עבודות ומפגינים במתחםהבניה במתחם גולובנציץ יוצאת לדרךישראל כהן5
לאחר שנים ארוכות של עינוי ועיכוב, בעלי הקרקע בפרויקט 'גבעת ירושלים' בבית שמש, האחים גולובנציץ, הודיעו לרוכשי הדירות כי הם הבניה תצא סוף-סוף אל הפועל (נדל"ן, בארץ)
פרוייקט נווה הדר בחיפה. דוגמא למגורים זולים בקהילה מתפתחת.צפוף ויקר: עוזבים את בני ברק, בית שמש וירושליםkikar.co.il בשיתוף נווה הדר
יוקר המחייה והיעדר ההיצע, מאלצים זוגות צעירים לחפש אחר פתרונות יצירתיים וזולים. גם אם במחיר עזיבת הקן המשפחתי. איך מאזנים בין צרכי הציבור וגידול הילדים לבין דיור שפוי, ואיפה להתחיל לחפש? (נדל"ן, שיווקי)
הבית (?) היקר ביותר בארה"ביש לאן לשאוף: כך נראה הבית היקר ביותר בארה"בכיכר השבת17
קצת הגזמנו שקראנו לזה "בית", כי מדובר במבנה עצום בעל 4 מפלסים שכולל 2 סוויטות להורים (למה?), 10 חדרי ילדים ענקיים, ו -יושבים? - 21 חדרי אמבטיה. לראות ולא להאמין
יד ושםנכס של 'יד ושם' נמכר למקורב במחיר זולישראל שפירא
אולם בתל אביב שירש 'יד ושם' מניצול שואה נמכר לעו"ד המקורב ל'יד ושם' במחיר זול יחסית ומוצע כעת למכירה במיליוני שקלים יותר מהמחיר שנרכש (חדשות, בארץ)
החברה הקבלנית המבצעת החלה בעבודות הבנייה בפרוייקטפרוייקט הנדל"ן היוקרתי עבור המגזר במרכז ירושליםkikar.co.il בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס1
התקדמות משמעותית בפרויקט הדיור היוקרתי "ג'רוזלם אסטייטס" ב'שנלר' כאשר מעל ל-50 דירות נמכרו והבניה בתנופה. הפרוייקט המיועד לציבור החרדי, משלב איכות בנייה עם מיקום במרכז ירושלים (נדל"ן, שיווקי)
אילוסטרציהבכמה יימכרו טבעות היהלומים של ענבל אור?כיכר השבת6
טבעות משובצות בעשרות יהלומים מאוסף התכשיטים של יזמית הנדל"ן ענבל אור יוצעו למכירה פומבית. הטבעות שימכרו משובצות במאות יהלומים (חדשות, בארץ)
עסקת ענק בשוק הנדל"ן בבני ברק. אילוסטרציההושלמה עסקת ענק בשוק הנדל"ן החרדיkikar.co.il בשיתוף יישוב הארץ
פרויקט חדש ובו עשרות דירות מגורים יוקם בשכונה החדשה בצפון בני ברק על ידי "שחר העיר" וישווק על ידי "יישוב הארץ". מדובר בפרויקט רחב היקף כאשר עלות הקרקע במסגרת העסקה עם "שחר העיר", נאמדת בכ- 38 מיליון ש"ח (נדל"ן, שיווקי)
האם מתווכת הנדל"ן הייתה הגורם היעיל בעסקה? אילוסטרציהמתווכת נדל"ן הפסידה דמי תיווך של כ-165 אלף ש"חעו"ד טלי קרטה2
המתווכת הראתה את הבית לרוכש, אך הוא לא הסכים להיכנס פנימה. חודש לאחר שתמה תקופת הבלעדיות עמה, הוא חזר בו ורכש את הבית תמורת כ-2 מיליון שקל. בית המשפט קבע שבנסיבות אלה, המתווכת לא זכאית לתשלום (משפט)
השאיפה: זהות נייטרלית יותרצפו: שמו של טראמפ הוסר מדירות בניו יורקכיכר השבת5
התושבים הגישו עצומה להסרת שמו של טראמפ מהבניינים שהיו בבעלותו. "אנחנו בתהליך של מיתוג מחדש. המטרה לאמץ לבניין זהות נייטרלית יותר" אמר דובר הבעלים החדש
טראמפ ומאקריטראמפ ביקש: 'קדם את פרויקט הנדל"ן שלי'קובי רוזן
מפתיע? כלי תקשורת בארגנטינה טוענים כי נשיא ארצות הברית הנבחר ביקש במהלך שיחה עם נשיא ארגנטינה כי יקדם פרויקטו נדלנ"י שלו התקוע בבאונוס איירס (חדשות)
העבודות בפרוייקט הבנייה בגב"ש שבו לסדרם. אילוסטרציהאושרו המשך העבודות של רייסדור בגבעת שמואלkikar.co.il בשיתוף רייסדור
ערב הדיון המכריע על אורתם מליבו: בית המשפט אישר את "מתווה רייסדור" גם בפרויקט השלישי – 'סונג טאוור' בגבעת שמואל. יקי רייסנר: "אנו עושים את כל המאמצים הדרושים כדי לעמוד בהתחייבויות מול לקוחותינו" (נדל"ן, שיווקי)
בירושלים לא ממתינים לטראמפ. אילוסטרציהאפקט טראמפ: עליה משמעותית בביקוש לנדל"ן באיו"שkikar.co.il בשיתוף קרן ירושלים המאוחדת
בירושלים לא ממתינים לכניסתו של הנשיא החדש לבית הלבן בינואר, וכבר עתה החלו להפשיר תכניות בניה בשכונות המצויות מעבר לקו הירוק מה שנחשב בעיני ממשל אובאמה כסדין אדום (נדל"ן, שיווקי)
האם פרויקט הבניה בגבעת אדומים הוא הפתרון?האם הפתרון למצוקת הדיור נמצא בגבעת אדומים?kikar.co.il בשיתוף קרן ירושלים המאוחדת
פרוייקט הבנייה נמצא בסמוך לירושלים ומעלה אדומים, ואושר על ידי הממשלה וועדת השרים שאף הביאה לו את שמו. האם הוא עתיד לפתור את מצוקת הדיור בעוטף ירושלים? (נדל"ן, שיווקי)
מנכ"ל חברת רייסדור, יקי רייסנרנשיא המחוזי אישר, פרוייקט הבנייה בחריש ימשיךkikar.co.il בשיתוף רייסדור
פרוייקט הבנייה בחריש שנעצר עקב הקשיים שנתקלה חברת הבנייה אורתם, יחזור להמשך עבודה לאחר שנשיא המחוזי איתן אורנשטיין אישר את המתווה שהוצע כאשר היזמים, חברת רייסדור, ישלימו את הסכום מכספם כדי למנוע עיכוב נוסף בפרוייקט (נדל"ן, שיווקי)
אילוסטרציהבית הכנסת המיתולוגי ייהרס לטובת מיזם נדל"ן?שאול כהנא5
בית המדרש של חסידות דז'יקוב-ויז'ניץ בנתניה נמכר על פי הדיווחים בעיר ליזם נדל"ן. תושבים המתגוררים בסמוך בו חוששים כי הוא ייהרס בקרוב (חדשות, בארץ)
פרוייקט בנייה בחריש מתחילת 2016. אילוסטרציהחברת רייסדור במגעים לביצוע פרוייקטים בחרישkikar.co.il בשיתוף רייסדור
בעקבות קריסת חברת הבנייה "אורתם מליבו", ובקשתה להקפאת תהליכים, הודיעה חברת היזמות "רייסדור" כי היא במגעים מתקדמים להחלפתה בפרוייקטים בגבעת שמואל ובחריש: "פועלים מסביב לשעון בכדי לטפל בנושא" (נדל"ן, שיווקי)
הבית היקר ביותר בארה"בצפו: הבית היקר ביותר באמריקה עומד למכירהכיכר השבת40
זה יכול להיות שלכם, רק שבאולינג, מרתף יינות וסלון יופי פרטי - לא באים בזול. האחוזה המפוארת כבשה את המקום הראשון של מחירי הנדל"ן בארה"ב. כך היא נראית מבפנים (בעולם)
הילרי קלינטוןלא מחכה לתוצאות: קלינטון רכשה בית לבןכיכר השבת9
תמורת 1.16 מיליון דולר. ולא, זה לא "הבית הלבן", אך פיסת הנדל"ן היקרה תמתין לה שם ליום שאחרי, יתכן כפרס ניחומים. בפנים: תיעוד מהעיצוב הנשיאותי והבלתי מתפשר של הבית
רק לחלום: 10 הבתים היקרים ביותר בעולםרק לחלום: 10 הבתים היקרים ביותר בעולםכיכר השבת23
בזמן שאתם רצים אחרי דירת שלושה חדרים על הנייר בקריית ספר או גבעת זאב, קבלו הצצה לבתים היקרים ביותר בעולם שסביר להניח שלא תגיעו אליהם בחיים (תיירות, בעולם)
האיש שמאחורי 'פוקימון' עומד להשתדרג ליותר מזהצפו: הדירה המטורפת של האיש שמאחורי 'פוקימון'כיכר השבת7
כלומר, שהייתה שלו. הנכס המרהיב, בשווי 18.95 מיליון דולר, מגיע עם נוף מדהים, בריכת שחייה גדולה, טפטים עם זהב אמיתי עליהם ובלי פוקימון אחד. צפו בגלריה (עיצוב פנים)
אייל גבאיבשורת ה'ריט': "הציבור החרדי שותף טבעי"שאול כהנא בשיתוף ה'ריט'1
לאחר שגייסה 180 מיליון שקל, קרן הריט - 'מגוריט ישראל בע"מ', יוצאת להנפקה ציבורית בבורסה. אייל גבאי ל"כיכר השבת": "מצאנו בציבור החרדי שותף טבעי" (נדל"ן, שיווקי)
מכרז מחיר למשתכן בבאר שבע, מי ירים את הכפפה. אילוסטרציהדיור בר השגה במחיר למשתכן? לא בבאר שבעkikar.co.il בשיתוף רייסדור
בעוד העיריות מערימות קשיים, וחברות הבנייה הגדולות בדרום מדירות רגליהן, המכרזים למחיר למשתכן בבאר שבע כמעט ונשארו יתומים. חברת רייסדור הרימה את הכפפה ותתחיל בבניית דיור בר השגה במטרה לתת מענה למשבר הדיור בעיר (נדל"ן, שיווקי)
ארמון נטוש באיטליהמה קרה שם? תמונות מדהימות של ארמונות נטושיםכיכר השבת3
הצלמת מירנה פבלוביץ' נכנסה לארמונות ואחוזות נטושים באירופה וחזרה עם תיעוד מדהים ממקומות שלפני כמאה שנה שקקו חיים, והיום נותרו מהם רק שרידים מפוארים (בעולם)
הבית הלבןלא מתלוצצים: כמה עולה לקנות את "הבית הלבן"?כיכר השבת
הקרב בין קלינטון לטראמפ צמוד מתמיד, ובסופו של דבר אחד מהם יזכה להשתכן בבית הלבן. אבל מה אם אנחנו רוצים רק את הבית, ומוותרים על הנשיאות? (אל תפספסו, בעולם)
אילוסטרציהמשכיר 4000 דירות, וטוען: "אתם פראיירים"אלי רוטמן
שווה להקשיב - גם אם לא בהכרח להסכים - לדבריו של גרנט קרדון שרכש עד כה 4000 דירות, אותם הוא משכיר, ושספרו "תמכור או תפסיד" הפך תוך זמן קצר לרב מכר בארה"ב (נדל"ן)
הכנסות משכירות דירות רבות - עסק? אילוסטרציההשכרה מעל 20 דירות אינה "עסק" לצרכי מסעו"ד מאורי עמפלי
עורך הדין שרגא בירן קיבל בשנים 2004-2007 דמי שכירות מכ-20 דירות שבבעלותו. פקיד השומה סיווג את ההכנסה כ"עסק". בירן טען כי מדובר ב"הכנסה פסיבית" שחל עליה מס מופחת. בית המשפט קיבל את ערעורו וקבע כי לא היו לפעילות מאפיינים "עסקיים" (משפט)

נדל"ן

מחירי הדירות יעלו או ירדו? משבר הדיור, האם לרכוש דירה או להמתין? פרשניות וחדשות - הכל על נדל"ן בערוץ חדשות הכלכלה של כיכר השבת. כנסו והתעדכנו

כיכר facebook
מיכאל מלכיאלי
מיכאל מלכיאלי
מלכיאלי עושה סדר: הנעת תמ"א 38 • פרק 5
ל' בניסן תשעו11
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מנחם מושקוביץ
האמת שרובנו לא יודעים על "קבוצות רכישה"
ה' בניסן תשעו5