תנובה  ישי ריבו  מלך..  מונטג
ברוך נפתל בסינגל ווקאלי - "בעזרת השם"ברוך נפתל בסינגל ווקאלי - "בעזרת השם"יאיר טוקר
הזמר ברוך נפתל מארה"ב מבצע את שירו בגרסא ווקאלית לימי הספירה בעיבודו של הלל קפניק ועם ילד הפלא נתי ברוידה. על הלחן אחראי צלי שטרן (סינגלים וקליפים)
אלעד שער בגרסה ווקאלית: "אמא שלי"אלעד שער בגרסה ווקאלית: "אמא שלי"יאיר טוקר5
הזמר אלעד שער פותח את ימי הספירה עם גרסה ווקאלית מיוחדת לבלדה שהוציא אך לא-מכבר "אמא שלי" פרי עטו של התמלילן והמלחין גבריאל סרוסי. עיבוד: יניב בלאס (סינגלים)
אליעזר בוצר בסינגל חדש - "שינה"אליעזר בוצר בסינגל חדש - "שינה"יאיר טוקר13
הזמר והיוצר אליעזר בוצר בשיר חדש לקראת יום העצמאות עם מילים שכתב בשילוב מילים של מאיר אריאל, את השיר הלחין יחד עם הרב אייל סעיד מאני ואלכס הולינס. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד אורי אבני (סינגלים וקליפים)
איזה שיר ביצע פיני איינהורן בקבר אנטיוכוסאיזה שיר ביצע פיני איינהורן בקבר אנטיוכוסיאיר טוקר7
פיני איינהורן השוהה בימים אלו בסבב הופעות באירופה, בדרך לאחת ההופעות בכריתים יוון, נדהם לגלות את קברו של אנטיוכוס מלך יוון, והרגיש חובה מיוחדת לתעד את האירוע בסרטון מיוחד המלווה בעוד הפתעה (קליפים)
להקת 'סימפל מן' בסינגל חדש - 'תמרור לנשמה'להקת 'סימפל מן' בסינגל חדש - 'תמרור לנשמה'נתנאל לייפר1
להקת 'סימפל מן' - 'איש פשוט' בסינגל חדש מתוך האלבום השני של הלהקה אותו כתב סולן הלהקה יעקב קפקא והלחינו ועיבדו יחד שאר חברי הלהקה (סינגלים וקליפים)
שלמה זלמן הורביץ ומקהלת שירה בניגון עתיקשלמה זלמן הורביץ ומקהלת שירה בניגון עתיקיאיר טוקר3
מנצח ומעבד מקהלת שירה, יואלי הורביץ חגג את בר מצוות בנו, אחיו ר׳ שלמה זלמן הורביץ יחד עם המעבד מנדי הרשקוביץ גילו את שיר העתיק מפולטובה (בספר הניגונים מכונה ניגון להרב יעקב מרדכי בזלפוב מפאלטאווא) היה מהחסידים המפורסמים של אדמו"ר המהר"ש ואדמו"ר הרש"ב (קליפים)
הראפר שלמה רג'ה בסינגל חדש  - זה הזמןהראפר שלמה רג'ה בסינגל חדש - זה הזמןיאיר טוקר22
אחרי כמה סינגלים כמו 'כוס קפה במיז'בוז' ו'מדברים עלי', ממשיך הראפר והמפיק המוזיקלי החרדי שלמה רג'ה ליצור חומרים חדשים ובעיקר שונים. רג'ה שמבצע את הבית הראשון משתף פעולה בשיר הזה יחד עם אמן חדש בשם אלדן ועל הפזמון הקליט אחראי האמן 'ליברה' (סינגלים)
צפו: הקליפים שיעשו לכם את חול המועד פסחצפו: הקליפים שיעשו לכם את חול המועד פסחכיכר מוזיקה
נשארים בבית? מחפשים משהו שירים לכם את מצב הרוח? קבלו את הקליפים האחרונים במוזיקה החסידית והיהודית שיעשו לכם את חול המועד כמו שצריך (מוזיקה, קליפים)
שלומי גרטנר ושלום פרץ - "המים שטפונו"שלומי גרטנר ושלום פרץ - "המים שטפונו"יאיר טוקר11
הזמר הלונדוני שלומי גרטנר יחד עם נער הפלא שלום פרץ בסינגל חדש בלחנם של אלי קליין ואיצי ברי שאמונים גם על העיבוד המוזיקלי (סינגלים וקליפים)
אבשלום סלוק בסינגל חדש - "רגליים"אבשלום סלוק בסינגל חדש - "רגליים"נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר אבשלום סלוק בסינגל רביעי מתוך אלבום הבכורה שלו. סלוק אחראי כרגיל ללחן ולמילים ואילו על העיבוד וההפקה הופקד דותן מושנוב (סינגלים וקליפים)
להקת "דורשי ה'" בסינגל בכורה - אבא טובלהקת "דורשי ה'" בסינגל בכורה - אבא טובנתנאל לייפר27
להקת "דורשי השם" בסינגל בכורה, בהפקתו ובעיבודו של ערן קליין. חברי הלהקה אליהו כורסיה, אלישיב אלון ואור שפייר כתבו את המלים ללחן של "פלו-רידה" (סינגלים וקליפים)
מקהלת 'נרננה' בסינגל חדש - "הרחמן"מקהלת 'נרננה' בסינגל חדש - "הרחמן"יאיר טוקר6
מקהלת 'נרננה' מבצעת מחדש לכבוד חג הפסח הבא עלינו לטובה את לחנו היפיפה של ר' בנציון שנקר ז"ל בעיבוד מחודש של דוד טויב (סינגלים וקליפים)
להקת Y-STUDS בקליפ פסח חדש ומרהיבלהקת Y-STUDS בקליפ פסח חדש ומרהיבנתנאל לייפר11
להקת הווקאל האמריקאית Y-STUDS בסינגל פסח חדש המתבסס על לחנים מתוך ההצגה האמריקאית "האמן הגדול מכולם". על העיבוד וההפקה אד בויאר מגדולי מפיקי הווקאל בעולם (קליפים)
יעקב שוואקי בסינגל חדש - הבטחה של אמאיעקב שוואקי בסינגל חדש - הבטחה של אמאנתנאל לייפר39
הזמר המצליח יעקב שוואקי בסינגל חדש. שבי נחום ודסי קורלנד על המילים, על הלחן אחראי שוואקי יחד עם איצי וואלדנר ואילו על העיבוד אחראי רפי גריידי (סינגלים וקליפים)
יצחק רייס בסינגל חדש - "כל עצמותיי תאמרנה"יצחק רייס בסינגל חדש - "כל עצמותיי תאמרנה"יאיר טוקר9
הזמר החסידי יצחק רייס בסינגל שלישי - "כל עצמותיי תאמרנה". רייס קיבל את הלחן מחבר קרוב - הרב יהודה קנר, ואת העיבוד כתב נתי קוגלר כשעל הקולות מקהלת 'קולות' (סינגלים וקליפים)
'אולטריקס' ברמיקס חדש ל'לב טהור' - עבדך'אולטריקס' ברמיקס חדש ל'לב טהור' - עבדךנתנאל לייפר2
דיג'יי משה אקרמן, המכונה 'אולטריקס' בגירסת רמיקס אלקטרונית חדשה ומעניינת לשיר של להקת 'לב טהור' - "עבדך" מתוך אלבומם האחרון של הלהקה (סינגלים וקליפים)
שמואל הוניג בסינגל חדש - "ואתם תלוקטו"שמואל הוניג בסינגל חדש - "ואתם תלוקטו"יאיר טוקר
הזמר החסידי שמואל הוניג בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו למילים על פי דברי רש"י בפרשת ניצבים. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד יהודה גלילי (סינגלים וקליפים)
זהר בהרי בסינגל חדש - "עד מתי"זהר בהרי בסינגל חדש - "עד מתי"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר זהר בהרי בסינגל חדש, לחן משלו למילים מתוך התהילים. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד אהרון קמיגרוב (סינגלים וקליפים)
יאיר בוחניק בסינגל שני  - טובה כפולה ומכופלתיאיר בוחניק בסינגל שני - טובה כפולה ומכופלתיאיר טוקר5
יאיר בוחניק בוגר ישיבת ההסדר קרני שומרון. מנגן בפסנתר מגיל צעיר ועוסק בהלחנת שירים. כיום לומד מוזיקה בקריית אונו ועכשיו עם סינגל שני בעיבודו של יאיר הראל (סינגלים)
יעקב יצחק רוזנפלד  מבצע - "דרור יקרא"יעקב יצחק רוזנפלד מבצע - "דרור יקרא"יאיר טוקר
המלחין מאיר מרטין וידרקר, בשיר חדש כשעל הביצוע מופקד החזן יעקב יצחק רוזנפלד, בעיבודו של הפסנתרן מנחם בריסטובסקי, ומלווה על ידי מקהלת ידידים העולמית (סינגלים)
מנחם ויינשטיין בסינגל חדש - "הורד גשם"מנחם ויינשטיין בסינגל חדש - "הורד גשם"נתנאל לייפר4
הזמר והיוצר מנחם ויינשטיין בסינגל חדש אותו כתב והלחין יחד עם משה חנין בעיבודו של ג'יימי קיארו לזכרו של חברו שנפטר שוע פולנסקי ז"ל (סינגלים וקליפים)
דניאל זמיר ואחיה אשר כהן אלורו  - "הללו"דניאל זמיר ואחיה אשר כהן אלורו - "הללו"נתנאל לייפר3
נגן הג'אז היהודי הנודע, דניאל זמיר והפסנתרן המוערך אחיה אשר כהן אלורו מבצעים יחד לחן חדש של הרב יצחק גינזבורג בסגנון ג'אזי לפרק התהילים קכז'- 'הללו' (סינגלים וקליפים)
להקת 'ביטדוס' בקליפ פסח ווקאלי חדשלהקת 'ביטדוס' בקליפ פסח ווקאלי חדשיאיר טוקר59
להקת הווקאל 'ביטדוס' שהשתתפה לאחרונה בריאליטי 'ישראל גוט טאלנט' בקליפ חדש לכבוד חג הפסח, מילים חדשות לשיר של עומר אדם בהפקתו של ראובן חיון (סינגלים וקליפים)
אלי בן ארי בסינגל חופות חדש - "זה הרגע"אלי בן ארי בסינגל חופות חדש - "זה הרגע"יאיר טוקר13
הזמר אלי בן ארי בעל הקול המרשים מברזיל, בסינגל חופות מקורי חדש בעברית צחה, אותו כתב בעבורו יואל בן שושן ובעיבודו המוזיקלי של דביר כהן (סינגלים וקליפים)
יוני שרון מארח את "מאחיה" בקליפ מיוחדיוני שרון מארח את "מאחיה" בקליפ מיוחדנתנאל לייפר4
נגן כלי ההקשה בקטע מיוחד אותו צילם על פסגת ההרודיון, בליווי להקת המחול "מאחיה" וחברים מוזיקאים מהשורה הראשונה שהצטרפו לנגינה הייחודית (סינגלים וקליפים)
מידד טסה בקליפ החתונה - "ישמח חתני"מידד טסה בקליפ החתונה - "ישמח חתני"יאיר טוקר25
לפני מספר חודשים התקיימה חתונתו של הזמר מידד טסה. צפו בקליפ מתוך החתונה עם השיר ישמח חתני בלחנו של אביעד גיל. עיבוד מוזיקלי: דורון אלימלך (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49