יקי רייסנר, מנכ"ל ובעלים של חברת הבנייה רייסדורהעליות במחירי הדירות רק יתחזקו; רואים את זה במחירי הקרקעות
י"ב בניסן תשפא | 25.03.21
דובי מולנוביץ
רייסנר: "אם המדינה רוצה להוריד את מחירי הנדל"ן היא צריכה להוציא 100 אלף דירות כל שנה לשיווק כדי שאחרי כמה שנים יהיה עודף של דירות והמחירים ירדו" (נדל"ן)
כרישי נדל"ן? על "תכנן ובנה", שמעתם?כרישי נדל"ן? על "תכנן ובנה", שמעתם?כיכר בשיתוף רייסדור
מחירי הנדל"ן בשמים? צאו מהקופסה. 'ישוב טוב' מזמינה אתכם לצפות עכשיו ולדעת קצת יותר על כדאיות השקעה בקרקעות, פרויקטים להשכרה מטעם המדינה, ועוד... (VOD)
כשאופנה ועיצוב נפגשים: סיטי דיזיין מתקרבת בצעדי ענקכשאופנה ועיצוב נפגשים: סיטי דיזיין מתקרבת בצעדי ענקכיכר בשיתוף סיטי דיזיין
במרחק 20 דקות נסיעה בלבד מירושלים, מתנשא ברמה מבנה מרהיב וייחודי, שטרם נראה כמותו בישראל. מה שנדמה היה קודם כמו חלום על נייר, הפך תוך זמן קצר למקום שוקק חיים (נדל"ן, מקודם)
אילוסטרציהמשדרגים איכות חיים בירושלים; מתקדמים!כיכר בשיתוף כנריקה
פיתוח חיצוני וסביבתי מפואר, גינות שעשועים ופינות צל מול נופי הבראשית ההרריים - קומפלקס מגורי יוקרה לשואפים לשקט ואיכות חיים, בלב קהילה שוקקת חיים (נדל"ן, מקודם)
מחירי הדיור מזנקים; ב-'ישוב טוב' תגלו למהמחירי הדיור מזנקים; ב-'ישוב טוב' תגלו למהכיכר השבת1
בעיית המחסור בנדל"ן בישראל מוכרת לכל אחד מאיתנו. בתכנית הנדל"ן החדשה של 'כיכר' תוכלו לצפות ולשמוע את כל הסודות על עולם נדל"ן מהמבינים הגדולים בתחום (VOD)
הצעה נדירה להשקעה: המרכז המסחרי בהר שמואלהצעה נדירה להשקעה: המרכז המסחרי בהר שמואלכיכר בשיתוף Estate השקעות
הזדמנות שלא תחזור להשקעה במרכז המסחרי החדש בהר שמואל: השקעה רווחית וייחודית מסוגה בארץ, עם מיטב הביטחונות. הצעה נדירה - כנסו לשמוע פרטים (נדל"ן, מקודם)
דירות ללא דורש?  ב-'ישוב טוב' תגלו למהדירות ללא דורש? ב-'ישוב טוב' תגלו למהכיכר השבת3
בעיית המחסור בהיצע הנדל"ן ברחבי הארץ מוכרת לכולנו. 'כיכר השבת' שמח להזמינכם להכנס עכשיו ולצפות בתכנית הנדל"ן החדשה בהגשתו של איש הנדל"ן יקי רייסנר (VOD)
'ישוב טוב' תכנית הנדל"ן בהשקה ראשונה'ישוב טוב' תכנית הנדל"ן בהשקה ראשונהכיכר בשיתוף רייסדור5
כולנו מכירים ומודעים לבעיית המחסור בהיצע הנדל"ן ברחבי הארץ. 'כיכר' שמח להזמינכם להכנס עכשיו ולצפות בתכנית הנדל"ן החדשה בהגשתו של איש הנדל"ן יקי רייסנר (VOD)
ג'רוזלם אסטייטס משיקה חוויית אירוח חדשה בירושליםג'רוזלם אסטייטס משיקה חוויית אירוח חדשה בירושליםכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
יותר יוקרתי מחדר במלון, יותר מפנק מדירה: סוויטות אירוח מרווחות ומפוארות בסטנדרטים הגבוהים של ג'רוזלם אסטייטס • חוויה שלא הייתה כמותה בירושלים (נדל"ן, מקודם)
באר יעקב נחשבת כיום לעיר המבוקשת ביותר באזור המרכזהפרויקט המפתיע בבאר יעקב עובר לשלב ב'כיכר בשיתוף אחוזת ארץ
תוך 3 חודשים הסתיים שיווק שלב א' פרוייקט המגורים 'אחוזת ארץ' בבאר יעקב • הממתינים הרבים לבנייני הבוטיק המפוארים קבלו את ההודעה כי נפתח שלב ב (נדל"ן, מקודם)
קורונה? שנת שיא במכירת דירות חדשותקורונה? שנת שיא במכירת דירות חדשותציקי ברנדוין1
על פי דו"ח של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בשנת 2020 נמכרו בישראל 38,320 דירות חדשות. על פי הדו"ח, מדובר בשיא של עשור • וגם: זו העיר המובילה במכירות (כלכלה, ארץ)
לחברה עוד מגוון מיזמי בנייה בהם הבנייה עתידה להתחיל כבר בקרוב.מעל 1,000 דירות של 'רייסדור' בבניה פעילהכיכר בשיתוף רייסדור יזמות
חברת הבנייה רייסדור, בבעלותו של יזם הנדל"ן יקי רייסנר, נמצאת בימים אלו בתנופת בנייה אדירה ברחבי הארץ: בירושלים, בית שמש, קרית גת וראש העין.בונים עתיד (מקודם)
"אנחנו רואים היום את אותם אנשים שישבו ארבע שנים על הגדר - מתפכחים, ומבינים שהשוק במגמה ברורה למעלה"מה יקרה למחירי הדירות בירושלים?כיכר בשיתוף קבוצת שכטר
שוק הנדל"ן נמצא בפריחה. למרות הקורונה השוק מגלה חוזק מפתיע • באזור ירושלים נרשם גידול של 24% בעסקאות כשגם המשקיעים חוזרים לתמונה • מה הסיבות לזינוק המפתיע ומה יקרה למחירי הדיור ב-2021? • מתווכים ויזמים מנתחים את המגמות (מקודם)
ב'ג'רוזלם אסטייטס' מסכמים שנה של מכירות בהיקף פנומנליב'ג'רוזלם אסטייטס' מסכמים שנה של מכירות בהיקף פנומנליכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
השנה החולפת טמנה בחובה אתגרים מורכבים, הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית. רבים מבני קהילות חו"ל נאלצו לבחור בין ביצוע רכישה מרחוק, לבין ויתור על החלום עד לשוך הסערה (נדל"ן, מקודם)
רונן מרדכי גריןרונן מרדכי גרין ממליץ להשקיע בנדל"ן מסחרי בחו"לכיכר בשיתוף גרין1
יזם הנדל"ן המסחרי, רונן מרדכי גרין, ממליץ לכם לבחון הזדמנויות השקעה בחו"ל ולא להיבהל מהנזק שגרמה הקורונה (נדל"ן, מקודם)
הפארק הבא של בית שמש נבנה בימים אלו ברמב"ש ד' המתפתחתהפארק הבא של בית שמש נבנה בימים אלו ברמב"ש ד' המתפתחתכיכר בשיתוף ISA
עבודות בנייה ותכנון נרחבות נראות בשבועות האחרונים בין הפרויקטים 'חזון את גלילי' ברמב"ש ד'1 ל'מצפה האלה' של חברת ISA ברמב"ש ד'3, זאת כחלק מהקמת פארק רחב ידיים הכולל מדשאות, מתחמי פעילות לילדים וטיילת לאופניים ולהולכי רגל (מקומי, מקודם)
קומה 46 במגדל מידטאון בת"אמוצאי קורונה, מזדרזים ומנצלים הזדמנות להשקעה בלב ת"אכיכר בשיתוף מטאור
חברת WORKER משווקת משרדים אחרונים בפרויקט בוטיק במגדל מידטאון בתל אביב בקומה 46 זו בדיוק התקופה לנצל הזדמנויות שאולי היו חלום עד היום.כנסו לכל הפרטים (מקודם)
שמעון שר בבית המשפטכתב אישום נגד שמעון שר בגין שוחדדוד הכהן14
שר, שכיהן כסגן ראש עיריית נתניה מטעם יהדות התורה, נאשם בשורה של מעשי שוחד ומרמה, כאשר לפי הפרקליטות את כספי השוחד הוא העביר למוסדות של החסידות (אקטואלי)
באר יעקב, אחת מיישובי המרכז הצומחות והמתפתות בישראל ומוכרת כעתודת נדל"ן מבוקשת במיוחדפרוייקט מגורים חדש ומפתיע למגזר החרדי במרכז הארץ, בבאר יעקבכיכר בשיתוף אחוזת ארץ
קריית המגורים החדשה בבאר יעקב מביאה בשורה של ממש למגזר החרדי עם השקת פרויקט יוקרתי ומושקע • כל הפרטים שרציתם לדעת בכתבה שלפניכם (נדל"ן, מקודם)
רכסיםמשרד השיכון במכרז לבניית 592 יחידות דיור ברכסיםכיכר השבת3
רשות מקרקעי ישראל פרסמה את פרטי המכרז לבנייתם של 592 יחידות דיור חדשות, ביישוב הצפוני רכסים. חלק מהדירות ישווקו במסגרת מחיר למשתכן וחלקם במסלול רגיל (אקטואלי)
בנין משרדים חדש המוקם בימים אלו במרכז העסקים החדש של ירושליםתפנית דרמטית בשוק המשרדיםכיכר בשיתוף פלטינום
שוק המשרדים 2019 היה שוק שוקק חיים, בו נעשו עסקאות בהיקפים עצומים, הן ברחבי העולם והן בארץ. עד שבאה הקורונה וטרפה את הקלפים - ומה כעת? (נדל"ן, מקודם)
שכונה חרדית בתוך עיר הטרוגנית מוסיפה מאד למרקם החיים בעיר ומועילה למכלול התושביםהפתרון למצוקת הדיור: שכונות חרדיות בערים ותיקותכיכר בשיתוף אחוזת ארץ
בעוד הממשלה עסוקה בבניית תכניות על הנייר, ישנם בשטח יזמים שכבר בונים קהילה איכותית חדשה, במרכז הארץ. איפה? מתי? ואיך מצטרפים? בכתבה שלפניכם (מצוקת הדיור, מקודם)
"להגיע להשקעה מכובדת ובעיקר מבוססת ולא מסוכנת"השקעה בטוחה בראש שקט • נדלן בירושליםכיכר בשיתוף פלטינום3
מגדל משרדים בבניה שכבר יוצקים בו את הקומה החמישית של החניון • עיסקה בליווי בנקאי • על כל שקל יש ערבות חוק מכר • התחייבות עם תאריך למסירת מפתח (נדל"ן, מקודם)
אילוטרציהלמרות הסגר: בספטמבר נמכרו 9,600 דירותרפאל כהן2
הסגר השני שהוטל מערב ראש השנה עד לאחר שמחת תורה, נתן את אותותיו על הכלכלה הישראלית אך במדד רכישת הדירות, לא חל שינוי ובספטמבר נמכרו 9,600 דירות (נדל"ן)
התעניינות מוגברת בקרב קהל משפרי הדיורחוזרים הביתה לשכטר ברמות א' שבירושליםכיכר בשיתוף קבוצת שכטר
גם בימי קורונה ביקוש רב לפרויקט שמציע חווית מגורים איכותית המשמשת כשכונה בתוך שכונה ברמות א' שבירושלים • היום יותר מתמיד - תנאי רכישה אטרקטיביים (נדל"ן, מקודם)
החל האכלוס בפרויקט היוקרה ג'רוזלם אסטייטסהחל האכלוס בפרויקט היוקרה ג'רוזלם אסטייטסכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס2
רוכשים מרחבי העולם קבלו בשמחה את הבשורה על קבלת טופס 4 ותחילת האכלוס של דירות היוקרה בפרויקט המגורים ההיסטורי ג'רוזלם אסטייטס במתחם שנלר (נדל"ן, מקודם)

נדל"ן

מחירי הדירות יעלו או ירדו? משבר הדיור, האם לרכוש דירה או להמתין? פרשניות וחדשות - הכל על נדל"ן בערוץ חדשות הכלכלה של כיכר השבת. כנסו והתעדכנו

כיכר facebook
מיכאל מלכיאלי
מיכאל מלכיאלי
מלכיאלי עושה סדר: הנעת תמ"א 38 • פרק 5
ל' בניסן תשעו11
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מנחם מושקוביץ
האמת שרובנו לא יודעים על "קבוצות רכישה"
ה' בניסן תשעו5