מחירי הדיור בישראל עלו ב-80% מתחילת העשור האחרוןמומחים מעריכים: "מחירי הדירות ימשיכו לזנק; דרוש קבינט חירום לדיור"
י"ד באלול תשפא | 22.08.21
כיכר השבת
"אני צופה שהשוק ישלים עליה שנתית של 10%" אומר יזם הנדל"ן יקי רייסנר, "הפער בין הביקוש הגבוה להיצע הדירות הנמוך הוא בלתי נתפס, ובתוך עשור צפוי מחסור של מליון דירות. כמו שהקימו קבינט קורונה חייבים להקים קבינט חירום למצוקת הדיור" (נדל"ן)
אילוסטרציההשקעת נדל"ן ייחודית החל מ-139,000 ש"חכיכר בשיתוף מלכה השקעות
רכישת קרקע בפרדס-חנה כרכור ותשואה של 300% לאחר עליית ערך צפויה של הקרקע לאחר הפשרה • קרקע פרטית בטאבו • בסמוך למתחם "ביג", רכבת ישראל וכביש 6! (נדל"ן)
הופסקו העבודות בגן האמפורה בג'רוזלם אסטייטסהופסקו העבודות בגן האמפורה בג'רוזלם אסטייטסכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
קורת רוח מרובה בקרב רוכשי ודיירי פרוייקט היוקרה ג'רוזלם אסטייסט לרגל זכותם המיוחדת בקיום מצוות שמיטה בהידור לראשונה בעיר הקודש ירושלים (נדל"ן)
קצב בניה מסחרר - השדרה תיפתח בחודשים הקרוביםרשימת העסקים שכבר שמרו מקום בשדרהכיכר בשיתוף השדרה
השדרה - מרכז הקניות החדש שמשנה את כללי המדחק בבית שמש • מיקום אסטרטגי בנקודה המרכזית בעיר • הרבה יותר גדול • אלו החנויות והעסקים שכבר תפסו להם מקום (מסחר)
'השדרה' – המרכז המסחרי הגדול בישראל לציבור החרדיהחנות הכי רווחית שלכם מחכה לכם בשדרהכיכר בשיתוף השדרה3
רחוב רבי עקיבא. מלכי ישראל. קניון רב שפע. מכירים? תכירו את הכוכב הבא בעולם השופינג החרדי: 'השדרה'. מרכז הקניות הענק והיוקרתי בלב רמת בית שמש, עומד לאכלס הרבה יותר קונים ובהרבה יותר נוחות וסטייל. אם יש לכם עסק או חנות, זה הזמן להצטרף לעשרות המותגים המובילים במגזר שהבטיחו את מקומם. לא תפסת? פספסת!(נדל"ן)
אילוסטרציההעיר הכי מתפתחת בישראל: בואו להשקיע!כיכר בשיתוף השדרה
מרכז הקניות החדש שמשנה את כללי המשחק בעיר הכי מתפחת בישראל - בית שמש. הרבה יותר מרכזי. הרבה יותר גדול ועם תמורה אמיתית לכסף שלך - בוא לתפוס מקום (נדלן)
זכות לדירה ברכסים; ביקוש שיא לפרוייקטזכות לדירה ברכסים; ביקוש שיא לפרוייקטכיכר בשיתוף פא"י גרופ1
ביקוש שיא להשקעה בפרוייקט "איילת השחר" ברכסים החדשה • תב"ע מאושרת • צפי לתשואות גבוהות • הכירו את חברת פ.א.י גרופ נדל"ן שמובילה את הפרוייקט החדש (נדל"ן)
את הפריצה העסקית במקום מבצעת חברת הנדל"ן "רייסדור יזמות", שתבנה את שני מגדלי המשרדים הראשונים במתחם ברחוב לח"י בצפון בני ברתנופת בניה במתחם המגורים והעסקים החדש בצפון בני ברקכיכר בשיתוף רייסדור
חברת "רייסדור יזמות" שזכתה במכרז רמ"י החלה בבניית שני מגדלי המשרדים ומסחר הראשונים במתחם, בני 21 קומות כל אחד (נדל"ן)
הזדמנות שלא תחזור להשקעה בלב שכונת בית וגן בירושליםבית, גן ופוטנציאל! הזדמנות להשקעה בלב ירושליםכיכר בשיתוף ESTATE השקעות
הזדמנות שלא תחזור להשקעה בלב שכונת בית וגן בירושלים - הלוקיישן החדש של ההשקעה שלכם, בידיים הוותיקות והמנוסות בענף ושותפים ישירים של היזם (נדל"ן, מקודם)
המרכז המסחרי המקורה הגדול ביותר בישראל למגזר החרדי בלב העיר הצומחת ביותר בארץמיטב המותגים בחרו ב'השדרה'. ומה עם העסק שלך?כיכר בשיתוף השדרה
אם יש לכם עסק המתאים למגזר החרדי ואתם חולמים להתרחב, אל תתעוררו מאוחר מדי. הנה כמה סיבות מדוע כדאי לכם להיות שם ועכשיו (נדל"ן)
משרדי יוקרה בחיפההכירו את ענף ההשקעות המבטיח בישראלכיכר בשיתוף שחר השקעות
זה לא סוד שאי אפשר לחתן ילדים ממשכורת, ואפילו לא לקנות רכב חדש.. ממשכורת טובה אפשר לחיות ברווח, לשים קצת כסף בצד אבל כדי להרוויח בגדול? צריך ראש גדול (נדל"ן)
ג'רוזלם אסטייטס משיקה שימוש בטכנולוגיה חדשנית בתהליכי השיווקג'רוזלם אסטייטס משיקה שימוש בטכנולוגיה חדשנית בתהליכי השיווקכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
לראשונה בתחום שיווק הנדל"ן, פרויקט היוקרה ג'רוזלם אסטייטס משיק שימוש בטכנולוגיית צילום מיוחדת המביאה את דירות היוקרה בירושלים במלוא הדרה ישירות אליכם (נדל"ן)
המשווק מפתיע: "כך תיכנסו לדירת פאר באזור ירושלים"המשווק מפתיע: "כך תיכנסו לדירת פאר באזור ירושלים"כיכר בשיתוף בית וגן4
פרויקט המגורים החדשני באגן האיילות טורף את הקלפים • משפחות רבות שתרות אחר מגורים באזור ירושלים ויחד עם זאת רוצות ליהנות מחוויית מגורים איכותית, מצאו את מבוקשם (נדל"ן)
במתחם תחנת הכוח רדינג: אלפי יחידות דיורבמתחם תחנת הכוח רדינג: אלפי יחידות דיורשלומי מלוביצקי
בתום דיונים בין משרדי הממשלה לעיריית ת"א ולאחר שהוכח כי יש פתרונות חליפיים לאספקת החשמל הוחלט כי תחנת הכוח תעבור שימור - ובנוסף ליח"ד יבנו שטחי פנאי (חדשות)
הצלחה בעולם הנדל"ןתכונת האופי הזו תקבע אם תצליחו בעולם הנדל"ןכיכר השבת
מה נדרש כדי להצליח בעולם הנדל"ן? גם אם יש לכם חוש עסקי מפותח ואתם מכירים היטב את האזור בו נמצא הנכס, הכל מתחיל ונגמר בתכונת האופי הזו (נדל"ן, עסקים)
כל הסודות: כך תבנו את עצמכם בעולם הנדל"ןכל הסודות: כך תבנו את עצמכם בעולם הנדל"ןרחל לויטן, מנהלת שיווק ומכירות, קבוצת הורוביץ1
המפתח להצלחה בעולם הנדל"ן הוא דווקא מידת האנושיות שלנו, למרות שהוא נתפס לעיתים קרובות כקשוח, כמקום של כרישים. הנה עוד כמה טיפים שיעזרו לכם להיכנס (ולשגשג) בתחום הנוצץ (כלכלה)
מנכ"ל לאומי, חנן פרידמן"משבר הדיור עלול להיהפך למשבר חברתי עמוק"כיכר בשיתוף לאומי
בכנס "פסגת הנדל"ן" בו דנו על משבר שוק הדיור, אמר מנכ"ל לאומי, חנן פרידמן כי רק צעד דרסטי לחיסול הבירוקרטיה המיותרת באופן מיידי ישפיע בטווח הזמן הקצר (נדל"ן)
השטחים המיועדים לבנייה חד קומתית מצטמצמים ככל שחולף הזמןיש לכם קרקע וחולמים על בית פרטי? כדאי שתכירו את חברת יוסיאןכיכר בשיתוף יוסיאן בילדינגס
בימים שבהם הריבית נמוכה ומאפשרת משכנתא בתנאים נוחים, לצד עלייה מתמדת במחירי הנדל"ן, והקורונה שכפתה תנאים של ריחוק חברתי וצורך במרחב, רבים מבקשים להגשים את חלום הבית הפרטי- הבית המעוצב לפי הצרכים האישיים, לפי תקציב (לפחות בשלב התכנון) ובאזור המועדף על הרוכשים (נדל"ן)
פרק ספיישל סיום העונה: שאלות הנדל"ן שלכםפרק ספיישל סיום העונה: שאלות הנדל"ן שלכםכיכר בשיתוף רייסדור10
האם יש כסף קל? איך מזהים הונאה? איפה כדאי לרכוש בית ומדוע • וגם הביקורת על התקשורת החרדית וההסתייגות מצעדים כלכליים ספציפיים • כל מה שמעניין את גולשי כיכר (VOD)
הדמיות שכונת שכטר ברמותכך שינתה הקורונה את דפוסי הקנייה בנדל"ןכיכר בשיתוף שכטר גרופ
ההסתגרות בבתים הביאה רבים לחפש דירה שתתן מענה למרחב המשפחתי האישי, למרחב נוסף עבור עבודה מהבית, וגם לצורך לצאת מהעיר לטובת מרחבים ירוקים ונוף (נדל"ן)
שוכרים או קונים דירה? כך מנסים לעבוד עליכםשוכרים או קונים דירה? כך מנסים לעבוד עליכםחיה כהן5
ולא, אנחנו לא מדברים על הרגע שבו כבר הגעתם לראות את הנכס, אלא על 2 דגלים אדומים שיש להיזהר מהם עוד בשלב התמונות שהמוכר, המתווך או המשכיר מראה לכם (צרכנות)
כשאופנה ועיצוב נפגשים: סיטי דיזיין מתקרבת בצעדי ענקכשאופנה ועיצוב נפגשים: סיטי דיזיין מתקרבת בצעדי ענקכיכר בשיתוף סיטי דיזיין
במרחק 20 דקות נסיעה בלבד מירושלים, מתנשא ברמה מבנה מרהיב וייחודי, שטרם נראה כמותו בישראל. מה שנדמה היה קודם כמו חלום על נייר, הפך תוך זמן קצר למקום שוקק חיים (נדל"ן, מקודם)
יקי רייסנר, מנכ"ל ובעלים של חברת הבנייה רייסדורהעליות במחירי הדירות רק יתחזקו; רואים את זה במחירי הקרקעותדובי מולנוביץ1
רייסנר: "אם המדינה רוצה להוריד את מחירי הנדל"ן היא צריכה להוציא 100 אלף דירות כל שנה לשיווק כדי שאחרי כמה שנים יהיה עודף של דירות והמחירים ירדו" (נדל"ן)
אילוסטרציהמשדרגים איכות חיים בירושלים; מתקדמים!כיכר בשיתוף כנריקה
פיתוח חיצוני וסביבתי מפואר, גינות שעשועים ופינות צל מול נופי הבראשית ההרריים - קומפלקס מגורי יוקרה לשואפים לשקט ואיכות חיים, בלב קהילה שוקקת חיים (נדל"ן, מקודם)
הצעה נדירה להשקעה: המרכז המסחרי בהר שמואלהצעה נדירה להשקעה: המרכז המסחרי בהר שמואלכיכר בשיתוף Estate השקעות1
הזדמנות שלא תחזור להשקעה במרכז המסחרי החדש בהר שמואל: השקעה רווחית וייחודית מסוגה בארץ, עם מיטב הביטחונות. הצעה נדירה - כנסו לשמוע פרטים (נדל"ן, מקודם)
דירות ללא דורש?  ב-'ישוב טוב' תגלו למהדירות ללא דורש? ב-'ישוב טוב' תגלו למהכיכר השבת3
בעיית המחסור בהיצע הנדל"ן ברחבי הארץ מוכרת לכולנו. 'כיכר השבת' שמח להזמינכם להכנס עכשיו ולצפות בתכנית הנדל"ן החדשה בהגשתו של איש הנדל"ן יקי רייסנר (VOD)

עוד כתבות

נדל"ן

מחירי הדירות יעלו או ירדו? משבר הדיור, האם לרכוש דירה או להמתין? פרשניות וחדשות - הכל על נדל"ן בערוץ חדשות הכלכלה של כיכר השבת. כנסו והתעדכנו

כיכר facebook
מיכאל מלכיאלי
מיכאל מלכיאלי
מלכיאלי עושה סדר: הנעת תמ"א 38 • פרק 5
ל' בניסן תשעו11
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מנחם מושקוביץ
האמת שרובנו לא יודעים על "קבוצות רכישה"
ה' בניסן תשעו5
הכי פופולריים