אאא

עליית מדרגה בסכסוך המתוקשר בתחנת הרדיו החרדית 'קול ברמה'. בזמן שהשותפים שהו במשרדי מועצת הרשות השנייה, לשימוע בסוגיית משה חדיף - המשקיע הסמוי שנתגלה לפתע, למרות שלא הופיע בשום מסמך רשמי שהוגש לרשות השנייה, ניצלו אנשי חדיף את היעדרותו של המנכ"ל, נכנסו לתחנה והחלו להחליף את מנעולי החדרים.

המשטרה שהוזעקה מיידית, עצרה את המשך מעשיהם, לא לפני שהספיקו כבר להחליף את המנעול בחדרו של המנכ"ל קוניק. השוטרים גם הבהירו להם, כי ניסיון ההשתטות הינו בגדר מעשה פלילי. בהמשך כבר הגיע למקום גם סמנכ"ל התפעול איציק מור, ש'לקח פיקוד' על המצב.

הקרע בין שותפי התחנה החל, כאשר משה חדיף, שהסתבר לפתע כאחד המשקיעים, ואף מינה את חתנו לחבר בדירקטוריון, יצר ברית עם המשקיע הראשי גבי אדרי, ויחד הם ניסו לפטר את מנכ"ל התחנה ומייסדה – אריאל קוניק, שאף הוא שותף בתחנה ומחזיק בידו כמה עשרות אחוזים מבעלותה.

ניסיון ההתערבות החיצוני של חדיף בניהול התחנה, גרר אחריו תלונה למועצת הרשות השנייה, בתביעה לברר את סוגיית שותפותו הסמויה של חדיף, למרות שלא הופיע במסמכים שהוגשו למועצת הרשות, מה שמנוגד לחלוטין לתנאי הרשות.

שעה קלה לאחר ניסיון ההשתלטות הראשון, שבו הבריונים למקום לניסיון השתלטות שני, שוב הוזעקה המשטרה, שהפעם עצרה אותם לחקירה. כשמפעיליהם מספיקים להיעלם בטרם יעצרו.

כיפוף הידיים בין השותפים מסתבר, הינו למרות השמועות שנפוצו בעבר על סיכומים שונים, במסגרתם יקנה צד אחד את חלקו של רעהו. כעת מתברר כי ניסיונות פשרה לחוד, ופעולות השתלטות לחוד, ועוד הרבה מים עכורים עוד יזרמו ב'קול ברמה', עד שהשקט ישוב לשכון על תילו.