גינזבורג  יעקב וינרוט  דגל התורה  בית שמש
יעקב שוואקי וקובי פרץ בדואט: ואפילו בהסתרהיעקב שוואקי וקובי פרץ בדואט: ואפילו בהסתרהנתנאל לייפר18
הזמר המצליח יעקב שוואקי בדואט עם הזמר המזרחי קובי פרץ ביצוע משותף ללהיט "ואפילו בהסתרה" בלחנו של שעיה גרוס שבוצע במקור על ידי יואלי קליין. עיבוד: אלי קשת (סינגלים)
לראשונה בהיסטוריה: ימים נוראים 'נוסח חברון'לראשונה בהיסטוריה: ימים נוראים 'נוסח חברון'יאיר טוקר20
הזמר קובי גרינבוים ותזמורת מורחבת מבצעים יחד מחרוזת ייחודית המשלבת את מיטב קטעי התפילה מכבשונה של ישיבת חברון והיכלו של בעל התפילה ר' שלום שבדרון (קליפים)
מנחם ויינשטיין ושייע ברנשטיין ב"תפילה האחרונה"מנחם ויינשטיין ושייע ברנשטיין ב"תפילה האחרונה"נתנאל לייפר2
הזמר מנחם ויינשטיין בשיתוף פעולה עם שייע ברנשטיין בסינגל חדש. על הלחן והמילים אחראי ויינשטיין עצמו על ההפקה המוזיקלית אחראי שייע ברנשטיין (סינגלים וקליפים)
'ישראל בלבבות' - אמני FDD בקליפ לשנה החדשה'ישראל בלבבות' - אמני FDD בקליפ לשנה החדשהנתנאל לייפר38
אמני משרד ההפקות FDD פרודקשיין של דוד פדידה, התאספו לכבוד השנה החדשה לצילום קליפ לשיר מיוחד שנכתב לכבוד ארץ ישראל. הפקה מוזיקלית: אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים)
מני הולנדר בסינגל לזכר חברו: רפאנו השםמני הולנדר בסינגל לזכר חברו: רפאנו השםיאיר טוקר10
הזמר מני הולנדר בסינגל בכורה אותו כתב והלחין לזכר חברו בן ציון ישי נולמן ז"ל. על ההפקה המוזיקלית אחראים צבי מילר ודודי רוט (סינגלים וקליפים)
שוכי גולדשטיין, קולות והרשי סגל - בראש השנהשוכי גולדשטיין, קולות והרשי סגל - בראש השנהיאיר טוקר
השיר שבוצע במקור ע"י MBD עכשיו בביצוע סוחף של הזמר שוכי גולדשטיין מלווה בתזמורתו של הרשי סגל ומקהלת קולות מתוך חתונה לייב (סינגלים וקליפים)
שלומי קאופמן מבצע את הלהיט של מ.ב.דשלומי קאופמן מבצע את הלהיט של מ.ב.דיאיר טוקר
הזמר שלומי קאופמן בביצוע ווקאלי ייחודי ללהיט הוותיק בלחנו מרדכי בן דוד מהאלבום "ירושלים לא למכירה". על העיבוד הווקאלי אחראי מורדי וויינשטיין חבר להקת SIX13 (סינגלים)
מקהלת קרית נוער בקליפ המסורתי: יעשה שלוםמקהלת קרית נוער בקליפ המסורתי: יעשה שלוםיאיר טוקר3
מקהלת קרית נוער בקליפ לראש השנה תשע"ט. מידי שנה מוציאה הלהקה קליפ לקראת השנה החדשה בעיבודו וניצוחו של ניר כהן והפעם לשיר בלחנה של נורית הירש (קליפים)
מאט דאב ו"סולג'ה" בסינגל חדש - "שמחה"מאט דאב ו"סולג'ה" בסינגל חדש - "שמחה"יאיר טוקר9
הדי ג'יי מאט דאב מארח את הראפר 'סולג'ה' לשיר אותו כתב עם מיטצ' לוי בהשראת שירו הידוע של ר' יוסף שור ולהקת ישיבת התפוצות "עבדו את השם בשמחה" (סינגלים וקליפים)
בנימין דנישמן בסינגל קליפ לקראת אומןבנימין דנישמן בסינגל קליפ לקראת אומןיאיר טוקר
הזמר והבדחן בנימין דנישמן, בסינגל קליפ חדש לקראת הנסיעה לאומן בראש השנה מתוך אוסף "נ נח" "רמזור אדום". על הרמיקס אחראי דרור דנישמן (סינגלים וקליפים)
אסף שלום ליבוביץ' בסינגל חדש - 'עד אליך'אסף שלום ליבוביץ' בסינגל חדש - 'עד אליך'נתנאל לייפר1
סינגל חדש לקראת הימים הנוראים אותו כתב הלחין עיבד וגם ניגן בעצמו הזמר והיוצר אסף שלום ליבוביץ'. אלבום הבכורה שלו "מפגש הנשמות" יצא לפני כ-9 שנים (סינגלים וקליפים)
אהרן קליין והילד שלוימי הרצל בסינגל חדשאהרן קליין והילד שלוימי הרצל בסינגל חדשיאיר טוקר2
הזמר אהרן קליין ממונטריאול הלחין שיר חדש לקראת הימים הנוראים כשאליו מצטרף ילד הפלא שלומי הרצל. על העיבוד המוזיקלי אחראי אנשי אקשטיין (סינגלים וקליפים)
דני פלאם תוקע "רפאני השם" • צפו בקליפדני פלאם תוקע "רפאני השם" • צפו בקליפיאיר טוקר6
המוזיקאי הנשפן דני פלאם מבצע את הלהיט של יוסי גרין "רפאיני השם" באמצעות השופר ובליווי אברימי גורארי וחבורת מנגני השבת שלו שמנגנת מידי יום ו' ברחובות ניו יורק (קליפים)
"פתח לנו שער": שלמה כהן ו'רננו חסידים'"פתח לנו שער": שלמה כהן ו'רננו חסידים'נתנאל לייפר1
קאמבק מפואר: אחרי שנים חוזר שלמה כהן ומבצע לחן חדש ומרגש במיוחד של המלחין האגדי ר' חיים בנט. השיר מבוצע עם מקהלת הילדים של ר' חיים בנט 'רננו חסידים' ובעיבודו של איתן פרישברג (סינגלים)
מרטין וידרקר מארח את החזן יעקב רוזנפלד: ושמרומרטין וידרקר מארח את החזן יעקב רוזנפלד: ושמרויאיר טוקר3
רגע לפני השנה החדשה ועם בואה של השבת האחרונה לשנת תשע"ח מגיש המלחין המאיר מרטין וידרקר את "ושמרו" מתוך האלבום הראשון שיצא בסדרת 'שבת המלכה' בעיבודו של מנחם בריסטובסקי (קליפים)
חיים איפרגן בסינגל קליפ חדש - "אבא"חיים איפרגן בסינגל קליפ חדש - "אבא"נתנאל לייפר11
הזמר חיים איפרגן בסינגל קליפ אותו כתב הלחין וגם עיבד בעצמו שיר תפילה והתקרבות לבורא עולם לקראת השנה החדשה (סינגלים וקליפים)
יונתן שטרן ולייזר ברוק מבצעים: אבינו מלכנויונתן שטרן ולייזר ברוק מבצעים: אבינו מלכנויאיר טוקר20
הזמר והיוצר הווקאלי יונתן שטרן בשיתוף עם החזן לייזר ברוק בביצוע מחודש לשיר "אבינו מלכנו" בלחנו הנודע של מקס ינובסקי. עיבוד יונתן שטרן (סינגלים וקליפים)
זאנוויל ויינברגר, פנחס ביכלר ומלכות • צפוזאנוויל ויינברגר, פנחס ביכלר ומלכות • צפויאיר טוקר10
מלכות בלהיט השנתי החדש והמרגש לימי הרחמים והסליחות. הפעם, לחנו של פנחס ביכלר עצמו - 'שערי שמים', אותו מבצעים זאנוויל וחברי מקהלת מלכות בליווי תזמורת פייער בניצוחו ועיבודו של יענקי לנדאו ונגן הסקסופון דוד הלר (קליפים)
"גדליה" שוב בסינגל חסידי עם עמירן דביר"גדליה" שוב בסינגל חסידי עם עמירן דביריאיר טוקר16
השחקן אורי לייזרוביץ' המוכר כ"גדליה" חובר שוב לזמר והיוצר עמירן דביר בסינגל "נצור לשונך" כחלק מקמפיין "לשון הרע לא מדבר אליי" אליו התחבר לייזרוביץ' מאד (סינגלים וקליפים)
שוכי גולדשטיין בסינגל חדש - איך טי תשובהשוכי גולדשטיין בסינגל חדש - איך טי תשובהיאיר טוקר3
הזמר החסידי שוכי גולדשטיין מבצע את לחנו של המלחין דודי רוזנפלד כשהוא מלווה במקהלת הילדים שבח. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי ארי פרקש (סינגלים וקליפים)
שלוימי דסקל ומקהלת שירה במחרוזת ר"השלוימי דסקל ומקהלת שירה במחרוזת ר"היאיר טוקר4
הזמר החסידי שלוימי דסקל מלווה בתזמורת A TEAM ומקהלת שירה ומקהלת הילדים שיר ושבח במחרוזת הימים הנוראים מלחניו של ר' משה גולדמן ז"ל. עיבוד משה לאופר (קליפים)
מוטי אילוביץ' בקליפ משעשע חדש: "בערל"מוטי אילוביץ' בקליפ משעשע חדש: "בערל"יאיר טוקר17
הזמר והיוצר מוטי אילוביץ' מארה"ב בשיר אותו הלחין וכתב באידיש מתוך אלבומו האחרון. השיר זוכה כעת לקליפ מושקע ומשעשע שמעביר את המסר בצורה נוספת (סינגלים וקליפים)
פורת נוב בסינגל סליחות חדש: "סלחתי"פורת נוב בסינגל סליחות חדש: "סלחתי"נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר פורת נוב בסינגל חדש מתוך אלבומו השני עליו הוא עובד בימים אלו עם המפיק והמוזיקאי דוד ליפשיץ. עיבוד: פורת ודוד ליפשיץ. הפקה מוזיקלית: דוד ליפשיץ (סינגלים)
דוד שקלים בסינגל שלישי  - "בת של מלך"דוד שקלים בסינגל שלישי - "בת של מלך"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר דוד שקלים, בסינגל שלישי חדש, אותו כתב והלחין, המבוסס על משל הרמח"ל בספרו 'מסילת ישרים'. על ההפקה והעיבוד המוזיקלי אחראי ראובן חיון (סינגלים וקליפים)
נחמן צמח בסינגל אומן חדש  - נהר הקסמיםנחמן צמח בסינגל אומן חדש - נהר הקסמיםיאיר טוקר8
הזמר נחמן צמח בסינגל חדש לקראת הנסיעה לקברו של רבי נחמן מברסלב. צמח כתב את המילים ללחן הלועזי שצורפו לקליפ שצולם באומן (סינגלים וקליפים)
אלירן דורי בסינגל בכורה - "אש שלהבת"אלירן דורי בסינגל בכורה - "אש שלהבת"יאיר טוקר2
אלירן דורי איבד את הוריו בגיל צעיר, אביו נהרג בתאונת דרכים כשהיה בן 4 בלבד ואמו נפטרה כשהיה בן 7. למרות זאת הצליח לשמור על הגחלת ולהצליח למרות הקשיים לקראת אלבום בכורה. על המילים והלחן: מיקי אפל עיבוד והפקה מוסיקלית: יוני קיסר (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע66
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49