זריזין מקדימין: כך תכבסו כריות במכונה או בידאל תחכו לערב פסח: כך תכבסו כריות - ביד או במכונה
ב' בשבט תשפ | 28.01.20
בנוסף לניקוי הסדינים והציפות, עליכם לדאוג גם לכריות ולמזרנים. ספציפית, יש לכבס את הכריות לפחות פעמיים-שלוש בשנה, כדי למנוע הופעת ריח רע ולהיפטר מאבק. הנה הדרך לעשות זאת (בית וסטייל)
כך תשמרו על ביתכם נקי מלחות ועובשכך תשמרו על ביתכם נקי מלחות ועובשיעל קלצקין
אם אתם מבחינים בסימנים המעידים על רטיבות בחלונות ובקירות ובכתמי עובש, ניגוב הרטיבות במטלית או הפעלת החימום לא תפתור את הבעיה. הנה כמה טיפים ושיטות לטיפול בתופעה העיקשת (בית וסטייל)
חומרי ניקוי פרוביוטיים: למה עליכם להכירם?חומרי ניקוי פרוביוטיים: למה עליכם להכירם?יעל קלצקין
חומרי ניקוי מסורתיים מכילים כימיקלים קשים על מנת להיפטר מחיידקים ורבים מאותם חומרים פעילים יכולים להוביל לבעיות בריאותיות, כולל מחלות אוטואימוניות ועליה במשקל - לכן יש אלטרנטיבה אחרת (בית וסטייל)
כל הסודות: כך תגרמו לבית להראות יקרכל הסודות: כך תגרמו לבית להראות יקריעל קלצקין
גם אם אין לכם תוכניות להכניס את דירתכם לשוק הנדל"ן, תמיד תשמחו לשמוע כמה טיפים מאשה שמתמחה בהשבחת נכסים ומקסום הערך שלהם, איך היא עושה את זה. עצות ששוות קריאה (וכסף) (בית וסטייל)
למבינים: איך לקנות ולטפל בסוודר מקשמירלמבינים: איך לקנות ולטפל בסוודר מקשמיריעל קלצקין
הקשמיר ידוע כאריג יוקרתי שמחזיק מעמד לאורך זמן ושווה את ההשקעה שברכישתו. בעזרת התובנות של המומחים שלנו, תוכלו לשמור על סוודר איכותי שישאר נעים ויראה במיטבו לא מעט חורפים (בית וסטייל)
5 טריקים לניקיון שאין סיכוי שהכרתם עד כה
נקיון וארגון5 טריקים לניקיון שאין סיכוי שהכרתם עד כה

ליקטנו המוני עצות ניקיון מסבתא שלנו, מאמא ומחברות. חלקן בסיסיות, כאלו שכולכם מכירים וחלקן שמורות בתוך המשפחה, כמו מתכון סודי העובר מדור לדור. הנה כמה מהן (בית וסטייל)

כך תתלו סוודרים כך שלא יתפסו הרבה מקום בארון
נקיון וארגוןכך תתלו סוודרים כך שלא יתפסו הרבה מקום בארון

יש איזו דילמת אחסון עם סוודרים בחורף: בתליה - הם נמתחים וצורתם נהרסת ובקיפול - הם פחות נגישים לשימוש. אבל בשני המקרים הם תופסים המון מקום. הנה פתרון שמשלב את שתי השיטות (בית וסטייל)

4 טיפים לשיפוץ המטבח כשהתקציב לא מנופח
עיצוב פנים4 טיפים לשיפוץ המטבח כשהתקציב לא מנופח

יש כמה דרכים פשוטות לשדרוג מטבח, מבלי לשדוד בנק. במקום לקרוס במהלך השיפוץ (נפשית וכלכלית), יזמית נדל"ן מצליחה מציעה להתמקד בארבעה אזורים עיקריים: הקירות, השיש והארונות (בית וסטייל)

כחול קלאסי. צבע השנה ל-2020
עיצוב פניםצבע השנה ל-2020 של פנטון מעורר "אמון ואמונה"

השנה הלועזית למניינם עומדת לפני סיום, וכבכל שנה בזמן הזה, חברת הצבעים שקובעת מה תהיה מניפת הגוונים השלטת בתחומי העיצוב הכריזה על "הצבע של השנה" (עיצוב)

זו לא בדיחה: למכירה מפיץ ריח בניחוח לחם שום
אל תפספסו זו לא בדיחה: למכירה מפיץ ריח בניחוח לחם שום

בדיוק כשחשבנו שהעולם הזה כבר הגיע לסף הקריאטיביות שלו ולא יכול להיות מטורף יותר, רשת המזון המהיר האמריקאית, "סאבוויי" בעצם יצרה את הבלתי יאמן: מפיצי ריח בניחוח לחם שום נוטף גבינה (בית וסטייל)

כך תבחרו מטריה שתשמור עליכם יבשים
אל תפספסו כך תבחרו מטריה שתשמור עליכם יבשים

צעידה ברחוב בימים סוערים שכאלו והגעה לבית בבגדים יבשים, דורשת בחירת מטריה שמסוגלת לעמוד ולהגן עליכם מפני רוחות וגשמים. כך תוכלו לקנות אחת שתעשה את העבודה כמו שצריך (בית וסטייל)

בית וסטייל

בית אופנה לציבור החרדי בארץ ובעולם: חדשות על אופנה, מעצבים, איפור, יופי, עיצובים והכל בסטייל. פאשניסטה דתייה? זה המקום בשבילך.

כיכר facebook