אאא

אפליקציה ישראלית חדשה, תעשה לכם את החיים קלים הרבה יותר: מי מאיתנו לא חווה את אחד הרגעים האלה במהלכן מכונית מתקרבת ואתה לא מספיק לצלם אותה כי לא מצאת את המצלמה בזמן. התרחשה הפסקת חשמל ואתה מגשש בחושך לעבר הפנס. 

בכדי לתת מענה למצבים בהם אתה צריך להפעיל אפליקציה או תכונה כלשהי במכשיר במהירות וללא מאמץ, פותחה האפליקציה Shake - פרי פיתוח כחול לבן.

האפליקציה מאפשרת לנו לנער את המכשיר ולהפעיל פעולות שונות, גם כאשר המסך מכובה.

כחלק מהמגוון הרחב שמציעה האפליקציה לפעולות אשר יתבצעו בזמן ניעור, ניתן למצוא: הפעלת אפליקציות כמו ג'ימייל, ווטאסאפ, פייסבוק ועוד. הדלקה או כיבוי של פנס. שינוי מצב צלצול- צלצול / רטט / שקט. הדלקת המסך. גלילת חלון ההתראות. הפעלה או כיבוי של רשת סלולרית בדור השלישי (G3). הפעלה או כיבוי של רשת אלחוטית (Wifi). הפעלה או כיבוי של סיבוב מסך אוטומטי. 

 (צילום מסך)
(צילום מסך)
הגדלה

כמו כן ניתן לבצע באמצעות הניעור הפעלה או כיבוי של בהירות אוטומטית. הפעלה / כיבוי של רמקול בזמן שיחה. שליטה בנגן המוסיקה: הפעלת הנגן, העברה לשיר הבא וכו'.

בהגדרות האפליקציה ניתן למצוא מאפיינים שימושים: שליטה ברגישות החיישן / משוב ברטט כאשר מתרחש ניעור / הפעלת השירות באתחול המכשיר, הגדרת שיטות ניעור שונות: ניעור אופקי או ניעור אנכי. ועוד.

האפליקציה ניתנת להורדה בחינם דרך הגוגל פליי ומותאמת עבור מכשירי אנדרואיד 2.3 ומעלה.

להורדה הקליקו כאן