אאא

העובדות לא יבלבלו אותם. אנשי הקהילה המנופפת בדגל האהבה, ממשיכים גם היום במסע השנאה, השיסוי וההסתה כנגד הציבור החרדי. מאשימים אותו במרומז ובאופן ישיר באחריות לרצח, תוך התעלמות מוחלטת מהעובדות הידועות, כי הציבור החרדי, על עיתוניו, מתעלמים מנוכחותם לחלוטין, ואינם כותבים עליהם מטוב ועד רע.

גם היום, בביקורו של ראש הממשלה נתניהו במקום הרצח, דרשו אנשי הקהילה מראש הממשלה לגנות את שרי ש"ס. מבחינתם, זוהי מניפה גדולה לשדרוג מצבם בחברה הישראלית, והם אינם מוכנים להניח להזדמנות הזו לחמוק מידם: הכה בחרדים והצל את הרייטינג.

ה"עברה" היחידה של הציבור החרדי, הינה העובדה כי הוא אמון על ציווי התורה, זו המגדירה מעשים אלו כ"תועבה". אולם הציבור החרדי אינו כותב כנגדם, אינו מפגין נגדם, ואינו מתייחס אליהם כלל. אלא שהם אינם מסתפקים בכך, ותחת הרושם הקשה של הרצח, מנסים הם בכוח, לכפות את הציבור החרדי להצדיע לדגלם, למרות האיסור החמור המפורש בתורה בעניין זה.

אגב, בעניין התקשורתי. ראש הממשלה נתניהו שהיה ככל הנראה מודע לכוונות התקשורתיות הזרות של ראשי הקהילה, החליט על סגירת הביקור בפני התקשורת, מה שגרם להתמרמרות רבה בקרב ראשי הקהילה, שכל מטרתם כמובן, הינה מינוף עניינם. אלא שהוא שמע את הדברים, ולא מחה על ההסתה.

ביום רביעי הקרוב, ידון בית משפט השלום בתל אביב, בבקשת 'כיכר השבת' להסיר חלקית את צו הפרסום, וזאת על מנת למנוע מנציגי המסיתים, את המשך השימוש בצו, למטרת הסתה והפצת שנאה כנגד הציבור החרדי.