אילוסטרציהאפקט הקורונה: נדל"ן בירושלים במחירי מציאהכיכר בשיתוף קרתא השקעות2
לצד ההשפעות הקשות על המשק שנגרם בעקבות משבר הקורונה, ההזדמנויות להשקעות אטרקטיביות צצות על פני השטח, ורק מחכות שיקטפו אותן (נדל"ן, מקודם)
בשורה חדשה לעולם ההשקעה בנדל"ןהפתרון לזוגות צעירים ומשקיעים חכמים!כיכר בשיתוף פלטינום
הרב שמואל טירר בעשר נקודות שחשוב לכל אחד לדעת על ההשקעה הטובה ביותר שניתן למצוא היום בענף הנדל"ן העולמי ועוד כאן בירושלים (נדל"ן, מקודם)
אילוסטרציהיוצאים מהקורונה - קורס השקעות נדל"ן במתנהכיכר בשיתוף קרתא
פעם בעשור ישנן הזדמנויות של ממש, כדי שלא תפספסו אותן החלטנו להעניק ל- 500 הנרשמים הראשונים קורס השקעות נדל"ן מקצועי ללא עלות (נדל"ן, מקודם)
ניגוד עניינים? נכסי 'גור' והמינוי של ליצמןניגוד עניינים? נכסי 'גור' והמינוי של ליצמןכיכר השבת50
ברקע מינויו הצפוי של יעקב ליצמן לשר השיכון, פרסמו בעיתון הכלכלי כתבה עם פירוט נכסים של החסידות, בטענה לניגוד עניינים • גורם: 'מגוחך. לכל קהילה יש מוסדות חינוך' (חסידים)
אילוסטרציהבשורה למשפחות משפרות הדיור, בצל הקורונהכיכר השבת
המצב הכלכלי הקשה - בעקבות הקורונה, מקשה על משפחות למכור את דירותיהן הראשונות, וכתוצאה מכך הם מפסידים את הזכאות בהנחה. היום, ניתנה הנחייה להאריך את המועד (ארץ)
אילוסטרציההפתרון לזוגות צעירים ומשקיעים חכמים!כיכר בשיתוף פלטינום2
הרב שמואל טירר שחולל מהפכה בדרך בה רוכשים רכב חדש, מספר ב-10 נקודות על ההשקעה הטובה ביותר שניתן למצוא היום בענף הנדל"ן(נדל"ן, מקודם)
בתי הכנסת בלייקווד, נעוליםחיי הקורונה בלייקווד: 'בתי כנסת נסגרו בגלל האנטישמיות'אריאל ליבא24
חנויות סגורות, עסקים מושבתים, משפחות שמתקשות לשלם את שכר הדירה ובתי כנסת שננעלו מחשש לאנטישמיות כי "היהודים מפיצים את הקורונה" • סיקור מיוחד (קורונה, בעולם)
אילוסטרציההנדל"ן למגורים בתקופת הקורונה - לאן פני השוק?כיכר בשיתוף בראשית
לאחר הירידה בביקושים בימים אלה, יבוא ביקוש אדיר שימצא היצע קטן יותר; לכן, המחירים יעלו ומי שיכול לנצל הזדמנויות היום – ירוויח (נדל"ן, שיווקי)
אילוסטרציהחינם: קורס אינטרנטי לתחום הלוהט של השקעות נדל"ןכיכר בשיתוף 'קרתא'
תקועים בבידוד או סתם בבית? קורס הנדל"ן המקצועי נפתח ל-1,000 נרשמים שיזכו לנצל את הזמן ללמידה של התחום החם ביותר • צאו עם משהו ביד (כלכלה, מקודם)
כך הקפיצו את מחירי דירות "מחיר למשתכן"כך הקפיצו את מחירי דירות "מחיר למשתכן"כיכר השבת1
מבקר המדינה קובע כי אף שמרבית הזכאים בפרויקט הם זוגות צעירים, כמעט 50% מהדירות הן דירות של חמישה חדרים ויותר, ולחלקן הוצמדו גינות שהעלו את מחירי הדירות (נדל"ן)
אילוסטרציהלומדים מהעשירים לעשות כסף גם במשבר!כיכר בשיתוף גבעת אדומים
כשהכלכלה העולמית מתעתעת וחוסר הוודאות משתק את המערכות הפיננסיות העולמיות, זה הזמן להפוך את הלימון ללימונדה • ההזדמנויות שהביאה הקורונה (כלכלה במשבר)
מצוקת הדיור: אושרה תכנית המתאר של רכסיםמצוקת הדיור: אושרה תכנית המתאר של רכסיםכיכר השבת
הוועדה המחוזית אישרה את תוכנית המתאר המפורטת לרכסים • ראש המועצה דן כהן: "בשורה חשובה מאוד לרכסים הוותיקה ותשפיע מאוד גם על התוכניות העתידיות של הישוב" (נדל"ן)
אילוסטרציה | הדמיהלראשונה בישראל: לונה פארק ענק מקורה שומר שבתכיכר בשיתוף דיזיין סיטי18
לראשונה בישראל במישור אדומים: לונה פארק מקורה שומר שבת הגדול ביותר בישראל בהשקעה של כ- 150 מיליון ₪(נדל"ן, מקודם)
אילוסטרציהכיצד תשפיע החלטת רשות ההתחדשות העירונית על מיזמי פינוי בינויעו"ד דב מצנר | MGR1
בהחלטה נעשה שינוי משמעותי בתוספת שטח הדירה שיקבלו הדיירים במיזמי פינוי בינוי, אך נראה כי ההחלטה עושה חסד עם מערכת היחסים המאתגרת שבין היזם-לדיירים (נדל"ן)
אילוסטרציהכמה קומות תטפסו עד הפנטהאוז שלכם?כיכר בשיתוף מצפה רמות
מי שחושב שהנדל"ן שרוי בקיפאון, מוזמן לדפדף בעיתונות החרדית ולראות כי בריכוזים החרדיים, בכל רחבי הארץ מוצעים פרוייקטים רבים. אך יש משהו שונה בירושלים - מהו? (מקודם)
הפרויקט הירושלמי שהפך למותג בינלאומיהפרויקט הירושלמי שהפך למותג בינלאומיכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
הצצה לדו"ח ביצוע ומכירות בפרויקט היוקרה ההיסטורי ג'רוזלם אסטייטס בשנלר • סיכום שנת שיווק נוספת • התקדמות מואצת בבניה (חדשות הנדל"ן, מקודם)
בנין רשות השידור המיתולוגיאקה נדל"ן זכתה במכרז לבניית 308 יח"ד במתחם רשות השידורכיכר בשיתוף אקה נדל"ן
247 יח"ד ישווקו במסגרת מחיר למשתכן • מחיר דירה בת 90 מ"ר בלב האזור החרדי ברוממה ימכר בהנחה של כ-800 אלף שקל ממחיר דירה דומה באזור זה בשוק החופשי (נדל"ן, מקודם)
אילוסטרציההאיש שמצא את הפתרון למצוקת הדיורכיכר בשיתוף פלטינום
במקום להשקיע בדירה זנוחה יש הזדמנות לכל אדם עם הון עצמי, גם נמוך יחסית, להשקיע במיקום מבוקש ובתנאים מצוינים עם תשואה גבוהה וללא סיכונים (נדל"ן, שיווקי)
אילוסטרציהISA GROUP מרחיבה פעילות ברמב"ש - מאות דירות חדשותכיכר בשיתוף ISA GROUP
ISA GROUP מרחיבה פעילות ברמב"ש ד'3 ומשיקה מאות דירות חדשות בפרויקט נוסף 'מצפה החורש', "משוכנעים שאנו כחברה מביאים משהו שחסר בשוק, ולכן הביקושים הגבוהים" (נדל"ן, שיווקי)
בירת העיצוב החדשה שוברת שיא עוד בטרם קמהבירת העיצוב החדשה שוברת שיא עוד בטרם קמהכיכר השבת
החברות הגדולות במשק הבטיחו את מקומן בבירת העיצוב • מה שיהפוך את חייהם של הצרכנים והאדריכלים וכל אנשי המקצוע בתחום העיצוב והשיפוץ • פלא שקורם עור וגידים (נדל"ן)
עם תום ימי החגים החלו ההכנות להגעתם של ראשוני הדייריםעם תום ימי החגים החלו ההכנות להגעתם של ראשוני הדייריםכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס1
לקראת האכלוס בג'רוזלם איסטייטס נבחרה חברת ניהול מהאיכותיות בארץ על מנת ללוות את הדיירים החל מן הרגע הראשון (נדל"ן בארץ, מקודם)
הפתעה: זה הפיתרון המבריק למצוקת הדיורהפתעה: זה הפיתרון המבריק למצוקת הדיורכאן בונים15
בתוכנית מיוחדת של 'כיכר השבת' לנדל"ן - 'כאן בונים', מפתיע היזם, הרב שמואל טירר בפתרון מבריק למצוקת הדיור. ומסביר: יותר לא תיאלצו לקנות דירות לילדים בפריפריה • צפו (חרדים)
אילוסטרציהנעצרו שני אחים החשודים בהונאת מיליוניםכיכר השבת
לאחר כמה עסקאות נדל"ן שהעלו חשדות אצל מס הכנסה, גילו החוקרים, על פי החשד, כי שני אחים תושבי שפרעם הונו ורימו - תוך שימוש בזיוף מסמכים וזיוף חתימות ועסקאות (ארץ)
90 אלף מטר ומעל 230 חנויות מעולם העיצוב - דיזיין סיטי'דיזיין סיטי ירושלים' משיקה טרקלין מעצבים ראשון מסוגוכיכר בשיתוף דיזיין סיטי
מעצב העל הבינלאומי, גדי הלפרין נבחר לעצב את טרקלין המעצבים הראשון שיוקם בסגנון הלאונג' בשדות התעופה (נדל"ן, מקודם)
אילוסטרציהבית שמש: עיר העתיד להשקעה - גם בנדל"ן מסחריכיכר בשיתוף בי סנטר
גורמים בענף הנדל"ן: בית שמש היא ראש העין של אזור ירושלים עם הזדמנויות מדהימות בתחום ההשקעה בנדל"ן מסחרי (מסחר, מקודם)
אילוסטרציהרשת דלתות פנדור חתמה על מקום בדיזיין סיטי ירושליםכיכר בשיתוף דיזיין סיטי
מתחם דיזיין סיטי הולך ונבנה בימים אלו באזור מישור אדומים הסמוך לירושלים. מדובר במתחם עיצוב ראשון מסוגו המביא את עולם העיצוב בישראל לרמה אירופאית שטרם נראתה כמותה (נדל"ן, שיווקי)

נדל"ן

מחירי הדירות יעלו או ירדו? משבר הדיור, האם לרכוש דירה או להמתין? פרשניות וחדשות - הכל על נדל"ן בערוץ חדשות הכלכלה של כיכר השבת. כנסו והתעדכנו

כיכר facebook
מיכאל מלכיאלי
מיכאל מלכיאלי
מלכיאלי עושה סדר: הנעת תמ"א 38 • פרק 5
ל' בניסן תשעו11
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מנחם מושקוביץ
האמת שרובנו לא יודעים על "קבוצות רכישה"
ה' בניסן תשעו5