אבי גבאי  אור ישראל  איציק
אילוסטרציהאב ובנו מבני ברק חשודים בהעלמת מסים על דירת מגורים
ז' בתמוז תשעט | 10.07.19
דוד הכהן
מרדכי לב ובנו אריה, העוסקים בנדל"ן, מכרו בניין מגורים בבני ברק, בעל 8 דירות - אך חשודים כי בנו באופן בלתי חוקי דירה נוספת, בקומת העמודים, ודיווחו עליה כקרקע בלבד (חרדים)
רמת עמידר על גבול בני-ברקמחפשים דירה?... כך תבחרו, טוב יותר!כיכר בשיתוף אבני דרך
חיפוש דירה היא אחת המשימות המורכבות שעומדות בפני משפחות רבות החיפוש של דירה מבוצע לרוב כשהצורך בוער ומשם הדרך לפשרה אם רגשית, אם בשל אילוצי זמן או כלכלית, די מהירה (שיווקי)
ח"כ בצלאל סמוטריץ'זה הפתרון של בצלאל סמוטריץ' ל'שדה דב'אמיתי גזית, שירות כלכליסט
שר התחבורה החדש מציע להשאיר את מסלול ההמראה שנמצא בטווח של 300 מטר מהים וצמוד לתחנת רידינג, משום שזה שטח שלדבריו ממילא אי אפשר לבנות בו (נדל"ן)
פרוייקט קבוצת KASS Groupהלילה בחצות הגרלת הביניים!כיכר בשיתוף איחוד הצלה
הגרלות בונוס חינם למזדרזים להצטרף ל'דירה ברגע' של איחוד הצלה - דירת 3 חדרים ברמת גבעת זאב (שיווקי)
מחירי הדירות עלו בשנה האחרונה ב-0.5%מחירי הדירות עלו בשנה האחרונה ב-0.5%נמרוד בוסו, שירות כלכליסט
לאחר חצי שנה של ירידות מחירים, חזר מדד מחירי הדירות לעלות בחצי השנה האחרונה. בחודשים פברואר-מרץ התייקרו מחירי הדירות ב-0.1% לעומת חודשי ינואר-פברואר (נדל"ן)
בנייה לציבור החרדי"20 אלף דירות ביבנה ובקריית גת לחרדים"כיכר השבת
שתי שכונות שאמורות לקום ליד יבנה וקריית גת עם אפשרות בניה של כ-20,000 דירות קורצות לנציגי הציבור החרדי, שמעלים זאת במו"מ הקואליציוני, כך מדווח 'ידיעות' (חדשות)
כולל פארק פרטי גדול ומרווחהתעניינות שיא בפרויקט היוקרה 'שכטר ברמות'כיכר בשיתוף שכטר ברמות
התעניינות גבוהה בפרויקט היוקרה "שכטר ברמות" הנבנה בימים אלו ברמות א'. משרד המכירות הוצף במאות שיחות טלפון שהביעו התעניינות (נדל"ן, שיווקי)
ריאה ירוקה פסטורלית בלב פרויקט היסטורי; שדרת האמפורהריאה ירוקה פסטורלית בלב פרויקט היסטורי; שדרת האמפורהכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
בימים אלה נערכים סיורים לקבלני ביצוע לקראת תחילת עבודות הפיתוח בשדרה המרכזית הפנימית – "שדרת האמפורה" (נדל"ן, שיווקי)
לאחר מסירת שלב א' ו- ב' מוקדם מהצפוי, החל שיווק שלב ג'לאחר מסירת שלב א' ו- ב' מוקדם מהצפוי, החל שיווק שלב ג'כיכר בשיתוף מצפה רמות
בשכונת היוקרה המבוקשת "מצפה רמות" הסתיים האכלוס הראשוני, קבוצת ISA GROUP אומרים: מדובר בביטוי נוסף למקצועיות הגבוהה של החברה (נדל"ן שיווקי)
שינוי מגמה: מחירי הדירות עלו ב-0.6%שינוי מגמה: מחירי הדירות עלו ב-0.6%בילי פרנקל, שירות כלכליסט
לאחר ירידות קלות בחצי השנה האחרונה, מדווחת היום הלמ"ס כי בחודשיים הראשונים של 2019 חזרו המחירים לעלות בכל המחוזות לעומת שני החודשים הקודמים (נדל"ן)
הבניינים המתנשאים לרום גובהם, מחופים כעת שטחים נכבדים מחזיתותיהםג'רוזלם אסטייטס מסכמת את שנת הכספים 2018: רכבת הבנייה דוהרת קדימהכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס1
שנת הכספים 2018 שהסתיימה אך לפני מספר שבועות מהווה ציון דרך, פרק זמן משמעותי לסקירת ההתקדמות בכל המישורים של הפרויקט ההיסטורי בשנלר - ג'רוזלם אסטייטס (נדל"ן, שיווקי)
אתר בנייה, אילוסטרציהבנק ישראל מותח ביקורת על מחיר למשתכןכיכר השבת6
מתברר כי תוכנית הדגל של שר האוצר משה כחלון מלווה בקשיים, ורק כשליש מהזוכים מממשים את הזכות לדירה. עוד מתברר כי ההנחות במרכז הארץ היו גדולות מהפריפריה (נדל"ן)
אי באיטליהלמכירה אי פרטי, במחיר פחות מדירת סטודיושירות כלכליסט
משפחה אריסטוקרטית מוכרת אי ליד סיציליה הכולל מגדל אבן מתפורר מהמאה ה-17, ויש בו סוגים רבים של ציפורים וצמחים; האי הוא חלק משמורה שהפכה לאתר צלילה (נדל"ן)
אתר בנייההתחלות הבנייה צנחו ב-2018 ב-10.4%בילי פרנקל, שירות כלכליסט
בשנה שחלפה החלה בנייתן של כ-47 אלף דירות, לעומת כ-53 אלף דירות בשנת 2017. למרות הנתון השלילי - במחצית השנייה של 2018 - מגמת עלייה בהתחלות הבנייה (נדל"ן)
ראש עיריית ירושלים משה ליאוןמחר ייחתם הסכם הגג בירושלים: כ-15 אלף יח"ד ו-3 מיליון מ"ר לתעסוקה ומסחרדותן לוי, כלכליסט1
ההסכם צפוי לצאת אל הדרך בין השנים 2025-2020 בעלות של כמיליארד שקל למדינה, והוא יתפרש על פני 12 שכונות בעיר; בעיריית ירושלים התעקשו כי הקרקעות המשלימות להתחדשות עירונית ישווקו מתוכנית רכס לבן השנויה במחלוקת (כלכלה)
הרי ירושליםאלפי התנגדויות לבניית שכונה בהרי ירושליםדותן לוי, שירות כלכליסט2
יותר מ-6,000 התנגדויות הוגשו לוועדה המחוזית נגד הבנייה ברכס לבן • הטענה: הבנייה תגרום לפגיעה אקולוגית קשה בעוד שיש עתודות לבנייה המספיקות לכחמישים שנה (כלכלה)
אילוסטרציהבתוך עשור: הוכפל שיעור הזוגות הצעירים שרכשו דירה ראשונהנמרוד בוסו
בעוד שב-2007 2% ממשקי הבית חסרי הדירה בגילאים 35-25 רכשו דירה ראשונה, ב-2016 עלה שיעורם ל-4%. העלייה בשיעור השנתי של רוכשי דירה ראשונה התרחשה בכל רמות ההכנסה (כלכלה)
אתר בניה, אילוסטרציהדירות שלא נמכרו במחיר למשתכן - יושכרוכיכר השבת
ברבים מהפרויקטים בהם מכרו דירות במחיר למשתכן, נותרו דירות ריקות וכעת החליטו במשרד הבינוי והשיכון לאפשר ליזמים להוציא אותם השכרה בשוק החופשי (כלכלה, נדל"ן)
ארכיוןזהו הבית היקר ביותר שמוצע למכירה בסן פרנסיסקושירות כלכליסט
הבית שייך לנכדו של טייקון הנפט פול גטי, בגודל 900 מ"ר כולל 5 קומות והוא שוכן בשכונת פסיפיק הייטס היוקרתית בעיר. לבית 6 חדרי שינה, 8.5 חדרי רחצה ושפע של אור טבעי. ומה המחיר המבוקש? (עולם)
אילוסטרציה, למצולם אין קשר לכתבה66.5% מהישראלים גרים בדירה בבעלותםנמרוד בוסו
על פי סקר הוצאות משקי הבית, קיימת עלייה במספר מחזיקי מספר גדול של דירות, לצד ירידה בשיעור הגרים בדירה בבעלות. 56 אלף משפחות מחזיקות ב-3 דירות ומעלה (נדל"ן)
יש לכם כושר שכנוע? האחוזה ​​הזו יכולה להיות שלכםיש לכם כושר שכנוע? האחוזה ​​הזו יכולה להיות שלכםכיכר השבת6
הנכס הכולל מרתף יין ונוף המשקיף לאגם תכלכל עם ברבורים הנעים בו לאורכו ולרוחבו, יכול להיות שלכם, בלי שתאלצו להיפטר מממון רב. עליכם רק לדעת להתנסח כיאות (נדל"ן)
השר כחלון עם יקי רייסנר באתר החברהכחלון לרייסנר בסיור משותף: 'גם היזמים צריכים להרוויח'כיכר בשיתוף רייסדור
"אנחנו רואים בב"ש עיר עוגן של הדרום", כך אמר היום שר האוצר, משה כחלון, בסיור מיוחד שערך הבוקר (שני), עם שרת הבינוי והשיכון, יפעת שאשא ביטון, באתר 'מחיר למשתכן' של חברת רייסדור בשכונת סיגליות בב"ש (שיווקי)
בנייה בבית שמש. ארכיוןעלייה של 7.5% ברכישת דירות בנובמברבילי פרנקל
בחודש נובמבר נרכשו בסה"כ 9,500 דירות. זינוק של 77% נרשם במספר דירות "מחיר למשתכן" שנמכרו. מספר הדירות החדשות שנמכרו עמד על 3,100, זינוק של 23%. מספר הרכישות בידי משקיעים ירד ב-5.7% (נדל"ן)
קרקע באיזור בית שמש"אקה נדלן" ו'קרסו נדל"ן' טוענות לבעלות חוקית על הקרקע בבית שמשכיכר השבת2
המאבק המשפטי על הקרקע בבית ג'מאל, המהווה עתודת בניה חשובה, אשר מתחולל בין חברת 'קדמת עדן' ובין 'אקא' עובר שלב והוא יוכרע בשבועות הקרובים בהיכלי המשפט • עוד לא נאמרה המילה האחרונה (נדל"ן בארץ)
בית שמש במבט מרחוקחברת 'קדמת עדן' קיבלה אישור מהוותיקן על זכויותיה בבית שמשכיכר בשיתוף קדמת עדן2
בכך תמה סאגה משפטית ארוכה וסבוכה שמנעה בניית אלפי יחידות דיור לרווחת הציבור החרדי ברמת בית שמש • שיווק הדירות על ידי החברה יחל בקרוב (נדל"ן, שיווקי)
6 טעויות שמתווכים ממליצים להמנע מהן6 טעויות שמתווכים ממליצים להמנע מהןכיכר השבת1
החלטתם להעזר במתווך כדי לרכוש דירה? נפלא, רק חשוב שתקפידו על ניהול של קשר נעים ויעיל ביניכם. הנה כל מה שעליכם לעשות בנידון ומאילו פעולות כדאי לכם להמנע (נדל"ן)

נדל"ן

מחירי הדירות יעלו או ירדו? משבר הדיור, האם לרכוש דירה או להמתין? פרשניות וחדשות - הכל על נדל"ן בערוץ חדשות הכלכלה של כיכר השבת. כנסו והתעדכנו

עדכונים
כיכר facebook
מיכאל מלכיאלי
מיכאל מלכיאלי
מלכיאלי עושה סדר: הנעת תמ"א 38 • פרק 5
ל' בניסן תשעו11
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מנחם מושקוביץ
האמת שרובנו לא יודעים על "קבוצות רכישה"
ה' בניסן תשעו5