ליצמןאחרי שנים של השקעה בתכנון: ליצמן גונז את התוכנית להקים עיר חרדית בנגב
ח' בתמוז תשפ | 30.06.20
אמיתי גזית, כלכליסט
הממשלה מעולם לא נתנה אישור לתכנון כסיף, וממילא הציבור החרדי לא ראה בה פתרון דיור מתאים. אבל זה לא מנע ממשרד השיכון להשקיע עשרות מיליונים בקידומה (כלכלה)
דיויד פרידמןהשגריר עובר לי-ם: בכמה מוצע ביתו בהרצליה?שלומית צור, כלכליסט1
מדובר במגרש בן 5 דונם ברחוב גלי תכלת היוקרתי, ממנו נשקף נוף פנורמי לים. בשל מעבר מרבית פעילות השגרירות האמריקאית לבירה, העתיק השגריר את מגוריו לירושלים, והוחלט על מכירת הנכס (כלכלה)
'אפי קפיטל' מציגים: חווית מגורים ייחודית ברמת בית שמש'אפי קפיטל' מציגים: חווית מגורים ייחודית ברמת בית שמשכיכר בשיתוף אפי קפיטל1
הזדמנות שלא תחזור ברמה ד' החדשה בבית שמש ● סטנדרט איכותי ומחמיר, מפרט עשיר ונוחות מירבית ● למעלה ממאה יחידות דיור נמכרו, שלב ב' יוצא לדרך (נדל"ן, מקודם)
שטח בנייה בצפת. אילוסטרציהבשל העלאת המס - המדינה הפסידה 700 מיליון שקלאמיתי גזית, כלכליסט1
לפי נתוני רשות המסים, בשנת 2015 גבתה המדינה 2.9 מיליארד שקל ממשקיעי נדל"ן, ובשנת 2017 הגיעה הגבייה לשפל של 2.2 מיליארד. הוראות השעה שיזם שר האוצר לשעבר משה כחלון ביולי 2015, לפיהן מס הרכישה למשקיעי נדל"ן עלה מ-5% ל-8%, תפוג בסוף השנה - ובממשלה מתלבטים האם להאריך אותה
יעקב ליצמןהשר ליצמן מציע: ביטול המס על משקיעיםאמיתי גזית6
שר הבינוי, יעקב ליצמן, מציע לבטל את מס הרכישה הגבוה המוטל על משקיעים בנדל"ן בפריפריה, כדי לעודד בנייה ומכירת מלאים, ולהשאיר את שיעור המס הגבוה במרכז (נדל"ן)
הדמיית התכניתירושלים: 100 דירות חדשות לחרדים ברמותכיכר השבת2
וועדת תכנון ובניה אישרה תוכנית ענק שתכלול דירות מגורים, שטחי מסחר, מבני ציבור ושטחי תעסוקה בשכונת רמות בירושלים • ראש העיר, משה ליאון: "נדבך חשוב בחיזוקה ופיתוחה של ירושלים" (נדל"ן)
הפרויקט המתוכנן560 דירות חדשות לציבור החרדי בירושליםכיכר השבת7
הוועדה המקומית בעיריית ירושלים אישרה להפקדה תוכנית גדולה לפינוי בינוי ובניית 560 יחידות דיור לציבור החרדי בשכונת נוה יעקב. ראוכברגר: "מדובר בפרוייקט חשוב" (נדל"ן)
פרוייקט אחוזת רכסים – מחסן ומזגן בכל דירה!פרוייקט אחוזת רכסים – מחסן ומזגן בכל דירה!כיכר בשיתוף ציפחה אינטרנשיונל2
במיקום השקט והפסטורלי ברכסים, הולך ונבנה הפרוייקט המבוקש אחוזת רכסים – הדירות בשלב א' נחטפו, התקבלו היתרי הבניה לשלב ב' והבניה בעיצומה (נדל"ן, מקודם)
פריים לוקיישן • התקדמות מואצת: צפי תשואה  10%פריים לוקיישן • התקדמות מואצת: צפי תשואה 10%כיכר בשיתוף פלטינום1
פרוייקט הדגל של גבעת שאול מתקדם בקצב מואץ • הסתיים שלב א' של המכירות – החלה מכירת המשרדים באגף החדש • מהרו ושריינו לכם משרד אטרקטיבי לנוף הירושלמי (נדל"ן)
עו"ד אריה ליבוביץ בראיון ממשרדוקרקעות אלעד – 'הסיפור האמיתי' • ראיון עם עו"ד אריה ליבוביץעו"ד אריה ליבוביץ
צפיפות האוכלוסין בציבור החרדי הפכה בתקופת הקורונה לפצצה מתקתקת של ממש. העיר בני ברק סומנה כאיזור אדום ורבים החלו לפזול על תחלופות עתידיות לדיור (נדל"ן, מקודם)
מרדכי כהן עם השר אריה דרעימרדכי כהן מונה ליו"ר המועצה לתכנון ובנייהאמיתי גזית
כהן ישמש גם כיו"ר הוועדה לתשתיות לאומיות. שר הפנים הנכנס אריה דרעי טרם מינה יו"ר למטה התכנון שהוא מקים, ולפי ההסכמים הקואליציוניים, יו"ר מטה התכנון אמור לשמש גם כיו"ר הוות"ל והמועצה הארצית (כלכלה)
משה ליאון בהנחת אבן פינה: "מבני תעסוקה חדשים- מנוע צמיחה לעיר"משה ליאון בהנחת אבן פינה: "מבני תעסוקה חדשים- מנוע צמיחה לעיר"כיכר בשיתוף מגדלי רם
היזם יהודה רחמים: "גבעת שאול הופכת למרכז העסקים הגדול והמבוקש בבירה עם פתרונות תחבורה מתקדמים שאין באזורי תעסוקה אחרים בעיר" • בכירים בעולם הבניה והפיננסים השתתפו בהנחת אבן הפינה (נדל"ן, מקודם)
בשורה חדשה לעולם ההשקעה בנדל"ןהפתרון לזוגות צעירים ומשקיעים חכמים!כיכר בשיתוף פלטינום
הרב שמואל טירר בעשר נקודות שחשוב לכל אחד לדעת על ההשקעה הטובה ביותר שניתן למצוא היום בענף הנדל"ן העולמי ועוד כאן בירושלים (נדל"ן, מקודם)
פנטהאוז במנהטןאחותו של שר האוצר האמריקאי תובעת זוג ישראלישירות כלכליסט
אחותו של שר האוצר האמריקאי סטיבן מנושין טוענת כי ד"ר מייקל שאול וד"ר נירית וייס התעניינו ברכישת הפנטהאוז שלה בניו יורק, אך ניסו "לנצל את משבר הקורונה כדי להוריד את המחיר שנקבע בחוזה"; לטענתה, כי השניים ביצעו כמה מהלכים בזדון כדי לגרום לוועד הבניין לפוצץ את העסקה (כלכלה)
אילוסטרציהיוצאים מהקורונה - קורס השקעות נדל"ן במתנהכיכר בשיתוף קרתא
פעם בעשור ישנן הזדמנויות של ממש, כדי שלא תפספסו אותן החלטנו להעניק ל- 500 הנרשמים הראשונים קורס השקעות נדל"ן מקצועי ללא עלות (נדל"ן, מקודם)
אילוסטרציהאפקט הקורונה: נדל"ן בירושלים במחירי מציאהכיכר בשיתוף קרתא השקעות2
לצד ההשפעות הקשות על המשק שנגרם בעקבות משבר הקורונה, ההזדמנויות להשקעות אטרקטיביות צצות על פני השטח, ורק מחכות שיקטפו אותן (נדל"ן, מקודם)
אילוסטרציהבשורה למשפחות משפרות הדיור, בצל הקורונהכיכר השבת
המצב הכלכלי הקשה - בעקבות הקורונה, מקשה על משפחות למכור את דירותיהן הראשונות, וכתוצאה מכך הם מפסידים את הזכאות בהנחה. היום, ניתנה הנחייה להאריך את המועד (ארץ)
אילוסטרציההפתרון לזוגות צעירים ומשקיעים חכמים!כיכר בשיתוף פלטינום2
הרב שמואל טירר שחולל מהפכה בדרך בה רוכשים רכב חדש, מספר ב-10 נקודות על ההשקעה הטובה ביותר שניתן למצוא היום בענף הנדל"ן(נדל"ן, מקודם)
אילוסטרציהחינם: קורס אינטרנטי לתחום הלוהט של השקעות נדל"ןכיכר בשיתוף 'קרתא'
תקועים בבידוד או סתם בבית? קורס הנדל"ן המקצועי נפתח ל-1,000 נרשמים שיזכו לנצל את הזמן ללמידה של התחום החם ביותר • צאו עם משהו ביד (כלכלה, מקודם)
כך הקפיצו את מחירי דירות "מחיר למשתכן"כך הקפיצו את מחירי דירות "מחיר למשתכן"כיכר השבת1
מבקר המדינה קובע כי אף שמרבית הזכאים בפרויקט הם זוגות צעירים, כמעט 50% מהדירות הן דירות של חמישה חדרים ויותר, ולחלקן הוצמדו גינות שהעלו את מחירי הדירות (נדל"ן)
אילוסטרציהלומדים מהעשירים לעשות כסף גם במשבר!כיכר בשיתוף גבעת אדומים
כשהכלכלה העולמית מתעתעת וחוסר הוודאות משתק את המערכות הפיננסיות העולמיות, זה הזמן להפוך את הלימון ללימונדה • ההזדמנויות שהביאה הקורונה (כלכלה במשבר)
מצוקת הדיור: אושרה תכנית המתאר של רכסיםמצוקת הדיור: אושרה תכנית המתאר של רכסיםכיכר השבת
הוועדה המחוזית אישרה את תוכנית המתאר המפורטת לרכסים • ראש המועצה דן כהן: "בשורה חשובה מאוד לרכסים הוותיקה ותשפיע מאוד גם על התוכניות העתידיות של הישוב" (נדל"ן)
בנייה בבית שמש. אילוסטרציהחריגות הבנייה בעיר בית שמש יקבלו הכשרענת דניאלי6
הוועדה המחוזית אישרה להפקדה תוכנית שמסדירה עבירות בנייה שנמשכו 20 שנה ברמת בית שמש ב'. האישור עשוי להוות בסיס לתוכניות דומות ברחבי מחוז ירושלים (נדל"ן בארץ)
אילוסטרציה | הדמיהלראשונה בישראל: לונה פארק ענק מקורה שומר שבתכיכר בשיתוף דיזיין סיטי18
לראשונה בישראל במישור אדומים: לונה פארק מקורה שומר שבת הגדול ביותר בישראל בהשקעה של כ- 150 מיליון ₪(נדל"ן, מקודם)
אילוסטרציהכיצד תשפיע החלטת רשות ההתחדשות העירונית על מיזמי פינוי בינויעו"ד דב מצנר | MGR1
בהחלטה נעשה שינוי משמעותי בתוספת שטח הדירה שיקבלו הדיירים במיזמי פינוי בינוי, אך נראה כי ההחלטה עושה חסד עם מערכת היחסים המאתגרת שבין היזם-לדיירים (נדל"ן)
אילוסטרציהכמה קומות תטפסו עד הפנטהאוז שלכם?כיכר בשיתוף מצפה רמות
מי שחושב שהנדל"ן שרוי בקיפאון, מוזמן לדפדף בעיתונות החרדית ולראות כי בריכוזים החרדיים, בכל רחבי הארץ מוצעים פרוייקטים רבים. אך יש משהו שונה בירושלים - מהו? (מקודם)

נדל"ן

מחירי הדירות יעלו או ירדו? משבר הדיור, האם לרכוש דירה או להמתין? פרשניות וחדשות - הכל על נדל"ן בערוץ חדשות הכלכלה של כיכר השבת. כנסו והתעדכנו

כיכר facebook
מיכאל מלכיאלי
מיכאל מלכיאלי
מלכיאלי עושה סדר: הנעת תמ"א 38 • פרק 5
ל' בניסן תשעו11
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מנחם מושקוביץ
האמת שרובנו לא יודעים על "קבוצות רכישה"
ה' בניסן תשעו5