יואלי קליין ושייע גרוס שרים: עמו אנכי בצרהיואלי קליין ושייע גרוס שרים: עמו אנכי בצרהנתנאל לייפר2
מלווה במילים בשפת האידיש, כי כאשר ליהודים יש צרה הם פונים רק אל הקב"ה, מגישים הצמד יואלי קליין ושייע גרוס סינגל חדש בעיבודם של איצי ברי ואלי קליין • האזינו (מוזיקה)
בליווי קליפ ציור בחול: מיילך קאהן בשיר חדשבליווי קליפ ציור בחול: מיילך קאהן בשיר חדשנתנאל לייפר19
הזמר והיוצר מיילך קאהן, בשיר חדש על המילים "אני מאמין באמונה שלימה בביאת המשיח", בליווי קליפ מרהיב של ציור בחול על ידי האומן אהרן זאב ברנשטיין • צפו (סינגלים)
מיטב הנגנים התאגדו מהבית ל'ניגון אופרוף'מיטב הנגנים התאגדו מהבית ל'ניגון אופרוף'נתנאל לייפר6
מיטב נגני האירועים התקבצו תחת להקת 'יפאצ'ק כלייזמר' לביצוע מלא שמחה של ניגונו של ר' יעקב תלמוד ז"ל. כל נגן ביצע את קטע הסולו שלו מהבית ובהפקתו המוזיקלית של נגן הבס שלמה שפילמן (קליפים)
אבשלום סלוק בסינגל קליפ חדש: "לחיות"אבשלום סלוק בסינגל קליפ חדש: "לחיות"נתנאל לייפר5
הזמר והיוצר אבשלום סלוק בסינגל חדש שיר הנושא מתוך אלבום הבכורה שלו "לחיות". סלוק כתב והלחין כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד ישי פיציון ובשילוב קליפ ייחודי ומרהיב (קליפים)
יונתן רזאל בביצוע מרהיב מ'צמאה': קול דודייונתן רזאל בביצוע מרהיב מ'צמאה': קול דודינתנאל לייפר1
הזמר והיוצר יונתן רזאל בביצוע מוצלח במיוחד לשירו של האדמו"ר הזקן "קול דודי" מתוך מופע 'צמאה' שנערך ביט' כסליו האחרון. ניהול מוזיקלי: נאור כרמי (סינגלים וקליפים)
לירן אלקובי בסינגל קליפ חדש: הוא כבר כאןלירן אלקובי בסינגל קליפ חדש: הוא כבר כאןנתנאל לייפר12
הזמר והיוצר, לירן אלקובי, בסינגל קליפ חדש אותו כתב הלחין ועיבד בעצמו בימי הבידוד, שיר עידוד ותקווה לביאת המשיח במהרה (סינגלים וקליפים)
יואלי קליין וארי רייך בשיר חיזוק: אין עוד מלבדויואלי קליין וארי רייך בשיר חיזוק: אין עוד מלבדויאיר טוקר7
הזמר החסידי יואלי קליין וילד הפלא ארי רייך כשהם מלווים במקהלת 'שיר ושבח' בסינגל חיזוק חדש המתאים במיוחד לימים אלו (סינגלים וקליפים)
האחים סלומון מחדשים: "אם אין אני לי" גרסת הבידודהאחים סלומון מחדשים: "אם אין אני לי" גרסת הבידודנתנאל לייפר3
האחים סולומון בקליפ חדש, ביצוע "בידוד" לשיר מתוך אלבומם הראשון "אם אין אני לי" בלחנו ומילותיו של האח שרולי (סינגלים וקליפים)
יהונתן ניצן ומיכאל מרסה שרים: "רק התורה"יהונתן ניצן ומיכאל מרסה שרים: "רק התורה"נתנאל לייפר1
שיתוף פעולה מסקרן ומרקיד במיוחד בין זמר הנשמה יהונתן ניצן לראפר המטאל מיכאל מרסה. שיר העוסק במאבק ביצר הרע. הלחן והמילים של ניצן. עיבוד: עידו אוחיון (סינגלים)
שרון אבילחק בסינגל חדש ומצמרר: מרחוק נרגיש קרובשרון אבילחק בסינגל חדש ומצמרר: מרחוק נרגיש קרובנתנאל לייפר8
הזמר והיוצר שרון אבילחק, שכתב והלחין לזמרים רבים, בסינגל חדש אותו כתב והלחין לרגל המצב. אבילחק שעובד בדרך כלל כדיג'יי בחתונות מכורח המצב נמצא בביתו שם כתב והפיק את השיר על המצב (סינגלים)
דודי קאליש, מוטי שטיינמץ וזאנוויל ויינברגר: שתהא תורתךדודי קאליש, מוטי שטיינמץ וזאנוויל ויינברגר: שתהא תורתךנתנאל לייפר3
דודי קאליש הלחין וניצח; שטיינמץ & זאנוויל ומקהלת ענק מיוחדת תחת שרביטו של המנצח פנחס ביכלר - ביצעו את היצירה של סיום הש"ס בארנה בירושלים (סינגלים וקליפים)
הזמר והיוצר משה פלד בסינגל קליפ חדש: דווקא עכשיוהזמר והיוצר משה פלד בסינגל קליפ חדש: דווקא עכשיונתנאל לייפר26
הזמר והיוצר משה פלד בסינגל קליפ חדש עם מסר של תקווה המתאים למצב בו אנו נמצאים בשל נגיף הקורונה. פלד כתב והלחין בעצמו כשעל העיבוד אחראי אהרלה נחשוני (קליפים)
יהודה אהרוני בסינגל קליפ חדש: היי מה איתנויהודה אהרוני בסינגל קליפ חדש: היי מה איתנונתנאל לייפר14
הזמר והיוצר יהודה אהרוני בסינגל חדש אותו כתב והלחין בעצמו על ההתמודדות של הורים כלפי ילדיהם. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי המעבד עדי נתנאלי (סינגלים)
יומי לואי בסינגל חדש: "מי שברך לחולים"יומי לואי בסינגל חדש: "מי שברך לחולים"נתנאל לייפר
הזמר יומי לואי בסינגל חדש ברוח התקופה וההתמודדות עם נגיף הקורונה. הלחן כמו גם העיבוד וההפקה המוזיקלית של אלי שוואב (סינגלים וקליפים)
כשראש העיר הפך לסולן מקהלות הילדיםכשראש העיר הפך לסולן מקהלות הילדיםנתנאל לייפר21
מקהלות הילדים 'שיר הלל' ומקהלת פרחי הרא"ם של מנהל בית הספר ר' מאיר פנט בביצוע משובח ללהיט של עובדיה חממה "אנא בכח" עם סולן מפתיע - ראש העיר רחובות רחמים מלול. עיבוד: רפאל סופר (סינגלים)
יונתן שטרן בסינגל ווקאלי חדש: והיא שעמדהיונתן שטרן בסינגל ווקאלי חדש: והיא שעמדהנתנאל לייפר6
אמן האקאפלה המוערך, יונתן שטרן, בביצוע חדש לכבוד חג הפסח והפעם ביצוע משלו ללהיט של יונתן רזאל ויעקב שוואקי "והיא שעמדה". העיבוד כמו גם הביצוע של יונתן שטרן (סינגלים)
זאנוויל ויינברגר, מונה רוזנבלום, מלכות וחסידימלעך: אמר רבי אלעזרזאנוויל ויינברגר, מונה רוזנבלום, מלכות וחסידימלעך: אמר רבי אלעזריאיר טוקר7
זנוויל ויינברגר מלווה במקהלות מלכות וחסידימלעך ועם תזמורת בניצוחו של משה מונה רוזנבלום מבצעים את היצירה של החזן מוישה אוישר מתוך סיום הש"ס שהתקיים בחיפה (קליפים)
הזמר שחלה בקורונה בסינגל חדש: "לכו"הזמר שחלה בקורונה בסינגל חדש: "לכו"יאיר טוקר3
רפאל בן, זמר וחזן מצרפת הוא הזמר החרדי הראשון שנדבק בנגיף הארור לאחר שהופיע במסיבת פורים גדולה בפריז, בעקבות זאת החליט הזמר לשחרר היום סינגל חדש ועוצמתי בו הוא מבקש להדגיש שמישהו שולח לנו רמז מלמעלה וזה הזמן לרנן ולהודות לבורא עולם כי הוא עשנו. לחן: אוצר. עיבוד: ג'ונתן פרידלנדר (סינגלים)
שלמה ברונר בסינגל חדש ברוח המצב: ובאותו הזמןשלמה ברונר בסינגל חדש ברוח המצב: ובאותו הזמןנתנאל לייפר4
הזמר והיוצר שלמה ברונר בסינגל חדש אותו כתב והלחין בעצמו ברוח התקופה. השיר גם עובד מוזיקלית בביתו של ברונר בהפקה צנועה המתאימה אף היא לסיטואציה (סינגלים)
שלמה רג'ה בסינגל קליפ חדש: "לא יכול"שלמה רג'ה בסינגל קליפ חדש: "לא יכול"נתנאל לייפר66
הראפר החרדי שלמה רג'ה בסינגל קליפ חדש לקראת אלבום הבכורה שלו שיצא בשבוע הבא. הפעם הוא מארח את יובל ניאזוב מהצמד 'מבוא הדודאים' שכתב והלחין איתו את השיר. עיבוד: שלמה רג'ה (סינגלים וקליפים)
רועי ידיד בסינגל חדש: "אל תשליכני"רועי ידיד בסינגל חדש: "אל תשליכני"נתנאל לייפר5
הזמר והיוצר רועי ידיד בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו מתוך אלבומו הכפול שיצא בקרוב. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אלדד רצון ורועי ידיד (סינגלים וקליפים)
צפו ביעקב שוואקי וקובי פרץ: 'תודה על הכל'צפו ביעקב שוואקי וקובי פרץ: 'תודה על הכל'נתנאל לייפר15
יעקב שוואקי וקובי פרץ בביצוע מתוך המופע המשותף שלהם בארנה בירושלים. המילים של צ'ולי זכאי ואלי קשת. הלחן של אנטוניס ורדיס. עיבוד מופע: יעקב למאי. ניהול מוזיקלי: רפי גריידי (קליפים)
יונתן שינפלד בסינגל חדש: "רפא נא"יונתן שינפלד בסינגל חדש: "רפא נא"נתנאל לייפר36
הזמר והיוצר יונתן שינפלד בסינגל תפילה חדש המתאים במיוחד לימים אלו, אותו כתב הלחין ואף עיבד והפיק מוזיקלית בעצמו מתוך הבידוד שנכפה עליו (סינגלים וקליפים)
רפאל מלול בסינגל קליפ חדש: "אחכה"רפאל מלול בסינגל קליפ חדש: "אחכה"יאיר טוקר6
הזמר רפאל מלול בסינגל קליפ בכורה חדש המתאים במיוחד לימים לחוצים אלה, אותו כתבה מירי ישראלי, הלחין איצי וואלדנר ועיבד יהודה גלילי (סינגלים וקליפים)
דודי פרישמן בסינגל חדש: "מזמור לדוד"דודי פרישמן בסינגל חדש: "מזמור לדוד"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר דודי פרישמן בסינגל חדש, שיר שהקליט כבר לפני שנה אך נותר במגירה כנראה במיוחד לימים אלו בהם חוסר הוודאות גובר. לחן קולות ומפוחית: ניר קלינגל. פסנתר: בני וייל (סינגלים)
שמוליק ישורון בסינגל חדש: "השיבני"שמוליק ישורון בסינגל חדש: "השיבני"יאיר טוקר2
הזמר שמוליק ישורון בסינגל חדש, שיר תפילה מתוך הפרויקט של התמלילן עמירן כהן. הלחן והעיבוד המוזיקלי של בן ישראלי (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49