מנחם מניס..  מנחם מנס  מקלובה  מרוקו
ישן גרוע? יתכן שהטעות הנפוצה הזו היא הסיבה לענייןישן גרוע? יתכן שהטעות הנפוצה הזו היא הסיבה לעניין
י"א בשבט תשעט | 17.01.19
יש לא מעט דברים שיכולים להשפיע על איכות השינה שלנו, ביניהם מצעים נעימים ומזרן איכותי. אך אם אתם מתקשים להירדם או מתהפכים במיטתכם שוב ושוב, יתכן שהבעיה נעוצה בכלל בראש המיטה (בית וסטייל)
כך תשדרגו את הסלון בעזרת טיפ פשוטכך תשדרגו את הסלון בעזרת טיפ פשוטכיכר השבת
כשרכשנו פינת אוכל לביתנו הקט, אי אז בשנת 2015, בחרנו להקיף את השולחן בכיסאות בעלי עיצוב זהה, אך בצבעים שונים. נדמה היה לנו כי מדובר באקט שיוסיף עניין לעיצוב הסלון שלנו, וצדקנו (בית וסטייל)
מומחית הסדר, מארי קונדו: כך תשמרו על ארון בגדים מסודרמומחית הסדר, מארי קונדו: כך תשמרו על ארון בגדים מסודרכיכר השבת3
הבעיה שהיא רואה לעתים קרובות היא שאנשים רבים מייחסים "בתים" שהם לא כל כך פונקציונליים או בקנה מידה שגוי לצרכים שלהם. ובמילים אחרות, איך נפטרים מ"כיסא הבגדים"? (בית וסטייל)
איך לא חשבו על זה קודם: רובוט שמקפל כביסה • צפואיך לא חשבו על זה קודם: רובוט שמקפל כביסה • צפושרי ברינר שיפמן4
זה מתחיל בפעולות קלות כמיון, התאמת תוכנית הכיבוס, הפעלת המכונה וייבוש. אך לאחר מכן מגיעה המשימה המתישה ביותר: הקיפול. כעת, מתברר כי הומצא פתרון גאוני לעניין (בית וסטייל)
אלפי זהב וכסף: שילוב מתכות בשלל צבעים יחדיו זה הכי 2019אלפי זהב וכסף: שילוב מתכות בשלל צבעים יחדיו זה הכי 2019כיכר השבת1
תכשיטי זהב וכסף לא הולכים ביחד? חשבו שוב. הכירו את הטרנד הכי נועז לעיצוב חדר הרחצה והמטבח, לשנת 2019 שאך התחילה: גווני מתכות מעורבים (בית וסטייל)
מפתיע: האפקט השלילי של סידור המיטה בבוקר
נקיון וארגוןמפתיע: האפקט השלילי של סידור המיטה בבוקר

מלאכת סידור המיטה בבוקר אינה נעימה ואפילו מרגיזה ומתסכלת, אך אין לנו באמת את האפשרות לוותר על השלמתה. היא אחראית להצלחת היום שלנו, כך גורסים אי אלו מחקרים. ובכן, מתברר שלא בהכרח (בית וסטייל)

איך לשמור על כביסה לבנה כמו שלג
נקיון וארגוןאיך לשמור על כביסה לבנה כמו שלג

אנחנו אוהבים את הכביסה שלנו לבנה וזכה ומעוניינים שהיא תשאר כך. אך לעיתים המציאות מאכזבת וגוון אפרפר מופיע על סדיני המשי הלבנים שאנו כה אוהבים. הנה 4 הנחיות לכביסה לבנה (בית וסטייל)

שנות השבעים חוזרות ואיתן טרנד הריהוט העגול
עיצוב פניםשנות השבעים חוזרות ואיתן טרנד הריהוט העגול

עיצוב טוב נמדד בערבוב צורות, טקסטורות ותקופות זמן באופן נכון, וכתוצאה מכך, נוצר מראה שמעניין ונעים להביט בו. ובכן, יש לנו קיצור דרך כיצד להגיע לסלון מהמם ביופיו: רהיטים מפותלים (בית וסטייל)

5 דברים שלא תמצאו לעולם בבית של מעצבת פנים
עיצוב פנים5 דברים שלא תמצאו לעולם בבית של מעצבת פנים

המעצבת עטורת הפרסים, מארי פלאניגן, הרחיקה לכת ובמקום לתת עצות בנאליות של עשה ואל תעשה, פשוט חשפה אילו דברים לעולם לא נוכל למצוא בביתה (בית וסטייל)

אחד האולמות בטירה
אל תפספסו הטירה הכי מצולמת באינסטגרם מוצעת למכירה

טירת סמצאנו המפוארת והצבעונית נבנתה ב-1605 על ידי אציל ספרדי, ובמהלך השנים שימשה מלון במשך 70 שנה. כל אחד מ-365 חדריה מעוצב בסגנון שונה • המחיר? (בית וסטייל)

הכובעים שאת חייבת לחבוש בחורף הקרוב
אל תפספסו הכובעים שאת חייבת לחבוש בחורף הקרוב

רייצ'ל, המותג שכל חובשת כיסוי ראש עם זיקה לאופנה מכירה, עם קולקציית כיסויי ראש בדוגמת בארטים המגיעים אלינו ישירות מפריז וכובעי שוליים מחממים ושיקיים (אופנה)

בית וסטייל

בית אופנה לציבור החרדי בארץ ובעולם: חדשות על אופנה, מעצבים, איפור, יופי, עיצובים והכל בסטייל. פאשניסטה דתייה? זה המקום בשבילך.

עדכונים
כיכר facebook