אריה+דרעי  יוני Z  טראמפ  אברהם פריד
ישראל לוין ואלישבע קפלן ז"לשיר מרגש לזכרם של החתן והכלה שנהרגויאיר טוקר2
שיר מרגש לזכרם של ישראל לוין ואלישבע קפלן ז"ל שנהרגו לפני כחודש בתאונת דרכים מחרידה במיוחד בארה"ב. הלל קפניק ועזרא קפניק הלחינו ושרו את השיר לזכרם (סינגלים)
מישל פרדס בסינגל חדש - "במוצאי יום מנוחה"מישל פרדס בסינגל חדש - "במוצאי יום מנוחה"יאיר טוקר2
הזמר מישל פרדס בסינגל חדש מתוך אלבומו השלישי עליו הוא עובד בימים אלו עם המוזיקאי אבי סינגולדה שעיבד גם את אלבומיו הקודמים של פרדס (סינגלים וקליפים)
ינקי מרקוביץ' בסינגל קליפ בכורה - "עבדים"ינקי מרקוביץ' בסינגל קליפ בכורה - "עבדים"נתנאל לייפר8
הזמר והיוצר ינקי מרקוביץ' מישיק את סינגל הבכורה שלו מתוך האלבום המלא בהפקתו של יפתח דקל. השיר עוסק בעבדות שלנו ובהתמכרויות לדברים רבים (סינגלים וקליפים)
זאבי ויינשטוק וארי קוקיר בסינגל חדש - ואהבתזאבי ויינשטוק וארי קוקיר בסינגל חדש - ואהבתיאיר טוקר
הזמר זאבי ויינשטוק מארח את ארי קוקיר מלהקת 'לב טהור' בשיר שהלחין בעצמו. על ההפקה המוזיקלית אחראים קוקיר והמעבד דני גרוס (סינגלים וקליפים)
עודד ישראל מנשרי בסינגל קליפ חדש • צפועודד ישראל מנשרי בסינגל קליפ חדש • צפונתנאל לייפר3
הזמר והיוצר עודד ישראל מנשרי בסינגל חדש, שלישי מתוך אלבומו השני בהפקתו של המעבד שמוליק דניאל. את השיר כתב והלחין כרגיל, עודד ישראל מנשרי (סינגלים וקליפים)
שניאור סעדון בביצוע מחודש - פשוט אנשיםשניאור סעדון בביצוע מחודש - פשוט אנשיםיאיר טוקר10
הזמר שניאור סעדון מצרפת בביצוע מחודש ללהיט של אברהם פריד מאלבומו האחרון - 'פשוט אנשים' בלחנו ומילותיו של אודי דמארי (סינגלים וקליפים)
כמעט 20 שנה אחרי: הקלטה נדירה של 'הלוים'כמעט 20 שנה אחרי: הקלטה נדירה של 'הלוים'נתנאל לייפר
מתנה לחובבי הז'אנר והמעריצים הרבים של להקת המופת - 'הלוים', ביניהם מגדולי האמנים במוזיקה היהודית והישראלית - שיר חדש של הלהקה שהועלה בהפתעה לרשת (סינגלים)
מתי שריקי בסינגל קליפ חדש - "מסתתר"מתי שריקי בסינגל קליפ חדש - "מסתתר"נתנאל לייפר13
הזמר והיוצר מתי שריקי בסינגל ראשון מתוך אלבומו השני. על המילים והלחן אחראי מתי שריקי. הפקה מוסיקלית: נעם עקרבי ואילו על העיבוד: נועם עקרבי ומתי שריקי (סינגלים וקליפים)
אחיה אשר כהן אלורו - לרקוד אחרי התפילהאחיה אשר כהן אלורו - לרקוד אחרי התפילהנתנאל לייפר2
סינגל נוסף מהפרויקט של אחיה כהן בניגוני הרב גינזבורג. הניגון השמח הותאם לפסוק שנהוג לומר בסיום התפילה "אך צדיקים יודו לשמך ישבו ישרים את פניך" (סינגלים וקליפים)
מאט דאב מארח את מנדי וורצ' - "הייליג"מאט דאב מארח את מנדי וורצ' - "הייליג"יאיר טוקר5
הדיג'יי מאט דאב בסינגל חדש מחווה לדיג'יי הבינלאומי אביצי' שמצא את מותו בשבוע שעבר. מאט דאב מארח את הזמר מנדי וורצ' עם ניגון ברדיצ'וב המשתלב בצורה מעניינת (סינגלים)
שמוליק ישורון בסינגל חדש - 'גם כי אלך'שמוליק ישורון בסינגל חדש - 'גם כי אלך'יאיר טוקר2
הזמר שמוליק ישורון בסינגל חדש בלחנו של ניר קלינגל. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראית מוריה אור (סינגלים וקליפים)
בני פרידמן במחרוזת אנגלית משירי הדודבני פרידמן במחרוזת אנגלית משירי הדודנתנאל לייפר3
אחיינו של אברהם פריד, בני פרידמן במחרוזת משיריו באנגלית של הדוד המצליח בליוויה של תזמורת A TEAM המורחבת בעיבודו ובניצוחו של אברימי גור-ארי (סינגלים וקליפים)
אלחי רפואה בסינגל חדש - "מאירים נשמות"אלחי רפואה בסינגל חדש - "מאירים נשמות"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר אלחי רפואה בסינגל מתוך אלבום הבכורה שלו. את השיר כתב רפואה ואילו על הלחן אחראי יהודה פונד. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד אלדד ציטרין (סינגלים)
אורי דוידי בסינגל קליפ חדש - "בליבי"אורי דוידי בסינגל קליפ חדש - "בליבי"יאיר טוקר5
הזמר החסידי מארה"ב אורי דוידי בסינגל קליפ חדש ומושקע - "בליבי". על הלחן אחראי המלחין הנודע איצי וואלדנר ואילו על העיבוד המוזיקלי הופקד יוני אליאב (סינגלים וקליפים)
נחמן בוימל בסינגל חדש - "גדול השלום"נחמן בוימל בסינגל חדש - "גדול השלום"יאיר טוקר5
הזמר נחמן בוימל בסינגל חדש ומקפיץ לכבוד ל"ג בעומר, אותו הלחין הרב אהרן יהודה לב טוב ובעיבודו של יענקי כהן (סינגלים וקליפים)
הסינגל החדש של שוואקי והאסיר המשוחררהסינגל החדש של שוואקי והאסיר המשוחררנתנאל לייפר4
הזמר המצליח, יעקב שוואקי, בסינגל חדש על פי הרעיון של ר' שלום מרדכי רובשקין. על הלחן ותוספת המילים אחראי איצי וואלדנר ואילו על העיבוד אחראי אברומי ברקו (סינגלים)
אהרל'ה סאמט בסינגל חדש - "סיני"אהרל'ה סאמט בסינגל חדש - "סיני"יאיר טוקר1
הזמר אהרל'ה סאמט בסינגל מתוך אלבום החדש שלו שיצא לקראת חג השבועות. השיר מתוך "בר יוחאי" בלחנו של מוטי אילוביץ' ובעיבודו של המפיק נפתלי שניצלר (סינגלים וקליפים)
מנדי ג'רופי בסינגל חדש - 'גאולה'מנדי ג'רופי בסינגל חדש - 'גאולה'יאיר טוקר2
הזמר והיוצר החב"די מנדי ג'רופי בסינגל חדש וקופצני בלחנו של שלמה כ"ץ. על העיבוד המוזיקלי האלקטרוני אחראי המעבד המוכשר דוד ביתן (סינגלים וקליפים)
להקת 'רבותיי' בסינגל קליפ ווקאלי  חדש • צפולהקת 'רבותיי' בסינגל קליפ ווקאלי חדש • צפויאיר טוקר6
להקת רבותיי בקליפ ווקאלי שניה לפני ל"ג בעומר. "מאש אפ" מוזיקלי בין השירים 'ברוך הגבר' של עמודי שיש והשיר Stand By Me. על העיבוד וההפקה המוזיקלית יונתן שטרן (סינגלים)
מיכה גמרמן בסינגל קליפ ווקאלי חדש • צפומיכה גמרמן בסינגל קליפ ווקאלי חדש • צפויאיר טוקר5
רגע לפני ל"ג בעומר, הזמר מיכה גמרמן מברזיל בביצוע ווקאלי מרהיב ללהיט "שם תמצאהו" בלחנו אלי שוואב מתוך אלבומו האחרון של מיכה - "ילד של השם" (סינגלים וקליפים)
להקת הווקאל 'שיר סול' בסינגל קליפ חדשלהקת הווקאל 'שיר סול' בסינגל קליפ חדשנתנאל לייפר4
להקת הווקאל האמריקאית בסינגל קליפ חדש בלחנו ועיבודו של מנהיג הלהקה דוד רוס. השיר "עם ישראל חי" הוקלט והולחן לכבוד חגיגות ה-70 למדינת ישראל (סינגלים וקליפים)
מקהלת 'יחד' וחיליק פרנק ריגשו בציון הבעש"טמקהלת 'יחד' וחיליק פרנק ריגשו בציון הבעש"טיאיר טוקר10
אמש נערך מעמד תפילה מרטיט במיוחד על ציונו של הבעש"ט זי"ע של מאות הורים לחניכי "שיח סוד" אשר יצאו למסע מיוחד לקברות צדיקים באוקראינה. את המעמד המרגש ליוו חברי מקהלת 'יחד' עם אמן הקלרינט חיליק פרנק, אשר סחפו את הציבור במשך שעה ארוכה עם שירי רגש המיוחסים לבעש"ט ותלמידיו זי"ע • צפו (קליפים)
עמרם אדר והמכביטס - 'דספסיטו' היהודי ווקאליעמרם אדר והמכביטס - 'דספסיטו' היהודי ווקאלייאיר טוקר21
הזמר עמרם אדר גייר את הלהיט הבינלאומי עם מילים שכתב הזמר והיוצר איציק שמלי, לאחר מכן הוא זכה לביצוע של להקת הווקאל המכביטס ועכשיו השלושה מתאחדים יחד לביצוע מחודש (סינגלים)
יחד & סאלם – ווקאל'ס בקליפ ווקאלי חדשיחד & סאלם – ווקאל'ס בקליפ ווקאלי חדשיאיר טוקר6
קליפ נוסף להרכב הזמרים ווקאל'ס המבצעים 'מאש-אפ' מיוחד לשירים 'יחד' ו'סאלאם' בגרסה ווקאלית המתואמת לימי ספירת העומר כחלק מהפרויקט המיוחד ל'כיכר השבת' (קליפים)
שמחה ליינר במחרוזת "אני מאמין" ווקאליתשמחה ליינר במחרוזת "אני מאמין" ווקאליתנתנאל לייפר4
הזמר שמחה לייינר במחרוזת "אני מאמין" אותה עיבד מחדש באופן ווקאלי לימי ספירת העומר והקליט בעצמו. כשעל המיקס הופקד איש הווקאל הבינלאומי אד בויאר (סינגלים וקליפים)
מנדי J וחברים בביצוע ווקאלי - מסכתא ברכותמנדי J וחברים בביצוע ווקאלי - מסכתא ברכותיאיר טוקר6
הזמר מנדי J בליווי הזמר דוד אבייב ודיג'יי איציק בביצוע ווקאלי ללהיט שלו "מסכתא ברכות". על העיבוד הווקאלי המחודש אחראי גרשי שוורץ (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49