טלזסטון  חוק הלאום  מודה אני
דניאלי זוננפלד ועידן יצחקיאןעידן יצחקיאן מבצע את שירה של דניאלי ז"לנח טוניק4
דניאלי זוננפלד שנהרגה בתאונת דרכים בגיל 20, כתבה את המילים המרגשות בגיל 11 בלבד. הרב יואב מלכא קרא אותם והלחין אותם בביצועו של הזמר עידן יצחקיאן (סינגלים וקליפים)
נתי לוין בסינגל קליפ בכורה - "כל המשמח"נתי לוין בסינגל קליפ בכורה - "כל המשמח"יאיר טוקר17
זמר החתונות הצעיר, נתי לוין, משיק את סינגל קליפ הבכורה שלו. על הלחן, העיבוד וההפקה המוסיקלית הופקד המעבד המוכשר שרולי ברונכר (סינגלים וקליפים)
רמי ושולי: "שתישאר צעיר לנצח, אמן ואמן"רמי ושולי: "שתישאר צעיר לנצח, אמן ואמן"נתנאל לייפר10
הזמר והיוצר הישראלי רמי קליינשטיין שר יחד עם הזמר והיוצר שולי רנד את שירו המוכר "שתישאר צעיר לנצח" שקיבל משמעות חדשה וייחודית. מתוך אירוע 'התוועדות' של ארגון 'פרדס' באיירפורט סיטי (קליפים)
יוני כהן בסינגל קליפ בכורה - "יש מעלינו"יוני כהן בסינגל קליפ בכורה - "יש מעלינו"נתנאל לייפר7
הזמר והיוצר יוני כהן בסינגל בכורה מתוך אלבום הבכורה שלו, בהפקתו המוזיקלית של המעבד נאור כרמי. לשיר צורף קליפ מרהיב בהפקתו של אורי מרוז (סינגלים וקליפים)
מוטי רוטמן, יואלי קליין ונרננה שרים את צוואת המשפיעמוטי רוטמן, יואלי קליין ונרננה שרים את צוואת המשפיעיאיר טוקר4
הזמר יואלי קליין הלחין את המילים מליקוטי מוהר"ן לבקשתו של המשפיע ר' קלמן גולדשמידט ז"ל. הלחן הגיע אל אלבומו החדש של הזמר מוטי רוטמן שם בוצע בדואט ובליווי מקהלת נרננה (סינגלים)
"אחותנו": דודי קאליש ואהרון רזאל  • צפו"אחותנו": דודי קאליש ואהרון רזאל • צפונתנאל לייפר7
הזמרים אהרן רזאל ודודי קאליש בסינגל קליפ חדש בלחנו של אהרן רזאל לכבוד חתונת בתו של דודי קאליש למילים "אחותנו את היי לאלפי רבבה". לשיר צורף קליפ משעשע (קליפים)
חיים גולד וחברים בשיר לזכר המשפיע שנפטרחיים גולד וחברים בשיר לזכר המשפיע שנפטריאיר טוקר
הזמר והיוצר חיים גולד בסינגל חדש כשהפעם מדובר בשיר בהשראתו של ר' קלמן גולדשמידט ז"ל. גולד מארח את הזמר ארי היל. על ההפקה המוזיקלית אחראי שמוליק אהרן (סינגלים)
השיר 'הללוי-ה'פנחס ביכלר מגיש: "א חתונה ביים רבי'ן"יאיר טוקר3
רעבישע חתונה כפי שלא שמעתם. חתונת בית סדיגורא שהתקיימה לפני כמה חודשים הוקלטה ורגעי השמחה וההתלהבות ניתנים להאזנה באלבום חדש (סינגלים וקליפים)
ברי וובר מבצע אהרל'ה סאמט - 'לא לנו' • צפוברי וובר מבצע אהרל'ה סאמט - 'לא לנו' • צפויאיר טוקר7
הזמר החסידי ברי וובר מלווה בתזמורת 'בלו מלודי' בביצוע מחודש לשיר 'לא לנו' מאלבום הבכורה החדש של הזמר אהרל'ה סאמט בלחנו של הערשי רוטנברג (סינגלים וקליפים)
להקת 'אוומן' מחדשים את "מכתב לאחי"להקת 'אוומן' מחדשים את "מכתב לאחי"יאיר טוקר31
הרכב הפופ הישראלי יהודי "אוו-מן" פותח את הקיץ עם גרסת דאנס עדכנית ומקפיצה ללהיט הישראלי "מכתב לאחי" שכתב והלחין עילי בוטנר (סינגלים וקליפים)
בני פרידמן ומשה מנדלוביץ' במחרוזת • צפובני פרידמן ומשה מנדלוביץ' במחרוזת • צפויאיר טוקר
הזמרים בני פרידמן ומשה מנדלוביץ' מלווים בתזמורת פריילאך המורחבת מבצעים את "ייבנה המקדש" של ר' דוד ורדיגר ז"ל ו"אם אשכחך" של יהודה גרין בביצוע מחודש (סינגלים וקליפים)
דוד לעווי בסינגל חדש ומקפיץ  - "צבעוני"דוד לעווי בסינגל חדש ומקפיץ - "צבעוני"נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר דוד לעווי בסינגל חדש אותו כתב הלחין ואפילו עיבד בעצמו. השיר באנגלית בסגנון אלקטרוני קופצני הוא שיר קייצי ומלא תקווה (סינגלים וקליפים)
אלי הרצליך בסינגל קליפ אנימציה חדשאלי הרצליך בסינגל קליפ אנימציה חדשיאיר טוקר10
הזמר החסידי אלי הרצליך בסינגל חדש בלחן מקפיץ וסוחף של אלי קליין, עיבוד חדשני של הצמד אלי קליין ואיצי ברי. יחד איתו שרים מקהלת קול הנערים. אל השיר מצורף קליפ אנימציה (קליפים)
יוסף שחם ו'פרויקט המפלצות' בסינגל חדשיוסף שחם ו'פרויקט המפלצות' בסינגל חדשנתנאל לייפר2
הזמר והיוצר יוסף שחם בסינגל חדש באנגלית אותו כתב והלחין בעצמו מתוך הפרויקט החדש עליו הוא עובד בימים אלו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי שחר קאופמן (סינגלים)
משה טישלר בסינגל קליפ בכורה - "בשבילי"משה טישלר בסינגל קליפ בכורה - "בשבילי"יאיר טוקר3
הזמר משה טישלר בסינגל קליפ בכורה אותו כתבו אליהו רפול ומרדכי ברזל שגם אחראי ללחן הקופצני. על העיבוד המוזיקלי הופקד המעבד הבריטי שלמה זלצמן (סינגלים וקליפים)
להקת six13 בשיר לכבוד ישראל  - "סבבה"להקת six13 בשיר לכבוד ישראל - "סבבה"נתנאל לייפר7
להקת הווקאל מארה"ב בסינגל חדש אותו כתבו והקליטו לכבוד חגיגות השבעים לישראל שיחגגו בניו יורק בעוד כשבוע בהשתתפות כמאה אלף איש. לחן, מילים ועיבוד: מייק בוקסר (סינגלים)
ביצוע מיוחד לברכת כהנים מפרשת השבועביצוע מיוחד לברכת כהנים מפרשת השבועkikar.co.il בשיתוף הפרשה מספרת לי3
סדרת הספרים 'הפרשה מספרת לי' מבית היוצר של "ושננתם לבניך" בראשות הרב ישראל יעקב הופקוביץ, התחדשה בדיסק עם שירים לפרשה מהיוצר והמוזיקאי חיים הופקוביץ' (שיווקי)
המכביטס בסינגל חדש - "מחרוזת NCSY"המכביטס בסינגל חדש - "מחרוזת NCSY"נתנאל לייפר6
להקת הווקאל המצליחה מארה"ב - 'המכביטס', הקליטה מחרוזת להיטים חסידיים שזכו להצלחה בקמפים של ארגון NCSY העוסק בקירוב נוער אמריקאי ליהדות (סינגלים וקליפים)
אלעזר אסתרזון בסינגל חדש - מזמור לתודהאלעזר אסתרזון בסינגל חדש - מזמור לתודהיאיר טוקר2
לרגל שמחת בית ביאלא - שטפנשט: המלחין אלעזר אסתרזון מקפיץ עם "מזמור לתודה" כשהפעם הוא גם נותן בקולו בשיר. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד יהודה גלילי (סינגלים)
אלי מרכוס בסינגל קליפ חדש - שיר הבטיחותאלי מרכוס בסינגל קליפ חדש - שיר הבטיחותיאיר טוקר
הזמר אלי מרכוס בסינגל קליפ חדש באנגלית העוסק בנושא הבטיחות בדרכים. על הלחן אחראים DE&DI הפקות בסיועו של מרכוס עצמו. על העיבוד המוזיקלי אהרן ניאזוף (קליפים)
יוסי לוונבראון בסינגל חדש - "אנא עבדא"יוסי לוונבראון בסינגל חדש - "אנא עבדא"יאיר טוקר
המלחין ר' יוסי לוונבראון בסינגל חדש, שני מתוך אלבום הבכורה שלו "ליבי - הלב הנוסף שלי" (סינגלים וקליפים)
יואל אליה הלברשטם בסינגל חדש - ידיד נפשיואל אליה הלברשטם בסינגל חדש - ידיד נפשיאיר טוקר
הזמר והיוצר יואל אליה הלברשטם בלחן חדש לפיוט השבת האהוב של ר' אלעזר אזכרי. על העיבוד וההפקה המוזיקלית "מאורת המוזיקה" ניו יורק (סינגלים וקליפים)
מאיר גרין בסינגל קליפ חדש - "מרוץ הזמן"מאיר גרין בסינגל קליפ חדש - "מרוץ הזמן"נתנאל לייפר87
הזמר והיוצר מאיר גרין בסינגל קליפ חדש אותו כתב והלחין בעצמו. על הניהול המוזיקלי הופקד אייל מזיג ואילו על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי המעבד תומר מתנה (קליפים)
ילד הפלא שלום בראדט בדינר מיר • צפוילד הפלא שלום בראדט בדינר מיר • צפויאיר טוקר9
ילד הפלא שלום בראדש מלווה בתזמורת פריילך בניצוחו של המעבד יואלי דיקמן ומקהלת ידידים מבצע את לחנו של יצחק פוקס "הנה ימים באים" שבוצע גם על ידי מרדכי בן דוד (קליפים)
אליעד לנדאו בסינגל קליפ חדש - נפרד ממניאליעד לנדאו בסינגל קליפ חדש - נפרד ממנינתנאל לייפר2
הזמר והיוצר אליעד לנדאו בסינגל קליפ נוסף מתוך אלבום הבכורה שלו 'עדות'. השיר אותו כתב והלחין לנדאו עוסק בפרידה מחבר או מתקופה. על העיבוד יובל שפריר ועופר קורן (קליפים)
יוני Z בסינגל חדש ומקפיץ - "UP!"יוני Z בסינגל חדש ומקפיץ - "UP!"נתנאל לייפר13
הזמר יוני Z (זיגלבוים) בסינגל חדש ומקפיץ מתוך אלבום הבכורה שלו שיצא בקרוב. השיר בלחנו של איצי ברי בשיתוף עם יוני עצמו והעיבוד של הצמד איצי ברי ואלי קליין (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49