האחים פורטנוי בסינגל חדש: "צדיק כתמר"האחים פורטנוי בסינגל חדש: "צדיק כתמר"נתנאל לייפר
האחים שרולי ומנדי פורטנוי בסינגל חדש מתוך פרויקט שירי השבת שלהם. והפעם ביצוע פולקי שלהם לקטע החזנות המפורסם של לואיס לבנדובסקי. עיבוד: מנדי פורטנוי (סינגלים)
יעקב שוואקי בגרסה חדשה: "I CAN BE"יעקב שוואקי בגרסה חדשה: "I CAN BE"נתנאל לייפר33
יעקב שוואקי בגרסה מרעננת ללהיט 'I CAN BE' שהושק לפני 5 שנים והפעם בעיבודו של גיא דאן. המילים כתבה סופיה פרנקו, והלחן של איצי וולדנר הביא לקדמת הבמה את הילדים בעלי הצרכים המיוחדים (סינגלים)
דוידי נחשון ומנחם מוניס: "ניגון הבינוני"דוידי נחשון ומנחם מוניס: "ניגון הבינוני"נתנאל לייפר2
הקלידן דוידי נחשון מלווה את המעבד והמוזיקאי מנחם מוניס עם הקמנצ'ה בביצוע מרגש לניגון הבינוני שהלחין ר' אהרן חריטונוב ז"ל (סינגלים וקליפים)
'שיר למען השבת' בקליפ חדש: "עבדים"'שיר למען השבת' בקליפ חדש: "עבדים"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר 'שיר למען השבת' בקליפ אולפן חדש לשירו "עבדים" שיצא לפני כשלושה חודשים. לפני כחודש נחשף האמן האלמוני בפעם הראשונה בקליפ וידאו (סינגלים וקליפים)
ישראל הלוי בסינגל קליפ חופה: "אשת חיל"ישראל הלוי בסינגל קליפ חופה: "אשת חיל"יאיר טוקר4
ישראל הלוי בשיר חופה חדש שהוקלט לכבוד חתונת ידידו אייל עמרם, מילים: רעיה עמרם אסייג. עיבוד והפקה מוזיקלית: אייל עמרם (סינגלים וקליפים)
רפי ביטון בסינגל קליפ חדש: "תכלת ליבי"רפי ביטון בסינגל קליפ חדש: "תכלת ליבי"נתנאל לייפר8
רפי ביטון, הזכור כילד הפלא של עולם החזנות, חוזר לשיר לאחר שנים ארוכות של קריירת ניצוח בפרויקט חדש שהתהווה בהשפעת ימי הסגר בתקופת הקורונה. זהו השיר השלישי מתוכו. ביטון כתב והלחין ישי זולברג עיבד (קליפים)
אריאל כהן בסינגל חדש: "תבקש תבקש"אריאל כהן בסינגל חדש: "תבקש תבקש"נתנאל לייפר7
הזמר והיוצר הירושלמי, אריאל כהן, כתב את השיר כבר לפני שנתיים, אך הוא נותר במגירה, ימי הקורונה הפכו אותו לרלוונטי במיוחד. עיבוד והפקה מוזיקלית: טל רונן, בנואה נחייסי (סינגלים)
איתן כהן בסינגל קליפ חדש: "ניפול נקום"איתן כהן בסינגל קליפ חדש: "ניפול נקום"נתנאל לייפר16
הזמר איתן כהן בסינגל חדש אותו כתב והלחין בעבורו המלחין המוכשר איתי עמרן. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי יוני קיסר. לשיר מצורף קליפ גימיק ייחודי (סינגלים וקליפים)
יהודה רוזן בסינגל מקורי ראשון: "היו זמנים"יהודה רוזן בסינגל מקורי ראשון: "היו זמנים"נתנאל לייפר25
הנער יהודה רוזן בסינגל מקורי ראשון, אמנם בוסרי אך מבטיח, אותו כתב והלחין בעבורו מאיר אליאס. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי מנחם ספרא (סינגלים וקליפים)
משה טישלר משיק אלבום בכורה: 'מודה אני'משה טישלר משיק אלבום בכורה: 'מודה אני'נתנאל לייפר5
הזמר משה טישלר מארה"ב משיק את אלבום הבכורה שלו בהפקתו של מנחם הרשקוביץ עם מיטב המלחינים והמעבדים במוזיקה החסידית. האזינו לשיר "כי לעולם" מתוכו (סינגלים)
יוסף נטיב בסינגל חדש: "עכשיו הזמן לחיות"יוסף נטיב בסינגל חדש: "עכשיו הזמן לחיות"נתנאל לייפר13
הזמר והיוצר יוסף נטיב, בסינגל חדש אותו כתב והלחין בעצמו, מתוך אלבומו החדש שבדרך. על ההפקה המוסיקלית: מאור שושן ויוסף נטיב (סינגלים וקליפים)
בנציון קלצקו ובניו בסינגל חדש: "ומפני"בנציון קלצקו ובניו בסינגל חדש: "ומפני"יאיר טוקר4
הזמר והיוצר בנציון קלצקו בסינגל חדש מלחניו אותו הוא מבצע יחד עם שלושת בניו, גבריאל עזריה ולוזי הצעיר. על העיבוד אחראי ישראל אמנט (סינגלים וקליפים)
שוע רובינשטיין בסינגל קליפ חדש: "הטה"שוע רובינשטיין בסינגל קליפ חדש: "הטה"נתנאל לייפר4
הזמר שוע רובינשטיין ובנו, ילד הפלא נועם רובינשטיין בסינגל קליפ חדש אותו הלחין ארי שונפלד ברוח התקופה. על העיבוד המוזיקלי אחראי נוחי קרון. עיבוד קולי: אד בויאר (סינגלים)
להקת המכביטס בסינגל קליפ חדש: 'אומר את שמך'להקת המכביטס בסינגל קליפ חדש: 'אומר את שמך'נתנאל לייפר12
להקת המכביטס בסינגל קליפ חדש והפעם בניגוד לתמיד, לא ווקאלי, שיר אותו כתב והלחין יונתן שפע על ג'ורג' פלויד, שמת במהלך מעצר משטרתי אלים. עיבוד: חנינא אברמוביץ' (קליפים)
שרוליק רייזמן וחברים: "כי טוב השם"שרוליק רייזמן וחברים: "כי טוב השם"יאיר טוקר6
שרוליק רייזמן, ידידם של כל גדולי המוזיקאים, יצא יחד עם אמן כלי הנשיפה נחמן צוקר וחבריו המוזיקאים לפארק ליד האגם. צפו בביצוע ל"לעשות רצונך" של הרשי ויינברגר לצד השיר "כי טוב השם" (קליפים)
אמיר אליהו בסינגל חדש: "עמנו ישראל"אמיר אליהו בסינגל חדש: "עמנו ישראל"יאיר טוקר5
אמיר אליהו מחדש את השיר 'עמנו ישראל' שביצע איציק קלה לפני כשלושה עשורים. המילים והלחן של איציק קלה בעצמו לצד העיבוד המחודש של דוד ביתן (סינגלים וקליפים)
עמיר בניון בסינגל חדש: "שמע נא"עמיר בניון בסינגל חדש: "שמע נא"נתנאל לייפר7
הזמר והיוצר עמיר בניון, בסינגל חדש - "שמע נא", מילים שכתב בעצמו ללחן הודי ישן של ראג'ש רושאן. העיבוד המוזיקלי של ALGO1 (סינגלים וקליפים)
אריאל זילבר בסינגל חדש: "כוכב מהבהב"אריאל זילבר בסינגל חדש: "כוכב מהבהב"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר אריאל זילבר בסינגל חדש, לחן שלו למילים שכתב יאיר מדינה הלוי. עיבוד מוסיקלי: שלומי מנצור אריאל זילבר. הפקה מוסיקלית: שלומי מנצור (סינגלים וקליפים)
דניאל אדמון בסינגל קליפ חדש: "בשמחה"דניאל אדמון בסינגל קליפ חדש: "בשמחה"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר דניאל אדמון בסינגל קליפ חדש מתוך אלבומו החמישי והראשון בעברית. אדמון כתב והלחין בעצמו כשלעיבוד וההפקה המוזיקלית הוא חבר לשחר קאופמן (סינגלים וקליפים)
מוטי עויזר בסינגל קליפ חדש: "אברכה"מוטי עויזר בסינגל קליפ חדש: "אברכה"נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר מוטי עויזר, בסינגל קליפ מקורי חדש אותו הלחין בעצמו. על העיבוד האלקטרוני אחראי מוטי K (סינגלים וקליפים)
שמוליק ישורון בסינגל חדש: "מקלף מעליי"שמוליק ישורון בסינגל חדש: "מקלף מעליי"נתנאל לייפר2
היוצרת והתמלילנית 'הדר - מילים של רוח' מציגה שיר חדש מפרויקט שירים שכתבה אותם מבצעים זמרים שונים - "מתוך המצולות". הפעם מבצע הזמר שמוליק ישורון. כשעל העיבוד אחראי ישורון יחד עם אשתו דנה (סינגלים)
דוד'ל ציף בסינגל חדש: "אליהו הנביא"דוד'ל ציף בסינגל חדש: "אליהו הנביא"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר דוד'ל ציף בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו על פי פיוט מוצאי השבת האהוב. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי דוד'ל עצמו יחד עם אילן אקרהדט (סינגלים וקליפים)
נחמן כהן בסינגל חדש: "למצוא חן"נחמן כהן בסינגל חדש: "למצוא חן"נתנאל לייפר4
הזמר הצעיר נחמן כהן יוצא בסינגל חדש "למצוא חן" בלחנו ועיבודו המוזיקלי של הזמר והיוצר דייויד טויב. את השיר הלחין טויב רגעים לפני כניסתו של נחמן כהן לחופה (סינגלים וקליפים)
נריה אנג'ל בסינגל חדש: אתה לי התשובהנריה אנג'ל בסינגל חדש: אתה לי התשובהיאיר טוקר7
הזמר נריה אנג'ל חוזר בבלדת רגש אקוסטית והפעם בשיתוף פעולה עם היוצרת מורן אריה שכתבה את המילים (סינגלים וקליפים)
דודו דרעי בסינגל חדש: "פוסע בדרכים"דודו דרעי בסינגל חדש: "פוסע בדרכים"יאיר טוקר9
הזמר דודו דרעי בסינגל חדש אותו כתבו והלחינו אלירן אביטל וחגי אוזן. העיבוד וההפקה המוזיקלית של אלירן אביטל (סינגלים וקליפים)
מתי שריקי בסינגל חדש לזכר קרבנות אסון הכרמלמתי שריקי בסינגל חדש לזכר קרבנות אסון הכרמלנתנאל לייפר5
הזמר והיוצר מתי שריקי בסינגל חדש "אל תוך יער ירוק" מתוך אלבומו השני החדש, אותו כתב והלחין לזכר קרבנות אסון הכרמל לפני עשור. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי נועם עקרבי (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע50