונה לפצצה מתקתקת של ממש. העיר בני ברק סומנה כאיזור אדום ורבים החלו לפזול על תחלופות עתידיות לדיור (נדל"ן, מקודם)
משה ליאון בהנחת אבן פינה: "מבני תעסוקה חדשים- מנוע צמיחה לעיר"משה ליאון בהנחת אבן פינה: "מבני תעסוקה חדשים- מנוע צמיחה לעיר"כיכר בשיתוף מגדלי רם
היזם יהודה רחמים: "גבעת שאול הופכת למרכז העסקים הגדול והמבוקש בבירה עם פתרונות תחבורה מתקדמים שאין באזורי תעסוקה אחרים בעיר" • בכירים בעולם הבניה והפיננסים השתתפו בהנחת אבן הפינה (נדל"ן, מקודם)

נדל"ן

מחירי הדירות יעלו או ירדו? משבר הדיור, האם לרכוש דירה או להמתין? פרשניות וחדשות - הכל על נדל"ן בערוץ חדשות הכלכלה של כיכר השבת. כנסו והתעדכנו

כיכר facebook
מיכאל מלכיאלי
מיכאל מלכיאלי
מלכיאלי עושה סדר: הנעת תמ"א 38 • פרק 5
ל' בניסן תשעו11
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מנחם מושקוביץ
האמת שרובנו לא יודעים על "קבוצות רכישה"
ה' בניסן תשעו5