אתר בניה, אילוסטרציהמאבק על שכונה חרדית תוקעת את קרית גת
ל' בחשוון תשפ | 28.11.19
אמיתי גזית, כלכליסט
המועצה הארצית לתכנון ובנייה תאשר תוספת אלפי דונמים לעיר קרית גת, אך מחלוקת בין רשות מקרקעי ישראל למנהל התכנון ולשר הפנים, מונעת את תוכנית הפיתוח (נדל"ן, בארץ)
אילוסטרציהISA GROUP מרחיבה פעילות ברמב"ש - מאות דירות חדשותכיכר בשיתוף ISA GROUP
ISA GROUP מרחיבה פעילות ברמב"ש ד'3 ומשיקה מאות דירות חדשות בפרויקט נוסף 'מצפה החורש', "משוכנעים שאנו כחברה מביאים משהו שחסר בשוק, ולכן הביקושים הגבוהים" (נדל"ן, שיווקי)
בירת העיצוב החדשה שוברת שיא עוד בטרם קמהבירת העיצוב החדשה שוברת שיא עוד בטרם קמהכיכר השבת
החברות הגדולות במשק הבטיחו את מקומן בבירת העיצוב • מה שיהפוך את חייהם של הצרכנים והאדריכלים וכל אנשי המקצוע בתחום העיצוב והשיפוץ • פלא שקורם עור וגידים (נדל"ן)
אתר בניה, אילוסטרציהראש העיר נלחם באישור 1,650 דירות בעירושלומית צור, כלכליסט
את התוכנית יזמו רשות מקרקעי ישראל וחברת סיטי-טק, להקמת 1650 יחידות דיור, ו-200 אלף מ"ר שטחי תעסוקה. פדלון: "הותמ"ל ממשיכה לדרוס ברגל גסה את הרשויות המקומיות" (נדל"ן)
אושרה הקמת מלון ברחוב בן סירא בירושליםאושרה הקמת מלון ברחוב בן סירא בירושליםדותן לוי
במתחם סמוך לממילא, עתיד היזם חיים גבסו, להקים עליה מלון בגובה 7 קומות הכולל 89 חדרים; הפטריארכיה הארמנית מחזיקה בשטח נרחב בסביבה, ורוב הנכסים שבבעלותה מושכרים בדמי מפתח (ארץ)
עם תום ימי החגים החלו ההכנות להגעתם של ראשוני הדייריםעם תום ימי החגים החלו ההכנות להגעתם של ראשוני הדייריםכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס1
לקראת האכלוס בג'רוזלם איסטייטס נבחרה חברת ניהול מהאיכותיות בארץ על מנת ללוות את הדיירים החל מן הרגע הראשון (נדל"ן בארץ, מקודם)
תכנית מחיר למשתכן תוארך בשנה נוספתתכנית מחיר למשתכן תוארך בשנה נוספתשלומית צור, כלכליסט
קק"ל היתה המתנגדת היחידה. עד כה הוקצו קרקעות לבניית יותר מ-90 אלף יח"ד במחיר למשתכן. השר כחלון: "מברך את חברי מועצת מקרקעי ישראל שאישרו את ההחלטה החשובה" (נדל"ן)
90 אלף מטר ומעל 230 חנויות מעולם העיצוב - דיזיין סיטי'דיזיין סיטי ירושלים' משיקה טרקלין מעצבים ראשון מסוגוכיכר בשיתוף דיזיין סיטי
מעצב העל הבינלאומי, גדי הלפרין נבחר לעצב את טרקלין המעצבים הראשון שיוקם בסגנון הלאונג' בשדות התעופה (נדל"ן, מקודם)
האחוזה היקרה ביותר בארה"ב נמכרתהאחוזה היקרה ביותר בארה"ב נמכרתשירות כלכליסט3
המיליארדר סטיבן שונפלד ירכוש את האחוזה בפאלם ביץ', פלורידה - וישלם תמורתה קרוב ל-200 מיליון דולר; מה היא כוללת? (נדל"ן, בעולם)
תמונת אילוסטרציהחברה הבונה לחרדים מבקשת הקפאת הליכיםליטל דוברוביצקי, כלכליסט
במסגרת הבקשה טוענת החברה כי צמחה בשנים האחרונות באופן עקבי, וכי מצב חדלות הפרעון אליו נקלעה נובע ממחנק אשראי קשה: "המערכת הבנקאית כמעט ואינה מאפשרת לחברה ליטול אשראי למימון פעילותה השוטפת" (נדל"ן)
אילוסטרציהבית שמש: עיר העתיד להשקעה - גם בנדל"ן מסחריכיכר בשיתוף בי סנטר
גורמים בענף הנדל"ן: בית שמש היא ראש העין של אזור ירושלים עם הזדמנויות מדהימות בתחום ההשקעה בנדל"ן מסחרי (מסחר, מקודם)
אילוסטרציהרשת דלתות פנדור חתמה על מקום בדיזיין סיטי ירושליםכיכר בשיתוף דיזיין סיטי
מתחם דיזיין סיטי הולך ונבנה בימים אלו באזור מישור אדומים הסמוך לירושלים. מדובר במתחם עיצוב ראשון מסוגו המביא את עולם העיצוב בישראל לרמה אירופאית שטרם נראתה כמותה (נדל"ן, שיווקי)
אילוסטרציההשקעות בארה"ב: הטרנד שמסרב לאבד פופלאריותכיכר בשיתוף בסדנו
חשבו שזה טרנד עובר, חשבו שאמריקה תעצור את המהלך, אך הטרנד הפופולארי של השקעות נדל"ן באמריקה הצפונית, מסרב לרדת מסדר היום • כל הפרטים (נדל"ן, שיווקי)
צומת הרחובות משמר הגבול, רמת הגולן וים סוף ברמות אשכולותיקת שכונות י-ם החדשה בתנופת בניהכיכר בשיתוף י.ד בראזני3
השכונה הראשונה שנבנתה מעבר ל'קו הירוק' סבלה ממצוקה בשנותיה הראשונות "בגלל קרבתה לערבים..."; כיום היא נחשבת ל'איזור יוקרה' • פיסת נוסטלגיה: 'רמת אשכול' (שיווקי)
משכנתא משכנתאות רכישת דירהשיא של 4 שנים בנטילת משכנתאות ביוניבילי פרנקל ורחלי בינדמן, כלכליסט
עפ"י בנק ישראל, ביוני נלקחו משכנתאות בהיקף של 6 מיליארד שקל,עלייה של 3% ממאי. גובה המשכנתא הממוצעת - כ-700 אלף שקל; בדו"ח הוועדה המוניטרית שפורסם היום נאמר כי "עוד מוקדם להעריך אם התחדשה המגמה של התייקרות הדירות" (כלכלה)
אילוסטרציהשמעון איזנברג חושש: "תביעות נזיקין רבות יוגשו בעקבות הפסקת תמ"א 38"אלירן כהן
בתחילת החודש שוק הנדל"ן חווה טלטלה גדולה - תכנית תמ"א 38 תיעצר עד שנת 2020, ותשאיר קבלנים, יזמים ודיירים במצב של חוסר וודאות. שמעון איזנברג מסביר מדוע ערימת תביעות הנזיקין תיגדל באופן משמעותי (שיווקי)
אילוסטרציהאב ובנו מב"ב חשודים בהעלמת מס על דירהדוד הכהן4
מרדכי לב ובנו אריה, העוסקים בנדל"ן, מכרו בניין מגורים בבני ברק, בעל 8 דירות - אך חשודים כי בנו באופן בלתי חוקי דירה נוספת, בקומת העמודים, ודיווחו עליה כקרקע בלבד (אקטואלי)
רמת עמידר על גבול בני-ברקמחפשים דירה?... כך תבחרו, טוב יותר!כיכר בשיתוף אבני דרך
חיפוש דירה היא אחת המשימות המורכבות שעומדות בפני משפחות רבות החיפוש של דירה מבוצע לרוב כשהצורך בוער ומשם הדרך לפשרה אם רגשית, אם בשל אילוצי זמן או כלכלית, די מהירה (שיווקי)
ח"כ בצלאל סמוטריץ'זה הפתרון של בצלאל סמוטריץ' ל'שדה דב'אמיתי גזית, שירות כלכליסט
שר התחבורה החדש מציע להשאיר את מסלול ההמראה שנמצא בטווח של 300 מטר מהים וצמוד לתחנת רידינג, משום שזה שטח שלדבריו ממילא אי אפשר לבנות בו (נדל"ן)
פרוייקט קבוצת KASS Groupהלילה בחצות הגרלת הביניים!כיכר בשיתוף איחוד הצלה
הגרלות בונוס חינם למזדרזים להצטרף ל'דירה ברגע' של איחוד הצלה - דירת 3 חדרים ברמת גבעת זאב (שיווקי)
מחירי הדירות עלו בשנה האחרונה ב-0.5%מחירי הדירות עלו בשנה האחרונה ב-0.5%נמרוד בוסו, שירות כלכליסט
לאחר חצי שנה של ירידות מחירים, חזר מדד מחירי הדירות לעלות בחצי השנה האחרונה. בחודשים פברואר-מרץ התייקרו מחירי הדירות ב-0.1% לעומת חודשי ינואר-פברואר (נדל"ן)
בנייה לציבור החרדי"20 אלף דירות ביבנה ובקריית גת לחרדים"כיכר השבת
שתי שכונות שאמורות לקום ליד יבנה וקריית גת עם אפשרות בניה של כ-20,000 דירות קורצות לנציגי הציבור החרדי, שמעלים זאת במו"מ הקואליציוני, כך מדווח 'ידיעות' (חדשות)
כולל פארק פרטי גדול ומרווחהתעניינות שיא בפרויקט היוקרה 'שכטר ברמות'כיכר בשיתוף שכטר ברמות
התעניינות גבוהה בפרויקט היוקרה "שכטר ברמות" הנבנה בימים אלו ברמות א'. משרד המכירות הוצף במאות שיחות טלפון שהביעו התעניינות (נדל"ן, שיווקי)
ריאה ירוקה פסטורלית בלב פרויקט היסטורי; שדרת האמפורהריאה ירוקה פסטורלית בלב פרויקט היסטורי; שדרת האמפורהכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
בימים אלה נערכים סיורים לקבלני ביצוע לקראת תחילת עבודות הפיתוח בשדרה המרכזית הפנימית – "שדרת האמפורה" (נדל"ן, שיווקי)
לאחר מסירת שלב א' ו- ב' מוקדם מהצפוי, החל שיווק שלב ג'לאחר מסירת שלב א' ו- ב' מוקדם מהצפוי, החל שיווק שלב ג'כיכר בשיתוף מצפה רמות
בשכונת היוקרה המבוקשת "מצפה רמות" הסתיים האכלוס הראשוני, קבוצת ISA GROUP אומרים: מדובר בביטוי נוסף למקצועיות הגבוהה של החברה (נדל"ן שיווקי)
שינוי מגמה: מחירי הדירות עלו ב-0.6%שינוי מגמה: מחירי הדירות עלו ב-0.6%בילי פרנקל, שירות כלכליסט
לאחר ירידות קלות בחצי השנה האחרונה, מדווחת היום הלמ"ס כי בחודשיים הראשונים של 2019 חזרו המחירים לעלות בכל המחוזות לעומת שני החודשים הקודמים (נדל"ן)

נדל"ן

מחירי הדירות יעלו או ירדו? משבר הדיור, האם לרכוש דירה או להמתין? פרשניות וחדשות - הכל על נדל"ן בערוץ חדשות הכלכלה של כיכר השבת. כנסו והתעדכנו

עדכונים
כיכר facebook
מיכאל מלכיאלי
מיכאל מלכיאלי
מלכיאלי עושה סדר: הנעת תמ"א 38 • פרק 5
ל' בניסן תשעו11
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מנחם מושקוביץ
האמת שרובנו לא יודעים על "קבוצות רכישה"
ה' בניסן תשעו5