ענבל אורכתב אישום נגד ענבל אור; העלימה מיליוניםכיכר השבת1
הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד ענבל אור וחברות שהיו בשליטתה, ונגד דרור גלעדי ששימש סמנכ"ל הכספים בחלק מהחברות. נגד אור הוגשו 15 אישומים הכוללים העלמת מס בהיקף 81 מיליון שקל (כלכלה)
אילוסטרציההשקעות בארה"ב: הטרנד שמסרב לאבד פופלאריותכיכר בשיתוף בסדנו
חשבו שזה טרנד עובר, חשבו שאמריקה תעצור את המהלך, אך הטרנד הפופולארי של השקעות נדל"ן באמריקה הצפונית, מסרב לרדת מסדר היום • כל הפרטים (נדל"ן, שיווקי)
צומת הרחובות משמר הגבול, רמת הגולן וים סוף ברמות אשכולותיקת שכונות י-ם החדשה בתנופת בניהכיכר בשיתוף י.ד בראזני3
השכונה הראשונה שנבנתה מעבר ל'קו הירוק' סבלה ממצוקה בשנותיה הראשונות "בגלל קרבתה לערבים..."; כיום היא נחשבת ל'איזור יוקרה' • פיסת נוסטלגיה: 'רמת אשכול' (שיווקי)
אילוסטרציהשמעון איזנברג חושש: "תביעות נזיקין רבות יוגשו בעקבות הפסקת תמ"א 38"אלירן כהן
בתחילת החודש שוק הנדל"ן חווה טלטלה גדולה - תכנית תמ"א 38 תיעצר עד שנת 2020, ותשאיר קבלנים, יזמים ודיירים במצב של חוסר וודאות. שמעון איזנברג מסביר מדוע ערימת תביעות הנזיקין תיגדל באופן משמעותי (שיווקי)
אילוסטרציהאב ובנו מב"ב חשודים בהעלמת מס על דירהדוד הכהן4
מרדכי לב ובנו אריה, העוסקים בנדל"ן, מכרו בניין מגורים בבני ברק, בעל 8 דירות - אך חשודים כי בנו באופן בלתי חוקי דירה נוספת, בקומת העמודים, ודיווחו עליה כקרקע בלבד (אקטואלי)
רמת עמידר על גבול בני-ברקמחפשים דירה?... כך תבחרו, טוב יותר!כיכר בשיתוף אבני דרך
חיפוש דירה היא אחת המשימות המורכבות שעומדות בפני משפחות רבות החיפוש של דירה מבוצע לרוב כשהצורך בוער ומשם הדרך לפשרה אם רגשית, אם בשל אילוצי זמן או כלכלית, די מהירה (שיווקי)
ראש העיר אוחנהציפייה: מה יעשו היום נציגי החרדים בצפת?אבי רבינא9
תכנית נדל"נית שצפויה לעלות על שולחנם של חברי עיריית צפת, בישיבה היום, מעמידה את הנציגות החרדית בדילמה, האם להישמע לראש העיר - בניגוד לטובת המגזר (אקטואליה)
פרוייקט קבוצת KASS Groupהלילה בחצות הגרלת הביניים!כיכר בשיתוף איחוד הצלה
הגרלות בונוס חינם למזדרזים להצטרף ל'דירה ברגע' של איחוד הצלה - דירת 3 חדרים ברמת גבעת זאב (שיווקי)
בנייה לציבור החרדי"20 אלף דירות ביבנה ובקריית גת לחרדים"כיכר השבת
שתי שכונות שאמורות לקום ליד יבנה וקריית גת עם אפשרות בניה של כ-20,000 דירות קורצות לנציגי הציבור החרדי, שמעלים זאת במו"מ הקואליציוני, כך מדווח 'ידיעות' (חדשות)
כולל פארק פרטי גדול ומרווחהתעניינות שיא בפרויקט היוקרה 'שכטר ברמות'כיכר בשיתוף שכטר ברמות
התעניינות גבוהה בפרויקט היוקרה "שכטר ברמות" הנבנה בימים אלו ברמות א'. משרד המכירות הוצף במאות שיחות טלפון שהביעו התעניינות (נדל"ן, שיווקי)
ריאה ירוקה פסטורלית בלב פרויקט היסטורי; שדרת האמפורהריאה ירוקה פסטורלית בלב פרויקט היסטורי; שדרת האמפורהכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
בימים אלה נערכים סיורים לקבלני ביצוע לקראת תחילת עבודות הפיתוח בשדרה המרכזית הפנימית – "שדרת האמפורה" (נדל"ן, שיווקי)
לאחר מסירת שלב א' ו- ב' מוקדם מהצפוי, החל שיווק שלב ג'לאחר מסירת שלב א' ו- ב' מוקדם מהצפוי, החל שיווק שלב ג'כיכר בשיתוף מצפה רמות
בשכונת היוקרה המבוקשת "מצפה רמות" הסתיים האכלוס הראשוני, קבוצת ISA GROUP אומרים: מדובר בביטוי נוסף למקצועיות הגבוהה של החברה (נדל"ן שיווקי)
רבי אלימלך בידרמןהקפיד לא לקרוא בשמותן של הנשים - וניצלחזקי שטרן92
בעל משרד נדל"ן שהקפיד לא לקרוא לנשים העובדות במשרדו - בשמותן, ניצל בזכות כך מעוקץ של נוכל שניסה לגנוב ממנו 70 אלף דולרים, בפנייה למייל לאחת העובדות (חרדים, בעולם)
הבניינים המתנשאים לרום גובהם, מחופים כעת שטחים נכבדים מחזיתותיהםג'רוזלם אסטייטס מסכמת את שנת הכספים 2018: רכבת הבנייה דוהרת קדימהכיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס1
שנת הכספים 2018 שהסתיימה אך לפני מספר שבועות מהווה ציון דרך, פרק זמן משמעותי לסקירת ההתקדמות בכל המישורים של הפרויקט ההיסטורי בשנלר - ג'רוזלם אסטייטס (נדל"ן, שיווקי)
אתר בנייה, אילוסטרציהבנק ישראל מותח ביקורת על מחיר למשתכןכיכר השבת6
מתברר כי תוכנית הדגל של שר האוצר משה כחלון מלווה בקשיים, ורק כשליש מהזוכים מממשים את הזכות לדירה. עוד מתברר כי ההנחות במרכז הארץ היו גדולות מהפריפריה (נדל"ן)
אתר בניה, אילוסטרציהדירות שלא נמכרו במחיר למשתכן - יושכרוכיכר השבת
ברבים מהפרויקטים בהם מכרו דירות במחיר למשתכן, נותרו דירות ריקות וכעת החליטו במשרד הבינוי והשיכון לאפשר ליזמים להוציא אותם השכרה בשוק החופשי (כלכלה, נדל"ן)
יש לכם כושר שכנוע? האחוזה ​​הזו יכולה להיות שלכםיש לכם כושר שכנוע? האחוזה ​​הזו יכולה להיות שלכםכיכר השבת6
הנכס הכולל מרתף יין ונוף המשקיף לאגם תכלכל עם ברבורים הנעים בו לאורכו ולרוחבו, יכול להיות שלכם, בלי שתאלצו להיפטר מממון רב. עליכם רק לדעת להתנסח כיאות (נדל"ן)
רוצים למכור נכס במחיר גבוה מהמקובל? הוסיפו לו פריט אחדרוצים למכור נכס במחיר גבוה מהמקובל? הוסיפו לו פריט אחדכיכר השבת
לא תאמינו איזה פריט בבית גורם לאנשים לחתום על חוזה המכר ועוד במחיר שאינו מציאה, בלשון המעטה: אמבטיה עם רגלי טופר. דהיינו: מעוצבות ומעוקלות, בהתאם לסקר שנערך לאחרונה (בית וסטייל)
השר כחלון עם יקי רייסנר באתר החברהכחלון לרייסנר בסיור משותף: 'גם היזמים צריכים להרוויח'כיכר בשיתוף רייסדור
"אנחנו רואים בב"ש עיר עוגן של הדרום", כך אמר היום שר האוצר, משה כחלון, בסיור מיוחד שערך הבוקר (שני), עם שרת הבינוי והשיכון, יפעת שאשא ביטון, באתר 'מחיר למשתכן' של חברת רייסדור בשכונת סיגליות בב"ש (שיווקי)
קרקע באיזור בית שמש"אקה נדלן" ו'קרסו נדל"ן' טוענות לבעלות חוקית על הקרקע בבית שמשכיכר השבת2
המאבק המשפטי על הקרקע בבית ג'מאל, המהווה עתודת בניה חשובה, אשר מתחולל בין חברת 'קדמת עדן' ובין 'אקא' עובר שלב והוא יוכרע בשבועות הקרובים בהיכלי המשפט • עוד לא נאמרה המילה האחרונה (נדל"ן בארץ)
בית שמש במבט מרחוקחברת 'קדמת עדן' קיבלה אישור מהוותיקן על זכויותיה בבית שמשכיכר בשיתוף קדמת עדן2
בכך תמה סאגה משפטית ארוכה וסבוכה שמנעה בניית אלפי יחידות דיור לרווחת הציבור החרדי ברמת בית שמש • שיווק הדירות על ידי החברה יחל בקרוב (נדל"ן, שיווקי)
6 טעויות שמתווכים ממליצים להמנע מהן6 טעויות שמתווכים ממליצים להמנע מהןכיכר השבת1
החלטתם להעזר במתווך כדי לרכוש דירה? נפלא, רק חשוב שתקפידו על ניהול של קשר נעים ויעיל ביניכם. הנה כל מה שעליכם לעשות בנידון ומאילו פעולות כדאי לכם להמנע (נדל"ן)
המיקום האטרקטיבי בלב תל אביבחברת דואר ישראל יוצאת במכרז למכירת בית המיון המרכזי שלה בתל אביבכיכר בשיתוף דואר ישראל
מחיר המינימום במכרז – 155 מיליון שקל • דני גולדשטיין מנכ"ל דואר ישראל: "מכירת הנכס ביד אליהו תהווה מקור מימוני מרכזי להשלמת הקמת ה"קריה הדוארית" ותאפשר לדואר ישראל להמשיך ולפתח את מנועי הצמיחה שלה" (נדל"ן, שיווקי)
אילוסטרציהשוק הנדל"ן תקוע? בלי לקנות דירה, ככה תרוויחו מהשקעה בנדל"ןkikar.co.il בשיתוף תצפית נדל"ן
ישנן הרבה אלטרנטיבות בשוק להשקעות: כל אחת עם הסיכונים שלה והתשואות שלה. השקעה בנדל"ן היא המסלול הארוך יותר אבל הבטוח יותר, אז למה להשקיע דרך חברות נדל"ן ולא פשוט לרכוש דירה ולמכור? המומחה להשקעות נדל"ן עונה (נדל"ן, שיווקי)
'תמ"א 38' היא הפתרון לרעידות האדמה?'תמ"א 38' היא הפתרון לרעידות האדמה?כיכר השבת
רעידות האדמה בצפון העלו שוב את נושא 'תמ"א 38' למודעות, אך מסתבר כי ישנם חסמים רבים העומדים בפני אלו שרוצים להצטרף לתכנית שאמורה לשפץ בניינים (כלכלה)
צפון תל אביבחלקת הקרקע היקרה ביותר בעולם - בת"איוחנן בלייך
קבוצת נדל"ן רכשה שטח של 3 דונם, בסכום מטורף של 300 מיליון שקלים • מדובר במחיר היקר ביותר ששולם על חלקת אדמה, כאשר קרקע יקרה יותר מהמבנים שעליה (נדל"ן)

נדל"ן

מחירי הדירות יעלו או ירדו? משבר הדיור, האם לרכוש דירה או להמתין? פרשניות וחדשות - הכל על נדל"ן בערוץ חדשות הכלכלה של כיכר השבת. כנסו והתעדכנו

כיכר facebook
מיכאל מלכיאלי
מיכאל מלכיאלי
מלכיאלי עושה סדר: הנעת תמ"א 38 • פרק 5
ל' בניסן תשעו11
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מנחם מושקוביץ
האמת שרובנו לא יודעים על "קבוצות רכישה"
ה' בניסן תשעו5