אאא

פרסום ראשון: בשעות הצהריים (רביעי) נפלה ההחלטה אצל יו"ר ש"ס אריה דרעי כי אלי שמחיוף ימשיך לכהן כיו"ר ש"ס במועצת עיריית ירושלים ויהיה מספר אחד ברשימת התנועה בבירה.

אחרי אין ספור התייעצויות של דרעי עם בכירי לשכתו ואנשי המטה קיבל דרעי את ההחלטה כי שמחיוף ימשיך לכהן כיו"ר סיעת ש"ס בירושלים.

כזכור, דרעי ביקש בתחילה לרענן את הרשימה כולה בירושלים, אך כשהבין כי שמחיוף זוכה לתמיכת הציבור הירושלמי ובראש ובראשונה לתמיכת הגורמים ברחוב הקבלן 45 החליט דרעי להשאירו בתפקידו.

שמחיוף זוכה לתמיכתו של מרן פוסק הדור רבי עובדיה יוסף וזאת בשל כך שהוא עומד בראש ארגון 'ועתה כתבו לכם', המארגן מדי שנה כינוס לאלפי אברכים ותלמידי ישיבות ספרדים בראשותו של הגר"ע יוסף.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

כאמור, היום נפלה ההחלטה ושמחיוף יישאר כיו"ר ש"ס בירושלים ובשעה האחרונה הגיע שמחיוף ללשכתו של דרעי בהר חוצבים וקיבל את כתב המינוי לתפקיד.

באשר ליתר הרשימה, יודיע דרעי על ההחלטה רק בתחילת השבוע הבא. 

בשיחה עם "כיכר השבת", אומר אלי שמחיוף: "אני מודה לבורא עולם על הזכות שנתנה לי להמשיך לייצג את הציבור בירושלים, וכן למרן מאור ענינו הרב עובדיה יוסף שנתן בי אימון להמשיך להיות שלוחו. וכמובן ליו"ר התנועה הרב אריה דרעי שבחר בי לתפקיד כעת כולנו יוצאים למערכה באחדות לקדש שם שמיים ולהביא להגדלת כוחה של ש"ס בירושלים כפי רצונו של מרן שליט"א". 

בתוך כך, גם בעיר מודיעין עילית נפלה ההחלטה והרב אבנר עמר יהיה יו"ר הרשימה של ש"ס בעיר. עמר, שמנהל את מוסדות 'אור מאיר', עד הבוקר היה תושב אשדוד והבוקר העביר את מקום מגוריו למודיעין עילית.