ערב הסעודיתעיר המיליארדים החדשה של ערב הסעודיתכיכר השבת3
בעלות של 500 מיליארד דולרים, מתכננות ערב הסעודית מצרים וירדן להקים עיר ענקית שתהווה מרכז עולמי לסחר והשקעות, וכנראה שזה יהיה קרוב מאוד אלינו (כלכלה, בעולם)
ח"כ מלכיאלי: "כולם רוצים לגור בירושלים – טלז סטון זה הפתרון"ח"כ מלכיאלי: "כולם רוצים לגור בירושלים – טלז סטון זה הפתרון"kikar.co.il בשיתוף מיזם טלז סטון
חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי ערך סיור מיוחד בתוואי הרחבת היישוב טלז סטון, במקום בו החלו מכירת הקרקעות בחודש האחרון - קרקעות חקלאיות שסביב היישוב אשר לגבם טרם ניתן אישור תב"ע עירוני: "פתרון זמין ומבטיח לדיור החרדי" (נדל"ן, שיווקי)
ח"כ מוזס בסיור בטלז-סטון.מוזס: "מחיר למשתכן לא יכול להיות פתרון חרדי"אסף מגידו
לדברי יו"ר סיעת יהדות התורה, בסיור מיוחד שערך בשטח הפרויקט החדש שאמור להכפיל את טלז סטון: "ראשי ערים חילוניות לא רוצים אותנו. הפתרון למצוקת הדיור יכול לבוא רק מהרחבת הערים החרדיות". צפו (נדל"ן)
השקעה על פי תשקיף. בסדנו. אילוסטרציהניו הייבן ארה"ב: השקעה על פי תשקיףkikar.co.il בשיתוף בסדנו
שותפות 'סקסס ניו הייבן לבל' מקבוצת 'בסדנו' מציעה לציבור השקעה על פי תשקיף בנדל"ן, בעיר ניו-הייבן שבמדינת קונטיקט שבארה"ב. מחיר יחידת השקעה הינו 12,500$ בלבד. מספר היחידות מוגבל (נדל"ן, שיווקי)
החליף זהות ושיווק פרויקטים של אחריםהחליף זהות ושיווק פרויקטים של אחריםדניאל הרץ
המשטרה עצרה חשוד, שהחליף את זהותו במטרה למכור ולשווק פרויקטים נדל"ניים זאת למרות שהפרויקטים כלל אינם ברשותו. על פי החשד מדובר במאות אלפים שקלים (משטרה)
אלי קליין וראש העיר ירושלים ניר ברקתהיזם החרדי יבנה גורדי שחקים בכניסה לי-םישראל כהן9
'אקה נדל"ן' של היזם החרדי אלי קליין, 'אשטרום' ומשפחת בלילוס, סגרו עסקת ענק שצפויה לשנות את פני הכניסה לי-ם, במסגרתה יקימו צמד גורדי שחקים בכניסה לבירה (נדל"ן, ארץ)
חרדי על רקע הבורסה, אילוסטרציהחסידי סאטמר הנפיקו חברת נדל"ן בישראלכיכר השבת3
חברת נדל"ן בבעלות חסיד סאטמר מניו יורק הנפיק חברה בבעלותו בבורסה בישראל. מדובר בחברה שלישת של חסידי סאטמר המונפקת בבורסה בתל אביב (חדשות, כלכלה)
ג'רוזלם אסטייטס.פרוייקט ג'רוזלם אסטייטס: חווית רכישה ייחודיתkikar.co.il בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
ג'רוזלם אסטייטס מציבים שירות VIP חדש עם מתאמת שירות לקוחות מקצועית, המלווה את הלקוחות בכל הדרישות והצרכים שלהם. הצוות המקצועי שמאכלס את המשרד מייצג את בעלי החברה ככל האפשר ומספק ללקוחות עדכונים שוטפים (נדל"ן, שיווקי)
עקיבא זוריבין עם הרב לאומשרדי "החברה להתחדשות ירושלים" נחנכו בטקס מיוחדכיכר השבת
משרדיה של "החברה להתחדשות ירושלים", נחנכו במעמד הרה"ר הרב דוד לאו • עקיבא זוריבין: "שאיפתנו להתחדשות משולבת של ירושלים הרוחנית וההיסטורית" • תיעוד (נדל"ן)
שטיינמץ בבית המשפטהחשדות נגד שטיינמץ: עסקת נדל"ן מזויפתכיכר השבת
במשטרה חושפים את החשדות כלפי המיליארדר בני שטיינמץ שנעצר לפני כשבוע, לפיהן רכש שטיינמץ קרקע ב-9 מיליון יורו במקום ב-3 מחירה האמיתי והיתרה שימשה עבור שוחד (בארץ)
בנייניים יוקרתיים במחיר מציאה. אילוסטרציהפרויקט מבואות חנניה – דיור פרימיום בהישג ידךkikar.co.il בשיתוף הון מטרה
בפרויקט ישנן דירות 4 חדרים דירות גן, ולצדם פנטהאוזים ענקיים המשתרעים על כ- 230 מ"ר. לכל דירה מוצמד מחסן בקומת המגורים וכן מרפסת שמש גדולה שהינה גם מרפסת סוכה. מרבית הדירות בפרויקט כבר נמכרו והפרויקט כולל אוכלוסיה צעירה ומגוונת לצד משקיעים הצופים עליית מחירים משמעותית באזור (נדל"ן, שיווקי)
דירות חדשות בבניין יוקרתי. הון מטרה.דירה חדשה בבניין יוקרתי במחיר שאסור לפרסםkikar.co.il בשיתוף הון מטרה
רבי עקיבא בבני ברק. אילוסטרציהנדל"ן: "בני ברק צמאה לבניה ופיתוח"kikar.co.il בשיתוף יישוב הארץ
פרוייקטים נרחבים בבני ברק של משרד תיווך ישוב הארץ: "המגמה כיום היא רכישה של דירות חדשות, גם בגלל עליית ערך מהירה יותר. בני ברק צמאה לבניה ונראה עוד ועוד עסקאות פינוי-בינוי", אומרת לאה פליגמן בעלת משרד תיווך יישוב הארץ, בראיון מיוחד (נדל"ן, שיווקי)
אילוסטרציהבמאי: צניחה של 32% במכירת דירות חדשותכיכר השבת
על פי נתוני הלמ"ס, חודש מאי הוא החודש העשירי ברציפות בו חלה ירידה משמעותית ברכישת דירות חדשות עם קניית 1,829 דירות לעומת מאי אשתקד בו נמכרו 2,685 דירות (נדל"ן)
ועידת שוק ההון והנדל"ן 2017.ההרשמה בעיצומה: ועידת שוק ההון והנדל"ן 2017kikar.co.il בשיתוף המכללה השכלה פיננסית
המכללה להשכלה פיננסית פותחת את הקיץ עם ועידת שוק ההון והנדל"ן עם כל מה שצריך לדעת על שוק ההון, מחירי הנדל"ן, ואיפה הכי כדאי להשקיע את הכספים שלנו עם התשואה הגבוהה ביותר עבור ילדינו ועבור העתיד. הכניסה חופשית וההרשמה בעיצומה (כלכלה, שיווקי)
השקעה לטווח ארוך. אילוסטרציההשקעה לטווח ארוך - המדריך לנדל"ניסטkikar.co.il בשיתוף um digital
בחירה נכונה של נכס להשקעה היא מטבע הדברים משימה מורכבת ויש אנשים שעשו ממנה קריירה. עם זאת, מעקב מקרוב אחר מצב השוק הנוכחי מאפשר לכל אחד לזהות פוטנציאל תשואה גבוה לנכסים מסוימים (כלכלה, שיווקי)
ח"כ מיכאל מלכיאליאושר: הערכת היטל השבחה - ללא התניהישי כהן3
מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת החוק של ח"כ מיכאל מלכיאלי (ש"ס) שתאפשר למחזיק בנכס לקבל הערכה של היטל ההשבחה ללא הצגת חוזה מכירה (חדשות)
למנף הצלחה בעולם הנדל"ן. אילוסטרציהלמנף השקעות בנדל"ן בצורה חכמה וללא סיכוניםkikar.co.il בשיתוף מנוף
לא חסרים סיפורים על השקעות לא נכונות או כאלו שהתפתו לפרסומת כזו או אחרת לרווח מהיר ונפלו, ועל הדרך איבדו את מיטב החסכונות שלהם. אם ידוע שעולם הנדל"ן הוא בעל פוטנציאל גדול, אז איך שומרים על עצמנו וממזערים סיכונים? (נדל"ן, שיווקי)
כנס היסוד לקרית מהרי"ץ. באדיבות המצלםהקריה החדשה בעמנואל - פרוייקט הדירות יצא לדרךkikar.co.il בשיתוף קרית מהרי"ץ
הצלחה אדירה במעמד כנס היסוד להקמת קרית מהרי"ץ - הקריה התורנית לבני ק"ק תימן בעיר עמנואל, שנערך במסגרת הילולת מהרי"ץ גאון רבני תימן ותפארתם. קרוב למחצית מן הדירות בפרוייקט כבר נמכרו (חרדים, שיווקי)
ענבל אור בבית המשפטלאחר שנעלמה: ענבל אור התייצבה בביהמ"שכיכר השבת
יזמית הנדל"ן ענבל אור שהוצא נגדה צו מעצר, התייצבה הבוקר בבית המשפט. אור הגישה מכתב מרופא המאשר לה לנוח בביתה וטוענת לרדיפה נגדה מצד בית המשפט (חדשות)
בנייה חדשה בירושלים, מחירי הדיור עולים. צילום: יחצמחירי הדירות בירושלים צפויים לעלות?kikar.co.il בשיתוף שנלר1
מה ההיגיון הכלכלי מאחורי העליות הרצופות? איך משפיעה על כך הרכבת? ומהן הדירות המבוקשות ביותר בעיר שחוברה לה יחדיו? כל השאלות והתשובות עם שמאי המקרקעין ירון ספקטור (נדל"ן, שיווקי)
קרקע להשקעה לציבור הדתי בחולון.קרקע להשקעה במקום הטוב ביותר במרכז הארץkikar.co.il בשיתוף פרופרטי
בשקט ובשלווה, מאחורי הקלעים וללא פרסום רב פורחים חיי התורה בעיר חולון. פרוייקט השומרים בעיר מציע רכישת קרקע להשקעה במחיר מוזל עבור הציבור הדתי ושומרי התורה (נדל"ן, שיווקי)
גל חוזים בעקבות עדכון המחירים. נווה הדרנווה הדר בחיפה: גל חוזים בעקבות עדכון המחיריםkikar.co.il בשיתוף נווה הדר1
חברת "גרינברג שניאור" שבונה את פרוייקט נווה הדר, קראה למתעניינים להאיץ את תהליך רכישת הדירה, עקב עליית מחירים משמעותית שתתרחש עוד 4 ימים: "מעודדים את הרוכשים ליהנות מהמחירים המוזלים שהוצעו מראשית שיווק הפרויקט" (נדל"ן, שיווקי)
המיזם היוקרתי - ג'רוזלם אסטייטס.ירושלים במלוא הדרה – עכשיו זה מתועדkikar.co.il בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
לראשונה, סרט פרויקט בשיתוף אנשי מקצוע ברמה בינלאומית, למיזם היוקרה ג'רוזלם אסטייטס בשנלר: לשמור על קשר הדוק בין ההיסטוריה המפוארת של המיקום המיוחד במרכז ירושלים, ובין התכניות הפנומנליות המתוכננות לקום בתחומו (נדל"ן, שיווקי)
בנייה בניו יורקהחרדי שבונה להיפסטרים בניו יורק גייס חצי מיליארדאורן פרוינד, כלכליסט
חברת אולייר של יואל גולדמו סיימה את השלב המוסדי בהנפקת האג"ח - זכתה לביקושי ענק של 1.4 מיליארד שקל. הריבית נקבעה על 3.95% - הנמוכה ביותר שהשיגה חברת נדל"ן אמריקאית בישראל
בניין עיריית צפתחשד לשוחד: בכירים בעיריית צפת עוכבוקובי רוזן8
המשטרה חשפה חשד לשוחד ומרמה בפרוייקטים בתחום הנדל"ן ונושאים אחרים הקשורים במיזמים במעורבות עיריית צפת. ארבעה חשודים, בהם בכירים, עוכבו לחקירה (חדשות)

נדל"ן

מחירי הדירות יעלו או ירדו? משבר הדיור, האם לרכוש דירה או להמתין? פרשניות וחדשות - הכל על נדל"ן בערוץ חדשות הכלכלה של כיכר השבת. כנסו והתעדכנו

כיכר facebook
מיכאל מלכיאלי
מיכאל מלכיאלי
מלכיאלי עושה סדר: הנעת תמ"א 38 • פרק 5
ל' בניסן תשעו11
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מנחם מושקוביץ
האמת שרובנו לא יודעים על "קבוצות רכישה"
ה' בניסן תשעו5