מאיר גרין  חברון  חתונה  טראמפ
אלי בן ארי בסינגל חופות חדש - "זה הרגע"אלי בן ארי בסינגל חופות חדש - "זה הרגע"יאיר טוקר13
הזמר אלי בן ארי בעל הקול המרשים מברזיל, בסינגל חופות מקורי חדש בעברית צחה, אותו כתב בעבורו יואל בן שושן ובעיבודו המוזיקלי של דביר כהן (סינגלים וקליפים)
יוני שרון מארח את "מאחיה" בקליפ מיוחדיוני שרון מארח את "מאחיה" בקליפ מיוחדנתנאל לייפר4
נגן כלי ההקשה בקטע מיוחד אותו צילם על פסגת ההרודיון, בליווי להקת המחול "מאחיה" וחברים מוזיקאים מהשורה הראשונה שהצטרפו לנגינה הייחודית (סינגלים וקליפים)
מידד טסה בקליפ החתונה - "ישמח חתני"מידד טסה בקליפ החתונה - "ישמח חתני"יאיר טוקר25
לפני מספר חודשים התקיימה חתונתו של הזמר מידד טסה. צפו בקליפ מתוך החתונה עם השיר ישמח חתני בלחנו של אביעד גיל. עיבוד מוזיקלי: דורון אלימלך (סינגלים וקליפים)
יענקי ברוין בלחן מרגש למילותיו של ליפאיענקי ברוין בלחן מרגש למילותיו של ליפאיאיר טוקר5
הזמר והמלחין יענקי ברוין, חבר מקהלת מלכות שפתח בקריירת סולו, בלחן מרגש למילותיו של ליפא שמעלצר - "שפוך חמתך". ברוין אחראי גם לעיבוד המוזיקלי (סינגלים וקליפים)
מישל פרדס בסינגל מחודש - "שלום עליכם"מישל פרדס בסינגל מחודש - "שלום עליכם"יאיר טוקר
הזמר והיוצר מישל פרדס משיק מחדש בגרסה מחודשת את שירו "שלום עליכם" מתוך פרויקט מוזיקלי חדש ששירים מתוכו יצאו בחודשים הקרובים בהפקתו של אבי סינגולדה (סינגלים)
מאיר רוזנברג בסינגל חדש - "פון מצרים"מאיר רוזנברג בסינגל חדש - "פון מצרים"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר מאיר רוזנברג בסינגל חדש לכבוד חג הפסח בסגנונו הייחודי. על העיבוד המוזיקלי האלקטרוני בחלקו אחראי ניר גראף (סינגלים וקליפים)
יובל טייב, שי זוהר ואלירן אלבז - "מאוחדים בסדר"יובל טייב, שי זוהר ואלירן אלבז - "מאוחדים בסדר"יאיר טוקר21
לקראת ליל הסדר הפיק ארגון "תורה בוקס" הצרפתי שיר אחדות בלחנו של חיים סבג ובעיבודו של דוד ברהמי. לשיר צורף קליפ מלהיב ומקפיץ בביצועם של שלושת הזמרים (סינגלים וקליפים)
גיא ורועי זו-ארץ מבצעים - "והיא שעמדה"גיא ורועי זו-ארץ מבצעים - "והיא שעמדה"יאיר טוקר7
האחים זו-ארץ שביצעו כבר כמה אלבומי פיוטים, מבצעים את השיר מתוך הגדה של פסח בלחן העממי והמוכר. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי רועי זו-ארץ (סינגלים וקליפים)
יובל טייב בסינגל חדש - "נפש הומיה"יובל טייב בסינגל חדש - "נפש הומיה"יאיר טוקר8
הזמר יובל טייב בסינגל חדש לכבוד חגיגות ה-70 לישראל, אותו כתב והלחין אבירם דרעי. על ההפקה המוזיקלית והעיבודים הופקד דוד ביתן (סינגלים וקליפים)
הילד חגי גולדשמיט מבצע - 'חד מאן ידע'הילד חגי גולדשמיט מבצע - 'חד מאן ידע'יאיר טוקר1
סינגל חדש לכבוד חג הפסח, מתוך פרויקט ניגוני הרב חרל"פ, בעיבודו ובהפקתו המוזיקלית של המעבד ערן קליין ובביצועו של הילד חגי גולדשמידט (סינגלים וקליפים)
יעקב יהודה דסקל ו'נרננה' - "א-יידעלע"יעקב יהודה דסקל ו'נרננה' - "א-יידעלע"יאיר טוקר3
ביצוע מרשים במיוחד לניגון "א אידעלע" שבוצע במקור ע"י אייזיק האניג, ומבוצע כעת על ידי בעל המנגן יעקב יהודה דסקל ומקהלת נרננה, בתזמור של המעבד יואלי דיקמן (קליפים)
אחיה אשר כהן אלורו מבצע - שירת הנשמהאחיה אשר כהן אלורו מבצע - שירת הנשמהנתנאל לייפר
הפסנתרן המוערך אחיה אשר כהן אלורו מפליא בניגון 'שירת הנשמה', ביצוע נוסף מפרויקט ביצועי שיריו של הרב יצחק גינזבורג בנגינת פסנתר כנף (סינגלים וקליפים)
עקיבא בניגון העתיק - "לעושה נפלאות"עקיבא בניגון העתיק - "לעושה נפלאות"נתנאל לייפר4
הזמר עקיבא תורג'מן מבצע בליווי נגנים את הניגון העתיק המיוחס לבעש"ט והולחן לכבוד ליל הסדר בקושטא - "לעושה נפלאות". צפו בביצוע המרגש (סינגלים וקליפים)
דוד קליין בסינגל חדש - "אין עוד מלבדו"דוד קליין בסינגל חדש - "אין עוד מלבדו"יאיר טוקר1
הזמר החסידי והיוצר דוד קליין בסינגל חדש אותו כתב והלחין בעצמו. על ההפקה המוזיקלית הופקד אנשי אקשטיין (סינגלים וקליפים)
'מאך שוין לעכטיג': ישראל אדלר & פינקי וובר'מאך שוין לעכטיג': ישראל אדלר & פינקי וובריאיר טוקר7
בדואט בכורה, משלבים כעת כוחות הזמרים ישראל אדלר, מישראל, ופינקי וובר, מארה"ב ומקהלת נרננה, בשירת כיסופים וגעגוע אקטואלית, באידיש: "מאך שוין לעכטיג" • האזינו (סינגלים)
חופה - מקהלת מלכות, תזמורת אורות, יעקב דסקל ודוד פולקחופה - מקהלת מלכות, תזמורת אורות, יעקב דסקל ודוד פולקיאיר טוקר2
עם סיום עונת החתונות החורפית, מקהלת מלכות בניצוחו של פנחס ביכלר, תזמורת אורות בניצוחו של שייע ברים, יעקב דסקל וילד הפלא דוד פולק, שולפים מן האוצר חופה מרגשת (קליפים)
מקהלת 'קומה בויז' בסינגל בכורה - 'נשמת'מקהלת 'קומה בויז' בסינגל בכורה - 'נשמת'יאיר טוקר8
שיר חדש בשם "נשמת" בביצוע מקהלת הילדים החדשה רואה אור לרגל חג הפסח הממשמש ובא ויצא כחלק מאלבום ייחודי שהושק בטקס סיום קורס מוזיקה וכישורי חיים שנערך לאחרונה (סינגלים)
להקת "איש פשוט" בסינגל קליפ  - יציאה 49להקת "איש פשוט" בסינגל קליפ - יציאה 49נתנאל לייפר10
להקת "איש פשוט" מארה"ב בסינגל קליפ חדש מושקע ומרהיב - 'יציאה 49' השיר נכתב ומבוצע על ידי חברי הלהקה ומושר על ידי הסולן יעקב קפקא (סינגלים וקליפים)
עוזיה צדוק חוזר בסינגל חדש  - "שיר ימיך"עוזיה צדוק חוזר בסינגל חדש - "שיר ימיך"נתנאל לייפר84
הילד הלך נשאר הפלא, עוזיה צדוק בן ה-16 בסינגל ראשון מתוך האלבום הראשון עם קולו החדש לאחר ההתבגרות, הלחן של האח הגדול אביתר והעיבוד של איציק דדיה (סינגלים וקליפים)
שני חיון בסינגל קליפ חדש - "אשמח בך"שני חיון בסינגל קליפ חדש - "אשמח בך"נתנאל לייפר8
הזמר והיוצר שני חיון בסינגל חדש מתוך פרויקט פיוטים בלחנים חדשים. חיון הלחין, הפיק ועיבד כשלצדו מנגן המפיק שמוליק דניאל (סינגלים וקליפים)
למה זרקו הקלידנים את הקלידים מהגג? צפולמה זרקו הקלידנים את הקלידים מהגג? צפוכיכר השבת16
לכבוד ספירת העומר, יוצאים הקלידנים החסידיים בפרויקט מוזיקלי ווקאלי מיוחד, כשהם מניחים לקלידים ומרגשים אתכם בשירה, בסימן חג הפסח, בלהיטו של שמילו אונגר "דיינו" (קליפים)
JEW2 מארחים את שי אברמסון - 'ימים טובים'JEW2 מארחים את שי אברמסון - 'ימים טובים'נתנאל לייפר13
להקת JEW2 - נתי שיש ואבירם שוקרון מארחים את החזן שי אברמסון לסינגל קליפ אומנותי אותו כתב הלחין וגם הפיק ועיבד מוזיקלית אבירם שוקרון לרגל 70 שנה לישראל (קליפים)
אריק דוידוב והחצוצרה - "והיא שעמדה"אריק דוידוב והחצוצרה - "והיא שעמדה"יאיר טוקר4
נגן החצוצרה הווירטואוז, אריק דוידוב, מבצע מחדש את הלהיט של יונתן רזאל לכבוד ימי חג הפסח - "והיא שעמדה". על העיבוד המוזיקלי אחראי איתמר מירון (סינגלים וקליפים)
סהר חלוצי בסינגל חדש - "אשת חיל"סהר חלוצי בסינגל חדש - "אשת חיל"יאיר טוקר1
הזמר סהר חלוצי בסינגל בכורה - "אשת חיל" בלחנו של שלמה אגמון מלהקת פשטות. על העיבוד המוזיקלי הופקד המעבד המוכשר ראובן חיון (סינגלים וקליפים)
ערן לחמי בסינגל חדש - "עכשיו הכל מובן"ערן לחמי בסינגל חדש - "עכשיו הכל מובן"יאיר טוקר6
הזמר והיוצר ערן לחמי בסינגל שני מתוך אלבום הבכורה שלו עליו הוא עמל בשנתיים האחרונות. את המילים והלחן כתב לחמי יחד עם המפיק המוזיקלי של האלבום נאור סינואני (סינגלים)
חנן בן ארי בסינגל חדש - "בשורות טובות"חנן בן ארי בסינגל חדש - "בשורות טובות"נתנאל לייפר58
הזמר והיוצר חנן בן ארי בלהיט מקפיץ במיוחד מתוך אלבומו השני שיצא בחודשים הקרובים. השיר "בשורות טובות" נכתב והולחן על ידי בן ארי ועובד והופק על ידי אייל מזיג (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49