לבייב  %D7%95%D7%..  %D7%99%D7%..  cbhnhi tkcz
צפון תל אביבחלקת הקרקע היקרה ביותר בעולם - בת"איוחנן בלייך
קבוצת נדל"ן רכשה שטח של 3 דונם, בסכום מטורף של 300 מיליון שקלים • מדובר במחיר היקר ביותר ששולם על חלקת אדמה, כאשר קרקע יקרה יותר מהמבנים שעליה (נדל"ן)
מבקר המדינה יוסף שפיראמבקר המדינה בודק את תוכנית מחיר למשתכןנמרוד בוסו1
משרד המבקר עורך בימים אלה בדיקה מקיפה של תוכנית הדגל של שר האוצר משה כחלון. בין הנושאים שצפויים להיבדק: פערי ההטבות, מפרט הדירות ואיכות הפיקוח של המדינה (כלכלה)
משה כחלוןכחלון מקדם הטבות מס למוכרי דירות שיעבירו כספם לבורסהרחלי בינדמן
שר האוצר מקדם חוק שלפיו מי שימכור דירה יהנה מדחיית תשלום מס רווחי הון על השקעות בבורסה. תקרת ההפקדה תהיה 2.5 מיליון שקל. המטרה: חלופה שתעודד משקיעים לצאת משוק הדיור (נדל"ן)
ג'רוזלם אסטייטס.ג'רוזלם אסטייטס: אחוזת מגורי עלית בלב ירושליםkikar.co.il בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
ג'רוזלם אסטייטס. צילום: יחצג'רוזלם אסטייטס: תכנון מרשים מתגשם למציאות מופלאהkikar.co.il בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
אנשי השיווק והפרסום של ג'רוזלם אסטייטס, ערכו סיור בשטח, אותו ליוו אנשי המקצוע האמונים על המלאכה, כדי להתרשם בצורה בלתי אמצעית מהתקדמות הבניה, ולראות בעיניים מה עומד מאחורי משפטים כמו "מתחילים לראות את היוקרה בעיניים" ו"מיטב האמנים מבצעים בימים אלו את פאר היצירה בשנלר". אמירות הנושאות בחובן הבטחות גדולות מאוד (נדל"ן, שיווקי)
תנופת בניה בברכפלד.תנופת בניה ב'ברכפלד': "לגור בטופ של מודיעין עילית"kikar.co.il בשיתוף ברכפלד
'ציפחה אינטרנשיונל' שבנתה את אחוזת ברכפלד בונה בימים אלה את פרויקט היוקרה "שערי העיר" בלב מודיעין עילית, הכולל 3 בנייני פאר בהיקף של כמאה יחידות דיור מרווחות, בקו ראשון לנופי ירושלים. לרגל 20 שנה לברכפלד: דמי שכירות לשנה - מתנה (נדל"ן, שיווקי)
בעלי  האחוזה היקרה בארה"ב - חותך במחירבעלי האחוזה היקרה בארה"ב - חותך במחירשירות כלכליסט20
הבעלים של אחוזת הענק באל.איי חתך את המחיר
"מחיר למשתכן": 1,700 דירות  ללא זוכים"מחיר למשתכן": 1,700 דירות ללא זוכיםענת דניאלי1
מדובר בכ-26% מסך הדירות שהוגרלו, שמספרן בהגרלה עמד על 6,615. להגרלה נרשמו אמנם 21 אלף משקי בית אך רובם התפזרו בין מספר מועט של ערים (נדל"ן)
בית הכנסתבית הכנסת "נחלת יצחק" בת"א לא ייהרסענת דניאלי2
בית המשפט מנע הריסת חלקים מבית הכנסת נחלת יצחק ברחוב טרומפלדור במרכז תל אביב, לאחר שיזמים ניסו לקדם פרויקט בנייה למגורים בחלק מהשטח של בית הכנסת (נדל"ן)
חתימת הסכם בנייה היסטורי בעיר אלעד.תיעוד: חתימת הסכם בנייה היסטורי בעיר אלעדkikar.co.il בשיתוף עיריית אלעד2
בשורת הפתרון למצוקת הדיור החרדי באה היום לידי חיתום: צפו בטקס חתימת הסכם הגג של עיריית אלעד עם משרדי האוצר והשיכון, במסגרתו ייבנו בעיר אלעד עוד כ-13 אלף יחידות דיור, לצד מיליוני מ"ר לתעסוקה ומסחר (נדל"ן)
ג'רוזלם אסטייטס בשנלר.ג'רוזלם אסטייטס בשנלר: כבר רואים את היוקרה בעינייםkikar.co.il בשיתוף ז'רוזלם אסטייטס1
בג'רוזלם אסטייטס ממשיכים להתקדם, ההשקעה בביצוע דירות היוקרה נראית ומורגשת בכל זווית. תמונות שצולמו מאחד משלושה המנופים המוצבים באתר, מגלות מציאות מרהיבה שמתגשמת על הקרקע (נדל"ן, שיווקי)
אילוסטרציהמספר הדירות הריקות זינק ב-10% בשנתייםנמרוד בוסו
מנתוני הלמ"ס לסוף 2017 עולה כי 6.5% מהדירות בישראל עומדות ריקות. בתל אביב ובירושלים נרשם זינוק של עשרות אחוזים במספר דירות הרפאים. וההחלטה? לא מיושמת (נדל"ן)
יח"ד לציבור החרדי יועברו. אילוסטרציהאלפי יח"ד בבית שמש יועברו לידיים אחרות?אסף מגידו
תכניות הבניה של אלפי יח"ד בשכונת בית ג'מאל – משכנות השמש עבור הקהילות החרדיות עלולות לרדת לטמיון נוכח פסיקת בג"צ הפותחת פתח לשינויי יעוד השכונה והעברתה לידיים אחרות. רבנים עסקנים ואישי ציבור מתארגנים לפרסום צו מניעה ואזהרה לציבור שלא לתת יד למהלך השינוי באמצעות השקעת כספים או הלוואה (נדל"ן, שיווקי)
קליין יחד עם ראש העיר ברקתשינוי דמוגרפי בי-ם? אדם אחד משנה הכולאסף מגידו10
אם לפני בחירות עסוקים בשיח הירושלמי על שינוי מאזנים דמוגרפיים בעיר, הבנייה החרדית בשטח משנה את המציאות. אלי קליין, הבעלים של אקה נדל"ן, "בונה את ירושלים" (נדל"ן)
התחנה המרכזית ה"חדשה"ה"מפלצת" התל אביבית תישאר עד 2042נמרוד בוסו, כלכליסט
נצבא, בעלת התחנה המרכזית, בדרך לעסקה נוחה עם משרד התחבורה: חתימה על חוזה שכירות חדש לתחנה ל־24 שנים, בניגוד לתוכנית המתאר של תל אביב שקובעת כי יש לפנותה ולבנות על שטחה מגדלי מגורים. עבור כל שנה מקבלת נצבא 40 מיליון שקל (כלכלה בארץ)
מיזם הבניה היוקרתי בירושלים ג'רוזלם אסטייטס במתחם שנלר."כשחניון נבנה באותה דקדקנות כמו הסלון"kikar.co.il בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
מיזם הבניה היוקרתי בירושלים ג'רוזלם אסטייטס במתחם שנלר, שובר שיאים. בימים אלה נבנה שלב א', ותנופת הבנייה ניכרת בשטח וקומות הבניינים צומחות ועולות (נדל"ן, שיווקי)
פרוייקט גינות דוד.תנופת בניה חסרת תקדים בבני ברקkikar.co.il בשיתוף גינות דוד3
שלושה מנופי ענק, צוות מהנדסים ומאות פועלים מקדמים במרץ את בנייתן של 172 יח"ד בשכונת גינות דוד המבוקשת המוקמת ברח' כהנמן בבני ברק. יעד מועד האכלוס: בעוד כ-20 חודשים (נדל"ן, שיווקי)
וילות קיסריהמכרת דירה חדשה? אתה אחראי כמו קבלןנמרוד בוסו
ביהמ”ש העליון קבע כי אדם שמכר בית חדש בלי שהתגורר בו קודם יפצה את הרוכשת בשל ליקויים בנכס: "חוק מכר דירות עשוי לחול גם על אנשים פרטיים"
בנימין נתניהוהפתרון של נתניהו למצוקת הדיור: איים מלאכותייםאדריאן פילוט4
רה"מ הסביר כי ישראל היא אחת המדינות הצפופות בעולם, וכי אם יעבירו תשתיות חיוניות למשק לאיים, יהיה ניתן להשתמש במרחבים שיתפנו. "זה בהחלט בהישג ידינו", אמר (כלכלה)
נכס במרכז הארץ. אילוסטרציהפרויקט פסגות אלעד: נכס במרכז זה לא חלוםkikar.co.il בשיתוף אלעד פסגות1
ההרחבה המדוברת העיר אלעד מביאה עימה בשורה עצומה עבור המחפשים להשקיע באחד האזורים האטרקטיביים בארץ. מעמדן של הקרקעות החקלאיות באזור אלעד השתנה פלאים בעקבות הודעת משרד הפנים על הרחבת העיר אלעד ובניית אלפי דירות חדשות. ההזדמנות שלא תישאר איתנו לאורך זמן (נדל"ן, שיווקי)
בוטיק הנביאים.דירות איכות במיקום הכי מרכזי בירושליםkikar.co.il בשיתוף אזורים
מלון וולדורף אסטוריה ירושלים'וולדורף אסטוריה' נמכר ב-600 מיליון שקלנמרוד בוסו3
ילדיו של מקים מלון היוקרה, 'וולדורף אסטוריה' בירושלים, איל ההון היהודי-קנדי פול רייכמן, מכרו את הנכס לאיש העסקים היהודי-צרפתי מישל אוחיון בכ-600 מיליון שקל (כלכלה, נדל"ן)
שר האוצר משה כחלון בנייה בניין מחיר למשתכןהלמ"ס: ירידה של 20% בהתחלות הבנייה ברבעון השלישינמרוד בוסו1
רק 10,800 התחלות בנייה נרשמו ברבעון לעומת הרבעון המקביל אשתקד. ב-12 בחודשים האחרונים החלה בנייה של כ-50 אלף דירות, ירידה של 6.3% ביחס לתקופה המקבילה. הכי הרבה התחלות בנייה היו בתל אביב
משרדי אמדוקס ב רעננה AMDOCSאמדוקס הודיעה: בתוך חמש שנים נעזוב את בניין המטה בצומת רעננהנמרוד בוסו
כך דיווחה הבוקר לבורסה חברת סאנפלאואר, מבעלות המתחם ששוכרת אמדוקס. בימים אלה נערכת חברת התוכנה לרכישת קרקע באזור התעשייה ברעננה מחברת טבע, לשם הקמת קמפוס חדש
מנופים בפעולה.מיזם הבנייה היוקרתי: עבודת המנופים בתנופהkikar.co.il בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
מראה מרגש צפוי לכל כל מי שיעבור בימים אלו ברחוב מלכי ישראל הסמוך למתחם שנלר. אי אפשר יהיה לפספס את שלושת המנופים הגבוהים עליהם מתנוססים שלטי 'ג'רוזלם אסטייטס' המניעים את העבודה בפרויקט ג'רוזלם אסטייטס שבמתחם שנלר במרץ רב ומקדמים את בניית קומות המגורים הראשונות (נדל"ן, שיווקי)
עד להקמת הקמפוס: מיקרוסופט תשכור 3,000 מ"ר במתחם העבודה של מיינדספייסעד להקמת הקמפוס: מיקרוסופט תשכור 3,000 מ"ר במתחם העבודה של מיינדספייסדותן לוי
מדובר בהסכם לשלוש שנים שיאפשר למיקרוסופט להעביר חלק מפעילות מרכז הפיתוח והמחקר שלה בהרצליה פיתוח וזאת עד להקמת הקמפוס החדש, אשר צפוי להיפתח בשנת 2020

נדל"ן

מחירי הדירות יעלו או ירדו? משבר הדיור, האם לרכוש דירה או להמתין? פרשניות וחדשות - הכל על נדל"ן בערוץ חדשות הכלכלה של כיכר השבת. כנסו והתעדכנו

כיכר facebook
מיכאל מלכיאלי
מיכאל מלכיאלי
מלכיאלי עושה סדר: הנעת תמ"א 38 • פרק 5
ל' בניסן תשעו11
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מנחם מושקוביץ
האמת שרובנו לא יודעים על "קבוצות רכישה"
ה' בניסן תשעו5