אאא

הכינוס המושקע נפתח בדברי ברכה ע"י הרב ד"ר משה ליבוביץ, מייסד העיר ביתר עילית, המשמש כיועץ לשירות בקהילה ב"כללית". בדבריו, סקר את יתרונותיה ושירותיה הנרחבים של "הכללית" המלווים את המשפחה: "כללית מסורה למען הלקוחות, במגוון רחב היקף של שירותים ייחודיים הניתנים מכל הלב, ברמה המקצועית הטובה ביותר". כן הצביע על ההתפתחות העצומה והמרשימה של "הכללית" במגזר החרדי בשנים האחרונות, הן בריבוי הסניפים והגדלת הפריסה של מרפאות "הכללית", והן בהעמדת שירותים איכותיים המקצועיים ביותר לרשות המבוטח.

גב' מ. ביין, מנהלת שיווק ושירות לקוחות של כללית מחוז מרכז, הודתה לצבור הנשים שנטלו חלק בערב ייחודי זה. בדבריה אמרה כי האשה, היא נאמנת הבריאות בבית, ולכן כללית תמשיך לפתח עוד ערוצי בריאות לציבור הנשים .

במרכז האירוע עמדה הרצאתו של ד"ר יעקב רבינזון, מומחה ברפואת הנשים במרפאת כללית ברובע ז' וג', ורופא בכיר במחלקת נשים ויולדות בביה"ח 'אסותא'. ההרצאה לוותה במצגת מיוחדת שריתקה את ציבור המשתתפות בנושאי רפואה ובריאות האישה.

בשיאו של הערב המיוחד הועלתה הצגה מיוחדת המספקת הצצה ייחודית לעולמם של שני אחים, המגלים כיצד הצליחו בכוחות משותפים להתגבר על המוגבלות ולהתקדם צעדים רבים קדימה. המסר שאותו העבירו האחים היה מחמם לב: ניתן להגיע רחוק באמצעות כח רצון ואהבה. "כל אדם הוא מתנה', גם המיוחדים וגם הרגילים, כולנו מתנות של ד'", סיכמו את ההצגה שריגשה עד דמעות.

מאות המשתתפות יצאו מהערב כשהן עשירות במידע מקצועי וערכי רב חשיבות, והודו בלב נרגש ליוזמת הכנס, הגב' וינגוט מקשרי לקוחות "כללית", תוך בקשה נלהבת לעריכת ערבים נוספים מעין אלה, המעשירות את הידע הרפואי שלהן ומותירות אותן עם חומר רב למחשבה.