השר כחלון עם יקי רייסנר באתר החברהכחלון לרייסנר בסיור משותף: 'גם היזמים צריכים להרוויח'כיכר בשיתוף רייסדור
"אנחנו רואים בב"ש עיר עוגן של הדרום", כך אמר היום שר האוצר, משה כחלון, בסיור מיוחד שערך הבוקר (שני), עם שרת הבינוי והשיכון, יפעת שאשא ביטון, באתר 'מחיר למשתכן' של חברת רייסדור בשכונת סיגליות בב"ש (שיווקי)
בנייה בבית שמש. ארכיוןעלייה של 7.5% ברכישת דירות בנובמברבילי פרנקל
בחודש נובמבר נרכשו בסה"כ 9,500 דירות. זינוק של 77% נרשם במספר דירות "מחיר למשתכן" שנמכרו. מספר הדירות החדשות שנמכרו עמד על 3,100, זינוק של 23%. מספר הרכישות בידי משקיעים ירד ב-5.7% (נדל"ן)
קרקע באיזור בית שמש"אקה נדלן" ו'קרסו נדל"ן' טוענות לבעלות חוקית על הקרקע בבית שמשכיכר השבת2
המאבק המשפטי על הקרקע בבית ג'מאל, המהווה עתודת בניה חשובה, אשר מתחולל בין חברת 'קדמת עדן' ובין 'אקא' עובר שלב והוא יוכרע בשבועות הקרובים בהיכלי המשפט • עוד לא נאמרה המילה האחרונה (נדל"ן בארץ)
בית שמש במבט מרחוקחברת 'קדמת עדן' קיבלה אישור מהוותיקן על זכויותיה בבית שמשכיכר בשיתוף קדמת עדן2
בכך תמה סאגה משפטית ארוכה וסבוכה שמנעה בניית אלפי יחידות דיור לרווחת הציבור החרדי ברמת בית שמש • שיווק הדירות על ידי החברה יחל בקרוב (נדל"ן, שיווקי)
6 טעויות שמתווכים ממליצים להמנע מהן6 טעויות שמתווכים ממליצים להמנע מהןכיכר השבת1
החלטתם להעזר במתווך כדי לרכוש דירה? נפלא, רק חשוב שתקפידו על ניהול של קשר נעים ויעיל ביניכם. הנה כל מה שעליכם לעשות בנידון ומאילו פעולות כדאי לכם להמנע (נדל"ן)
המיקום האטרקטיבי בלב תל אביבחברת דואר ישראל יוצאת במכרז למכירת בית המיון המרכזי שלה בתל אביבכיכר בשיתוף דואר ישראל
מחיר המינימום במכרז – 155 מיליון שקל • דני גולדשטיין מנכ"ל דואר ישראל: "מכירת הנכס ביד אליהו תהווה מקור מימוני מרכזי להשלמת הקמת ה"קריה הדוארית" ותאפשר לדואר ישראל להמשיך ולפתח את מנועי הצמיחה שלה" (נדל"ן, שיווקי)
'תמ"א 38' היא הפתרון לרעידות האדמה?'תמ"א 38' היא הפתרון לרעידות האדמה?כיכר השבת
רעידות האדמה בצפון העלו שוב את נושא 'תמ"א 38' למודעות, אך מסתבר כי ישנם חסמים רבים העומדים בפני אלו שרוצים להצטרף לתכנית שאמורה לשפץ בניינים (כלכלה)
צפון תל אביבחלקת הקרקע היקרה ביותר בעולם - בת"איוחנן בלייך
קבוצת נדל"ן רכשה שטח של 3 דונם, בסכום מטורף של 300 מיליון שקלים • מדובר במחיר היקר ביותר ששולם על חלקת אדמה, כאשר קרקע יקרה יותר מהמבנים שעליה (נדל"ן)
משה כחלוןכחלון מקדם הטבות מס למוכרי דירות שיעבירו כספם לבורסהרחלי בינדמן
שר האוצר מקדם חוק שלפיו מי שימכור דירה יהנה מדחיית תשלום מס רווחי הון על השקעות בבורסה. תקרת ההפקדה תהיה 2.5 מיליון שקל. המטרה: חלופה שתעודד משקיעים לצאת משוק הדיור (נדל"ן)
ג'רוזלם אסטייטס.ג'רוזלם אסטייטס: אחוזת מגורי עלית בלב ירושליםkikar.co.il בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
ג'רוזלם אסטייטס. צילום: יחצג'רוזלם אסטייטס: תכנון מרשים מתגשם למציאות מופלאהkikar.co.il בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
אנשי השיווק והפרסום של ג'רוזלם אסטייטס, ערכו סיור בשטח, אותו ליוו אנשי המקצוע האמונים על המלאכה, כדי להתרשם בצורה בלתי אמצעית מהתקדמות הבניה, ולראות בעיניים מה עומד מאחורי משפטים כמו "מתחילים לראות את היוקרה בעיניים" ו"מיטב האמנים מבצעים בימים אלו את פאר היצירה בשנלר". אמירות הנושאות בחובן הבטחות גדולות מאוד (נדל"ן, שיווקי)
תנופת בניה בברכפלד.תנופת בניה ב'ברכפלד': "לגור בטופ של מודיעין עילית"kikar.co.il בשיתוף ברכפלד
'ציפחה אינטרנשיונל' שבנתה את אחוזת ברכפלד בונה בימים אלה את פרויקט היוקרה "שערי העיר" בלב מודיעין עילית, הכולל 3 בנייני פאר בהיקף של כמאה יחידות דיור מרווחות, בקו ראשון לנופי ירושלים. לרגל 20 שנה לברכפלד: דמי שכירות לשנה - מתנה (נדל"ן, שיווקי)
בעלי  האחוזה היקרה בארה"ב - חותך במחירבעלי האחוזה היקרה בארה"ב - חותך במחירשירות כלכליסט20
הבעלים של אחוזת הענק באל.איי חתך את המחיר
"מחיר למשתכן": 1,700 דירות  ללא זוכים"מחיר למשתכן": 1,700 דירות ללא זוכיםענת דניאלי1
מדובר בכ-26% מסך הדירות שהוגרלו, שמספרן בהגרלה עמד על 6,615. להגרלה נרשמו אמנם 21 אלף משקי בית אך רובם התפזרו בין מספר מועט של ערים (נדל"ן)
בית הכנסתבית הכנסת "נחלת יצחק" בת"א לא ייהרסענת דניאלי2
בית המשפט מנע הריסת חלקים מבית הכנסת נחלת יצחק ברחוב טרומפלדור במרכז תל אביב, לאחר שיזמים ניסו לקדם פרויקט בנייה למגורים בחלק מהשטח של בית הכנסת (נדל"ן)
חתימת הסכם בנייה היסטורי בעיר אלעד.תיעוד: חתימת הסכם בנייה היסטורי בעיר אלעדkikar.co.il בשיתוף עיריית אלעד2
בשורת הפתרון למצוקת הדיור החרדי באה היום לידי חיתום: צפו בטקס חתימת הסכם הגג של עיריית אלעד עם משרדי האוצר והשיכון, במסגרתו ייבנו בעיר אלעד עוד כ-13 אלף יחידות דיור, לצד מיליוני מ"ר לתעסוקה ומסחר (נדל"ן)
ג'רוזלם אסטייטס בשנלר.ג'רוזלם אסטייטס בשנלר: כבר רואים את היוקרה בעינייםkikar.co.il בשיתוף ז'רוזלם אסטייטס1
בג'רוזלם אסטייטס ממשיכים להתקדם, ההשקעה בביצוע דירות היוקרה נראית ומורגשת בכל זווית. תמונות שצולמו מאחד משלושה המנופים המוצבים באתר, מגלות מציאות מרהיבה שמתגשמת על הקרקע (נדל"ן, שיווקי)
אילוסטרציהמספר הדירות הריקות זינק ב-10% בשנתייםנמרוד בוסו
מנתוני הלמ"ס לסוף 2017 עולה כי 6.5% מהדירות בישראל עומדות ריקות. בתל אביב ובירושלים נרשם זינוק של עשרות אחוזים במספר דירות הרפאים. וההחלטה? לא מיושמת (נדל"ן)
יח"ד לציבור החרדי יועברו. אילוסטרציהאלפי יח"ד בבית שמש יועברו לידיים אחרות?אסף מגידו
תכניות הבניה של אלפי יח"ד בשכונת בית ג'מאל – משכנות השמש עבור הקהילות החרדיות עלולות לרדת לטמיון נוכח פסיקת בג"צ הפותחת פתח לשינויי יעוד השכונה והעברתה לידיים אחרות. רבנים עסקנים ואישי ציבור מתארגנים לפרסום צו מניעה ואזהרה לציבור שלא לתת יד למהלך השינוי באמצעות השקעת כספים או הלוואה (נדל"ן, שיווקי)
קליין יחד עם ראש העיר ברקתשינוי דמוגרפי בי-ם? אדם אחד משנה הכולאסף מגידו10
אם לפני בחירות עסוקים בשיח הירושלמי על שינוי מאזנים דמוגרפיים בעיר, הבנייה החרדית בשטח משנה את המציאות. אלי קליין, הבעלים של אקה נדל"ן, "בונה את ירושלים" (נדל"ן)
התחנה המרכזית ה"חדשה"ה"מפלצת" התל אביבית תישאר עד 2042נמרוד בוסו, כלכליסט
נצבא, בעלת התחנה המרכזית, בדרך לעסקה נוחה עם משרד התחבורה: חתימה על חוזה שכירות חדש לתחנה ל־24 שנים, בניגוד לתוכנית המתאר של תל אביב שקובעת כי יש לפנותה ולבנות על שטחה מגדלי מגורים. עבור כל שנה מקבלת נצבא 40 מיליון שקל (כלכלה בארץ)
מיזם הבניה היוקרתי בירושלים ג'רוזלם אסטייטס במתחם שנלר."כשחניון נבנה באותה דקדקנות כמו הסלון"kikar.co.il בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס
מיזם הבניה היוקרתי בירושלים ג'רוזלם אסטייטס במתחם שנלר, שובר שיאים. בימים אלה נבנה שלב א', ותנופת הבנייה ניכרת בשטח וקומות הבניינים צומחות ועולות (נדל"ן, שיווקי)
פרוייקט גינות דוד.תנופת בניה חסרת תקדים בבני ברקkikar.co.il בשיתוף גינות דוד3
שלושה מנופי ענק, צוות מהנדסים ומאות פועלים מקדמים במרץ את בנייתן של 172 יח"ד בשכונת גינות דוד המבוקשת המוקמת ברח' כהנמן בבני ברק. יעד מועד האכלוס: בעוד כ-20 חודשים (נדל"ן, שיווקי)
וילות קיסריהמכרת דירה חדשה? אתה אחראי כמו קבלןנמרוד בוסו
ביהמ”ש העליון קבע כי אדם שמכר בית חדש בלי שהתגורר בו קודם יפצה את הרוכשת בשל ליקויים בנכס: "חוק מכר דירות עשוי לחול גם על אנשים פרטיים"
בנימין נתניהוהפתרון של נתניהו למצוקת הדיור: איים מלאכותייםאדריאן פילוט4
רה"מ הסביר כי ישראל היא אחת המדינות הצפופות בעולם, וכי אם יעבירו תשתיות חיוניות למשק לאיים, יהיה ניתן להשתמש במרחבים שיתפנו. "זה בהחלט בהישג ידינו", אמר (כלכלה)
נכס במרכז הארץ. אילוסטרציהפרויקט פסגות אלעד: נכס במרכז זה לא חלוםkikar.co.il בשיתוף אלעד פסגות1
ההרחבה המדוברת העיר אלעד מביאה עימה בשורה עצומה עבור המחפשים להשקיע באחד האזורים האטרקטיביים בארץ. מעמדן של הקרקעות החקלאיות באזור אלעד השתנה פלאים בעקבות הודעת משרד הפנים על הרחבת העיר אלעד ובניית אלפי דירות חדשות. ההזדמנות שלא תישאר איתנו לאורך זמן (נדל"ן, שיווקי)

נדל"ן

מחירי הדירות יעלו או ירדו? משבר הדיור, האם לרכוש דירה או להמתין? פרשניות וחדשות - הכל על נדל"ן בערוץ חדשות הכלכלה של כיכר השבת. כנסו והתעדכנו

כיכר facebook
מיכאל מלכיאלי
מיכאל מלכיאלי
מלכיאלי עושה סדר: הנעת תמ"א 38 • פרק 5
ל' בניסן תשעו11
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מנחם מושקוביץ
האמת שרובנו לא יודעים על "קבוצות רכישה"
ה' בניסן תשעו5